EKSTRA
MENÜ

Deniz Baykal

Deniz Baykal ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Deniz Baykal haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 21.011 Deniz Baykal haberi bulunmuştur.

Deniz Baykal Haberleri

Deniz Baykalın sağlık durumu hakkında Olcay Baykal ilk kez konuştu

Deniz Baykal'ın sağlık durumu hakkında Olcay Baykal ilk kez konuştu

Hastanede tedavi gören CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal'ın eşi Olcay Baykal ilk kez konuştu.

20.10.2017Gündem
Kılıçdaroğlu, Deniz Baykalın son durumuyla ilgili açıklama yaptı

Kılıçdaroğlu, Deniz Baykal'ın son durumuyla ilgili açıklama yaptı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, hastanede tedavi gören Deniz Baykal'ı ziyaret etti. Kılıçdaroğlu, Baykal'ın sağlık durumuna ilişkin ''Doktorlardan umut verici değerlendirmeler var. Kötüye gidiş yok, umutluyuz'' dedi.

20.10.2017Gündem
İyiye doğru dönüş var

İyiye doğru dönüş var

Ankara Üniversitesi (AÜ) Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, Deniz Baykal’ın yaşamsal bulgularının iyi olduğunu belirterek, “Nörolojik bulgularında iyiye doğru dönüş var” dedi. Deniz Baykal’ın İbn-i Sina Hastanesi’ne gelişi itibarıyla 72 saatin dolduğunu ifade eden İbiş, bu saatlerin çok önemli ve kritik olduğunu anımsattı. İbiş, “Ancak son 24 saattir, aslında dünkü (önceki gün) açıklamamızda da ipuçlarını vermiştik, bu bulgularda herhangi bir ilerleme olmadığını, tam tersine bir gerileme olduğunu sizlerle paylaşmak istiyorum” diye konuştu.

19.10.2017Gündem
Deniz Baykalın sağlık durumuyla ilgili yeni gelişme

Deniz Baykal'ın sağlık durumuyla ilgili yeni gelişme

Ankara Üniversitesi Rektörü Erkan İbiş, Deniz Baykal'ın sağlık durumuyla ilgili olarak son yaptığı açıklamada, "Bizi umutlandıracak bulgular var" dedi. CHP eski lideri ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'a refleks tetkikleri yapıldı. Beyin tomografisi çekildi. Tomografi sonucu değerlendirme toplantısı ise devam ediyor. Hastane yönetiminden edinilen bilgiye göre toplantının ardından saat 13.30'da kamuoyuna Baykal'ın sağlık durumuna ilişkin açıklama yapılacak. Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Baykal'ın sağlık durumu ile ilgili, "Beklenen gelişmeler olumlu ve inşallah daha güzel olacak" dedi.

19.10.2017Haber
Son dakika... Deniz Baykalın sağlık durumuyla ilgili yeni gelişme

Son dakika... Deniz Baykal'ın sağlık durumuyla ilgili yeni gelişme

Son dakika: Ankara Üniversitesi Rektörü Erkan İbiş, Deniz Baykal'ın sağlık durumuyla ilgili olarak son yaptığı açıklamada, "Bizi umutlandıracak bulgular var" dedi. CHP eski lideri ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'a refleks tetkikleri yapıldı. Beyin tomografisi çekildi. Tomografi sonucu değerlendirme toplantısı ise devam ediyor. Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Baykal'ın sağlık durumu ile ilgili, "Beklenen gelişmeler olumlu ve inşallah daha güzel olacak" dedi.

19.10.2017Gündem
Türkiyenin en iyi ekibi takip ediyor

Türkiye'nin en iyi ekibi takip ediyor

ESKİ CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ın sağlık durumunu ilk günden bu yana yakından takip eden CHP Antalya Milletvekili Nefi Kara, “Türkiye’nin en iyi ekibi gelişmeleri 24 saat takip ediyor. Çekilen tomografide önceki güne göre düzelme görülüyor” bilgisini verdi.

18.10.2017Gündem
Deniz Baykalın sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama

Deniz Baykal'ın sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama

Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, Deniz Baykal'ın sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı. İbiş, "Durumu ciddiyetini koruyor. Kötüye gidiş yok. Beyin ölümü kesinlikle yok" dedi. İbiş'in açıklaması şöyle:

18.10.2017Haber
Son dakika: Deniz Baykalın sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama

Son dakika: Deniz Baykal'ın sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama

ANKARA Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, eski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın sağlık durumuna ilişkin, "Bilinci kapalı. Hayati bulguları konrol altında. Ancak tomografi bulgularında bir miktar iyileşme bulgusu var. Küçükte olsa bizi umutlandıracak bulgular var. Kendisine yine cihazla solunum desteği sağlanıyor ve beyin koruma tedavisi uygulanıyor" dedi.

18.10.2017Gündem
Prof. Dr. Uğur Türe kimdir

Prof. Dr. Uğur Türe kimdir?

Deniz Baykal'ın geçirdiği rahatsızlığın ardından tedavi süreci için İstanbul’da yaşayan dünyaca ünlü beyin cerrahı Prof. Dr. Uğur Türe’nin Baykal’ı muayene etmesi önerildi. Bu gelişmenin ardından Prof. Dr. Uğur Türe'nin kişisel bilgileri ve biyografisi merak edilmeye başlandı. Peki Prof. Dr. Uğur Türe kimdir? İşte detaylar

18.10.2017Gündem
Erdoğan devreye girdi, Baykal için onu İstanbul’dan getirtti

Erdoğan devreye girdi, Baykal için onu İstanbul’dan getirtti

Eski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın dünyaca ünlü beyin cerrahı Prof. Dr. Uğur Türe tarafından da değerlendirilmesi için Cumhurbaşkanı Erdoğan bizzat devreye girerken sabaha karşı İstanbul-Ankara hattında bunlar yaşandı:

18.10.2017Gündem
Son dakika: Baykal ameliyathane yoğun bakımından çıktı

Son dakika: Baykal ameliyathane yoğun bakımından çıktı

Deniz Baykal ameliyathane yoğun bakımından çıktı. Nöroşirurji bölümüne sevkedilen Baykal'ın uyutulmaya devam edildiği öğrenildi. İlk operasyonda beyin damarındaki pıhtı temizlenen Deniz Baykal, dün de kafa içi basıncının artması üzerine ameliyat edilmişti. Akşam ameliyathanede üçüncü bir operasyon yapılarak yara kenarındaki kan birikintisi temizlendi. Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, 'Deniz Bey’de maalesef kanama ve ödem en üst düzeyde gerçekleşiyor. Solunum desteği sağlanıyor. Bilinci kapalı olarak uyuyor. Ciddi bir durum bu. Ağır bir beyin hasarı ve o hayati tehlike her an var' diye konuşmuştu. Öte yandan, Deniz Baykal'ın hayatını kaybettiğine yönelik sosyal medyada dolaşan haberlerin ardından CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel açıklama yapmış ve 'Duyumların tamamı asılsızdır.' demişti.

17.10.2017Gündem
Kılıçdaroğlu: Bunun adı kabile devletidir

Kılıçdaroğlu: Bunun adı kabile devletidir

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdardoğlu, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın “Kabile devleti değiliz” sözlerine, “Yasakların, yolsuzluğun ve 9 milyon yoksulun olduğu ülkede demokrasiden söz edilemez. Bunun adı kabile devletidir” sözleriyle yanıt verdi. Kılıçdaroğlu, dün partisinin grup toplantısında özetle şunları söyledi:

17.10.2017Gündem
Baykal yeniden ameliyata alındı

Baykal yeniden ameliyata alındı

Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın son durumuna ilişkin yeni bilgiler verildi.

17.10.2017Haber
Baykal yeniden ameliyata alındı... Baykalın doktoru: Bazı olumsuzluklar yaşıyoruz

Baykal yeniden ameliyata alındı... Baykal'ın doktoru: Bazı olumsuzluklar yaşıyoruz

Baykal'a tedavi gördüğü hastanede 3. operasyon yapıldı... Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın son durumuna ilişkin gün içinde yaptığı açıklamada, 48-72 saat kavramının önemini bir kez daha hatırlatmıştı. Akşam saatlerinde yeni bir açıklama yapan doktor Erkan İbiş, "Kendisine solunum desteği sağlanıyor. Ciddiyet devam ediyor, daha da devam edecek. Süreç iyi görünmüyor. Zaman zaman uyandırma çabaları devam ediyor. Şuan bilinç kapalı durumda. Gelişen tabloda bazı olumsuzluklar yaşıyoruz. Süreç içerisinde göreceğiz. " dedi. Öte yandan, Deniz Baykal'ın hayatını kaybettiğine yönelik sosyal medyada dolaşan haberlerin ardından CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel açıklama yaptı ve 'Duyumların tamamı asılsızdır." dedi.

17.10.2017Gündem
Ameliyatın ardından Baykalın sağlık durumuyla ilgili ilk açıklama

Ameliyatın ardından Baykal'ın sağlık durumuyla ilgili ilk açıklama

Deniz Baykal, beyninde ödem ve kanama artışı görülmesi üzerine, 1,5 saat süren yeni bir ameliyata alındı. Ameliyatın ardından Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Erkan İbiş, Baykal’ın son durumu hakkında açıklama yaptı. İbiş, "Şu anda kanama yok. O konuda içimiz rahat. Deniz Bey, hem beynin istirahatte tutulması hem yeni beyin hasarlarına karşı koruyucu tedbir olması hem de akciğer fonksiyonları yönünden desteklenmesi nedeniyle şu anda uyutuluyor" dedi.

17.10.2017Haber
Kılıçdaroğlundan Ecevit için sert tepki

Kılıçdaroğlu'ndan Ecevit için sert tepki

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın eski Başbakan Bülent Ecevit'e yönelik "El pençe divan duruyor" sözlerine "Ecevit'e dil uzatana biz "dur" deriz; önce sen ağzını yıka sonra Ecevit'e dil uzat" karşılığını verdi.

17.10.2017Gündem
Son dakika: Ameliyatın ardından Baykalın sağlık durumuyla ilgili flaş açıklama

Son dakika: Ameliyatın ardından Baykal'ın sağlık durumuyla ilgili flaş açıklama

Deniz Baykal, beyninde ödem ve kanama artışı görülmesi üzerine, 1,5 saat süren yeni bir ameliyata alındı. Ameliyatın ardından Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Erkan İbiş, Baykal’ın son durumu hakkında açıklama yaptı. İbiş, "Şu anda kanama yok. O konuda içimiz rahat. Deniz Bey, hem beynin istirahatte tutulması hem yeni beyin hasarlarına karşı koruyucu tedbir olması hem de akciğer fonksiyonları yönünden desteklenmesi nedeniyle şu anda uyutuluyor" dedi.

17.10.2017Gündem
Sağlık Bakanı Demircan: Baykala şu anda bir müdahale daha yapılıyor

Sağlık Bakanı Demircan: Baykal'a şu anda bir müdahale daha yapılıyor

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın sağlık durumuna ilişkin, "Tedavi neticesinde sağlığına kavuşacak inşallah ve diliyoruz. Şu anda detay bilgiye girmek istemiyorum. Detay bilgilendirmeyi hastaneniniz yapacak. Bir müdahale daha yapılıyor şu anda sayın Baykal'a." dedi.

17.10.2017Haber
Ameliyata alınan Deniz Baykalın sağlık durumu hakkında hastaneden açıklama

Ameliyata alınan Deniz Baykal'ın sağlık durumu hakkında hastaneden açıklama

Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, eski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın, beyin tomografisinde ödem ve kanama artışı izlenmesi üzerine ameliyat edildiğini bildirdi. Baykal'ın beyin dokusunda bir problem olmadığı, beynindeki ödemin boşaltıldığı, sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

17.10.2017Gündem
05:19’da hayat kurtaran telefon

05:19’da hayat kurtaran telefon

Beyne giden damarda pıhtı tespit edilen ve anjiyo yapılan Deniz Baykal, yoğun bakımda gözetim altında. Sabah fenalaşıp uyanan ve 05.19’da danışmanını arayıp yardım isteyen Baykal’ın ilk 6 saat içinde hastaneye ulaşmasının büyük şans olduğu açıklandı. Öte yandan, gecenin ilerleyen saatlerinde Baykal’da ufak çaplı kanama tespit edildi. Bunun üzerine Baykal tomografiye alındı. Sabaha kadar gözlenmesi kararlaştırılan Baykal’ın yeniden ameliyata alınıp alınmayacağına karar verilecek.

16.10.2017Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Baykalın tedavi gördüğü hastaneye ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Baykal'ın tedavi gördüğü hastaneye ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan saat 19.30'da Baykal'ın tedavi gördüğü hastaneye ziyaret gerçekleştirdi.

16.10.2017Haber
Son dakika... Fatma Betül Sayan Kaya hakkındaki iddiaya hükümetten sert tepki

Son dakika... Fatma Betül Sayan Kaya hakkındaki iddiaya hükümetten sert tepki

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, "Bakanlar Kurulumuz, OHAL'in üç ay daha uzatılmasını karara bağlamıştır ve alınan karar Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığına gönderilmiştir" dedi. Bozdağ ayrıca, Bakan Fatma Betül Sayan Kaya'nın, eşinin telefonunda ByLock çıktığı için boşandığı iddiasını da sert sözlerle yalanladı.

16.10.2017Gündem

Yazar Sonuçları

AK Parti’nin en sevdiği tartışma: Müftü nikâhı

MTV zammı, ekonomide yaşanan darboğaz, işsizliğin artması, inşaat sektöründeki kriz, şaşaa ve debdebe meselesi, Kuzey Irak sorunu, ABD ile yaşanan kriz, AB ile papaz olma hali falan...

18.10.2017

650 Hintli turizmci haftaya Muğla’da

SIKINTILI geçen iki yıl turizmde yeni arayışlara neden oldu.

17.10.2017

Bu ihaleler devlet sırrı mıdır?

TBMM’de Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan hakkında gensoru verildi. Oylamada gensorunun gündeme alınması reddedilirken bakanlık hakkında vahim iddialar ortaya atıldı.

17.10.2017

Yerel ve genel

Belediye seçimlerinin ne kadar çetin geçeceği şimdiden belli.

16.10.2017