EKSTRA
MENÜ
Arşiv

David Beckham

David Beckham ile ilgili tüm haberleri ve son dakika David Beckham haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.675 David Beckham haberi bulunmuştur.

David Beckham Haberleri

Modacı gözüyle futbolcular

Modacı gözüyle futbolcular

Türkiye-İngiltere maçında oyunun heyecanı kadar, sahada mücadele eden futbolcuların stilleri de milyonlarca izleyicinin ilgisini çekti. Özellikle Beckham, Tugay, Rüştü, Bülent, İlhan ve kaleci James, saç stillerinden giydikleri formanın rengine kadar, her yönleriyle göze batıyorlardı.

12.10.2003Kelebek
Beckham, huzur ve sessizlik masajı yaptırmış

Beckham, huzur ve sessizlik masajı yaptırmış

İngiliz A ve Ümit Milli Futbol Takımları, Ritz-Carlton Oteli'nde kaldı. David Beckham arkadaşlarıyla beraber aynı katta manzarasından dolayı özel odada kaldı.

12.10.2003Spor Arena
Hain ilan edildi

Hain ilan edildi

İngiliz gazeteleri, milli maçta Beckham ile tartışan Alpay’a savaş açtı. Daily Star gazetesi ‘Bir numaralı halk düşmanı’ ilan ettiği milli futbolcumuzun ülkeyi terketmesi için kampanya başlattı.

13.10.2003Spor
Kısa kısa

Kısa kısa

13.10.2003Spor
Beckham futbol çirkini

'Beckham futbol çirkini'

İngiltere'de Alpay'a yönelik tepkiler ve yankıları devam ederken (A) Milli Futbol Takımı Menajeri Can Çobanoğlu, İngilizlerin olayı bilinçli olarak saptırdığını söyledi. Çobanoğlu, "Beckham, oynadığı futbolla değil, imajıyla, basının şişirmesiyle, magazin safyalarına ve meraklılarına iyi malzeme olacak bir futbol çirkinidir. Alpay'ı rahat bıraksınlar. Kendi kendilerinin insanlık suçu işlediklerini de görsünler.'' dedi.

15.10.2003Futbol
Alpay: İngiliz basını büyüttü

Alpay: İngiliz basını büyüttü

Türkiye-İngiltere maçının ardından en çok konuşulan isim olan Alpay Özalan, yaşananaların çok abartıldığını ifade ederek, "Bu olay, adeta 2 ülke arasındaki ilişkileri kopma noktasına getirdi. İngiliz halkından hiçbir tepki almadım. Ancak İngiliz basını adeta beni darağacına astı'' dedi.

15.10.2003Futbol
Ay Yıldızdan özür dilesin

Ay Yıldızdan özür dilesin

Benim suratıma tükürse bir şey demezdim ama işin içinde bayrak olunca kavga ederim. Ben giydiğim forma için gerekirse pislik yaparım ama ülkeme hakaret ettirmem.

15.10.2003Spor
Alpay: Beckham Must Apologize First

Alpay: Beckham Must Apologize First

Turkish soccer player Alpay Ozalan, who has been strongly condemned by the British media because he had a skirmish with David Beckham in the match between Turkish and British national soccer teams last Saturday, said, “Beckham should apologize from crescent-star (symbols on Turkish flag) since he spat on me but hit the crescent-star on my uniform.

16.10.2003Gündem
Eşlerden destek geldi

Eşlerden destek geldi

Türkiye-İngiltere derbi maçında David Beckham ve Alpay Özalan arasında yaşanan gerginlik, dünya spor basının gündeminden inmiyor. Beckham'ın eşi Victoria Madrid'e giderek kocasına moral verdi. Alpay ve eşi Cansel ise çarpıçı açıklamalarla aile boyu propoganda savaşında öne çekti.

16.10.2003Spor
Mollalar Beckham’ın İran’a girişini yasakladı

Mollalar Beckham’ın İran’a girişini yasakladı

İngiltere'de yayınlanan Daily Express Gazetesi'nin haberine göre, İranlı mollalar, David Beckham'a ‘‘Rejime karşı ayaklanmayı alevlendirir’’ diye ülkeye giriş yasağı koydu.

18.10.2003Dünya
Beckham: Alpaya tükürmedim

Beckham: Alpay'a tükürmedim

Milli maçtan sonra Alpay Özalan'ın, ‘‘Milli formamdaki ay yıldıza tükürdü’’ şeklindeki suçlamalarına hedef olan İngiltere Milli Takımı Kaptanı David Beckham, kendini savundu.

19.10.2003Spor
Papazın Çayırı ayak kaydırıyor

Papazın Çayırı ayak kaydırıyor

İngilizler, David Beckham'ın Türkiye'ye karşı penaltı kaçırmasını Fenerbahçe stadının tarihine kadar götürdüler. The Observer gazetesi, yıldız futbolcunun İngiltere adına ilk kez penaltı kaçırmasının suçunu, Fenerbahçe Stadı'nda yıllardır bir türlü giderilemeyen ıslak ve gevşek zemin sorununa bağladı. Gazete, bir zamanlar ‘‘Papazın Çayırı’’ denen alanın ve Kurbağalıdere'nin tarihini bile yazdı.

19.10.2003Gündem
Ve Alpayın bileti kesildi

Ve Alpay'ın bileti kesildi

Alpay Özalan'ın Aston Villa macerası bitti. Türkiye-İngiltere maçında David Beckham'la tartıştığı için Ada'da 'istenmeyen adam' ilan edilen milli futbolcu, kulüp yönetimiyle anlaşarak, sözleşmesini karşılıklı feshetti.

23.10.2003Spor
Beckhamın otel masrafı 600 bin euro

Beckham'ın otel masrafı 600 bin euro

Manchester United'dan İspanya'nın Real Madrid takımına transfer olan David Beckham'ın, 11 haftadır kaldığı oteldeki toplam masrafı 600 bin Euro'yu geçti.

31.10.2003Futbol
Otel masrafları 1 trilyonu geçti

Otel masrafları 1 trilyonu geçti

Manchester United'dan İspanya'nın Real Madrid takımına transfer olan yıldız İngiliz futbolcu David Beckham'ın, 11 haftadır kaldığı otelindeki toplam masrafının 600 bin Euro'yu (Yaklaşık 1 trilyon 50 milyar TL) geçtiği belirtildi.

31.10.2003Spor
MEDYADAN: Haftanın başlıkları

MEDYADAN: Haftanın başlıkları

Milliyet (23 başlığın 6’sı) iddiasını sürdürüyor, Posta (6) da öyle. Star bu hafta sadece 3 başlıkla üçüncü sırada. Haftanın en iyi (!) başlığı ise bu sefer bir outsider’dan geldi, Halka ve Olaylara Tercüman’dan... Aşağıdaki başlıkları okurken, bir taraftan da düşünün bakalım: “Küba lideri Castro, Arnold Schwarzenegger için ‘Kas gücünü biliyorum, ama beyin gücünü merak ediyorum’ dedi” haberine siz olsaydınız, nasıl bir başlık atardınız?

2.11.2003Gündem
İşte Beckhamlar’ın villası

İşte Beckhamlar’ın villası

İngiliz The Sun gazetesi, Real Madrid'e transfer olan İngiliz milli futbol takımının kaptanı David Beckham'ın, 4.5 milyon sterlin değerindeki villasının ilk fotoğraflarını yayımladı.

5.11.2003Gündem
MEDYADAN: Başlıklar

MEDYADAN: Başlıklar

Bu hafta da 28 başlık dikkatimi çekmiş. Star yine (8/28 ile) birinci pozisyonda, Milliyet ve Vatan (4) ikinciliği paylaşıyor. Posta ile müteveffa Yarın da (3) dördüncülüğü... Bu haftanın “en feci” başlığı Vatan’dan, bu kategoride “en entel” başlığı da Radikal-Cumartesi’den... Tabii haftanın en “Zorlama”, en “Yağcı”, en “Kelalaka”, en “Atatürkçü”, en “Çok aradınız mı” başlıkları da cabası.

9.11.2003Gündem
Lütfen şımart beni

Lütfen şımart beni

Marka olmak için her şeyi denediniz, milyarlar akıttınız ve yine de olmadı mı? Belki de yanlış yoldaydınız. Müşteri ilişkileri danışmanı Shoun Smith, 'özel' bir marka olmanın en büyük şartının müşterileri memnun etmek olduğunu söylüyor. Smith, 'Uncommon Practice' (Farklı Uygulama) adlı kitapta 19 'ayrıcalıklı' markayı mercek altına almış. İşte sonuç: Bu şirketler çalışanlarını 'şımartıyor', çalışanlar da müşterileri... 18-19 Aralık'ta Marka 2003 Konferansı için İstanbul'a gelecek Smith ile 'marka olmayı' konuştuk.

14.11.2003Gündem
Che Guevara öldü yaşasın Rick Martin

Che Guevara öldü yaşasın Rick Martin

Avrupa ve ABD'de patlama yapan ‘‘metroseksüel erkek’’ modası, Latin Amerika'da da hızla yayılıyor. Che Guevara ve Zapata'yı yaratan tango ve devrim toprakları, artık Ricy Martin ve David Beckham'a selam durmaya başladı. Metroseksüellik dünyada hacmi 9 milyar dolara ulaşan ve hızla genişleyen bir endüstri haline geldi.

23.11.2003Gündem
Marka, bir gecelik ilişki değil, evlilik gibidir

Marka, bir gecelik ilişki değil, evlilik gibidir

Markalaşma konusunda sıradışı fikirlerin yaratıcısı olarak tanınan BJ Cunningham, markalaşmanın bir gecelik ilişki olmadığını, evlilik gibi uzun süreli olduğunu söyledi.

28.11.2003Ekonomi

Yazar Sonuçları

Ofsayt nedir, Kanat sayesinde öğrendim!

ÇOCUKLAR gibi sevinçliyim.

Kanat beni maça götürecek!

12.10.2003

Metroseksüele bizim memlekette ekmek çıkmaz

ÇARŞAMBA günkü Hürriyet'te ‘‘Metroseksüelliğin kitabı yazıldı’’ başlığını görünce, içimden ‘‘Hah! Bir bu eksikti’’ dedim.

16.10.2003

İngiltere'de futbol faşizmi

Bu yazım yayınlandığı zaman İngiltere'nin Aston Villa futbol takımında oynayan Alpay ile ilgili faşist skandal unutulmuş olacak belki.

23.10.2003

İngiltere’de futbol faşizmi

Bu yazım yayınlandığı zaman İngiltere’nin Aston Villa futbol takımında oynayan Alpay ile ilgili faşist skandal unutulmuş olacak belki.

23.10.2003

Futbol ve lümpen faşizm

Yıllar önce Sofya'da Bulgar Yazarlar Birliği lokalinin terasında Bulgar yazarlarla birlikte oturuyorduk. Karşı kaldırımdan bir genç kadının geçtiğini gördüm.

25.10.2003