EKSTRA
MENÜ

Deccal

Deccal ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Deccal haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 263 Deccal haberi bulunmuştur.

Deccal, İslam mitolojisine göre ahir zamanda, Mesih'in ikinci kez yeryüzüne gelmesinden önce insanları dini inancından saptırarak kötülüğe ve sapkınlığa yönelteceğine inanılan ve şeytanı temsil eden varlıktır.

Hristiyan eskatolojisinde Antichrist, Yahudi eskatolojisinde ise Armilus karşılığı olarak bilinir.

Devamı..

Deccal Haberleri

Adnan Oktara 300 bin TLlik saati soruldu, sahibini hatırlamadı

Adnan Oktar'a 300 bin TL'lik saati soruldu, sahibini hatırlamadı

Adnan Oktar ve grubuna yönelik 76'sı tutuklu 226 sanık hakkında açılan davaya devam edildi. Yayınlarda taktığı 300 bin TL'lik saatin hangi arkadaşına ait olduğunu hatırlamayan Oktar, 1 milyon 50 bin euro ödeyerek mason olduğu iddiasını reddederek, "Masonluk belgesi aldım. Para ödemedim" dedi. Mahkeme başkanı, aylık gelirini 3 bin TL olarak açıklayan Oktar'a yılan derisinden ayakkabıları ve altın iplikli takım elbiseleri nasıl aldığını, Land Rover, Porsche marka araçlara nasıl bindiğini, Dragos'taki villanın kirasını nasıl ödediğini sordu. Oktar, tüm bunların parasını arkadaşlarının ödediğini söyledi. Evde bulunan 69 bin TL'lik prezervatif ve çok sayıda doğum kontrol hapı sorulan Oktar, "Kadın doğum hapı cilt bozuklukları ve adet düzensizlikleri için de kullanılıyor. Prezervatif o kadar miktarda sanmıyorum. Genç çocuk, kadın arkadaşları vardır. Kullanıyordur" dedi.

12.10.2020Gündem
Varoluşculuk (Egzistansiyalizm) nedir Felsefede varoluşculuk akımı özellikleri, kurucusu ve temsilcileri

Varoluşculuk (Egzistansiyalizm) nedir? Felsefede varoluşculuk akımı özellikleri, kurucusu ve temsilcileri

1800'lü yılların sonunda ortaya çıkan Egzistansiyalizm, günümüzde de etkilerini sürdüren önemli bir felsefe akımıdır. ''Var oluş özden önce gelir'' ilkesine dayandığı için Varoluşçuluk ismini almıştır. Varoluşçuluk (egzistansiyalizm) nedir, bu akımının kurucusu ve temsilcileri kimdir? Sizin için araştırdık.

1.10.2020Araştırma
Good Omens dizisinin konusu nedir Kaç bölüm ve sezon Good Omens oyuncuları (Oyuncu kadrosu) listesi

Good Omens dizisinin konusu nedir? Kaç bölüm ve sezon? Good Omens oyuncuları (Oyuncu kadrosu) listesi

31 Mayıs 2019 tarihinde Amazon Prime Video aracılığı ile izleyiciyle buluşan good omens dizisi ülkemizde de izlenilen dizi türleri içinde bulunmaktadır. Good Omens dizisi korku, fantastik ve komedi türüne ait diziler içinde yer alır.

8.09.2020Televizyon
Yecüc Mecüc Nedir Yecüc Mecüc Kavmi İle İlgili Kuran Ayetleri

Yecüc Mecüc Nedir? Yecüc Mecüc Kavmi İle İlgili Kur'an Ayetleri

Yecüc Mecüc en çok araştırılan kavramlar arasında yer almaktadır. Yecüc Mecüc adını ilk kez duyan kişiler bu kavramların ne olduğunu arama motorlarında veya farklı platformlar üzerinden araştırmaktadırlar. Yecüc ile Mecüc kavmi ile ilgili Kur'an-ı Kerim'de, Ayet-i Kerime'de yer almaktadır. Peki, Yecüc Mecüc nedir? Yecüc Mecüc kavmi ile ilgili Kur'an ayetleri nelerdir? İşte Yecüc Mecüc ile ilgili tüm detaylar.

11.05.2020Ramazan Özel
Mescid-İ Nebevi Nedir Ve Nerededir Mescidi Nebinin Faziletleri Nelerdir

Mescid-İ Nebevi Nedir Ve Nerededir? Mescidi Nebi'nin Faziletleri Nelerdir

Mescid-i Nebevi, Müslümanlar için oldukça özel bir anlam ifade eder. Hz. Muhammed de burada ve Mescid-i Haram’da kılınan namazların diğer mescitlerde kılınanlardan daha hayırlı olduğunu söylemiştir. Peki, Mescid-i Nebevi nedir ve nerededir? Mescidi Nebi’nin faziletleri nelerdir? Müslümanlarının bir kısmının bildiği, diğer kısmınınsa merak ettiği bu soruların cevaplarını araştırdık. İşte, Mescid-i Nebevi hakkında merak edilen tüm bilgiler.

10.05.2020Ramazan Özel
Deccal Nedir Deccal Kime Denir Deccalin Alametleri Nelerdir

Deccal Nedir? Deccal Kime Denir? Deccalin Alametleri Nelerdir

İslam'da deccal kavramı bulunmaktadır. Deccal kavramı son aylarda gündeme gelmiş olan bir kavramdır. Deccal ismini ilk kez duyan kişiler kelimenin ne anlama geldiği hakkında internette araştırma yapmaktadırlar. Deccal kavramı İslam kaynaklarında oldukça fazla geçen bir kavramdır. Peki, Deccal nedir? Deccal kime denir? Deccal’in alametleri nelerdir? İşte Deccal kavramına dair tüm detaylar.

9.05.2020Ramazan Özel
Dabbet-Ül Arz Nedir Dabbe Ayetleri

Dabbet-Ül Arz Nedir? Dabbe Ayetleri

Kıyamet alametlerinden biri olan Dabbet-ül arz hem hadis-i şeriflerde hem de ayetlerle bildirilmiştir. Dabbet-ül arz ismini ilk kez duyan kişiler arama motorları üzerinden araştırma yapmaktadırlar. Son aylarda kıyamet alametleri araştırılınca en çok tıklanan bilgilerden biri de Dabbet-ül Arz'ın ne demek olduğudur. Peki, bu kadar fazla araştırılan Dabbet-ül Arz nedir? Dabbe ayetleri nelerdir? Dabbet-ül arz ile ilgili tüm bilgileri derledik.

9.05.2020Ramazan Özel
Hz. Hızır (A.s) Kimdir Hazret-İ Hızırın Görevi Nedir Hz. Hızırın Kıssası

Hz. Hızır (A.s) Kimdir? Hazret-İ Hızır'ın Görevi Nedir? Hz. Hızır'ın Kıssası

Hz. Hızır (A.S) İslam coğrafyasında en bilindik sahabelerden biridir. Hz. Hızır (A.S) hayatı ve görevi oldukça fazla araştırılmaktadır. Hz. Hızır (A.S) hayatını merak edenler İslami kaynaklardan araştırmakta ve bilgi edinmektedirler. Peki Hz. Hızır (A.S) kimdir? Hazret-i Hızır'ın görevi nedir? Hz. Hızır'ın kıssası nedir? İşte Hz. Hızır (A.S)'a dair tüm detaylar.

30.04.2020Ramazan Özel
13 Eylül sade anlamlı ve güzel Cuma mesajları alternatifleri

13 Eylül sade anlamlı ve güzel Cuma mesajları alternatifleri

Cuma mesajları göndermek isteyen ancak sade ve anlamlı seçenekleri tercihlerinde bulunduran vatandaşlar, 13 Eylül sade ve anlamlı Cuma mesajları için araştırmalarına başladı. İşte, bu kapsamda değerlendirebileceğiniz en güzel Cuma mesajları seçenekleri ve anlamlı sözler derlemesi

12.09.2019Gündem
Sokakta rastladığı tanımadığı kişiyi bıçakla öldürdü

Sokakta rastladığı tanımadığı kişiyi bıçakla öldürdü

Ankara'da üç gün önce sokakta defalarca bıçaklanmış halde bulunan kişiyi öldüren zanlı, gözaltına alındı. Psikolojik rahatsızlığı olduğu öne sürülen sabıkalı şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

20.03.2019Haber
‘Deccal’ olduğunu söyleyerek öldürmüş

‘Deccal’ olduğunu söyleyerek öldürmüş!

Ankara'da üç gün önce sokakta defalarca bıçaklanmış halde bulunan kişiyi öldüren zanlı, gözaltına alındı. Psikolojik rahatsızlığı olduğu öne sürülen sabıkalı şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

20.03.2019Gündem
Nietzschenin kendi kaleminden

Nietzsche'nin kendi kaleminden

Friedrich Nietzsche'nin felsefesinin mikro bir yansıması olarak nitelendirilen Putların Alacakaranlığı, kitabevi raflarında okurları bekliyor.

1.02.2019Keyif
Rus Patrik: Akıllı telefonlar Deccalin habercisi

Rus Patrik: Akıllı telefonlar Deccal'in habercisi

Rus Ortodoks Kilisesi Patriği Kirill, akıllı telefonlarının popülaritesinin artmasının 'Deccal'in dönüşüne ortam hazırladığı" uyarısında bulundu. Kirill, "Şeytan, insanlara böyle bir oyuncak vererek çok akıllıca davranıyor" dedi.

9.01.2019Dünya
FETÖ elebaşı Gülene mehdi diyen hakime istenen ceza belli oldu

FETÖ elebaşı Gülen'e 'mehd'i diyen hakime istenen ceza belli oldu

GÖREVİ başındayken yazdığı kararında, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen'e "Mehdi" nitelendirmesinde bulunan ve daha sonra meslekten ihraç edilerek tutuklanan eski hakim İlhan Karagöz'ün yargılandığı davada, karar aşamasına gelindi. Esas hakkındaki mütalaasını açıklayan savcı, sanık Karagöz'ün "Anayasayı ihlal" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapsini ve "Silahlı terör örgütü üyesi olmak" suçundan da 7,5 yıldan 15 yıla kadar hapsini istedi.

9.01.2019Gündem
Akıllı telefonlar Deccalin aracı

'Akıllı telefonlar Deccal'in aracı'

Rus Ortodoks Kilisesi Patriği Kirill, akıllı telefonlarının popülaritesinin artmasının 'Deccal'in dönüşüne ortam hazırladığı" uyarısında bulundu. Kirill, "Şeytan, insanlara böyle bir oyuncak vererek çok akıllıca davranıyor" dedi.

9.01.2019Teknoloji
‘Hollywood estetiği kullanma bilinci popüler sinemayı düzlüğe çıkaracak’

‘Hollywood estetiği kullanma bilinci popüler sinemayı düzlüğe çıkaracak’

Ünlü sinema yazarı Kerem Akça’nın ilk kitabı, ‘h2O kitap’ etiketiyle raflara girdi. Akça, ‘Yerli Sinemada Hollywood Kuşağı’ adlı kitabında 2000-2016 arasında Amerikan ana akım sinemasının dekupajını uygulayarak bir kuşağa dönüşen yönetmenlerin filmlerinden bahsediyor. Kitap için Kasım’da TÜYAP Kitap Fuarı’nda bir de imza günü yapıldı.

28.12.2018Keyif
Türk siyasetinde ciddiyeti bitiren komik gaflar

Türk siyasetinde ciddiyeti bitiren komik gaflar

Siyaset ağzın iyi laf yapma sanatıdır. Kurduğunuz cümleleri geniş kitleler dinlediğinden her daim ağzınızdan çıkanı kulağınızın duyması gerekir. Ancak insanlık bu ya, bazen öyle bir cümle kurarsınız ki hem farklı yerlere çekilir hem de tarihe silinmemek üzere yazılır. İşte Türk siyasetinin unutulmaz gafları.

13.09.2017Hayat
Son dakika: Akın Öztürk ifade verdi Keşke ölseydim de...

Son dakika: Akın Öztürk ifade verdi! 'Keşke ölseydim de...'

Akıncı Üssü davasında, 15 Temmuz darbe girişiminin askeri kanadının bir numarası olduğu iddiasıyla yargılanan eski Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Akın Öztürk savunmasını yaptı.

4.08.2017Gündem
Cuma Namazı saat kaçta kılınacak İşte il il cuma namazı vakitleri

Cuma Namazı saat kaçta kılınacak? İşte il il cuma namazı vakitleri

Bu gün en Müslüman alemi için en kutsal günlerden biri olan cuma günü.. Cuma günü geldiğinde en çok aranan konulardan birisi de cuma namazı vakitleri oluyor. Vatandaşlar kendi memleketlerinde ki cuma namazı saatlerini öğrenmek için internette araştırmalarda bulunuyorlar. İşte İl il cuma namazı vakitleri

4.08.2017Gündem
Karaköse bu kez Deccal 2de korkutacak

Karaköse bu kez Deccal 2'de korkutacak

Geçtiğimiz sene Pakistan yapımı 'Revenge of the Worthless' adlı sinema filminde canlandırdığı karakterle basında geniş yer bulan ve Pakistan sinemasında rol alan ilk Türk kadın oyuncu olan Emel Karaköse bu kez Deccal 2 isimli filmde karşımıza çıkıyor.

10.06.2017Kelebek
Akın Öztürk kendini böyle savundu... Şehit annesinden tepki

Akın Öztürk kendini böyle savundu... Şehit annesinden tepki

Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında, Genelkurmay Başkanlığındaki eylemler ve sözde "Yurtta Sulh Konseyi" üyelerinin de aralarında bulunduğu davada yargılanan, eski Yüksek Askeri Şura (YAŞ) üyesi Akın Öztürk, "Ben 1960 darbesini, 1971 muhtırasını, 1980 darbesini, 28 Şubat olaylarını yaşamış, milletin üzerindeki olumsuz etkilerini gören bir asker olarak, bu darbe girişimini haklı görecek veya destekleyecek bir kişiliğe, yapıya sahip değilim. Bu yaftayı üzerime çiviyle çaksalar da tutturamazlar." dedi.

22.05.2017Gündem
Cuma gününde gönderebileceğiniz en güzel cuma mesajları

Cuma gününde gönderebileceğiniz en güzel cuma mesajları

Cuma mesajları ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. En güzel ve en anlamlı dileklerle cuma mesajlarını yakınlarınıza, dostlarınıza gönderip bu özel günde onları hatırladığınızı gösterebilirsiniz. İşte Müslüman alemi için en özel ve anlamı büyük olan günlerden Cuma gününde yakınlarınıza gönderebileceğiniz cuma mesajları

12.05.2017Gündem
Cuma mesajları SMS listesi Cuma namazı saat kaçta

Cuma mesajları SMS listesi! Cuma namazı saat kaçta?

Cuma mesajları, İslam alemi için önemli bir yeri olan bu mübarek günde Müslüman alemi tarafından rağbet görüyor. Cuma namazı vakti öncesi yakın ve arkadaşlarına mesajlar göndermek isteyen vatandaşlar, en güzel cuma mesajlarını seçmeye devam ediyor. İşte, merak edilen Cuma namazı saatleri ve SMS'e uygun en güzel mesajlar

10.03.2017Gündem
24 Şubat Cuma mesajları.. İşte WhatsAppta paylaşılacak en güzel cuma mesajları

24 Şubat Cuma mesajları.. İşte WhatsApp'ta paylaşılacak en güzel cuma mesajları

Cuma mesajları ile bu özel günde sevdiklerinizi hatırlayın.. Bugün Müslüman aleminin en kutsal günü olan Cuma günü.. Cuma mesajları ile yakınlarınıza atacağınız bir mesaj hem onları hatırlamanıza vesile olabilir hem de onları mutlu edebilir. Sosyal medya hesaplarınızda ya da WhatsApp'ta gönderebileceğiniz en güzel cuma mesajlarını sizler için derledik. İşte en güzel cuma mesajları

24.02.2017Gündem
ABD’li bakandan Türkiye’ye: PYD kantonları birleştiremez

ABD’li bakandan Türkiye’ye: PYD kantonları birleştiremez

MİLLİ Savunma Bakanı Fikri Işık, Türkiye’nin Suriye tezlerinin Fırat Kalkanı harekâtı sayesinde dinlenmeye başladığını ve PYD’nin kanton birleştirme planının devre dışı kaldığını söyledi.

18.02.2017Dünya
Cuma mesajlarında en güzel seçenekler - İşte en yeni cuma mesajları

Cuma mesajlarında en güzel seçenekler - İşte en yeni cuma mesajları

Tüm İslam alemi için en mübarek günler arasında yer alan cuma gününde atacağınız mesajlarla sevdiklerinizin yüzlerini güldürebilir, en güzel cuma mesajlarıyla manevi duyguların yükseldiği bugünün değerini hissettirebilirsiniz. En yeni cuma mesajlarını sizler için derledik. İşte, cuma mesajlarında en güzel seçenekler!

17.02.2017Gündem
Cuma mesajları 2017 - En anlamlı ve en güzel cuma mesajları

Cuma mesajları 2017 - En anlamlı ve en güzel cuma mesajları

Cuma mesajları sabahın erken saatlerinden beri araştırılıyor. Bu mübarek günün manevi değerini sevdikleriyle paylaşmak isteyen vatandaşlar, 2017’inin en güzel cuma mesajlarını bulmaya çalışıyor. 2017’nin en yeni cuma mesajlarını sizler için bir araya getirdik. Sizler de bu mübarek günde sevdiklerinizi mutlu etmek ve onları hatırladığını göstermek için bu mesajlardan birini onlara iletebilirsiniz. İşte, sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz en anlamı cuma mesajları!

13.01.2017Gündem
Cuma mesajları - 2016 yılının en yeni ve en anlamlı cuma mesajları

Cuma mesajları - 2016 yılının en yeni ve en anlamlı cuma mesajları

Cuma mesajları ile Müslüman aleminin en mübarek günü olan cuma gününde sevdiklerinize ve en yakınlarınıza bir mesaj atarak, onları bu özel günde hatırlayabilirsiniz. Cuma mesajlarını haberimizden beğendiğiniz birini kopyalayarak tüm sosyal medya hesaplarında paylaşabilirsiniz. İşte en yeni ve en anlamlı cuma mesajları

23.12.2016Gündem
Kısa ve öz Cuma mesajları Yakınlarınızı en güzel cuma mesajları ile sevindirin

Kısa ve öz Cuma mesajları! Yakınlarınızı en güzel cuma mesajları ile sevindirin

Cuma mesajları, her haftanın son günü toplu olarak idrak edilen ibadetler öncesi yakınlarını mutlu etmek isteyenler tarafından kısa mesaj olarak gönderilmektedir. Dinimizce özel olarka kabul edilen bu mübarek günde sevdiklerinize kısa cuma mesajları göndererek mutlu edebilirsiniz. İşte yakınlarınıza gönderebileceğiniz en güzel ve kısa cuma mesajları

9.12.2016Gündem
En güzel Cuma mesajları yakınlarınızı mutlu edin.. İşte Cuma Mesajları

En güzel Cuma mesajları yakınlarınızı mutlu edin.. İşte Cuma Mesajları

Cuma mesajlarını bu özel günde sevdiklerinizle paylaşabilmeniz için derledik. En güzel Cuma mesajları ve Cuma dualarına haberimizden kolayca ulaşabilirsiniz. Cuma mesajlarından beğendiklerinizi seçip hem sosyal medya hesaplarınızda hem de özel mesaj olarak yollayabilirsiniz. İşte sevdikleriniz paylaşabileceğiniz en güzel cuma mesajları

2.12.2016Gündem
Ailece 4.5 saat görüştüler

Ailece 4.5 saat görüştüler

FETÖ çatı davasının ikinci gününde çapraz sorgusu yapılan eski AK Parti Milletvekili İlhan İşbilen, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun ABD’de Fetullah Gülen’le 4-4.5 saat görüştüğünü iddia etti. Davutoğlu’nun yanında ailesinin olduğunu da öne süren İşbilen, “O günlerde AK Parti’nin kendisine büyük teveccühü vardı” diye konuştu.

23.11.2016Gündem
Cuma mesajları ile yakınlarınızı hatırlayın.. İşte en güzel Cuma mesajları

Cuma mesajları ile yakınlarınızı hatırlayın.. İşte en güzel Cuma mesajları

Cuma mesajları bugün vatandaşların en çok aradığı konulardan biri. Bu mübarek günde insanlar sevdiklerini mutlu etmek ve yakınlarını hatırlamakta bir vesile olarak Cuma mesajları ile sevdiklerine ulaşıyor. Cuma mesajlarını haberimizin detayında bulabilirsiniz. İşte yakınlarınız ile paylaşabileceğiniz en güzel cuma mesajları

18.11.2016Gündem

Yazar Sonuçları

'Yaradılış'ın 3'üncü kitabı burada mı yazılıyor

Gılgamış... Tevrat... İncil... Kuran... Sonra Darwin...

19.04.2020

FETÖ ‘süfyan’ mesajı ile kendini tarif etmiş

HÂLÂ üzerinde çalışmalar devam eden FETÖ’nün kripto haberleşme sistemi Bylock yazışmalarında ilginç detaylar ortaya çıkıyor.

18.01.2020

Biz Böyleyiz filminin 1 numarası kim?

Ferzan Özpetek filmlerinin genel bir tadı vardır ya.

10.01.2020

Armagedon savaşı, kayıp 13. kabileve rahip Brunson'ın tutukluluk meselesi

‘HIRİSTİYANLIK inancında Armagedon olarak adlandırılan bir savaşın başlamasından bahsedilir.

9.08.2018

Aşkta kaybeden kumarda kazanır

‘Han Solo: Bir Star Wars Hikâyesi’, serinin en ünlü karakterlerinden Han Solo’nun gençliğini, yakın arkadaşı Chewbacca’yla nasıl tanıştıklarını, gemileri ‘Millennium Falcon’a nasıl sahip olduklarını anlatıyor. Ana eksenine bir aşk hikâyesi oturtan filmde, orijinal karaktere hayat veren Harrison Ford’un gençliğinde Alden Ehrenreich’ı izliyoruz.

25.05.2018

Arkadaş hiç düşündün mü ‘cephe’ nedir, ‘dava’ nedir

BAKIN seçime adı “cephe” olan gruplaşmalarla giriyoruz...

22.05.2018

Cennetten düşenler

İlk kez gösterime çıktığı Venedik Film Festivali’nden bu yana bazı eleştirmenlerin göklere çıkardığı, bazılarının da nefret ettiği Darren Aronofsky imzalı ‘Anne!’ huzurlarımızda. Film, evlerine davetsiz bir şekilde gelen bir çift yüzünden, kocasıyla birlikte yaşadığı huzur dolu hayatı bozulan genç bir kadının yaşadıklarını anlatıyor.

29.09.2017

Bizi ayıran ‘duvar’...

Amerika’nın Irak’ı işgali sırasında keskin bir nişancının hedefi haline gelen ve küçük bir duvarın ardına sığınarak korunmaya çalışan bir askerin yaşadıklarını anlatan ‘Sniper: Duvar’, kurduğu tekinsiz atmosferin yanı sıra siyasal göndermeleri bol diyaloglarıyla dikkat çekiyor.

16.06.2017

 Son gün ‘üst akıl’ tartışması patladı

REUTERS ajansının yayınladığı bu fotoğraf, Fransa’da seçim yasağının başladığı cumartesi sabahı ilginç bir tartışmayı başlattı.

6.05.2017

Fırat Kalkanı oyunu bozdu bozmasına ya…

Fırat Kalkanı Harekâtı 24 Ağustos 2016’da, IŞİD’in Gaziantep’te intihar saldırısıyla 59 kişiyi öldürmesinden dört gün sonra başlatıldı.

28.02.2017

Çok gizli en uzun yaşama atlasından sızan ilk bilgiler

MUTLULUK saçan bu fotoğrafımı, geçen ay Mengerler dergisi için Pera Palas’ta çektirdim.

7.01.2017

İlk Müslüman’ın hali son Müslüman’ın hali

BOSNA Cumhurbaşkanı Aliya İzzetbegoviç 2000 yılında, “cumhurbaşkanı olarak ölmek istemediğini” söyleyerek istifa etmiş ve hayatının geri kalan kısmını bir apartman dairesinde geçirmişti.

28.11.2016

AKP’de yakın çevrede kimler topun ağzında

İLK işaret, Pakistan dönüşü A330 uçağında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın şu sözleriyle geldi:

23.11.2016