EKSTRA
MENÜ

Dolgun Dudaklar

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 364 haberi bulunmuştur.

Dolgun Dudaklar Haberleri

Dudak Maskesi Ne İşe Yarar Ve Nasıl Yapılır Dudak Maskesi Faydaları Ve Yapımı İçin Tarifler

Dudak Maskesi Ne İşe Yarar Ve Nasıl Yapılır? Dudak Maskesi Faydaları Ve Yapımı İçin Tarifler

Çatlamış bir dudak her türlü can sıkıcıdır. Soğuklarla birlikte dudak çatlamalarında da artış olur. Ev yapımı kolay ve pratik dudak maskeleriyle siz de göz alıcı dudaklara sahip olabilirsiniz. Dudak maskesi ne işe yarar ve nasıl yapılır? Dudak maskesi faydaları ve yapımı için tarifler hakkında merak edilenleri derledik.

Çok popüler ve çok riskli: Brezilya poposu ameliyatı

Çok popüler ve çok riskli: Brezilya poposu ameliyatı

Araştırmalar, son yıllarda kadınlar arasında en çok tercih edilen operasyonlardan birinin Brazilian butt lift (Brezilya popo/kalça estetiği) olduğunu söylüyor. Ancak operasyonun önemli riskleri de mevcut. Söz konusu riskleri ve kadınları estetik operasyonlara sürükleyen nedenleri uzmanlarla konuştuk

Çekici görünümün simgesi: Dolgun dudaklar

Çekici görünümün simgesi: Dolgun dudaklar

Dudak estetiği operasyonları dudakların şeklini, boyutunu ve görünümünü iyileştirmek için uygulandığını belirten Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Op. Dr. İlsun Aka, dolgun dudaklar ile daha çekici bir görünüme sahip olunabileceğini belirtti.

29.01.2021Kişisel Bakım
Estetikte 2021’in trendi ‘doğallık’

Estetikte 2021’in trendi ‘doğallık’

Her yeni yılda yeni bir yaş alıyoruz. Sağlıklı ve doğal yaş almanın sırrı cildimize iyi bakmaktan geçiyor. Gelişen teknolojiler ve estetik yenilikler cildimizi sağlıklı ve canlı tutmak için bize pek çok alternatif sunuyor.

18.01.2021Kişisel Bakım
Suna Dumankaya:Atatürk anneannemle tanışmak istemiş

Suna Dumankaya:Atatürk anneannemle tanışmak istemiş

Atatürk’e bile karışım hazırlamış bir lokman hatunun torunu olunur da başka yoldan gidilir mi? O da gitmemiş, bitkiler dünyasına dalmış, anneannesinden öğrendiklerinin üstüne kattıkça katmış. Bugün kendi adını taşıyan doğal içerikli bir markanın patroniçesi... Suna Dumankaya, durup dinlenmeden araştırmalarına devam ediyor. Bu hafta “Doğada keşfedilecek çok şey var” diyen Dumankaya ile bir araya geldim. Hem macerasını dinledim hem de pandemiye özel kişisel bakım tüyoları aldım.

22.12.2020Magazin
2020 Estetik Trendleri Neler

2020 Estetik Trendleri Neler?

Her şeyde olduğu gibi estetikte de trendler söz konusu. Peki, 2020 yılının güzellik ve estetik trendleri neler? Medikal Estetik Hekimi Dr. Metehan Özgür konu ile ilgili bilgiler verdi.

Dolgun dudaklara sahip olmak artık çok kolay

Dolgun dudaklara sahip olmak artık çok kolay

Her kadın dudaklarının dolgun ve canlı görünmesini ister. Dudak dolgusu, plastik cerrahinin en kolay ve en fazla talep edilen prosedürüdür.Dolgun dudak sadece günümüzde değil, asırlardır var olan estetik anlayışıdır. Çünkü dudaklar da tıpkı gözler gibi renk ve şekil olarak yüzün estetik görünümü üzerinde oldukça etkili bir rol oynar. Ancak doğuştan ince dudaklı olmanın yanı sıra yaş ilerledikçe de dudaklar incelir, sarkar ve çekiciliğini kaybeder.

27.01.2020Kişisel Bakım
Uzmanından 2020’ye damgasını vuracak estetik trendleri

Uzmanından 2020’ye damgasını vuracak estetik trendleri

Güzellik trendleri her yıl değişiyor. Kalıcı olmayan dolgu ve botoks sayesinde ameliyatsız estetik uygulamalarla her yıl yeni bir trend yaratılabiliyor. Bu uygulamalar çerçevesinde 2020’nin güzellik trendi de dolgun dudaklar ve uzun çene.

Genç Gösteren Kontür Makyaj Uygulamaları

Genç Gösteren Kontür Makyaj Uygulamaları

Trendler, estetik işlemler, cerrahi dokunuşlar ve daha birçok uygulama… Hepsinin arkasında kişinin kendini daha iyi hissetmesi ve genç bir görünüm elde etmesi için gösterdiği çaba yatar. Çünkü zaman karşı konulamaz bir şekilde ilerler ve giderken güzellikten de almayı ihmal etmez.

14.06.2019Makyaj
Gülüş Estetiği Nedir Gülüş Estetiği Nasıl Olmalıdır

Gülüş Estetiği Nedir? Gülüş Estetiği Nasıl Olmalıdır?

Gülüş estetiği, kişilere mükemmel gülümseme sağlayan bir işlemdir. Diş Hekimi Mahmut Genç, gülüş estetiği konusunda önemli bilgiler verdi. Gülüş estetiği nedir? Gülüş estetiği nasıl olmalıdır?

28.02.2019Kişisel Bakım
Kalıcı Makyaj Yaptırmak İçin 5 Neden

Kalıcı Makyaj Yaptırmak İçin 5 Neden

Modern dönemin çalışan kadınları için zaman çok şey ifade ediyor. Yoğun geçecek zorlu bir güne hazırlanmak, giyimden makyaja kadar dış görünümle ilgili unsurları kapsayan prezantabl duruşu sağlamak bazen oldukça zor oluyor. Kontür makyaj uygulamalarının çalışan kadınlar için kurtarıcı görevi gördüğünü ifade eden Kontür Makyaj Eğitmeni Ergül Keskin, kalıcı makyajın avantajlarını anlattı.

17.01.2019Makyaj
Esmerler İçin Makyaj Tüyoları

Esmerler İçin Makyaj Tüyoları

Doğru vurgulamalar ve ışık oyunlarından oluşan makyaj sanatı, her ten rengine göre farklılık gösteriyor. Açık tenler ışığı başka yansıtırken, esmer tenliler de bambaşka bir şekilde yansıtıyor. Cilt rengine uygun yapılan makyaj, mükemmel bir görünüm yakalamayı kolaylaştırıyor. Eğer esmer bir tene sahipseniz sıralayacağımız püf noktalarına göz atmanızda fayda var.

17.12.2018Makyaj
Kusursuz Görünüm İçin 4 Makyaj Tüyosu

Kusursuz Görünüm İçin 4 Makyaj Tüyosu

Makyaj tüyoları ile yüzümüzdeki kusurları örtebilir ve öne çıkarmak istediğimiz yüz hatlarımızı belirginleştirebiliriz. Makyaj tüyolarını sizler için derledik...

4.12.2018Makyaj
Ruja gerek kalmadan daha canlı, çok daha dolgun

Ruja gerek kalmadan daha canlı, çok daha dolgun

Antik çağlardan modern zamanlara kadar makyaj, özellikle de dudak renklendirme güzelliğin en önemli rutinleri arasında sayıldı. Trendler değişse de dudakları, tahtından hiçbir makyaj uygulaması indiremedi.

21.10.2018Kişisel Bakım
Dudak kalınlaştırmada yeni ve kalıcı yöntem

Dudak kalınlaştırmada yeni ve kalıcı yöntem

Hemen herkesin hayali, daha dolgun ve güzel dudaklara sahip olmak. Bunun için makyajdan dolgulara kadar pek çok yöntem uygulanıyor. Peki dudaklarda daha kalıcı dolgunluğu ve güzelliği yakalamak mümkün mü? KBB Uzmanı Doç. Dr. Ozan Seymen Sezen, dudak kaldırma (liplift) hakkında merak edilenleri açıkladı.

15.10.2018Kişisel Bakım
Kusursuz Makyajın Sırları

Kusursuz Makyajın Sırları

Makyaj yapmak her kadının vazgeçilmezidir. Güzel ve iyi hissetmenizi sağlar. Fakat önemli olan makyaj yapmak değil doğru makyajı yapmaktır. Doğru makyaj ve kusursuz görünüme kavuşmak için bazı püf noktalar vardır. İşte onlardan bazıları...

15.10.2018Makyaj
Özgüvenin yeni adı: Masumiyet estetiği

Özgüvenin yeni adı: Masumiyet estetiği

Estetik ve güzellik alanında her yıl farklı trendler ortaya çıktı. Ancak değişen tüm trendler yerini yavaş yavaş doğal görünüme ulaşma isteğine bıraktı. Medikal Estetik Hekimi Dr. Mustafa Kemal Ataönder, kişilerin doğal güzelliğe ulaşma isteğini dikkate aldı, 2017 yılından itibaren geleceğin vazgeçilmez trendi olan ‘masumiyet estetiği’ni oluşturdu. Dr. Mustafa Kemal Ataönder, minimal dokunuşlarla kişilerin karakteristik güzelliğini ortaya çıkarmaya dayanan masumiyet estetiğini anlattı.

11.04.2018Kişisel Bakım
Ameliyat sonucu dudak ısırtıyor

Ameliyat sonucu dudak ısırtıyor

İdeal güzelliğin tanımı, tarih boyunca toplumsal değerlere bağlı olarak farklı şekillerde yorumlanmış ve değişmiştir ancak dudaklarla ilgili yargılar genellikle aynı kalmıştır.

20.03.2018Kişisel Bakım
Inglot Keşfedilmemiş Doğanızı Ortaya Çıkaracak

Inglot Keşfedilmemiş Doğanızı Ortaya Çıkaracak!

Yoğun ve canlı renge sahip ürünleriyle ön plan çıkan Inglot, kadınsılığın vahşi yanına vurgu yapan yepyeni bir koleksiyon yarattı: Wild Paradise. Değişen ruh halinize göre seçebileceğiniz ürünlerin yer aldığı koleksiyonda; ister işte koştururken, ister spor ya da alışveriş yaparken doğal tonlarla ya da keşfedilmemiş doğanızla güzel kalacaksınız.

16.03.2018Alışveriş
Dolgun Dudaklar İçin 2 Maske Tarifi

Dolgun Dudaklar İçin 2 Maske Tarifi

Güzellik, çekici olmak biz kadınların vazgeçilmezleri. Özellikle seksi ve dolgun dudaklar her kadının hayali. İnce dudaklara sahipseniz, üzülmeyin daha dolgun göstermek için birkaç taktiğimiz var.

Her Kadının Bilmesi Gereken Makyaj Hileleri

Her Kadının Bilmesi Gereken Makyaj Hileleri

Makyaj yapmak kolay da bazıları o rujları nasıl öyle mükemmel sürüyor veya o göz makyajını nasıl yapıyor da siz bir türlü yapamıyorsunuz, değil mi? En harika makyajları yapmanız size birkaç tüyo vereceğiz. Her güzel makyaj yapan kadın mutlaka bu makyaj hileleri arasından birkaçını uyguluyor çünkü. Siz de istediğiniz görünüme hızlı bir şekilde ulaşmak istiyorsanız işte tüm hileler burada.

31.10.2017Makyaj
Son trend: Instagram makyajı

Son trend: Instagram makyajı

Pürüzsüz ten, belirgin dudaklar ve gözler, keskin yüz hatları... İşte son dönemlerin modası Instagram makyajının püf noktaları...

14.09.2017Stil
10 soruda Kylie Jennerın makyajının sırları

10 soruda Kylie Jenner'ın makyajının sırları

Kardashian ailesinin en güzel ve dikkat isimlerinden Kylie Jenner makyajıyla beğeni topluyor. İşte makyajının sırları...

24.07.2017Stil
Türk Youtuberlar deniyor pazarda satılıyor Büyük tehlike...

Türk Youtuberlar deniyor pazarda satılıyor! Büyük tehlike...

Türkiye’de satışı olmayan ve orijinali 60 TL (17 dolar) olan Kylie Jenner rujlarının ‘çakma’ları internet ve tezgâhlarda 7 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Taklit ruj Avustralyalı bir kadının dudağında kimyasal yanık oluştururken uzmanlar içeriği belli olmayan ürünler konusunda uyarıyor

26.06.2017Gündem
Kimyasallara alternatif 4 doğal güzellik yöntemi

Kimyasallara alternatif 4 doğal güzellik yöntemi

Dünyanın dört bir yanında kadınlar zamanın yüzlerindeki etkisini silmek adına çaba sarf ediyor. Bu sebeple botoks gibi dolgunlaştırıcı malzemelere talep hiçbir zaman azalmıyor. Ancak bu maddelerin uygulanmasındaki acı verici prosedürler nedeniyle birçok kişi de hoş olmayan yan etkilerle uğraşmak zorunda kalıyor. Neyse ki botoks gibi bazen tatsız sorunlar yaratabilecek yöntemlerin çok daha sağlıklı alternatifleri var.

14.06.2017Stil
Dudak dolgunlaştırmayla ilgili bilmek istediğiniz her şey

Dudak dolgunlaştırmayla ilgili bilmek istediğiniz her şey!

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk “Bu estetik operasyon daha büyük ya da daha dolgun dudaklar isteyen herkes için uygundur. Buna ek olarak dudak anormallikleri ile doğan veya dudaklarında sonraki yıllarda çeşitli nedenlerden dolayı ile deformasyon ya da şekil bozukluğu oluşan kişiler için de uygundur. Dudak estetiğinde seçim yapabileceğiniz çok sayıda farklı prosedür var. Bazı durumlarda birkaç teknik bir arada da kullanılabilir.”

24.02.2017Stil
Dolgun dudaklar için neler yapılmalı Medikal Estetik Hekimi Dr. Mustafa Karataş cevapladı.

Dolgun dudaklar için neler yapılmalı? Medikal Estetik Hekimi Dr. Mustafa Karataş cevapladı.

Dudaklar hemen hemen bütün kadınların ilgilendiği bir konudur. Askında biz dudak dolgusunu sadece hyaluronik asitle dudağı büyütme olarak algılamamalıyız. Aslında gülüş estetiğinizin tekrar programlanması için hem bir diş hekimi tarafından görülmeniz hem de estetik hekimi tarafından oradaki gerekli müdahalenin yapılması gerekiyor.

Dolgun dudaklar için evde hazırlayabileceğiniz 10 kür tarifi

Dolgun dudaklar için evde hazırlayabileceğiniz 10 kür tarifi

Dolgun dudaklara sahip olmak sandığınızdan daha kolay. Doğal yollarla, estetik yaptırmadan dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz. İşte, bunun için evde yapabileceğiniz doğal kürler...

29.08.2016Kisisel Bakim
Ne Kadar Simetriksen O Kadar Güzelsin

Ne Kadar Simetriksen O Kadar Güzelsin

Güzellikte simetrik yüzün önemine dikkat çeken Medikal Estetik Hekimi Dr. Mustafa Karataş, doğru müdahaleler ve minik dokunuşlarla bu çekiciliğin yakalanabileceğini ifade ediyor.

27.07.2016Kişisel Bakım

Yazar Sonuçları

Atatürk anneannemle tanışmak istemiş

Atatürk’e bile karışım hazırlamış bir lokman hatunun torunu olunur da başka yoldan gidilir mi? O da gitmemiş, bitkiler dünyasına dalmış, anneannesinden öğrendiklerinin üstüne kattıkça katmış. Bugün kendi adını taşıyan doğal içerikli bir markanın patroniçesi... Suna Dumankaya, durup dinlenmeden araştırmalarına devam ediyor. Bu hafta “Doğada keşfedilecek çok şey var” diyen Dumankaya ile bir araya geldim. Hem macerasını dinledim hem de pandemiye özel kişisel bakım tüyoları aldım.

22.12.2020

Kadınların en çok tercih ettiği estetik operasyonlar

Kadınlar her zaman kendilerini daha güzel, daha öz güvenli ve daha iyi hissetmek isterler. Genç görünen bir cilt, dolgun ve dik göğüsler, güzel bir burun, dolgun ve şekilli bir dudak, ince vücut şekline sahip olmak için estetik cerrahiden destek alırlar.

25.09.2020

Katlanan göbekler kırışan yüzler vardır

Oyuncu Hazal Kaya, özellikle kadınlara dayatılan çağımızın standart güzellik anlayışı ve tek beden algısına deyim yerindeyse sözleriyle ‘kafa göz daldı.’ Kendi deneyimlerini anlatan ve kilolu kadınların oyunculuk sektöründe ayrımcılığa uğradığını söyleyen Kaya’ya sadece oyunculardan değil her sektörden kadından destek yağıyor. Gerçekten öyle mi? Para kazanmanın, başarılı olmanın yolu güzel olmaktan mı geçiyor? Sordum...

3.09.2020

Yazın Cildimize Nasıl Bakalım?

Yazın cildinize bakmayı sevenlerden misiniz? Ya da belki yaz dönemi cilde işlem yapılmaz diye düşünüyor olabilirsiniz. Oysa güneş etkisiyle kurumuş, yıpranmış bir cilt, matlık, elastikiyet kaybı, yer eden çizgiler ve izler için harekete geçmenin tam sırası. Deriyi nemlendiren, canlandıran ve gençleştiren işlemlerle güneşte oluşan hasardan kurtulabilirsiniz. Üstelik yaz mevsimini de gözalıcı bir pırıltı ile geçirebilirsiniz.

20.08.2020

Çok İnce Dudaklara Estetik Nasıl Yapılır?

Dudaklarınızın inceliğinden dolayı sinirli ve olduğunuzdan daha mı yaşlı görünüyorsunuz? Çok ince dudakların dolgu enjeksiyonu ile ideal oranlarına kavuşturulabilirsiniz. 

4.06.2020

Dudak dolgusu yaşa uygun olmalı

Dudakların mimiklerin ifadesinde çok önemli bir yeri vardır. Sadece gülümserken değil, üzüntü, kızgınlık, sevinç ya da beğeni ifadelerinde de etkili bir rolü vardır. Bu yüzden hareket kabiliyetini koruyarak yaşa uygun bir şekilde dolgu işlemi yapılması doğal görünüm için çok önemlidir.Dudaklarınız istediğiniz kadar çekici değilse veya bir zamanlar oldukları gibi değilse, dudak dolgusu enjeksiyonu her yaş için rahatlıkla uygulanabilir bir prosedürdür. Ancak kişinin yaşına uygun bir şekilde tasarlanmalıdır.

3.02.2020
Dudak estetiğinde topaklanmaya dikkat

Dudak estetiğinde topaklanmaya dikkat!

Dudak dolgusu yaptırmak isteyenler, hüsrana uğramamak, kıskanılacak dudaklara sahip olmak için mutlaka tecrübeli bir hekime bu işlemi yaptırmalıdırlar. Dolgu sonrası, geçmeyen topaklanma ve şişlik, hastaların en çok yakındığı konular arasında gelmektedir.

19.07.2019

Yaza daha enerjik bir görünümle girilebilirsiniz

Bazı estetik operasyonlar kişilerin çok daha genç görünmelerini sağlar. Herkes kendisini daha güzel, daha öz güvenli ve daha iyi hissetmek ister. Bazı operasyonlar güzel ve enerjik görünüme destek olduğu için kişilerin daha öz güvenli olmalarına da yardımcı olur.

24.04.2019

Dudak kaldırma ameliyatı

Dudak kaldırma ameliyatı güzel dudaklara sahip olmak isteyenler oldukça için çarpıcı sonuçlar sağlayabiliyor. Düzgün ve iyi tanımlanmış dudaklar yüzün genel görünümü iyileştirebilir.

25.09.2018

Dudak dolgusunda tasarım önemli

Dolgun dudaklar, güzel bir gülümsemenin temelini oluştururken mimik ve yüz ifadelerinin de ortaya çıkmasını sağlar.

10.09.2018

5 maddede sapyo-seksüellik

Sapyoseksüel kimdir, kime denir? Ortak özellikleri nedir? Acaba siz de bir sapyoseksüel olabilir misiniz? Vitrine değil zekâya âşık olanları tanıyalım... Mikrofonu psikiyatri uzmanı Dr. Mustafa Güveli’ye uzattım.

31.08.2018

Dudak ve yanak dolgusunda sonuçlar yüz güldürücü!

Dolgu enjeksiyonu vücutta zamanla oluşan oluk, kırışık ve hacim eksikliklerinin giderilmesi için kullanılır. Dolgu, cildin daha genç bir görünüme kavuşması için yapılan ameliyatsız tedavi yöntemlerindendir.

8.08.2018

Öpülesi dudaklar için…

Dolgun dudaklar her zaman güzelliğin ve cazibenin simgesi olmuştur.

16.05.2018

Eros dudağı nedir?

Kıvrımlı ve dolgun dudaklar için...

4.08.2017

Dudak dolgusu estetiği

Dudak dolgusu yüzün karakteristik yapısını çok fazla değiştirmeden yüze sağlık, çekicilik, mutlu ve sıcak bir ifade verir.

31.07.2017

Dudaklarınız çok mu ince?

Dudaklarınızın inceliğinden dolayı sinirli ve olduğunuzdan daha mı yaşlı görünüyorsunuz? Doğuştan ince ya da yaşlanmaya bağlı olarak hacim kaybeden dudaklar gerçekten de kadınların olduğundan daha yaşlı ve sinirli görünmesine yol açabiliyor. Dudak dolgusu en çok uygulanan estetik operasyon olmasına rağmen en zor fark edilen estetik operasyonların da en başında yer alıyor.

6.06.2017

Kadınların cazibesini artıran estetik operasyonlar

Bazı estetik operasyonlar kadınların cazibesinin artmasını sağlar. Kadınlar kendilerini daha güzel, daha öz güvenli ve daha iyi hissetmek ister. Peki, buna katkıda bulunan belli başlı estetik operasyonlar hangileridir?

19.04.2017

Daha Dolgun Dudaklar İçin

Yüzünüzle uyumlu daha dolgun dudaklara sahip olmak mı istiyorsunuz?

13.03.2017
Güzelliğin ve cazibenin simgesi “dolgun dudaklar”

Güzelliğin ve cazibenin simgesi “dolgun dudaklar”

Şekli ve dolgunluğu hem yüz güzelliği hem de mimik yapısı üzerinde oldukça etkili...

22.03.2016