EKSTRA
MENÜ

Develi

Develi haberleri sayfasında güncel ve son dakika Develi hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 2.872 Develi haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Develi, Kayseri ilinin il merkezinden sonraki en büyük yerleşim yeri olup, İç Anadolu Bölgesi'nin Orta Kızılırmak bölümünde bulunmaktadir. Eski adı Everek'tir. Erciyes Dağı’nın 6 km güneyinde kurulmuştur. Bugünkü sınırları; doğusunda Tomarza İlçesi ve Adana ilinin Tufanbeyli İlçesi, güneyinde Yahyalı İlçesi ile Adana ilinin Saimbeyli ve Feke İlçeleri, batısında Yeşilhisar İlçesi, kuzeybatisinda İncesu İlçesi yer alır. 1926'ya Kadar Kozan'a Bağlı Olan Develi Kozan İlinin 1926'da İlçeye Dönüştürülmesiyle Kayseri'ye Bağlanmıştır.

Develi Haberleri

Büşra Develi, Cem Aktay ile ayrılığını anlattı: Başka türlü bir ilişki

 Büşra Develi, Cem Aktay ile ayrılığını anlattı: Başka türlü bir ilişki

Büşra Develi ve Birkan Sokullu, Beymen Club’ın 2021 sonbahar-kış kampanyasını tanıtmak için birlikte objektif karşısına geçti.

16.09.2021Magazin
Büşra Develi - Cem Aktay aşkını kıskançlık bitirdi

Büşra Develi - Cem Aktay aşkını kıskançlık bitirdi

Caroline Koç’un yeğeni Cem Aktay’la Büşra Develi’nin ilişkisi sona erdi. Çiftin arasındaki aşkı, Develi’nin kıskançlıkları bitirdi.

27.08.2021Magazin
Sınırdaki güvenlik önlemi ve duvar örme çalışmaları havadan görüntülendi

Sınırdaki güvenlik önlemi ve duvar örme çalışmaları havadan görüntülendi

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde başlatılarak, Van'ın Çaldıran ve Hakkari'nin Yüksekova ilçesine kadar olan sınır hattına 560 kilometrelik beton duvar örülüyor.

21.08.2021Haber
Sınırda hareketlilik Tam 560 kilometre... Ucu bucağı görünmüyor

Sınırda hareketlilik! Tam 560 kilometre... Ucu bucağı görünmüyor

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde başlatılarak, Van'ın Çaldıran ve Hakkari'nin Yüksekova ilçesine kadar olan sınır hattına 560 kilometrelik beton duvar örülüyor. Sınırdaki güvenlik önlemi ve duvar örme çalışmaları havadan görüntülendi.

21.08.2021Gündem
Son dakika... Kayserinin Yahyalı ilçesindeki Aladağlar Milli Parkında yangın

Son dakika... Kayseri'nin Yahyalı ilçesindeki Aladağlar Milli Parkı'nda yangın

Kayseri'nin Yahyalı ilçesindeki Aladağlar Milli Parkı'nda dün başlayan yangını söndürme çalışmaları, 100 kişilik ekiple sürdürülüyor. Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, "Şu anda çok büyük bir sıkıntı çıkmazsa yangını akşama doğru kontrol altına alacağımız kanaatindeyim" dedi. Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, yangının çıkış nedeni ile ilgili olarak ''Dün saat 11.00 itibari ile başladığı tahmin edilen, muhtemelen buraya gelen piknikçi kardeşlerimizin bir ihmali sonrasında atılmış bir sigara izmariti ile böyle bir olayın ortaya çıkmış olacağı ifade ediliyor'' dedi.

29.07.2021Gündem
Kayseri lise taban puanları 2021 Kayseri Anadolu, İmam Hatip, Fen Lisesi LGS yüzdelik dilimleri ve taban puanları bilgileri

Kayseri lise taban puanları 2021! Kayseri Anadolu, İmam Hatip, Fen Lisesi LGS yüzdelik dilimleri ve taban puanları bilgileri

LGS sonuçlarının açıklanmasının ardından tercih yapacak öğrenciler, Kayseri lise taban puanları ve yüzdelik dilimlerini araştırıyor. Kayseri lise taban puanları ve yüzdelik dilimleri, lise eğitimine devam etmek isteyen adayların, tercih döneminde yardımcısı olacak. Peki Kayseri'de sınavla öğrenci kabul eden okulların taban puanları ve yüzdelik dilimleri nedir? İşte 2021 yılına ait Kayseri Anadolu, İmam Hatip, Fen Lisesi LGS yüzdelik dilimleri ve taban puanları bilgisi

30.06.2021Eğitim
Kayseride silahlı saldırıda yaralanan doktor taburcu oldu

Kayseri'de silahlı saldırıda yaralanan doktor taburcu oldu

KAYSERİ'nin Develi ilçesinde iş çıkışı uyuşturucu bağımlısı olduğu iddia edilen Mehmet Göçer’in silahlı saldırısında ayağından yaralanan Nöroloji Uzmanı Dr. Erdal Kurt (34), taburcu oldu.

16.06.2021Gündem
Silahlı saldırıda yaralanan doktor Erdal Kurt: Eğilmesem mermi kafama saplanacaktı

Silahlı saldırıda yaralanan doktor Erdal Kurt: Eğilmesem mermi kafama saplanacaktı

Kayseri'nin Develi ilçesinde iş çıkışı evine yürürken uyuşturucu bağımlısı olduğu iddia edilen Mehmet Göçer tarafından silahlı saldırıya uğrayan ve ayağından yaralanan nöroloji uzmanı Dr. Erdal Kurt (34), "Ben yolun sağından giderken bana sol arka çaprazdan birisi bağırdı. Yönümü döndüğümde direkt belinden silahı çekip ateş etti. O sırada refleks olarak eğildim. Eğilmesem mermi kafama saplanacaktı" dedi.

15.06.2021Gündem
Tabancayla yaralanan doktor Erdal Kurt, saldırganı böyle yakaladı

Tabancayla yaralanan doktor Erdal Kurt, saldırganı böyle yakaladı

Kayseri'nin Develi ilçesinde nöroloji uzmanı Dr. Erdal Kurt, iş çıkışı evine gittiği sırada silahlı saldırıya uğradı. Doktorun bacağından yaralandıktan sonra saldırgan Mehmet Göçer'i etkisiz hale getirdiği anlar görüntülendi. Kurt'un sağlık durumu iyiye giderken Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da doktora saldırıya tepki gösterdi ve ''Yasalar ve toplum olarak şiddetin karşısında asla aciz kalmayacağız'' ifadelerini kullandı.

15.06.2021Gündem
Kayseride tabancayla yaralanan doktor saldırganı etkisiz hale getirdi

Kayseri'de tabancayla yaralanan doktor saldırganı etkisiz hale getirdi

KAYSERİ'nin Develi ilçesinde iş çıkışı evine gittiği sırada silahlı saldırıya uğrayan nöroloji uzmanı Dr. Erdal Kurt'un (34), bacağından yaralandıktan sonra saldırgan Mehmet Göçer'i etkisiz hale getirmesi cep telefonu kamerası tarafından kaydedildi.

15.06.2021Haber
Galatasarayda başkan adayı İbrahim Özdemir, listesini Divan Kuruluna sundu

Galatasaray'da başkan adayı İbrahim Özdemir, listesini Divan Kurulu'na sundu

Galatasaray Kulübü’nde başkan adaylarından İbrahim Özdemir, 19 Haziran’da yapılacak olan genel kurul ve başkanlık seçimi için listesini Divan Kurulu’na sundu.

28.05.2021Futbol
Yaya yolu ve istinat duvarı yaptırılacak

Yaya yolu ve istinat duvarı yaptırılacak

Develi Belediyesi yaya yolu ve istinat duvarı yapılması işini 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edecek.

22.05.2021Ekonomi
Kayseride öldürülen Arife öğretmen, duvakla son yolculuğuna uğurlandı

Kayseri'de öldürülen Arife öğretmen, duvakla son yolculuğuna uğurlandı

Kayseri'de rehberlik öğretmeni Arife Nur Sarıoğlu (26), arkadaşlık teklifini reddettiği Tolga Temur (29) tarafından tabancayla vurularak öldürülmüştü. Arife Nur Sarıoğlu, cenazesine sarılan duvakla gözyaşları arasında toprağa verildi.

21.05.2021Haber
Kayseride öldürülen öğretmen Arife Nur Sarıoğluna acı veda Gözyaşları sel oldu

Kayseri'de öldürülen öğretmen Arife Nur Sarıoğlu'na acı veda! Gözyaşları sel oldu

Kayseri'de rehberlik öğretmeni Arife Nur Sarıoğlu (26), arkadaşlık teklifini reddettiği Tolga Temur (29) tarafından tabancayla vurularak öldürülmüştü. Arife Nur Sarıoğlu, cenazesine sarılan duvakla gözyaşları arasında toprağa verildi.

21.05.2021Gündem
Yazın yaklaşmasıyla yine aynı kâbus can aldı

Yazın yaklaşmasıyla yine aynı kâbus can aldı

Kayseri'nin Develi ilçesinde kene ısırması sonucu Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) hastalığına yakalanan besici Mehmet Köseoğlu (42), tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

14.05.2021Gündem
İlhan Sabancı’nın hız tutkusu

İlhan Sabancı’nın hız tutkusu

Genç iş insanı İlhan Sabancı, bu yaz Ege’de 2 milyon Euro’ya aldığı yeni motoryatıyla turlayacak! Miami’den getirttiği Otam sürat teknesi, sıra dışı dizaynıyla dikkat çekiyor.

12.05.2021Magazin
Kayseri Yemekleri - Kayseride Ne Yenir Ve Neyi Meşhur Kayseri Mutfağı Yemeklerinin İsimleri Ve Listesi

Kayseri Yemekleri - Kayseri'de Ne Yenir Ve Neyi Meşhur? Kayseri Mutfağı Yemeklerinin İsimleri Ve Listesi

Kayseri ili pek çok medeniyete başkentlik yapmış ve oldukça önemli bir şehir olmaktadır. Bu şehir birçok kültür etkisinde kaldığı için farklı yemek çeşitleri bulunmaktadır. Özellikle ziyaretçilerim en çok sordukları soruların başında Kayseri Yemekleri - Kayseri'de ne yenir ve neyi meşhur? Kayseri mutfağı yemeklerinin isimleri ve listesi nedir? Gibi sorular bulunmaktadır. Bu ve benzeri soruların cevabını sizler için derledik.

6.05.2021Lezizz
Erol Bulut ticarete atıldı O şimdi küçük esnaf...

Erol Bulut ticarete atıldı! O şimdi küçük esnaf...

Fenerbahçe’deki teknik direktörlük macerası biten Erol Bulut ticarete atıldı. O artık kasap! Ortağı da tanıdık: Volkan Demirel...

14.04.2021Magazin
Sultan Sazlığında ilk kez alaca yalıçapkını görüldü

Sultan Sazlığı'nda ilk kez alaca yalıçapkını görüldü

KAYSERİ'de Sultan Sazlığı Milli Parkı’nda ilk kez görülen alaca yalıçapkını kuş türü objektife yansıdı.

9.04.2021Gündem
Kayseri Posta Kodu kaçtır Kayseri ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Kayseri Posta Kodu kaçtır? Kayseri ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Posta kodu il, ilçe ve mahallelere göre değişkenlik göstermektedir. Postaların yerine doğru ve zamanında ulaşabilmesi için posta kodları oldukça önemlidir. Ülkemizde bulunan Kayseri ilinin ve ilçelerinin posta kodları ise merak edilmektedir. Peki Kayseri posta kodu kaçtır? Kayseri ili ve ilçelerinin posta kodlarını detaylıca derledik.

9.04.2021Gündem
Büşra Develiden itiraf: Benimki cahil cesaretiydi

Büşra Develi'den itiraf: Benimki cahil cesaretiydi!

Büşra Develi, Harper’s Bazaar dergisinin nisan sayısına kapak oldu. Ünlü oyuncu dergiye verdiği röportajda hakkında merak edilenleri anlattı.

6.04.2021Magazin
Cansız bedeni gömülü halde bulunmuştu... Korkunç cinayetin perde arkası ortaya çıktı

Cansız bedeni gömülü halde bulunmuştu... Korkunç cinayetin perde arkası ortaya çıktı!

Kayseri'nin Develi ilçesinde, arkadaşı Eyüp Y. tarafından tabancayla vurularak öldürülen ve boş arazide gömülü cesedine ulaşılan Emrah Balkaş’ın (29) uyuşturucu alışverişinde çıkan anlaşmazlık nedeniyle arkadaşı tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.

1.04.2021Gündem
İki gündür kayıptı... Toprağa gömülü bulundu

İki gündür kayıptı... Toprağa gömülü bulundu!

Kayseri’nin Develi ilçesinde 2 gündür kayıp olduğu öğrenilen Emrah Balkaş’ın (29) cesedi toprağa gömülü olarak bulundu. Tabanca ile vücudunun 8 yerinden vurularak öldürüldüğü belirlenen Balkaş’ın cenazesi hastane morguna kaldırılırken, cinayeti işlediği iddia edilen Eyüp Y.’nin yakalanması için çalışma başlatıldı.

31.03.2021Gündem
İki kardeş 60 yıldır omuz omuza terzilik yapıyor

İki kardeş 60 yıldır omuz omuza terzilik yapıyor

Kayseri'nin Develi ilçesinde Mahir Solak (85) ve Hikmet Solak (79) kardeşler, 60 yıldır aynı dükkanda omuz omuza terzilik yaparak, geçimlerini sağlıyor.

30.03.2021Haber
İki kardeş 60 yıldır omuz omuza terzilik yapıyor

İki kardeş 60 yıldır omuz omuza terzilik yapıyor

KAYSERİ'nin Develi ilçesinde Mahir Solak (85) ve Hikmet Solak (79) kardeşler, 60 yıldır aynı dükkanda omuz omuza terzilik yaparak, geçimlerini sağlıyor.

30.03.2021Gündem
Kayseride kalaycı ustası, baba mesleğini yaşatmaya çalışıyor

Kayseri'de kalaycı ustası, baba mesleğini yaşatmaya çalışıyor

KAYSERİ'nin Develi ilçesinde Enver Türkmen (77), babasından öğrendiği kalaycılık mesleğini ilerleyen yaşına rağmen yaşatmaya çalışıyor. Türkmen, "Develi'de 1979 yılında 36 usta bu işi yapıyordu. Şimdi sadece 2 usta kaldık. Maalesef bizden sonra bu işi yapacak usta bulunmuyor" dedi.

29.03.2021Gündem

Rotahane ekibi İstanbul sokaklarında

Pervin Ersoy’un yürüttüğü “Her Şehri Ünlülerle Geziyoruz” projesinin İstanbul’un tarihi semtlerine düzenlediği geziler kapsamında; Rotahane ekibi önceki gün Fener ve Balat turuna çıktı. İstanbul tarihinde önemli bir yere sahip olan bölge, tüm güzellikleriyle bir kere daha keşfedildi.

19.03.2021Magazin
En son nerede ve ne zaman deprem oldu İşte 17 Mart Kandilli deprem listesi

En son nerede ve ne zaman deprem oldu? İşte 17 Mart Kandilli deprem listesi

Meydana gelen son depremlerin ardından birçok vatandaş, Kandilli Rasathanesinin yayımladığı son depremler listesini sorgulamaya başlıyor. Sistemlerine yansıyan sismik verileri resmi duyuru ekranından yayımlayan Kandilli, son depremler listesine vatandaşların erişimini sağlıyor. İşte, 17 Mart'a ilişkin son dakika depremler...

17.03.2021Gündem
Büşra Develi: İçimde sokak çocuğu var

Büşra Develi: İçimde sokak çocuğu var

Büşra Develi, ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programına konuk oldu. Kendisiyle ilgili merak edilen sorulara yanıt veren ünlü oyuncu, herkesin görüntüsünden dolayı ondan zarafet beklediğini ama göründüğünün aksine içinde bir sokak çocuğu barındırdığını itiraf etti.

5.03.2021Magazin
Kayseride 225 haneli mahalleye koronavirüs karantinası

Kayseri'de 225 haneli mahalleye koronavirüs karantinası

KAYSERİ'nin Develi ilçesinde, 19 kişinin koronavirüs testinin pozitif çıktığı Şıhlı Mahallesi, 10 gün süreyle karantina altına alındı.

25.02.2021Gündem
İki otomobil çarpıştı: 1 ölü, 2 yaralı

İki otomobil çarpıştı: 1 ölü, 2 yaralı

Kayseri'nin Develi ilçesinde iki otomobilin çarpışması sonucu okul müdürü hayatını kaybetti, biri öğretmen iki kişi yaralandı.

25.02.2021Haber
Kayseride feci kaza Okul müdürü hayatını kaybetti

Kayseri'de feci kaza! Okul müdürü hayatını kaybetti

Kayseri'nin Develi ilçesinde iki otomobilin çarpışması sonucu okul müdürü hayatını kaybetti, biri öğretmen iki kişi yaralandı.

25.02.2021Gündem
Sultan Sazlığı Milli Parkı Nerede Ve Nasıl Gidilir Sultan Sazlığı Milli Parkı Konaklama, Kamp, Giriş Ücreti Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Sultan Sazlığı Milli Parkı Nerede Ve Nasıl Gidilir? Sultan Sazlığı Milli Parkı Konaklama, Kamp, Giriş Ücreti Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Ülkemizde yer alan ve gezebileceğiniz birçok milli park bulunmaktadır. Sultan sazlığı milli parkı da oldukça değerli milli parklar arasında yer almaktadır. Gitmeyi düşünen kişiler ise Sultan sazlığı milli parkı hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyor. Sultan sazlığı milli parkı nerede ve nasıl gidilir? Sultan sazlığı milli parkı konaklama, kamp, giriş ücreti ve özellikleri hakkında bilgiler nelerdir? Sizin için Sultan sazlığı milli parkı hakkında daha ayrıntılı bilgileri derledik.

24.02.2021Seyahat
Erciyes Kayak Merkezi Nerede Ve Nasıl Gidilir Kayseri Kayak Merkezi Ücreti, Ortalama Otel Ve Konaklama Fiyatları

Erciyes Kayak Merkezi Nerede Ve Nasıl Gidilir? Kayseri Kayak Merkezi Ücreti, Ortalama Otel Ve Konaklama Fiyatları

Kış mevsiminin gelmesiyle birlikte pek çok kişi, gerek sömestr gerekse hafta sonu tatili için kayak merkezleri hakkında araştırmak yapmaktadır. Sizin için Erciyes Kayak Merkezi nerede ve nasıl gidilir? Kayseri Kayak Merkezi ücreti, ortalama otel ve konaklama fiyatları konularını detaylarıyla derledik.

22.02.2021Seyahat
Dizi oyuncularının gerçek aşkları

Dizi oyuncularının gerçek aşkları!

Onlar televizyon ekranlarının vazgeçilmezleri... Senaryo gereği en büyük aşkı da onlar yaşıyor en büyük acıyı da onlar çekiyor. Peki ekranların en sevilen oyuncuları gerçekte kiminle sevgili, kiminle evli...

16.02.2021Magazin
Bu kez selam verdi

Bu kez selam verdi

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Magazin dünyasından kısa haberler...

10.02.2021Magazin
Kayseri için korkutan uyarı: 6 büyüklüğünde deprem olabilir

Kayseri için korkutan uyarı: '6 büyüklüğünde deprem olabilir'

Jeofizik Mühendisleri Derneği Kayseri İl Temsilci Semih Oybak, 4.6 büyüklüğünde depremin yaşandığı Sarıoğlan'da deprem yaratan fay hattının Doğu Anadolu Bölgesinden başlayarak Mersin'e kadar uzandığını söyledi. Oybak, "Bu fay Kayseri'yi de etkileyecek özellikte. Kayseri, 6 büyüklüğünde deprem yaşayabilir" dedi.

3.02.2021Gündem

Yazar Sonuçları

Aşkı kıskançlık bitirdi

Caroline Koç’un yeğeni Cem Aktay’la Büşra Develi’nin ilişkisi sona erdi. Çiftin arasındaki aşkı, Develi’nin kıskançlıkları bitirdi.

27.08.2021

Üç zor konu - Taliban, fonlama, sığınmacılar

1) TALİBAN: Türkiye’de İslam adına ortaya konan hiçbir pratik, Taliban’ın İslam anlayışıyla örtüşmez. Hiç ayırt etmeksizin hepimizi “kâfir” diye yaftalarlar. Biz de onların İslam anlayışlarını alabildiğine yadırgarız. Hatta “İslam bu değil” deriz. Ama bütün bunlara rağmen... Türkiye, ABD’nin Taliban’la kurduğu diyalogdan daha iyi bir diyalog kurabilir.

23.07.2021

ANTALYA’DA LEZZET ZİRVESİ

Bu yıl ilk kez Antalya’da düzenlenen Uluslararası Gastronomi ve Turizm Zirvesi FSummit, Türkiye’den ve yurtdışından sektöründeki birçok lider ismi ağırladı. Turizm başkenti Antalya’yı gastronomi alanında da global bir buluşma noktası haline getirmeyi amaçlayan zirveden işte satır başları...

28.06.2021

Sabancı’nın hız tutkusu

Genç iş insanı İlhan Sabancı, bu yaz Ege’de 2 milyon Euro’ya aldığı yeni motoryatıyla turlayacak! Miami’den getirttiği Otam sürat teknesi, sıra dışı dizaynıyla dikkat çekiyor.

12.05.2021

Tarihi miras ve gastronomi sofrada buluşuyor

Hafta başında her gidişimde farklı bir heyecan duyduğum, tat aldığım Gaziantep’teydim. Sofra, mutfak, dekorasyon ve ev tekstili alanında Türkiye’nin önde gelen markalarından Karaca, Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin’in katkılarıyla şekillenen bir projeye imza attı. Kentin simgesi Zeugma’nın mozaik desenlerini ürünlerine taşıdı. Tasarımların tanıtımı projeye ilham veren Zeugma Mozaik Müzesi’nde yapıldı.

17.04.2021

O şimdi küçük esnaf

Fenerbahçe’deki teknik direktörlük macerası biten Erol Bulut ticarete atıldı. O artık kasap! Ortağı da tanıdık: Volkan Demirel...

14.04.2021

Ramazan buruk geçecek

Yeni tedbirler kapsamında yüksek riskli illerde hafta sonu sokağa çıkma yasaklarına cumartesi günü yeniden eklenirken, Ramazan ayı boyunca restoranlar yalnızca paket servis hizmeti verebilecek. Sektör temsilcileri kaygılı; “Ramazan zor geçecek” diyorlar. Bir yandan da her gün artan vaka sayıları ile tablo alarm veriyor. Hem tablonun hem de esnafın son durumunu sordum.

2.04.2021

Kendini beğen(me)

“Bazı insanlar, kendini beğenmişlik ya da kibir sözcüğü yerine, kulağa daha hoş gelen ‘hırs’ sözcüğünü kullanarak kendilerini biraz temize çıkarmaya çalışır.” (Alfred Adler)

25.03.2021

Mehmet Âkif Ersoy anılıyor

Mehmet ÂKİF ERSOY’un İstiklal Caddesi’ndeki evi törenle açılıyor.

12.03.2021

Çete Ayşe’yi dünya duysun

BUGÜN bir projeden söz edeceğim. Memleketin kurtuluşu için çabalayan bir kadın ve de onun türküsü...

9.03.2021

İmaj değişikliği diye buna denir

Bazı ayrılıklar kadınlara çok yarıyor. İlişki sırasındaki ‘kendini bırakmışlık’, belki de gördüğü ‘psikolojik şiddet’ öyle yıpratıyor ki kadınları. Bambaşka biri oluyorlar ilişki yaşarken.

7.03.2021

Gastronomi rüzgarı

Restoran ve kafelerin açılmasını dört gözle beklediğimiz şu günlerde Türkiye’nin gastronomi gündeminde yüz güldüren haberler de var. İşte pandemiye rağmen umut veren lezzetli gelişmeler!

1.03.2021

Halide Edib’in bilinmeyen fotoğrafları

Geçen hafta sevgili İpek Çalışlar’ı aradım çünkü “Halide Edib-Biyografisine Sığmayan Kadın”, YKY imzasıyla tekrar yayımlandı.

10.02.2021