MENÜ

Devlet İç Borçlanma Senedi

Devlet İç Borçlanma Senedi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Devlet İç Borçlanma Senedi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 739 Devlet İç Borçlanma Senedi haberi bulunmuştur.

Devlet İç Borçlanma Senedi Haberleri

Hazineden 200 milyon dolarlık ihracat desteği

Hazine'den 200 milyon dolarlık ihracat desteği

Hazine Müsteşarlığı, Dünya Bankası'ndan sağlanan 1.1 milyar dolarlık kredinin 200 milyon dolarlık kısmının, ihracatın desteklenmesine dönük Türk Eximbank'a kullandırılacağını açıkladı.

18.07.2001Ekonomi
Fon, Demirbankı dünya devi HSBC ile evlendiriyor

Fon, Demirbank'ı dünya devi HSBC ile evlendiriyor

Kasım krizinde zor duruma düşen ve Fon'a devredilen Demirbank, dünyanın en büyük 5'inci bankası HSBC ile evleniyor.

19.07.2001Ekonomi
İşsizlik Sigortası Fonu Hazineyi finanse etti

İşsizlik Sigortası Fonu Hazine'yi finanse etti

İşsizlik Sigortası Fonu'nda temmuz sonu itibariyle 1.3 katrilyon liraya ulaşan birikimlerin yaklaşık yüzde 80'inin Hazine tarafından ihraç edilen iç borçlanma senetlerine yatırılarak değerlendirildiği belirlendi.

19.08.2001Ekonomi
Merkez Bankasından günlük döviz ihalesi

Merkez Bankası'ndan günlük döviz ihalesi

Merkez Bankası, döviz satım ihalelerine Eylül ayında da devam edileceğini, ancak haftada iki gün yerine, her iş günü döviz satım ihalesi düzenlenmesine karar verildiğini bildirdi.

4.09.2001Ekonomi
Hazine 21 katrilyon lira borç ödeyecek

Hazine 21 katrilyon lira borç ödeyecek

Hazine Müsteşarlığı, bu yılın son 3 aylık döneminde 21 katrilyon lira iç, 6 katrilyon lira da dış borç anapara ve faizi olmak üzere 27 katrilyon lira borç ödemesinde bulunulacağını bildirdi.

29.09.2001Ekonomi
Kamu Finansmanı tasarısı TBMMde

Kamu Finansmanı tasarısı TBMM'de

Devletin borçlanma yoluyla kaynak yaratmasında belirli ilke ve limitler getiren "Kamu Finansmanı ve Borç Yönetiminin Düzenlenmesi Hakkında Kanun Tasarısı", bu hafta Plan ve Bütçe Komisyonu'nda görüşülecek.

18.11.2001Ekonomi
Fon mevduatlarında ihale süreci başladı

Fon mevduatlarında ihale süreci başladı

Bankacılık sektöründe yeniden yapılandırma çalışmaları çerçevesinde Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) bankalarındaki mevduatın, karşılığında devlet iç borçlanma senedi (DİBS) verilmek üzere teklif alma yoluyla ticari bankalara devredilmesi süreci başladı.

21.11.2001Ekonomi

Yazar Sonuçları