EKSTRA
MENÜ

Doya Doya Moda

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 357 haberi bulunmuştur.

Doya Doya Moda Haberleri

Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir, babasının mesleği ne

Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir, babasının mesleği ne?

Doya Doya Moda yarışmasının 7 Nisan tarihli bölümüne dair ipuçları veren fragmana Birben Coşkun'un gözyaşları damga vurdu. Babasını uzun zamandır göremeyen Birben Coşkun gözyaşlarına boğuldu ve ileride bir çocuğu olursa asla uzaklara gitmeyeceğini belirtti. Peki, Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir, babasının mesleği ne?

7.04.2021Televizyon
Umut Eker kimdir, kaç yaşında, mesleği ne Doya Doya Moda All Star yeni jürisi Umut Eker hakkında bilgiler

Umut Eker kimdir, kaç yaşında, mesleği ne? Doya Doya Moda All Star yeni jürisi Umut Eker hakkında bilgiler

Umut Eker, son zamanlarda Doya Doya Moda All Star yarışmasıyla gündemde. Modayı yakından takip edenlerin tanıdığı Umut Eker, daha önce de benzeri programlarda yer almıştı. Peki, Umut Eker kimdir, kaç yaşında, mesleği ne? Doya Doya Moda All Star yeni jürisi Umut Eker hakkında bilgiler

6.04.2021Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu 26 Mart Zuhal Topalla Sofrada kazananı 15 bin TLnin sahibi oldu

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? 26 Mart Zuhal Topal'la Sofrada kazananı 15 bin TL'nin sahibi oldu

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi cuma akşamı belli oldu. Final heyecanı ile izleyici karşısına çıkan Zuhal Topal'la Sofrada'nın 26 Mart tarihli bölümünde rakiplerinden daha yüksek puanı alan yarışmacı 15 bin TL'nin sahibi oldu. Çisem Hanım’ın yarıştığı final gününde Zuhal Topal ve kayınvalidelerin verdiği puanlar Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? sorusunu yanıta kavuşturdu. Bu hafta 19 puan alan yarışmacı Germanıe Hanım ise haftanın sonuncusu olmanın üzüntüsünü yaşadı. İşte, 26 Mart Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve puan durumu.

26.03.2021Televizyon
Doya Doya Modanın yeni jüri üyesi Umut Eker kimdir, mesleği nedir

Doya Doya Moda'nın yeni jüri üyesi Umut Eker kimdir, mesleği nedir?

Kemal Doğulu'nun ayrılığı ardından Doya Doya Moda'ya Ivana Sert dahil olmuştu. Daha önce de benzer moda programları gibi projelerde yer alan Ivana Sert'in Doya Doya Moda macerası kısa sürdür. Doya Doya Moda'nın yeni jüri üyesi Umut Eker oldu. Peki, Doya Doya Moda'nın yeni jüri üyesi Umut Eker kimdir, mesleği nedir?

26.03.2021Televizyon
Bahar Candan saldırıya uğradı - Son durumunu ablası Nihal Candan paylaştı

Bahar Candan saldırıya uğradı - Son durumunu ablası Nihal Candan paylaştı

Son olarak "Doya Doya Moda" programıyla gündeme gelen Bahar Candan'ın saldırıya uğradığı ortaya çıktı. Hastanedeki görüntülerini paylaşan Bahar Candan'ın durumuna ilişkin açıklamayı ablası Nihal Candan yaptı. Kardeşinin apar topar hastaneye götüren Nihal Candan, katıldığı programda Bahar Candan'ın saldırıya uğradığını söyledi.

25.03.2021Magazin
Umut Eker kimdir, mesleği nedir Doya Doya Modanın yeni jüri üyesi Umut Eker hakkında bilgiler...

Umut Eker kimdir, mesleği nedir? Doya Doya Moda'nın yeni jüri üyesi Umut Eker hakkında bilgiler...

Doya Doya Moda'nın yeni jüri üyesi Umut Eker oldu. Daha önce de benzer programlarda yer alan Umut Eker, tarzıyla dikkat çeken isimlerden biri. Peki, Umut Eker kimdir, mesleği nedir? Doya Doya Moda'nın yeni jüri üyesi Umut Eker hakkında bilgiler...

22.03.2021Televizyon
İvana Sert Doya Doya Moda All Stardan ayrıldı mı, neden yok İvana Sertin yerine...

İvana Sert Doya Doya Moda All Star'dan ayrıldı mı, neden yok? İvana Sert'in yerine...

Doya Doya Moda All Star'ın 22 Mart tarihli bölümünde jüri üyelerindeki değişiklik dikkat çekti. Jüri koltuğunda İvana Sert yerine Umut Eker yer alıyor. Kemal Doğulu'nun ardından Doya Doya Moda ekibine İvana Sert katılmıştı. Peki, İvana Sert Doya Doya Moda'dan ayrıldı mı, neden yok?

22.03.2021Televizyon
Doya Doya Moda All Starda kim elendi İşte All Starda kolyeyi kazanan isim

Doya Doya Moda All Star'da kim elendi? İşte All Star'da kolyeyi kazanan isim

Doya Doya Moda All Star sezonunun ilk haftası geride kaldı. İki sezonun iddialı isimlerini bir araya getiren Doya Doya Moda All Star'da en yüksek puanı alan isim tasarım kolyenin sahibi oldu. Peki, Doya Doya Moda All Star'da kim elendi? İşte All Star'da kolyeyi kazanan isim...

19.03.2021Televizyon
Doya Doya Moda Emel kimdir, kaç yaşında Emel Başkan’ın oynadığı diziler

Doya Doya Moda Emel kimdir, kaç yaşında? Emel Başkan’ın oynadığı diziler

Doya Doya yarışmacılarından olan Emel Başkan merak edilen isimlerden biri. Emel Başkan’ın kaç yaşında olduğu ve oynadığı diziler araştırılıyor. İşte 1989 doğumlu olduğunu dile getiren Emel hakkında merak edilenler

18.03.2021Televizyon
Doya Doya Moda 2. Sezon neden bitti, birincisi kim oldu Doya Doya Moda 2. Sezon birincisi merak ediliyor

Doya Doya Moda 2. Sezon neden bitti, birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 2. Sezon birincisi merak ediliyor

Doya Doya Moda 2. Sezonunun son bölümü 12 Mart 2021 tarihinde yayınlanmıştı. 2. sezon finali ardından Doya Doya Moda All Star yarışı başladı. Yarışmanın son bölümünü kaçıran izleyiciler, 2 . sezonun finalinde yaşananları merak ediyor. Doya Doya Moda 2. Sezon neden bitti, birincisi kim oldu?

15.03.2021Televizyon
Doya Doya Moda Ferdanur kimdir, ilk sezonda neden diskalifiye edilmişti

Doya Doya Moda Ferdanur kimdir, ilk sezonda neden diskalifiye edilmişti?

Doya Doya Moda All Star yarışmacılarından biri de Ferdanur Başaran oldu. İlk sezonun olaylı yarışmacılarından olan Ferdanur, diskalifiye edilerek yarışmadan elenmişti. Ferdanur Başaran, "Benim olmadığım ortamda şampiyon olmak çok kolay. Bu sezon ne yapacaklar bakalım." sözleriyle iddialı bir çıkış yapmıştı. Peki, Doya Doya Moda Ferdanur kimdir, ilk sezonda neden diskalifiye edilmişti?

15.03.2021Televizyon
Doya Doya Moda 2. sezonu bitti, All Star sezonu başladı - İşte Doya Doya Moda All Star yarışmacıları

Doya Doya Moda 2. sezonu bitti, All Star sezonu başladı - İşte Doya Doya Moda All Star yarışmacıları

Tanıtımları günlerdir ekranlarda dönen Doya Doya Moda All Star sezonu bugün başlıyor. Doya Doya Moda All Star’da iki sezonun öne çıkan isimleri yarışacak. Doya Doya Moda All Star'da ilk sezonun birincisi Betül Böçkün ve ikinci sezonun iddialı ismi Özde Karacan'da yer alıyor. Peki, Doya Doya Moda All Star’da başka hangi yarışmacılar var?

15.03.2021Televizyon
Rabia Doya Doya Moda All Starda olmayacak mı

Rabia Doya Doya Moda All Star'da olmayacak mı?

Doya Doya Moda All Star tanıtımı ardından gözler yarışmacılara çevrildi. Özellikle tanıtımda 2. Sezonun sevilen isimlerinden Rabia’nın olmaması soru işaretlerine neden oldu. Rabia Ağca'nın sevenleri internetten araştırma yapıyor. Peki, Rabia Doya Doya Moda All Star'da olmayacak mı?

11.03.2021Televizyon
Doya Doya Moda bitiyor mu Doya Doya Moda All Star yarışmacıları belli oldu

Doya Doya Moda bitiyor mu? Doya Doya Moda All Star yarışmacıları belli oldu

Doya Doya Moda All Star yarışmasının detayları yayınlanan fragmanla paylaşıldı. Birinci ve ikinci sezon yarışmacılarından oluşan Doya Doya Moda All Star, 15 Mart Pazartesi günü ekran macerasına başlayacak. All Star sezonunda da 7 yarışmacı mücadele edecek. Peki, Doya Doya Moda bitiyor mu? Doya Doya Moda All Star yarışmacıları kimler?

10.03.2021Televizyon
Doya Doya Moda All Star tanıtımı yayınlandı - Doya Doya Moda All Starda kimler yarışacak

Doya Doya Moda All Star tanıtımı yayınlandı - Doya Doya Moda All Star'da kimler yarışacak?

İkinci sezonunu sürdüren Doya Doya Moda'da All Star çalışmaları sürüyor. Doya Doya Moda All Star tanıtımı yayınlandı. Birinci ve ikinci sezon yarışmacılarından oluşması beklenen All Star kadrosu henüz netleşmedi. Peki, Doya Doya Moda All Star ne zaman başlayacak? Doya Doya Moda All Star'da kimler yarışacak?

9.03.2021Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu 5 Mart Zuhal Topalla Sofrada kazananı 15 bin TLnin sahibi oldu

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? 5 Mart Zuhal Topal'la Sofrada kazananı 15 bin TL'nin sahibi oldu

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi final günü belli oldu. Hafta içi her gün ekranlara gelen Zuhal Topal'la Sofrada'nın 5 Mart Cuma akşamı yayınlanan bölümünde, en yüksek puanı alan yarışmacı 31 puan ile haftanın birincisi olurken, 4 yarışmacı 15 bin TL'ye veda etmenin üzüntüsünü yaşadı. Esra Hanım'ın yarıştığı final gününde kayınvalidelerin bir haftalık puanlarını açıklayan sunucu Zuhal Topal gün sonunda, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? sorusunu yanıta kavuşturdu. Elif Hanım kayınvalideler ile yaşadığı tartışma sonrası gözyaşlarını tutamadı. İşte, 5 Mart Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi.

5.03.2021Televizyon
Doya Doya Modada kim elendi İşte Doya Doya Modada elenen isim

Doya Doya Moda'da kim elendi? İşte Doya Doya Moda'da elenen isim

Doya Doya Moda'da bir eleme günü daha yaşandı. Her gün belirlenen konseptlere göre hazırlanan yarışmacılar, haftanın finalinde 10 puan üzerinden değerlendirildi ve 'Doya Doya Moda'dan kim elendi?' sorusunun yanıtı belli oldu. En yüksek puanı alan Doya Doya Moda yarışmacısı ise kolyenin sahibi oldu. İşte detaylar

5.03.2021Televizyon
Doya Doya Modada Birben neden yok, elendi mi

Doya Doya Moda'da Birben neden yok, elendi mi?

Doya Doya Moda haftanın 4. Gününe bir eksikle başladı. 3 Mart tarihli bölümde sinirlenip stüdyoyu terk ederken sinkaflı sözler sarf eden Birben’in yeni bölümde gözükmemesi soru işaretlerine neden oldu. Peki, Doya Doya Moda'da Birben Coşkun neden yok, elendi mi, diskalifiye mi oldu?

4.03.2021Televizyon
Doya Doya Moda Birben diskalifiye mi edilecek Ağzından çıkanlar şoke etti

Doya Doya Moda Birben diskalifiye mi edilecek? Ağzından çıkanlar şoke etti

Doya Doya Moda yarışmacısı Birben'in 3 Mart tarihli bölümdeki sözleri şok etkisi yarattı. Yarışma anında gözyaşlarına boğulan Birben'in Ceren'la kavga ettiği sırada küfür etmesi stüdyodakileri de şaşırttı.

3.03.2021Televizyon
Rabia Doya Doya Modadan elendi mi, neden yok

Rabia Doya Doya Moda'dan elendi mi, neden yok?

Doya Doya Moda haftaya eksikle başladı. Doya Doya Moda 2. sezonunun iddialı yarışmacılarından Rabia Ağca'nın 2 Mart tarihli bölümde olmaması soru işaretlerine neden oldu. Rabia'nın durumuyla ilgili açıklama jüri üyelerinden geldi. Peki, Rabia Doya Doya Moda'dan elendi mi, neden yok?

2.03.2021Televizyon
Uğurkan Erezin kızı merak konusu oldu - İşte Uğurkan Erezin kızı hakkında bilgiler

Uğurkan Erez'in kızı merak konusu oldu - İşte Uğurkan Erez'in kızı hakkında bilgiler

Doya Doya Moda jüri üyesi Uğurkan Erez'in zaman zaman programda da bahsettiği kızı merak ediliyor. Ünlü koreograf ve ajans patronu Uğurkan Erez, yıllarca ön plana çıkarmaktan kaçındığı kızı Billur ile bir röportaj vermiş ve baba-kız ilişkilerinden bahsetmişti. İşte Uğurkan Erez'in kızı hakkında bilgiler

2.03.2021Televizyon
Doya Doya Modada kim elendi İşte Doya Doya Modada haftanın birincisi olan isim

Doya Doya Moda'da kim elendi? İşte Doya Doya Moda'da haftanın birincisi olan isim

Doya Doya Moda'da haftanın birincisi belli oldu. Artık sadece büyük beden kadınların yarıştığı Doya Doya Moda'nın 26 Şubat tarihli bölümünde 5 günlük puanlar toplandı ve kolyeyi kazanan isim kesinleşti. Birinci olan yarışmacı çekin de sahibi oldu. Gözler şimdi "Doya Doya Moda'da kim elendi? " sorusunun yanıtına çevrildi. İşte, ayrıntılar.

26.02.2021Televizyon
Doya Doya Moda Rüya Arhun kimdir, nereli

Doya Doya Moda Rüya Arhun kimdir, nereli?

Doya Doya Moda'nın yeni yarışmacısı Rüya Arhun oldu. 22 Şubat tarihli bölümden itibaren Doya Doya Moda'da yarışan Rüya Arhun'un özellikle yaşı ve nereli olduğu merak ediliyor. Peki, Doya Doya Moda Rüya Arhun kimdir, nereli?

24.02.2021Televizyon
Doya Doya Modada erkekler neden yok Doya Doya Modada değişiklik

Doya Doya Moda'da erkekler neden yok? Doya Doya Moda'da değişiklik

Doya Doya Moda’da yeni format ile ilgili bir açıklama yapıldı. Hafta içi her gün ekrana gelen programın formatının değiştiği açıklandı. Rabia ve Adnan’ın birinci olduğu haftanın finalinde Seray Sever, erkek yarışmacılar için verilen kararı açıkladı. İşte detaylar

22.02.2021Televizyon
Doya Doya Modada Gülşah Saraçoğlu neden yok, programdan ayrıldı mı Açıklama geldi

Doya Doya Moda'da Gülşah Saraçoğlu neden yok, programdan ayrıldı mı? Açıklama geldi!

Doya Doya Moda'da Gülşah Saraçoğlu son bölümde dikkat çekti. Jüri koltuğunda oturan Gülşah Saraçoğlu'nun cuma günü programda yer almaması merak konusu oldu. Televizyonları açan izleyenler Doya Doya Moda'da Gülşah Saraçoğlu neden yok, sorusuna yanıt aramaya başladı. Saraçoğlu, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. İşte, ayrıntılar.

19.02.2021Televizyon
Doya Doya Modada kimler elendi Doya Doya Modada şoke eden karar erkekler artık...

Doya Doya Moda'da kimler elendi? Doya Doya Moda'da şoke eden karar erkekler artık...

Doya Doya Moda'da bir eleme günü daha geride kaldı. 19 Şubat tarihli bölümde Doya Doya Moda yarışmacıları "Kardeşimin Düğününe Gidiyorum" konseptiyle jüri üyelerinin karşısına çıktı. Doya Doya Moda'da haftanın birincileri belli olduktan sonra potaya kalan isimler çağrıldı. Finalde ise sürpriz bir kara çıktı.

19.02.2021Televizyon
Doya Doya Modanın yeni yarışmacısı Elif kimdir

Doya Doya Moda'nın yeni yarışmacısı Elif kimdir?

Doya Doya Moda'da yeni hafta yeni yarışmacılar ile başladı. Cuma günü elenen Fatma'nın yerine gelen kadın yarışmacı Elif Nil oldu. 15 Şubat tarihli bölümde Doya Doya Moda ekibine katılan Elif, hayatı ile ilgili merak edilenleri de açıkladı. Peki, Doya Doya Moda'nın yeni yarışmacısı Elif kimdir?

15.02.2021Televizyon
Doya Doya Modada kimler elendi İşte Doya Doya Modadan elenen isimler ve haftanın birincileri

Doya Doya Moda'da kimler elendi? İşte Doya Doya Moda'dan elenen isimler ve haftanın birincileri

Doya Doya Moda'dan elenen isimler belli oldu. Haftanın finalinde yarışmacılar, Sevgililer Günü Kutlaması konseptinde partnerleriyle birlikte haftanın birincisi olmaya veya elenmemeye çalıştı. Bölüm sonunda Doya Doya Moda’dan bir kadın ve bir erkek yarışmacı elendi. Peki, Doya Doya Moda'da kimler elendi? İşte Doya Doya Moda'dan elenen isimler ve haftanın birincileri

12.02.2021Televizyon
Bahar Candan elendi mi Doya Doya Modada dikkat çeken görüntü

Bahar Candan elendi mi? Doya Doya Moda'da dikkat çeken görüntü

Bahar Candan elendi mi sorusu, yarışmanın ilk dakikaları itibariyle araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Şu ana kadar yarışmanın favori isimleri arasında görülen Bahar Candan, yeni bölümde yer almadığı için merak konusu oldu. Peki, Bahar Candan elendi mi? İşte, o bilgiler

9.02.2021Televizyon
Doya Doya Moda Fatma kimdir, kaç yaşında, boyu kaç

Doya Doya Moda Fatma kimdir, kaç yaşında, boyu kaç?

Doya Doya Moda'nın bu haftaki yarışmacılarından biri de Fatma Keleş oldu. 8 Şubat tarihli bölümde Doya Doya Moda yarışmasına katılan Fatma Keleş'in hayatına dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Doya Doya Moda'nın yeni yarışmacısı Fatma kimdir, kaç yaşında?

9.02.2021Televizyon
Doya Doya Modada kim elendi Bahar elendi mi İşte son bölümde yaşananlar

Doya Doya Moda'da kim elendi? Bahar elendi mi? İşte son bölümde yaşananlar

Doya Doya Moda’da bir hafta daha geride kaldı. Haftanın son gününde 10 puan üzerinden değerlendirilecek olan Doya Doya Moda yarışmacıları arasından bir erkek, bir erkek olmak üzere 2 kişi daha bu hafta yarışmaya veda edecekti. Doya Doya Moda’da bu hafta erkeklerde pota olmadı. Yani erkeklerde eleme yapılmadı. Ahmet izin alarak yarışmadan ayrıldı.İşte detaylar

5.02.2021Televizyon
Doya Doya Moda Ali Nail Yurtseven kimdir Nihal Candan’ın arkadaşı çıktı

Doya Doya Moda Ali Nail Yurtseven kimdir? Nihal Candan’ın arkadaşı çıktı

Doya Doya Moda’da erkek yarışmacılar arasına yeni katılan Ali Nail Yurtseven oldu. Ali Nail Yurtseven’in diğer yarışmacılardan Bahar Candan’ın ablası Nihal Candan’ın arkadaşı olduğu ortaya çıktı. Peki, Doya Doya Moda Ali Nail Yurtseven kimdir?

5.02.2021Televizyon
Doya Doya Modada kim elendi sorusu yanıt buldu...  29 Ocak puan durumu belirleyici oldu

Doya Doya Moda'da kim elendi? sorusu yanıt buldu... 29 Ocak puan durumu belirleyici oldu

Büyük beden moda yarışması Doya Doya Moda’da bir eleme günü daha geldi çattı. Artık erkek yarışmacıların da tarzlarını sergilediği Doya Doya Moda’da bu haftanın son puanları verildi, haftanın kazananı ve kaybedeni belli oldu. Gün sonunda “Doya Doya Moda'da kim elendi?” sorusu yanıt buldu. Bu haftanın puanlamasıyla birinci olan isim kadınlarda Ceren, erkeklerde ise Adnan oldu.

29.01.2021Televizyon
Doya Doya Moda Adnan Kızıltaş kimdir Kısmetse Olur programıyla tanınıyor

Doya Doya Moda Adnan Kızıltaş kimdir? Kısmetse Olur programıyla tanınıyor

Erkek yarışmacıların da dahil olduğu Doya Doya Moda’ya hafta başında tanıdık bir sima katıldı. Kısmetse Olur programıyla tanınan Adnan Kızıltaş, Doya Doya Moda’nın yeni yarışmacısı oldu. Giyim sektörünün içerisinde yer alan Adnan Kızıltaş, yarışmadaki ilk haftasında Ceren’e eşlik ediyor. Peki, Adnan Kızıltaş kimdir, kaç yaşında, evli mi? İşte Adnan Kızıltaş’ın hayatıyla ilgili bilgiler...

28.01.2021Televizyon
Akademisyen babası merak ediliyor: Doya Doya Moda Bahar Candan kimdir, nereli, babası kim

Akademisyen babası merak ediliyor: Doya Doya Moda Bahar Candan kimdir, nereli, babası kim?

Doya Doya Moda yarışmasına dahil olan Bahar Candan, gerek tarzı gerekse yaptığı açıklamalarla gündeme geliyor. Daha önce de moda programlarına katılan Bahar Candan, büyük beden moda yarışmasına dahil olmak için kilo almıştı. Hayatıyla ilgili detayları zaman zaman yarışmada da paylaşan Bahar Candan’ın özellikle akademisyen olduğu bilinen babası merak ediliyor. Peki, Doya Doya Moda Bahar Candan kimdir, nereli, babası kim?

26.01.2021Televizyon
Doya Doya Modanın yeni yarışmacısı Tuğçe kimdir, Özdenin nesi oluyor

Doya Doya Moda'nın yeni yarışmacısı Tuğçe kimdir, Özde'nin nesi oluyor?

Doya Doya Moda’nın yeni yarışmacısı Tuğçe Erdoğan oldu. Geçtiğimiz günlerde yarışmacı adayı olarak podyuma çıkan Tuğçe’yi gören bir diğer yarışmacı Özde büyük bir şaşkınlık yaşamıştı. Peki, Doya Doya Moda'nın yeni yarışmacısı Tuğçe Erdoğan kimdir, Özde'nin nesi oluyor?

26.01.2021Televizyon
Doya Doya Moda neden yok, saat kaçta başlıyor

Doya Doya Moda neden yok, saat kaçta başlıyor?

Moda programı Doya Doya Moda, yeni haftaya 'neden yok' sorusu ile giriş yaptı. Her gün farklı konsept ile jüri üyelerinin karşısına çıkan yarışmacıların değerlendirildiği ve puanlama sonucunda ödüle doğru adım attıkları Doya Doya Moda saat kaçta başlayacağı ile merak uyandırıyor. Peki, Doya Doya Moda neden yok, saat kaçta başlıyor? İşte, o konu hakkında merak edilen bazı bilgiler

26.01.2021Televizyon
Kısmetse Olur’la tanınan Adnan Kızıltaş Doya Doya Moda’da - Adnan Kızıltaş kimdir

Kısmetse Olur’la tanınan Adnan Kızıltaş Doya Doya Moda’da - Adnan Kızıltaş kimdir?

Bir dönemin en çok izlenen evlilik programlarından Kısmetse Olur ile tanınan Adnan Kızıltaş, Doya Doya Moda yarışmasına dahil oldu. Doya Doya Moda yeni bölüm tanıtımında görülen Adnan Kızıltaş'ın yarışmadaki performansı merak konusu. Peki, Kısmetse Olur’un popüler damat adaylarından Adnan Kızıltaş kimdir?

23.01.2021Televizyon
Doya Doya Moda’da kimler elendi İşte 22 Ocak Doya Doya Modanın bu haftaki birincileri

Doya Doya Moda’da kimler elendi? İşte 22 Ocak Doya Doya Moda'nın bu haftaki birincileri

Doya Doya Moda’da kim elendi sorusu son bölümde yanıtını buldu. Jüri üyeliğini Uğurkan Erez, Seray Sever, Gülşah Saraçoğlu, Ivana Sert'in üstlendiği programda en son format değişikliğine gidilmiş ve erkek yarışmacılar da dahil olmuştu. Erkek yarışmacıların da yarıştığı Doya Doya Moda’da haftanın verilen puanları belli oldu. Haftanın birincileri kadınlarda Rabia, olurken erkeklerde Emre oldu. Peki, Doya Doya Moda’da kimler elendi? İşte, Doya Doya Moda'dan elenen isimler

22.01.2021Televizyon
Doya Doya Moda Batıcan Karalar kimdir Batıcan Karalar hakkında detaylı bilgi...

Doya Doya Moda Batıcan Karalar kimdir? Batıcan Karalar hakkında detaylı bilgi...

12 Ocak tarihli bölümde Doya Doya Moda’ya erkek yarışmacılar da katıldı. Doya Doya Moda Ceren'in partneri olarak yarışmaya dahil olan Batıcan, yapılan kuralar sonucunda her hafta başka bir yarışmacıya eşlik ediyor. Batıcan Karalar’ın hayatıyla ilgili bilgiler yarışmanın takipçileri tarafından merak ediliyor. Peki, Doya Doya Moda Batıcan Karalar kimdir? İşte Batıcan Karalar hakkında detaylı bilgi...

22.01.2021Televizyon
Seray Sever kimdir, kaç yaşında Seray Sever ve eşi Eray Sünbül hakkında bilgiler

Seray Sever kimdir, kaç yaşında? Seray Sever ve eşi Eray Sünbül hakkında bilgiler

Seray Sever ve eşi gündemde yer alıyor. Doya Doya Moda yarışmasında jüri üyeliği yapan Seray Sever’in kaç yaşında olduğu ve eşi ile ilgili bilgiler araştırılıyor. İşte 27 Şubat 1973 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Sever ve eşi Eray Sünbül hakkında bilgiler

21.01.2021Televizyon
İvana Sertin sevgilisi Sezer Dermenci kimdir

İvana Sert'in sevgilisi Sezer Dermenci kimdir?

Doya Doya Moda yarışmasının yeni jüri üyesi İvana Sert, programda özel hayatıyla ilgili de açıklamalarda bulundu. İvana Sert'in açıklamaları ardından ünlü modacının hayatına dair bilgiler bir kez daha gündeme geldi. Bir süredir aşklarıyla sık sık gündeme gelen Ivana Sert- Sezer Dermenci, Çeşme tatilindeki görüntüleriyle konuşulmuştu.

18.01.2021Televizyon
Doya Doya Moda Erhan Saffar kimdir nereli kaç yaşında Hayatı zorluklarla geçti

Doya Doya Moda Erhan Saffar kimdir nereli kaç yaşında? Hayatı zorluklarla geçti

Doya Doya Moda Erhan son günlerin araştırılan isimleri arasında yer almaya başladı. Yarışmada stili ve diyalogları ile öne çıkan Erhan Saffar, mankenlik ve modellik geçmişine sahiptir. Her hafta farklı yarışmacılarla podyuma çıkan Erhan Saffar, Uğurkan Erez'in yönlendirdiği mankenlerdendir. İşte, Doya Doya Moda Erhan Saffar hakkında bazı bilgiler

18.01.2021Gündem
Doya Doya Moda Mehmet Güneş kimdir, nereli Evlilik programıyla tanınmıştı

Doya Doya Moda Mehmet Güneş kimdir, nereli? Evlilik programıyla tanınmıştı

Evlilik programı takipçilerine tanıdık gelen Mehmet Güneş, Doya Doya Moda programıyla bir kez daha gündeme geldi. Mehmet Güneş, Doya Doya Moda’daki ilk haftasında Özde Karacan’a eşlik etmişti. Peki, Doya Doya Moda Mehmet Güneş kimdir, nereli? İşte Doya Doya Moda Mehmet Güneş hakkında detaylı bilgi…

18.01.2021Televizyon
Doya Doya Moda’nın yeni jüri üyesi İvana Sert oldu – Kemal Doğulu neden ayrılmıştı

Doya Doya Moda’nın yeni jüri üyesi İvana Sert oldu – Kemal Doğulu neden ayrılmıştı?

Kemal Doğulu’nun duygusal vedası ardından yeni jüri üyesinin kim olacağı merak ediliyordu. Doya Doya Moda’nın yeni jüri üyesi İvana Sert oldu. Doya Doya Moda’nın yeni jüri üyesi “Aranan kan bulundu” sözleriyle duyuruldu. Peki, Kemal Doğulu neden ayrılmıştı?

18.01.2021Televizyon
Doya Doya Modada kim elendi sorusu yanıt buluyor - Partnerli ilk eleme...

Doya Doya Moda'da kim elendi? sorusu yanıt buluyor - Partnerli ilk eleme...

Doya Doya Moda’da bir eleme günü daha geride kaldı. Artık erkeklerin de yarıştığı Doya Doya Moda’da yarışmacılar her hafta finalinde olduğu gibi 10 puan üzerinden değerlendirildi. Hem kızlar hem de erkekler arasından biri haftanın birincisi olmanın mutluluğunu yaşarken; bir erkek, bir kadın yarışmacı Doya Doya Moda’dan elendi. Peki, Doya Doya Moda’da kimler elendi? İşte Doya Doya Moda’dan elenen isimler

15.01.2021Televizyon
Doya Doya Modada Özlem Kaymaz sürprizi -  Özlem Kaymaz kimdir, oğlunun hastalığı ne

Doya Doya Moda'da Özlem Kaymaz sürprizi - Özlem Kaymaz kimdir, oğlunun hastalığı ne?

Doya Doya Moda'nın 15 Ocak tarihli konuğu Özlem Kaymaz oldu. Eski manken Özlem Kaymaz'ın kızı Tara'da annesinin izinden giderek güzellik yarışmasına katılmıştı. Özlem Kaymaz Hollanda'da doğan Nager Sendromu hastası oğlu için yaptığı paylaşımlarla da gündeme gelmişti. Peki, Özlem Kaymaz kimdir, oğlunun hastalığı ne?

15.01.2021Televizyon
Doya Doya Moda’da Sema Öztürk sürprizi - Sema Öztürk kimdir, kaç yaşında

Doya Doya Moda’da Sema Öztürk sürprizi - Sema Öztürk kimdir, kaç yaşında?

Doya Doya Moda’nın 14 Ocak tarihli konuğu Sema Öztürk oldu. Oyunculuğun yanı sıra sunucu kimliğiyle de tanınan Sema Öztürk, Doya Doya Moda yarışmacılarını puanlayacak. Peki, Sema Öztürk kimdir, kaç yaşında?

14.01.2021Televizyon
Survivor Panorama başladı: Saat kaçta yayınlanıyor, sunucuları kimler

Survivor Panorama başladı: Saat kaçta yayınlanıyor, sunucuları kimler?

Survivor 2021’nin ardından Survivor Panorama da ekranlara dönüş yaptı. Survivor’da yaşanan olayların yorumlandığı Survivor Panorama, Doya Doya Moda programının ardından izleyicilerle buluşuyor. Peki, Survivor Panorama saat kaçta yayınlanıyor, sunucuları kimler? İşte Survivor Panorama ile ilgili detaylar…

13.01.2021Televizyon
Evlilik programıyla tanınan Mehmet Güneş Doya Doya Modada - Mehmet Güneş kimdir

Evlilik programıyla tanınan Mehmet Güneş Doya Doya Moda'da - Mehmet Güneş kimdir?

Katıldığı evlilik programlarıyla tanınan Mehmet Güneş, uzun bir süre sonra Doya Doya Moda yarışmasında ortaya çıktı. Gelin adaylarından Bahar ile bir dargın bir barışık süren beraberliği uzun süre konuşulan Doya Doya Moda'da Özde’ye eşlik edecek. Peki, Mehmet Güneş kimdir, kaç yaşında, nereli?

12.01.2021Televizyon