EKSTRA
MENÜ

Denizli Kayak Merkezi

Denizli Kayak Merkezi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Denizli Kayak Merkezi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 159 Denizli Kayak Merkezi haberi bulunmuştur.

Denizli Kayak Merkezi Haberleri

Motosikletle kar keyfi yaptılar... Denizlide kar kalınlığı yaklaşık 20 santimetreye ulaştı

Motosikletle kar keyfi yaptılar... Denizli'de kar kalınlığı yaklaşık 20 santimetreye ulaştı

Denizli'deki 2 bin 420 metre rakıma sahip kayak merkezinde kar kalınlığı yaklaşık 20 santimetreye ulaştı. Bazı vatandaşlar kartopu oynayarak eğlenirken, bazıları ise motosikletleriyle akrobatik hareketler yaparak kar keyfini yaşadı.

23.11.2020Seyahat
Son dakika... Antalyada yazdan kalma günler... Denizlide ilk kar yağışı

Son dakika... Antalya'da yazdan kalma günler... Denizli'de ilk kar yağışı

Turizmin başkenti Antalya'nın Konyaaltı ilçesindeki Saklıkent Kayak Merkezi'ne mevsimin ilk karı yağdı, ilçenin sahilinde ise vatandaşlar denize girdi. Öte yandan Denizli'de de hava sıcaklığının düşmesiyle birlikte yüksek kesimlere kar yağdı.

15.11.2020Gündem
Denizli, Pamukkaleye gelenleri kayak merkezinde de ağırlayacak

Denizli, Pamukkale'ye gelenleri kayak merkezinde de ağırlayacak

Pamukkale'yi görmek için Türkiye ve dünyanın dört bir yanından gelen turistlere yeni alternatifler sunmak üzere hizmete sunulan Denizli Kayak Merkezinde yarıyıl tatilinde yoğunluk bekleniyor.

14.01.2020Seyahat
Pamukkale, yarıyılda yüzde 100 dolacak

Pamukkale, yarıyılda yüzde 100 dolacak

UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde bulunan Pamukkale’de, yarıyıl bereketi yaşanacak. Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (DENTUROD) Başkanı Gazi Murat Şen, "Yarıyıl tatilinde, Pamukkale’deki otellerde yüzde 100 doluluk bekliyoruz" dedi.

10.01.2020Ekonomi
Denizlide ücretsiz kayak kursu

Denizli'de ücretsiz kayak kursu

Denizli'de 7'den 70'e herkesin spor yapması için tüm imkanlarını seferber eden büyükşehir belediyesi, kış turizminin cazibe merkezi haline gelen Denizli Kayak Merkezi'nde ücretsiz kayak kursu başlattı.

2.01.2020Seyahat
Egenin en büyük kayak merkezi sezonu açtı

Ege'nin en büyük kayak merkezi sezonu açtı

Denizli Büyükşehir Belediyesinin kentteki turizm çeşitliliğini artırmak amacıyla hayata geçirdiği Denizli Kayak Merkezi'nde kayak sezonu açıldı.

27.12.2019Seyahat
Denizlide kayak merkezinde mahsur kalanların kurtarılması

Denizli'de kayak merkezinde mahsur kalanların kurtarılması

Denizli Valisi Hasan Karahan, fırtına ve tipi nedeniyle Denizli Kayak Merkezi'nde mahsur kalanları kurtarma çalışmasına yeniden başlandığını bildirdi. Dün Tavas ilçesi Nikfer Mahallesi Bozdağ Dağı üzerinde bulunan Denizli Kayak Merkezi'nde etkisini arttıran fırtına ve tipi dolayısıyla kapanan karayolu nedeniyle sosyal tesislerde mahsur kalanları kurtarma çalışmasına verilen aranın ardından yeniden başlandı.

26.01.2019Haber
Kayak merkezinde mahsur kalanlar kurtarıldı

Kayak merkezinde mahsur kalanlar kurtarıldı

Denizli Kayak Merkezi'nde fırtına ve tipi nedeniyle mahsur kalan 200 tatilci ekiplerin 14 saat süren çalışmaları sonucunda kurtarıldı.

26.01.2019Gündem
Son dakika: Kayak merkezinde mahsur kalan 200 kişi kurtarıldı

Son dakika: Kayak merkezinde mahsur kalan 200 kişi kurtarıldı

Denizli Kayak Merkezi'nde fırtına ve tipi nedeniyle mahsur kalan 200 tatilci ekiplerin 14 saat süren çalışmaları sonucunda kurtarıldı. Yaklaşık 1,5 metreyi bulan karda bazı araçların kara gömülü olarak şarampolde kaldığı görüldü.

26.01.2019Gündem
Son dakika: 70 kişi mahsur kalmıştı... Validen yeni açıklama

Son dakika: 70 kişi mahsur kalmıştı... Validen yeni açıklama

Denizli Valisi Hasan Karahan, fırtına ve tipi nedeniyle Denizli Kayak Merkezi'nde mahsur kalanları kurtarma çalışmasına yeniden başlandığını açıkladı. Tesislerde mahsur kalanlar yaklaşık 12 saattir kurtarılmayı bekliyor...

26.01.2019Gündem
Son dakika Kayak merkezinde 70 kişi mahsur kaldı

Son dakika! Kayak merkezinde 70 kişi mahsur kaldı

DENİZLİ’nin Tavas ilçesindeki Bozdağ Kayak Merkezi’nde, olumsuz hava koşulları nedeniyle 70 kişi mahsur kaldı.

25.01.2019Gündem
100 günde çok şey değişti

'100 günde çok şey değişti'

Hazır giyim ve perakende sektörünün duayen isimlerinden Abdullah Kiğılı son bir haftadır gündemde olan, “Bundan büyük kriz görmedik” sözlerine açıklık getirdi: “O, 4 ay önceki yorumum. Şimdiki farklı. 100 gün içerisinde sektörde benim de kimsenin de hayal edemeyeceği şeyler gerçekleşti. Banka faizlerinin ineceği söylenmişti, bu gerçekleşti. 6 ay önce bankalara hangi şirket giderse gitsin yüzde 24-25 yıllık faizle para alabiliyordunuz. Bu oran yüzde 11-12’ye düştü. Enflasyon iniyor. Ayrıca bizim satışlarımızın yüzde 80’ini kredi kartlarıyla yapılıyor. Kredi kartından aldığınızı paraya çevirmek istediğinizde ödediğiniz faiz miktarı yarıya indirildi. Perakende sektöründe ümit doğdu. Önümüz açıldı, moral motivasyon kazandık. Yurtdışında yeni yatırımlar yapıp, e-ticareti güçlendirmeye çalışıyoruz. Türkiye’de AVM’lerde doygunluk var.”

3.02.2020Ekonomi
Yılbaşında 1 milyon tatilci

Yılbaşında 1 milyon tatilci

Akdeniz ve Ege sahilleri, kayak merkezleri, İstanbul ve Kıbrıs'taki oteller, bu yılbaşında en yüksek doluluk oranlarına ulaşacak. 1 milyona yakın kişinin tatile çıkması beklenen yılbaşında en büyük ilgi, ünlü sanatçıların akın ettiği Kıbrıs'a oldu.

24.12.2019Seyahat
Salda Gölü ve kayak merkezinde hedef 12 ay turizm

Salda Gölü ve kayak merkezinde hedef 12 ay turizm

Beyaz kumsalı ve turkuaz suyunun berraklığıyla dikkati çeken Salda Gölü ve kayak merkezinde hedef, yılın 12 ayı turizm.

11.02.2019Seyahat
Kayak merkezinde yaklaşık 100 kişi mahsur kaldı

Kayak merkezinde yaklaşık 100 kişi mahsur kaldı

Denizli’nin Tavas ilçesindeki Bozdağ Kayak Merkezi’nde, olumsuz hava koşulları nedeniyle yaklaşık 100 kişi mahsur kaldı.

25.01.2019Haber
Türkiyenin en güzel kayak merkezi Manzarayı görenler akın akın geliyor...

Türkiye'nin en güzel kayak merkezi! Manzarayı görenler akın akın geliyor...

Burdur-Denizli-Antalya üçgeninin ortasında "Türkiye'nin Maldivleri" olarak nitelendirilen Salda Gölü manzaralı Salda Kayak Merkezi, kayakseverlere kapılarını açtı.

15.01.2019Seyahat
Kentlerin kaybolan güzellikleri

Kentlerin kaybolan güzellikleri

Bir zamanlar dağı, taşı, toprağı çiçekler açan Türkiye’de bitki türleri hızla tükeniyor. Baharın müjdecisi çiçekler yapılaşma, orman yangınları, bilinçsiz çevre düzenlemeleri, biyokaçakçılık yüzünden tek tek yok oluyor. Kimileri insanların olmadığı alanlarda hayata tutunmaya çalışıyor. Riva sığırkuyruğu, Kilyos düğmesi, Kilyos moru, Kadıköy çiğdemi yok olma tehdidi altında. Uzmanlar uyarıyor: Bitkilerin en büyük düşmanı yapılaşma. Ormanlar ve doğal alanların, ‘tabiat parkı’ adı altında piknik alanına dönüştürülmesi ve beton zeminlerin kullanılması bitki türleri açısından risk. Endemik bitki türlerini koruyabilmek için öncelikle bu türlerin doğal yaşam alanlarının korunması gerek.

28.04.2018Gündem
Türkiye’nin en güzel manzaraları

Türkiye’nin en güzel manzaraları

Her köşesinin ayrı bir güzel olduğu ülkemiz hem tarihi hem de doğal pek çok güzel manzaraya sahip. Ruhunuzu dinlendirebileceğiniz birbirinden güzel manzaraları sizler için sıraladık. İşte size Türkiye’nin güzel manzaraları…

29.12.2017Seyahat
Yurttan kar manzaraları...

Yurttan kar manzaraları...

Soğuk hava Türkiye'yi vurdu. Yurdun bir çok yerine kar yağdı. Düzce'nin yüksek kesimleri, D-100 karayolu ve TEM otoyolunun Bolu Dağı geçişlerinde kar yağışı etkili oldu. Karayolları ekipleri güzergahlarda karla mücadele çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kar yağışı nedeniyle zaman zaman hasarlı trafik kazaları meydana geldi.

21.11.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Ege’nin şifa ve sağlık rotaları

Ege’yi yazın bilenler, baharda bilenler... Kışını, şifasını pas geçenler... Ege dört mevsim dört dörtlüktür. Hadi gelin bu hafta da sağlık noktalarını dolaşalım.

5.01.2019

Plaj modası ‘OUT’ dağ havası ‘IN’

‘Beach’lerden tam paçayı kurtardık, bu kez sömestr dağ havasını getirdi. Uludağ, Kartalkaya, Palandöken... Seçin, beğenin, mini rehberimi de bir kenara not alın.

26.01.2018

Kayakçıların yeni gözdesi: Davraz

Ülkemizde kayak denilince ilk akla gelen merkezlerden biri değil Isparta’daki Davraz Kayak Merkezi… Ancak son zamanlarda adını epey duyurmaya başladı. Davraz’ın adını duyurmasında birçok haklı sebep var. En büyük avantajlarından biri diğer merkezlere göre daha ekonomik olması. İşte size Davraz Kayak Merkezi hakkında bilgiler…

20.12.2019