MENÜ

Döner

Döner ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Döner haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 19.603 Döner haberi bulunmuştur.

Döner Haberleri

Sezonun ilk kirazı 400 liradan satıldı

Sezonun ilk kirazı 400 liradan satıldı

Kirazın en erken yetiştiği yer olarak gösterilen Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde, sezonun ilk ürünü için açık artırma düzenlendi.

16.04.2020Ekonomi
59 yıllık Rexx kapandı: Çocuğumu kaybetmiş gibiyim

59 yıllık Rexx kapandı: Çocuğumu kaybetmiş gibiyim

Kapanan Kadıköy'ün en önemli sinemalarından Rexx'in 59 yıllık işletmecisi Viron Anas, “Güvencemiz olmadığı için çok zor da olsa böyle bir karar aldık. Çocuğunu kaybetmiş gibi hissediyorum” diyor.

16.04.2020Kitap Sanat
Torba yasa maddeleri nelerdir Yeni torba yasada neler var

Torba yasa maddeleri nelerdir? Yeni torba yasada neler var?

Torba yasa ile ilgili son dakika açıklamaları yakından takip ediliyor. Koronavirüs nedeniyle ekonomide yaşanan olumsuzlukların telafi edilmesi için hazırlanan, 62 madde iken 15 maddelik teklife dönüştürülen ekonomi torba yasa teklifinde hangi maddelerin olduğu araştırılıyor. TBMM Genel Kurulu’nda görüşülerek kabul edilen kanuna göre ücretsiz izne çıkarılanlara aylık nakit desteği gelirken, işten işçi çıkarmalar 3 aylığına yasaklanıyor. İşte maddeler ile ilgili detaylar…

16.04.2020Ekonomi
Son dakika: Mecliste kabul edildi Yaz tatilinde eğitime devam

Son dakika: Meclis'te kabul edildi! Yaz tatilinde eğitime devam

Son dakika haberine göre; Üniversitelerde, ilk ve orta öğretimde yaz tatilinde eğitim verilecek. Öğretmenlerin 2 aylık yaz tatili kısaltılabilecek.

15.04.2020Gündem
Müminun Suresi Oku - Müminûn Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

Müminun Suresi Oku - Mü'minûn Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

Müminun Suresi Mekke döneminde inmiştir. 118 âyettir. Sûre, adını birinci âyette geçen “elMü’minûn” kelimesinden almıştır. “el-Mü’minûn”, mü’minler demektir. Müşriklere son uyarı niteliğindeki bu sûrede, mü’minlerin zafere ulaşacakları, kötülerin cezaya çarptırılacağı konu edilmektedir. Mü'minûn Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu hakkında detaylı bilgiler

15.04.2020Namaz Sureleri
Furkân Suresi Oku - Furkân Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

Furkân Suresi Oku - Furkân Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

Furkan Suresi Mekke döneminde inmiştir. 68-70. âyetlerin Medine döneminde indiği konusunda bir rivayet de vardır. 77 âyettir. Furkan Sûresi, adını ilk âyette geçen “elFurkân” kelimesinden almaktadır. Furkân, “hak ile batılı birbirinden ayıran”demek olup Kur’an’ın isimlerinden biridir. Furkan Sûresi içerisinde temel konular olarak Hz.Peygamber’in tüm insanlığa gönderildiği, onun tebliğ sırasında karşılaştığı zorluklar ve şirkin kökünün kazınacağı, geçmiş ümmetlerin hayatlarından bazı örnekler de verilerek ele alınmaktadır. İşte, birçok Müslümanın araştırdığı Diyanet kaynaklı Furkân Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu

15.04.2020Namaz Sureleri
Milli boksör Necat Ekinci: Olimpiyatın ertelenmesi avantaj

Milli boksör Necat Ekinci: "Olimpiyatın ertelenmesi avantaj"

Avrupa şampiyonluğu ve dünya üçüncülüğü bulanan milli boksör Necat Ekinci, kota hedeflediği 2020 Tokyo Olimpiyatları'nın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle ertelenmesinin kendisi için avantaj olduğunu söyledi.

15.04.2020Diğer
Lukas Podolskiden eleştiri: Türk kulüpleri bunu yapmıyor

Lukas Podolski'den eleştiri: "Türk kulüpleri bunu yapmıyor"

Antalyaspor'un Alman yıldızı Lukas Podolski, Türk futbolunun durumundan, Galatasaray'a, Fatih Terim'den Fernando Muslera ve Falcao'ya kadar bir çok konuda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

15.04.2020Futbol
Yükseköğretimde yeni düzenlemeler TBMM’de oylanıyor

Yükseköğretimde yeni düzenlemeler TBMM’de oylanıyor

TBMM Genel Kurulunda, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle yapılamayan eğitimlerin telafisi ve yükseköğretimde düzenlemeyi de içeren Yükseköğretim Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin 15 maddeden oluşan birinci bölümü kabul edildi. İkinci bölümün de görüşülmesi tamamlandı, teklifin tamamı bugün oylanacak.

15.04.2020Eğitim
Lokman Suresi Oku - Lokman Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

Lokman Suresi Oku - Lokman Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

Lokman suresi, 34 ayetten oluşmaktadır. Mekke döneminde inen bu surede başlıca, Hz. Lokmân’ın oğluna öğütleri çerçevesinde, tevhid, peygamberlik, öldükten sonra dirilme ve haşr konularına dikkat çekilmektedir. Lokman suresi anlamı, tefsiri, Türkçe ve Arapça okunuşu yoğun ilgi görüyor. İşte Lokman suresinin anlamı ve okunuşu…

14.04.2020Namaz Sureleri
İnşikak Suresi Oku - İnşikâk Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

İnşikak Suresi Oku - İnşikâk Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

İnşikak Suresi, mushaftaki sıralamada seksen dördüncü, iniş sırasına göre seksen üçüncü sûredir. İnfitâr sûresinden sonra, Rûm sûresinden önce Mekke’de inmiştir. Sizler için İnşikak Suresi Oku sayfamızda bu sürenin anlamını, fazileti ve tefsiri gibi bilgileri derledik. İşte İnşikâk Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

14.04.2020Namaz Sureleri
Lukas Podolski anlattı: Korku filmi gibi...

Lukas Podolski anlattı: "Korku filmi gibi..."

Almanya ile Dünya Kupası zaferi yaşayan, 34 yaşında yolu bir kez daha ülkemize düşen Lukas Podolski, önemli açıklamalar yaptı.

14.04.2020Futbol
Sefirin Kızı yeni bölüm ne zaman Sefirin Kızı neden yok 13 Nisan Star TV yayın akışı

Sefirin Kızı yeni bölüm ne zaman? Sefirin Kızı neden yok? 13 Nisan Star TV yayın akışı

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Sefirin Kızı'nın bu hafta ekranlara gelmemesi izleyenleri meraklandırdı. 13 Nisan Star TV yayın akışında, Sefirin Kızı'nı göremeyenler, Sefirin Kızı ne zaman? Sefirin Kızı bu akşam var mı? gibi soruların yanıtını sorgulamaya başladı. Son olarak 30 Mart'ta ekranlara gelen dizinin yeni bölüm tarihi merakla araştırılıyor. Peki Sefirin Kızı neden yok? İşte, dizinin yeni bölüm tarihiyle ilgili merak edilen bazı bilgiler.

13.04.2020Televizyon
Sağlık Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavı ne zaman yapılacak Unvan Değişikliği sınavı iptal edilir mi

Sağlık Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavı ne zaman yapılacak? Unvan Değişikliği sınavı iptal edilir mi?

Sağlık Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı'nın 2020 tarihi merak konusu oldu. Başvuruları şubat ayında alınan Sağlık Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavı corona virüsü önlemleri kapsamında ertelenmişti. Peki, Sağlık Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavı ne zaman yapılacak? Sağlık Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavı iptal edilecek mi?

13.04.2020Ekonomi
Görkem Sağlam: Trabzonsporda oynama hayalim var

Görkem Sağlam: Trabzonspor'da oynama hayalim var

Hollanda ekibi Willem II'de forma giyen Görkem Sağlam, "Ben Trabzonsporluyum. İnşallah bir gün teklif gelirse Trabzonspor'da oynama hayalim var. Süper Lig'i de takip ediyorum. Bu sezon Trabzonspor iyi bir pozisyonda ve inşallah şampiyon olacak" dedi.

13.04.2020Futbol
15 yaşındaki Hilal 3 gündür kayıp

15 yaşındaki Hilal 3 gündür kayıp

Afyonkarahisar'da ailesine hava almak için evin önüne çıkacağını söyleyen Hilal Işık (15) ortadan kayboldu. Ailesi, 3 gündür izine rastlanılamayan Hilal'in bulunması için polise başvurdu.

12.04.2020Gündem
Madde madde 20 yaş altı gençleri anlama kılavuzu Hazır eve kapanmışlarken onları biraz daha yakından tanımak ister misiniz

Madde madde 20 yaş altı gençleri anlama kılavuzu! Hazır eve kapanmışlarken onları biraz daha yakından tanımak ister misiniz?

4 Nisan’dan beri sokağa çıkamıyorlar. Eğitimleri evden sürüyor, arkadaşlarını ve sevgililerini çok özlüyor, görüntülü konuşmayla hasret gideriyorlar. Kimi anne-babasıyla daha çok sohbet ettiğini söylüyor, kimi de onlarla kurduğu iletişimin gittikçe zorlaştığını... Önceden de zaten ailesiyle dışarı çıkan 11-14 yaş ve kendi başına dışarı çıkan 15 yaş üstü gruplardan 26 gence ulaştık; “Sizi yakından tanımak istiyoruz” dedik.

12.04.2020Hürriyet Pazar
Geleneksel yerine ‘harmanlanmış’ eğitim

Geleneksel yerine ‘harmanlanmış’ eğitim

“Korona salgını ile bir dönem bitecek başka bir dönem başlayacak” diyen Nişantaşı Üniversitesi kurucusu Levent Uysal’a eğitimde ve öğretimde yaşanacak değişimi sorduk. Artık geleneksel sınıf ortamının, ezber ve sınavları destekleyen sistemin geleceği üretecek nesli yetiştirmede yetersiz kaldığını söyleyen Uysal, “Sistem, düne takılıp kalmış durumda. Bundan sonra, tamamen uzaktan eğitim olacak diyemeyiz ama sanal ve örgün eğitimin bir bütünü olan ‘harmanlanmış (blended) öğrenme modeli’ yaygınlaşacaktır” dedi. Bu modelle birlikte hem yüz yüze eğitimin hem de web tabanlı eğitimin pozitif yanlarından faydalanılabileceğini belirten Uysal, Erasmus ve Exchange gibi öğrenci programlarına katılımın da azalacağına dikkat çekti.

12.04.2020Ekonomi
Yükseköğretimde yeni düzenlemeler komisyonda kabul edildi

Yükseköğretimde yeni düzenlemeler komisyonda kabul edildi

Kovid-19 salgını nedeniyle yapılamayan eğitimlerin telafisi, üniversitelerin bilimsel araştırma faaliyetlerinin desteklenmesi ve vakıf üniversitelerine ilişkin yeni düzenlemeleri de içeren Yükseköğretim Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Mili Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonunda kabul edildi. Buna göre, yılda iki kez yapılabilen doçentlik başvuru sayısı arttırılarak bekleme süresi azaltılacak. Açıköğretim öğrencileri, katkı payı veya öğrenim ücretini ödemesi ve her dönem başında kaydını yenilemesi şartıyla öğrencilik haklarından yararlanacak.

11.04.2020Eğitim
Otobüs seferleri ne zaman açılacak Şehirler arası otobüsler ne zaman sefere başlayacak

Otobüs seferleri ne zaman açılacak? Şehirler arası otobüsler ne zaman sefere başlayacak?

Ülkemizde alınan corona virüsü önemleri kapsamında 30 büyükşehir ve Zonguldak'a giriş ve çıkışlar kapatıldı. Bu kentlere özel araç dahil tüm ulaşım faaliyetlerinin durdurulmasıyla ilgili İçişleri Bakanlığı genelge yayınladı. Yapılan düzenlemeyle corona virüsünün yayılmasının önüne geçilmesi hedefleniyor. Peki, otobüs seferleri ne zaman açılacak? Şehirler arası otobüsler ne zaman sefere başlayacak? İşte, o konuyla ilgili ayrıntılar.

11.04.2020Gündem
Payitaht Abdülhamid 117. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler yaşandı

Payitaht Abdülhamid 117. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı?

Payitaht Abdülhamid 10 Nisan Cuma akşamı 116. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. İlgi gören dizinin bu haftaki son bölümünde, Abdülhamid'in Kanuni Esasiye’yi ilan edip etmeyeceği ekran başındakileri heyecanlandırdı. Dizinin son bölümü sonrası gözler Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Payitaht Abdülhamid 117. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı? İşte, Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı hakkında ayrıntılı bilgiler.

10.04.2020Kelebek
Mearic Suresi Oku - Meâric Suresi Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

Mearic Suresi Oku - Meâric Suresi Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

almıştır. Me’âric, yükselme yolları demektir. Sûredebaşlıca, Mekke müşriklerinin inkâr, inat ve azgınlıkları, insan tabiatının bazıyönleri, ölüm ötesi hayatın gerçekliği konu edilmektedir. Mearic Suresi Oku - Meâric Suresi Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

10.04.2020Namaz Sureleri
Yasir Subaşı: Yeniden lig yarışına odaklanmak zor olacak ama...

Yasir Subaşı: "Yeniden lig yarışına odaklanmak zor olacak ama..."

Hes Kablo Kayserispor'un sol beki Yasir Subaşı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle liglere verilen arada evde çalıştıklarını belirterek sezonun yeniden başlayacağı zamana fiziksel olarak en az zararla girmek istediklerini söyledi.

10.04.2020Futbol
Türkiye destek ve yardımda birleşti

Türkiye destek ve yardımda birleşti

Koronavirüs salgını sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası’na yardımlar devam ediyor. Şirketlerin ve vatandaşların yardımı tüm hızıyla sürerken, sağlık çalışanları ve ihtiyaç sahipleri için de Türkiye tek yürek oldu. Hastanelere yemek servisi yapan da, salgınla mücadelede kullanılması için milyonlarca liralık destek açıklayan da var.

10.04.2020Ekonomi
Payitaht Abdülhamid 116. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Abdülhamid Kanuni Esasiyeyi ilan edecek mi

Payitaht Abdülhamid 116. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Abdülhamid Kanuni Esasiye'yi ilan edecek mi?

Her cuma ekranlara gelen tarihi dönem dizisi Payitaht Abdülhamid'in merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizinin 10 Nisan Cuma akşamı seyirci karşısına çıkacak olan bölümüne ilişkin yayınlanan fragmanında, Hechler'ın oynadığı oyunla Abdülhamid’e Kanuni Esasiye’yi ilan etmesi için baskı yapması dikkat çeken gelişmeler arasında yer aldı. İşte, Payitaht Abdülhamid 116. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacakların özeti.

9.04.2020Televizyon
Yükseköğretimde yeni düzenlemeler

Yükseköğretimde yeni düzenlemeler

AK Parti milletvekilleri, Yükseköğretim Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'ni, Meclis Başkanlığına sundu.

8.04.2020Eğitim
Böyle yarış görülmedi

Böyle yarış görülmedi

Tarihi Flanders Bisiklet Turu’nun 104.’sü sanal ortamda gerçekleştirildi.

8.04.2020Diğer
Berat Kandilinde dualar evlerden yükseldi

Berat Kandili'nde dualar evlerden yükseldi

Diyanet İşleri Başkanlığının Kovid-19 salgını tedbirleri kapsamında camilerde toplu ibadet ve faaliyetlere ara vermesi nedeniyle Berat Kandili evlerde okunan dualarla idrak edildi.

7.04.2020Gündem
Berat Kandilinde dualar evlerden yükseldi

Berat Kandili'nde dualar evlerden yükseldi

Diyanet İşleri Başkanlığının koronavirüs tedbirleri kapsamında camilerdeki toplu ibadet ve faaliyetlere ara vermesinin ardından, Tekirdağ, Kırklareli, Sakarya, Kocaeli, Zonguldak, Karabük ve Düzce'de Berat Kandili dolayısıyla dualar evlerden yükseldi.

7.04.2020Gündem
Sevdiklerinize gönderebileceğiniz Berat Kandili mesajları burada İşte resimli Berat Kandili mesajları

Sevdiklerinize gönderebileceğiniz Berat Kandili mesajları burada! İşte resimli Berat Kandili mesajları

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan takvime göre Ramazan ayının müjdecisi Berat Kandili 7 Nisan’da idrak ediliyor. Kurtulmak, beri olmak, suçlu olmamak anlamına gelen Berat gecesinde bolca ibadet ediliyor. Bu özel geceyi sevdikleri ile paylaşmak isteyen kişiler mesajlar gönderiyor, sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımlarda bulunuyorlar. İşte en güzel, resimli, yeni Berat Kandili mesajları ve sözleri…

7.04.2020Gündem
Virüsü kapmamak için...

Virüsü kapmamak için...

COVID-19’un Türkiye’de görülmeye başladığını öğrendiğimiz andan itibaren hepimizin aklında aynı soru var: Kendimi ve sevdiklerimi bundan nasıl korurum? Her ne kadar virüsün yayılma hızı çok yüksek olsa da ondan korunmak için yapılması gerekenler aslında çok basit. Ama bu önlemleri almayı bir an olsun bırakmamak çok önemli.

Recep Niyazdan Fenerbahçe sitemi Hiç şans verilmedi

Recep Niyaz'dan Fenerbahçe sitemi! "Hiç şans verilmedi"

Süper Lig'de Denizlispor ile başarılı bir performans gösteren Recep Niyaz, çok konuşulacak açıklamalara imza attı. Bir dönem Fenerbahçe altyapısında da forma giyen 25 yaşındaki futbolcu, sarı lacivertli kulüp hakkında, "Fenerbahçe'de her genç oyuncunun yaşadığı klasik hazin sonu ben de yaşadım." ifadelerini kullandı. Bu sözler kısa sürede büyük yankı uyandırdı.

6.04.2020Futbol
İtalyadaki Corona virüsü salgını voleybolcu İrem Çoru da etkiledi

İtalya'daki Corona virüsü salgını voleybolcu İrem Çor'u da etkiledi!

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle dünya genelinde bütün spor dallarında iptaller ve ertelemeler yaşanırken salgının en çok etkilediği ülkelerden olan İtalya'da birinci voleybol ligi de ertelendi. İtalya'da voleybol kariyerini sürdüren İrem Çor'un da kariyeri tehlike altına girdi.

6.04.2020Voleybol
Son Dakika | Arda Turan: Projemiz var, corona virüsü için 100 bin maske yaptırmayı düşünüyoruz

Son Dakika | Arda Turan: "Projemiz var, corona virüsü için 100 bin maske yaptırmayı düşünüyoruz"

Arda Turan, Spor Arena'nın Instagram hesabının canlı yayınında Damla Uğurtürk'ün sorularını yanıtladı. Arda Turan A'dan Z'ye birçok konuda açıklamalar yaparken yeni proje hazırlığı içinde olduklarını, yakın dostları Ali Bekmezci ve İshak Cerit ile birlikte 100 bin maske dağıtacaklarını ifade etti. Bu maskelerin tek kullanımlık değil, uzun sürekli kullanıma yönelik olacağı öğrenildi.

5.04.2020Futbol
Barça gibi takıma gittim, anlaşılamadı

"Barça gibi takıma gittim, anlaşılamadı"

Bu sezon Pata Yamaha adına yarışan Toprak Razgatlıoğlu: “Dünya Duperbike Şampiyonası’nın en genç şampiyonu olmak istiyorum” dedi.

5.04.2020Diğer
Bu taş değil Ali kurşunlandık

"Bu taş değil Ali kurşunlandık"

F.Bahçe’nin eski güvenlik şefi Serdal Kılıç, 5 yıl önce uğradıkları saldırıyı anlattı.

5.04.2020Futbol
Selen Soyder kimdir kaç yaşında Can Yaman ile tartışması olay olan Selen Soyderin hayatı ile bilgiler

Selen Soyder kimdir kaç yaşında? Can Yaman ile tartışması olay olan Selen Soyder'in hayatı ile bilgiler

2007 yılında 'Miss Turkey' güzellik yarışmasına katılan Selen Soyder, Lale Devri dizisiyle dikkatleri üzerine çekmişti. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Hangimiz Sevmedik 'deki rol arkadaşı olan Can Yaman ile olaylı bir tartışma yaşan Selen Soyder, diziden ayrılma kararı almıştı. Peki, Selen Soyder kimdir kaç yaşında? Can Yaman ile tartışması olay olan Selen Soyder'in hayatı ile bilgiler

3.04.2020Magazin
Uzaktan eğitim alan öğrencilere çok önemli tavsiyeler

Uzaktan eğitim alan öğrencilere çok önemli tavsiyeler

Koronavirüs önlemleri kapsamında okullar tatil edildi, öğrenciler ekran başında eğitimlerine devam ediyor. Uzaktan eğitimin programlı ve disiplinli olmayı gerektirdiğini belirten Görsel Sanatlar Öğretmeni Pınar Şen, konuyla ilgili hem öğrencilere hem de ailelerine çok önemli tavsiyelerde bulundu.

3.04.2020Evdehayat
İki grup çatıştı Cephanelik ele geçirildi

İki grup çatıştı! Cephanelik ele geçirildi

İstanbul Beyoğlu'nda aralarında husumet bulunan iki grubun çatışmasıyla çatışmayla ilgili 4 kişi gözaltına alındı. Şüphelilerin ev ve iş yerlerinde kalaşnikof ve pompalı tüfeğin de bulunduğu çok sayıda silah ele geçirildi.

3.04.2020Gündem

Yazar Sonuçları

Merkür Koç Burcunda! Bilim, Merkür Gezegeni İçin Ne Diyor?

5000 yıl önce keşfedilmiş olan Merkür, küçük bir gezegendir. Çapı sadece 4.876 km uzunluğundadır. Yoğunluğu dünyanınkine benzer. Merkür’ü görmek zordur. Çünkü yüzeyi pütürlü, koyu renkli, gözenekli ve kayalıklıdır.

16.04.2020

12 yıllık sevgilim beni terk etti

15 yaşımda başlayan ilişkimiz 7 ay önce son buldu. 12 yılın sonunda evlenmeyi düşünüyordum ama o beni terk etti. Ne yapacağımı şaşırdım.

15.04.2020

Süleyman Soylu’nun istifası tiyatro muydu?

Biraz izlenim... Biraz perde arkası... Biraz hüküm... Biraz analiz...

14.04.2020

İnsanın tek kaygısı kendini keşfetmek olmalıdır

Biliyorum, hepimiz kendimizi sürekli savunur bir hal içindeyiz.

7.04.2020

Doktorluk nasıl bitmezse gazetecilik de bitmez

Son dönemde bizim meslek, yani gazetecilik hep hedef tahtasındaydı. Medyanın öneminin azaldığı düşünülüyor, çok sert de eleştiriler getiriliyordu.

7.04.2020

Ölen sağlık çalışanları ŞEHİT ilan edilmeli

Madem... Koronaya karşı yürütülen bu savaş, bizim en şanlı savaşımız olan Kurtuluş Savaşı’na denk bir savaştır.

6.04.2020

‘Eski haline en geç yeme-içme sektörü dönecek’

Her şey normale döndüğünde yeme-içme sektörünü neler bekliyor? Dün TURYİD Başkanı Kaya Demirer ve Lucca’nın sahibi Cem Mirap’ın görüşlerini yayınlamıştım. Bugün de farklı mekan sahiplerinin görüşleriyle devam ediyoruz.

4.04.2020