MENÜ

Dövme Yaptırmak

Dövme Yaptırmak ile ilgili tüm haberleri, son dakika Dövme Yaptırmak haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Dövme Yaptırmak haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 219 Dövme Yaptırmak haberi bulunmuştur.

Dövme Yaptırmak Haberleri

Can Büyükaltay dövmecide keşfedildi

Can Büyükaltay dövmecide keşfedildi

TRT dizisi "Şampiyon"daki rolüyle beğeni toplayan oyuncu Can Büyükaltay'ın oyunculuğa başlama hikayesi epey ilginç.

26.12.2019Televizyon
O kadar kırılgan ve hayata   o kadar kırgınım ki...

O kadar kırılgan ve hayata o kadar kırgınım ki...

“Acıdan duvarları tırmaladım... Bir anda saçlarımın önü bembeyaz oldu...” Bunlar ‘Miş Miş’ parçası YouTube’da 180 milyondan fazla izlenen, ismini pop müziğin yeni yıldızı Simge’ye ait...

Polisi mahkeme de reddetti: Dövme yaptıramazsın

Polisi mahkeme de reddetti: Dövme yaptıramazsın!

Almanya’da bir polis memuru bileğine dövme yaptırmak istedi. Polis teşkilatı karşı çıkınca da mahkemeye gitti. Ancak mahkeme polisin talebinin yasalara aykırı olduğuna karar verdi.

15.11.2018Avrupa
Airbrush ve dövme ustası: Hasan Ataoğlu

Airbrush ve dövme ustası: Hasan Ataoğlu

Airbrush sanatı ustası, dövme artisti, Türkiye’nin en iyi dövme sanatçılarından bir tanesi Hasan Ataoğlu hikayesiyle sizlerle…

16.08.2018Kampüs
Tatil kitaplarla güzel

Tatil kitaplarla güzel!

Bu kitaplarla müzeleri keşfedebilir, zamanda yolculuk yapabilir, mitolojik kahramanlarla tanışabilir ya da bir satranç ustası olabilirsiniz. Birbirinden eğlenceli, sürprizlerle dolu maceralar yaz tatilini kitaplarla güzelleştirmek isteyen çocukları bekliyor.

14.06.2018Kitap Sanat
‘Survivor 2017’nin birincisi Ogeday Girişken: Adadaki bitkiler  ne kadar doğalsa  ben de o kadar doğaldım

‘Survivor 2017’nin birincisi Ogeday Girişken: Adadaki bitkiler ne kadar doğalsa ben de o kadar doğaldım!

Beş ay boyunca Dominik’te büyük bir mücadele verdi. Aç kaldı, yalnız kaldı ama pes etmedi. Ve ipi göğüsleyerek ‘Survivor 2017’ birincisi oldu. Herkesin merak ettiği Ogeday Girişken’le yarışma biter bitmez buluştuk. Hayat hikâyesini, yaşadığı büyük dramı ve adadaki hayatı konuştuk.

24.06.2017Hayat
Eintracht Frankfurt Varela’ya 50 bin euro ceza kesti

Eintracht Frankfurt Varela’ya 50 bin euro ceza kesti

Eintracht Frankfurt, Dortmund’la oynanacak DFB Kupası finali öncesinde koluna dövme yaptıran Guillermo Varela’yı önce kadro dışı bıraktı, ardından sözleşmesini yenilemedi. Kulüp yönetimi şimdi ise futbolcuya para cezası verdi.

26.05.2017Spor Arena
Sosyal medya çok tehlikeli

Sosyal medya çok tehlikeli

Sosyal medyada Ebru Şallı'ya ait olduğu iddia edilen görüntüler büyük bir hızla yayıldı. Ebru Şallı ise görüntülerdeki kişinin kendisinin olmadığı söyledi. Magazin Konseyi bu olayı masaya yatırdı.

23.04.2017Magazin
Dövmeciden komik Nusret taklidi

Dövmeciden komik Nusret taklidi

Nusret Gökçe'nin interneti kasıp kavuran tuz dökme hareketini, bu sefer de bir dövmeci taklit etti. Dövme yaptırmak için kendisine gelen kişinin kolunu önce tokatlayan dövmeci, sonrasında dövme yaptığı yere tuz döktü.

7.03.2017Eğlence
Cem Yılmaz’ın susması stratejik hataydı

Cem Yılmaz’ın susması stratejik hataydı

Cem Yılmaz’ın kırpıp biçilen röportajına gelen yorumlar ve Cem’in bu yorumlara tepkisi hafta boyunca konuşuldu. Cengiz Semercioğlu ve Ayşe Özyılmazel, gösterdikleri tepkilerden sonra özür dilediler. Magazin basını neden bazen böyle çarpıtma haberler yapıyor? Cem, neden iki gün bekleyip, yazarlar tepki gösterdikten sonra açıklama yapıyor?

23.10.2016Magazin
Bu dövmeciler için sıraya girmeniz gerekiyor

Bu dövmeciler için sıraya girmeniz gerekiyor!

Renklisinden minimaline, mesaj içerikli olanından klasiğine dövmeler çeşit çeşit. Asıl soru dövmeyi nerede yaptıracağınız? İşte başarılı sonuçlarla ayrılabileceğiniz en popüler dövmeciler...

28.06.2016Stil
Dövmenizi sadece doktorlar silmeli

Dövmenizi sadece doktorlar silmeli

Uzmanlar dövmelerin silinmesi işleminin sadece doktorlar tarafından yapılması gerektiğini belirterek, doktorların dövmeleri lazer yöntemiyle sildiği için daha başarılı sonuçlar doğurduğunu söylüyorlar.

19.05.2016Sağlık
Dövmecide tecavüze 2 tutuklama

Dövmecide tecavüze 2 tutuklama

Denizli'de, müşterisi ortaokul öğrencisi 14 yaşındaki E.S.K. adlı kız çocuğuna 17 yaşındaki çalışanı Ç.E. ile birlikte tecavüz ettiği öne sürülen 49 yaşındaki dövmeci U.E., polis tarafından gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen 2 şüpheli tutuklandı.

5.05.2016Gündem
Ortaokul öğrencisine dövmecide tecavüz iddiasına 2 tutuklama

Ortaokul öğrencisine dövmecide tecavüz iddiasına 2 tutuklama

DENİZLİ'de, müşterisi ortaokul öğrencisi 14 yaşındaki E.S.K. adlı kız çocuğuna 17 yaşındaki çalışanı Ç.E. ile birlikte tecavüz ettiği öne sürülen 49 yaşındaki dövmeci U.E., polis tarafından gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen 2 şüpheli tutuklandı.

5.05.2016Ege
Lazerle dövme silmede çığır açan yenilikler

Lazerle dövme silmede çığır açan yenilikler

İnsanın beğeni ve inançları zamanla değişebileceğinden vücudunuzda ömür boyu kalacak bir dövme ne kadar estetik olsa da ya da sizi ne kadar iyi ifade etse de bir süre sonra bundan kurtulmak isteyebilirsiniz.

25.02.2016Sağlık
Her şeye takılmayın

Her şeye takılmayın

Takıntı, yaygın bir psikolojik rahatsızlık. Ancak bazı boyutları var ki, hayat kalitesini düşürmekle kalmıyor, kişinin yaşamını cehenneme çevirebiliyor. Neyse ki tedavisi mümkün. Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Uzman Dr. Gökçe Küçükyazıcı, bunun yollarını ve nedenlerini anlattı.

30.01.2016Eğitim
Dövmeli kişiler daha asabi

'Dövmeli kişiler daha asabi'

Times gazetesinde yer alan bir araştırmada, vücudunda dövme olan insanların toplumun geri kalanına kıyasla daha sinirli bir yapıya oldukları iddia edildi.

16.10.2015Dünya
Dövmeyi sildirmek yaptırmaktan pahalı

Dövmeyi sildirmek yaptırmaktan pahalı

Son yıllarda dövme yaptıranların sayısında ciddi bir artış yaşanıyor. Bu artış, pişman olup sildirmek isteyenlerin sayısına da yansıyor. Ancak istenmeyen dövmeyi sildirmek, yaptırmaktan kat kat daha pahalıya mal oluyor. Üstelik henüz tamamen de silinemiyor.

5.09.2015Sağlık
Dövme yaptırmak için bakımevinden kaçtı

Dövme yaptırmak için bakımevinden kaçtı

Kaybolan 79 yaşındaki kadın, dövmecide ortaya çıktı.

23.07.2015Dünya
Kim gözüne dövme yaptırmak ister

Kim gözüne dövme yaptırmak ister?

Alaska'da bir mahkeme göz akına dövme yaptırmış olan birisini polise saldırdığı için mahkum edince, bu alışılmadık dövme biçimi dikkat çekti.

16.01.2015Dünya
Diyanet: Dövmesini sildiremeyen Allah’tan bağışlamasını dilemeli

Diyanet: Dövmesini sildiremeyen Allah’tan bağışlamasını dilemeli

DİYANET İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu’nun yeni yayınladığı fetvalar arasında dövme yaptıranların Allah’tan bağışlanma dilemesi istendi. Dövme konusundaki fetvada, "Vücudunda dövme bulunan bir kimse mümkünse, onu ortadan kaldırmalıdır. Bu mümkün olmazsa, Allah’tan bağışlama dilemelidir" denildi.

8.01.2015Gündem
New Yorkta evcil hayvanlara kozmetik yasak

New York'ta evcil hayvanlara kozmetik yasak

New York eyaleti sınırları içinde evcil hayvanlara dövme yapmayı, takı takmayı yasaklayan yasa tasarısı Vali Andrew Cuomo tarafından imzalandı.

16.12.2014Avrupa
Müftü: Dövme görenleri rahatsız ediyor

Müftü: Dövme görenleri rahatsız ediyor

SAMSUN Müftüsü Yrd.Doç.Dr. Hayrettin Öztürk dövme yaptırmanın İslam dininde kesinlikle caiz olmadığını ve haram olduğunu söyledi. Öztürk, yapılan dövmeyi gören kişilerin bundan rahatsız olmasının ise ayrı bir durum olduğunu açıkladı.

30.07.2014Gündem
Bu dövmeleri görmeden dövmeciye gitmeyin

Bu dövmeleri görmeden dövmeciye gitmeyin

Kötü dövme ile şahken şahbaz olmayın. Ne yazık ki, dövmelerin büyük çoğunluğu kötü dövmeler. Bazısı bir sarhoşluk anında, bazısı da ani bir gaza gelişle yapılmış gibi görünmekte. Belki de acemi bir dövmecinin işi olabilir... Siz siz olun, vücudunuzda sonsuza kadar sizinle kalacak bir dövme için böyle hatalar yapmayın.

5.07.2014Hayat
Sakıncalı baba

Sakıncalı baba

ABD’nin New Mexico eyaletinde 11 yaşındaki kızını içi dolu silahla evde yalnız bırakan John Ruiz (47) gözaltına alındı.

3.07.2014 Dünya
Erzurum müftü yardımcısı: İslamda evlat edinme yok

Erzurum müftü yardımcısı: İslam'da evlat edinme yok

ERZURUM İl Müftü Yardımcısı Abdurrahman Kotan, İslam Hukuku’nda 'evlat edinme' diye bir husus olmadığını söyledi.

17.06.2014Gündem
Dövme yaptıranlar dikkat

Dövme yaptıranlar dikkat!

İZMİR'de 14 yıldan bu yana dövme yapan Burak Danişmend, yaz sezonu öncesi dövme yaptırmak isteyenleri kullanılan malzemeler konusunda uyardı.

5.05.2014Ege
Dövme yaptıranlar dikkat

Dövme yaptıranlar dikkat

İZMİR’de 14 yıldan bu yana dövme yapan Burak Danişmend, yaz sezonu öncesi dövme yaptırmak isteyenleri kullanılan malzemeler konusunda uyardı.

4.05.2014Gündem
Kafamı kazıtıp dövme yaptıracağım

"Kafamı kazıtıp dövme yaptıracağım"

'Alacakaranlık' filminin yıldızı Kristen Stewart, aktris olduğu için istediği saç modelini yaptıramamaktan yakındı.

28.01.2014Gündem
Erkeğe küpe mekruh dövme caiz değil

Erkeğe küpe mekruh dövme caiz değil

Diyanet, “Dövme yaptırmak caiz midir?” sorusuna “Cahiliye âdeti, caiz değil” cevabını verdi. “Erkeklerin küpe takması caiz midir?” yönündeki soruyu ise “Erkeklerin küpe takması mekruhtur” diye yanıtladı.

2.11.2013Gündem
Diyanet: Dövme yaptırmak caiz değil

Diyanet: Dövme yaptırmak caiz değil

Bir vatandaşın 'Dövme yaptırmak caiz midir?' şeklindeki sorusunu cevaplandıran Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu, dövme yaptırmanın haram olduğuna hükmetti. 'Erkeklerin küpe takması caiz midir?' sorusuna da 'Erkeklerin küpe takması mekruhtur' cevabı verdi.

2.11.2013Gündem
Kadın iç çamaşırı çalana 8 yıl hapis istemi

Kadın iç çamaşırı çalana 8 yıl hapis istemi

ADANA’da, balkonlarda asılı olan kadın iç çamaşırlarını çaldığı ileri sürülen mobilyacı kalfası 28 yaşındaki Tuna N. hakkında 8 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. Çamaşır hırsızlığından çıkarıldığı adliyeden serbest kaldıktan 2 saat sonra da cep telefonu çaldığı iddiasıyla tutuklanan sanık hakkında, bu suçtan da 5 yıla kadar hapsi istendi.

21.10.2013Gündem
İşi bırakınca dövmesi olacak

İşi bırakınca dövmesi olacak

1989 doğumlu manken Xeina Deli, Ayyıldız’ın yeni sezon katalog çekimlerinde verdiği cesur pozlarla yürek hoplattı.

23.08.2013Kelebek

Yazar Sonuçları

Klasik müziğe DJ dokunuşu

Yadsıyamayacağımız bir gerçek varsa, o da klasik müziğin giderek dinleyici ve hayran kaybediyor olduğu...

26.11.2019

Avrupa’da bir Türk markası: Cleopatra Ink

Sevdiğini sonsuza dek yanında taşımayı, istediğinde öpmeyi kim istemez ki?

12.06.2019

Enerjik hafta!

Güneş, Mars’la buluşuyor. Bu birliktelik tüm burçlara kararlılık ve enerji verecek. Yine Yay’ar ve Akrepler ani kararlar vermekten kaçının

24.02.2019

Bana deli demelerine izin veriyorum, ben de karşılığında özgür oluyorum

Dünya tatlısı bir şey İrem Derici. Bana sosyal medyadan çağrı yaptı. “Neden ya? Niye benle altı yıldır röportaj yapmadınız! Çirkin olduğum için mi? Ağzım büyük diye mi? Babamla bile yaptınız, iki hafta üst üste üstelik! Benim neyim eksik? Oysa benimle röportaj yapmanız için her türlü doneyi de verdim elinize. Evlendim, boşandım, yoğun bakıma kaldırıldım, sokakta alkollü yakalandım. Televizyon programı yaptım, reklamda oynadım. Türkiye’nin ilk 100 milyon izlenen video klibi benimki. Ama siz benimle röportaj yapmayınca kendimi ünlü hissedemiyorum!” dedi.

18.11.2018

Yeniay’ın talihlileri

7 Kasım’daki yeni ay İkizlere yeni bir iş, Kovalara prestij, Başaklara seyahat fırsatı getiriyor

3.11.2018

Murat Boz neden galalara gitmedi?

Gişesiyle hayal kırıklığı yaratan üç film var; 500 binde kalan Şener Şen’in “Yol Ayrımı”, 500 bini zor geçen Barış Arduç-Elçin Sangu’nun “Mutluluk Zamanı” ve henüz 500 bini yakalayamayan Burak Özçivit’le Murat Boz’un “Kardeşim Benim 2”si...

6.12.2017

Nasıl Silindi?

“Bir kere dövme yaptıran, genelde bir daha yaptırmak ister” cümlesi dövme yaptırmak için can atanlara söylenir durur. Kimi değer verdiği insanın adını, kimi kendisiyle özdeşleştirdiği simgeyi dövme yaptırır vücudunun farklı yerlerine.

9.05.2014

THY’den istifa ettim...

Ne Messi’li, Kobe’li reklam filmleri;

28.01.2014