EKSTRA
MENÜ

Damatlar

Damatlar haberleri sayfasında güncel ve son dakika Damatlar hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 664 Damatlar haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Damatlar Haberleri

Kısmetse Olurda kriz: Berkere aday mı geliyor

Kısmetse Olur'da kriz: Berker'e aday mı geliyor?

Kısmetse Olur'un bugün tarihli 341. bölümüne damga vuran isimler Berker ve Gözde oldu. Kanal D ekranlarının izleyicileri ekran başına kilitleyen evlilik programının yeni bölümünde Berker'e gelen börek ve not Gözde'nin gözyaşlarına boğulmasına neden oldu. Peki, evde yeni bir kriz yaratan börek ve notlar kimden geldi? İşte, Kısmetse Olur 26 Ocak bölümünden detaylar!

26.01.2017Televizyon
Ad-Did çiftinden muhteşem vals gösterisi

Ad-Did çiftinden muhteşem vals gösterisi

Kısmetse Olur'da Adnan, Didem'e hazırladığı sürprizle göz kamaştırırken, çiftin el ele göz göze yaptıkları dans da büyük dikkat çekti. Aynı anda birbirlerine sürpriz hazırlayan Adnan ve Didem çifti, yaptıkları vals ile göz dolduruyorlar... Önce Adnan, Didem'in ona hazırladığı sürprizi öğreniyor. Ardından, Didem'in giyeceği kıyafete kadar düşünen ve hediye eden Adnan, onu damatlar evine getiriyor. Damatlar evinin her köşesini güllerle donatan, romantik bir sofra hazırlayan ve şık kıyafetiyle göz kamaştıran Adnan, Didem'i etkilemeyi başarıyor. Didem ise hem şaşkınlığa kapılıyor hem de mutluluğunu saklayamıyor. Çiftin romantik dansı ise güne damga vuran en önemli detaylardan biri oluyor!

25.01.2017Magazin
Kısmetse Olurda kim elenecek İşte Kısmetse Olurda yaşananlar

Kısmetse Olur'da kim elenecek? İşte Kısmetse Olur'da yaşananlar

Kısmetse Olur bu hafta nefes kesen anlar yaşanıyor. Kanal D'nin sevilen yarışma progrma Kısmetse Olur'da bu hafta gergin anlar yaşandı. Gelinler ve damatlar evinde tartışmalar bitmiyor. Yarışmanın bu haftaki bölümünde Sibel'i damat adaylarının tepkisine maruz bırakan bir olay da yaşandı. Peki Kısmetse Olur'da bu hafta neler yaşandı? İşte yarışmada bu hafta meydana gelen olaylar

21.01.2017Televizyon
Kısmetse Olurda gizemli çiçek krizi - Gözde Bozacı kimdir

Kısmetse Olur'da gizemli çiçek krizi - Gözde Bozacı kimdir?

Kısmetse Olur yepyeni bölümleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Kanal D'nin sevilen evlilik programının bugünkü bölümünde Gözde Bozacı ve Berker arasında kriz çıkacak. Eve giren gizemli çiçeklere sinirlenen Berker, hem ekran başındakileri hem de evdeki diğer adayları şaşırtıcı tepkiler verecek. Peki, evde tartışma çıkaran çiçekler kimden geldi? Gözde Bozacı kimdir? İşte, Kısmetse Olur 18 Ocak bölümünden detaylar!

18.01.2017Televizyon
Kısmetse Olurda Merve Kovancı rekoru Merve Kovancı kimdir

Kısmetse Olur'da Merve Kovancı rekoru! Merve Kovancı kimdir?

Kısmetse Olur'un yeni gelin adayı Merve Kovancı daha ilk günlerden adından söz ettirmeye başladı. Daha önce yaşı hakkında yalan söylediği için eleştiri oklarının hedefi olan Merve Kovancı, Kısmetse Olur'un 17 Ocak tarihli bölümünde ilke imza atarak en hızlı ihtar alan isim ilan ediliyor. Peki, daha önce başka bir programa katılan Merve Kovancı kimdir?

17.01.2017Televizyon
Kısmetse Olur’dan Gökhan Sara mı elendi

Kısmetse Olur’dan Gökhan Sara mı elendi?

Kısmetse Olur diskalifiye ve sürpriz itiraflarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Kanal D'nin büyük bir ilgiyle takip edilen evlilik programının dünkü bölümünde diskalifiye ile eleme yapıldı. Elenecek ismi belirleyen ise Kısmetse Olur gelin ve damat adayları oldu. Peki, Adnan ve Gökhan arasındaki oylama sonucunda eve veda eden kim oldu? Gökhan Sara'ya aşk itirafında bulunan kimdir? İşte, Kısmetse Olur son bölümünde yaşananlar!

5.01.2017Televizyon
Gökhan ve Adnan diskalifiye mi oluyor

Gökhan ve Adnan diskalifiye mi oluyor

Kısmetse Olur'da iki aday birden diskalifiye mi olacak?

3.01.2017Ekran
Kısmetse Olurda bu hafta kim elendi İşte, Kısmetse Olur 2 Ocak eleme fragmanı

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? İşte, Kısmetse Olur 2 Ocak eleme fragmanı

Kısmetse Olur haftanın finali bir diğer adıyla eleme bölümü 1 gün gecikmeli olarak yayımlandı. Eleme gecesi diğer haftalara göre daha durgun geçse de 'Kısmetse Olur'da kim elendi?' sorusuna yanıtın 2 isim birden olması şaşırttı. Didem, Gökhan, Adnan ve Aycan koruma altına alındıkları için yazılamadı. Peki, bu hafta elenen 2 isim kim oldu? İşte, Kısmetse Olur 2 Ocak eleme fragmanı!

2.01.2017Televizyon
Gamze Taşkın kimdir

Gamze Taşkın kimdir?

Gamze Taşkın, Kısmetse Olur’a tartışmalarıyla damga vuruyor. Ayça Ekin Beğen'in elenmesinin ardından yeni gelin adayı olarak programa katılan ve evdeki diğer isimlerle tartışma yaşayan Gamze Taşkın, damat adaylarıyla sık sık tartışma yaşıyor. Peki, evin sivri dilli isimlerinden olan Gamze Taşkın kimdir?

28.12.2016Televizyon
Kısmetse Olur haftanın finalinde kim elendi Hazal Babalık eve geri mi dönüyor

Kısmetse Olur haftanın finalinde kim elendi? Hazal Babalık eve geri mi dönüyor?

Kısmetse Olur'da bu hafta kimin elendiği sorusu, programın takipçileri tarafından merak konusu olmuştu. Kanal D ekranlarının herkes tarafından beğenisini kazanan evlilik programı Kısmetse Olur'da bu hafta kimin elendiği, dün gece yapılan haftanın finaliyle belli oldu. Elenen yarışmacının ardından eve 1 damat adayı, 1'de gelin adayı dahil oldu. Tuğçe Ergişi ve Ünal Taylı'nın programa dahil olmasıyla izleyiciler bu yarışmacıları daha yakından tanımak istediler. İzleyiciler tarafından merak edilen bir başka soruda Hazal Babalık'ın eve geri dönüp dönmeyeceği oldu. Peki, Kısmetse Olur haftanın finalinde kim elendi? Hazal Babalık eve geri dönecek mi?

26.12.2016Televizyon
Kısmetse Olur final fragmanında 2 çift ayrılıyor

Kısmetse Olur final fragmanında 2 çift ayrılıyor!

Kısmetse Olur final bölümü için heyecanlı bekleyiş sürerken yayınlanan fragman merak dozunu daha da arttırdı. Bu hafta diskalifiye şokunun yaşandığı Kısmetse Olur'un haftanın finali bölümünde kötü sürprizler devam ediyor. Evdeki üç çiftten ikisi yolunu ayırıyor. İşte, 18 Aralık Kısmetse Olur final fragmanı!

16.12.2016Televizyon
Kısmetse Olurda kimler elendi Kısmetse Olur 14 Aralık fragmanı

Kısmetse Olur'da kimler elendi? Kısmetse Olur 14 Aralık fragmanı!

Kısmetse Olur'da kim elendi sorusu yerini bu hafta kimler elendi diye bıraktı. Dün yayınlanan eleme bölümünün her zamankinden farklı olacağı günler öncesinden duyurulmuş, Seda Akgül, birden fazla kişinin eleneceğini söylemişti. Kısmetse Olur'da bu hafta üç isim birden elendi. Nefes kesen elemenin ardından 14 Aralık bölümü merak edildi. İşte, elenen isimler, Kısmetse Olur 14 Aralık fragmanı!

14.12.2016Televizyon
Kısmetse Olur yeni bölümü ne zaman yayınlanacak Kanal D yayın akışı değişti mi

Kısmetse Olur yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Kanal D yayın akışı değişti mi?

Haftanın 7 günü ekrana gelen Kısmetse Olur'un yeni bölümlerinin yayınlanmaması kafalarda soru işaretine neden oldu. Kanal D'nin yayın akışında yer almayan programın akıbetini merak eden izleyiciler, Kısmetse Olur eleme bölümü veya yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? gibi sorulara yanıt aradı. İşte, Kısmetse Olur'un yeni bölümlerinin akıbeti ve Kanal D yayın akışında yer almamasının nedeni!

12.12.2016Televizyon
Kısmetse Olur 11 Aralık eleme fragmanı Kısmetse Olur’dan Hazal mı elenecek

Kısmetse Olur 11 Aralık eleme fragmanı! Kısmetse Olur’dan Hazal mı elenecek?

Kısmetse Olur eleme fragmanı haftanın finaline kısa bir süre ekranlarda dönmeye başladı, programın takipçileri sahneler karşısında büyük bir şok yaşadı. Peki, Kısmetse Olur’dan Hazal mı elenecek? Fragmanda neler oluyor? İşte, 11 Aralık tarihli Kısmetse Olur eleme fragmanı!

10.12.2016Televizyon
Kısmetse Olurda yeni gelin adayı kıskanıldı

Kısmetse Olur'da yeni gelin adayı kıskanıldı

Kanal D'de yayınlanan evlilik programı 'Kısmetse Olur'a yeni bir gelin adayı daha katıldı.

5.12.2016Televizyon
Gelin adayları, Sibeli kıskandı

Gelin adayları, Sibel'i kıskandı

Yeni gelin adayı Sibel, damatlar tarafından ilgiyle karşılanınca gelinadayları çıldırıyor!

5.12.2016Ne Oluyor
Kısmetse Olurda bu hafta kim elendi İşte Kısmetse Olurun finalinde yaşananlar

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? İşte Kısmetse Olur'un finalinde yaşananlar

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? sorusuna yanıt, 4 Aralık gecesi geldi. Gergin geçen gecede evlilik hayallerine veda eden aday, yapılan oylama ile belli oldu. Haftanın olaylarının tartışıldığı, yüzleşmelerin yaşandığı Kısmetse Olur haftanın finali bölümünde eve veda eden isim gelinler evinden çıktı. 10 bin TL'lik ödülün sahibi ise popüler damat adayı Semih oldu. İşte Kısmetse Olur'un finalinde yaşananlar!

5.12.2016Kelebek
Kısmetse Olurda hangi gelin adayı elendi Didem elendi mi

Kısmetse Olur'da hangi gelin adayı elendi? Didem elendi mi?

Kısmetse Olur'un 1 Aralık tarihli bölümünde yaşananlar herkesi ekran başına kilitledi. Sevilen izdivaç programının büyük finaline sayılı gün kala sürpriz bir eleme yaşandı. Kısmetse Olur'un gelin adaylarından 4 isim eleme potasına düştü. Özellikle Didem'in gözyaşlarına boğulması, kafalarda soru işareti bıraktı. Peki dünkü bölümde Kısmetse Olur'da hangi gelin adayı elendi? Didem elendi mi?

2.12.2016Televizyon
Kısmetse Olur final fragmanında şoke eden sahne

Kısmetse Olur final fragmanında şoke eden sahne

Kısmetse Olur yarışmasında bu hafta hareketli dakikalar yaşanıyor. Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında sert diyalogların ardından göz yaşları dökülüyor. Peki Kısmetse Olur evinde bu hafta neler yaşandı? İşte Kısmetse Olur final fragmanında ekrana gelen sahneler

26.11.2016Televizyon
Kısmetse Olurda bu hafta kim elendi İşte Kısmetse Olurun olaylı final fragmanı

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? İşte Kısmetse Olur'un olaylı final fragmanı

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? sorusu dün gece geç saatler netleşti. Kanal D'nin sevilen izdivaç programının haftanın finali bölümünde özellikle iki gelin adayının elenmesi yönünde oy çoğunluğu vardı. Ancak format gereği elemeye bir gelin adayı, bir de damat adayı kaldı. Peki, dün gece yayınlanan bölümde Kısmetse Olur'da kim elendi? Final bölümünde kimler arasında tartışma çıktı. İşte, Kısmetse Olur'un olaylı final fragmanı ve geceye dair detaylar!

21.11.2016Televizyon
Çocuk yaşta zorla evlendirilen kadınlar anlattı: Oyun oynuyordum meğer düğünüm varmış

Çocuk yaşta zorla evlendirilen kadınlar anlattı: 'Oyun oynuyordum meğer düğünüm varmış'

Perşembe gece yarısı Meclis Genel Kurulu’na getirilen son dakika önergesi, kadınlar başta olmak üzere toplumun pek çok kesimini ayağa kaldırdı. Kız çocuklarının cinsel istismarına af niteliği taşıyan önerge yasalaşırsa, cezaevlerindeki yaklaşık 4 bin kişi tahliye edilecek. İşin ironik tarafı, teklif  18 Kasım Avrupa Çocuğun Cinsel Sömürüsü ve İstismarına Son Verme Günü’ne denk geldi. Türkiye’nin de altında imzasının bulunduğu ilgili sözleşme dolayısıyla ilan edilen güne yani.

19.11.2016Hayat
Kısmetse Olur son bölümünde şok eden gelişme

Kısmetse Olur son bölümünde şok eden gelişme

Kısmetse Olur'un dün ekrana gelen bölümünde yaşananlar dizinin takipçilerini şaşırttı! Programın gözde damat adayı Semih, sürpriz bir isime aday olduğunu açıkladı. Hazal, sinir krizi geçirdi. Peki, Kısmetse Olur'un olaylı bölümünde başka neler yaşandı? İşte, Kısmetse Olur son bölümünden detaylar!

16.11.2016Televizyon
Kısmetse Olurda kim elendi İşte, 13 Kasım eleme gecesinde yaşananlar

Kısmetse Olur'da kim elendi? İşte, 13 Kasım eleme gecesinde yaşananlar

Kısmetse Olur'un dün gece ekrana gelen bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Hem gelin hem de damat adaylarıyla sık sık gündeme gelen programın eleme gecesinde gerginlik ve heyecan had safhadaydı. Peki, Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? Programın eleme gecesinde yaşananlar ve haftaya damga vuran olaylar neydi? Kısmetse Olur 13 Kasım elemesinde yaşananlar, haberimizde!

14.11.2016Televizyon
Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi İşte olaylı gecede yaşananlar

Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi? İşte olaylı gecede yaşananlar

"Kısmetse Olur'da kim elendi?" sorusuna yanıt, pazar gecesi geldi. Kanal D ekranlarının sevilen ve ilgi odağı haline gelen evlilik programı Kısmetse Olur'a veda edecek ismin belli olduğu gecede çiftler arasında da tansiyon yükseldi. Gecenin birincisi Gökhan Sara olurken elenen isim şaşırttı. Peki Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi? İşte olaylı gecede yaşananların detayları!

8.11.2016Kelebek
Otelde yapılacak düğünlerin avantajları

Otelde yapılacak düğünlerin avantajları

Düğün denildiği zaman insanların akıllarına ilk olarak gelen şeylerden bir tanesi düğün salonları. Ancak çiftler özellikle de son zamanlarda düğün konseptlerini farklı şekillerde yapmaya başladılar. Şık bir düğün yapmak isteyen çiftler ise artık otelleri tercih ediyor. Çünkü otellerin pek çok farklı avantajı bulunmakta.

4.11.2016Stil
Düğün öncesi gelinlere tavsiyeler

Düğün öncesi gelinlere tavsiyeler

Her kadın kendini bembeyaz gelinlikler içerisinde hayal eder. Bu mutlu gün yaklaştığı zaman ise ne yapacağını bilemeden yaptığı yanlışlıklar ise kadınları zor duruma sokabiliyor. Böylesi bir durumun meydana gelmesini engellemek ise mümkün.

3.11.2016Stil
Kısmetse Olurda dün akşam kim elendi - İşte Kısmetse Olurda yeni gelen damat adayı

Kısmetse Olur'da dün akşam kim elendi? - İşte Kısmetse Olur'da yeni gelen damat adayı

Kısmetse Olur'da dün akşam eleme heyecanı yaşanmıştı. Kısmetse Olur evinde gelinler evinin koruma altına alınmasının ardından gözler damatlardan elenecek adaya çevrildi. Heyecan dolu bir eleme akşamı yaşanan Kısmetse Olur'da bir damat adayı yarışmadan elendi. Peki Kısmetse Olur evinde kim elendi? İşte yarışmanın detayları

31.10.2016Kelebek
Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında Hazal çıldırıyor

Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında Hazal çıldırıyor!

Kısmetse Olur yarışmasının yeni bölüm fragmanında olaylar durulmuyor. Kısmetse Olur evinde Hazal'ın annesi sürpriz yaparak misafir oluyor. Yarışmanın yeni bölümünde Hazal'ın annesi ile keyifli geçen sohbetlerin yanı sıra gergin anlarda yaşanıyor. Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında Hazal ve Semih arasında hiçte hesapta olmayan bir gelişme yaşanıyor. Peki Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte detaylar

18.10.2016Kelebek
Damadı mutlu edin

Damadı mutlu edin

Düğün hediyesi denildiği zaman herkesin aklına öncelikli olarak gelen şeyler gelinler ile alakalı oluyor. Ancak şimdilerde damatlar da hiç olmadığı kadar ön plana çıkmaya başladı. Gelinler de damatların hoşlanacağı tarzda hediyeleri bulmak adına araştırmalar yapıyor.

17.10.2016Stil
Kısmetse Olurda kim elendi

Kısmetse Olur'da kim elendi?

Kısmetse Olur yarışmasında bu hafta kimin eleneceğini merakla bekleniyordu. Yarışmanın sıkı takipçileri Kısmetse Olur'da kim elendi sorusunun cevabını arıyordu. Dün akşam yapılan eleme gecesinde Kısmetse Olur'da kimin elendiği açıklandı. Yarışmanın ilerleyen haftalarında heyecan dozu da artarken, gergin tartışmalarda yaşanıyor. Peki Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? İşte Kısmetse Olur evinden elenen isim

17.10.2016Kelebek
Kısmetse Olur evinde dün akşam kim elendi

Kısmetse Olur evinde dün akşam kim elendi?

Kısmetse Olur'da bu hafta kimin eleneceği merakla bekleniyordu. Kanal D'nin büyük bir heyecanla izlenen yarışmadı Kısmetse Olur'da yeni sezon oldukça hareketli başladı. Kısmetse Olur evinde bir isim daha elendi. Dün akşam yapılan eleme gecesinde Kısmetse Olur'da kim elendi sorusu cevap buldu. Yarışmanın bir sonraki aşamasında ise iki yeni aday eve dahil oldu. İşte Kısmetse Olur'da bu hafta yaşananlar ve eve dahil olan yeni yarışmacılar

4.10.2016Kelebek
Kısmetse Olur evinde kim diskalifiye oldu Kısmetse Olurda kritik anlar...

Kısmetse Olur evinde kim diskalifiye oldu? Kısmetse Olur'da kritik anlar...

Kısmetse Olur'da dün yaşanan gelişmeler izleyenleri ekrana kilitledi. Kanal D'nin merakla takip edilen yarışması Kısmetse Olur'da dün evdeki herkesi şaşkına uğratan bir diskalifiye yaşandı. Kısmetse Olur'da kim elendi sorusunun cevabını arayan takipçiler, yarışmadan bir kişinin elenmesine anlam verememişti. Fakat sebebi ertesi gün ortaya çıktı. Kısmetse Olur evinde damat adaylarından birinin gece eğlencesinden kalma fotoğrafları başına dert oldu. Peki Kısmetse Olur evinden kim diskalifiye oldu?

27.09.2016Kelebek
Suriyeli gelin, Alman gelini geçti

Suriyeli gelin, Alman gelini geçti 

Türkiye’de yabancı gelinlerde Suriyeli gelinler Alman gelinlerin yerini alırken, yabancı damatlarda ise Almanlar ilk sıradaki yerini korudu.

27.08.2016Gündem
Cemaatteki kozmik kadınların görevi neydi

Cemaat'teki kozmik kadınların görevi neydi?

15 Temmuz darbe girişiminden sonra FETÖ’nün devletin içindeki devasa yapılanması ortaya çıktı. Emniyette, yargıda, TSK’da örgütlenen, tümgenerali, polis şefi, Yargıtay üyesi, valisi binlerce dişliden bir mekanizma kuran FETÖ’nün sırları yavaş yavaş aydınlanıyor. Ama halen karanlıkta kalanlar var: En başta da Cemaat’in kadınları... Binlerce üyesi olan FETÖ’nün kadın yapılanmasının kurulduğu 1967’den bugüne Cemaat’in kadınları hangi evrelerden geçti, örgüt hiyerarşisinde nasıl ve nereye kadar yükseldi, nasıl ve niçin evlendi? Peki en üst halkadaki ‘kozmik kadınlar’ kim?

13.08.2016Gündem
Orada gelinler böyle giyiniyor

Orada gelinler böyle giyiniyor

Gelinlerin beyaz giymesi tüm dünyada adettendir. Ama bazen yerel gelenekler beyaz elbiseyi gözden düşürebiliyor. Yani bazı gelinler ve damatlar ülkelerinin hatta yaşadıkları bölgenin yerel renklerini ve kostümlerini tercih edebiliyor en mutlu günlerinde.

İşte dünyanın dört bir yanından geleneksel düğün kıyafetleri.

25.07.2016Magazin
Haydi dansa

Haydi dansa!

İZMİR'de, sloganı "Siz sadece evet deyin biz sizi dans ettirelim" olan düğün danslarının öncüsü DanceFloor Dans Okulu'nun sahibi Ümit Yumlu, düğün zamanı yaklaşıp da dans etmesini bilmeyen çiftlerin imdadına yetişiyor.

20.07.2016Ege

Yazar Sonuçları

Kadir Topbaş’ın damadı meselesi

DAMADI FETÖ’cülükten tutuklandı Kadir Topbaş’ın...

8.09.2016

Oturmaya mı geldik, hadi düğün dansına!

Düğün mevsimi vizyonda. Özel fotoğraf çekiminden dans şovlarına günümüz düğünleri harika! Fotoğraf işi bitti mi? Şimdi elinden tuttuğunuz gibi dans okuluna. Bilin ki son tur, son şans. Sizler için 12 Dans Sanat Atölyesi’ne gittim. ‘10 Figürde Düğün Dansı’nı denedim.

5.08.2016