MENÜ

Dizifragman

Dizifragman ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Dizifragman haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4.121 Dizifragman haberi bulunmuştur.

Dizifragman Haberleri

Çocukun 11. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Çocuk'un 11. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

İzleyenler tarafından merakla beklenen Çocuk dizisi, 26 Kasım Salı akşamı 11. bölümü ile ekranlara geldi. Çocuk'un son bölümünde Akça, Ali Kemal’in oynadığı oyundan habersiz Hasan’la aralarındaki kırgınlığın bir nebze olsa da düzeleceğini düşünerek Efe’nin doğum günü partisine geldi. Heyecanlı bölüm sonrası Çocuk'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, yeni bölümünde neler olacak?

25.11.2019Televizyon
Savaşçı son bölümün ardından 84. bölüm fragmanı yayınlandı..

Savaşçı son bölümün ardından 84. bölüm fragmanı yayınlandı..

Savaşçı dizisinin yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde Kopuz Albay, Kılıç Timi ve Turan Timi’yle birlikte hemen saldırının yapıldığı üsse intikal ederken, Markus’un neden bu üsse saldırdığını çözmeye çalışır. Peki Savaşçı yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte detaylar

25.11.2019Televizyon
Sevgili Geçmiş 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Sevgili Geçmiş 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sevgili Geçmiş son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı dizinin izleyenleri tarafından takip ediliyor. Peki Sevgili Geçmiş son bölümde neler yaşandı? İşte dizinin son bölümünde meydana gelen olaylar..

25.11.2019Televizyon
Azize 2. bölüm fragmanı yayınlandı.. Kartal ve Azize karşı karşıya geliyor

Azize 2. bölüm fragmanı yayınlandı.. Kartal ve Azize karşı karşıya geliyor!

Azize dizisinin büyük beğeni kazanan birinci bölümünün ardından şimdi gözler ikinci bölüme çevrildi. Azize ikinci bölüm fragmanı da ekranlara geldi. Peki Azize 2. bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte detaylar

25.11.2019Televizyon
Çukur dizisinin son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur dizisinin son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Pazartesi akşamları yayınlanan Çukur bu hafta 77. bölümü ile ekranlara geldi. Çukur'un son bölümünde Yamaç mahalleye gelen sürpriz misafiri karşısında şaşkına döndü. Heyecanlı bölüm sonrası Çukur'un haftaya yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Çukur dizisinin son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, merak edilenler.

25.11.2019Televizyon
Masterchef fragmanında olay sözler.. Karakter meselesi

Masterchef fragmanında olay sözler.. 'Karakter meselesi'

Masterchef'in bu haftaki bölümü olaylı başladı. Son yapılan elemenin ardından ekranlara gelen ilk fragmanda Yasin ve Güzide arasında tartışma yaşanırken, bu konuşmanın ardından Kıvanç ve Yasin'in tartışması gözden kaçması. Geçtiğimiz hafta yarışmanın favori isimlerinden Suna'nın elenmesinin ardından bu hafta neler yaşanacağı merak ediliyor.

25.11.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı 74. bölümde neler oldu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 74. bölümde neler oldu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu hafta 149. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Dizinin son bölümüne Hayriye annenin hastanelik olması damga vurdu. Heyecanlı bir bölüm sonrası Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 74. bölümde neler oldu? İşte, merak edilenler.

25.11.2019Televizyon
Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni fragmanı: Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölümde Gökçe Yıldıza ne söyledi

Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni fragmanı: Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölümde Gökçe Yıldız'a ne söyledi?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi 24 Kasım Cumartesi günü 11. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Eğlenceli sahnelerin yaşandığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölümüne Gökçe’nin Yıldız’ı ziyareti merak uyandırdı. Gökçe’nin ağzından çıkacakları merak eden izleyiciler kısa sürede yeni fragmanla karşılaştı. Peki, yeni bölümde neler olacak? İşte, Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti.

24.11.2019Televizyon
Her Yerde Senin finalinde neler oldu Her Yerde Sen nasıl bitti

Her Yerde Sen'in finalinde neler oldu? Her Yerde Sen nasıl bitti?

Cumartesi akşamları yayınlanan Her Yerde Sen dizisi, Fox TV'de son kez sevenlerinin karşısına çıktı. 23. bölümü ile final yapan dizide, Demir ve Selin'in birbirlerine yaptıkları sürpriz damga vurdu. Dizinin finalini kaçıranlar ise "Her Yerde Sen Nasıl bitti?" sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki, Her Yerde Sen'in finalinde neler oldu? İşte, dizinin final bölümü hakkında bilgiler.

23.11.2019Televizyon
Zalim İstanbulun yeni bölümünde Nedim Agaha rest çekiyor İşte Zalim İstanbulun 20. bölüm fragmanları

Zalim İstanbul'un yeni bölümünde Nedim Agah'a rest çekiyor! İşte Zalim İstanbul'un 20. bölüm fragmanları

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Zalim İstanbul'un merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Nedim'in iyileşmesiyle heyecanın arttığı Zalim İstanbul'un yayınlanan 20. bölüm fragmanında, Nedim'in Agah'a "Burası benim evim amca" dediği sözler damga vurdu. Planlarını devreye sokan Nedim'in şirket ve evle ilgili verdiği karar ise köşteki herkesi şoke etti. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölümünde neler olacak?

23.11.2019Televizyon
Kimse Bilmezin 23. bölüm fragmanı yayınlandı Ali Pilotun kardeşi olduğunu öğreniyor

Kimse Bilmez'in 23. bölüm fragmanı yayınlandı! Ali Pilot'un kardeşi olduğunu öğreniyor

Pazar akşamları yayınlanan Kimse Bilmez, bu hafta 23. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıkacak. Kimse Bilmez'in yayınlanan yeni bölüm fragmanında Ali ve Pilot'un kardeş olduklarını öğrenmesi damga vurdu. Öte yandan babaları Erniko'nun katilinin Ali olduğunu öğrenen Vedat'ın ne yapacağı ise merak konusu oldu. İşte, Kimse Bilmez'in yeni bölüm fragmanı ve 23. bölümün kısa özeti.

23.11.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu dizinin izleyenleri tarafından merak edildi. Tufan oğlunu kurtarmak için iş birliğine devam ederken daha da zorlu bir durumun içine düşüyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.11.2019Televizyon
Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Vartolu gerçeği öğreniyor

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Vartolu gerçeği öğreniyor

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Bu hafta dizide yaşanacakların özetlendiği fragmanda Vartolu detayı dikkat çekti. Peki Çukur yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte detaylar

23.11.2019Televizyon
Her Yerde Senin final fragmanı yayınlandı Her Yerde Senin son bölümünün özeti

Her Yerde Sen'in final fragmanı yayınlandı! Her Yerde Sen'in son bölümünün özeti

Fox TV'deki yolculuğuna devam eden Her Yerde Sen dizisi final bölümü ile cumartesi akşamı sevenlerine veda edecek. Her Yerde Sen dizisi izleyenleri final bölümünde birbirinden sürpriz anlara tanık olacak. Dizinin yayınlanacak olan 23. son bölümünde Demir, Burak ve Eylül şirketle ilgili önemli bir karar alacak. Peki, Her Yerde Sen'in finalinde başka neler olacak? İşte, merak edilenler.

22.11.2019Televizyon
Kuzey Yıldızı İlk Aşkın 11. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın 11. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show TV ekranlarında yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk, cumartesi akşamı 11. bölümü ile ekranlara geldi. Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın yayınlanan son bölümünde Kuzey aralarındaki buzları eritmek için Yıldız'ı kimsenin bulamayacağı bir yere kaçırdı. Dizinin ekranlara gelen son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın 11. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

22.11.2019Televizyon
Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında kim vuruldu Oyuncular arasına yeni isimler katıldı

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında kim vuruldu? Oyuncular arasına yeni isimler katıldı

Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. 22 Kasım tarihli bölüme dair ipuçları veren Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanına vurulma sahnesi damga vurdu. Selin’in vurulma anı kafalarda soru işareti bıraktı. Peki, yeni bölümde neler yaşanacak? Ekibe dahil olan yeni isimler kimler?

22.11.2019Televizyon
Azize dizisinin oyuncuları kimler İşte Azizenin konusu ve oyuncuları

Azize dizisinin oyuncuları kimler? İşte Azize'nin konusu ve oyuncuları

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Azize 19 Kasım Salı günü ekran macerasına başladı. Hande Erçel ve Buğra Gülsoy'un başrollerini paylaştığı Azize, genç bir kadının intikam öyküsünü çarpıcı bir şekilde anlatıyor. Peki, Azize dizisinin diğer oyuncuları kimler? İşte, gerek konusu gerekse karakterleriyle dikkat çeken Azize'nin oyuncuları ve konusuna ilişkin detaylar

21.11.2019Televizyon
Kuruluş Osman oyuncuları 1. bölümde belli oldu - Kuruluş Osman oyuncuları ve hayatları

Kuruluş Osman oyuncuları 1. bölümde belli oldu - Kuruluş Osman oyuncuları ve hayatları

Tarihi Atv dizisi Kuruluş Osman 20 Kasım Çarşamba günü ekranlara hızlı bir giriş yaptı. Osmanlı Beyliği'nin kuruluşunu ve o dönemdeki karakterleri anlatan Kuruluş Osman'ın 1. bölümünde oyuncular ve karakterlere ilişkin detaylar netlik kazandı. İşte, Kuruluş Osman oyuncuları ve hayatları

21.11.2019Televizyon
Çukur son bölümde neler yaşandı.. En büyük soru işareti: Azer öldü mü

Çukur son bölümde neler yaşandı.. En büyük soru işareti: Azer öldü mü?

Çukur dizisinin bu hafta yayınlanan bölümünün ardından final sahnesinde yaşanan Azer ve Yamaç kavgası nasıl son bulacak merak konusu oldu. Yamaç'ın, Azer'i öldürmek üzere olduğu sahne ile son bölümü kapatan dizinin yeni bölüm fragmanlarında neler yaşanacağı merak edildi. Peki Çukur son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

21.11.2019Televizyon
Yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Peki, Kuruluş Osman 1. bölümde neler oldu

Yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Peki, Kuruluş Osman 1. bölümde neler oldu?

Kuruluş Osman 20 Kasım Çarşamba günü 1. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Burak Özçivit, Özge Terör, Saruhan Hünel gibi isimlerin başrollerini üstlendiği Kuruluş Osman'ın 1. bölümünde oyuncular ve karakterlere ilişkin detaylar belli oldu. Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ise kısa sürede yayınlandı. İşte, Kuruluş Osman 1. bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı...

21.11.2019Televizyon
Kuruluş Osman nerede çekiliyor Kuruluş Osmanın çekildiği yer hakkında bilgiler

Kuruluş Osman nerede çekiliyor? Kuruluş Osman'ın çekildiği yer hakkında bilgiler

Kuruluş Osman dizisiyle ilgili en çok merak edilen konulardan biri de nerede çekildiği oldu. Diriliş Ertuğrul dizisi gibi Kuruluş Osman içinde özel bir plato kuruldu. Kuruluş Osman'da kullanılan atlar için de arazinin bir bölümü ayrılmış. Burada eğitmenler eşliğinde atlar doğal ortamlarına uygun olarak yetiştiriliyor. Peki, Kuruluş Osman nerede çekiliyor? Kuruluş Osman'ın çekildiği yer hakkında bilgiler

20.11.2019Televizyon
Savaşçı dizisinin 83. bölüm 1. fragmanı yayınlandı

Savaşçı dizisinin 83. bölüm 1. fragmanı yayınlandı

Savaşçı dizisinin 83 bölümden ilk fragmanı ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde yaşananların ardından yeni bölümde neler yaşanacağı merak ediliyordu. Peki Savaşçı dizisinin 83. bölümde neler yaşanacak?

20.11.2019Televizyon
Sevgili Geçmiş yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Cahide kızlarını bulabilecek mı

Sevgili Geçmiş yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Cahide kızlarını bulabilecek mı?

Cemal sonunda Cahide’yi bulmuştur. Cahide, Cemal’den kızlarının yerini öğrenmek ister ama Cemal söylemez. Azra, başka kimsenin canı yanmasın diye Okan’ın yanında kalmaya karar verir. İpek ve Deren ona ulaşsa da Azra’yı geri dönmeye ikna edemezler. Peki Sevgili Geçmiş yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanacak? İşte detaylar

20.11.2019Televizyon
Azize 2. bölüm fragmanı yayınlandı.. İşte ikinci bölümde yaşanacaklar

Azize 2. bölüm fragmanı yayınlandı.. İşte ikinci bölümde yaşanacaklar

Azize 2. bölüm fragmanı ekranlara geldi. Kartal, ağabeyinin katilini bulabilecek mi? Azize'nin Balkan'ı bıçaklaması ile Balkan hayatını kaybeder. Kartal ağabeyinin katilini bulmak için adeta kuş uçurtmaz. Azize ise Alpanlar'ın evinde daha da tedirgindir. Peki Azize 2. bölümde neler yaşanacak?

20.11.2019Televizyon
Kurşunun 5. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler yaşanacak

Kurşun'un 5. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler yaşanacak?

Yayın hayatına geçtiğimiz haftalarda başlayan Kurşun dizisi, çarşamba akşamı 5. bölümü ile ekranlara gelecek. Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu'nun başrollerini paylaştığı Kurşun'un bu hafta yayınlanacak olan bölüm fragmanına Leyla, Orhan Atmaca ile ilgili büyük bir haberi manşetlere taşıması damga vurdu. Peki, Kurşun'un yeni bölümünde başka neler yaşanacak? İşte, Kurşun'un 5.bölüm fragmanı.

19.11.2019Televizyon
Afili Aşkın yeni bölümünde aşk oyunu gerçek oluyor İşte Afili Aşkın 23. bölüm fragmanları

Afili Aşk'ın yeni bölümünde aşk oyunu gerçek oluyor! İşte Afili Aşk'ın 23. bölüm fragmanları

Yayınlandığı günden itibaren izleyenleri ekran başına kilitleyen Afili Aşk, bu hafta 23. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıkacak. Afili Aşk'ın merakla beklenen ve yayınlanan yeni bölüm fragmanına Kerem'den sonra Ayşe'nin de aşk itirafında bulunması damga vurdu. Formalite ile başlayan evliliğin gerçeğe dönüşmesiyle Yelda'nın vereceği tepki ise merak konusu oldu. Peki, Afili Aşk'ın yeni bölümünde başka neler yaşanacak?

19.11.2019Televizyon
Azize dizisinin konusu nedir İşte Azize ilk bölümünün yayınlanacağı saat

Azize dizisinin konusu nedir? İşte Azize ilk bölümünün yayınlanacağı saat

Kanal D’nin Süreç Film imzalı yeni dizisi Azize, bu akşam ilk bölümüyle ekranda olacak. Etkileyici hikâyesi ve güçlü kadrosuyla sezonun en iddialı projelerinden biri olan Azize bu akşam saat 20.00'de Kanal D'de ekranlara merhaba diyor. Peki Azize dizisinin konusu nedir? İşte yayınlanan son fragman ve Azize dizisinin hikayesi

19.11.2019Televizyon
Yaralı Kuşlar son bölümü kesintisiz izle - Yaralı Kuşlar son bölümün tam hali…

Yaralı Kuşlar son bölümü kesintisiz izle - Yaralı Kuşlar son bölümün tam hali…

Yaralı Kuşlar hafta içi her gün aynı saate izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. 18 Kasım 2019 Pazartesi günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 156. Bölümünde Levent Meryem’e yargısız infaz yaptığını fark etmiş, onunla iletişim kurmaya çalıştı. Gelişmeleri kaçıranlar Yaralı Kuşlar son bölümünü kesintisiz izlemenin yollarını arıyor. İşte, dizinin son bölümünde yaşananlara ilişkin detaylar ve Yaralı Kuşlar tam hali…

19.11.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor

Payitaht "Abdülhamid" yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor?

Payitaht "Abdülhamid" dizisinin son bölümünde Payitaht’ta açılan silah fuarında Osmanlı’nın büyük miktarda silah alacağı duyurulur. Bu durum Osmanlı’yı işgal etme hayali kuran Zalman’ın hiç işine gelmez. Peki yeni bölümde bu gelişmelerin ardından neler yaşanacak? İşte Payitaht "Abdülhamid" yeni bölüm fragmanı

19.11.2019Televizyon
Çukur yeni bölümden ilk sahne yayınlandı.. Azer öldü mü

Çukur yeni bölümden ilk sahne yayınlandı.. Azer öldü mü?

Çukur dizisinin son bölümünün ardından yeni bölümden ilk sahne dizinin ardından ekranlara geldi. Yamaç ve Azer'in kavgasının ardından Azer'in ölüp, ölmediği izleyenler tarafından merak edildi. Peki Çukur dizisinin yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte detaylar

19.11.2019Televizyon
Zalim İstanbulun son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı 19.bölümde neler oldu

Zalim İstanbul'un son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 19.bölümde neler oldu?

Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Zalim İstanbul, bu hafta 19.bölümü ile sevenlerine nefes kesen anlar yaşattı. Başarılı oyuncu kadrosu ve dikkat çeken konusu ile her hafta ilgiyle takip edilen Zalim İstanbul'da Nedim'in intikam planını devreye sokması yeni bölüme damga vurdu. Zalim İstanbul'da yaşanan heyecanlı bölümün ardından haftaya yayınlanacak olan bölümde neler olacağı şimdiden merak konusu oldu. Peki, Zalim İstanbul'un son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

18.11.2019Televizyon
Çocukun 10. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde büyük yüzleşme

Çocuk'un 10. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde büyük yüzleşme

Nazan Kesal, İsmail Hacıoğlu, Serhat Teoman, Merve Çağıran, Ceyda Ateş Toplusoy ve Kenan Acar gibi oyuncuların yer aldığı Çocuk dizisi salı akşamı yeni bölümü ile sevenlerinin karşısına çıkacak. Heyecanla beklenen Çocuk'un yayınlanan 10. bölüm fragmanına Hasan ve Karasu ailesi arasında büyük bir yüzleşme yaşanması ve Hasan’ın elindeki silah damga vurdu. Peki, Çocuk'un yeni bölümünde başka neler olacak?

18.11.2019Kelebek
Azize 1. bölümde neler yaşanacak Azize dizisi ne zaman, hangi gün başlayacak

Azize 1. bölümde neler yaşanacak? Azize dizisi ne zaman, hangi gün başlayacak?

Kanal D'nin iddialı projelerinden Azize bu hafta izleyicisine merhaba diyor. Dizinin dikkat çekici konusu ve ilk bölüm fragmanı izleyenlerle buluştu. Peki Azize dizisi ne zaman, hangi gün ekranlarda olacak? İşte detaylar

18.11.2019Televizyon
Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. İşte yeni bölümde yaşanacakların özeti

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. İşte yeni bölümde yaşanacakların özeti

Çukur dizisinin bu akşam yayınlanacak bölümü öncesinde fragmanlar ekrana geldi. Yayınlanan yeni bölüm fragmanlarında Yamaç ve Azer arasında dövüş sahnesi dikkat çekiyor. Peki Çukur'un bu akşamki bölümünde neler yaşanacak? İşte detaylar

18.11.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 148. bölüm fragmanı yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 148. bölüm fragmanı yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bu hafta yayınlanacak bölümünden sahnelerin özetlendiği fragman yayınlandı. Altan ve Hızır arasındaki savaş artarak devam ederken, yeni bölümde farklı gelişmelerin olduğu görülüyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor?

18.11.2019Televizyon
Aşk Ağlatırın 11.bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Aşk Ağlatır'ın 11.bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show TV ekranlarında yayınlanan Aşk Ağlatır, pazar akşamı 11.bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Aşk Ağlatır'ın son bölümünde yaşanan heyecanlı anların ardından, haftaya yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Peki, Aşk Ağlatır'ın 11.bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aşk Ağlatır'ın son bölümünde neler oldu? İşte, merak edilenler.

17.11.2019Televizyon
Çukurun son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur'un son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show TV ekranlarında yayınlanan yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün üstlendiği Çukur, pazartesi akşamı izleyici karşısına çıktı. Çukur'un bu haftaki 76. bölümüne Vartolu ve Ziya’nın karşılaşması damga vurdu. Heyecanlı bölümün ardından dizinin haftaya yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Peki, Çukur'un son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, merak edilenler.

17.11.2019Televizyon
Yasak Elmanın 57. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Yasak Elma'nın 57. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yeni sezonu ile macerasına devam eden Yasak Elma, bu hafta pazartesi akşamı sevenlerinin karşısına çıktı. Yasak Elma'nın son bölümünde yaşanan heyecanlı anların ardından, dizinin haftaya yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Peki, Yasak Elma'nın 57. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu? İşte, merak edilenler.

17.11.2019Televizyon
Zalim İstanbulun 19. bölüm fragmanı yayınlandı... Zalim İstanbulun yeni bölümünde Nedimden beklenmedik hamle

Zalim İstanbul'un 19. bölüm fragmanı yayınlandı... Zalim İstanbul'un yeni bölümünde Nedim'den beklenmedik hamle

Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas, Berker Güven, Bahar Şahin gibi oyuncuların yer aldığı Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Nedim'in sağlığına kavuşmasıyla heyecanın tavan yaptığı Zalim İstanbul'un bu haftaki bölümünde, Cenk ve Şeniz'in gelecekle ilgili düşünceleri merak uyandıracak. Nedim'in herkesi ilgilendiren kararını açıklaması ise köşkteki herkese bomba etkisi yaratacak. Peki, Nedim ne karar verecek? Zalim İstanbul'un yeni bölümünde neler olacak?

17.11.2019Televizyon
Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Vartolu, Ziya’ya bir adım daha yaklaştı

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Vartolu, Ziya’ya bir adım daha yaklaştı

Çukur'un yeni bölüm fragmanında, annesini almak için Koçovalılar’a misafir olan Azer, ilk kez Koçovalı ailesini tanıyacak. Yamaç’ın Fadik’i kurtarması Azer-Yamaç karşılaşmasını engellemeyecek. Peki Çukur'un yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte detaylar

16.11.2019Televizyon
Arka Sokaklar son bölüm izle.. İşte Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı

Arka Sokaklar son bölüm izle.. İşte Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı

Arka Sokaklar dizisinin yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Ekip büyük bir operasyon düzenler. Bunun öncesinde Nadir'i yakaladıkları için rahat bir nefes alacaklarını düşünseler de işler öyle gitmez. Farklı bir problem ekibin karşısına çıkar. İşte dizinin son bölümünde yaşanan ve yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

16.11.2019Televizyon
Zalim İstanbul son bölümü kesintisiz izle - Zalim İstanbul 18. bölüm tam hali

Zalim İstanbul son bölümü kesintisiz izle - Zalim İstanbul 18. bölüm tam hali

Zalim İstanbul son bölümüyle hafızalara kazındı. Kanal D’nin pazartesi akşamlarına damga vuran dizisi Zalim İstanbul’un 18. Bölümünde Nedim’in muhteşem dönüşü konaktakiler üzerinde şok etkisi yarattı. Şeniz’in intiharı ise son bölümün en dikkat çeken sahnelerinden oldu. Gelişmeleri kaçıranlar Zalim İstanbul son bölümünü kesintisiz izlemenin yollarını arıyor. İşte, dizinin son bölümünde yaşananlara ilişkin detaylar ve Zalim İstanbul 18. bölüm tam hali…

15.11.2019Televizyon
Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. İşte yeni bölümdeki o sahne

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. İşte yeni bölümdeki o sahne

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında Azer karşılaştığı durum karşısında şaşkınlığını gizleyemiyor. Azer annesinin sözleri karşısında şok oluyor. Yaşadıkları zor durumun ardından Yamaç'ın sayesinde kurtulduğu söyleyen Azer'in annesi yaşanan olayı anlatıyor. Peki bu durumun ardından yeni bölümde neler yaşanacak? İşte Çukur yeni bölüm fragmanında ekrana gelen o sahne

15.11.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamidin 96. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Payitaht Abdülhamid'in 96. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Cuma akşamları TRT1 ekranlarında sevenlerinin karşısına çıkan Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizinin bu haftaki bölümünde, Abdülhamid de karşısındaki düşmanın kim olduğunu öğrenmek için Zülüflü ile birlikte bir tertip yapacak. Peki, Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde neler olacak? İşte, Payitaht Abdülhamid'in 96. bölüm fragmanı ve yeni bölüme dair ipuçları.

14.11.2019Televizyon
Arka Sokakların 531. bölümü sona erdi Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Arka Sokaklar'ın 531. bölümü sona erdi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D ekranlarında cuma akşamları yayınlanan Arka Sokaklar, bu hafta 531. bölümüyle ekranlara geldi. Arka Sokaklar'ın yeni bölümünün ardından, gelecek haftaki bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.11.2019Televizyon
Sen Anlat Karadenizin finalinde neler oldu Sen Anlat Karadeniz nasıl bitti

Sen Anlat Karadeniz'in finalinde neler oldu? Sen Anlat Karadeniz nasıl bitti?

İrem Helvacıoğlu, Ulaş Tuna Astepe, Sinan Tuzcu, Öykü Gürman, Ali Ersan Duru gibi oyuncuların yer aldığı Sen Anlat Karadeniz, çarşamba akşamı yayınlanan 64. bölümü ile ekranlara veda etti. Sen Anlat Karadeniz'in final bölümünü izleyemeyen hayranları, son bölüm sonrası, "Sen Anlat Karadeniz nasıl bitti?" sorusunun cevabını aramaya başladı. Peki, Sen Anlat Karadeniz'in finalinde neler oldu? İşte, merak edilenler.

13.11.2019Televizyon
Mucize Doktorun 10. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Mucize Doktor'un 10. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

FOX TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisi, perşembe akşamı yeni bölümü ile sevenlerinin karşısına çıkacak. Mucize Doktor'un bu haftaki bölümünde, patolojiye alınmaktan mutsuz olan Ali için beklenmedik bir cerrahiye dönme fırsatı doğacak. Peki, Mucize Doktor'un yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, dizinin 10. bölüm fragmanları ve yeni bölümle ilgili bilgiler.

13.11.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın 44.bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova'nın 44.bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi, bu hafta perşembe akşamı izleyici karşısına çıktı. Yılmaz Züleyha aşkının küllerinden doğmasıyla başlayan heyecanla beraber Yılmaz, Müjgan'a tüm gerçekleri anlattı. Merak uyandıran bir bölümün ardından, dizinin haftaya yayınlanacak olan bölüm fragmanı şimdiden araştırılmaya başlandı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın 44. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.11.2019Televizyon
Kuruluş Osman bu hafta var mı Kuruluş Osman 1. bölüm hangi gün

Kuruluş Osman bu hafta var mı? Kuruluş Osman 1. bölüm hangi gün?

Osmanlı Devleti'nin kuruluşunun anlatılacağı Kuruluş Osman, izleyici karşısına çıkmak için gün sayıyor. Kuruluş Osman'ın geçtiğimiz günlerde 1. bölüm fragmanlarının yayınlanmasıyla, ilk bölüm için izleyenlerin sabırsız bekleyişi başladı. Burak Özçivit'in yer aldığı dizinin ilk bölümünü izlemek isteyenler, "Kuruluş Osman bu hafta var mı?" sorusunun cevabını merak ediyor. Peki, Kuruluş Osman ne zaman başlayacak? Kuruluş Osman 1. bölüm ne zaman?

13.11.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazın 147. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 147. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Salı akşamları ekranlara gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın bu hafta yayınlanan son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Heyecanlı anların yaşandığı dizide, önümüzdeki hafta neler olacağını sabırsızlıkla bekleyenler, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 148. bölüm fragmanını sorguluyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 147. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

12.11.2019Televizyon