MENÜ

Dizifragman

Dizifragman ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Dizifragman haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4.114 Dizifragman haberi bulunmuştur.

Dizifragman Haberleri

Zalim İstanbulun 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Zalim İstanbul'un 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Sevilen dizi Zalim İstanbul, 9 Aralık akşamı ekranlara geldi. Zalim İstanbul'un bu haftaki bölümünde, Cenk için çanlar çalmaya başlarken; son olaylardan sonra iyice siniri bozulan Ceren, rahatsızlandı. Heyecanlı bölüm sonrası, Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Peki, Zalim İstanbul'un 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

9.12.2019Televizyon
Çukur 79. bölümde neler olacak Kemal ölüyor mu İşte yeni bölüm fragmanı

Çukur 79. bölümde neler olacak? Kemal ölüyor mu? İşte yeni bölüm fragmanı

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında bir ismin diziye veda ettiği ima edilirken, yeni bölüm açıklamasında da sevilen bir oyuncunun diziden ayrılacağı belirtilmişti. Yayınlanan fragmanda da Kemal'in vurulduğu görülüyor. Peki Çukur yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte dizinin bu akşam ki bölümü öncesinde yaşananlar

9.12.2019Televizyon
Vuslatın yeni bölüm fragmanı yayınlandı Kerem Bülentin tuzağına düşüyor

Vuslat'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kerem Bülent'in tuzağına düşüyor

İkinci sezonu ile heyecanına devam eden Vuslat, pazartesi akşamı yeni bölümü ile diziseverlerin karşısına çıkacak. Vuslat'ın merakla beklenen 32. bölüm fragmanına Aziz ve Feride aşkının yeni bir dönemece girmesi damga vurdu. Ancak Feride’ye asıl darbeyi vuran, kardeşi Fırat’ın Nehir’le iş birliği yaptığını öğrenmesi olacak. Peki, Vuslat'ın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Vuslat'ın 32. bölüm fragmanı ve yeni bölümün kısa özeti.

8.12.2019Televizyon
Güvercin dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var İşte Güvercin dizisinin oyuncuları ve karakterleri

Güvercin dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Güvercin dizisinin oyuncuları ve karakterleri

Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün yapımcılığını üstlendiği Güvercin dizisi oyuncu kadrosu ve konusu ile merak konusu oldu. Mehmet Ali Nuroğlu ve Almila Ada'nın başrollerinde yer aldığı dizide masalsı bir aşk hikayesi ele alınıyor. Peki, Güvercin dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte, Güvercin dizisinin oyuncuları ve karakterleri hakkında detaylı bilgiler.

8.12.2019Televizyon
Arka Sokaklar son bölüm kesintisiz tek parça izle.. İşte son bölümde yaşananlar

Arka Sokaklar son bölüm kesintisiz tek parça izle.. İşte son bölümde yaşananlar

Arka Sokaklar dizisinin son bölümünde Zeliş'in, Kurye'nin elinde rehin olduğunu gören Hüsnü ve ekip büyük endişe yaşıyor. Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar'da son bölümde de heyecan seviyesi yüksekti.. Arka Sokaklar son bölümünü kesintisiz ve tek parça olarak haberimizden izleyebilirsiniz.. İşte Arka Sokaklar son bölümde yaşananlar..

7.12.2019Televizyon
Arka Sokakların son bölümü sonrası 535. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Arka Sokaklar'ın son bölümü sonrası 535. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Cuma akşamı ekranlara gelen Arka Sokaklar'ın son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar'ın yayınlanan bölümünde Tarık'ın Zeliş'i rehin alması izleyenleri heyecanlandırdı. Dizinin haftaya ekranlara gelecek olan yeni bölümünde ise Mesut, Kurye'nin adamını ekibin engellemesine rağmen vurarak Zeliş olayını sıkıntıya sokacak. İşte, Arka Sokaklar 535. bölüm fragmanı.

6.12.2019Televizyon
Kuzey Yıldızı İlk Aşkın yeni bölüm fragmanı yayınlandı Çetin krizi fırsata çeviriyor

Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çetin krizi fırsata çeviriyor

Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın cumartesi akşamı yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Sevilen dizinin yeni bölümünde Kuzey’in boşanması daha zor hale gelecek. Çetin ise bu krizi fırsata çevirecek. Yıldız'ın tepkisi işleri daha zor bir hale sokacak. Peki, Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Kuzey Yıldızı İlk Aşk 13. bölüm fragmanı ve yeni bölümün özeti.

6.12.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamidin 100. bölüm fragmanı yayılandı mı İşte son bölümün özeti

Payitaht Abdülhamid'in 100. bölüm fragmanı yayılandı mı? İşte son bölümün özeti

Tarihi dönem dizisi Payitaht Abdülhamid, bu hafta 99. bölümü ile ekranlara geldi. Payitaht Abdülhamid'in yayınlanan son bölümünde, Abdülhamid'in Guslav hakkındaki şüpheleri Selim Paşa’nın onu vurmasıyla arttı. Yayınlanan bölümün ardından Payitaht Abdülhamid'in haftaya yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Payitaht Abdülhamid'in 100. bölüm fragmanı yayılandı mı?

5.12.2019Televizyon
Azize yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Azize dizisinin günü mü değişti

Azize yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Azize dizisinin günü mü değişti?

Azize 4. Bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin artık yayın günü değişti ve izleyenler bu konuda yeni yayın gününü merak ediyorlar. Balkan'ın uyanmasıyla Alpanlar karışıyor, Kartal ailesiyle karşı karşıya geliyor!.. Peki Azize yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni yayın günü ve 4. bölüm fragmanından detaylar

5.12.2019Televizyon
Kuruluş Osmanın 4. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde Osman esir alınıyor

Kuruluş Osman'ın 4. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde Osman esir alınıyor!

Kuruluş Osman'ın yayınlanan son bölümü sonrası 4. bölüm fragmanı ekranlara geldi. Kuruluş Osman'ın yayınlanan 4. bölüm fragmanına Bamsı Bey ile Dündar Bey'in Osman Bey için karşı karşıya geldiği sahneler damga vurdu. Osman'ın esir alınması ise şimdiden yeni bölüm heyecanını arttırdı. Peki, Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde neler olacak? İşte, Kuruluş Osman'ın 4. bölüm fragmanı.

4.12.2019Televizyon
Mucize Doktorun 14. bölüm fragmanı son bölüm sonrası yayınlandı Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı

Mucize Doktor'un 14. bölüm fragmanı son bölüm sonrası yayınlandı! Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı

FOX TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor, perşembe akşamı sevenlerinin karşısına çıktı. Dizinin yayınlanan son bölümünün hemen ardından, haftaya ekranlara gelecek olan yeni bölüm fragmanı paylaşıldı. Mucize Doktor'un yeni bölüm fragmanına Ali'nin Ferman'a söylediği "Kardeşinize mi benzetiyorsunuz beni?" sözleri damga vurdu. Peki, Mucize Doktor'un yeni bölümünde neler olacak? İşte, Mucize Doktor'un 14. bölüm fragmanı.

4.12.2019Televizyon
Azizenin yeni bölüm fragmanı yayınlandı 4. bölümde Kartal ailesiyle karşı karşıya

Azize'nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 4. bölümde Kartal ailesiyle karşı karşıya!

Buğra Gülsoy ve Hande Erçel'in başrollerini paylaştığı Azize'nin salı akşamı yayınlanan son bölümü sonrası, yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Sevilen dizi Azize'nin bu haftaki bölümünde, Balkan'ın odasına giren Azize'nin ne yapacağı merak uyandırdı. Heyecanlı bölüm sonrası Azize'nin yeni bölümü için izleyenler sabırsızlanmaya başladı. Peki, Azize'nin yeni bölümünde neler olacak? işte, Azize 4. bölüm fragmanı.

3.12.2019Televizyon
Benim Adım Melekin yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Alpay Melek ve Halilin peşinde

Benim Adım Melek'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Alpay Melek ve Halil'in peşinde!

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Benim Adım Melek'in merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Benim Adım Melek'in 11. bölümünde, karakolda yan yana gördüğü Melek ve Halil’i kafasına takan Alpay, onların peşlerinden gidecek. Melek olup biten için Halil’den özür dilerken Alpay aralarına bomba gibi düşecek. Peki, Benim Adım Melek'in yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Benim Melek 11. bölüm fragmanı.

3.12.2019Televizyon
Azize 3. bölüm fragmanı yayınlandı.. Azize ve Kartal arasındaki sırlar..

Azize 3. bölüm fragmanı yayınlandı.. Azize ve Kartal arasındaki sırlar..

Azize dizisinin bu akşam yayınlanacak bölümü öncesinde ikinci fragman ekranlara geldi. Azize ve Kartal aralarındaki sırlara rağmen birbirlerinden etkilenmeye başlamışlardır. Azize Balkan’ın yaşadığını öğrenmiştir. Bir yandan kardeşiyle vedalaşmak için ona ulaşmaya çalışırken bir yandan onu ölüme götüren adamı Kartal’ın gözetiminde yaşatmak zorundadır. Peki Azize yeni bölümde başka neler yaşanacak? İşte detaylar

3.12.2019Televizyon
Masterchef Türkiye 59. bölüm fragmanında duygu dolu anlar.. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü özel

Masterchef Türkiye 59. bölüm fragmanında duygu dolu anlar.. '3 Aralık Dünya Engelliler Günü' özel

Masterchef Türkiye yarışmasında bu akşam ki oyun 'Engelsiz Yaşam Merkezi'inde gerçekleşecek. Masterchef Türkiye'nin bu akşam yayınlanacak bölümü öncesinde de yarışmanın fragmanı ekranlara geldi. İşte Masterchef Türkiye'de bu akşam yaşananlardan kısa bir özet..

3.12.2019Televizyon
Çukur son bölümün ardından yeni bölüm fragmanından ilk sahne ekranlara geldi

Çukur son bölümün ardından yeni bölüm fragmanından ilk sahne ekranlara geldi

Çukur dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanından ilk sahne ekranlara geldi. Peki Çukur yeni bölümden ilk sahnede neler yaşanıyor? İşte dizinin son bölümünde yaşananlar ve yeni bölümde meydana gelecek olaylar

3.12.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında hain ortaya çıkacak mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında hain ortaya çıkacak mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini bu akşam yayınlanacak bölümü öncesinde yayınlanan fragmanda detaylar ortaya çıktı. Hain kim sorusu bu haftada güncelliğini korurken, masa üyeleri yaşananların ardından haini bulduklarını sansalarda Tufan yeni bir hamle ile kendisini kurtarmaya çalışıyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte detaylar

3.12.2019Televizyon
Zalim İstanbulun yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Yayınlandığı günden beri ilgiyle takip edilen Zalim İstanbul, pazartesi akşamı nefes kesen bir bölümle ekranlara geldi. Zalim İstanbul'un son bölümünde, Ceren Agah'ın teklifini kabul etti. Karaçaylar'daki ve doğacak çocuğunu üzerindeki haklarından vazgeçmeyi kabul eden Ceren'in anlaşmayı imzalamasıyla köşkte yeni fırtınalar esti. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde başka neler yaşandı?

2.12.2019Televizyon

Çocuk'un son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İsmail Hacıoğlu, Nazan Kesal, Serhat Teoman, Merve Çağıran gibi oyuncuların kadrosunda yer aldığı Çocuk, salı akşamı ekranlara geldi. Çocuk'un bu haftaki bölümünde Efe ailesi ile ilgili gerçekleri öğrendi. Dizinin son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Peki, Çocuk'un son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, detaylar.

2.12.2019Gündem
Azizenin 3. bölüm fragmanı yayınlandı Kartal Azizenin gerçek kimliğini öğrenecek mi

Azize'nin 3. bölüm fragmanı yayınlandı! Kartal Azize'nin gerçek kimliğini öğrenecek mi?

Yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk'ün oturduğu Azize'nin bu haftaki yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Azize'nin salı akşamı yayınlanacak olan 3. bölüm fragmanına, Azize'nin hastanede yatan Balkan'ın odasına girmesi damga vurdu. Kartal gerçeklerin izini sürerken Azize'nin hastaneye girmesi akıllara, "Azize Balkan'ı öldürecek mi?" sorusunu getirdi. Peki, Azize'nin yeni bölümünde başka neler olacak?

2.12.2019Televizyon
Azize 3. bölüm fragmanı yayınlandı.. Azize, zor durumdan kurtulabilecek mi

Azize 3. bölüm fragmanı yayınlandı.. Azize, zor durumdan kurtulabilecek mi?

Kanal D'nin yeni projelerinden olan Azize dizisinin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı izleyiciler tarafından merak konusu olmuştu. Peki Aziz 3. bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte detaylar

2.12.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında Tipinin aldığı karar..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında Tipi'nin aldığı karar..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. EDHO 150. bölümde Tipi ablası ve Haşmet arasındaki yakınlaşmayı öğrenirken, aldığı karar herkesin sabrını taşırıyor. Fragmanda yayınlanan görüntülerin ardından Haşmet öldü mü sorusunun cevabı ise dizinin izleyenleri tarafından merak ediliyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

2.12.2019Televizyon
Çukurun son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur'un son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Pazartesi akşamları yayınlanan Çukur, bu hafta 78. bölümü ile izleyenlere heyecanlı anlar yaşattı. Çukur'un son bölümünde, Çukur'da kadınların kaçırılması Koçavalıları devreye soktu. Mahalle İstanbul’un altını üstüne getirirken hapisten çıkan Vartolu’nun tepkisi ise merak konusu oldu. Peki, Çukur'un son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, yeni bölümle ilgili detaylar.

2.12.2019Televizyon
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 12. bölüm fragmanında Yıldız şaşırtıyor...

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 12. bölüm fragmanında Yıldız şaşırtıyor...

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yayınlanacak 12. bölümü öncesinde dizinin fragmanı ekranlara geldi. Peki Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümde neler yaşanacak? Aşıkların arasında engel olan buz dağı erimeye başlamıştır ki Yıldız, kimsenin beklemediği bir şey yapar. İşte yeni bölüm fragmanı ve detaylar

30.11.2019Televizyon
Arka sokaklar son bölüm kesintisiz, tek parça izle.. İşte yeni bölüm fragmanı

Arka sokaklar son bölüm kesintisiz, tek parça izle.. İşte yeni bölüm fragmanı

Arka Sokaklar dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar 534. Bölüm fragmanı ekranlara geldi.. Ezgi'ye miras kalıyor.. Peki Arka Sokaklar son bölümde neler yaşandı? Arka Sokaklar dizisini kesintisiz, tek parça halinde izleyebileceğiniz link haberimizde

30.11.2019Televizyon
Kuzey Yıldızı İlk Aşkın yeni bölümünde imkansız gerçek oluyor İşte Kuzey Yıldızı İlk Aşkın 12. bölüm fragmanları

Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın yeni bölümünde imkansız gerçek oluyor! İşte Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın 12. bölüm fragmanları

Çekimleri Ordu'da gerçekleşen ve yönetmen koltuğunda Ersoy Güler'in oturduğu Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın bu haftaki yeni bölümünde, Yıldız Şule'nin Kuzey'dan boşanmak istemediğini öğrenecek. Ancak aşıkların arasındaki buzdağının erimesiyle Yıldız kimsenin beklemediği bir şey yapar. Peki, Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın yeni bölümünde başka neler olacak?

29.11.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamid yeni bölümde neler yaşanacak İşte yeni bölüm fragmanı ve detaylar

Payitaht "Abdülhamid" yeni bölümde neler yaşanacak? İşte yeni bölüm fragmanı ve detaylar

Payitaht "Abdülhamid" yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin bu haftaki bölümünde yaşanacaklar yeni bölüm fragmanında yayınlandı. Peki Payitaht "Abdülhamid" 98. bölümünde neler yaşanıyor? İşte detaylar

29.11.2019Televizyon
Savaşçı yeni bölüm fragmanında Markustan şaşırtan hamle

Savaşçı yeni bölüm fragmanında Markus'tan şaşırtan hamle

Savaşçı yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi.. Yeni bölüm fragmanında, Kopuz Albay Velid’den Markus’un Ankara’da olduğunu öğrenirken, Markus, Kutalmış Paşa’yı öldürmek için silahını doğrultmuştur. Ancak beklenmedik bir şekilde Doğan’ın yaptığı çılgın müdahale Kutalmış Paşa’yı ve Markus’u şaşkına çevirecek ve olayların seyrini başka bir boyuta getirecektir. Peki Savaşçı yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor?

29.11.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin geçen hafta yayınlanan bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu dizinin izleyenleri tarafından merak ediliyor. Son bölümde Tufan'ın açığa çıkmamak için kurduğu planlar Behram'ın ölümü ile sonuçlanmıştı. Şimdi yeni bölümde neler yaşanacağı bekleniyor.. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

29.11.2019Televizyon
Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı Koçavalılar Çukurun kızlarını kurtarabilecek mi

Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Koçavalılar Çukur'un kızlarını kurtarabilecek mi?

Pazartesi akşamları yayınlanan Çukur'un merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur'un bu haftaki 78. bölümünde Çukur'lu kadınların kaçırılması mahallede olay yaratacak. Mahalleli kaçırılan kadınlar için Koçavalılar'dan yardım bekleyecek. Peki, Çukur yeni bölümünde başka neler olacak? Koçavalılar Çukur'un kızlarını kurtarabilecek mi? İşte, Çukur'un yeni bölüm fragmanı.

29.11.2019Televizyon
Arka Sokakların yeni bölümünde Mesut kurtulacak mı İşte Arka Sokakların 533. bölüm fragmanları

Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde Mesut kurtulacak mı? İşte Arka Sokaklar'ın 533. bölüm fragmanları

14 sezondur yayınlanan Arka Sokaklar, bu hafta cuma akşamı heyecanlı bir bölümle ekranlara gelecek. Arka Sokaklar'ın yeni bölümüne dair ipuçlarının paylaşıldığı fragmanda, Mesut Serboran’da ölüm kalım savaşından çıkabilecek mi? sorusu merak uyandırdı. Peki, Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Arka Sokaklar'ın 533. bölüm fragmanları ve yeni bölümün kısa özeti.

28.11.2019Televizyon
Hekimoğlu ne zaman başlayacak Hekimoğlunun üçüncü tanıtım fragmanı yayınlandı

Hekimoğlu ne zaman başlayacak? Hekimoğlu'nun üçüncü tanıtım fragmanı yayınlandı

Başrollerini Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz'ın paylaştığı Hekimoğlu dizisinin birinci bölüm üçüncü tanıtım fragmanı yayınlandı. İzleyici karşısına çıkmak için gün sayan Hekimoğlu'nun yayınlanan fragmanları ile beraber yayın tarihi sabırsızlıkla beklenmeye başlandı. Peki, Hekimoğlu ne zaman başlayacak? İşte, Hekimoğlu'nun ilk bölüm fragmanları ve yayın tarihine ilişkin merak edilenler.

28.11.2019Televizyon
Sevgili Geçmiş 6. bölüm fragmanı yayınlandı.. Cahide kızlarına kavuşuyor

Sevgili Geçmiş 6. bölüm fragmanı yayınlandı.. Cahide kızlarına kavuşuyor

Sevgili Geçmiş dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı ekrana geldi. Dizinin yeni bölümünde Cahide kızlarına kavuşuyor. Peki Sevgili Geçmiş yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte detaylar

28.11.2019Televizyon
Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu dizinin izleyicileri tarafından merak ediliyor. Dizinin son bölümünde yaşananların ardından 12. bölümde, Aşıkların arasında engel olan buz dağı erimeye başlamıştır ki Yıldız, kimsenin beklemediği bir şey yapar. İşte yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

28.11.2019Televizyon
Atiye dizisinin oyuncuları kimler Atiye ne zaman başlayacak

Atiye dizisinin oyuncuları kimler? Atiye ne zaman başlayacak?

Netflix'in ikinci Türk dizisi olarak yayınlanacak olan Atiye'nin ilk fragmanı izleyicilerle buluştu. Sosyal medyaya da konu olan Atiye dizisinin yayın tarihi ve oyuncuları merak ediliyor. Peki, Atiye ne zaman başlayacak? Atiye dizisinin oyuncuları kimler?

28.11.2019Televizyon
Afili Aşk son bölüm kesintisiz izle – Afili Aşk 24. Bölüm tam hali

Afili Aşk son bölüm kesintisiz izle – Afili Aşk 24. Bölüm tam hali

Afili Aşk 24. Bölümde Kerem ve Ayşe aşkı bu defa da Melahat anne engeline takıldı ve ikili zor bir sınavdan daha geçti. Afili Aşk son bölümde Muhsin ve Ayşe’nin babası Kenan arasında geçmişte yaşanan bir olayın üzerine gitmeye karar verdi ve gerçeği öğrendi. Son bölüm gelişmelerini kaçıranlar Afili Aşk son bölümün tam halini kesintisiz izlemek istiyor. Afili Aşk son bölüm tam hali haberimizde…

28.11.2019Televizyon
Azize 2. bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı - Azize son bölüm tek parça izle

Azize 2. bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? - Azize son bölüm tek parça izle

Kanal D'nin sezonun iddialı yapımlarından biri olan dizisi Azize yayınlanan ilk bölümü ile büyük beğeni kazanmış, izleyenler ikinci bölüm ile ilgili detayları internetten araştırmıştı. Yayınlanan son bölümün ardından Azize yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu cevap aradı.. Peki Azize 2. bölümün ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi mi? Haberimizden Azize dizisini kesintisiz ve tek parça halinde izleyebilirsiniz.

27.11.2019Televizyon
Kadının son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kadın'ın son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Özge Özpirinçci'nin başrolünde yer aldığı Kadın, salı akşamı ekranlara 73. bölümü ile geldi. Kadın'ın son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin önümüzdeki haftaki bölümünde Arif'in Bahar'a söyleyeceği sözler damga vuracak. Peki, Kadın'ın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Kadın dizisinin 74. bölüm fragmanı ve yeni bölümle ilgili ipuçları.

26.11.2019Televizyon
Azizenin 2. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Azize'nin 2. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D ekranlarında yayın hayatına geçtiğimiz hafta başlayan Azize, salı akşamı 2. bölümü ile sevenlerine heyecanlı anlar yaşattı. Azize'nin ekranlara gelen son bölümünde, Kartal Balkan'ın başına gelenlerin bir şekilde Azize ile bağlantılı olduğunu düşündü. Yıldız, Azize'yi Kartal konusunda uyardı. Heyecanlı bölüm sonrası Azize'nin haftaya yayınlanacak olan 3. bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Peki, Azize'nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son bölümün özeti ve yeni bölümle ilgili bilgiler.

26.11.2019Televizyon
Benim Adım Melekin 10. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Benim Adım Melek'in 10. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

TRT1 ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek, bu hafta 10. bölümü ile sevenlerinin karşısın çıkacak. Benim Adım Melek'in yeni bölümünde, Küçük Seyitali’nin bulunmasıyla Karadağ konağında yaşanan neşeye karşılık Şirhan’larda Melek ve Halil gerginliği had safhaya ulaşacak. İşte, merakla beklenen Benim Adım Melek'in 10. bölüm fragmanları ve yeni bölümün kısa özeti.

26.11.2019Televizyon
Afili Aşkın yeni bölümünde sahte evliği bir kişi daha öğreniyor İşte Afili Aşkın 24. bölüm fragmanları

Afili Aşk'ın yeni bölümünde sahte evliği bir kişi daha öğreniyor! İşte Afili Aşk'ın 24. bölüm fragmanları

Kanal D ekranlarında yaz aylarından beri ilgiyle takip edilen Afili Aşk'ın bu haftaki yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Afili Aşk'ın bu hafta yayınlanacak olan 24. bölüm fragmanına, Ayşe ve Kerem'in sahte evliliğini bir kişinin daha öğrenmesi damga vurdu. Peki, evlilik oyununu kim öğrendi? Afili Aşk'ın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Afili Aşk 24. bölüm fragmanları ve yeni bölümün kısa özeti.

26.11.2019Televizyon
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 12. bölüm fragmanı yayınlandı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 12. bölüm fragmanı yayınlandı

Mine ve Feride’nin, Gökçe’yi ikna etmeye çalıştığı tanıtımda Kuzey, Yıldız’la tekrar sevgili olmak istiyor. Yıldız’ın hasta olan Kuzey’e baktığı tanıtım eğlenceli sahneleriyle izleyenleri gülümsetiyor. Peki Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölümün ardından yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte detaylar

26.11.2019Televizyon
Çukur dizisinin son bölümünün ardından yeni bölümden ilk sahne yayınlandı

Çukur dizisinin son bölümünün ardından yeni bölümden ilk sahne yayınlandı

Çukur dizisinin yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölümden ilk sahne ekranlara geldi. Yeni bölümden ilk sahnede Salih ve Saadet yaptığı duygusal konuşma dikkat çekiyor. Peki Çukur'un yeni bölümden ilk sahnesinde hangi detaylar var?

26.11.2019Televizyon
Çocukun 11. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Çocuk'un 11. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

İzleyenler tarafından merakla beklenen Çocuk dizisi, 26 Kasım Salı akşamı 11. bölümü ile ekranlara geldi. Çocuk'un son bölümünde Akça, Ali Kemal’in oynadığı oyundan habersiz Hasan’la aralarındaki kırgınlığın bir nebze olsa da düzeleceğini düşünerek Efe’nin doğum günü partisine geldi. Heyecanlı bölüm sonrası Çocuk'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, yeni bölümünde neler olacak?

25.11.2019Televizyon
Savaşçı son bölümün ardından 84. bölüm fragmanı yayınlandı..

Savaşçı son bölümün ardından 84. bölüm fragmanı yayınlandı..

Savaşçı dizisinin yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde Kopuz Albay, Kılıç Timi ve Turan Timi’yle birlikte hemen saldırının yapıldığı üsse intikal ederken, Markus’un neden bu üsse saldırdığını çözmeye çalışır. Peki Savaşçı yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte detaylar

25.11.2019Televizyon
Sevgili Geçmiş 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Sevgili Geçmiş 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sevgili Geçmiş son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı dizinin izleyenleri tarafından takip ediliyor. Peki Sevgili Geçmiş son bölümde neler yaşandı? İşte dizinin son bölümünde meydana gelen olaylar..

25.11.2019Televizyon
Azize 2. bölüm fragmanı yayınlandı.. Kartal ve Azize karşı karşıya geliyor

Azize 2. bölüm fragmanı yayınlandı.. Kartal ve Azize karşı karşıya geliyor!

Azize dizisinin büyük beğeni kazanan birinci bölümünün ardından şimdi gözler ikinci bölüme çevrildi. Azize ikinci bölüm fragmanı da ekranlara geldi. Peki Azize 2. bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte detaylar

25.11.2019Televizyon
Çukur dizisinin son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur dizisinin son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Pazartesi akşamları yayınlanan Çukur bu hafta 77. bölümü ile ekranlara geldi. Çukur'un son bölümünde Yamaç mahalleye gelen sürpriz misafiri karşısında şaşkına döndü. Heyecanlı bölüm sonrası Çukur'un haftaya yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Çukur dizisinin son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, merak edilenler.

25.11.2019Televizyon
Masterchef fragmanında olay sözler.. Karakter meselesi

Masterchef fragmanında olay sözler.. 'Karakter meselesi'

Masterchef'in bu haftaki bölümü olaylı başladı. Son yapılan elemenin ardından ekranlara gelen ilk fragmanda Yasin ve Güzide arasında tartışma yaşanırken, bu konuşmanın ardından Kıvanç ve Yasin'in tartışması gözden kaçması. Geçtiğimiz hafta yarışmanın favori isimlerinden Suna'nın elenmesinin ardından bu hafta neler yaşanacağı merak ediliyor.

25.11.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı 74. bölümde neler oldu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 74. bölümde neler oldu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu hafta 149. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Dizinin son bölümüne Hayriye annenin hastanelik olması damga vurdu. Heyecanlı bir bölüm sonrası Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 74. bölümde neler oldu? İşte, merak edilenler.

25.11.2019Televizyon