EKSTRA
MENÜ

Danıştay

Danıştay ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Danıştay haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 17.110 Danıştay haberi bulunmuştur.

Danıştay Haberleri

Ayasofya kararı son dakika ne zaman açıklanacak Gözler Danıştayın Ayasofya kararında

Ayasofya kararı son dakika ne zaman açıklanacak? Gözler Danıştay'ın Ayasofya kararında!

Ayasofya kararı ile ilgili son dakika açıklamaları yakından takip ediliyor. Ayasofya camii ibadete açılacak mı sorusu araştırılıyor. 2 Temmuz’da Danıştay 10. dairesinde, Ayasofya'nın camiden müzeye dönüştürülmesine dair 24 Kasım 1934 tarihli Bakanlar Kurulu kararının iptali istemiyle açılan dava kapsamında duruşma yapıldı. Hürriyet yazarı Abdülkadir Selvi konu ile ilgili yazdığı yazıda 10 Temmuz tarihine işaret etti. Peki Ayasofya kararı son dakika ne zaman açıklanacak?

9.07.2020Gündem
Adli tatil ne zaman başlıyor ve ne zaman bitiyor 2020

Adli tatil ne zaman başlıyor ve ne zaman bitiyor 2020?

Adli tatil ne zaman başlıyor ve ne zaman bitiyor sorusu mahkemelerde davaları bulunan pek çok vatandaşın araştırdığı konu olmaya devam ediyor. Belirli davaların görülmeye devam edilip bazı davaların bitimine kadar askıda kalacağı adli tatil, Adalet Bakanlığı'nın belirlediği tarih aralığında gerçekleşecek. Peki, adli tatil ne zaman bitiyor? İşte, adli tatilin başlayacağı ve biteceği tarih hakkında resmi bilgiler

9.07.2020Gündem
Ayasofyada karar günü... Danıştay kararını yarın açıklayacak

Ayasofya'da karar günü... Danıştay kararını yarın açıklayacak

Danıştay 10. Dairesi’nin, Ayasofya’ya müze statüsünü veren 1934 tarihli Bakanlar Kurulu kararının iptali istemiyle açılan davada yarın kararını açıklaması bekleniyor.

9.07.2020Gündem
İçişleri Bakanı Süleyman Soyludan Yargıtay ve Danıştay başkanlarına ziyaret

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan Yargıtay ve Danıştay başkanlarına ziyaret

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Yargıtay Başkanlığına seçilen Mehmet Akarca ile Danıştay Başkanlığına seçilen Zeki Yiğit'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

8.07.2020Gündem
Son dakika haberi: Yargıtayda 8 daire kapatılıyor

Son dakika haberi: Yargıtay'da 8 daire kapatılıyor

Son dakika: Yargıtay Birinci Başkanlık Kurulu, 13, 19, 20, 21 ve 22. hukuk daireleriyle 17, 18 ve 20. ceza dairelerinin kapatılmasını kararlaştırdı.

7.07.2020Gündem
Adli tatil ne zaman başlayıp ne zaman bitecek 2020 Adli tatil tarihi

Adli tatil ne zaman başlayıp ne zaman bitecek? 2020 Adli tatil tarihi

Adli tatil ne zaman? Adli tatil tarihleri, dava süreçleri devam eden binlerce kişinin gündeminde yer almaya devam ediyor. Corona virüsü pandemisi nedeniyle bu yıl yaklaşık 100 gün önemli işler haricinde adliyeler kapalı tutulmuştu. Normalleşme süreciyle beraber yeniden açılan adliyelerde, bir değişiklik olmazsa adli tatil ilerleyen günlerde başlayacak. Adli tatil boyunca adliyelerde nöbetçi mahkemeler görev yapacak. İşte, 2020 adli tatil tarihiyle ilgili ayrıntılı bilgiler.

6.07.2020Gündem
Son Dakika: Yunanistan Başpiskoposundan Ayasofya ve Türkiye hakkında küstah sözler

Son Dakika: Yunanistan Başpiskoposu'ndan Ayasofya ve Türkiye hakkında küstah sözler

Son dakika.. Yunanistan Başpiskoposu Ieronimos, Yunan televizyonunda Türkiye ve Ayasofya ile ilgili küstah sözlere imza attı

6.07.2020Dünya
Son dakika haberler: Bahçeli’den baro başkanlarına sert tepki

Son dakika haberler: Bahçeli’den baro başkanlarına sert tepki

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, baro düzenlemesine tepki için TBMM önünde toplanan baro başkanlarına tepki göstererek, "Hiç kimse Fransa’yı kasıp kavurmuş sarı yeleklilerin eylemlerine özenmeyi, Gezi benzeri bir kalkışmanın fitilini tutuşturmayı aklından ve hayalinden geçirmemelidir. Zira sonuçları ağır olacaktır" dedi.

4.07.2020Gündem
Salda için keşif günü

Salda için keşif günü

Türkiye’nin Maldivleri olarak tanınan ve oluşumu 2 milyon yıl önceye uzanan Burdur’un Yeşilova ilçesindeki Salda Gölü Koruma İmar Planlarının iptali için açılan davada kritik gün.

4.07.2020Ekonomi
Savcının Ayasofya görüşü: Cumhurbaşkanlığı takdiridir

Savcının Ayasofya görüşü: Cumhurbaşkanlığı takdiridir

Danıştay dün Ayasofya’yı müzeye dönüştüren karara iptal talebini görüştü. Savcı davanın reddini isterken, “O tarih itibarıyla işlem hukuka uygundur. Şu anda da Ayasofya’nın açılması Cumhurbaşkanlığı’nın takdirindedir” dedi.

3.07.2020Gündem
Ayasofya kaç yılında yapıldı, ne zaman müze oldu İşte 15 asırlık Ayasofyanın tarihi

Ayasofya kaç yılında yapıldı, ne zaman müze oldu? İşte 15 asırlık Ayasofya'nın tarihi

1500 yıl önce inşa edilen Ayasofya’nın cami statüsünden müze statüsüne taşıyan kararın iptali için yapılan başvuru bugün Danıştay'da ele alınacak. 1934 yılındaki protokolün iptali yönünde bir karar çıkarsa, Ayasofya yeniden ibadete açılabilecek. Peki, Ayasofya nerede, İstanbul’un hangi ilçesinde? Ayasofya kaç yılında yapıldı? Ayasofya ne zaman müze oldu? İşte Ayasofya kaç yılında yapıldı, ne zaman müze oldu? İşte 15 asırlık Ayasofya'nın tarihi

2.07.2020Gündem
Son dakika haberler... Danıştay 15 gün içinde Ayasofya kararını verecek

Son dakika haberler... Danıştay 15 gün içinde Ayasofya kararını verecek

Ayasofya duruşması sona erdi. Danıştay kararını 15 gün içinde açıklayacak.Ayasofya başvurusuna ilişkin Danıştay 10. dairesi kararını daha sonra açıklamak üzere duruşmayı bitirdi. Danıştay, kararını 15 gün içinde açıklayacak.

2.07.2020Haber
Son dakika haberler... Danıştay 15 gün içinde Ayasofya kararını verecek

Son dakika haberler... Danıştay 15 gün içinde Ayasofya kararını verecek

Ayasofya'nın statüsünün ne olacağını ilişkin Danıştay'da görüşülen duruşma sona erdi. Mahkeme kararını 15 günde içinde açıklayacak. Kararın ardından Ayasofya müze olarak kalacak ya da yeniden camiye dönüştürülecek.

2.07.2020Gündem
Danıştay Ayasofya kararı ne zaman saat kaçta açıklanacak

Danıştay Ayasofya kararı ne zaman saat kaçta açıklanacak?

Ayasofya kararı ne zaman açıklanacak sorusu, geçtiğimiz haftalarda gündeme gelen Ayasofya'nın müze statüsünden cami statüsüne geçerek yeniden cami olarak ibadete açılma çalışması için büyük önem arz ediyor. Danıştay'ın vereceği Ayasofya kararı, 1934 yılında imzalanan Bakanlar Kurulu kararının iptal edilip edilmeyeceği yönünde olacak. Peki, Danıştay Ayasofya kararı ne zaman açıklanacak? İşte, o detaylar

2.07.2020Gündem
Ayasofya için gözler Danıştay’da

Ayasofya için gözler Danıştay’da

Ayasofya’nın camiden müzeye dönüştürülmesine dair 1934’te verilen Bakanlar Kurulu kararının iptali istemiyle Danıştay 10. Dairesi’nde açılan davanın duruşması bugün yapılacak.

2.07.2020Gündem
İbrahim Kalın: Ayasofya’nın camiye çevrilmesi kültürel mirasını ortadan kaldırmaz

İbrahim Kalın: Ayasofya’nın camiye çevrilmesi kültürel mirasını ortadan kaldırmaz

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Danıştay’ın açıklayacağı Ayasofya kararını değerlendirerek, “Ayasofya’nın camiye çevrilmesi onun kültürel mirasını ortadan kaldırmaz” dedi.

1.07.2020Gündem
Son dakika | Fransa Liginden flaş karar Danıştay kararına rağmen...

Son dakika | Fransa Ligi'nden flaş karar! Danıştay kararına rağmen...

Fransa Birinci Futbol Ligi'nin (Ligue 1) gelecek sezon 20 takımla oynanmasına karar verildi.

23.06.2020Futbol
Toulouseta Patrice Garande dönemi

Toulouse'ta Patrice Garande dönemi

Fransa'da küme düşürülüp düşürülmeyeceği konusundaki belirsizlik süren Toulouse, teknik direktörlük için Patrice Garande ile anlaşma sağladı.

22.06.2020Futbol
Bazı baro başkanlarının yürüyüşüne Adalet Bakanından ilk yorum

Bazı baro başkanlarının yürüyüşüne Adalet Bakanı'ndan ilk yorum

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, bazı baro başkanlarının yürüyüşü ile ilgili yaptığı açıklamasında “Savunma mesleğini geriye götürecek bir çalışmaya asla destek vermeyiz. Arkadaşlarımız, savunmayı daha güçlendiren, avukatların haklarını daha koruyan ve mesleki örgütlenmeyi daha da güçlendiren bir yapı üzerine çalışma yapıyorlar. Ortaya çıkan hangi şeye karşısınız? Teklif yok, hangi maddesine karşı çıkıyorsunuz? Ortada henüz bizim bile daha vakıf olduğumuz bir teklif yok" ifadelerini kullandı.

22.06.2020Gündem
Son dakika haberler: Danıştaydan YKS kararı

Son dakika haberler: Danıştay'dan YKS kararı

Gelen son dakika haberine göre, Danıştay 8. Dairesi, YKS'nin yapılmasına ilişkin kararın iptali istemiyle açılan davayı reddetti. Yükseköğretim Kurumları Sınavı, planlandığı şekilde 27 ve 28 Haziran'da yapılacak.

19.06.2020Haber
Son dakika haberler... Bakan Koca: Tüm belediye başkanlarımızdan istirhamım...

Son dakika haberler... Bakan Koca: Tüm belediye başkanlarımızdan istirhamım...

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından "Bütün şehirlerimizde, belediye başkanlarımızdan gençler adına istirhamım, belediye otobüslerinin herkes dışarıdaymış gibi tam kadro hizmette olması. Otobüste az olmak, gençlere iyi gelir. Sınava daha iyi odaklanırız." paylaşımında bulundu.

19.06.2020Gündem
Son dakika haberler: Danıştaydan flaş YKS kararı Açılan davayı reddetti...

Son dakika haberler: Danıştay'dan flaş YKS kararı! Açılan davayı reddetti...

Gelen son dakika haberine göre, Danıştay 8. Dairesi, YKS'nin yapılmasına ilişkin kararın iptali istemiyle açılan davayı reddetti. Yükseköğretim Kurumları Sınavı, planlandığı şekilde 27 ve 28 Haziran'da yapılacak.

19.06.2020Gündem
YKSye itiraz Danıştaydan döndü

YKS'ye itiraz Danıştay'dan döndü

Danıştay 8. Dairesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın (YKS) yapılmasına ilişkin kararın yürütmesinin durdurulması talebini reddetti.

19.06.2020Eğitim
Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi: “3 milyar borcu ödeyen varsa hemen gelsin”

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi: “3 milyar borcu ödeyen varsa hemen gelsin”

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, basın mensuplarıyla bir araya geldi. Bağış kampanyasından geçmişe dönük denetime, futbol takımından altyapıya kadar birçok konuya değinen Çebi, borcu 2+12 yıllık bir sistemle çözebileceklerini belirterek, “Bana sürekli ‘Enkaz edebiyatı yapıyor’ diyorlar. 3 milyar borcu ödeyeceğim diyen varsa hemen gelsin” ifadelerini kullandı.

18.06.2020Futbol
Erdoğan: Danıştay kararının ardından inşallah Ayasofyada namazımızı kılarız

Erdoğan: Danıştay kararının ardından inşallah Ayasofya'da namazımızı kılarız

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan önceki gün düzenlenen AK Parti MYK toplantısında, “Ayasofya Camii için 2 Temmuz’da alınacak Danıştay kararının ardından inşallah namazımızı kılarız” değerlendirmesi yaptı.

17.06.2020Gündem
Son dakika haberler: Adalet Bakanı Gülden flaş açıklamalar

Son dakika haberler: Adalet Bakanı Gül'den flaş açıklamalar

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Anadolu Ajansı (AA) Editör Masası toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Adalet Bakanı Gül, Kovid-19 nedeniyle durdurulan yargısal sürelerin ve duruşmaların yarından itibaren başlayacağını bildirdi. Adalet Bakanı Gül Ayasofya'nın ibadete açılması ile ilgili olarak, ''Turnikeyle girilen tek camidir, bu ayıbın ortadan kalkması hukukun gereğidir." dedi. Ayrıca Bakan Gül: "Cezaevinde olan, uzun süre annesini, babasını göremeyenler var, cezaevinden görüntülü görüşülebilecek bir sistem kuruyoruz." ifadelerinde bulundu.

15.06.2020Gündem
Son dakika... MHP lideri Bahçeliden Ayasofya açıklaması

Son dakika... MHP lideri Bahçeli'den Ayasofya açıklaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "MHP'nin görüşü çok nettir. Ayasofya Camisi, Müslüman gönüllerle buluşmalı, kapısı ibadete mutlaka açılmalıdır" dedi.

14.06.2020Gündem
TBMM Başkanı Mustafa Şentop: ABDnin, Türkiyedeki mahkemelere saygı duyması gerekir

TBMM Başkanı Mustafa Şentop: ABD'nin, Türkiye'deki mahkemelere saygı duyması gerekir

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, ABD'nin İstanbul Başkonsolosluğu eski çalışanı Metin Topuz hakkında mahkumiyet kararı verilmesini eleştiren ABD'ye tepki göstererek, "ABD, Türk mahkemelerinin verdiği karara saygı duymalı" dedi.

12.06.2020Gündem
CHP Milletvekili Kaboğlu’ndan TBMM’de ‘Sultanahmet’i de müze yapalım’ önerisi

CHP Milletvekili Kaboğlu’ndan TBMM’de ‘Sultanahmet’i de müze yapalım’ önerisi

TBMM’de Bekçiler Yasası görüşülürken Ayasofya’nın camiye çevrilmesi konusu gündeme geldi. CHP İstanbul Milletvekili İbrahim Kaboğlu, “Topkapı Sarayı da müze olarak korunmalı, Ayasofya da müze olarak korunmalı, hatta Sultanahmet de müze olmalı; çünkü bunlar artık insanlığın ortak mirasıdır” deyince tartışma çıktı.

12.06.2020Gündem
Son dakika haberler: Bakan Çavuşoğlundan net Ayasofya mesajı

Son dakika haberler: Bakan Çavuşoğlu'ndan net 'Ayasofya' mesajı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Ayasofya kesinlikle uluslararası bir konu değildir. Ulusal egemenlik konusudur" dedi. Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu NTV canlı yayınında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Bakan Çavuşoğlu ayrıca, Fatih Sultan Mehmet'in vasiyetini ve Ayasofya'nın tapusunu göstererek, "Bakın burada belgesi var. Fatih'in vasiyeti ve vakfiyesi var. Evet, bu yapılar tüm insanlığındır. Ama nasıl değerlendirileceğine biz karar veririz. ABD ve Yunanistan'ın bize akıl verme hakları yok. İnanç özgürlüğünde nerede olduklarını biliyoruz." dedi.

11.06.2020Dünya
Ayasofya için tarihi gün Ya yüksek yargı ya kararname

Ayasofya için tarihi gün! Ya yüksek yargı ya kararname

Danıştay’ın Ayasofya’yı müze yapan 24 Kasım 1934 tarihli Bakanlar Kurulu kararının iptaliyle ilgili davada bugün kararını açıklaması bekleniyor. Karar olumlu olursa Vakıflar Genel Müdürlüğü devreye girecek, karar olumsuz olursa bu kez de Cumhurbaşkanlığı kararnamesi gündeme gelecek. Her iki formülde de Ayasofya ibadete açılabiliyor.

11.06.2020Haber
‘Utancı silelim’ yasa teklifi

‘Utancı silelim’ yasa teklifi

Adnan Menderes ve iki bakanın idam edildiği Yassıada yargılamalarının geçersiz kılınmasına ilişkin adım atıldı. Bu konudaki AK Parti ve MHP ortak yasa teklifi Meclis’e sunuldu.

11.06.2020Gündem
Prof. Halaçoğlundan çarpıcı Ayasofya iddiası: Kararname ve Atatürk imzası gerçek değil

Prof. Halaçoğlu'ndan çarpıcı Ayasofya iddiası: Kararname ve Atatürk imzası gerçek değil

İstanbul'un günümüze ulaşan en önemli tarihi simgelerinden biri olan Ayasofya müzesinin eskiden olduğu gibi camiye çevrilerek tekrar ibadete açılması gündemdeyken, Türk Tarih Kurumu'nun eski başkanı Prof. Dr. Yusuf Halaçoğlu tarafından çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Ayasofya'nın müze haline getirilmesi için hazırlanan kararnamenin sahte olduğunu ileri süren Prof.Dr. Halaçoğlu, “Burada kullanılan imza gerçek değil. Bir el Ayasofya'yı müze haline getirmiş ve Atatürk'e mal etmişler. O tarih için Atatürk ismi geçince kimse itiraz edemez diye düşünmüşler. Böyle bir sahtekarlık var işin içinde” dedi.

10.06.2020Gündem
Son dakika... Bakan Ersoy açıkladı: Temmuzda hepsinin açılacağını düşünüyorum

Son dakika... Bakan Ersoy açıkladı: Temmuz'da hepsinin açılacağını düşünüyorum

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, turizmde yeni normale geçiş ile ilgili olarak ''Temmuz itibarıyla açılmayı hedefleyen tesislerin hepsinin açılacağını düşünüyorum" dedi.

10.06.2020Ekonomi
Bakan Albayraktan Danıştay Başkanı Yiğite hayırlı olsun ziyareti

Bakan Albayrak'tan Danıştay Başkanı Yiğit'e hayırlı olsun ziyareti

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Danıştay Başkanlığı görevine yeni başlayan Zeki Yiğit'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

10.06.2020Gündem
Son dakika haberler: Tarihi teklif Mecliste Kararlar yok sayılacak

Son dakika haberler: Tarihi teklif Meclis'te! Kararlar yok sayılacak

TBMM Başkanı Mustafa Şentop’un imzasını taşıyan yasa teklifi Meclis’e sunuldu. Teklif ile; 27 Mayıs 1960 askeri darbesinde Yüksek Adalet Divanı’nın aldığı kararlar yok sayılacak. Yeni düzenlemeyle mağdurların ailelerine tazminat hakkı geliyor.

10.06.2020Gündem

Yazar Sonuçları

Danıştay Ayasofya kararını verdi mi?

Sosyal medyada Danıştay 10. Dairesi’nin Ayasofya’nın cami olarak ibadete açılması yönünde karar verdiği haberleri dolaştı.

9.07.2020

Kabine değişikliği ne oluyor?

Meclis Başkanlığı seçiminden sonra gözler kabineye çevrilecek. Ankara kulislerinde kabine değişikliği için iki tarih konuşuluyor.

7.07.2020

Ayasofya’da mutlu sona doğru!

Ayasofya’nın müzeye dönüştürülmesi ile ilgili 1934 tarihli Bakanlar Kurulu kararının iptali istemiyle açılan dava, 2 Temmuz 2020’de Danıştay 10. Dairesi’nde görüldü. Kararın 15 gün içerisinde açıklanacağı duyuruldu.

4.07.2020

Danıştay Kariye ile Ayasofya arasında sıkışınca...

Ayasofya’da izlediğimiz, yolu Danıştay’a kadar uzanan temanın birebir benzeri var karşımızda...

4.07.2020

Sosyal medya düzenlemesi ne getiriyor?

Türkiye’nin en önemli sorunu, sorunları doğru zeminde tartışamamak.

3.07.2020

Durum budur

Eğer diyorsanız ki bu iktidar en doğru işi yapsa bile ben onaylamam... Eh, o zaman da öbür taraf der ki bu iktidar en yanlış işi yapsa bile ben onaylarım.

2.07.2020

Bir babanın sosyal medya isyanı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Esra Albayrak’a yeni doğmuş bebeği üzerinden insanlık dışı saldırı yapıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı da olsanız, eşiniz Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak da olsa sosyal medyada insanlıktan nasibi almamış olanların hakaretlerine maruz kalabiliyorsunuz. Hem de dünyaya getirdiğiniz bebeğiniz üzerinden.

2.07.2020

Danıştay’ın Ayasofya kararları bize ne söylüyor?

Ayasofya’nın ibadete açılıp açılmayacağı tartışması haftalardır Türk kamuoyunu meşgul ediyor. Danıştay 10’uncu Dairesi’nin bugün yapacağı ve bu konudaki yeni bir başvuruyu değerlendireceği toplantı meselenin bundan sonra kazanacağı seyir bakımından önem taşıyor.

2.07.2020

Salgın gölgesinde sınav polemiği

Danıştay, COVID-19 nedeniyle Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın iptaline ilişkin başvuruyu reddetti ancak tartışma bitmedi. Bu yıl üniversite sınavına girecek bazı öğrenciler, sınavın virüsün yayılmasına sebep olması endişesiyle ertelenmesini isterken, bazıları da “Yapılsın, hazırız” diyor. Peki uzmanlar ne diyor? İşte yanıtları...

23.06.2020

Erdoğan ile Bahçeli’nin kritik görüşmesi

Ne zaman ki Cumhurbaşkanı Erdoğan birkaç gün dinlenmek için Ankara dışına çıkıyor, ne zaman ki Erdoğan ile Bahçeli bir araya geliyor, Ankara kulisleri hareketleniyor. Dün de öyle oldu. Geçen hafta Ankara dışına çıkan Erdoğan’ın dün Bahçeli ile görüşmesi siyasi tansiyonu yükseltti.

18.06.2020

Ayasofya mozaikleri ne olacak?

Artık herkes görüyor ki Ayasofya’nın ibadete açılması önünde hukuki açıdan hiçbir engel yok. “Batı’da İslamafobiyi arttırır”, “Cuma cami olsun, pazar kilise” diyen aklı evveller de var, Ayasofya’nın ibadete açılmasını Kudüs’teki Mescid-i Aksa ve Batı ülkelerindeki camilerin durumu ile kıyaslayan da...

12.06.2020

Kaboğlu’ndan ‘Sultanahmet’i müze yapalım’ önerisi

Ayasofya’nın cami olarak ibadete açılması gündeme gelince CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “18 yıldır yapılmayan şey neden şimdi yapılıyor?” dedi.

12.06.2020

Kabine değişikliği heyecanı

Ben de şaşırdım. Ancak ne zaman ki Meclis’te iktidar kulisini dolaştım, kulağıma kabine söylentileri çalındı...

11.06.2020