EKSTRA
MENÜ

Diyaliz

Diyaliz ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Diyaliz haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.579 Diyaliz haberi bulunmuştur.

Diyaliz Haberleri

Necip Uysaldan anlamlı destek

Necip Uysal'dan anlamlı destek!

TÜRK Böbrek Vakfı (TBV) Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk Milletine armağanı olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı adına yakışır bir davetle kutladı.

27.10.2017Futbol
O vatandaşların faturalarını devlet ödeyecek

O vatandaşların faturalarını devlet ödeyecek!

Cihaza bağımlı yaşayan kalp, akciğer, böbrek, diyaliz ve diğer tüm makineye bağlı hastaların elektrik faturalarını devlet ödeyecek.

18.09.2017Ekonomi
400 milyon liralık yatırım

400 milyon liralık yatırım

2014 yılının sonunda Kocabıyık Şirketler Grubu bünyesine geçen Özel Adatıp Sakarya Hastanesi, Anadolu’dan İstanbul’a çıkarma yapmaya hazırlanıyor.

12.09.2017Ekonomi
Askeri törenle defnedilen gazinin yakınlarını endişe sardı

Askeri törenle defnedilen gazinin yakınlarını endişe sardı

KARAMAN’ın Ermenek İlçesi’nde yüksek ateş şikayetiyle hastaneye kaldırılan, tedavi altında iken hayatını kaybeden ve askeri törenle defnedilen 49 yaşındaki gazi 2 çocuk babası Orhan Şimşek’in, kene ısırması sonucu Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) hastalığıyla öldüğü belirlendi. Şimşek’in oğlu Murat Şimşek ise babasının cenazesine onlarca kişinin temas ettiğini, hem kendi ailesinin, hem de cenazeye katılanların sağlıklarının tehlikeye atıldığını belirterek tepki gösterdi.

13.07.2017Gündem
YGS-1 ve YGS-2 bölümleri hangileridir Taban puanları kaç

YGS-1 ve YGS-2 bölümleri hangileridir? Taban puanları kaç?

YGS-1 ve YGS-2 ile alan bölümler, tercihlerini bu bölümlerden yana kullanacak olan öğrenciler tarafından sorgulanmaya başlandı. LYS sonuçlarının açıklanmasının ardından puan türlerine göre tercihlerini gerçekleştirmek isteyen adaylar, YGS-1 ve YGS-2 puanları ile alan bölümler hakkında bilgi edinmek istiyor. Peki, YGS-1 ve YGS-2 puanları ile alan bölümler ve taban puanları hakkında bazı bilgiler

12.07.2017Gündem
Yeni imar yönetmeliği Başbakanlıkta

Yeni imar yönetmeliği Başbakanlık'ta

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, imarda yeni düzenlemeleri kapsayan "Planlı Alanlar İmar Yönetmeliği" taslağına son şeklini vererek, Başbakanlığa gönderdi.

26.06.2017Ekonomi

Yazar Sonuçları

Kilis’te savaşın bitmeyen izleri

Gülben Ergen geçen hafta Kilis’e gitti, kendisini mülteciler için yardıma adayan Hayırda Yarış Derneği Başkanı Fatma Yılmaz ve savaşta yaralanan Suriyelilerle buluştu, sıkıntılarını dinledi.

25.09.2017

Böbrek hastaları için tatil tüyoları

Bazı önlemleri almak koşuluyla böbrek hastalarının seyahat etmemesi için hiçbir neden yok. Ancak bilhassa su kısıtlaması olanların daha dikkatli olmasında yarar var.

24.09.2017