EKSTRA
MENÜ

Deniz Baykal

Deniz Baykal ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Deniz Baykal haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 21.011 Deniz Baykal haberi bulunmuştur.

Deniz Baykal Haberleri

Meclis hazırlanıyor Bayraklar da değiştirildi...

Meclis hazırlanıyor! Bayraklar da değiştirildi...

TBMM yeni döneme hazırlanıyor. Koltuklar, sıralar, masalar tek tek süpürülüp silinirken genel kurul salonundaki bayraklar da değiştirildi.  Deniz Baykal için ise özel bir düzenleme yapıldı.

3.07.2018Gündem
Baykal, Pavey’in odasına geçecek

Baykal, Pavey’in odasına geçecek

En yaşlı üye sıfatıyla TBMM Geçici Başkanı olarak milletvekili yemin töreninde TBMM Genel Kurulu’nu açacak olan CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal’a, Ana Bina 1. katta, daha önce eski CHP İstanbul Milletvekili Şafak Pavey’in odası verildi.

2.07.2018Gündem
Son dakika: FETÖnün kilit ismi cezaevinde ölü bulundu

Son dakika: FETÖ'nün kilit ismi cezaevinde ölü bulundu

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) yöneticiliği suçlamasıyla Sincan Cezaevinde tutuklu bulunan eski Ankara İstihbarat Şube Müdürü Zeki Güven'in kalp krizi sonucu öldüğü bildirildi.

1.07.2018Gündem
Kızından Mecliste keşif

Kızından Meclis'te keşif

27’nci dönem parlamentosuna ‘en yaşlı üye’ unvanıyla giren 80 yaşındaki CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın sağlık durumu nedeniyle ‘geçici başkanlığı’ kimin üstleneceği netleşmedi.

27.06.2018Gündem
İnce: Ağzımdan kurultay duymayacaksınız

İnce: Ağzımdan kurultay duymayacaksınız

Muharrem İnce, seçimlerin ardından başlayan parti içi tartışmaları sonlandıracak açıklamayı yaptı ve “Herkes yerinde kalsın. Ağzımdan kurultay diye bir şey duyamayacaksınız” dedi.

27.06.2018Gündem
TBMMde yemin törenini Baykal mı yönetecek

TBMM'de yemin törenini Baykal mı yönetecek

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın kızı Prof. Dr. Aslı Baykal, doktorların nuygun görmesi halinde yemin törenini en yaşlı sıfatıyla Deniz Baykal'ın yönetebileceğini söyledi. Meclis açılışını yönettiği takdirde genel kurul salonunda Baykal için özel düzenlemeler yapılacak.

27.06.2018Gündem
2018 Seçim sonuçları sandıklarından gelen son sonuçlar.. İl il ve ilçelerin seçim sonuçları

2018 Seçim sonuçları sandıklarından gelen son sonuçlar.. İl il ve ilçelerin seçim sonuçları

24 Haziran seçimlerinin sona ermesinin ardından vatandaşlar illerindeki seçim sonuçları detaylarını araştırıyorlar. İnternette en çok aranan konulardan biri olan seçim sonuçları vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İllerindeki hatta ilçelerindeki seçim sonuçlarını ve oy oranlarını öğrenmek isteyenler için tüm seçim sürecini derledik.. İşte il il ve ilçelerin seçim sonuçları

26.06.2018Gündem
Meclisin ilk oturumunu Devlet Bahçeli yönetebilir

Meclis'in ilk oturumunu Devlet Bahçeli yönetebilir

27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimi sonuçlarına göre, 79 yaşındaki Deniz Baykal'ın sağlık sorunları nedeniyle ilk meclis oturumunu 70 yaşındaki MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin yönetmesi bekleniyor.

25.06.2018Gündem
Deniz Baykal 11. kez parlamentoda

Deniz Baykal 11. kez parlamentoda

Deniz Baykal, CHP Antalya Milletvekili olarak 11. kez Meclise girdi.

25.06.2018Gündem
Seçim bitti... Şimdi ne olacak

Seçim bitti... Şimdi ne olacak?

Genel Kurul, seçimlerin kesin sonuçlarının açıklanmasını takip eden üçüncü günde saat 14.00'te toplanacak. İlk toplantıda, milletvekillerinin ant içme töreni yapılacak. Başkan seçilinceye kadar, en yaşlı milletvekili, Geçici Başkanlık görevini üstlenecek. İlk toplantının ardından en az 6, en çok 10 gün içinde Meclis Başkanı seçimi tamamlanacak.

25.06.2018Gündem
2018 milletvekili seçim sonuçları belli oldu... İşte partilerin milletvekili listeleri

2018 milletvekili seçim sonuçları belli oldu... İşte partilerin milletvekili listeleri

24 Haziran seçim sonuçları ile birlikte, Türkiye Büyük Millet Meclisine girecek olan 600 milletvekilinin listesi de belli oldu. YSK tarafından henüz resmi açıklama yapılmadığı için kesin olmayan seçim sonuçları olarak belirlenen listede, AA'nın son verilerine göre AK Parti'yi 293, CHP'yi 146, HDP'yi 67, MHP'yi 50, İYİ Parti'yi ise 44 milletvekili temsil edecek. İşte, 24 Haziran kesin olmaya seçim sonuçları bilgisine göre 600 milletvekilinin illere göre dağılımı

25.06.2018Gündem
CHP milletvekillerinin yarısı yeniden seçildi

CHP milletvekillerinin yarısı yeniden seçildi

CHP'nin 26. Dönem milletvekillerinden 65'i, yeni dönemde de görev alacak. CHP'nin TBMM'deki yeni yüzleri arasında Prof. Dr. İbrahim Kaboğlu, DİSK'in eski Genel Başkanı Kani Beko, eski bakanlardan Abdüllatif Şener de yer aldı.

25.06.2018Gündem
İlk turda zafer... AK Parti Meclis’te oy kaybetti, Büyükşehirleri korudu

İlk turda zafer... AK Parti Meclis’te oy kaybetti, Büyükşehirleri korudu

Yeni sistemin ilk cumhurbaşkanı oyların yüzde 52.4’ünü alarak ilk turda seçilen Erdoğan oldu. AK Parti, dünkü seçimlerin cumhurbaşkanlığı etabındaki zaferine karşılık Meclis etabında ise oy ve güç kaybı yaşadı. 1 Kasım 2015 seçimlerine göre yaklaşık 6 puan oy kaybına uğrayan AK Parti, milletvekili sayısının 600’e çıkarılmasıyla 300 olan Meclis çoğunluğunun altına düştü. Ancak, oy oranında kayıplar yaşasa da AK Parti 1 Kasım seçimlerindeki gibi 30 büyükşehirden 23’ünde ise gücünü koruyarak birinci parti çıktı. Bu büyükşehirler, Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mersin, Ordu, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon oldu.

24.06.2018Gündem
Baykal TBMMnin en yaşlı üyesi sıfatıyla ilk oturumu yönetecek

Baykal TBMM'nin en yaşlı üyesi sıfatıyla ilk oturumu yönetecek

CHP'nin Antalya milletvekili adayı Deniz Baykal resmi olmayan sonuçlara göre Antalya'dan bir kez daha vekil olarak seçilmeye hak kazandı. Bu durumda TBMM'deki yeni dönemde ilk oturumu Meclis'teki en yaşlı üye sıfatıyla TBMM Başkanı olarak Deniz Baykal yönetecek.

24.06.2018Gündem
Deniz Baykal oyunu kullandı

Deniz Baykal oyunu kullandı

Tedavisi Ankara'da devam eden CHP milletvekili Deniz Baykal, seyyar sandık uygulamasıyla oyunu kullandı.

24.06.2018Gündem
Oyunu kullanan Deniz Baykalın kızı: Çok kısa zaman sonra mikrofonu yeniden ona uzatacaksınız

Oyunu kullanan Deniz Baykal'ın kızı: Çok kısa zaman sonra mikrofonu yeniden ona uzatacaksınız

CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın kızı Prof. Dr. Aslı Baykal, Antalya’da oyunun ilk kullananlardan oldu.

24.06.2018Gündem
56.342.263 seçmen sandıkta

56.342.263 seçmen sandıkta

TÜRK siyasi tarihinde ilk kez siyasi partilerin ittifak şeklinde sandıkta yarışacağı çifte seçimde bugün 56 milyon 342 bin 263 seçmen, yurtiçinde 180 bin 896 sandıkta oy kullanıyor. İlk defa seçmen olan 1 milyon 650 bin 171 genç de sandığa gidecek. Oy verme işlemi tüm yurtta 08.00’de başlayacak ve 17.00’de sona erecek.

23.06.2018Gündem
Deniz Baykal seyyar sandıkta oy kullanacak

Deniz Baykal seyyar sandıkta oy kullanacak

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, uzun yıllar sonra ilk defa Antalya dışında bir ilde, Ankara’da oyunu kullanacak. Deniz Baykal, bu seçimde ilk defa uygulanacak seyyar sandık uygulamasından yararlanacak.

22.06.2018Gündem
CHP Bursa milletvekili adayları kimler 2018 Bursa CHP adayları

CHP Bursa milletvekili adayları kimler? 2018 Bursa CHP adayları

Bursa'da yaşayan vatandaşlar şehirlerinde kimlerin milletvekili adayı olduğunu merak ediyor. CHP'nin Bursa'da hangi isimleri milletvekilliği için aday gösterdiğini sorgulayan seçmenler, 24 Haziran seçimleri öncesi aramalarını yoğunlaştırdı. Peki, CHP'nin Bursa adayları kimler? Bursa'da CHP kimleri aday gösterdi?

21.06.2018Gündem
CHP Antalya milletvekili adayları kimler 2018 Antalya CHP adayları

CHP Antalya milletvekili adayları kimler? 2018 Antalya CHP adayları

Antalya'da yaşayan vatandaşlar şehirlerinde kimlerin milletvekili adayı olduğunu merak ediyor. CHP'nin Antalya'da hangi isimleri milletvekilliği için aday gösterdiğini sorgulayan seçmenler, 24 Haziran seçimleri öncesi aramalarını yoğunlaştırdı. Peki, CHP'nin Antalya adayları kimler? Antalya'da CHP kimleri aday gösterdi?

21.06.2018Gündem
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlundan Deniz Baykala bayram ziyareti

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan Deniz Baykal'a bayram ziyareti

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, dün Deniz Baykal'a tedavi gördüğü Bilkent'teki Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi'nde bir bayram ziyareti gerçekleştirdi.

18.06.2018Gündem
Tedavi gören Deniz Baykaldan ilk fotoğraf

Tedavi gören Deniz Baykal'dan ilk fotoğraf

Uzun süredir tedavi gören Deniz Baykal'ı ziyaret eden Halk TV Genel Müdürü Şaban Sevinç fotoğraf paylaştı.

14.06.2018Gündem
Yakın gözlem altında

Yakın gözlem altında

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, önceki gece atak geçirince bilinci kapandı.

4.06.2018Gündem
Son dakika.. Sağlık Bakanlığı’ndan Deniz Baykal açıklaması

Son dakika.. Sağlık Bakanlığı’ndan Deniz Baykal açıklaması

Sağlık Bakanlığı, CHP Eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın Gaziler Fizik Tedavi Hastanesi'nde tedavisi sürerken, 3 Haziran 2018 Pazar günü durumunda gözlemlenen değişiklik üzerine kontrol ve yeniden değerlendirilmek üzere Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirildiğini açıkladı.

4.06.2018Gündem
Deniz Baykal, Gülhane Hastanesine sevk edildi

Deniz Baykal, Gülhane Hastanesi'ne sevk edildi

Eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, rahatsızlanması üzerine tedavi gördüğü hastaneden Gülhane Eğitim Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi.

3.06.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Hürriyet Yayın Yönetmeni bu mutfaktan mı çıktı

SAHİR Erozan’ı gördüğüm an muzip bakışı ile bakıp konuştu:

20.06.2018

En yaşlı adaydan en genç adaya: Yaşın küçük ama büyük siyaset yap

TÜRKİYE’ye dönüşünden sonra Deniz Baykal’la ilk defa önceki akşam konuştum.

19.06.2018

Çiller’in seçim tahmini ve Yenikapı izlenimleri

HAFTA sonu İstanbul’da yapılan AK Parti mitinginin sürprizi eski Başbakan Tansu Çiller’di. Yenikapı mitingine katılarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek veren Çiller’le konuştum.

18.06.2018

Hayaller millet bahçesi, gerçek ANKAPARK

YOLU Londra’ya, New York’a düşmüş herkes “Neden bizde Central Park ya da Hyde Park yok” diye sorar.

15.06.2018

Deniz Bey’in fotoğraflarına bakarken mırıldandıklarım

GEÇEN yaz Bodrum’da bir araya gelmiştik Deniz Baykal’la.

14.06.2018

Seçim botoksları

Partisi lazım değil, hanım bir milletvekili adayımızın, aynı gün birden fazla estetik müdahale yaptırdığı için direksiyon başında fenalaştığı söylentisi dolaşıyor. Acaba siyasete girerken cila tazelemek adetten mi? Estetisyenlere sordum: Seçimlerden önce siyasetçi artışı yaşıyor musunuz?

11.06.2018