EKSTRA
MENÜ

Danıştay

Danıştay ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Danıştay haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 17.110 Danıştay haberi bulunmuştur.

Danıştay Haberleri

Ayasofyada halı iddiası

Ayasofya'da halı iddiası

Tarihçi yazar Dr. Ahmet Anapalı önceki gün Twitter’dan Ayasofya Camisi için halı siparişi verildiğini iddia etti. Hürriyet’e konuşan Anapalı, bu iddiasını resmi yetkililerden teyit ettirdiğini söyledi.

10.06.2020Gündem
Son dakika haberler...AK Partiden flaş Ayasofya açıklaması

Son dakika haberler...AK Parti'den flaş 'Ayasofya' açıklaması

AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Ayasofya'nın cami olarak tekrar kullanıma açılmasıyla ilgili "Danıştay'ın 2 Temmuz'da vereceği kararın ardından gerekli adımları atacağız" dedi.

9.06.2020Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında gazetecilerin sorularını yanıtladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında gazetecilerin sorularını yanıtladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TRT ortak yayınında gündemdeki gelişmeleri değerlendirdi. Erdoğan açıklamasında dikkat çeken açıklamalarda bulunarak 'Yunanistan çıkmış kuru sıkı atıyor. Türkiye'ye bu tür laf atılır mı? Sen kiminle dalga geçiyorsun. Haddini bil. Eğer sen haddini bilmezsen Türkiye bildirir' dedi. Koronavirüsle mücadele ile ilgili de Trump ile aralarında geçen konuşmayı anlatan Erdoğan "Dünyada 11. sıradayız. Fena değiliz. Hatta Trump'a bu rakamları verince 'ooo...' dedi" şeklinde konuştu. Öte yandan Erdoğan Ayasofya tartışmalarına da değinerek "Bu ülkenin dinamiklerinde tutuşan yanan bir şey var. Öyleyse şu anda biz hukuk devleti olarak Danıştay'ın kararını bekliyoruz. Karardan sonra atılması gereken adım neyse ona göre gereken adımlar atılır' ifadelerini kullandı. Kaynak: TRT HABER

9.06.2020Haber
Erdoğan’dan parklardaki görüntülere tepki: Neden mesafeler  ayarlanmıyor

Erdoğan’dan parklardaki görüntülere tepki: Neden mesafeler ayarlanmıyor

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, partisinin dünkü MKYK toplantısında, Ayasofya müzesinin ibadete açılmasıyla ilgili olarak, “2 Temmuz’da alınacak bir Danıştay kararı var. 1934’te alınan Bakanlar Kurulu kararının iptali bekleniyor. Kararın ardından cami olarak ibadete açılacak” dedi. Erdoğan, kendisinin ve AK Partili hukukçu kurmayların da konuyu yakından takip ettiğini söyledi.

9.06.2020Gündem
CHP Sözcüsü Faik Öztrak: ‘Berberoğlu işi CHP’ye siyasi garez’

CHP Sözcüsü Faik Öztrak: ‘Berberoğlu işi CHP’ye siyasi garez’

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, Enis Berberoğlu’nun milletvekilliğinin düşürülmesini “siyasi garez ve CHP’ye karşı yürütülen kan davası” olarak nitelendirdi.

9.06.2020Gündem
Yunanistan kurusıkı atıyor

Yunanistan kurusıkı atıyor

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Libya’nın deniz yetki alanlarındaki konumundan Türkiye’nin taviz vermeyeceğini belirterek, bundan Yunanistan’ın rahatsız olduğunu söyledi. Erdoğan, “Yunanistan boş durmuyor, kurusıkı atıyor. Türkiye’ye bu tür laf atılır mı? Sen kimle dalga geçiyorsun. Biraz kendine çeki düzen ver. Haddini bilmezsen Türkiye’nin yapacağı şey bellidir” dedi. Erdoğan, dün gece TRT kanallarının ortak yayında özetle şunları söyledi:

9.06.2020Gündem
Ayasofya duruşması 2 Temmuz’da

Ayasofya duruşması 2 Temmuz’da

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın, Ayasofya’nın müze statüsünün kaldırılarak cami olarak yeniden ibadete açılması için çalışma yapılması talimatının ardından gözler Danıştay’daki davaya çevrildi.

9.06.2020Gündem
Son dakika… Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında gazetecilerin sorularını yanıtladı

Son dakika… Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında gazetecilerin sorularını yanıtladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TRT ortak yayınında gündemdeki gelişmeleri değerlendirdi. Erdoğan açıklamasında dikkat çeken açıklamalarda bulunarak 'Yunanistan çıkmış kuru sıkı atıyor. Türkiye'ye bu tür laf atılır mı? Sen kiminle dalga geçiyorsun. Haddini bil. Eğer sen haddini bilmezsen Türkiye bildirir' dedi. Koronavirüsle mücadele ile ilgili de Trump ile aralarında geçen konuşmayı anlatan Erdoğan "Dünyada 11. sıradayız. Fena değiliz. Hatta Trump'a bu rakamları verince 'ooo...' dedi" şeklinde konuştu. Öte yandan Erdoğan Ayasofya tartışmalarına da değinerek "Bu ülkenin dinamiklerinde tutuşan yanan bir şey var. Öyleyse şu anda biz hukuk devleti olarak Danıştay'ın kararını bekliyoruz. Karardan sonra atılması gereken adım neyse ona göre gereken adımlar atılır' ifadelerini kullandı.

8.06.2020Gündem
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Yassıada mahkemesi kararlarına yönelik düzenlemeye ilişkin, "Bu, geç de olsa millet iradesine yönelik bir darbeye karşı bir tavır ortaya koyulması, eninde sonunda ama mutlaka bu darbenin bir şekilde zararlarının izale edileceğinin ve mümkün olduğu takdirde bunu yapanlardan hesap sorulacağının görülmesi bakımından önemli." dedi.

8.06.2020Gündem
Fransada gündem UEFAdan gelen mektup: Ligue 1 yeniden başlayabilir

Fransa'da gündem UEFA'dan gelen mektup: Ligue 1 yeniden başlayabilir

Liglerin tescil edildiği Fransa’da sezonun play off oynanarak tamamlanması tartışılıyor.

8.06.2020Futbol
Son dakika haberler: Ayasofya’ya formül aranıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan: Çok hassas olun, iyi araştırın

Son dakika haberler: Ayasofya’ya formül aranıyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Çok hassas olun, iyi araştırın

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın, 1934’te Bakanlar Kurulu kararıyla müze yapılan Ayasofya’nın statüsünün değiştirilmesi için talimat verdiği öğrenildi. Erdoğan, “Ayasofya cami olarak turistler tarafından ziyaret edilmeye devam edilebilir. Sultanahmet’te olduğu gibi. Buna milletimiz karar vermeli” dedi.

5.06.2020Gündem
Erdoğandan peş peşe önemli görüşmeler

Erdoğan'dan peş peşe önemli görüşmeler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Danıştay Başkanı Zeki Yiğit ve Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan'ı kabul etti.

3.06.2020Gündem
Doğumhanede üzerinde ısıtıcı unutuldu, 18 gün yoğun bakımda kaldı... Karar verildi

Doğumhanede üzerinde ısıtıcı unutuldu, 18 gün yoğun bakımda kaldı... Karar verildi!

Konya'da, 2 yıl önce doğumhanede üzerinde ısıtıcı unutulan ve vücudunda ikinci derece yanıklar oluşan Zeynep bebek için Konya 1'inci İdare Mahkemesi, Meram Tıp Fakültesi Hastanesi'nin bağlı olduğu Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörlüğü'nün 160 bin lira manevi tazminat ödemesine karar verdi. Ailenin avukatı Mustafa Aydın, tazminatın artırılması amacıyla Bölge İdare Mahkemesi'ne başvuracaklarını belirtirken, "Sorumlular hakkındaki ceza davası hala devam ediyor" dedi.

20.05.2020Gündem
Polisin ‘drone’la halkı kontrol etmesine yasak

Polisin ‘drone’la halkı kontrol etmesine yasak

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında Fransa’da polis vatandaşları drone yardımıyla havadan kontrol ediyordu. Danıştay, başkent Paris’te polisin drone ile vatandaşları gerekçe göstermeden kayıt altına almasını yasaya aykırı bularak, drone uçurmayı yasakladı.

19.05.2020Avrupa
Danıştay ibadethaneler için kararını verdi

Danıştay ibadethaneler için kararını verdi

Fransa’da Danıştay, Kovid-19 salgını nedeniyle uygulamaya konulan ibadethanelerde toplanma yasağına ilişkin birçok derneğin ve kişinin yaptığı başvuru hakkındaki kararını verdi.

19.05.2020Avrupa
İçişleri Bakanlığından İmamoğluna soruşturma haberine ilişkin açıklama

İçişleri Bakanlığı'ndan "İmamoğlu'na soruşturma" haberine ilişkin açıklama

İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, "Sayın Ekrem İmamoğlu'nun görevde olmadığı tarihte yapılan satın almalardan dolayı hakkında soruşturma izni verildiğine ilişkin iddia doğru değildir, sorumlu tutulduğu ve hukuka aykırılık tespitiyle hakkında soruşturma izni verilen ödemelerin tamamı, ödemesi sonradan yapılsa da kendisinin görevde olduğu döneme aittir." ifadelerini kullandı.

18.05.2020Gündem
Danıştay, e-fatura yerine kağıt ortamında fatura kesen şirkete verilen cezayı bozdu

Danıştay, e-fatura yerine kağıt ortamında fatura kesen şirkete verilen cezayı bozdu

Danıştay 9. Dairesi, elektronik fatura (e-fatura) yükümlülüğü bulunmasına rağmen e-fatura yerine kağıt ortamında fatura kesen şirkete ceza verilmesini hukuka aykırı buldu.

13.05.2020Ekonomi
Son dakika haberler... Bakan Gül: Bayramdan sonra tüm uygulamalar yumuşatılacaktır

Son dakika haberler... Bakan Gül: Bayramdan sonra tüm uygulamalar yumuşatılacaktır

Adalet Bakanı Gül, yeni tip koronavirüs (Kovid-19 tedbirlerine ilişkin, "Bayramdan sonra tüm uygulamalar yumuşatılacaktır, planlarımız hazırdır." dedi. Gül, noterlerin normal çalışmalarına bugün itibarıyla başladığını açıkladı.

12.05.2020Gündem
Müsterih olun ama tedbire devam

Müsterih olun ama tedbire devam

Cumhurbaşkanı Erdoğan dün İstanbul’da Sancaktepe, Hadımköy ve Atatürk Havalimanı’nda yapımları devam eden hastaneleri ziyaret etti, çalışmaları teftiş eti. Erdoğan ziyaretleriyle ilgili mesajında ise “Milletimiz müsterih olsun ama tedbirleri de elden bırakmasın” uyarısı yaptı.

10.05.2020Gündem
Yeni Danıştay Başkanı Yiğit

Yeni Danıştay Başkanı Yiğit

Danıştay Başkanlığı’na, koronavirüs önlemleri altında dün yapılan seçimde 8. Daire üyesi Zeki Yiğit (55) seçildi.

8.05.2020Gündem
Zerrin Güngör kimdir

Zerrin Güngör kimdir?

Danıştay Başkanlığına, görev süresi dolan Zerrin Güngör'ün yerine 8. Daire Üyesi Zeki Yiğit seçildi. Bu gelişmenin ardından Zerrin Güngör, internette merak edilen isimlerden biri oldu. Peki Zerrin Güngör kimdir?

7.05.2020Gündem
Zeki Yiğit kimdir nereli Danıştay Başkanı Zeki Yiğit hakkında detaylar

Zeki Yiğit kimdir nereli? Danıştay Başkanı Zeki Yiğit hakkında detaylar

Danıştay yeni başkanı Zeki Yiğit, görevine atanmasının ardından biyografisi ile merak edilmeye başlandı. İnterenet üzerinden Zeki Yiğit kimdir ve nereli sorusuna cevap arayan vatandaşlar, bilgi almak üzere araştırmalarını gerçekleştirdi. Peki, Zeki Yiğit kimdir ve nereli? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

7.05.2020Gündem
Son dakika... Danıştay Başkanlığına Zeki Yiğit seçildi

Son dakika... Danıştay Başkanlığı'na Zeki Yiğit seçildi

Danıştay Başkanlığına, görev süresi dolan Zerrin Güngör'ün yerine 8. Daire Üyesi Zeki Yiğit seçildi.

7.05.2020Gündem
Cennete kepçe

Cennete kepçe

İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi’nin efsane hocalarından toprakbilimci Prof. Doğan Kantarcı’nın “Değil içine girmek, kıyısına ayak bile basmayın” dediği Salda Gölü’ne, ‘millet bahçesi’ yapımı işini üstlenen müteahhit firma Güngör Tarım, kepçe ve kamyonla girdi. Beyaz kumsalı ve turkuvaz rengi suyunun güzelliğiyle ‘Türkiye’nin Maldivleri’ olarak ünlenen Salda Gölü’ndeki görüntüler tepki topladı.

15.04.2020Gündem
Yargıtayda duruşma ve müzakereler ertelendi

Yargıtay'da duruşma ve müzakereler ertelendi

Yargıtay Başkanlar Kurulu kararıyla müzakereler 17 Nisan'a, duruşmalar 30 Nisan'a kadar ertelendi.

26.03.2020Gündem
Yargıtay’ın yeni başkanı Başsavcı Akarca oldu

Yargıtay’ın yeni başkanı Başsavcı Akarca oldu

İSMAİL Rüştü Cirit’in yaş haddinden emekliye ayrılmasıyla boşalan Yargıtay Başkanlığı’na, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Akarca seçildi.

25.03.2020Gündem
Danıştaydaki başkanlık seçimi corona virüsü nedeniyle ertelendi

Danıştay'daki başkanlık seçimi corona virüsü nedeniyle ertelendi

Danıştay’da 25 Mart'ta yapılması planlanan başkanlık seçimi korona(corona) virüs salgını nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.

23.03.2020Gündem
Son dakika... Bekir Teker firar etti Sosyal medyadan fotoğrafı paylaşıldı

Son dakika... Bekir Teker firar etti! Sosyal medyadan fotoğrafı paylaşıldı

Kız kardeşi Ceylan Timuroğlu’nu tabancayla başından vurarak öldürmekten tutuklanan Danıştay ve Cumhuriyet gazetesine el bombalı saldırı sanığı Erhan Timuroğlu’nun, tefecilikten tutuklanan eski ortağı Bekir Teker, Maltepe Açık Ceza İnfaz Kurumu’ndan kaçtı.

22.03.2020Gündem
Son dakika haberi: Türkiyede corona virüslü vaka sayısı kaç oldu Sağlık Bakanı Kocadan yeni açıklama

Son dakika haberi: Türkiye'de corona virüslü vaka sayısı kaç oldu? Sağlık Bakanı Koca'dan yeni açıklama

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, corona virüsü ile ilgili son dakika gelişmelerini Twitter'dan paylaştı. Bakan Koca yaptığı açıklamada, "Hasta sayımız 670’e ulaştı. Bugüne dek toplam 9 can kaybımız var" dedi.

21.03.2020Gündem
Yargıtay ve Danıştay Başkanlarından Erdoğana veda ziyareti

Yargıtay ve Danıştay Başkanlarından Erdoğan'a veda ziyareti

Yaş haddinden 23 Mart'ta emekliye ayrılacak Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit ile Danıştay Başkanı Zerrin Güngör, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde veda ziyaretinde bulundu.

10.03.2020Gündem
Öğretim görevlisi atamalarına ‘tezli yüksek lisans’ şartı getirildi

Öğretim görevlisi atamalarına ‘tezli yüksek lisans’ şartı getirildi

Yapılan yeni düzenlemeyle öğretim görevlisi olarak atanabilmek için tezli yüksek lisans mezunu olma şartı getirildi. Ayrıca YÖK, araştırma görevliliğine atanmak için ‘35 yaş sınırının kaldırılmasına’ ilişkin bir çalışma başlattı.

1.03.2020Eğitim
Öğretim görevlisi atamalarına tezli yüksek lisans şartı getirildi

Öğretim görevlisi atamalarına 'tezli yüksek lisans' şartı getirildi

Yükseköğretim Kurulu'nca (YÖK) öğretim görevlisi olarak atanabilmek için tezli yüksek lisans mezunu olmayı zorunlu kılan koşul, yeniden yönetmelikteki yerini aldı.YÖK'ün düzenlemeyi, tezsiz yüksek lisans mezunlarının da öğretim görevlisi olabilmesine imkan tanıyan mahkeme kararına yapılan itirazın yerinde bulunmasının ardından hayata geçirdiği öğrenildi. Araştırma görevlisi olarak atanmak için 35 yaş sınırı konusunda da yeni düzenleme üzerinde çalışıldığı belirtildi.

1.03.2020Gündem
Anayasa Mahkemesi’nden iş adamı Aksoyun başvurusu ile ilgili flaş karar

Anayasa Mahkemesi’nden iş adamı Aksoy'un başvurusu ile ilgili flaş karar!

Anayasa Mahkemesi, iş adamı Erol Aksoy'un sahibi olduğu kanal Cine 5'in TMSF tarafından Al Jazera Türk'e satışını iptal eden Danıştay kararının uygulanmamasının mülkiyet hakkının ihlali olduğuna hükmetti.

21.02.2020Gündem
AB yolcu haklarında kısıtlamaya gidecek

AB yolcu haklarında kısıtlamaya gidecek

Avrupa Birliği, havayolu yolcularının rötar kaynaklı tazminat talep edebilecekleri süreyi 3 saatten 5 saate çıkarmayı hedefliyor. Yolcu hakları alanında deneyimli hukukçu Hilal Paksoy, düzenlemenin Avrupa'da yaşayan gurbetçi vatandaşları da kapsayacağını hatırlattı.

21.02.2020Ekonomi
Son dakika haberler... Cumhurbaşkanı Erdoğan Millet Kütüphanesi açılışında konuştu

Son dakika haberler... Cumhurbaşkanı Erdoğan Millet Kütüphanesi açılışında konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Millet Kütüphanesi açılış törenine katıldı. Almanya'daki saldırıya ilişkin konuşan Erdoğan, "İlgili tüm birimlerimiz süreci hassasiyetle izliyor. Alman makamlarının saldırıyı aydınlatmak için her türlü çabayı göstereceğine inanıyorum." ifadelerini kullandı. Erdoğan, "Rami Kışlası'na inşa ettiğimiz muhteşem kütüphaneyi de yakında milletimizin hizmetine sunacağız." dedi. Açılışta MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM Başkanı Mustafa Şentop da yer aldı.

20.02.2020Gündem
Hazineden önemli açıklama Vergi borcu olanlar dikkat

Hazine'den önemli açıklama! Vergi borcu olanlar dikkat

Hazine, vergide "kanun yolundan vazgeçme" uygulamasına açıklık getirdi.

20.02.2020Ekonomi
HES oyununa Beştepe freni

HES oyununa Beştepe freni

Rize’nin Güneysu ilçesinde iki yıl önce başlatılan ve ‘yol inşaatı’ denilen çalışmanın aslında mahkemece iptal edilen HES projesi olduğu anlaşılınca vatandaşlar Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi’ne (CİMER) şikâyette bulundu. CİMER inşaatı durdurdu.

15.02.2020Gündem

Yazar Sonuçları

Çavuşoğlu ile çok özel Libya değerlendirmeleri

Sıcak bir gündem olduğu için Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile konuşmaya hemen Libya’daki gelişmeleri sorarak başladım. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trump’la görüşmesinden sonra Türkiye ile ABD arasında Libya konusunda yeni bir sürecin başlayabileceğini açıklamıştı. Dışişleri Bakanı’na kimlerin görevlendirildiğini ve nasıl bir sürecin işleyeceğini sordum.

10.06.2020

İhtimal siyaseti

Yunanistan Savunma Bakanı Nikos Panagiotopoulos, “Bir provokasyon olması halinde Türkiye’ye karşı askeri bir müdahale de dahil olmak üzere, ülkesinin egemenlik haklarını korumak için her şeye hazır olduklarını” söylemiş...

10.06.2020

Şentop’tan Kılıçdaroğlu’na sert karşılık

CHP’li Enis Berberoğlu ve HDP’li Leyla Güven ile Musa Farisoğulları’nın milletvekilliği düşürüldü ama tartışması bitmedi.

9.06.2020

16 bin sigorta acentesİ ne istiyor?

Pazartesi günkü, ‘16 bin işletme itirazında haklı mı?’ yazımda, 9 Mayıs’ta yayımlanan yönetmelik ile sigortacılıkta önemli düzenlemeler yapıldığına, asli işi sigorta aracılığı olmayan şirketlere, mal ve hizmet satarken, belirli ürünlerle sınırlı olmak üzere sigorta hizmeti verebilmelerine imkan tanındığına değinmiştim.

22.05.2020

ByLock’ta FETÖ’nün ‘Karşı cepheyi nasıl karıştırırız’ mesajı

Fetullahçı Terör Örgütü’nün birçok özelliğini biliyoruz: Yalan söyleme, soru çalma, kamu malına çökme, kumpas kurma, tehdit, cinayet, darbe, ihanet... Her bir üyesi bunlardan birini veya birkaçını örgütün çıkarları için gözünü kırpmadan yapar. Meziyetli olduğu diğer bir konu ikilik yaratma, yani fitne. Amacına ulaşmada en çok kullandığı yol budur.

22.05.2020

Ortak alan vergi muafiyetini kaldırır mı?

Emekli maaşından başka gelirim yok ve brüt 185 m2’lik tek konutum var.

19.05.2020

Mahalli idareler İçişleri Bakanlığı’na bağlanmalıdır

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nde, kuruluşundan beri İçişleri Bakanlığı’na bağlı Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü kaldırılmış, bazı personeli de Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nda (ÇŞB) yeni oluşturulmuş olan Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü’ne devredilmiştir.

7.05.2020

Gazi’ye ‘Hayır’ diyen bir belediye başkanı

Gazi, masada yanında oturmakta olan Samsun Belediye Reisi Boşnakzade Ahmet Resai Bey’e dönerek şöyle der:

2.05.2020

Bir davanın Avrupa yolculuğu (2)

16 yıl önce okulların sömestr tatiline erken girmesiyle karnesini alan, durakta belediye otobüsünü bekleyen, gelmeyince eve yürüyerek giden, kar fırtınası yüzünden evinin yolunu bulamayan ve donarak ölen 7 yaşındaki Atalay Kemaloğlu’nun davasının Türkiye’deki yargılama seyrini pazartesi günkü yazımızda anlatmıştık...

22.02.2020

Hafriyatın hesabı mutlaka sorulmalı

ANKARA’dan sonra Antalya’dan gelen hafriyatla ilgili yolsuzluk haberleri bize İstanbul’da yaşananları hatırlattı.

19.02.2020

Bir davanın Avrupa yolculuğu

HUKUK ve yargı kararları her ülkede tartışılır ama bizdeki kadar değil...

19.02.2020