MENÜ

Dizifragman

Dizifragman ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Dizifragman haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4.122 Dizifragman haberi bulunmuştur.

Dizifragman Haberleri

Vuslat yeni bölüm 2. fragmanında taşlar yerinden oynuyor

Vuslat yeni bölüm 2. fragmanında taşlar yerinden oynuyor

Vuslat dizisinin yeni bölüm fragmanları izleyicilerle buluştu. TRT 1 ekranlarının pazartesi dizisi Vuslat, 11 Mart Pazartesi akşamı saat 20.00’da onuncu bölümüyle kaldığı yerden devam edecek. Peki yeni bölümde neler olacak? Kerem ile işbirliği kuran Nehir’in yeni planları ne? İşte, Vuslat’ın yeni bölümüne dair detaylar

10.03.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanına infaz sahnesi damga vurdu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanına infaz sahnesi damga vurdu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Yeni bölüm fragmanına infaz sahnesi damga vurdu. Salı akşamları izleyicilerle buluşan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, bugün 127. Bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Peki, yeni bölümde neler olacak? İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı ve kısa bir özet

5.03.2019Televizyon
Yüzleşme ilk bölümü ile salı akşamı Kanal D ekranlarında

Yüzleşme ilk bölümü ile salı akşamı Kanal D ekranlarında

Başrol oyuncuları ve genel konusu ile dikkatleri üzerine toplayan Yüzleşme dizisi, salı akşamı Kanal D ekranlarında izleyicisine merhaba diyecek. Genç bir kadının küçük bir kasabaya yerleşmesinin ardından gelişen olayları ekranlara getirecek olan Yüzleşme dizisinin baş rollerinde ise Uğur Yücel, Hande Doğandemir ve Engin Öztürk gibi isimler yer alacak.

4.03.2019Televizyon
Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanına tokat sahnesi damga vurdu

Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanına tokat sahnesi damga vurdu

Elimi Bırakma dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. 45 saniye uzunluğundaki Elimi Bırakma 32. Bölüm fragmanındaki sahneler kafalarda soru işareti bıraktı. Özellikle tokat sahnesi şok etkisi yarattı. Peki, yen, bölümde neler olacak? İşte, Elimi Bırakma yeni bölümünden ilk görüntüler

4.03.2019Televizyon
Yüzleşme dizisinin oyuncuları kimler İşte kadro ve karakterler

Yüzleşme dizisinin oyuncuları kimler? İşte kadro ve karakterler

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Yüzleşme, tanıtımlarıyla olduğu kadar oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerine çekti. Bir intikam öyküsünü anlatacak olan Yüzleşme’nin başrollerinden biri de usta oyuncu Uğur Yücel canlandırıyor. Peki, Yüzleşme dizisinin oyuncuları kimler? İşte kadro ve karakterler…

1.03.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde gerçek ortaya çıktı

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde gerçek ortaya çıktı

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 28 Şubat Perşembe günü 22. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Son bölümde Çukurova’ya gelen sürpriz misafirler öyle şeyler söyledi ki yer yerinden oynadı. Demir’in tepkisini merak eden izleyiciler şimdi heyecanla Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanını araştırıyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

1.03.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamid 76. bölüm fragmanında Abdülhamid sarsılıyor

Payitaht Abdülhamid 76. bölüm fragmanında Abdülhamid sarsılıyor

Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan 76. bölüm fragmanıyla izleyicilerine aksiyon dolu anlar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Abdülhamid, Tahsin Paşa’nın ihanetiyle sarsılmıştır. İşte, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı.

28.02.2019Televizyon
Çocuklar Duymasın dizisi son bölümüyle eğlenceli anlar yaşattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çocuklar Duymasın dizisi son bölümüyle eğlenceli anlar yaşattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çocuklar Duymasın dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine kahkaha tufanı yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Haluk’un iyiliği için Meltem’le buluşmak isteyen Gece, Meltem’den olumlu bir yanıt alamayınca, Haluk ve Meltem’in evine geldi. Son bölümün bitmesiyle birlikte diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etti. Peki, Çocuklar Duymasın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

27.02.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisi son bölümüyle aksiyonu arttırdı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul dizisi son bölümüyle aksiyonu arttırdı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde obada Moğolların gölgesinde hüküm sürdüren Sırma, Selcan Hatun’u öldürmek için hançerini çekti. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

27.02.2019Televizyon
Sen Anlat Karadeniz dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Sen Anlat Karadeniz dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine dramatik dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Yiğit, Tahir'in peşinden koşarken Vedat'ın kucağına düştü. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

27.02.2019Televizyon
Tek Yürek 4. bölüm fragmanında ekibin başındaki dertler bitmiyor

Tek Yürek 4. bölüm fragmanında ekibin başındaki dertler bitmiyor

Tek Yürek dizisi yayınlanan 4. bölüm fragmanıyla izleyicilerine gerilim dolu anlar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde yaralı olan Yiğit hastaneye götürülürken ekibin başındaki diğer dertler ise bitmek bilmez. İşte, Tek Yürek dizisinin yeni bölüm fragmanı.

27.02.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 22. bölüm fragmanında acı gerçekler gün yüzüne çıkıyor

Bir Zamanlar Çukurova 22. bölüm fragmanında acı gerçekler gün yüzüne çıkıyor

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yayınlanan 22. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Çukurova'da herkesin bildiği ama dile gelmeyen acı gerçekler bu bölümde gün yüzüne çıkıyor. İşte, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı.

27.02.2019Televizyon
Jet Sosyete 2. sezon 16. bölüm fragmanında Gizem alay konusu oluyor

Jet Sosyete 2. sezon 16. bölüm fragmanında Gizem alay konusu oluyor

Jet Sosyete dizisi yayınlanan 2. sezon 16. bölüm fragmanıyla izleyicilerine yine kahkaha tufanı yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde şarkıcı olmak isteyen Gizem alay konusu oluyor. İşte, Jet Sosyete dizisinin yeni bölüm fragmanı.

26.02.2019Televizyon
Vuslat dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vuslat dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vuslat dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Emine’nin kaçırılma haberi Feride’yi istemeye gelenleri telaşa soktu. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Vuslat dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

25.02.2019Televizyon
Halka 7. bölüm fragmanında Çağatay her şeyi anlıyor

Halka 7. bölüm fragmanında Çağatay her şeyi anlıyor

Halka dizisi yayınlanan 7. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Çağatay, babasının yerinde bir başkası olduğunu anlamıştır. İşte, Halka dizisinin yeni bölüm fragmanı.

25.02.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 126. bölüm fragmanında Zekiden büyük tehdit

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 126. bölüm fragmanında Zeki'den büyük tehdit

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yayınlanan 126. bölüm fragmanıyla izleyicilerine aksiyon dolu anlar yaşatacağının sinyallerini verdi. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Zeki'den Hızır'a haraç tehdidi geliyor. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı.

24.02.2019Televizyon
Tek Yürek dizisi yayınlanan son bölümüyle heyecan yarattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Tek Yürek dizisi yayınlanan son bölümüyle heyecan yarattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Tek Yürek dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Halit’in verdiği haber her şeyi değiştirdi. Şimdi sıra gençlerdeydi. Lisans almak için canla başla çalışmaları gerekmekteydi. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Tek Yürek dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

21.02.2019Televizyon
Kızım 20. bölüm fragmanında duygusal anlar yaşanıyor

Kızım 20. bölüm fragmanında duygusal anlar yaşanıyor

Kızım dizisi yayınlanan 20. bölüm fragmanıyla izleyicilerine duygu dolu dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Demir, şoke eden bir haber alıyor. İşte, Kızım dizisinin yeni bölüm fragmanı.

21.02.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamid 75. bölüm fragmanında Abdülhamid haşin yüzünü gösteriyor

Payitaht Abdülhamid 75. bölüm fragmanında Abdülhamid haşin yüzünü gösteriyor

Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanan 75. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek anlar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Abdülhamid haşin yüzünü nihayet ikili oyunların ustası Vembery’e gösterir. İşte, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı.

21.02.2019Televizyon
Arka Sokaklar 506. bölümüyle ekranlara geldi Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Arka Sokaklar 506. bölümüyle ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ekranların fenomen dizisi Arka Sokaklar yayınlanan 506. bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin ekranlara gelen son bölümünde, Umut'un öldüğünü öğrenen Selin ve ekip yıkıldı. Son bölümün ardından gelecek hafta yayınlanacak yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

21.02.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrulun son bölümüne Keykavus damgası 137. yeni bölüm fragmanı yayında

Diriliş Ertuğrul'un son bölümüne Keykavus damgası! 137. yeni bölüm fragmanı yayında!

Diriliş Ertuğrul'un son bölümünde Alaaddin Keykavus ile karşılaşan oba beyi, güçlerini birleştirerek Moğollara karşı bir mücadeleye girişmeye hazırlanmaktadır. Diriliş Ertuğrul'un yeni bölüm fragmanında Kayı Obasına saldırı için planlarını hazırlayan Alıncak ise beklemediği bir tepkiyle karşılaşacaktır. İşte, Diriliş Ertuğrul'un 137. yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

21.02.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünde gerilim arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünde gerilim arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ertuğrul Bey, obasına ve Söğüt’e musallat olan zalim Moğol komutan’ı Alıncak’ı öldürebilmek için plan kurdu. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

20.02.2019Televizyon
Çocuklar Duymasın dizisi son bölümüyle keyifli anlar yaşattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çocuklar Duymasın dizisi son bölümüyle keyifli anlar yaşattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çocuklar Duymasın dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Taş Fırın Haluk ve Meltem’in evinde hummalı bir hazırlık vardı. Çünkü Meltem, Türkiye’nin en ünlü dört gurmesini eve davet etmişti. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Çocuklar Duymasın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

20.02.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümüyle heyecan yarattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümüyle heyecan yarattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu anlar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Hızır'ın kardeşini cezaevinden kurtarmak için Ünal Kaplan ile yaptığı anlaşmanın sonucunda, Façalılar ile Çakırbeyliler kendilerini ticari bir ortaklığının içinde buldular. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.02.2019Televizyon
Halka dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Halka dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Halka dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine gerilim dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Cihangir ve Kaan’ın bilmedikleri bir yerde, hiç kimseden korkmayan Vekilharç, endişe ve korku içerisindeydi. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Halka dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.02.2019Televizyon
Sen Anlat Karadeniz 41. bölüm fragmanında Tahir hapisten kaçıyor

Sen Anlat Karadeniz 41. bölüm fragmanında Tahir hapisten kaçıyor

Sen Anlat Karadeniz dizisi yayınlanan 41. bölüm fragmanıyla izleyicilerine gerilim dolu anlar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Nefes, Tahir'in hapisten kaçtığını öğrenir. İşte, Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölüm fragmanı.

19.02.2019Televizyon
Yüzleşme’nin ilk bölüm fragmanı yayınlandı

Yüzleşme’nin ilk bölüm fragmanı yayınlandı!

Kanal D’nin T Company imzalı, yapımcılığını Bülent Turgut’un üstlendiği yeni dizisi Yüzleşme’nin izleyicisiyle buluşmasına kısa bir süre kaldı. Senaryosunu Altuğ Küçük’ün İsa Yıldız ve Pelin Karamehmetoğlu ile birlikte yazdığı, yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak ve Burak Arlıel’in oturduğu dizinin ilk bölüm fragmanı yayınlandı.

17.02.2019Televizyon
Façalılar-Çakırbeyliler savaşı büyüyor...Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı

Façalılar-Çakırbeyliler savaşı büyüyor...Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı

Her bölümünde iplerin gerildiği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm fragmanında Façalılar ile Çakırbeyliler arasındaki cepheleşme sürüyor. Oyunu farklı kurallarla oynayan Façalılar, yeni bölüm fragmanında İlyas'a büyük bir pusu kurmanın peşindedir. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 125. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm hakkında bazı detaylar

17.02.2019Televizyon
Vuslat 7. bölüm fragmanında Yalçın yeni deliller buluyor

Vuslat 7. bölüm fragmanında Yalçın yeni deliller buluyor

Vuslat dizisi yayınlanan 7. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde yeni deliller bulan Yalçın, Aziz’i tekrar tutuklamaya gelir. İşte, Vuslat dizisinin yeni bölüm fragmanı.

17.02.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 21. Bölüm fragmanına damga vuran yüzleşme

Bir Zamanlar Çukurova 21. Bölüm fragmanına damga vuran yüzleşme

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bir dakikayı aşan Bir Zamanlar Çukurova 21. Bölüm fragmanına Fekeli ve Hünkar’ın yüzleşme sahnesi damga vurdu. Öte yandan Yılmaz’ın konağı bastığı anlar merak uyandırdı. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 21. Bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti

17.02.2019Televizyon
Çok Güzel Hareketler Bunlar yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Çok Güzel Hareketler Bunlar yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Çok Güzel Hareketler Bunlar yeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Birbirinden yetenekli 22 gençten oluşan Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibi, sadece oyunculukları ile değil, kendi yazdıkları skeçleri ile de izleyenleri kahkahaya boğuyor. İşte, Çok Güzel Güzel Hareketler Bunlar yeni bölümünden ilk görüntüler

17.02.2019Televizyon
Arka Sokaklar son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Zeliha yaşıyor mu

Arka Sokaklar son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Zeliha yaşıyor mu?

Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Arka Sokaklar'da bu hafta heyecan doruktaydı. Nefes kesen operasyonların ardından Zeliha'ya ulaşmaya çalışan ekip izleyenlere duygusal anlar yaşattı. Peki Arka Sokaklar heyecan yaratan son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi mi? İşte dizinin son bölümünde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı hakkında detayla

16.02.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde aksiyon arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde aksiyon arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Halil Halid nihayet Camgöz’ün intikamını aldı. Joris de Payitahın altını üstüne getirip Abdülhamid’i yıkmak için keskin bıçağı Ozanyan ve acımasız eli Garo ile harekete geçti. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.02.2019Televizyon
Arka Sokaklar dizisi son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Arka Sokaklar dizisi son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Zeliha kaçırıldı. Tüm ekip Zeliha'yı kurtarmak için seferber oldu. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.02.2019Televizyon
Kızım dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kızım dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kızım dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine keyifli anlar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Demir ve Candan arasında ilginç bir konuşma gerçekleşti ve Candan, Demir'e evlenme teklifi etti. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Kızım dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.02.2019Televizyon
Kalk Gidelim 58. bölüm fragmanında Hacı Hüseyin mirasını dağıtıyor

Kalk Gidelim 58. bölüm fragmanında Hacı Hüseyin mirasını dağıtıyor

Kalk Gidelim dizisi yayınlanan 58. bölüm fragmanıyla izleyicilerine eğlenceli anlar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Hacı Hüseyin oldukça kararlı bir şekilde sağken çocuklarına mirasını dağıtır. İşte, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı.

15.02.2019Televizyon
İkizler Memo Canın son bölümü heyecan doluydu Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İkizler Memo Can'ın son bölümü heyecan doluydu! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İkizler Memo Can dizisi ekranlara gelen 14. son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Memo ve Can bu defa kafayı Altan ve Matmazel'e taktı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, İkizler Memo Can dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.02.2019Televizyon
Tek Yürek dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Tek Yürek dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Tek Yürek dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine gerilim dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Halit Osman’ın peşindeki karanlık adamların sırrını çözmeye çalışırken, Sait’in piste gelmesiyle Halit ve Sait arasındaki gerginlik giderek arttı. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Tek Yürek dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.02.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrul son bölüm sonrası 136. bölüm fragmanında hedef garp

Diriliş Ertuğrul son bölüm sonrası 136. bölüm fragmanında hedef garp!

Diriliş Ertuğrul 136. yeni bölüm fragmanında oba beyinin sözleri, Osman ve diğer alpleri derinden etkilemiştir. Artık sınırlarının Söğüt'le sınırlı kalmayacağını söyleyen oba beyi, Diriliş Ertuğrul'un 136. yeni bölüm fragmanında bazı detayları açıklamıştır. İşte, Diriliş Ertuğrul 136. yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

14.02.2019Televizyon
Jet Sosyete dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Jet Sosyete dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Senaryosunu Gülse Birsel’in kaleme aldığı Jet Sosyete’nin bu hafta yayınlanan yeni bölümünde usta oyuncu Metin Coşkun konuk oldu. Ayşenil Şamlıoğlu’nun hayat verdiği Zahide ile Coşkun’un canlandırdığı Fazlı Bey’in, Sevgililer Günü buluşması ekran başındakileri kahkahalara boğdu. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Jet Sosyete dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.02.2019Televizyon
Çocuklar Duymasın yayınlanan son bölümüyle kahkaha tufanı yaşattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çocuklar Duymasın yayınlanan son bölümüyle kahkaha tufanı yaşattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çocuklar Duymasın dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Sevgililer günü gelip çatmıştı ancak Taş Fırın Haluk ve Meltem’in henüz bir sevgililer günü planı yoktu. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Çocuklar Duymasın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.02.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünde heyecan arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünde heyecan arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ertuğrul Bey’in elinde olan sandığın ve vergi altınlarının peşinde olan Moğollar, en zalim komutanlarından biri olan Alıncak’ı vazifelendirdi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.02.2019Televizyon
Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm 2. fragmanında Tahir doktor kılığında

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm 2. fragmanında Tahir doktor kılığında

Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Nefes’in kaçırılma anlarının ön plana çıktığı Sen Anlat Karadeniz 40. Bölüm 2. Fragmanında Tahir’in Vedat’ın odasına gizlice girmesi kafalarda soru işareti bıraktı. Peki, yeni bölümde neler olacak? Tahir, Nefes ve Yiğit’i bulabilecek mi? İşte, Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanları ve kısa bir özet

12.02.2019Televizyon
Halka 5. bölüm fragmanında gerilim artıyor

Halka 5. bölüm fragmanında gerilim artıyor

Halka dizisi yayınlanan 5. bölüm fragmanıyla izleyicilerine aksiyon dolu anlar yaşatacağının sinyallerini verdi. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde bir uğursuzluk dolanmaktadır. İlhan Tepeli İskender’i vurmuştur. İşte, Halka dizisinin yeni bölüm fragmanı.

11.02.2019Televizyon
Muhteşem İkili 12. bölüm final fragmanında intikam rüzgarları esiyor

Muhteşem İkili 12. bölüm final fragmanında intikam rüzgarları esiyor

Muhteşem İkili dizisi yayınlanan 12. bölüm final fragmanıyla izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatacağının sinyallerini verdi. Dizinin yayınlanacak olan final bölümünde Barca, Profesörü yakalamak için peşine düşüyor. İşte, Muhteşem İkili dizisinin final bölümü fragmanı.

11.02.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124. bölüm fragmanında heyecan dorukta

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124. bölüm fragmanında heyecan dorukta

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yayınlanan 124. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatacağının sinyallerini verdi. Dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanına 'İlyas Behzat'ı yemezse, Hızır bizi çiğ çiğ yiyecek' sözü damga vuruyor. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı.

10.02.2019Televizyon
Vuslat 6. bölüm fragmanında şoke eden dakikalar

Vuslat 6. bölüm fragmanında şoke eden dakikalar

Vuslat dizisi yayınlanan 6. bölüm fragmanıyla izleyicilerine şoke eden anlar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde Feride’yi kurtaran Aziz ve diğerlerinin yolu Salih Baba’nın dükkânına düşmüştü. Yeni bölümde ise neler yaşanacağı merak ediliyor. İşte, Vuslat dizisinin yeni bölüm fragmanı.

10.02.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölüme ölüm haberi damga vurmuştu

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölüme ölüm haberi damga vurmuştu!

Atv ekranlarının entrika yüklü dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 7 Şubat Perşembe günü 19. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Son bölümde Çukurova'da sesler yükseldi. Gizlediği sırların ağırlığıyla sessiz kalanlar, gerçekleri haykırdı, yer yerinden oynadı. Finalde Sait’in vurulduğu haberi Fekeli’yi adeta yıktı. Konağı basan Fekeli’nin sözleri finalde merak uyandırdı. 'Katil sensin' sözleri ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8.02.2019Televizyon
Tek Yürek dizisinin ilk bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Tek Yürek dizisinin ilk bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Tek Yürek dizisi ekranlara gelen ilk bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşattı. Dizinin yayınlanan ilk bölümünde Kanada’da yaptığı buz hokeyi koçluğundan atılan Halit, çocuklarıyla Zeytinburnu’ndaki baba evine döndü. İlk bölümün ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Peki, Tek Yürek dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

7.02.2019Televizyon
Kızım 18. bölüm fragmanında Cemal, Öyküyü kaçırıyor

Kızım 18. bölüm fragmanında Cemal, Öykü'yü kaçırıyor

Kızım dizisi yayınlanan 18. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Demir, taşlardan ve Cemal'den kurtulmak için plan yaparken, Cemal'de Öykü'yü kaçırıyor. İşte, Kızım dizisinin yeni bölüm fragmanı.

7.02.2019Televizyon