EKSTRA
MENÜ

Dekorasyon

Dekorasyon ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Dekorasyon haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5.674 Dekorasyon haberi bulunmuştur.

Dekorasyon Haberleri

İç Mekan Tasarımı Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

İç Mekan Tasarımı Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar? Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

İç mekan tasarımı, bir nevi sanat bir nevi teknolojinin teknik çizimlerle birleşmesidir. İç mekan tasarımı bölümü, önlisans programı olarak öğrenci kabul etmektedir. Bu açıdan verdikleri eğitim süresi de önlisans olduğundan dolayı 2 yıldır. Bu bölümü tercih etmek isteyen öğrenciler öncelikle yaratıcı, estetik bakış açısına sahip ve hayal gücü yüksek kişiler olmalıdır. İç mekan tasarımı bölümü tercih edecek öğrenciler için yazımızda iç mekan tasarımı bölümü nedir, mezunları ne iş yapar, dersleri ve iş imkanları nelerdir? Şeklinde soruların cevaplarını derledik.

Evinizin havasını değiştirecek 6 renk

Evinizin havasını değiştirecek 6 renk

Soğuyan havalar evimizde de etkisini göstermeye başladı. Kışın kasvetli görüntüsünü fırsata çevirmek ve her güne daha canlı başlamak istiyorsanız, işte evinize bambaşka bir hava katacak renkler…

27.11.2020Dekorasyon
Uzaktan eğitimde çalışma odası için dekorasyon önerileri

Uzaktan eğitimde çalışma odası için dekorasyon önerileri

Uzak eğitimde çocukların çalışma ortamını nasıl düzenlenmeli, dikkatlerinin dağıtmaması için neler yapılmalı? Mimar ve İç Mimar Eda Yürenk Odabaş, konuyla ilgili tavsiyelerini paylaştı.

27.11.2020Dekorasyon
Feng shui ile evinizin havasını değiştirin

Feng shui ile evinizin havasını değiştirin

Feng Shui ile yaşam alanlarımızı doğayla uyumlu bir şekilde düzenleyebileceğimizi ifade eden Mimar ve İç Mimar Eda Yürenk Odabaş, konuyla ilgili önerilerini sundu.

26.11.2020Dekorasyon
Ayasofya Camisinde Serafim Meleği figürü, vaiz kürsüsü ve mahfil yeniden gün yüzüne çıktı

Ayasofya Camisi'nde Serafim Meleği figürü, vaiz kürsüsü ve mahfil yeniden gün yüzüne çıktı

Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nde iç duvarların onarımı için 2013'te kurulan iskelenin kaldırılmasıyla tarihi vaiz kürsüsü ve mahfil ile kubbe altındaki Serafim Meleği figürü yeniden görünür hale geldi.

26.11.2020Seyahat
Aile Ve Tüketici Bilimleri Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Aile Ve Tüketici Bilimleri Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar? Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Meslek seçimi yapmak büyük bir özen gerektirir. Kişisel yeteneklere ve ilgi alanlarına göre meslekler seçilmelidir En çok tercih edilen mesleklerden bir tanesi de aile ve tüketici bilimleri bölümüdür. Aile ve tüketici bilimleri bölümü nedir? Tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.

Ayasofyada dikkat çeken görüntü Yeniden gün yüzüne çıktı

Ayasofya'da dikkat çeken görüntü! Yeniden gün yüzüne çıktı

Ayasofya-i Kebir Camii Şerifi'nde 2013'ten bu yana kurulu olan iskelenin sökülmesinin ardından alandaki Serafim Meleği figürü, tarihi vaiz kürsüsü ve mahfil de yeniden gün yüzüne çıktı.

25.11.2020Gündem
Dijital dünyaya geçenler eski alışkanlıklarını tamamen terk edecek

Dijital dünyaya geçenler eski alışkanlıklarını tamamen terk edecek

Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen, yeni dönemin, fiziksel dünyadaki işlemlerin dijitale taşınacağı bir dönem olacağını belirterek, "Dijitalle tanışıp, her işlemini dijital kanallar üzerinden yapmaya başlayan müşterilerimizin eski kullanım alışkanlıklarına döneceğini düşünmüyoruz." dedi.

23.11.2020Teknoloji
Bu Dekorasyon Önerileri İle Evinizin Her Köşesini Değerlendirin

Bu Dekorasyon Önerileri İle Evinizin Her Köşesini Değerlendirin!

Evinizde kullanmadığınız odalar, gün geçtikçe fazlalıkların yer aldığı etkisiz bir alana dönüşmeye başlamış olabilir. İşin ilginç yanı, her ne kadar sizi toparladığını düşünseniz de bu odalar hep dağınık kalırlar. Bu durum her geçen gün sizi daha da rahatsız etmeye başladıysa artık bir değişiklik yapma zamanı gelmiş demektir. İşte size yardımcı olabilecek birkaç önemli ipucu…

20.11.2020Ev Dekorasyon
Küçük odaları daha büyük göstermek için dekorasyon önerileri

Küçük odaları daha büyük göstermek için dekorasyon önerileri

Her gün bir yenisi eklenen yapılarla birlikte, evlerin metrekareleri de gün geçtikçe küçülmeye başlıyor. Haliyle eşyalarımızı sığdırmakta, hatta bazen nefes almakta bile zorlanıyoruz. Ancak odanızda yapacağınız ufak değişikliklerle daha ferah ve büyük görünmesini sağlamanız o kadar da zor değil.

17.11.2020Dekorasyon
Dolandırıcılık iddiası

Dolandırıcılık iddiası

Adını antikacı olarak magazin dünyasında duyuran ve yaptığı hayır işleriyle bilinen Uğur Batur'un “ortağım” diye tanıştırdığı Suudi Arabistanlı iş insanı Faisal El Sadavi’yi yaklaşık 20 milyon TL dolandırdığı iddia edildi.

17.11.2020Magazin
Evinizde eklektik dekorasyonu uygulamaya ne dersiniz

Evinizde eklektik dekorasyonu uygulamaya ne dersiniz?

Evinizde birbirinden farklı modelleri birleştirip bambaşka bir hava katmaya ne dersiniz? Eğer düşünürseniz, eklektik dekorasyon tam da size göre. Peki bunu evimize nasıl uygulayabiliriz? İşte detaylar...

12.11.2020Dekorasyon
Postmodernizm nedir Postmodern sanat akımı kurucusu, örnekleri, eserleri ve temsilcileri hakkında bilgi

Postmodernizm nedir? Postmodern sanat akımı kurucusu, örnekleri, eserleri ve temsilcileri hakkında bilgi

Posrmodernizm mimaride ve edebiyatta etkili olmuş çağdaş bir sanat akımıdır. ''Modern sonrası'' ya da ''Modernizm Ötesi'' olarak tanımlanır. 19.yüzyılda ortaya çıkan bu akım, daha sonra birçok filozofu da etkilemiştir. Postmodernizmin özellikleri nelerdir, temsilcileri kimdir? İşte, tüm detaylar.

11.11.2020Araştırma

Minimalizm nedir? Minimalist ne demek? Minimalizm akımı kurucusu, örnekleri, eserleri ve temsilcileri hakkında bilgi

Minimalizm, sinema, mimari ve müzik gibi farklı alanlarda etkili olmuş bir sanat akımıdır. Aynı zamanda bir yaşam felsefesi olarak nitelendirilen sanat akımında işlevsellik önemlidir. Minimalizm nedir, kurucusu ve en ünlü temsilcileri kimdir? Sizin için araştırdık.

10.11.2020Araştırma
Oturma Odası İçin En Doğru Mobilya Nasıl Bulunur

Oturma Odası İçin En Doğru Mobilya Nasıl Bulunur?

Oturma odasını mobilyalarla doldurmak oldukça masraflıdır. Bu sebeple doğru mobilyaları seçmek hem dekorasyon hem de uzun vadede maddi zarar yaşamamak için çok önemlidir. İşte oturma odanıza en iyi mobilyaları bulmak için birkaç ipucu...

10.11.2020Ev Dekorasyon
Tv Sehpası modelleri - En iyi, ucuz kaliteli Tv sehpası fiyatları ve tavsiyeleri

Tv Sehpası modelleri - En iyi, ucuz kaliteli Tv sehpası fiyatları ve tavsiyeleri

Dünya genelinde bu yılın çok satan TV sehpalarının başında duvar raflı modeller geliyor. Oturma odası ve salonlarda da sıklıkla tercih edilen bu ürünlerin birçoğunda ceviz kaplaması kullanılmaktadır. Hem kaliteli hem de her bütçeye uygun TV sehpası modelleri nelerdir? Sizin için listeledik.

Pikap fiyatları - En iyi, ucuz kaliteli plak çalar modelleri ve tavsiyeleri

Pikap fiyatları - En iyi, ucuz kaliteli plak çalar modelleri ve tavsiyeleri

Geçmiş yıllarda sadece akustik kayıtlarda kullanılan pikapların artık pilli, elektrikli ve şarjlı modelleri de üretiliyor. Modern bir şekilde tasarlanmış pikaplarda, bilgisayar ve kulaklık girişi de mevcut. Bu yılın çok satan, en ucuz ve kaliteli pikap çalar modelleri neler? Sizin için listeledik.

Koltuk Örtüsü modelleri - En iyi, ucuz kaliteli koltuk örtüsü fiyatları ve tavsiyeleri

Koltuk Örtüsü modelleri - En iyi, ucuz kaliteli koltuk örtüsü fiyatları ve tavsiyeleri

Pamuk ve keten gibi hem uzun ömürlü hem de hafif kumaşlardan imal edilen koltuk örtüleri alıcıların tercihine sunuluyor. 2'li ve 4'lü setlerde satışa çıkarılan bu ürünlerde 20'ye yakın renk alternatifi bulunmaktadır. Bu yılın çok satan, en kaliteli ve en ucuz koltuk örtüsü modelleri hangileri? İşte, tüm detaylar.

Katlanır Masa modelleri - En iyi, ucuz kaliteli katlanır masa fiyatları ve tavsiyeleri

Katlanır Masa modelleri - En iyi, ucuz kaliteli katlanır masa fiyatları ve tavsiyeleri

Katlanır masa, ev dekorasyon mağazalarında sıkça karşımıza çıkan kelimelerden biridir. Katlanır masanın hangi anlamda kullanıldığını öğrenerek daha doğru seçimler yapılmaktadır. Sizin için katlanır masa ne demektir? Katlanır masanın anlamı nedir ve ne amaçla, nerede kullanılır sizin için bilgileri derledik.

Yatak odanızı yeniden düzenlemeye ne dersiniz İşte öneriler...

Yatak odanızı yeniden düzenlemeye ne dersiniz? İşte öneriler...

Yatak odası, evin rahat hissedilen dinlenme alanı. Ancak kalabalık ve dağınık olmamasının da önemli olduğunu unutmamak gerek. Bu yüzden yatak odasını yeniden dekore ederken işinize yaracak ipuçlarını sizin için derledik.

6.11.2020Dekorasyon
TV Ünitesi modelleri - En iyi, ucuz kaliteli TV ünitesi fiyatları ve tavsiyeleri

TV Ünitesi modelleri - En iyi, ucuz kaliteli TV ünitesi fiyatları ve tavsiyeleri

Evlerde mutlaka olması gereken birçok mobilyalar bulunmaktadır. Bunlardan birisi de TV üniteleridir. TV üniteleri evlerin olmazsa olmazlarıdır. Birçok farklı modeli bulunan TV üniteleri evlerde dekorasyon ürünü olarak da kullanılmaktadır. Peki, TV ünitesi nedir ve ne amaçla kullanılır? Sizlere TV ünitelerinin model ve çeşitleri ile birlikte TV ünitesi hakkında bilgileri detaylıca açıkladık.

Mutfağınızı düzenlemenize yardımcı olacak öneriler...

Mutfağınızı düzenlemenize yardımcı olacak öneriler...

Mutfaklar evin kalbidir. Ancak, gün içinde fazla kullanıldığı için kolayca dağılırlar ve düzenlenmeye ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle mutfağınızı pratik bir şekilde düzenlemenin ipuçlarını sizin için derledik.

5.11.2020Dekorasyon
Uzaktan eğitim gören çocuklar için dekorasyon önerileri

Uzaktan eğitim gören çocuklar için dekorasyon önerileri

Pandemi sürecinde çocuklar vaktini evde geçiriyor. Eğitimin de evden devam ettiği bu dönemde küçük bireylerimize yardımcı olmak adına ders çalışma ortamlarını konforlu hale getirmemiz gerektiğini ifade eden Mimar ve İç Mimar Eda Yürenk Odabaş, konuyla ilgili yapılabilecekleri anlattı.

5.11.2020Dekorasyon
Son dakika: İzmirdeki depremde binaları yıkılan sakinleri konuştu: Duvarlar ve kolonlar yıkılarak dükkanlar birleştirildi

Son dakika: İzmir'deki depremde binaları yıkılan sakinleri konuştu: 'Duvarlar ve kolonlar yıkılarak dükkanlar birleştirildi'

İzmir’de meydana gelen depremin ardından çöken Yılmaz Erbek Apartmanı A Blok'un sakinleri, zemindeki bir market zincirine ait şube için kolonların ve duvarların kırıldığını öne sürdüler.

5.11.2020Gündem
Masa Lambası fiyatları - En iyi, ucuz kaliteli masa lambası modelleri ve tavsiyeleri

Masa Lambası fiyatları - En iyi, ucuz kaliteli masa lambası modelleri ve tavsiyeleri

Aydınlatma ürünlerinden olan masa lambaları genellikle her evde bulunmaktadır. Masa lambaları farklı pek çok amaçla kullanılmaktadır. Bu nedenle pek çok çeşidi bulunmaktadır. Peki, masa lambası nedir, ne amaçla kullanılır? Masa lambası çeşitleri nelerdir? Sizlere masa lambaları hakkında merak edilenleri detaylıca derledik.

Ev dekorasyonunda kullanılan renklerin anlamları ve etkileri

Ev dekorasyonunda kullanılan renklerin anlamları ve etkileri

Renklerin duygularımızı ve ruh halimizi etkilediği inkar edilemez. Örneğin, yeşil dinginlik ve sarı da mutlulukla ilişkilendirilir. Ancak ev dekorunuzun karakteriniz hakkında ipuçları verebileceğini hiç düşündünüz mü? ya da bir odada tercih edeceğiniz rengin nasıl bir ruh hali oluşturacağını merak ettiniz mi?

4.11.2020Dekorasyon
Evinizi nasıl daha aydınlık gösterebilirsiniz

Evinizi nasıl daha aydınlık gösterebilirsiniz?

Son dönemlerde pek çok evde koyu renk duvar boyası tercih ediliyor. Koyu tonlarda mavi veya dumanlı gri gibi renkler iç mekanlarda oldukça popüler bir hale gelmiş durumda. Bu da evleri olduğundan daha karanlık gösterebilir.

4.11.2020Dekorasyon
Duvar Saati fiyatları - En iyi, ucuz kaliteli duvar saati modelleri ve tavsiyeleri

Duvar Saati fiyatları - En iyi, ucuz kaliteli duvar saati modelleri ve tavsiyeleri

Her evde ve iş yerinde en az bir tane bulunan duvar saatleri, yepyeni tasarım seçenekleriyle satışa çıkarılıyor. Özellikle sessiz akar saatler fonksiyonel olduğu sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun dışında dekoratif bir görünüme sahip olan 3d saatler de çok satılan modeller arasında yer alıyor. Hem kaliteli hem de ucuz duvar saatleri hangileri? Sizin için detaylı bir şekilde derledik.

Avize modelleri - En iyi, ucuz kaliteli Avize fiyatları ve tavsiyeleri

Avize modelleri - En iyi, ucuz kaliteli Avize fiyatları ve tavsiyeleri

Oturma odasında ve salonda sıklıkla kullanılan avize modelleri dekoratif bir görünüme sahiptir. Lamba dışında şamdan ve mum ile de kullanılan bu ürünler genellikle metalden yapılır. Son yıllarda ise ahşap avize çeşitleri ucuz ve kullanışlı olduğu için sıklıkla tercih ediliyor. En ucuz ve kaliteli avize modelleri nelerdir? Merak edenler için araştırdık.

Konstrüktivizm nedir Konstrüktivizm sanat akımı kurucusu, örnekleri, eserleri ve temsilcileri hakkında bilgi

Konstrüktivizm nedir? Konstrüktivizm sanat akımı kurucusu, örnekleri, eserleri ve temsilcileri hakkında bilgi

Konstrüktivizm, 1910’lu yıllarda Rusya’da ortaya çıkarak daha sonra tüm dünyayı etkisi altına almış olan oldukça aktif bir sanat akımıdır. Konstrüktivizm nedir? Özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

3.11.2020Araştırma
‘Kadın girişimcilerin hikayelerini anlatacağız’

‘Kadın girişimcilerin hikayelerini anlatacağız’

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), 2007 yılında kadın girişimci potansiyelinin geliştirilmesi, daha donanımlı hale getirilmesi ve girişimcilik kültürünün gelişmesine öncülük etmek üzere TOBB Kadın Girişimciler Kurulu’nu (KGK) kurdu. TOBB KGK, Türkiye’nin 81 ilinde girişimcilik ekosistemini kadınlar için daha elverişli hale getirmek için her yıl yüzlerce faaliyet gerçekleştiriyor. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun kadınların iş dünyasında hak ettikleri yeri almalarını sağlamak için kurduğu TOBB KGK sayesinde kadınlar arasında girişimciliğin bir kariyer seçeneği olarak önemi her geçen gün artıyor. 7 bin üyesi ile Türkiye’nin en geniş kadın girişimci ağı olan TOBB KGK’nın kurul üyeleri işkadınları, profesyonel yöneticiler, girişimcilik konusunda akademik çalışma yapan akademisyenler ile bu sahada bölgesel ya da ulusal ölçekte faaliyet yürüten sivil toplum kuruluşu yöneticilerinden ve girişimciliği destekleyen kamu kurum ve kuruluş temsilcilerinden oluşuyor. Kadın Girişimciler Kurulu’nun Türkiye’nin 81 ilinde temsilcilikleri bulunuyor. TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulları seçimle işbaşına gelen 15 kişilik yönetim kurulundan oluşuyor. Biz de Hürriyet İK olarak her hafta bir ilimizdeki Kadın Girişimciler Kurulu ile görüşerek kurulların ildeki girişimcilik ekosistemine katkılarını ve KGK yöneticilerinin hikâyelerini anlatıyoruz. Bu hafta Denizli’deyiz...TOBB’un katkılarıyla hazırlanmıştır.

1.11.2020Ekonomi
ABD ekonomisine Cadılar Bayramı katkısı

ABD ekonomisine Cadılar Bayramı katkısı

Bu yıl Kovid-19 salgınının gölgesinde kutlanacak Cadılar Bayramı dolayısıyla ülkede yapılacak harcamaların 8,05 milyar dolara ulaşması bekleniyor.

30.10.2020Ekonomi
Televizyonlarda artırılmış gerçeklik teknolojisi hayata geçiyor

Televizyonlarda artırılmış gerçeklik teknolojisi hayata geçiyor

LG, artırılmış gerçeklik kullanan LG TV AR uygulamasıyla tüketicilerin televizyon satın almadan önce evlerinin hangi bölümünde nasıl duracağını gösteriyor.

29.10.2020Teknoloji
Küçük oturma odasını daha geniş göstermenin yolları

Küçük oturma odasını daha geniş göstermenin yolları

Yaşam alanlarında en önemli detay rahatlıktır. Eğer salonunuz veya oturma odanız küçükse, uygulayabileceğiniz birkaç ipucuyla daha geniş gösterebilirsiniz. Peki ama nasıl mı? İşte öneriler...

28.10.2020Dekorasyon
Normalleşme sürecinde kartlı harcamalar Avrupa’dan daha hızlı toparlandı

Normalleşme sürecinde kartlı harcamalar Avrupa’dan daha hızlı toparlandı

Visa ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) Harcamalar Araştırması’na göre, Mart-Mayıs aylarında daralan Türkiye’deki kartlı harcamalar, normalleşme ile birlikte hızlı bir toparlanma sürecine girdi. Kartlı ödemeler, Ağustos ayının son haftası itibarıyla 2019 seviyesinin %18 üzerinde gerçekleşti. Araştırmada ayrıca, İsveç ve İtalya’nın harcama verileriyle Türkiye’ninkiler kıyaslandı. Türkiye’nin bu süreci Avrupa’ya kıyasla daha az hasarla geçirdiği ve sektörlerin daha hızlı biçimde toparlandığı dikkat çekti.

23.10.2020Teknoloji
VISA ve TOBB Harcamalar Araştırması Kovid-19 döneminin profilini çıkardı

"VISA ve TOBB Harcamalar Araştırması" Kovid-19 döneminin profilini çıkardı

Araştırmaya göre, Kovid-19 salgının yayıldığı mart-mayıs döneminde azalan Türkiye'deki kartlı harcamalar, normalleşmeyle birlikte hızlı toparlanma sürecine girerek ağustosun son haftası itibarıyla 2019 seviyesinin yüzde 18 üzerine çıktı.

21.10.2020Ekonomi
Kartlı ödemelerde eylülde yüzde 25 artış görüldü

Kartlı ödemelerde eylülde yüzde 25 artış görüldü

Bankalararası Kart Merkezi (BKM), eylül ayında kartlı ödeme tutarında geçen yılın aynı dönemine oranla yüzde 25 oranında artış görüldü.

21.10.2020Ekonomi
Kartlı ödemelerde eylülde yüzde 25 artış görüldü

Kartlı ödemelerde eylülde yüzde 25 artış görüldü

Banka kartları ve kredi kartları ile eylül ayında toplam 106,4 milyar TL'lik ödeme yapıldı. İnternetten kartlı ödeme tutarı, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 48 artarak 25 milyar TL'yi aştı.

21.10.2020Ekonomi

Yazar Sonuçları

Çare tükenmez

Mekanlar kapandı, ev partileri bitti, peki partici gençlikte çareler tükenir mi? Asla!

26.11.2020

Safiye'li harikalar kumpanyası

Bomonti’de yeni açılan Safiye Kabare’de dekorasyon kırmızı-siyah; biraz Moulin Rouge kafası. Drag queen’ler, Tina Turner ve Madonna şov, dansöz, zenne... Çerkesçe şarkı da var, ateş dansı da...

14.11.2020

Sigortalı hasar 1.5 milyar lirayı geçecek

İzmir’de meydana gelen deprem ve hemen ardından yaşanan tsunamide sigortalı kaybın 1.5 milyar lirayı geçeceği tahmin ediliyor. Tsunami, Türkiye sigortacıları için bir ilk. Peki, tsunami sigorta kapsamında mı? Zorunlu deprem sigortası tüm hasarı karşılayacak mı? İşte deprem ve tsunami konusunda tüm merak edilenler.

2.11.2020

Minik bireylerimizin evdeki eğitimi için dekorasyon önerileri

Gündemimiz hiç değişmeyecek gibi görünen 'pandemi'… Ve bu dönemde ailemizin hareketli üyeleri maalesef yeterince rahat dışarı çıkamıyor ve evde eğitim görüyor.

31.10.2020

Rezervasyonlar ocak ayına!

Turşu için kullandıkları suyu Kilis’ten getiriyorlar, pilav tenceresinde sade yağ birikmezse servis etmiyorlar, çok satan yemeği menüden kaldırıyorlar… Ancak ocak ayına yer bulabildiğiniz Zennup’un kendine has kuralları var.

25.10.2020

Urla’da sonbahar

Urla’nın her mevsimini severim ama sonbaharında ışığı ve huzuru başkadır. Ne zaman şehirden kaçıp, sakin birkaç gün geçirelim desek aklımıza ilk gelen yer olur.

24.10.2020

Romantik yolculuğumun açlık oyunlarına dönüşmesi

Sabahın kör vakti. En azından benim için kör vakti: Saat 07.15. Kadıköy’deki Söğütlüçeşme İstasyonu’nda tren bekliyorum.

21.10.2020

Pandemide keşfettiğim sıradışı küçükler

Pandemi sürecinde turizm sektöründe değişen pratikleri bizzat görmek için son üç ayda 200’e yakın otel ziyaret ettim. Şimdi size felsefesi, tasarımı, konumu ve işletme anlayışıyla ayrıcalıklı olduğunu düşündüğüm adreslerden 10 tanesini anlatacağım. Bir kısmı yıl boyu açık, bir kısmı kasıma kadar misafir kabul edecek.

19.10.2020