EKSTRA
MENÜ

Doğal Gaz Faturası

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 145 haberi bulunmuştur.

Doğal Gaz Faturası Haberleri

Doğalgaz faturası nasıl düşürülür İşte etkili yöntemler...

Doğalgaz faturası nasıl düşürülür? İşte etkili yöntemler...

Konutlarda verimli ve tasarruflu ısınmanın önünde çeşitli engeller bulunuyor. Bu engellerin başında da eski teknolojili standart petek kullanımının ve ısı kaybına neden olan faktörlerin yer aldığını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Malik Çağlar, daha düşük doğal gaz faturası için alınması gereken önlemleri sıralıyor.

Elektrik ve doğal gaz faturasına dikkat Yüzde 35 tasarruf için bunları yapın

Elektrik ve doğal gaz faturasına dikkat! Yüzde 35 tasarruf için bunları yapın

Evlerde elektrik ve doğal gaz tüketimiyle ilgili önemli detaylara dikkat edildiği sürece evlerde tasarruf sağlamak mümkün. Önlemleri dikkate alırsanız faturalarda yüzde 40'lık bir indirim sağlayabilirsiniz. İşte o önlemler...

16.01.2021Ekonomi
Doğal gaz kullanımında önemli detay Faturalarda yüzde 20 tasarruf sağlanabilir

Doğal gaz kullanımında önemli detay! Faturalarda yüzde 20 tasarruf sağlanabilir

Pandemi sebebiyle evde geçirilen vakit artmaya başladı. Bu yüzden enerji tüketiminde de artış yaşandı. Özellikle doğal gaz tüketimi havaların soğumasıyla herkesin evlerinde açılmaya başladı. Peki daha düşük fatura mümkün mü, tasarruf sağlanabilir mi? İşte uzmanlardan önemli mesajlar...

14.01.2021Ekonomi
Yüzde 15 tasarruf mümkün Doğal gaz faturası nasıl düşürülür

Yüzde 15 tasarruf mümkün! Doğal gaz faturası nasıl düşürülür?

Kışın gelmesiyle birlikte doğal gaz kullanımı da başladı. Doğal gaz kullanımıyla beraber tüketiciler tasarruf yollarını tespit etmeye çalışıyor. Ancak bilinen her şey doğru mu, faturalar nasıl düşer ve düşürmek için önemli detaylar neler... CNN TÜRK Muhabiri Sema Akbulut, Enerji Uzmanı Altuğ Karataş'a sordu. İşte detaylar...

10.01.2021Ekonomi
Samsunda atından sokak geçen 5 katlı apartman görenleri şaşırtıyor

Samsun'da atından sokak geçen 5 katlı apartman görenleri şaşırtıyor

Samsun'da altından sokak geçen 5 katlı bina görenleri şaşırtıyor. Benzerine nadir rastlanan görüntüde, yoldan geçen vatandaşlar duruma şaşırırken, apartman sakinleri ise durumdan şikayetçi olduklarını dile getiriyor.

26.12.2020Haber
Görenler şaşıp kalıyor Apartmanın altından sokak geçiyor

Görenler şaşıp kalıyor! Apartmanın altından sokak geçiyor

Samsun'da altından sokak geçen 5 katlı bina görenleri şaşırtıyor. Yoldan geçen duruma şaşırırken, apartman sakinleri ise durumdan şikayetçi...

26.12.2020Gündem
Salgın, elektrik ve doğal gaz tüketimini artıracak

Salgın, elektrik ve doğal gaz tüketimini artıracak

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde evden çalışma ve uzaktan eğitim nedeniyle meskenlerde doğal gaz ve elektrik tüketiminde yüzde 17 ile yüzde 35 arasında artış olacağı öngörülüyor.

23.10.2020Ekonomi
Son dakika... Doğal gaz faturalarında güzel gelişme... Fiyat değişimleri 6 ay içinde yansıyacak

Son dakika... Doğal gaz faturalarında güzel gelişme... Fiyat değişimleri 6 ay içinde yansıyacak!

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın Karadeniz’de 320 milyar metreküp doğal gaz bulunduğunu açıklaması heyecan yarattı. Doğal gazın nasıl çıkarılacağı ve bunun vatandaşa yansımasının nasıl olacağı ise merak konusu. Dr. Öğr. Üyesi Rahmi İncekara, Türkiye’nin önünde önemli doğal gaz sözleşmelerinin beklediğini ve bu keşif ile elinin güçleneceğini ve 6 ay içinde faturalara yansıyabileceğini söyledi.

2.09.2020Ekonomi
Sosyal medyadan ilan verdi Doğal gaz faturası vurgununa suçüstü

Sosyal medyadan ilan verdi! Doğal gaz faturası vurgununa suçüstü!

İzmir'de, doğal gaz sayaçlarının mührünü kırarak endekslerini geri çektiği tespit edilen C.Ö., suçüstü yakalandı. O anlar güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

14.07.2020Gündem
EPDKnın uyarısı üzerine İGDAŞ faturaları yeniden düzenleyecek

EPDKnın uyarısı üzerine İGDAŞ faturaları yeniden düzenleyecek

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu'nun (EPDK), 30 günden fazla doğal gaz faturası düzenlenemeyeceği uyarısı üzerine İGDAŞ, abonelere gönderdiği 30 günden fazla süreyi kapsayan faturaları yeniden düzenleyecek.

10.05.2020Ekonomi
EPDKdan flaş İGDAŞ açıklaması... Faturaların iptali istendi

EPDK'dan flaş İGDAŞ açıklaması... Faturaların iptali istendi

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu, İGDAŞ’a bir yazı göndererek mevzuata aykırı olarak kesilen ve tüketici mağduriyetine sebep olan bütün faturaların iptal edilmesini istedi. EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz, “Şimdi İGDAŞ’tan bu hatayı telafi etmesini bekliyoruz.” dedi.

7.05.2020Ekonomi
Son dakika... İGDAŞ’A soruşturma EPDK Başkanı CNN TÜRK canlı yayınında anlattı

Son dakika... İGDAŞ’A soruşturma! EPDK Başkanı CNN TÜRK canlı yayınında anlattı

EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz, CNN Türk'te Başak Şengül'ün sorularını yanıtladı. EPDK Başkanı Yılmaz katıldığı canlı yayında, "Geçen hafta yoğun bir şikayet almaya başladık. Faturaların yüzde 50'yi geçen oranlarda kabarık faturaların olduğu yönünde bize vatandaşlardan yoğun şikayet geldi. Biz buna kayıtsız kalamazdık" açıklamasında bulundu ve yapılacakları anlattı.

6.05.2020Ekonomi
Son dakika: İGDAŞa soruşturma Aydın Ağaoğlu: Aboneler EPDKya şikâyet yağdırdılar

Son dakika: İGDAŞ'a soruşturma! Aydın Ağaoğlu: Aboneler EPDK'ya şikâyet yağdırdılar

İSTANBUL'da doğal gaz faturaları hakkındaki şikayetlerin ardından 'mevzuata aykırı sürelerde faturalandırma' yapılması gerekçesiyle Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), İstanbul Gaz Dağıtım Sanayii ve Ticaret A.Ş. (İGDAŞ) 'ye soruşturma başlattı. Konu ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Tüketici Başvuru Merkezi Onursal Başkanı Aydın Ağaoğlu, “Pandemi ya da sokağa çıkma yasağı bahaneleri ileri sürerlerse bu geçerli değil. EPDK bununla ilgili de bir düzenleme yaptı. Bir önceki yılın aynı döneme ait tüketiminin ortalamasını tahakkuk ettirebilirlerdi" dedi. Vatandaşlar da gelen faturalardan şikayet ederek 'Tüm yılların en yüksek faturasını ödedik' dedi...

6.05.2020Ekonomi
İstanbullular doğal gaz faturalarına isyan etti

İstanbullular doğal gaz faturalarına isyan etti

İstanbullular doğal gaz faturalarının havaların ısınmasına rağmen yüksek gelmesine tepki gösterdi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin iştiraki olan İGDAŞ'ın gönderdiği faturalar şok etkisi yarattı.

3.05.2020Ekonomi
Son dakika... Elektrik ve doğal gaz sayaçları 3 ay okunmayacak

Son dakika... Elektrik ve doğal gaz sayaçları 3 ay okunmayacak

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu, koronavirüs salgını nedeniyle elektrik ve doğal gaz sayaçları, okunamadığı yerlerde 3 ay boyunca okumayacak. Faturalar geçmiş tüketim ortalamalarına göre gönderilecek. Söz konusu uygulama, 3 ay süreyle yürürlükte kalacak.

3.04.2020Ekonomi
93 yaşındaki adam, kimlik soran polisleri evine yemeğe davet etti

93 yaşındaki adam, kimlik soran polisleri evine yemeğe davet etti

ESKİŞEHİR’de doğal gaz faturasını yatırmak için dışarı çıkan Ahmet Rıza Berberoğlu (93), kendisine kimlik soran polis ekiplerini eve yemeğe davet ederek, ''Siz benim eve gelseniz size bir ziyafet yapardım ama inşallah görüşürüz. Gelin eve, ben ölmeden gelin'' dedi. Sağlığı için dışarı çıkmasının yasak olduğu anlatılan Berberoğlu, polis ekiplerince evine bırakılarak ihtiyaçları karşılandı.

2.04.2020Gündem
EPDKdan önemli doğal gaz faturası açıklaması

EPDK'dan önemli doğal gaz faturası açıklaması

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), ön ödemeli sayaçlarda düzeltme uygulamasının faturalı sayaç ile ön ödemeli sayaç kullanan tüketiciler arasındaki adaletsizliğin ortadan kaldırılmasını amaçladığı bildirildi.

1.02.2020Ekonomi
Hangi ev aleti ne kadar elektrik tüketiyor Daha ucuz fatura için buna dikkat

Hangi ev aleti ne kadar elektrik tüketiyor? Daha ucuz fatura için buna dikkat

Kışın gelmesi ve havaların soğumasıyla birlikte enerji faturaları da artmaya başladı. Özellikle doğal gaz ve elektrik kullanımındaki artış faturalara yansıyor.

17.12.2019Ekonomi
TESKten esnafa kredi talebi

TESK'ten esnafa kredi talebi

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "2 milyona ulaşan esnaf ve sanatkarımız can suyu kredisini dört gözle bekliyor. Piyasa koşullarında esnafımızın nakit sıkıntısının giderilmesi için sıfır faizli ve 12 ay geri ödemesiz can suyu kredisi hayati önem taşıyor" açıklamasında bulundu.

22.05.2019Ekonomi
En çok doğal gaz tüketimi Ardahanda

En çok doğal gaz tüketimi Ardahan'da

Geçen yıl hane başına ortalama doğal gaz tüketimi 2 bin 581 metreküple en fazla Ardahan'da, 648 metreküple en az Antalya'da gerçekleşti.

9.04.2019 Ekonomi
40 dairelik sitede akıllara durgunluk veren olay

40 dairelik sitede akıllara durgunluk veren olay

Denizli'de 4 bloktan oluşan 173 kişinin yaşadığı 40 daireli sitede, topladığı aidatlara rağmen doğal gaz faturasını ödemeyen eski yöneticinin uyguladığı yöntem akıllara durgunluk verdi.

5.01.2019Gündem
IoT’nin Ayşe Teyze’nin cüzdanına faydası var mı

IoT’nin Ayşe Teyze’nin cüzdanına faydası var mı?

Ne zaman yeni bir teknolojiden bahsedilse milyarlar havada uçuşmaya başlar genellikle. Şu kadar milyar yatırım, bu kadar milyar verimlilik artışı gibi. Artık IoT kısaltmasına alıştığımız nesnelerin internetinde de durum aynen böyle.

İkametgah değişikliğinde gereken belgeler nelerdir

İkametgah değişikliğinde gereken belgeler nelerdir?

Yeni bir yere taşınan kimselerin yasal zorunluluktan dolayı 20 gün içerisinde Nüfus Müdürlüklerine ya da e-Devlet üzerinden adres değişikliğini bildirmek zorunluluğu vardır. Taşındığınız yer, boş konut ise herhangi bir belge istenmiyor. Fakat daha önce beyan edilmiş bir yerde oturuyorsanız, bazı belgelere ihtiyacınız olacak. Peki bu belgeler nelerdir?

20.12.2015Gündem
Doğalgaz faturası cinayeti

Doğalgaz faturası cinayeti

ATIŞALANI’nda bir bekar evinde doğalgaz faturası yüzünden iki arkadaş arasında yaşanan kavga cinayetle bitti. Arkadaşı Ferhat Begi'yi (27) bıçaklayarak öldürdüğü iddia edilen Yurdakul K. (48) olaydan sonra kaçtığı Ankara’da gözaltına alındı. İstanbul’a getirilen Yurdakul K. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

11.09.2013Gündem
CHP: Araba şarampole yuvarlanırken, bakanlar direksiyon kavgasında

CHP: Araba şarampole yuvarlanırken, bakanlar direksiyon kavgasında

CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, doğalgaz ve elektriğe yapılan zamları eleştirerek, "Bakanlardan biri frene diğeri gaza basalım demektedir. Araba şarampole yuvarlanmak üzereyken bakanlar direksiyona kimin geçeceği kavgasına tutuşmuştur" dedi.

1.10.2012Ekonomi
Bursagazdan taksitli ödeme kampanyası

Bursagaz'dan taksitli ödeme kampanyası

Bursa Şehir İçi Doğalgaz Dağıtım Ticaret ve Taahhüt A.Ş (Bursagaz), ısınmaya yönelik kullanım nedeniyle kış aylarında yükselen doğal gaz ödemelerini tüm yıla yaymayı öngören “Taksitli ödeme” kampanyası başlattı.

17.05.2007Gündem
ÇGDden Castroya özel ödül

ÇGD'den Castro'ya özel ödül

ÇGD Yönetim Kurulu, 2006 Yılı Onur Özel Ödülü'nün emperyalizme ve sömürgeciliğe karşı verdiği kararlı ve sürekli mücadelesi nedeniyle Küba Lideri Fidel Castro'ya verilmesini kararlaştırdı.

14.01.2007Gündem
TOBB: Türkiyenin doğalgaz alım fiyatı 203 dolara yükseldi

TOBB: Türkiye'nin doğalgaz alım fiyatı 203 dolara yükseldi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye'nin 2005 yılında doğal gaz alım fiyatının 203 dolar olduğunu bildirdi.

28.04.2006Ekonomi
İzmirde OSBlerde mesai 07.00de başlayacak

İzmir'de OSB'lerde mesai 07.00'de başlayacak

İzmir'de Kovid-19 tedbirleri kapsamında organize sanayi bölgeleri (OSB), küçük sanayi siteleri ve sanayi kuruluşlarında mesainin 07.00'de başlayacağı bildirildi.

13.11.2020Gündem
Son dakika haberler... Cumhurbaşkanı Erdoğan Aliyev ile görüşmesini anlattı: Zafere inşallah yaklaşıyoruz

Son dakika haberler... Cumhurbaşkanı Erdoğan Aliyev ile görüşmesini anlattı: Zafere inşallah yaklaşıyoruz

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Kahramanmaraş 7. Olağan İl Kongresi’nde konuştu. "Son 2 yılda teşkilatlarımızın yaklaşık 3'te 2'sini yeni isimlerle güçlendirirken, ahdevefayı da elden bırakmadık." diyen Erdoğan, "Kaderin üstündeki kadere olan imanımızla, sağımıza solumuza bakmadan davamıza sahip çıkıyoruz. Davamızı zafere ulaştırmak için gece gündüz çalışıyoruz." ifadelerini kullandı. Erdoğan, "Bu sabah İlham Aliyev kardeşimle görüştük. Şuandaki gelişmeleri bizzat kendisinden dinledim. Ve olumlu gelişmeleri kendisinden dinleyince de ayrıca mutlu oldum. Zafere inşallah yaklaşıyoruz." dedi.

7.11.2020Gündem
Fatih böyle gitti, bir ayda buldu

Fatih böyle gitti, bir ayda buldu

İstanbul’un fethinin 567’nci yıldönümü olan 29 Mayıs 2020’de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Haydarpaşa Limanı’ndan uğurladığı Fatih, 20 Temmuz 2020’de başladığı Tuna 1 kuyusundaki sondajında 320 milyar metreküp doğalgaz rezervine ulaşarak Türkiye’yi sevince boğdu.

22.08.2020Gündem
Kars eksi 21i gördü, kilitler ve camlar dondu

Kars eksi 21'i gördü, kilitler ve camlar dondu

Kars’ta gece eksi 25’i bulan soğuk adeta her şeyi dondurdu. Kentte iş yerlerinin kapı kilitleri dondu, camlar buz tuttu, buz tutan camların buzu ise saç kurutma makinesiyle açıldı.

14.01.2020Gündem
Adaylar İstanbul projelerini açıkladı Uzmanlar yorumladı...

Adaylar İstanbul projelerini açıkladı! Uzmanlar yorumladı...

Resmi rakamlara göre İstanbul’da 15 milyon kişi yaşıyor. İstanbul nüfus açısından, 204 ülke içinde 131 ülkeyi geride bıraktı.

İstanbul’da 11’i devlet 51 üniversite ve 5 meslek yüksekokulu var. Bu kentteki öğrenci sayısı küçük bir ülke nüfusu gibi. Yükseköğretimde okuyan öğrenci sayısı 1.2 milyon, bu sayıya ilköğretim ve lise eklendiğinde 4 milyonu buluyor.

İstanbul’da trafiğe kayıtlı 4 milyon 170 bini aşkın araç bulunuyor. Türkiye’de 20 ilin toplam nüfusu, İstanbul’daki araç sayısına denk geliyor. Mega kentin çözüme kavuşturulmayı bekleyen birçok problemi bulunuyor.

Trafik, yeşil alan, sıcak gündem maddesi deprem, kentsel dönüşüm, istihdam, öğrenim gören gençlerin beklentileri gibi konularda İstanbul halkı yenilenen seçimlerden önce adaylardan vaatlerini duymak istiyordu. Ancak seçim öncesi dönemde adaylar, vaatlerinden daha çok başka konularda tartışmalarla gündemde oldu.

milliyet.com.tr’de yer alan habere göre, özellikle AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım ve CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’nun çıktığı ortak canlı yayında vaatlerin, projelerin konuşulması bekleniyordu. Ancak bu gerçekleşemedi.

Seçimlere 24 saatten az bir süre kaldı. Adayların çeşitli mecralarda açıkladıkları vaatlerini derledik. Sizin için uzmanlarına sorduk.

22.06.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘Seçimden sonra milletin önüne gelince çok ciddi bedel ödeyecek’

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘Seçimden sonra milletin önüne gelince çok ciddi bedel ödeyecek’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, canlı yayında soruları yanıtladı. Yeni Zelanda'da iki camiye düzenlenen saldırıya ilişkin "50 Müslüman orada şehit ediliyor, bunların cezası, azami 15 yıl olacak. Böyle bir şey olabilir mi? Bu kabul edilebilir mi?" açıklamasında bulunan Erdoğan, "Bu olayda Avrupa'nın sesi çıktı mı? Hayır. Batı medyası işi tamamen sinsice götürüyor." ifadelerini kullandı. Erdoğan, Mansur Yavaş’la ilgili iddialar için de “Seçimden sonra bunun dokunulmazlığı da yok, bunlar milletin önüne gelecek. O zaman çok ciddi bedeli kendisi ödeyeceği gibi maalesef Ankaralı hemşehrilerimizi ödetme durumuna düşürür” dedi.

18.03.2019Gündem
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sömürücülere yaşam hakkı tanımayacağız

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sömürücülere yaşam hakkı tanımayacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ardahan mitinginde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, tanzim satışlarıyla ilgili "Benim vatandaşlarım simsarların elinden alındı. Fiyatlar tanzim satışlarda yüzde 50 düştü, daha da düşüyor. Eğer fiyatlar yerine gelirse sahadan çekiliriz ama fiyatlar yerine gelmez de hala böyle devam ederse biz daha da farklı adımlar atacağız. Bay Kemal rahatsız olsan da olmasan da biz sömürücülere bu ülkede hayat hakkı tanımayacağız." dedi.

1.03.2019Gündem
Türkiyede 1 ayda 125 milyon fatura ödeniyor

Türkiye'de 1 ayda 125 milyon fatura ödeniyor

Limak Enerji Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, ülkemizde her ay 125 milyon adet fatura ödemesinin gerçekleştiğini belirterek, vatandaşları korsan ödeme merkezleri konusunda uyardı. Bu ödemelerin 5 milyon adetinin korsan ödeme merkezlerinden gerçekleştiğini kaydeden Aytac, korsan ödeme noktalarının nasıl fark edileceği konusunda da vatandaşlara tavsiyede bulundu.

10.02.2019Ekonomi
Bankadan bunu yapan dikkat Mutlaka kontrol edin, o ücreti ödemeyin

Bankadan bunu yapan dikkat! Mutlaka kontrol edin, o ücreti ödemeyin

Tüketici Başvuru Merkezi Onursal Başkanı Aydın Ağaoğlu: 'Tüketiciler otomatik fatura ödemelerinde dikkatli olsunlar. Cep telefonu, su faturası, elektrik, doğal gaz gibi ödemelerde hiç beklemedikleri ücretlerle karşı karşıya kalabilirler. Ekstrelerini mutlaka kontrol etsinler. Tüketicinin haberi olmadan faiz ve komisyon ücreti yansıtılabiliyor. Oysa ilgili kanunun 17'nci maddesi kredi kartıyla ödemelerde herhangi bir ek ücret istenmesini yasaklamıştır' açıklamasında bulundu.

4.02.2019Ekonomi
YSK kararı Resmi Gazetede yayımlandı

YSK kararı Resmi Gazete'de yayımlandı

Yüksek Seçim Kurulu (YSK), bir seçim çevresinden diğerine yapılan seçmen nakil istemleri hakkında ilçe seçim kurulu başkanı tarafından itiraz üzerine veya nakil isteminin şüpheli bir girişim olduğu kanaatine varılması halinde resen inceleme yapılmasına karar verdi.

7.01.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Çocuğunuzun nasıl bir Türkiye' de büyütmek istersiniz?

Ekranlarda uzmanlar seçim sonuçlarını yorumlayıp tahminlerde bulunuyorlar. Oysa çocuğu olanların duymak istedikleri çok başka...

9.06.2015

Avuç içi kadar serotonin yeter!

Mart dedin mi bahar gelmiş demektir!

2.03.2009

Motorola'yı ‘çırak çıkardılar’

UZANLAR'ın Galatasaray'a ‘‘sızmasına’’ karşı çıkmanın pek çok haklı gerekçesi var.

13.07.2001

Cari açığa çözüm

Malum döviz konusunda sıkıntılar yaşıyoruz. Cari açık, yabancı sermaye çıkışı, yerleşiklerin TL yerine dövizi bir yatırım aracı olarak benimsemesi döviz ihtiyacımızı körüklüyor.

16.11.2020

Elektrikte sınıfa dikkat!

Son dönemde üst üste gelen zamlar sonrasında elektrik tüketiminin ne kadar olduğu aile bütçelerini daha da yakından ilgilendirir oldu. Daha düşük fatura için tabii ki elektrik tasarrufu büyük önem taşıyor. Ancak elektrikten tasarruf için sadece bir şeyi az ya da çok kullanmanız tek kriter değil.

4.10.2019