EKSTRA
MENÜ

Derya Evren

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 218 haberi bulunmuştur.

Derya Evren Haberleri

İnsanlığın bittiği an

İnsanlığın bittiği an

Dün Hatay’da E.M., kendisini satırla kovalayan sevgilisi İbrahim K.’dan kaçarken dükkânın önünde tavla oynayanları görüp can havliyle yardım istedi. Ancak tavla oynayan grup hiçbir tepki vermeden oyuna devam etti. Bu sırada elini kolunu sallayarak gelen saldırgan, 5 kişinin gözleri önünde kadına satırla defalarca vurdu.

10.10.2021Gündem
Kahraman gazetecilere plaket

Kahraman gazetecilere plaket

Bursa’da, geçen hafta Tolgahan Toktaş’ın bıçak zoruyla kaçırmak istediği S.K.’yi kurtaran Demirören Haber Ajansı (DHA) Muhabiri Derya Evren ve kameraman İsmail Hakkı Seymen’e, Demirören Medya tarafından plaket verildi.

6.07.2021Gündem
Aile Bakanından kahraman muhabire teşekkür

Aile Bakanı'ndan kahraman muhabire teşekkür

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Bursa’da Tolgahan Toktaş’ın bıçak zoruyla kaçırmak istediği dini nikahlı eşi S.K.’yi kurtaran DHA muhabiri Derya Evren’i telefonla arayarak, teşekkür etti.

4.07.2021Gündem
Derya Evren: Müdahale etmeseydim ve o kadın öldürülseydi bir ömür vicdan azabı duyacaktım

Derya Evren: Müdahale etmeseydim ve o kadın öldürülseydi bir ömür vicdan azabı duyacaktım

Demirören Haber Ajansı Bursa muhabiri Derya Evren, bir habere yetişirken yolda gördüğü bir taksinin içinde arbede yaşandığını fark edip durdu. Kapıyı açmasıyla, eski sevgilisi tarafından bıçak zoruyla kaçırılan S. K., Evren’in koluna yapıştı; “Yalvarırım beni kurtar abla!” dedi. Kadını taksiden çıkardı, adamın elinden bıçağı aldı. Kameraman İsmail Hakkı Seymen’in çektiği görüntüler sayesinde tüm Türkiye’nin izlediği olay sonrası Evren, Seymen ve S. K.’yla konuştuk. Evren: “Üzerimde müthiş bir sorumluluk hissediyorum. Şiddete uğrayan ya da haksızlığa uğrayan kim varsa hepsinin yanında durup onlara destek olmak, mesleğimi bu yönde kullanmak için elimden geleni yapacağım.”

Bakan Yanık, DHA muhabiri Derya Evreni arayıp, teşekkür etti

Bakan Yanık, DHA muhabiri Derya Evren'i arayıp, teşekkür etti

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Bursa’da, Tolgahan Toktaş’ın bıçak zoruyla kaçırmak istediği dini nikahlı eşi S.K.’yi kurtaran Demirören Haber Ajansı Muhabiri Derya Evren ile telefonda görüştü. Bakan Yanık, Derya Evren’e teşekkür ederek, “Konunun takipçisi olacağız. Gereken her türlü desteği vereceğiz” dedi.

3.07.2021Haber
Bakan Yanık, DHA muhabiri Derya Evreni arayıp teşekkür etti

Bakan Yanık, DHA muhabiri Derya Evren'i arayıp teşekkür etti

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Bursa’da, Tolgahan Toktaş’ın bıçak zoruyla kaçırmak istediği dini nikahlı eşi S.K.’yi kurtaran Demirören Haber Ajansı Muhabiri Derya Evren ile telefonda görüştü. Bakan Yanık, Derya Evren’e teşekkür ederek, “Konunun takipçisi olacağız. Gereken her türlü desteği vereceğiz” dedi.

3.07.2021Gündem
Sokak ortasında dehşeti yaşayan kadını DHA muhabirleri kurtarmıştı Hayatı dram çıktı

Sokak ortasında dehşeti yaşayan kadını DHA muhabirleri kurtarmıştı! Hayatı dram çıktı

Bursa'da 5 yıl birlikte yaşayıp ayrıldığı 2 çocuğunun babası Tolgahan Toktaş (25) tarafından bıçak zoruyla kaçırılıp sokak ortasında dövülürken DHA muhabirleri Derya Evren ile İsmail Hakkı Seymen tarafından kurtarılan S.K.'nin (26) hayatı dram çıktı. Annesi tarafından yuvaya verildikten sonra bir aile tarafından evlatlık alındığını 17 yaşındayken gerçek ailesinin televizyonda bir programa çıkmasıyla öğrenen S.K., “Tolgahan bana anne baba olacak sandım. Çocukluğumdan beri hep bir aile hasretiyle büyüdüm, hâlâ aile hasretim var” dedi. Çocuklarıyla çok zorluk çektiklerini anlatan S.K. ''Evden çıkartıldık parkta yatacak duruma geldik'' diye konuştu.

2.07.2021Gündem
Helal sana Derya: Kadına şiddete siper olan DHA muhabiri, Hürriyet’e konuştu

Helal sana Derya: Kadına şiddete siper olan DHA muhabiri, Hürriyet’e konuştu

Demirören Haber Ajansı (DHA) Bursa muhabiri Derya Evren, eski sevgilisi S.K.’yi bıçak tehdidiyle kaçırmak isteyen Tolgahan Toktaş’ın karşısına gözünü kırpmadan çıktı. Öfkeden çılgına dönen Toktaş’ın elinden bıçağı alıp, korkudan titreyen S.K.’yi aracına bindirdi. Meslektaşı İsmail Hakkı Seymen ise o anları saniye saniye kaydetti.

2.07.2021Gündem
Cinayeti gazeteciler önledi

Cinayeti gazeteciler önledi

BURSA’da, 5 yıl birlikte yaşadığı 2 çocuğunun babası Tolgahan Toktaş (25) tarafından bıçak zoruyla taksiye bindirilip, kaçırılmaya çalışılan S.K.’yi (26), olay yerinden geçen Demirören Haber Ajansı (DHA) muhabirleri Derya Evren ile İsmail Hakkı Seymen kurtardı.

1.07.2021Gündem
Kadına bıçaklı şiddeti DHA muhabirleri önledi

Kadına bıçaklı şiddeti DHA muhabirleri önledi

Bursa'da yaşayan S.K (26), bir süre birlikte yaşadığı Tolgahan T. (25) tarafından bıçak zoruyla taksiye bindirilip, kaçırılmaya çalışıldı. O sırada olay yerinden geçen Demirören Haber Ajansı (DHA) muhabirleri Derya Evren ile İsmail Hakkı Seymen, genç kadını kurtardı. Tolgahan T.'nin belinden bıçağı alıp kendisini sakinleştirmeye çalışan Derya Evren, S.K.'yi polis gelene kadar DHA'nın otomobiline bindirerek korudu.

30.06.2021Haber
Bursada güpegündüz barbarlık İmdadına DHA muhabirleri yetişti

Bursa'da güpegündüz barbarlık! İmdadına DHA muhabirleri yetişti

Bursa'da bir süre birlikte yaşadığı Tolgahan T. (25) tarafından bıçak zoruyla taksiye bindirilip, kaçırılmaya çalışılan S.K.'yi (26), olay yerinden geçen Demirören Haber Ajansı (DHA) muhabirleri Derya Evren ile İsmail Hakkı Seymen kurtardı. Tolgahan T.'nin belinden bıçağı alıp kendisini sakinleştirmeye çalışan Derya Evren, S.K.'yi polis gelene kadar DHA'nın otomobiline bindirerek korudu.

30.06.2021Gündem
Bursada dehşet anları DHA muhabirleri genç kadını kurtardı

Bursa'da dehşet anları! DHA muhabirleri genç kadını kurtardı

Bursa'da bir süre birlikte yaşadığı Tolgahan Toktaş tarafından bıçak zoruyla taksiye bindirilip, kaçırılmaya çalışan kadını o esnada oradan geçen Demirören Haber Ajansı (DHA) muhabirleri Derya Evren ile İsmail Hakkı Seymen kurtardı. Tolgahan Toktaş'ın belinden bıçağı alıp kendisini sakinleştirmeye çalışan Derya Evren, genç kadını polis gelene kadar ajansın aracına bindirerek korudu. Saldırgan, müdahale sırasında tehdit ettiği gazetecilere, tutuklanıp cezaevine götürülürken ise 'beddua' etti...

30.06.2021Gündem
Büşra Develi - Cem Aktay aşkını kıskançlık bitirdi

Büşra Develi - Cem Aktay aşkını kıskançlık bitirdi

Caroline Koç’un yeğeni Cem Aktay’la Büşra Develi’nin ilişkisi sona erdi. Çiftin arasındaki aşkı, Develi’nin kıskançlıkları bitirdi.

27.08.2021Magazin
Sanat sayfiyede

Sanat sayfiyede

Bu yaz özellikle Bodrum’da İstanbul’u aratmayacak bir sanat ortamı oluştu. İstanbul’un kimi önemli galerileri Bodrum’da şube açarken, kimi galeriler de temsil ettikleri sanatçıların eserlerini büyük turizm projelerine dahil edip sergiliyor. Tatil yerlerindeki önemli sanat duraklarını derledik...

9.07.2021Kitap Sanat
2020nin en iyi 50 kitabı: Edebiyat dışı

2020'nin en iyi 50 kitabı: Edebiyat dışı

Pandemiyle geçen 2020’nin tek tük iyi yanlarından biri hayatımızda kitaplara daha çok yer açmamız oldu. Peki, yılın en çok iz bırakan kitapları hangileriydi? Hürriyet Kitap Sanat olarak oluşturduğumuz 23 kişilik jürimiz bu sene yayımlanan yerli ve çeviri kitapları, edebiyat ve edebiyat dışı kategorilerinde ayrı ayrı değerlendirdi. Jürinin gönderdiği ‘en iyi 10 kitap’ listelerindeki sıralamaya göre yaptığımız puanlama sonucunda, ‘edebiyat dışı’ kategorisinde Nurdan Gürbilek’in ‘İkinci Hayat: Kaçmak-Kovulmak-Dönmek Üzerine Denemeler’i zirveye oturdu. İşte jürimizin seçkisiyle 2020’nin edebiyat dışı kategorisindeki en iyi 50 kitabı...

24.12.2020Kitap Sanat
Gözyaşlarıyla uğurlandılar; şehit arkadaşının yanına defnedildi

Gözyaşlarıyla uğurlandılar; şehit arkadaşının yanına defnedildi

VAN’da Artos Dağı’na çarpan keşif uçağında şehit olan Pilot Komiser Gökhun Mete Altunbaş (31), Pilot Komiser Yardımcısı Samet Üstüner (27), uçuş teknisyeni polis memuru Mustafa Keskin (28), özel harekat polisi Onur Ramazan Bayram (30), Komiser Yardımcısı İrfan Aydoğan (29), polis memuru Burak Derya (28) ve Komiser Yardımcısı Semih Güzelay (27) ile Siirt Pervari’deki operasyonda şehit olan özel hareket polisi Anıl Kemal Kurtul (29) memleketlerinde toprağa verildi.

18.07.2020Gündem
İstanbulda elektrikler ne zaman gelecek 3 Mart İstanbul elektrik kesintisi programı

İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 3 Mart İstanbul elektrik kesintisi programı

İstanbul'dan elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. BEDAŞ ve AYEDAŞ'tan İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası ilçeleri için elektrik kesintisi uyarısı yapıldı. 3 Mart 2020 tarihli kesinti programına göre bakım ve onarım çalışmaları gereği elektrik kesintisi yapılacak. Peki, İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 3 Mart İstanbul elektrik kesintisi programı

3.03.2020Gündem
Müzik Festivali’nde Beethoven yılı

Müzik Festivali’nde Beethoven yılı

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından, E.C.A. sponsorluğunda 2-25 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek 48. İstanbul Müzik Festivali’nin programı açıklandı. ‘Beethoven’ın Aydınlık Dünyası’ temasıyla bestecinin ikonik eserlerine, yeni eser siparişlerine ve ondan esinlenen yeni projelere yer verecek festival, Beethoven’in tüm eserlerini yorumlayıp kaydeden dünyadaki tek piyanist İdil Biret’in yanı sıra Evelyn Glennie, Konzerthausorchester Berlin & Vikingur Olafsson, Beethoven &David Bowie ‘Rabel Rabel’, ‘Bebeklere Beatles’, Wiener Akademie, Borodin Quartet gibi heyecan verici konserlere ev sahipliği yapacak.

4.02.2020Kitap Sanat
İzmirin birçok ilçesinde su kesintisi - İzmirde sular ne zaman gelecek

İzmir'in birçok ilçesinde su kesintisi - İzmir'de sular ne zaman gelecek?

İzmir'in birçok ilçesine planlı bakım ve onarım çalışmaları kapsamında su verilemiyor. İZSU'nun internet sitesi üzerinde yer alan planlı kesinti programına göre, Bergama, Narlıdere, Gördes, Kırkağaç ilçelerinde su kesintisi yaşanıyor. Peki, İzmir'de sular ne zaman gelecek?

3.02.2020Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek BEDAŞ ve AYEDAŞ elektrik kesintisi programı

Elektrikler ne zaman gelecek? BEDAŞ ve AYEDAŞ elektrik kesintisi programı

İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakası’nda elektrik kesintisi yaşanıyor. AYEDAŞ ve BEDAŞ, AYEDAŞ, 28 Ocak 2020 'de İstanbul Anadolu yakasında yapılacak olan planlı elektrik kesintilerini internet sitesi üzerinden yayınladı. Kesintilerin olduğu ilçelerde ikamet eden vatandaşlar kesintilerin sona ereceği saati merak ediyor. Peki, elektrikler ne zaman gelecek? İşte AYEDAŞ ve BEDAŞ elektrik kesintisi programı

28.01.2020Gündem
Ankara ve İstanbulda elektrikler ne zaman gelecek BEDAŞ ve Başkent EDAŞ elektrik kesintisi programı

Ankara ve İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? BEDAŞ ve Başkent EDAŞ elektrik kesintisi programı

İstanbul ve Ankara'da ikamet eden vatandaşların ana gündem konusu elektrik kesintisi oldu. 'Elektrikler ne zaman gelecek?' sorusuna yanıt elektrik dağıtım şirketlerinden geldi. BEDAŞ ve Başkent EDAŞ elektrik kesintisi programını paylaştı. Peki, Ankara ve İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? İşte BEDAŞ ve Başkent EDAŞ elektrik kesintisi programı

17.12.2019Gündem
Türk bilim insanları iki yeni canlı türü keşfetti

Türk bilim insanları iki yeni canlı türü keşfetti

Ege Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesindeki bilim insanlarınca, Mersin ve Isparta'daki tatlı sularda yapılan araştırmalarda, dünyada ilk kez görülen, karideslerin akrabası 2 yeni canlı türü tespit edildi.

14.10.2019Teknoloji
İstanbul elektrik kesintileri.. Elektrikler ne zaman gelecek

İstanbul elektrik kesintileri.. Elektrikler ne zaman gelecek?

İstanbul'da yaşayan vatandaşlarımız planlı elektrik kesintilerini ve arıza olan kısa süreli kesintilerin ardından elektrikler ne zaman gelecek sorusunun cevabını arıyorlar. Anadolu ve Avrupa yakasında yaşayan vatandaşlarımız mahalle mahalle elektrik kesintisi listesini haberimizden öğrenebilirler.. İşte İstanbul'da elektrik kesintisi olan bölgeler

7.10.2019Gündem
Bu hafta hangi filmler vizyona girecek Sinemalarda bu hafta

Bu hafta hangi filmler vizyona girecek? Sinemalarda bu hafta

Hafta sonu tatili öncesi, sinema salonlarında vizyona girecek yerli ve yabancı filmlere yönelik araştırmalar hız kazandı. Bu hafta vizyona girecek filmlerin konuları ve oyuncu kadroları, sinemaseverler tarafından sorgulanıyor. Peki, bu hafta hangi filmler vizyona girecek? Sinemalarda bu hafta hangi filmler var?

20.09.2019Keyif
Üniversiteyi kazanan Deryanın feci ölümü Valizi hazırdı, bugün gidecekti

Üniversiteyi kazanan Derya'nın feci ölümü! Valizi hazırdı, bugün gidecekti

Kütahya'da kazandığı üniversite için Antalya’ya gitmeden önce ailesiyle birlikte piknik yapan Derya Gün (23), dönüşte akrabasının kullandığı motosikletin ağaca çarpması sonucu hayatını kaybetti.

3.09.2019Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek 1 Eylül elektrik kesintisi

Elektrikler ne zaman gelecek? 1 Eylül elektrik kesintisi

Yeni ayın ilk gününde İstanbul'dan elektrik kesintisi haberleri geliyor. İstanbul'un bazı semtlerinde BEDAŞ ve AYEDAŞ tarafından planlı bakım onarım çalışmalarının yanı sıra arıza kaynaklı elektrik kesintileri yaşanıyor. İşte, 1 Eylül 2019 elektrik kesintisi hakkında detaylar...

1.09.2019Gündem
İstanbul Avrupa Yakasındaki pek çok ilçede kesinti yaşıyor... Elektrikler ne zaman gelecek

İstanbul Avrupa Yakası'ndaki pek çok ilçede kesinti yaşıyor... Elektrikler ne zaman gelecek?

İstanbul’dan elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. Bugün Avrupa Yakası’ndaki pek çok ilçede elektrik kesintisi yaşanacak. BEDAŞ, 11 Eylül 2018 tarihinde İstanbul'da yapılacak planlı elektrik kesintilerini internet sitesi üzerinden duyurdu. Peki, elektrikler ne zaman gelecek?

11.09.2018Gündem
İstanbul’da tenis şöleni nefesleri kesti

İstanbul’da tenis şöleni nefesleri kesti

30 Ağustos Zafer Bayramı sebebiyle İTESK (İstanbul Tenis Eğitim Spor Kulübü) Ataköy-Bakırköy’de düzenlenen tenis turnuvalarında kazananlar belli oldu.

10.09.2018Tenis
İşte HDPnin milletvekili adayları

İşte HDP'nin milletvekili adayları

Halkların Demokratik Partisi (HDP), 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için milletvekili aday listesini Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) verdi.

21.05.2018Gündem
Engel tanımayan dansçılar İzmirde

Engel tanımayan dansçılar İzmir'de!

Farklı engelleri bulunan çok sayıda sporcunun buzun üzerinde dans ederek "biz de varız" dediği İzmir'deki Aşık Veysel Rekreasyon Alanı Buz Pisti, ulusal düzeyde engellilerin katıldığı ilk Buz Pateni Şampiyonası'na hazırlık yapıyor.

22.02.2018Diğer
Elektrikler ne zaman gelecek Ankara elektrik kesintisi

Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara elektrik kesintisi

Elektrikler ne zaman gelecek sorusu, Ankara'da yaşayan vatandaşlar tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Keçiören ve Etlik gibi kentlerde yaşayan vatandaşların araştırdığı elektrik kesintisi, sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Peki, elektrikler ne zaman gelecek? İşte, Ankara elektrik kesintisi hakkında detaylı bilgiler

12.12.2017Gündem
Acun benim hemen eleneceğimi zannetti ama....

Acun benim hemen eleneceğimi zannetti ama....

Mustafa Topaloğlu, şu sıralar Pascal Nouma ile çektiği reklam filmleriyle ekranda boy gösteriyor. Ünlü türkücünün hayalinde ise dünyanın ilgisini çekeceğine inandığı bir TV programı var: “Çok değişik müzisyenlerle program yapmak istiyorum. İnsanlar baktığında ‘Bu ülkede iyi işler yapılıyor’ desin. Ama bana program yaptırmıyorlar.”

23.08.2017Magazin
RTÜKten o kanallara rekor ceza...

RTÜK'ten o kanallara rekor ceza...

RTÜK, arkadaş bulma yayınları ile cinsel içerikli ve gıda takviyesi gibi ürünlerin satışını gerçekleştiren 49 uydu kanalına tarihinin en ağır cezalarını verdi. 690 sayılı KHK ile getirilen yaptırımları dikkate alan RTÜK, uydu üzerinden "ahlaksız, dolandırıcı, cinsel içerikli ve gıda takviyesi ürün satışı, arkadaşlık hatları reklamı" yaptığı, "ara-kazan", "bul-kazan" gibi adlarla yarışma düzenleyerek izleyicileri aldattığı gerekçesiyle bazı kanallara beşer kez program durdurma ve en üst sınır olan yüzde 5 oranında para cezasını uyguladı

1.06.2017Ekonomi
10’la Yüzler  sergilendi

10’la Yüzler sergilendi

Huawei, teknoloji ve sanatı biraraya getiren dünyaca ünlü fotoğraf makinesi markası Leica işbirliğiyle portre fotoğrafçılığını profesyonel stüdyo efektleriyle zenginleştirerek, mobil telefon fotoğrafçılığında devrim yaratan, son amiral gemisi P10’u, Vogue Türkiye ile gerçekleştirdiği özel bir davette tanıttı.

28.04.2017Ekonomi
Aşk Laftan Anlamaz 30. bölüm 2. fragmanı şaşırttı: Bebekleri mi olacak

Aşk Laftan Anlamaz 30. bölüm 2. fragmanı şaşırttı: Bebekleri mi olacak?

Aşk Laftan Anlamaz yepyeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ederken yayın tarihi öncesinde yayınlanan fragmanlarıyla dikkat çekiyor. Romantik komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz'ın 30. bölüm fragmanları dizinin takipçilerini heyecanlandırdı. Hayat ve Murat'ın elindeki bebek patikleri 'Bebekleri mi olacak?' olacak sorusunu akıllara getirdi. İşte, Aşk Laftan Anlamaz 30. bölüm fragmanları ve detayları!

10.02.2017Televizyon
Aşk Laftan Anlamaz yeni fragmanında Hayat gözlerini açacak mı

Aşk Laftan Anlamaz yeni fragmanında Hayat gözlerini açacak mı?

Aşk Laftan Anlamaz 26. bölüm fragmanı izleyicilerini bekletmeden yayınlandı. Romantik komedi türündeki dizinin ekrana gelen son bölümünde final yangın sahnesiyle yapılmış, Hayat'ın baygın hali merak uyandırmıştı. Aşk Laftan Anlamaz yeni fragmanıyla birlikte Hayat'ın akıbetine dair ipuçları geldi. Peki, Hayat gözlerini açabilecek mi? İşte, Aşk Laftan Anlamaz 26. bölüm fragmanları!

11.01.2017Televizyon
Aşk Laftan Anlamaz 26. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Aşk Laftan Anlamaz 26. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk Laftan Anlamaz ekrana gelen son bölümüyle yine hem çok romantik hem çok renkli sahnelere tanık etti. Tam her şey yoluna girecekken gördüğü ve duyduğu şeyler karşısında büyük bir şok yaşayan Murat, aldığı kararla Hayat'ı bir kez daha hüsrana uğrattı. Nefes kesen final sahnesi ardından Aşk Laftan Anlamaz yeni bölüm fragmanı da gündeme geldi. Peki, Aşk Laftan Anlamaz 26. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8.01.2017Televizyon

Yazar Sonuçları

Yuvarlaktan kafalar çizgiden kollar

Antalya’da tacize uğrayan kardeşlerin çizimlerini görünce Cin Ali’yi hatırladım. Yuvarlaktan kafaları, çizgiden kolları... Hoparlörü, sirki, kırtasiyeci amcayı, canım öğretmenimi... 40 yıl önce, 40 yıl sonra. Tıpkı şarkıdaki gibi: Biz büyüdük ve kirlendi dünya.

2.07.2021

Aşkı kıskançlık bitirdi

Caroline Koç’un yeğeni Cem Aktay’la Büşra Develi’nin ilişkisi sona erdi. Çiftin arasındaki aşkı, Develi’nin kıskançlıkları bitirdi.

27.08.2021

Bilimkurgu dünyasının anahtarı mı?

Elon Musk’ın son marifeti, Neuralink adlı şirketinin bir ürünü olan beyin çipi! Geçen cuma beynine çip takılan bir domuz basının karşısına çıkarıldı. Musk, yeni oyuncağının hastalıklar üzerindeki etkisini parlatırken bunun bilimkurguvari bir geleceğin ilk adımı olabileceği de konuşuluyor.

6.09.2020

Üçüncü kez baba oluyor

Onur Saylak’ın 3 yıldır aşk yaşadığı menajer Gözde Yılmaz hamile! Saylak’ın Tuba Büyüküstün’le evliliğinden olan ikiz kızları Toprak ve Maya’ya kardeş geliyor.

15.05.2020

Albüm dinlemeyen bir nesil

Sizi bilmem ama her hafta onlarca single çıkması yüzünden benim huzurlu günlerim geride kaldı.

10.10.2019

Sahillerin bayram karnesi

9 günlük tatille birlikte milyonlar sahillere hücum etti, yeni sezonun kodları da çözülmeye başladı. Geçen yazın en popüler yerlerinden kapananlar da var, bu yıl yeni açılıp öne çıkanlar da. Bazı yerler el değiştirdi; kimi mekânlar yavruladı; trafik nedir bilmeyen sakin beldelerin caddeleri doldu, yolları kapandı.

9.06.2019