EKSTRA
MENÜ

Denızbank

Denızbank ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Denızbank haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 6.805 Denızbank haberi bulunmuştur.

Denızbank Haberleri

Gref: Türkiye bizim ikinci vatanımız

Gref: Türkiye bizim ikinci vatanımız

DENİZBANK’ın yurtdışındaki tüm aktifleri içerisinde en önemli varlıkları olduğunu belirten Sberbank CEO’su ve İcra Kurulu Başkanı Herman Gref, “Burada kendimizi çok rahat hissediyor ve Türkiye’yi ikinci vatanımız olarak görüyoruz” dedi. Gref, şöyle konuştu: “DenizBank, şu anda yurtdışındaki tüm aktiflerimiz içerisinde en önemli varlığımız. Türkye'deki önceliklerimizi korumaya devam edecek ve altyapı projelerine desteklerimizi büyük bir istekle sürdüreceğiz. Çünkü Türkiye'nin bu konuda iddialı planlarının olduğunu biliyoruz. Rusya ile Türkiye'yi birbirine bağlayan sınırlar ötesi birtakım ürünler geliştirmeye devam edeceğiz. Ruble ve TL bazındaki işlemleri geliştirme yönünde çalışmaları sürdüreceğiz.”

24.10.2017Ekonomi
DenizBank en önemli varlığımız

'DenizBank en önemli varlığımız'

Sberbank Üst Yöneticisi (CEO) ve İcra Kurulu Başkanı Herman Gref, DenizBank'ın, şu anda yurt dışındaki tüm aktifleri içerisinde en önemli varlıkları olduğunu belirterek, "Türkye'deki önceliklerimizi korumaya devam edecek ve altyapı projelerine desteklerimizi büyük bir istekle sürdüreceğiz. Çünkü Türkiye'nin bu konuda iddialı planlarının olduğunu biliyoruz." dedi.

24.10.2017Ekonomi
Türk vatandaşlarına vize serbestliği konusunda iyimseriz

"Türk vatandaşlarına vize serbestliği konusunda iyimseriz"

Rusya Enerji Bakanı Aleksandr Novak, Türk vatandaşlarına vize serbestliği sağlanmasına olumlu baktıklarını belirterek, "Hizmet pasaportu sahiplerine ve lisans sahibi araç kullanıcılarına vize serbestisi sağlanması için çalışmaların yakında sonuçlanacağı konusunda iyimseriz." dedi.

22.10.2017Ekonomi
Motorlu Taşıtlar Vergisi nasıl ödenir (MTV ödeme ve borç sorgulama işlemleri)

Motorlu Taşıtlar Vergisi nasıl ödenir (MTV ödeme ve borç sorgulama işlemleri)

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemeleri yeni yılla birlikte yapılacak. Bir çok taşıt sahibide MTV ödemelerini nasıl yapacağını ve borç sorgulama işlemlerinin nasıl gerçekleştirildiğini merak ediyor. Peki Bankalardan veya GİB'den Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesi ve sorgulama işlemleri nasıl yapılır? İşte detaylar

20.10.2017Gündem
Verimi arttıracak mobil uygulama

Verimi arttıracak mobil uygulama

DENİZBANK, yeni geliştirdiği “Deniz’den Toprağa” mobil uygulamasıyla çiftçilerin ürünlerini daha verimli yetiştirebilmeleri için ihtiyaç duyabilecekleri tüm bilgilere tek tıkla ulaşabilecekleri bir platform sunuyor.

18.10.2017Ekonomi
CEO’larla bir gün

CEO’larla bir gün!

DÜNYADA 10 yıldır üniversite öğrencileri iş dünyasının en tepesindekilerin deneyimlerini gözlemleme ve tecrübe etme imkanı buluyor.

6.10.2017Ekonomi
“Bir gün CEO programı” ile bugünün liderlerinden geleceğin liderlerine deneyim aktarımı…

“Bir gün CEO programı” ile bugünün liderlerinden geleceğin liderlerine deneyim aktarımı…

Geleceğin lider adaylarını Türkiye’nin alanında öncü şirketlerinin üst düzey yöneticileri ile buluşturacak olan program, gençlere teorik eğitimin üzerine uygulamayı da görme şansı verecek.

27.09.2017Kampüs
8. İstanbul Finans Zirvesi için geri sayım başladı

8. İstanbul Finans Zirvesi için geri sayım başladı

8. kez düzenlenecek olan İstanbul Finans Zirvesi (IFS 2017) yarın başlayacak. İstanbul Finans Zirvesi'nde bu sene finansal teknolojiler ve risk yönetimini ele alınacak.

26.09.2017Ekonomi
Denizbank’tan 20’nci  yaşa özel kutlama

Denizbank’tan 20’nci yaşa özel kutlama

DENİZBANK, 20’nci kuruluş yıl dönümünü İstanbul’da Tarkan, Rus Kızılordu Korosu ve Ajda Pekkan’ın da sahne aldığı özel bir davetle kutladı. Zorlu Center’da düzenlenen etkinliğe, Sberbank Yönetim Kurulu Başkanı Herman Gref, bankanın önceki hissedarları Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, eski Dexia üst yöneticileri (CEO) Axel Miller ve Pierre Mariani’nin yanı sıra  iş dünyasından çok sayıda kişi katıldı. Etkinlikte, Denizbank’ın 20 yıllık başarı öyküsü ve gelecek yıllara ilişkin vizyonu paylaşıldı. Etkinlik Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş’in ‘My Way’ (Benim yolum) isimli şarkıyı seslendirmesiyle başladı.

22.09.2017Ekonomi
DenizBank, 20nci yılını kutladı

DenizBank, 20'nci yılını kutladı

DenizBank, 20'nci kuruluş yıl dönümünü İstanbul'da özel bir davetle kutladı. Törende konuşan DenizBank Genel Müdürü Ateş: "(Sberbank-DenizBank) Biz bu birleşmeyi aynı zamanda bir milli vazife olarak da görüyoruz" dedi. Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Zorlu ise "DenizBank benim için gururdur. Gerçekten böyle bir kurumun temellerini o kadar sağlam attığımız için çok mutluyum, bunu tarif edemem" şeklinde konuştu.

22.09.2017Ekonomi
Beşiktaştan KAPa kredi açıklaması

Beşiktaş'tan KAP'a kredi açıklaması

Beşiktaş, Denizbank ve Ziraat Bankası'yla 96 milyon 400 bin Dolar değerindeki kredi görüşmeleriyle ilgili açıklama yaptı.

11.09.2017Futbol
Son dakika... Türkiye Varlık Fonu Başkanı Mehmet Bostan görevden alındı iddiası

Son dakika... Türkiye Varlık Fonu Başkanı Mehmet Bostan görevden alındı iddiası

Üst düzey bir yetkili, Türkiye Varlık Fonu (TVF) Başkanı Mehmet Bostan'ın dün itibarıyla görevinden alındığı ve yerine bir süreliğine Borsa İstanbul Başkanı Himmet Karadağ'ın vekaleten getirildiğini söyledi.

7.09.2017Ekonomi
Şehit çocuklarına eğitim desteği arttı

Şehit çocuklarına eğitim desteği arttı

Çalışma Bakanlığına bağlı Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından şehit, Harp ve Vazife Malüllerinin çocuklarına yapılan eğitim ve öğretim yardımı artırıldı. Yardımlar en geç 27 Eylül’e kadar çeşitli bankalara yatırılacak.

7.09.2017Eğitim
Bayram kredisi kampanyaları başladı

Bayram kredisi kampanyaları başladı

Yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla müşterilerinin artan nakit ihtiyaçlarına yönelik çeşitli kredi kampanyaları düzenleyen bankalar, yüzde 0,99'dan başlayan faiz oranı, 48 aya varan vade ve farklı ödeme seçenekleri sunuyor. Geleneksel hale gelen bayram kredilerinin yanı sıra bazı bankalar da taşıt, esnaf ve işletmelere özel kampanyalar düzenliyor.

22.08.2017Ekonomi
Kredi kartı ve internetten alışveriş yapanlar dikkat.. Süre uzatıldı

Kredi kartı ve internetten alışveriş yapanlar dikkat!.. Süre uzatıldı

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) tarafından alınan karar doğrultusunda kredi kartlarının internette kullanımı müşteri onayına bağlanıyor. Bu sebeple kredi kart sahiplerinin internetten alışveriş yapabilmesi ve internetten bankacılık işlemleri için banklara onay verilmesi gerekiyordu.. Bu karar için son gün 16 Ağustos (bugün) için belirlenmişken, e-ticarette bir yavaşlama meydana gelmemesi adına süre 31 Aralık 2017 tarihine ertelendi..

16.08.2017Ekonomi
İnternetten kredi kartı ile alışveriş yapanlar dikkat Bankanıza onay vermediyseniz..

İnternetten kredi kartı ile alışveriş yapanlar dikkat! Bankanıza onay vermediyseniz..

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) tarafından alınan karar doğrultusunda kredi kartlarının internette kullanımı 17 Ağustos’ta müşteri onayına bağlanacak. Müşteri istemedikçe kredi kartları online alışverişe kapatılacak.

12.08.2017Ekonomi
‘Trendleri yakından  takip ediyoruz’

‘Trendleri yakından takip ediyoruz’

DENİZBANK olarak 2012 yılında bankacılık sektöründe bir ilke imza attıklarını, kurdukları ‘Dijital Kuşak Bankacılığı’ bölümü ile banka olarak yıldan yıla ses getiren ve rakiplerini geride bırakarak başarılara imza attıklarını söyleyen DenizBank Dijital Kuşak Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Murat Çelik, “Bankacılık ve teknoloji alanındaki sektörel gelişmeleri ve yeni trendleri yakından takip ederek çağa hızlı bir şekilde adapte oluyoruz.

9.08.2017Ekonomi
2017 ikinci çeyrek ve ilk yarı bilançoları

2017 ikinci çeyrek ve ilk yarı bilançoları

Akbank, DenizBank, Garanti Bankası, Halkbank, ING Bank ve Türk Telekom'un 2017 ikinci çeyrek ve ilk yarı bilançoları belli oldu.

9.08.2017Ekonomi
‘Taze döviz’ onun işi

‘Taze döviz’ onun işi!

AKFEN Holding, Mersin Uluslararası Limanı’ndaki yüzde 50 hissedeki yüzde 40’lık payını 869 milyon dolara devri için Avustralyalı altyapı fonu IFM Investors ile hisse devir sözleşmesi imzaladı. Böylece Akfen’in 2017 yılı içinde Türkiye’ye doğrudan sağladığı yabancı yatırım nakit girişi (FDI) 1 milyar 229 milyon dolara ulaştı.

31.07.2017Ekonomi
2017 YDS sınavı ne zaman yapılacak YDS sonbahar dönemi başvurusu nasıl yapılır

2017 YDS sınavı ne zaman yapılacak? YDS sonbahar dönemi başvurusu nasıl yapılır?

2017 YDS sınavının ne zaman yapılacağı, sınava katılım sağlayacak birçok vatandaş tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konulardan birisi haline geldi. YDS başvuruları dün ÖSYM tarafından erişime açıldı ve birçok kişi sınava katılım sağlamak amacıyla başvurularını gerçekleştirdi. Başvuru işlemlerini yapamayan vatandaşlar YDS başvurusunun nasıl yapılacağını internet üzerinden araştırıyorlar. Peki, 2017 YDS sınavı ne zaman yapılacak? YDS sonbahar dönemi başvurusu nasıl yapılır? İşte detaylar.

27.07.2017Eğitim
Simitle tarih yazıyor

Simitle tarih yazıyor

Simit Sarayı’nın yüzde 10’u Suudi Fawaz Alhokair Grup’a satıldı. Anlaşmanın 100 milyon dolar civarında bir bedelle gerçekleştiği öğrenildi. Simit Sarayı Yönetim Kurulu Başkanı Kavukcu’nun şimdi de rotayı 400 milyon doların üzerinde bir halka arz için Londra Borsası’na çevirdiği belirtiliyor.

18.07.2017Ekonomi
CDOlar artık zorunluluk

CDO'lar artık zorunluluk

Hem teknolojiden, hem stratejiden hem de pazarlamadan anlayan dijital liderler olarak tanımlanan CDO’lara ihtiyaç giderek artıyor. Büyük şirketler dijital dönüşümü yakalayıp kazançlarını arttırmak, belediyeler ise şehirleri akıllı bir hale dönüştüre-bilmek için CDO arayışına girdiler.

Türk şirketleri yabancıların radarında

Türk şirketleri yabancıların radarında

Son 10 yılda birçok yabancı şirketin radarına giren Türk şirketlerine bu anlamda en büyük rağbet ABD'lilerden geldi. EY verilerine göre ABD'li yatırımcılar bu süre zarfında 161 Türk şirketine yatırım yaptı.           

16.07.2017Ekonomi
Beşiktaşta 96 milyon dolarlık anlaşma

Beşiktaş'ta 96 milyon dolarlık anlaşma!

Beşiktaş, eski borçlarını yapılandırmak için 96 milyon 400 bin dolar değerinde bir kredi anlaşması yaptığını duyurdu.

5.07.2017Futbol
Borsadaki şirketlerin piyasa değeri 6 ayda 163 milyar lira arttı

Borsadaki şirketlerin piyasa değeri 6 ayda 163 milyar lira arttı

Geçen yılın sonunda 616 milyar lira olan Borsa İstanbul'daki şirketlerin piyasa değeri, 30 Haziran 2017 kapanışı itibarıyla 779 milyar lira oldu.

5.07.2017Ekonomi
Arkadaşını getir 100 TLyi götür

Arkadaşını getir 100 TL'yi götür

Denizbank, Sosyal Güvenlik Kurumu ile yaptığı protokol kapsamında 3 yıl boyunca maaşını bankadan alma sözü veren emeklilere 450 liraya varan nakit kazanma fırsatı sağlarken, emekli tanıdıklarını Denizbank’a yönlendiren tüm müşterilerine de yönlendirdikleri her emekli için 100 TL nakit hediye ediyor.

29.06.2017Ekonomi
Hisse satışında 2 gün bekleme bitiyor

Hisse satışında 2 gün bekleme bitiyor

DENİZBANK Finansal Hizmetler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Deniz Yatırım, yeni hizmeti “T+0” ile hisse senedi satışlarında paranın hesaba yatması için 2 gün beklemeye son veriyor.

21.06.2017Ekonomi
Hisse senedi satışlarında iki gün beklemeye son

Hisse senedi satışlarında iki gün beklemeye son!

Deniz Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. hisse senedi alım-satımı yapan müşterileri için yeni bir projeye geliştirdi. "T+0" adı verilen yeni uygulama ile hisse senedi satışları karşılığı olan tutar, daha önce 2 gün olan bekleme süresine gerek kalmadan, anında müşteri hesaplarına aktarılabiliyor.

21.06.2017Ekonomi
Hürriyet Kitap Sanat buluşması

Hürriyet Kitap Sanat buluşması

Kültür ve iş dünyası Hürriyet Kitap Sanat gecesinde bir araya geldi.

8.06.2017Kitap Sanat
İnternet dizisi Görünen Adama büyük ilgi

İnternet dizisi 'Görünen Adam'a büyük ilgi

Televizyon reklamları için hayata geçirilen ‘Deniz Adam’ karakterinin, Leyla ile Mecnun dizisi ile tanınan yönetmen Onur Ünlü’nün yazıp yönettiği internet dizisi Görünen Adam’ın senaryosuna entegre edilmiş hali büyük ilgi gördü.

7.06.2017Televizyon
Hem emekliye hem de emekli adaylarına yüksek promosyon

Hem emekliye hem de emekli adaylarına yüksek promosyon

Bankalar promosyonda birbiri ardına tutarları yükseltirken; 3 yıllık söz verip ödemesini alan emekliler de fırsatları değerlendirebilecek. Emekli isterse, kalan sürenin parasını iade edip yüksek tekliften yararlanabilecek

3.06.2017Ekonomi
1 dolar 1 euro olur mu 3 aydır rafta

"1 dolar 1 euro olur mu" 3 aydır rafta

Piyasaların birkaç yıldır gündeminde olan doların euroyu yakalayacağı beklentisi, son aylarda yaşanan gelişmelerle euronun değer kazanması sonucu rafa kalktı.

1.06.2017Ekonomi

Yazar Sonuçları

Tariş Zeytin’in hafızası ayrılıyor

Türkiye’nin asırlık kurumlarından Tariş’in Zeytin ve Zeytinyağı Birliği’nde 25 yıllık başkan Cahit Çetin ayrılıyor. Çetin, zeytinlerin maden değil otoyollar ve limanlar yüzünden tehlikede olduğunu söylüyor ve “Zeytincilik tehlikede. Bir gün zeytini de ithal edebiliriz” diyor.

8.07.2017