EKSTRA
MENÜ

Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul haberleri sayfasında güncel ve son dakika Diriliş Ertuğrul hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 1.244 Diriliş Ertuğrul haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Diriliş Ertuğrul Haberleri

Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osmana dönüyor mu Heyecanlandıran gelişme

Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman'a dönüyor mu? Heyecanlandıran gelişme

Diriliş Ertuğrul dizisinin sevilen oyuncusu Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman'a geri döneceği iddiaları ile gündemde yer alıyor. Diriliş Ertuğrul dizisinin sona ermesi ve devam dizisi olan Kuruluş Osman'ın başlamasıyla birlikte projede yer almayacağı açıklanan Engin Altan Düzyatan, dizinin hayranları tarafından sıkı sıkıya takip ediliyor. Peki, Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman dizisi ile hayranlarının karşısına yeniden çıkacak mı? İşte, meydana gelen son gelişmeler

10.03.2020Televizyon
Selcan Hatun kimdir ve ne zaman öldü Kuruluş Osman Selcan Hatunun tarihi hayatı

Selcan Hatun kimdir ve ne zaman öldü? Kuruluş Osman Selcan Hatun'un tarihi hayatı

Kuruluş Osman'ın ekranlara gelen son bölümünde Selcan Hatun'un ölümle burun buruna gelmesi Selcan Hatun'un hayatına yönelik araştırmaları hızlandırdı. Özellikle dizinin son bölümünde Selcan Hatun'un Moğollar tarafından zehirli kımız içerilmesi, ,'Selcan Hatun kimdir ve ne zaman öldü?' sorularını akıllara getirdi. Peki, Selcan Hatun tarihte var mı? İşte, Kuruluş Osman Selcan Hatun'un tarihi hayatı ile ilgili merak edilenler.

26.02.2020Televizyon
Hüseyin Usta, Hollywooda çalışıyor

Hüseyin Usta, Hollywood'a çalışıyor

Diyarbakırlı takı tasarımcısı Hüseyin Sağtan'ın tasarımları, Hollywood yapımlarından sonra Netflix'te ilgi gören diziler "The Witcher" ile "Black Sails"da dikkati çekti.

25.02.2020Keyif
Erdoğan şampiyona neden ‘Hayır’ dedi

Erdoğan şampiyona neden ‘Hayır’ dedi

AK Parti milletvekili ve eski milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan iki talepte bulundu. Ancak Erdoğan, ilginç gerekçelerle iki talebi de reddetti. Sofuoğlu yine de izin istemeye devam edeceğini söyledi.

9.02.2020Gündem
Sedef Şahin: Erkeğin cazibesi zekasında gizli

Sedef Şahin: Erkeğin cazibesi zekasında gizli

Daha çok, ilgiyle izlenen dizilerdeki canlandırdığı karakterlerle tanıdığımız Sedef Şahin’le; Sinan Albayrak ile rol aldığı ‘Dönme Dolap’ oyununu, sanatı, hayatı konuştuk.

6.02.2020Keyif
Engin Altan Düzyatanın yeni imajı heyecanlandırdı- Kuruluş Osmanda oynayacak mı

Engin Altan Düzyatan'ın yeni imajı heyecanlandırdı- Kuruluş Osman'da oynayacak mı?

Diriliş Ertuğrul dizisinin Ertuğrul Bey’i Engin Altan Düzyatan, yeni imajıyla heyecanlandırdı. Kuruluş Osman dizisinde başrolü Burak Özçivit’e devreden Engin Altan Düzyatan’ın diziye geri döneceğine yönelik beklentiler artı. Peki, Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman'da oynayacak mı? Ertuğrul Gazi karakteri geri dönecek mi?

4.02.2020Televizyon
Ramo dizisi oyuncu kadrosunda hangi isimler var Ramo oyuncuları kimler ve nerede çekiliyor

Ramo dizisi oyuncu kadrosunda hangi isimler var? Ramo oyuncuları kimler ve nerede çekiliyor?

Haksızlığa karşı başkaldıran ve sevgiyi her şeyin önüne koyan Ramo’nun hayatının ele alındığı Ramo dizisi oyuncu kadrosu ve çekildiği yerle dikkatleri üzerine topluyor. Senaryosunu Yılmaz Şahin’in kaleme aldığı Ramo dizinin ikinci bölümünün yayınlanmasıyla izleyenler Ramo dizisi oyuncuları kimler sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Murat Yıldırım'ın başrolünü üstlendiği dizide Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, gibi başarılı isimler yer alıyor. Peki, Ramo dizisi oyuncu kadrosunda hangi isimler var? Ramo nerede çekiliyor? İşte, diziyle ilgili bilgiler.

21.01.2020Televizyon
Mesut Özile Londrada özel konuk

Mesut Özil'e Londra'da özel konuk

Mesut Özil ile Amine Gülşe'ye özel konuk! Diriliş Ertuğrul'un yıldızı Engin Altan Düzyatan ve eşi Neslişah Alkoçlar...

20.01.2020Futbol
Dokuz yeni film vizyonda

Dokuz yeni film vizyonda

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 4'ü yerli 9 film vizyona girecek.

16.01.2020Keyif
Bu hafta hangi filmler vizyona girecek

Bu hafta hangi filmler vizyona girecek?

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 4'ü yerli 9 film vizyona girecek. Aksiyon ağırlıklı dönem filmi 'Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı', Fatih Sultan Mehmet'in Avrupa seferlerini beyaz perdeye taşıyacak. İşte, sinemalarda bu hafta vizyona girecek filmler...

16.01.2020Televizyon
Mehmet Bozdağ: En iyi aksiyon sahnelerini biz çektik

Mehmet Bozdağ: En iyi aksiyon sahnelerini biz çektik

Yapımcılığını daha önce “Diriliş Ertuğrul” ve “Kuruluş Osman” dizilerini çeken Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği “Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı” filmi için önceki gün Ortaköy’deki Feriye’de basın toplantısı düzenlendi.

15.01.2020Televizyon
İlk bölüm yayınlandı: Ramo dizisinin oyuncuları kimler İşte Ramonun oyuncu kadrosu ve konusu

İlk bölüm yayınlandı: Ramo dizisinin oyuncuları kimler? İşte Ramo'nun oyuncu kadrosu ve konusu

Başrolünü Murat Yıldırım’ın üstlendiği Ramo dizisi, salı akşamı Show TV'de ilk bölümü ile ekranlara geldi. Murat Yıldırım'ın başrolünü paylaştığı dizi, oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine topladı. Yağız Alp Akaydın yönetmen koltuğunda oturduğu dizide Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Dizinin ilk bölümünü izleyenler Ramo'nun oyuncu kadrosu ve karakterlerini araştırmaya başladı. Peki, Ramo dizisinin oyuncuları kimler? İşte Ramo'nun oyuncu kadrosu ve konusu hakkında ayrıntılı bilgiler.

14.01.2020Televizyon
Kuruluş Osman nerede çekiliyor İşte Kuruluş Osman dizisi çekildiği yerler

Kuruluş Osman nerede çekiliyor? İşte Kuruluş Osman dizisi çekildiği yerler

Osmanlı Devleti'nin kuruluş sürecinin ele alındığı Kuruluş Osman'da heyecan devam ediyor. Tarihi dönem dizisi Kuruluş Osman her hafta yeni bölümleri ile ekranlara gelirken çekildiği yerler de merak konusu oluyor. Diriliş Ertuğrul dizisinde olduğu gibi özel bir platoda çekimleri yapılan Kuruluş Osman'ın çekim alanında geniş bir ekip çalışıyor. Peki, Kuruluş Osman nerede çekiliyor? İşte Kuruluş Osman dizisi çekildiği yerler hakkında ayrıntılar.

13.01.2020Televizyon
‘Türkler Geliyor’un klibine 20 milyon tık

‘Türkler Geliyor’un klibine 20 milyon tık

“Diriliş Ertuğrul” ve “Kuruluş: Osman” ile adını duyuran yapımcı Mehmet Bozdağ’ın yeni filmi “Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı”nın klibi sosyal medyada 5 günde 20 milyon kez izlendi.

7.01.2020Keyif
Mehmet Bozdağ: Bu filme 30 milyon yatırdım  ama gişe hesabı yapmadım

Mehmet Bozdağ: Bu filme 30 milyon yatırdım  ama gişe hesabı yapmadım

“Diriliş Ertuğrul” ve “Kuruluş Osman” dizilerinin yapımcısı Mehmet Bozdağ’ın yeni projesi “Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı” 17 Ocak’ta vizyona girecek. Proje tasarımı ve senaryosu da Bozdağ’ın imzasını taşıyan yapım, Fatih Sultan Mehmet’in savaşçı birlikleri Osmanlı Akıncılarını beyazperdeye taşıyacak. Mehmet Bozdağ’la Riva’daki dev platosunda kurduğu sette bir araya geldim. Dev prodüksiyonlu filme 30 milyon TL yatırdığını belirten yapımcıya “Filmin maliyetini karşılaması için ne kadar gişe yapması gerek” diye sordum. “Onu hiç hesaplamadım. Para psikolojisine geçmek istemiyorum, iyi iş çıkaran adam psikolojisiyle ilerlemek istiyorum” yanıtını aldım.

5.01.2020Televizyon
Ertuğrul Bey geri mi dönecek Kuruluş Osman Ertuğrul Bey obaya ne zaman gelecek

Ertuğrul Bey geri mi dönecek? Kuruluş Osman Ertuğrul Bey obaya ne zaman gelecek?

Kuruluş Osman dizisinin yayınlanan son bölümüyle beraber, Ertuğrul Bey'in obaya geri gelip gelmeyeceği merak konusu oldu. Dizinin bu haftaki bölümünde izleyenleri heyecanlandıran diyalogların yer alması Kuruluş Osman izleyenlerinin Ertuğrul Bey geri mi dönecek? sorusunun cevabını merak etmesine neden oldu. Peki, Kuruluş Osman Ertuğrul Bey obaya ne zaman gelecek? İşte, merak edilen bilgiler.

25.12.2019Televizyon
Ertuğrul Gazi kimdir ne zaman ve kaç yaşında öldü Ertuğrul Gazi Türbesi nerede

Ertuğrul Gazi kimdir ne zaman ve kaç yaşında öldü? Ertuğrul Gazi Türbesi nerede?

Osmanlı Beyliği'nin kurucusu Osman Gazi'nin babası Ertuğrul Gazi'nin hayatı Kuruluş Osman dizisiyle beraber bir kez daha gündeme geldi. Dizide Ertuğrul Gazi'nin isminin sıklıkla geçmesiyle, izleyenler Ertuğrul Gazi'nin yaşamı ve ne zaman öldüğü merak etmeye başladı. Peki, Ertuğrul Gazi kimdir, ne zaman ve kaç yaşında öldü? Ertuğrul Gazi Türbesi nerede? İşte, Ertuğrul Gazi'nin hayatı ile ilgili bilgiler.

25.12.2019Televizyon
Ertuğrul Gazi Türbesini 2019da 1,5 milyon kişi ziyaret etti

Ertuğrul Gazi Türbesi'ni 2019'da 1,5 milyon kişi ziyaret etti

Bilecik'in Söğüt ilçesinde bulunan Ertuğrul Gazi Türbesi'ni bu yıl yurt içi ve yurt dışından yaklaşık 1,5 milyon kişi ziyaret etti.

25.12.2019Seyahat
Ertuğrul Gazi Türbesini 2019da 1,5 milyon kişi ziyaret etti

Ertuğrul Gazi Türbesi'ni 2019'da 1,5 milyon kişi ziyaret etti

Bilecik'in Söğüt ilçesinde bulunan Ertuğrul Gazi Türbesi'ni bu yıl yurt içi ve yurt dışından yaklaşık 1,5 milyon kişi ziyaret etti.

24.12.2019Keyif
İstanbulda Warriors of Turan rüzgarı esti

İstanbul'da Warriors of Turan rüzgarı esti

Uzun süredir beklenen profesyonel kafes dövüşü şöleni “Warriors Of Turan”, Complex İstanbul'da gerçekleşti.

23.12.2019Diğer
Sinan Akçılın eski eşi Burcu Kıratlı kimdir Burcu Kıratlı Kenan Erçetingözün kızı mı

Sinan Akçıl'ın eski eşi Burcu Kıratlı kimdir? Burcu Kıratlı Kenan Erçetingöz'ün kızı mı?

Boşandığı eşi Sinan Akçıl ile barışan Burcu Kıratlı, sosyal medya paylaşımları ve konuk olarak katıldığı programlarla gündeme gelmeye devam ediyor. 1 Ocak 2019 tarihinde Sinan Akçıl ile nikah masasına oturan Burcu Kıratlı, cesur gelinliğiyle uzun süre adından söz ettirmişti. Peki, Sinan Akçıl'ın eski eşi Burcu Kıratlı kimdir?

18.12.2019Magazin
YouTubeda 2019’un en popüler videoları belli oldu

YouTube'da 2019’un en popüler videoları belli oldu

Yılın sonuna yaklaşırken Türkiye’de ve Dünyada 2019’da YouTube'a damgasını vuran videolar, kanallar ve anlar 'YouTube Rewind' başlığı altında toplandı.

10.12.2019Teknoloji
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 1 haftada 18 milyon izlendi

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 1 haftada 18 milyon izlendi

Mehmet Bozdağ’ın yapımcılığını üstlendiği ‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’nın ilk fragmanı yayınlandı. 17 Ocak’ta vizyona girecek filmin fragmanı 1 haftada 18 milyondan fazla izlendi.

9.12.2019Keyif
İmran Han: Diriliş Ertuğrul bizde de yayınlansın

İmran Han: Diriliş Ertuğrul bizde de yayınlansın!

Pakistan Başbakanı İmran Han, devlet televizyonu PTV'den Diriliş Ertuğrul dizini yayınlamasını talep etti.

5.12.2019Keyif
Pakistan Başbakanı Handan Diriliş Ertuğrul talimatı

Pakistan Başbakanı Han'dan 'Diriliş Ertuğrul' talimatı

Pakistan Başbakanı İmran Han, devlet televizyonu PTV'den Diriliş Ertuğrul dizisini yayınlamasını talep etti.

5.12.2019Dünya
Diriliş Ertuğrul oyuncusu Meksikalı çiftin Müslüman olmasına vesile oldu

Diriliş Ertuğrul oyuncusu Meksikalı çiftin Müslüman olmasına vesile oldu

Amerika Müslüman Cemiyeti tarafından Los Angeles'ta düzenlenen yıllık kongreye katılan Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncusu Celal Al, katılımcılardan büyük ilgi gördü. Programın bitiminde ünlü oyuncu ile bir araya gelen Meksikalı bir çift, Al ile birlikte Kelime-i Şehadet getirerek Müslüman oldu.

1.12.2019Magazin
Celal Al Los Angelesta Türkiyeyi ve Diriliş Ertuğrulu anlattı

Celal Al Los Angeles'ta Türkiye'yi ve Diriliş Ertuğrul'u anlattı

ABD'deki önemli Müslüman organizasyonlardan Amerika Müslüman Cemiyeti tarafından Los Angeles'ta düzenlenen yıllık kongreye katılan Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncusu Celal Al, katılımcılardan büyük ilgi gördü. Al, Türkiye'nin insani faaliyetlerinden ve Diriliş Ertuğrul dizisinden etkilenerek Müslüman olmaya karar veren Meksikalı çifte İngilizce ve İspanyolca Kur'an-ı Kerim hediye etti.

1.12.2019Televizyon
Malezya Kraliçesi Kuruluş Osman dizisini tavsiye etti

Malezya Kraliçesi 'Kuruluş Osman' dizisini tavsiye etti

Malezya Kraliçesi Azizah, sosyal medya hesabından, Osmanlı Devleti'nin kurulduğu yılları anlatan "Kuruluş Osman" dizisinin izlenmesi tavsiyesinde bulundu.

26.11.2019Dünya
Ertuğrul Gazi kimdir Tarihte Ertuğrul Gazi kaç yaşında öldü

Ertuğrul Gazi kimdir? Tarihte Ertuğrul Gazi kaç yaşında öldü?

Kuruluş Osman dizisiyle beraber, Ertuğrul Gazi’nin tarihi hayatı izleyenler tarafından merak konusu oldu. Osmanlı Beyliği'nin kurucusu Osman Bey'in babası olan Ertuğrul Gazi'nin Saru Batu Savcı Bey ve Gündüz Bey olmak üzere dört oğlu daha vardır. Peki, Ertuğrul Gazi kimdir? Tarihte Ertuğrul Gazi kaç yaşında ve ne zaman öldü? İşte, Ertuğrul Gazi'nin tarihi bilgilerle merak edilen hayatı.

25.11.2019Televizyon
Alacakları reyting merak ediliyordu.. Engin Altan Düzyatan ve Kuruluş Osman yarışında gecenin kazananı kim oldu

Alacakları reyting merak ediliyordu.. Engin Altan Düzyatan ve Kuruluş Osman yarışında gecenin kazananı kim oldu?

Çarşamba akşamı yayınlanan ve Engin Altın Düzyatan'ın baş rolünde yer aldığı Kurşun dizisi, tanıtımları ile ilgi gören Kuruluş Osman dizisinin reytinglerde nasıl sonuç alacağı izleyenler tarafından merak ediliyordu. Peki reyting yarışının dün akşam ki kazananı kim oldu?

21.11.2019Televizyon
Kuruluş Osman oyuncuları 1. bölümde belli oldu - Kuruluş Osman oyuncuları ve hayatları

Kuruluş Osman oyuncuları 1. bölümde belli oldu - Kuruluş Osman oyuncuları ve hayatları

Tarihi Atv dizisi Kuruluş Osman 20 Kasım Çarşamba günü ekranlara hızlı bir giriş yaptı. Osmanlı Beyliği'nin kuruluşunu ve o dönemdeki karakterleri anlatan Kuruluş Osman'ın 1. bölümünde oyuncular ve karakterlere ilişkin detaylar netlik kazandı. İşte, Kuruluş Osman oyuncuları ve hayatları

21.11.2019Televizyon
Kuruluş Osman nerede çekiliyor Kuruluş Osmanın çekildiği yer hakkında bilgiler

Kuruluş Osman nerede çekiliyor? Kuruluş Osman'ın çekildiği yer hakkında bilgiler

Kuruluş Osman dizisiyle ilgili en çok merak edilen konulardan biri de nerede çekildiği oldu. Diriliş Ertuğrul dizisi gibi Kuruluş Osman içinde özel bir plato kuruldu. Kuruluş Osman'da kullanılan atlar için de arazinin bir bölümü ayrılmış. Burada eğitmenler eşliğinde atlar doğal ortamlarına uygun olarak yetiştiriliyor. Peki, Kuruluş Osman nerede çekiliyor? Kuruluş Osman'ın çekildiği yer hakkında bilgiler

20.11.2019Televizyon
Kuruluş Osman Bamsı Beyrek kimdir Tarihte Bamsı Bey ne zaman öldü

Kuruluş Osman Bamsı Beyrek kimdir? Tarihte Bamsı Bey ne zaman öldü?

Kuruluş Osman dizisinde yer alan Bamsı Bey karakteri, dizinin başlamasıyla beraber izleyenler tarafından merak edildi. Daha önce Diriliş Ertuğrul dizisinde de yer alan Bamsı Bey, karakteri tarihi kaynaklara göre Dede Korkut hikayelerinde de yer almaktadır. Peki, Kuruluş Osman Bamsı Beyrek kimdir? Tarihte Bamsı Bey ne zaman öldü? İşte, oyuncu Nurettin Sönmez'in hayat verdiği Bamsı Beyrek karakteriyle ilgili merak edilenler.

20.11.2019Televizyon
İyi bir endüstri kurduk

İyi bir endüstri kurduk

Yapımcı Bozdağ, sadece iyi bir dizi yapmadıklarını, iyi bir endüstri kurduklarını belirterek, "Kahraman ecdadımızın hikayesini bütün cihan izleyecek." dedi.

20.11.2019Keyif
Kuruluş Osman dizisi başlıyor İşte Kuruluş Osmanın 1.bölüm tanıtım fragmanları

Kuruluş Osman dizisi başlıyor! İşte Kuruluş Osman'ın 1.bölüm tanıtım fragmanları

Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde olan Kuruluş Osman dizisi, ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Başarılı oyuncu Burak Özçivit'in Osman Gazi rolüne hayat verdiği Osmanlı Devleti'nin kuruluşunun anlatılacağı dizinin ilk tanıtım fragmanları dikkatleri üzerine çekti. Dizinin ilk bölüm fragmanlarına Osman Gazi ve Bamsı Bey'in diyalogları damga vurdu. İşte, Kuruluş Osman'ın 1.bölüm tanıtım fragmanları ve diziyle ilgili bilgiler.

19.11.2019Televizyon
Avustralyalı ekonomist Colan: Tarihi Türk dizilerinden edep öğreniyoruz

Avustralyalı ekonomist Colan: Tarihi Türk dizilerinden edep öğreniyoruz

Avustralyalı ekonomist Colan, izlediği dizilerde, Müslümanların dünyada görmeyi diledikleri, adalet, ezilen ve hor görülen insanlar için mücadele eden liderler bulunduğunu söyledi.

19.11.2019Keyif
Kuruluş Osman bu hafta var mı Kuruluş Osman 1. bölüm hangi gün

Kuruluş Osman bu hafta var mı? Kuruluş Osman 1. bölüm hangi gün?

Osmanlı Devleti'nin kuruluşunun anlatılacağı Kuruluş Osman, izleyici karşısına çıkmak için gün sayıyor. Kuruluş Osman'ın geçtiğimiz günlerde 1. bölüm fragmanlarının yayınlanmasıyla, ilk bölüm için izleyenlerin sabırsız bekleyişi başladı. Burak Özçivit'in yer aldığı dizinin ilk bölümünü izlemek isteyenler, "Kuruluş Osman bu hafta var mı?" sorusunun cevabını merak ediyor. Peki, Kuruluş Osman ne zaman başlayacak? Kuruluş Osman 1. bölüm ne zaman?

13.11.2019Televizyon
ABDden sonra en fazla dizi ihraç eden ülke Türkiye

ABD'den sonra en fazla dizi ihraç eden ülke Türkiye

ABD'den sonra en fazla dizi ihraç eden ülke olan Türkiye, bugüne kadar 150'den fazla televizyon dizisini Avrupa, Orta Doğu, Orta Asya, Afrika, Kuzey ve Güney Amerika'da toplam 146 ülkede izleyiciyle buluşturdu.

12.11.2019Keyif
İranlılar Türkçeyi Türk dizilerinden öğreniyor

İranlılar Türkçeyi Türk dizilerinden öğreniyor

Türkçeye ilgi duyan İranlılar Payitaht Abdulhamid, Vuslat, Erkenci Kuş, Kiralık Aşk, Afili Aşk ve Zalim İstanbul gibi Türk dizilerinin tek bölümünü kaçırmıyor.

12.11.2019Keyif
Hülya Koçyiğit: Sinema ve dizi turizminde dünya ikincisiyiz

Hülya Koçyiğit: "Sinema ve dizi turizminde dünya ikincisiyiz"

Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Politikaları Kurulu Üyesi Hülya Koçyiğit, "Sektör için olağanüstü bir kazanç. Ülkemiz için de ekonomik olarak bir kazanç. Hakikaten sinema ve dizi turizminde dünya ikincisiyiz. Bütün dünya ülkelerine dizilerimiz satılıyor, pazarlanıyor. Bu çok hoş bir şey." dedi.

12.11.2019Keyif
Kuruluş Osman birinci bölüm ne zaman Kuruluş Osman hangi gün başlıyor

Kuruluş Osman birinci bölüm ne zaman? Kuruluş Osman hangi gün başlıyor?

Uzun süredir çekimleri devam eden ve merakla beklenen Kuruluş Osman dizisinin ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Osman Gazi rolündeki Burak Özçivit'in sözlerinin birinci bölüm fragmanına damga vurduğu Kuruluş Osman'ın yayın tarihi de açıklandı. Oyuncu kadrosu henüz duyurulmayan Kuruluş Osman, kısa bir sürenin ardından ilk kez izleyici karşısına çıkacak. Peki, Kuruluş Osman ne zaman başlayacak? Kuruluş Osman birinci bölüm ne zaman? Kuruluş Osman hangi gün başlıyor?

11.11.2019Televizyon
Önce izlettik sonra sattık

Önce izlettik sonra sattık

Yurtdışında büyük ilgi gören Türk dizileri Türkiye imajına ve ürünlerinin tanıtımına katkı sağlayarak hizmet ve mal dışsatımının arttılmasında etkili oldu. Latin Amerika ve Karayip ülkelerine mal ihracatında istikrarlı bir artış yakalanırken, 2016 ile 2018 yılları kıyaslandığında Venezuela’ya dışsatım yüzde 572, Paraguay’a yüzde 105, Peru’ya yüzde 88 artış gösterdi.

10.11.2019Ekonomi
Kuruluş Osmanın yayın tarihi belli oldu İşte Kuruluş Osmanın 1. bölüm fragmanı

Kuruluş Osman'ın yayın tarihi belli oldu! İşte Kuruluş Osman'ın 1. bölüm fragmanı

ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkmak için gün sayan Kuruluş Osman'ın 1. bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. Oyuncu Burak Özçivit'in Osman Gazi’yi canlandıracağı dizide yayın tarihi 9 Kasım tarihinde açıklandı. Geçen sezon yayınlanan Diriliş Ertuğrul'un devamı niteliğinde başlayacak olan dizinin ilk bölüm tanıtımına, Osman Gazi'nin Bamsı Bey'e Osmanlı Devleti'nin kuruluşu için söylediği sözler damga vurdu. Peki, Kuruluş Osman ne zaman başlayacak? İşte, dizinin yayın tarihi ve birinci bölüm fragmanı.

9.11.2019Televizyon
Türk dizilerinin yurt dışı reytingi hizmet ve mal ihracatını artırdı

Türk dizilerinin yurt dışı reytingi hizmet ve mal ihracatını artırdı

Son yıllarda yurt dışında büyük ilgi gören Türk dizileri, ihraç edildikleri ülkelerde Türkiye imajına ve ürünlerinin tanıtımına katkı sağlayarak hizmet ve mal dış satımının artılmasında etkili oldu.

9.11.2019Keyif
Türk dizilerinin yurt dışı reytingi hizmet ve mal ihracatını artırdı

Türk dizilerinin yurt dışı reytingi hizmet ve mal ihracatını artırdı

Son yıllarda yurt dışında büyük ilgi gören Türk dizileri, ihraç edildikleri ülkelerde Türkiye imajına ve ürünlerinin tanıtımına katkı sağlayarak hizmet ve mal dış satımının artılmasında etkili oldu.

9.11.2019Ekonomi
Kuruluş Osman bu akşam var mı Kuruluş Osman dizisi birinci bölüm ne zaman

Kuruluş Osman bu akşam var mı? Kuruluş Osman dizisi birinci bölüm ne zaman?

ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kuruluş Osman için geri sayım devam ediyor. Diriliş Ertuğrul'un devamı olan ve oyuncu Burak Özçivit'in Osman Gazi’ye hayat vereceği Kuruluş Osman'ın yayın tarihini merak edenler, internette, "Kuruluş Osman bu akşam var mı?" sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki, Kuruluş Osman birinci bölüm ne zaman? Kuruluş Osman dizisi ne zaman başlayacak?

Yazar Sonuçları

Türkler Geliyor

Mehmet Bozdağ’ın yaptığı “Türkler Geliyor”, Cem Yılmaz’ın “Karakomik Filmler”in gölgesinde vizyona giriyor bugün..

18.01.2020

Bu filme 30 milyon yatırdım  ama gişe hesabı yapmadım

“Diriliş Ertuğrul” ve “Kuruluş Osman” dizilerinin yapımcısı Mehmet Bozdağ’ın yeni projesi “Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı” 17 Ocak’ta vizyona girecek. Proje tasarımı ve senaryosu da Bozdağ’ın imzasını taşıyan yapım, Fatih Sultan Mehmet’in savaşçı birlikleri Osmanlı Akıncılarını beyazperdeye taşıyacak. Mehmet Bozdağ’la Riva’daki dev platosunda kurduğu sette bir araya geldim. Dev prodüksiyonlu filme 30 milyon TL yatırdığını belirten yapımcıya “Filmin maliyetini karşılaması için ne kadar gişe yapması gerek” diye sordum. “Onu hiç hesaplamadım. Para psikolojisine geçmek istemiyorum, iyi iş çıkaran adam psikolojisiyle ilerlemek istiyorum” yanıtını aldım.

5.01.2020