EKSTRA
MENÜ

Dadaş Aras

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 31 haberi bulunmuştur.

Dadaş Aras Haberleri

Çakarlı maganda tahliye oldu

Çakarlı maganda tahliye oldu

Çakar lambalı minibüsüyle yolunu kestiği Dadaş Aras’ı bıçaklayan Muhammet Enes Uysal, Aras şikâyetinden vazgeçince tahliye edildi.

21.05.2021Gündem
Son dakika... Çakarlı maganda Muhammet Enes Uysalın yargılandığı davada sürpriz gelişme 8 yıl 4 ay hapis cezası verilip tahliye edildi

Son dakika... 'Çakarlı maganda' Muhammet Enes Uysal'ın yargılandığı davada sürpriz gelişme! 8 yıl 4 ay hapis cezası verilip tahliye edildi

İstanbul Arnavutköy'de trafikte tartıştığı Dadaş Aras’ı 6 yerinden bıçaklayan çakarlı minibüs sürücüsü Muhammet Enes Uysal’ın yargılandığı davada karar çıktı. Dadaş Aras son duruşmada şikayetinden vazgeçti, 8 yıl 4 ay hapis cezası verilen Uysal yurtdışına çıkış yasağı ve adli kontrolle tahliye edildi. Aras, şikayetinden vazgeçmesine gerekçe olarak da Uysal'ın ailesinin gelip özür dilemesini gösterdi ve ''Oğullarının pişman olduğunu söylediler'' dedi. Aras, Uysal'ın ailesinden SMA'lı hastalar için 30 bin TL bağış yapmasını istediklerini, onların da kabul ettiğini söyledi.

20.05.2021Gündem
Çakarlı magandaya bir dava daha “Hem bıçakladı hem paramı çaldı”

Çakarlı magandaya bir dava daha! “Hem bıçakladı hem paramı çaldı”

İstanbul'da çakarlı aracıyla yolunu kestiği adamı bıçaklayan Muhammet Enes Uysal hakkında yaraladığı adamın 30 bin lirasını da çaldığı iddiasıyla "silahla yağma" suçundan 15 yıla kadar hapis istemiyle bir dava daha açıldı. CNN TÜRK ekibinden Ceylan Sever ile Ümit Sertabipoğlu'nun özel haberi.

29.04.2021Gündem
Çakarlı maganda tartıştığı sürücüyü bıçaklamıştı Muhammet Enes Uysala istenen ceza belli oldu

Çakarlı maganda tartıştığı sürücüyü bıçaklamıştı! Muhammet Enes Uysal'a istenen ceza belli oldu

İstanbul Hadımköy'de trafikte tartıştığı Dadaş Aras'ı 6 yerinden bıçakladığı iddia edilen çakarlı minibüs sürücüsü Muhammet Enes Uysal'ın (19) davasında tanıklar dinlendi. Savcılık mütalaasında sanığın 12 yıl 3 ay 15 günden 34 yıl 4 aya kadar hapisle cezalandırılmasını talep etti.

31.03.2021Gündem
Çakarlı saldırgan davasında şok sözler: İnsanlar adam öldürüyorlar diye bağırdılar…

Çakarlı saldırgan davasında şok sözler: İnsanlar 'adam öldürüyorlar' diye bağırdılar…

Çakarlı araçla durdurduğu sürücüyü yaraladığı iddia edilen Muhammet Enes Uysal'ın yargılanmasına başlandı. Uysal mahkemede yaptığı savunmada ‘Bıçağı kendimi korumak için gelişi güzel savurdum. Olay bundan ibarettir’ dedi. Müşteki Dadaş Aras ise mahkemede olaya ilişkin yaptığı açıklamasında ‘Aracıma döndüğümde sırtımdan bir ses işittim, orada bulanan insanlar, 'adam öldürüyorlar' şeklinde bağırmaya başlamışlardı’ şeklinde konuştu.

3.02.2021Gündem
Çakarlı Magandaya 25 yıla kadar hapis istendi

'Çakarlı Maganda'ya 25 yıla kadar hapis istendi

Gaziosmanpaşa'da tartıştığı Dadaş Aras'ı 6 yerinden bıçaklayan çakarlı minibüs sürücüsü Muhammet Enes Uysal (19) hakkında 4 ayrı suçtan 25 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

3.12.2020Gündem
Çakarlı magandaya 36 yıl istendi

Çakarlı magandaya 36 yıl istendi

İstanbul Arnavutköy’de 21 Ağustos’ta şüpheli Muhammed Enes Uysal (20), çakarlı lüks minibüsüyle seyir halindeyken, kendisine yol vermeyen Dadaş Aras’ın (28) önünü kesmişti.

21.11.2020Gündem
Son dakika haberler... Trafikte dehşet saçan çakarlı magandaya büyük şok 36 yıl hapsi istendi

Son dakika haberler... Trafikte dehşet saçan çakarlı magandaya büyük şok! 36 yıl hapsi istendi

İstanbul'da seyir halindeyken tartıştığı Dadaş Aras'ı 6 yerinden bıçaklayan çakarlı minibüs sürücüsü Muhammet Enes Uysal (19) hakkında 4 ayrı suçtan 36 yıl 4 ay hapis cezası istemiyle fezleke hazırlandı.

20.11.2020Gündem
Son dakika... Çakarlı saldırganın savcılık ifadesi ortaya çıktı Tepki çeken sözler...

Son dakika... Çakarlı saldırganın savcılık ifadesi ortaya çıktı! Tepki çeken sözler...

İstanbul Arnavutköy’de çakarlı minibüsüyle trafikte tartıştığı Dadaş Aras’ı bıçaklayan ve tutuklanan Muhammed Enes Uysal'ın (20) savcılık ifadesinde "Bana karşı yaptıkları nedeniyle Aras'tan şikayetçiyim. Aracımı olay günü yaşananlardan önce satış ilanına koyduğum ve satacağım için çakarı kullanmak istedim. Çakar bu sebeple açıktı" dediği öğrenildi.

25.08.2020Gündem
Tutuklandı

Tutuklandı

İstanbul Hadımköy’de, kendisine yol vermeyince “Polisim” diyerek çakarlı aracıyla yolunu kestiği kamyonet sürücüsü Dadaş Aras’ı (28) bıçaklayan Muhammed Enes Uysal (20), ‘kara araçlarını alıkoyma, kasten öldürmeye teşebbüs, kişiyi hürriyetinden yoksun kılmak’ suçlamalarıyla tutuklandı.

25.08.2020Gündem
Son dakika haberi... Çakarlı şehir eşkıyası tutuklandı İfadesi şoke etti

Son dakika haberi... Çakarlı şehir eşkıyası tutuklandı! İfadesi şoke etti

İstanbul Hadımköy'de çakarlı aracıyla trafikte tartıştığı aracın önünü kesip sürücüsünü bıçaklayan saldırgan Muhammed Enes Uysal (20) tutuklandı. Bu arada Uysal'ın Emniyet ifadesinde ''Telefonu kapatıp bana saldırmaya başladı ve sonra bıçak çekti. Ben de onun elindeki bıçağı almaya çalıştım. O esnada boğuşurken onun bir yerleri kesildi'' dediği öğrenildi.

24.08.2020Gündem
Son dakika... Çakarlı minibüsteki saldırgan tutuklama talebiyle mahkeme sevk edildi

Son dakika... Çakarlı minibüsteki saldırgan tutuklama talebiyle mahkeme sevk edildi

İstanbul Hadımköy'de çakarlı aracıyla trafikte tartıştığı aracın önünü kesip sürücüsünü bıçaklayan saldırgan Muhammed Enes Uysal tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi.

24.08.2020Gündem
Hadımköy’de bıçaklanan Dadaş Aras yaşananları Neler Oluyor Hayatta’ya anlattı...

Hadımköy’de bıçaklanan Dadaş Aras yaşananları Neler Oluyor Hayatta’ya anlattı...

Kanal D’nin sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programına bugün, Dadaş Aras hastaneden bağlanarak yaşananları anlattı. İddiaya göre çakarlı bir araç sürücüsü sürücü Dadaş Aras’ı 5 yerinden bıçakladı. Olay sırasında yaralanan Dadaş Aras, yaşadığı dehşeti Neler Oluyor Hayatta’ya anlattı.

24.08.2020Magazin
Hadımköy’de bıçaklanan Dadaş Aras yaşananları Neler Oluyor Hayatta’ya anlattı...

Hadımköy’de bıçaklanan Dadaş Aras yaşananları Neler Oluyor Hayatta’ya anlattı...

Kanal D’nin sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programına bugün, Dadaş Aras hastaneden bağlanarak yaşananları anlattı.

24.08.2020Televizyon
Son dakika... Çakarlı minibüsteki saldırgan adliyeye sevk edildi

Son dakika... Çakarlı minibüsteki saldırgan adliyeye sevk edildi

İstanbul Hadımköy'de çakarlı aracıyla trafikte tartıştığı aracın önünü kesip sürücüsünü bıçaklayan saldırgan Muhammed Enes Uysal adliyeye sevk edildi.

24.08.2020Gündem
Çakarlı şehir eşkıyası yakalandı

Çakarlı şehir eşkıyası yakalandı

İstanbul Hadımköy'de çakarlı aracıyla trafikte tartıştığı aracın önünü kesip sürücüsünü bıçaklayan saldırgan Avcılar'da yakalandı.

23.08.2020Gündem
Çakarlı şehir eşkıyası

Çakarlı şehir eşkıyası

Otoyolda kamyonetin önünü kesti, ‘Polisim’ dedi, silah gösterdi, 6 kez bıçakladı, kayıplara karıştı.

23.08.2020Gündem
Çakarlı araçla yol kesip dehşeti yaşattı Bir de meydan okudu: Polise versen ne olacak

Çakarlı araçla yol kesip dehşeti yaşattı! Bir de meydan okudu: Polise versen ne olacak

İstanbul Hadımköy'de çakarlı minibüs sürücüsü, trafikte tartıştığı aracın önünü kesip bir kişiyi bıçakladı. Bıçaklanan sürücü olaydan önce her şeyi kayda aldı. M.E.U., küfür edip tehdit savurduğu videoda 'Polise versen ne olacak' diyerek de meydan okudu. Polis ekipleri de araç üzerinde parmak izi çalışması yaparak kaçan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

22.08.2020Gündem
Çakarlı araçla yol kesip dehşeti yaşattı

Çakarlı araçla yol kesip dehşeti yaşattı

Hadımköy’de çakarlı bir araç sürücüsü iddiaya göre kendine yol vermeyen bir aracın önünü keserek sürücüyü bıçakladı. Çakarlı araç sürücüsünün, yolunu kestiği anlar ve sürücüyle tartıştığı kameralara yansıdı. Olay, dün akşam saatlerinde Hadımköy’de meydana geldi. İddiaya göre 34 PML 55 plakalı lüks minibüsün sürücüsü M.E.U aracında bulunan çakar tertibatını kullanarak aracıyla seyir halindeyken kendisine yol vermeyen Dadaş Aras’ın önünü kesti. İddialara göre polis olduğunu ve kendisine neden yol vermediği şeklinde Aras’a tepki gösteren maganda, sürücüyle tartışamaya başladı. Tartışma sırasında önü kesilen Dadaş Aras cep telefonu ile yaşananları ve araçta bulunan çakar sistemini kaydetmeye başladı. Şahsın görüntüleri çektiği sırada iyice sinirlenen magandanın küfürler ederek tehditler savurduğu görüldü. Bir süre sonra telefon kaydı son bulurken saldırgan şahıs Dadaş Aras’ı 5 yerinden bıçakladı. Çevrede bulunan vatandaşlar hemen durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri ilk müdahalesini olay yerinde yaptığı Aras’ı ambulans ile hastaneye kaldırdı. Olay yerine gelen polis ekipleri de araç üzerinde parmak izi çalışması yaparak kaçan şahsı yakalamak için çalışma başlattı.

22.08.2020Haber
Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası

Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası

Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası kapsamında Pakistan'daki sel felaketi için yardım gönderenlerin isim listesi aşağıdadır.

24.08.2010Gündem
DTP hakkındaki kapatma davası başladı

DTP hakkındaki kapatma davası başladı

Anayasa Mahkemesi, Demokratik Toplum Partisi'nin (DTP) kapatılması istemiyle açılan davayı esastan görüşmeye başladı.Anayasa Mahkemesi Heyeti, saat 09.30'da davayı görüşmek üzere toplandı.

8.12.2009Gündem
DTPyi kapatma davası yarın başlıyor

DTP'yi kapatma davası yarın başlıyor

Anayasa Mahkemesi, Demokratik Toplum Partisi'nin (DTP) kapatılması istemiyle açılan davayı yarın esastan görüşmeye başlayacak.

7.12.2009Gündem
DTPye kapatma davası

DTP'ye kapatma davası

Yargıtay Başsavcılığı DTP hakkında kapatma davası açtı. Davaya bakacak Anayasa Mahkemesi'nin 7 üyesi talebi olmulu karşılarsa parti kapatılacak. Bu süre zarfında dosyada adı geçenler seçimlere katılmayacak.

16.11.2007Gündem
Erzuruma ‘yıldız’ yağdı

Erzurum'a ‘yıldız’ yağdı

Erzurumlu Nil Gürpınar (46), Dadaş Film şirketinin kurucusu olan babası Cahit Gürpınar’ın ‘film festivali’ vasiyetini yerine getirdi. Birinci Dadaş Film Festivali ile Türk sinemasına damgasını vurmuş Halit Refiğ, Selda Akkor, Bulut Aras ve Şahin Gök gibi yönetmen ve sanatçıları Erzurum'da biraraya getiren Gürpınar, “Mutluluğumu kelimelerle anlatamam. Bu festival, babamın en büyük hayali ve vasiyetiydi” dedi.

24.11.2006Gündem
Erzurum: Dadaş’ın ilacı kar

Erzurum: Dadaş’ın ilacı kar

Yeni bir dünyayı tanımak güzel olur. Erzurum’dan başlayarak doğunun en uç noktasına kadar dolaşmak, tanımak ve oraları sevmek ne güzel bir duygu.

17.12.2003Spor Arena