EKSTRA
MENÜ

Denızbank

Denızbank ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Denızbank haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 6.805 Denızbank haberi bulunmuştur.

Denızbank Haberleri

Son dakika... Halkbanktan yeni destek programı

Son dakika... Halkbank'tan yeni destek programı

Halkbank, oda üyesi, satış hasılatı 3 milyon lirayla sınırlı şahıs işletmeleri için yüzde 7,5 maliyetle 6 ay ödemesiz destek programını devreye alıyor.

28.04.2020Ekonomi
TOBB Nefes Kredisi başvurusu nasıl yapılır Nefes Kredisi nedir

TOBB Nefes Kredisi başvurusu nasıl yapılır? Nefes Kredisi nedir?

Nefes Kredisi başvuruları ile ilgili son dakika açıklaması yapıldı. TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, yaptığı açıklamada, "TOBB Nefes Kredisi'ni bugün itibarıyla devreye alıyoruz. İşletmelere 6 milyar liranın üzerinde kredi imkanı sağlanacak. Faiz yüzde 7,50 olacak. Bir üyemiz azami 100 bin lira kredi kullanabilecek. Bu yıl anapara ve faiz ödemesi olmayacak." dedi. Peki Nefes Kredisi başvuruları nasıl yapılır?

28.04.2020Ekonomi
İSTİBden Nefes Kredisine katkı

İSTİB'den "Nefes Kredisi"ne katkı

İstanbul Ticaret Borsası (İSTİB) Başkanı Ali Kopuz "Oda ve Borsa üyelerine yıllık yüzde 7,50 faiz oranıyla 100 bin liraya kadar kredi imkanı sağlanacak" dedi.

28.04.2020Ekonomi
6 milyar TLlik nefes

6 milyar TL'lik nefes

TOBB, Denizbank ve Kredi Garanti Fonu işbirliğiyle hayata geçirilen nefes kredisinin 7’ncisi, 6 milyar liralık kredi hacmi ve 100 bin işletme hedefiyle başladı. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, “TOBB Nefes Kredisi’ni bugün itibarıyla devreye alıyoruz. Kredide faiz yüzde 7.50 olacak. Bir üyemiz azami 100 bin lira kredi kullanabilecek. Bu yıl anapara ve  faiz ödemesi olmayacak” dedi.

28.04.2020Ekonomi
Son dakika... TOBB Nefes Kredisi bugün itibarıyla devreye alındı

Son dakika... TOBB Nefes Kredisi bugün itibarıyla devreye alındı

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu "Finansman ihtiyacına cevap verebilmek adına TOBB Nefes Kredisi’ni bugün itibarıyla yeniden devreye alıyoruz" dedi.

27.04.2020Ekonomi
Ziraat Bankası, Garanti Bankası, Vakıfbank çalışma saatleri: Bankalar kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor

Ziraat Bankası, Garanti Bankası, Vakıfbank çalışma saatleri: Bankalar kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Banka çalışma saatleri, yeni tip koronavirüsle mücadele kapsamında değişti. Bankalar kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? sorusu araştırılıyor. Bankaların bir kısmı mesai saatlerini 12.00-17.00 aralığına çekerken, bazı bankalar da 09.00-17.00 saatleri arasında müşteri kabul edeceğini açıkladı. İşte Ziraat Bankası, Garanti Bankası, Vakıfbank, Halkbank, Akbank, Denizbank, Yapı Kredi çalışma saatleri…

21.04.2020Ekonomi
Dijital seleksiyon yaşanacak

'Dijital seleksiyon yaşanacak'

Covid-19 salgını ile mücadele ve sonrasında yaşanacak değişimler Teknolojide Kadın Derneği’nin düzenlediği “Wtechtalks Yeni Dünya Düzeni” başlıklı Webinar serisinin ilk toplantısında ele alındı.

16.04.2020Teknoloji
Vakıfbank, Garanti Bankası, Ziraat Bankası kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor İşte 2020 banka çalışma saatleri

Vakıfbank, Garanti Bankası, Ziraat Bankası kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? İşte 2020 banka çalışma saatleri

Banka çalışma saatleri ile ilgili güncel açıklamalar yakından takip ediliyor. Bankalar kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Yeni tip koronavirüsle mücadele kapsamında birçok alanda önlemler alınmaya devam ediliyor.  Türkiye Bankalar Birliği (TBB), bankaların mesai saatlerine yönelik tavsiye kararı aldı. Bu kararın ardından bazı bankalar yeni tip corona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında çalışma saatlerini değiştirdi.

16.04.2020Ekonomi
Finans kuruluşlarından 400 milyon destek

Finans kuruluşlarından 400 milyon destek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 30 Mart'ta "Millete Sesleniş" konuşmasında "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" diyerek başlattığı, "Milli Dayanışma Kampanyası"na finans dünyasından güçlü destek geldi.

11.04.2020Ekonomi
Milli Dayanışma Kampanyası’na destek yağıyor

Milli Dayanışma Kampanyası’na destek yağıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, koronavirüsle mücadele kapsamında “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” diyerek başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası’na destek yağıyor. Sivil toplum kuruluşları, bankalar, iş dünyası ve vatandaşın katıldığı kampanyada 1 milyar 500 milyon liraya ulaşıldı. Yapılan yeni yardımlar şöyle:

7.04.2020Ekonomi
Denizbank Almanya Şubeleri İletişim Bilgileri, Telefon Numaraları Ve Adresleri

Denizbank Almanya Şubeleri İletişim Bilgileri, Telefon Numaraları Ve Adresleri

Her bankanın olduğu gibi DenizBank'ın da Almanya'da farklı eyaletler üzerinde şubeleri bulunmaktadır. Pek çok vatandaş DenizBank'ın Almanya'da hangi eyaletler içerisinde şubeleri olduğu konusunda araştırma gerçekleştiriyor. İşte DenizBank Almanya şubeleri iletişim bilgileri, telefon numaraları ve adresleri hakkında bilinmesi gerekenler.

6.04.2020Gündem
Almanyadan Türkiyeye Para Transferi Nasıl Yapılır Para Gönderme Yöntemleri

Almanya'dan Türkiye'ye Para Transferi Nasıl Yapılır? Para Gönderme Yöntemleri

Almanya'da ikamet eden pek çok gurbetçinin en merak ettiği konular arasında para transferi geliyor. Özellikle Almanya'dan Türkiye'ye kolay şekilde nasıl para transferi yapılacağı konusunda internet üzerinden de sıkça araştırma gerçekleştirilmektedir. Peki, Almanya'dan Türkiye'ye para transferi nasıl yapılır? Para gönderme yöntemleri hakkında bilinmesi gerekenler.

6.04.2020Gündem
Ramazan Bayramı 2020 bayram ikramiyeleri ne zaman yatacak Evden emekli maaşı nasıl alınır

Ramazan Bayramı 2020 bayram ikramiyeleri ne zaman yatacak? Evden emekli maaşı nasıl alınır?

Nisan ayının ilk haftasında en çok araştırılan konuların başında bayram ikramiyesi geliyor. Emekliler Ramazan ve Kurban Bayramı'nda olmak üzere yılda iki kez ikramiye alıyor. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 2020 emekli bayram ikramiyelerinin nisan ayında yatıracaklarını duyurmuş, ardından net tarihi yazılı olarak bildirmişti. İçişleri Bakanlığı ise valiliklere verdiği talimatla Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası, Denizbank ve PTT ile varılan mutabakat sonucu, valilikler ve kaymakamlıklar koordinasyonunda sokağa çıkma yasağı olan emeklilerin maaş ödemeleri evlerinde gerçekleşecek. Peki emekli bayram ikramiyeleri ne zaman yatacak? Evden emekli maaşı nasıl alınır?

3.04.2020Ekonomi
Bankacılık işlemleri dijitale kaydı

Bankacılık işlemleri dijitale kaydı

Bankaların koronavirüs salgını nedeniyle müşterilerini dijital kanallara yönlendirmesi sonucu şubelerden yapılan işlemlerin toplam işlemlerindeki payı tek hanelere düştü.

3.04.2020Ekonomi
Kredi kartı borçları ertelendi mi Kredi borcu erteleme nasıl yapılır

Kredi kartı borçları ertelendi mi? Kredi borcu erteleme nasıl yapılır?

Kredi ya da kredi kartı borçlarının ertelenip ertelenmediği, milyonlarca vatandaş tarafından takip ediliyor. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank ve bazı bankaların yaptığı açıklamalara göre corona virüs önlemleri kapsamında kredi ödemeleri ve kredi kartı borçları destek paketi kapsamında neticeye kavuşmuştu. Peki, kredi kartı borçları ertelendi mi? Kredi borcu erteleme nasıl yapılır? Hangi banka kredi borçlarını erteledi? İşte, kredi borçları erteleme ile ilgili bankaların yaptıkları açıklamalar.

1.04.2020Ekonomi
Koronavirüs, bankacılık işlemlerini dijitale kaydırdı

Koronavirüs, bankacılık işlemlerini dijitale kaydırdı

Bankaların yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle müşterilerini dijital kanallara yönlendirmesi sonucu şubelerden yapılan işlemlerin toplam bankacılık işlemlerindeki payı tek hanelere düştü.

30.03.2020Ekonomi
Evden emekli maaşı alma şartları nelerdir, emekli maaşı evden nasıl alınır İşte evden emekli maaşı veren bankalar

Evden emekli maaşı alma şartları nelerdir, emekli maaşı evden nasıl alınır? İşte evden emekli maaşı veren bankalar

Corona virüsü önlemleri çerçevesinde, 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olanların emekli maaşlarını evden alabilecekleri belirtildi. İçişleri Bakanlığı tarafından valiliklere verilen talimat kapsamında, Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası Denizbank ve PTT ile varılan mutabakat kapsamında valilikler ve kaymakamlıklar koordinasyonunda sokağa çıkma yasağı olanların maaş ödemeleri evlerinde yapılacak. Peki, Evden emekli maaşı alma şartları nelerdir? Evden emekli maaşı nasıl alınır? İşte, o konuyla ilgili detaylar.

25.03.2020Ekonomi
İçişleri Bakanlığı talimat verdi Emekli maaşlarını evlerinden alabilecekler

İçişleri Bakanlığı talimat verdi! Emekli maaşlarını evlerinden alabilecekler

İçişleri Bakanlığı, 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olanların emekli maaşlarını evlerinden alabilmeleri için valiliklere talimat verdi.

25.03.2020Gündem
Kredi kartı ödemeleri ertelendi mi Kredi ödemeleri son tarih ne zaman

Kredi kartı ödemeleri ertelendi mi? Kredi ödemeleri son tarih ne zaman?

Kredi ödemeleri ne zaman yapılacak? sorusu, ülkemizde alınan corona virüsü önlemleri kapsamında yanıtı araştırılan konulardan oldu. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank ve bazı bankalar son yaptığı açıklamalara göre, müşterilerinin virüs salgını sürecini mali açıdan en az hasarla atlatabilmesi amacıyla hazırladıkları destek paketlerini devreye soktuklarını duyurdu. Peki, Kredi kartı ödemeleri ertelendi mi? Kredi ödemeleri son tarih ne zaman? İşte, kredi ödemeleriyle ilgili ayrıntılı bilgiler...

25.03.2020Ekonomi
Denizbanktan borçlara öteleme kararı

Denizbank'tan borçlara öteleme kararı

Koronavirüs salgını nedeniyle Denizbank, müşterilerinden gelecek olan taleple birlikte borçları öteleyeceğini duyurdu.

24.03.2020Ekonomi
Son dakika... Hangi bankalarda kredi ödemeleri ertelendi 5 bankadan Corona virüse karşı destek paketi

Son dakika... Hangi bankalarda kredi ödemeleri ertelendi? 5 bankadan Corona virüse karşı destek paketi

Dünya genelinde etkisini gösteren Covid-19 salgınıyla mücadele Türkiye'de de devam ederken 3 banka konuyla ilgili işletmelere ve bireylere mücadele destek paketlerini sundu. Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank paketlerini açıkladıktan sonra bir açıklamada Bakan Albayrak'tan geldi. Albayrak Twitter'dan, "Kamu Bankalarımız da sorumluluklarının gereğini yerine getiriyor" dedi. Ardından İş Bankası, Ziraat Katılım, Akbank ve Vakıf Katılım paket açıkladılar ve az önce QNB Finansbank'tan da açıklama geldi.

23.03.2020Ekonomi
Telefon numarasını çalışanlarıyla paylaştı

Telefon numarasını çalışanlarıyla paylaştı

Corona Virüsü salgını nedeniyle Denizbank Genel Müdürü Ateş, kendisinin ve üst yönetimin cep telefonlarını 14 bine yakın çalışanıyla paylaştı, “Dileyen bizi doğrudan arayabilir” dedi.

20.03.2020Ekonomi
PTT promosyonları ne zaman ödenecek PTT emekli promosyonu şartları neler

PTT promosyonları ne zaman ödenecek? PTT emekli promosyonu şartları neler?

Milyonlarca emeklinin yakından takip ettiği emekli promosyonları miktarı SGK ile bankalar arasında yapılan protokol çerçevesinde netleşti. Bankacılık faaliyetlerine yön veren PTT emekli maaş müşterilerinin belirlenen şartlara uygunluk göstermesi halinde emekli aylığına promosyon ödemesi yapıyor. Bu kapsamda PTT müşterilerine alternatif fırsatlar sunuyor. Peki, PTT promosyonları ne zaman ödenecek? PTT emekli promosyonu şartları neler? İşte, o konuyla ilgili detaylar.

17.03.2020Ekonomi
Son Dakika | PFDK, Fenerbahçe-Galatasaray maçının cezalarını açıkladı

Son Dakika | PFDK, Fenerbahçe-Galatasaray maçının cezalarını açıkladı!

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Fenerbahçe-Galatasaray maçının cezalarını açıkladı. Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal'a 1 maç men cezası verildi. Ozan Tufan ise para cezasına çarptırıldı. Deniz Türüç'e ise 1 maç ceza verildiği duyuruldu.

27.02.2020Futbol
‘Kadınımızın Hatıra Defteri’

‘Kadınımızın Hatıra Defteri’

Nebil Özgentürk yönetmenliğinde, Cumhuriyet’in ilk gününden bugüne toplumsal yaşantıya damgasını vuran kadınlara saygı duruşu niteliğindeki “Kadınımızın Hatıra Defteri” projesini DenizKültür aracılığıyla hayata geçirdi.

27.02.2020Keyif
Tüm emeklileri ilgilendiriyor Promosyonlar yenileniyor

Tüm emeklileri ilgilendiriyor! Promosyonlar yenileniyor

Emeklilerin tamamını ilgilendiren promosyon tutarları için bankalarla yeni sözleşme imzalamak gerekiyor. Emekliler kendilerine uygun buldukları bankalarla sözleşme yapmaya Mart ayında başlayacak.

27.02.2020Ekonomi
fastPay ve İstanbul Wildcats’ten espor’un geleceğine güçlü imza

fastPay ve İstanbul Wildcats’ten espor’un geleceğine güçlü imza

DenizBank yenilikçi ürünü fastPay ile spor alanına desteğini genişletecek bir iş birliğine imza atarak Türkiye, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika'nın en geniş kadrolu espor kulübü olan İstanbul WildCats’in isim sponsoru oldu.

25.02.2020eSpor
İDSOda Beethoven gecesi

İDSO'da Beethoven gecesi

İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası (İDSO), DenizBank Konserleri kapsamında 21 Şubat'ta müzikseverlerle buluşacak.

18.02.2020Keyif
Huawei Developer Day, Türkiye’de ilk kez düzenlendi

Huawei Developer Day, Türkiye’de ilk kez düzenlendi

Türkiye’de ilk kez düzenlenen Huawei Developer Day (HDD) etkinliğinde şirketler ve geliştiriciler ile biraraya gelen Huawei, Huawei Mobil Servisleri’nin (HMS) gelişimi için 50 milyon TL yatırım yapacak.

18.02.2020Teknoloji
‘Wolfie Harikalar Operasında’ sahnede

‘Wolfie Harikalar Operasında’ sahnede

DenizBank Çocuk Operası’nın ikinci eseri ‘Wolfie Harikalar Operasında’, Zorlu PSM Platinum Sahnesi'nde seyirciyle buluştu.

17.02.2020Kitap Sanat
PTT’den emeklilere 450 TL’ye varan promosyon fırsatı

PTT’den emeklilere 450 TL’ye varan promosyon fırsatı

Emeklilerin yaşam kalitesinin arttırılması için 2017 yılının Mart ayından itibaren promosyon uygulaması başlatılmıştı. Emeklilere aylıklarının karşılığında verilen promosyon imkanı için Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile bankalar arasında protokol imzalanmıştı. Bankacılık faaliyetlerine son yıllarda hız veren PTT’de milyonlarca emekli aylığına promosyon müjdesi verdi. Emekli maaş müşterilerinin belirlenen şartlara uygunluk göstermesi halinde promosyon imkanından faydalanabilecek. PTT promosyonlarından kimler yararlanabilecek? Promosyon şartları nelerdir? PTT promosyon miktarı ne kadardır? İşte PTT promosyonlarına dair merak edilen bütün detaylar…

14.02.2020Ekonomi
Emeklilere promosyon müjdesi İşte promosyon veren o bankalar

Emeklilere promosyon müjdesi! İşte promosyon veren o bankalar

2017 yılının Mart ayından itibaren emeklilere özel anlaşmalı bankalar aracılığıyla promosyon verilmeye başlanmıştı. Emekliler, bankalarla sözleşme imzalayarak bu promosyon imkanından yararlanabiliyordu. 2020 yılına gelindiğinde ise, emekli maaşlarına yapılan zam miktarlarının ödemelere yansıtılmasının ardından promosyon ücretleri merak konusu olmaya başladı. Önümüzdeki aylarda emekliler, promosyon imkanından yararlanmak için sözleşmelerini yenileyebilecek. Emekliler, bir bankadan 3 yıl boyunca maaş alma koşuluyla promosyon anlaşması yapacak. Peki, hangi banka ne kadar promosyon verecek? İşte, bankaların merak edile promosyon teklifleri…

10.02.2020Ekonomi
Faizsiz KOSGEB kredisi nasıl alınır İşte sıfır faiz kredi detayları

Faizsiz KOSGEB kredisi nasıl alınır? İşte sıfır faiz kredi detayları!

Sermayesi olmamasına rağmen iş yeri açmak veya iş yerini büyütmek isteyen girişimcilere KOSGEB’den büyük destek müjdesi geldi. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı tarafından girişimcilere geri ödemesiz hibe ve faizsiz kredi destekleri sunuluyor. Gerekli şartları sağlayan işletme sahipleri devlet destekli KOSGEB imkanlarından faydalanabiliyor. Peki, sıfır faiz kredi hakkından kimler yararlanabilir? Faizsiz kredi başvurusu nasıl yapılır? İşte, KOSGEB faizsiz kredisine ilişkin merak edilen bütün detaylar…

7.02.2020Ekonomi
TFF, DenizBank ile sponsorluk anlaşması imzaladı

TFF, DenizBank ile sponsorluk anlaşması imzaladı!

Türkiye Futbol Federasyonu, DenizBank ile 3 yıl sürecek iş birliği anlaşması imzaladı.

5.02.2020Futbol
Denizbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir Direk Operatöre Bağlanma Ve İletişim No

Denizbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir? Direk Operatöre Bağlanma Ve İletişim No

Denizbank ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştirmek için müşteri hizmetleri numaralarına ulaşmanız gerekmektedir. Ayrıca Denizbank tüm iletişim bilgilerine de ulaşabileceğiniz bilgileri derledik. Denizbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma ve temsilci ile görüşmek için işte yapmanız gerekenler.

13.01.2020Gündem
Vakıflarda kontenjan sevinci

Vakıflarda kontenjan sevinci

Yükseköğretim Kurulu’nun (YÖK) vakıf üniversiteleri kontenjan sınırını artı 5 olarak sınırlamasının ardından konu salı günü Ankara’da düzenlenen Türkiye Yükseköğretim Sektör Meclis Toplantısı’nda gündeme geldi.

11.01.2020Eğitim
Gaziantep FK Başkanı Mehmet Büyükekşi: Amacımız ligde hatırı sayılır bir kulüp olmak

Gaziantep FK Başkanı Mehmet Büyükekşi: Amacımız ligde hatırı sayılır bir kulüp olmak

Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Mehmet Büyükekşi, "Amacımız bir yandan ligde hatırı sayılır, istikrarlı bir kulüp olabilmek, diğer taraftan da bir futbolcu fabrikası olmak" dedi.

10.01.2020Futbol
Doğa Koleji artık İTÜnün

Doğa Koleji artık İTÜ'nün

Aylardır maaş alamayan öğretmen ve velilerin eylemleri nedeniyle zor günler geçiren Doğa Koleji, İTÜ'nün oldu. Hürriyet’in ulaştığı bilgilere göre, 18 Aralık’tan itibaren İTÜ ile Doğa Koleji arasında yapılan devir görüşmelerinde sona gelindi.

30.12.2019Eğitim
İstanbul Ayvansaray Üniversitesi de el değiştirdi

İstanbul Ayvansaray Üniversitesi de el değiştirdi

Bilgi, Şehir ve şimdi de İstanbul Ayvansaray Üniversitesi el değiştirdi. Doç. Dr. Tolga Yazıcı’nın başkanlığında Plato Vakfı tarafından 2016’da kurulan İstanbul Ayvansaray Üniversitesi, son zamanlarda ekonomik sıkıntı içindeydi. Mütevelli heyet başkanı Tolga Yazıcı, uzun süredir bir ortak arayışındaydı.

28.12.2019Eğitim
Bakan CNN Türk canlı yayında açıkladı: Doğa Kolejinde son durum ne

Bakan CNN Türk canlı yayında açıkladı: Doğa Koleji'nde son durum ne?

Doğa Koleji'nde öğretmenlerin iş bırakma eylemi ile başlayan krizle ilgili gelişmeler gelmeye devam ediyor. Kamuoyunun bir süredir gündeminde yer alan konuyla ilgili son olarak İTÜ Vakfı ile görüşmelerin tamamlandığı öğrenilmişti. Yaşanan gelişmelerin ardından, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk CNN Türk canlı yayınında açıklamalarda bulundu. Peki, Doğa Koleji'nde son durum ne?

20.12.2019Gündem
Doğa Kolejinden son dakika haberi

Doğa Koleji'nden son dakika haberi!

Doğa Koleji’nde yaşanan sıkıntıların ardından İTÜ Vakfı ile görüşmelerin dün tamamlandığı ve imzaların Milli Eğitim Bakanlığı’na kısa sürede gönderileceği öğrenildi.

20.12.2019Eğitim
Son Dakika Fenerbahçeden Garry Rodrigues için PFDK kararı Beşiktaş maçında oynayacak mı

Son Dakika! Fenerbahçe'den Garry Rodrigues için PFDK kararı! Beşiktaş maçında oynayacak mı?

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Sivasspor maçında kırmızı kart gören Fenerbahçe'den Garry Rodrigues'e 2 maç men cezası verdi.

19.12.2019Futbol
Borsada, yabancı takasındaki düşüş kottan çıkan paylarla devam ediyor

Borsada, yabancı takasındaki düşüş kottan çıkan paylarla devam ediyor

MKK verilerine göre geçen haftayı yüzde 60,4'ten tamamlayan yabancı saklama oranı, bugün yüzde 59,1'e kadar geriledi.

17.12.2019Ekonomi
2020 yılında 11 banka piyasa yapıcı olacak

2020 yılında 11 banka "piyasa yapıcı" olacak

Hazine ve Maliye Bakanlığı, Ocak-Aralık 2020 döneminde piyasa yapıcı (PY) olarak faaliyet göstermesi uygun görülen 11 bankayı açıkladı.

17.12.2019Ekonomi
11 banka piyasa yapıcı seçildi

11 banka piyasa yapıcı seçildi

Hazine ve Maliye Bakanlığı, 2020 yılı için 11 bankayı piyasa yapıcı olarak görevlendirdi.

17.12.2019Ekonomi
Son dakika haberi: Kredi kartı olan herkesi ilgilendiriyor Yetkililerden kritik duyuru

Son dakika haberi: Kredi kartı olan herkesi ilgilendiriyor! Yetkililerden kritik duyuru

Bankacılık sektörü yetkilileri, özel kampanyalar kapsamında kazanılan puanların kullanımında tarih sınırlaması olduğunu, diğer harcamalarda kazanılan para puanların silinemeyeceğini ve gelecek yıla devredilebileceğini ifade etti.

14.12.2019Ekonomi
DenizBank’tan 1,1 milyar dolarla yılın en büyük taze finansmanı

DenizBank’tan 1,1 milyar dolarla yılın en büyük taze finansmanı

DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş "Sektörde çok sayıda ilke imza atan sendikasyon işlemimiz DenizBank’ın sağlam yapısını uluslararası arenada bir kez daha gözler önüne serdi. Türkiye ekonomisine taze kaynak sağlanması bakımından büyük önem arz eden işlem, gerek iki yıla varan uzun geri ödeme süresi gerek EBRD’nin uluslararası bankalar konsorsiyumu eşliğinde girdiği ilk işlem olması yönleriyle de çok değerli" dedi.

12.12.2019Ekonomi

Yazar Sonuçları

Defteri kalemi usulca masaya bırakın, yola çıkıyoruz

Önümüzdeki iki hafta boyunca sürecek olan yarıyıl tatilinde ailece gidebileceğiniz şehir gezisi önerilerim var. İlginç müzelerden tarihi yerlere, eğlenceli etkinliklerden yerel lezzet adreslerine oğlumla deneyimlediğim, işinize yarayacağını düşündüğüm pek çok seyahat tavsiyesi bu yazıda bir arada!

19.01.2020

Vakıflarda kontenjan sevinci

Yükseköğretim Kurulu’nun (YÖK) vakıf üniversiteleri kontenjan sınırını artı 5 olarak sınırlamasının ardından konu salı günü Ankara’da düzenlenen Türkiye Yükseköğretim Sektör Meclis Toplantısı’nda gündeme geldi.

11.01.2020

Ayvansaray Üniversitesi de el değiştirdi

Bilgi, Şehir ve şimdi de Ayvansaray Üniversitesi el değiştirdi. Doç. Dr. Tolga Yazıcı’nın başkanlığında Plato Vakfı tarafından 2016’da kurulan İstanbul Ayvansaray Üniversitesi, son zamanlarda ekonomik sıkıntı içindeydi. Mütevelli heyet başkanı Tolga Yazıcı, uzun süredir bir ortak arayışındaydı.

28.12.2019