EKSTRA
MENÜ

Cüneyt Arkın

Cüneyt Arkın ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Cüneyt Arkın haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.327 Cüneyt Arkın haberi bulunmuştur.

Cüneyt Arkın Haberleri

İdeal sevgili

İdeal sevgili

MELİKE Öcalan, yönetmen Orçun Benli’nin yeni filmi “Gulyabani” ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

8.07.2013Kelebek
Yıkılmayan Adam Final Sahnesi

Yıkılmayan Adam Final Sahnesi

Yeşilçam'ın unutulmaz filmlerinden "Yıkılmayan Adam" final sahnesinde; Cüneyt Arkın, yediği bir sürü kurşundan sonra ayakta ölüyor.

4.07.2013Eğlence
Bebek geliyor

Bebek geliyor

Cüneyt Arkın’ın oğlu Kaan Cüreklibatur, önceki akşam eşi Aslı ve 5 yaşındaki kızı Zeynep’le Bebek sahilinde görüntülendi.

27.06.2013Kelebek
İLK DURAN ADAM CÜNEYT ARKIN ÇIKTI HEM DE TAKSİMİN TAM ORTASINDA YAPMIŞ

İLK DURAN ADAM CÜNEYT ARKIN ÇIKTI! HEM DE TAKSİM'İN TAM ORTASINDA YAPMIŞ

Taksim Gezi Parkı eylemlerinden sonra ortaya çıkan "Duran Adam" protesto şekli sanal alemi harekete geçirdi ve internet dünyasında birbiri ardına esprilere neden oldu. Yıllar önce Yeşilçam'ın ünlü ismi Cüneyt Arkın'ın başrolünde oynadığı "Vatandaş Rıza" adlı filmde Taksim göbeğinde "Duran Rıza" rolünü oynadığı ortaya çıktı.. Tüm dünyada bir anda "Duran Adam" olarak tanınan Erdem Gündüz geliştirdiği protesto şeklini Cüneyt Arkın'dan mı esinlendi bilinmez ama dünya literatüründeki yerini aldı.. İşte Türk Sineması'nın Malkoçoğlu lakaplı ünlü oyuncusu Cüneyt Arkın'ın o sahnesi..

19.06.2013Diğer Videolar
Babalar ve çocukları

Babalar ve çocukları

Tahir Yaman, Babalar Günü için özel bir sergiye imza atıyor.

12.06.2013Kelebek
Önce tencere sonra Türk Marşı’nı çaldı

Önce tencere sonra Türk Marşı’nı çaldı

Piyanist Fazıl Say, Karşıyaka’da verdiği konserde sahnede tencere çalarak, Gezi Parkı eylemlerine destek verdi.

4.06.2013Kelebek
Öyle birini tanımıyorum

Öyle birini tanımıyorum

Gulyabani filmi ile beyaz perdeye geri dönmeye hazırlanan Cüneyt Arkın, filmin İstanbul Baltalimanı’ndaki çekimlerinde basınla bir araya geldi. Arkın, ilk evliliğinden olan kızı Filiz Canlı’nın 11 yaşındaki kızı Defne’yi tanımadığını söyledi.

1.06.2013Kelebek
MÜSLÜM BANA ÇOK AŞIKTI

MÜSLÜM BANA ÇOK AŞIKTI

Müslüm Gürses’i “İsyankar” etti, İbrahim Tatlıses’e “Tövbe” ettirdi.

27.05.2013Kelebek
MALKOÇOĞLUNA AĞIR ELEŞTİRİ

MALKOÇOĞLU'NA AĞIR ELEŞTİRİ

OYNADIĞI filmlerde ’Malkoçoğlu’ ve ’Kara Murat’ gibi kahramanları da canlandıran Cüneyt Arkın, Denizli’de katıldığı sempozyumda ’Muhteşem Yüzyıl’ isimli diziye göndermede bulunarak, "Malkoçoğlu dizide sürekli içki içiyor, kadınlarla birlikte oluyor" diye eleştirdi.

24.05.2013Gündem
Arkın’dan Malkoçoğlu eleştirisi

Arkın’dan Malkoçoğlu eleştirisi

OYNADIĞI filmlerde Malkoçoğlu ve Kara Murat gibi kahramanları da canlandıran Türk Sineması’nın ünlü ismi Cüneyt Arkın, Denizli’de katıldığı sempozyumda ‘Muhteşem Yüzyıl’ isimli diziye göndermede bulunarak, “Malkoçoğlu dizide sürekli içki içiyor, kadınlarla birlikte oluyor” diye eleştirdi.

23.05.2013Ege
Malkoçoğlu geliyor

Malkoçoğlu geliyor!

Yeşilçam’ın Malkoçoğlu’su Cüneyt Arkın’ın oğlu Kaan Cüreklibatur, baba oluyor.

23.05.2013Kelebek
Dizi ihracatı, sütçü yaptı

Dizi ihracatı, sütçü yaptı

TÜRK dizilerinin ihracatını yaparak ünlenen, Calinos Holding’in patronu Fırat Gülgen, bu sektörden kazandığı paralarla Niğde’de 26 bin dönümlük süt hayvancılığı tesisi kurdu.

10.05.2013Ekonomi
Hayat benim… Kime ne

Hayat benim… Kime ne?

O nasıl bir şeydi ya! Nilgün Belgün’ün oyunundan söz ediyorum. Ben son anda yakalayabildim, izlemediyseniz Eylül’de kaçırmayın. Tek kişilik oyun mu dersiniz, stand up mı bilmiyorum ama müthişti!

4.05.2013Kelebek
Yeşilçam’ın kara kutusu

Yeşilçam’ın kara kutusu

Agâh Özgüç ‘Türk Sineması’nın Marjinalleri ve Orjinalleri’ adlı kitabında sıra dışı bir Yeşilçam albümüne imza atıyor. İşte yolu Yeşilçam’dan geçip bugün birçoğu unutulanların geçit resmi düzenlediği kitaptan çarpıcı bölümler...

29.04.2013Kelebek
Geceye damga vuran kıyafet

Geceye damga vuran kıyafet

Bu yıl 18’incisi düzenlenen Sadri Alışık Tiyatro & Sinema Oyuncu Ödülleri önceki akşam sahiplerini buldu. Beşiktaş Belediyesi sponsorluğu ve Efes Türkiye’nin tanıtım desteğiyle sanat, siyaset, iş ve cemiyet dünyasından ünlü isimlerin katıldığı tören, Mustafa Kemal Merkezi’nde yapıldı.

24.04.2013Kelebek
Yeşilçam neden Hollywood olamadı

Yeşilçam neden Hollywood olamadı?

Emek’e vurulan balyoz darbeleri Yeşilçam’ın simgesel varlığıyla birlikte toplumsal hafızamızı da sarsıyor. Öte yandan benzer problemlerle yüzleşen Amerikan ve İngiliz sinemaları ayakta kalmayı başardı. Peki, neden? Yeşilçam’da Hollywood veya Pinewood’un sahip olduğu ne eksikti?

20.04.2013Gündem
Arınçtan çok ağır akil insan çıkışı

Arınç'tan çok ağır akil insan çıkışı

Bursa’da bir yerel televizyon programına katılan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, akil insanlar ve çözüm sürecinde muhalefetin tavrı ile ilgili görüşlerini açıkladı.

6.04.2013Gündem
Akil insanlar listesine tepkiler

Akil insanlar listesine tepkiler

Çözüm sürecinde rol alacak akil insanlar heyeti açıklandı. Listeye muhalefet partilerinden ve ünlü isimlerden tepki var.

3.04.2013Gündem
Dövüşmek, göbek atmaktan kolay

Dövüşmek, göbek atmaktan kolay

Dövüş filmlerinin efsane ismi Don ‘The Dragon’ Wilson, eylül ayında düzenlenecek “Victory Night 2013 İstanbul” etkinliğinin basın toplantısına katılmak için İstanbul’a geldi. Şehri keşfe çıkan ve gördüklerinden çok etkilenen ünlü oyuncu, yeni filmini burada çekmeye karar verdi. Wilson, yapımcılığını da üstlendiği filmde Türk oyunculara da rol vermeyi düşünüyor.

1.04.2013Kelebek
Toplumun hasta ettiği bir adam ve dürdüğü defterler...

Toplumun hasta ettiği bir adam ve dürdüğü defterler...

Yazın dünyamızın en değerli kalemlerinden Selim İleri, son romanı "Mel'un"u anlattı. Toplumun yüzyıllardır kendini tekrarlayan sorunlarını, hezeyanlarını, sağ-sol ayırt etmeksizin hedefe koyan yazar, yayın sektörünün eşik bekçilerini de sert bir dille eleştirdi.

27.03.2013Kelebek
Onun eksikliğini hiç hissetmedim

Onun eksikliğini hiç hissetmedim

Cüneyt Arkın’ın ilk eşi Güler Mocan’dan olan kızı Filiz Canlı, babası için “Bugüne kadar onun eksikliğini hissetmedim, bundan sonra da hissetmem” dedi.

26.03.2013Kelebek
Cüneyt Arkının sakladığı kızı ve torunu

Cüneyt Arkın'ın sakladığı kızı ve torunu

Cüneyt Arkın’ın ilk evliliğinden olan kızı Filiz Canlı’nın 11 yaşında Defne isminde bir kızı var. Dedesini hiç görmeyen Defne’nin en büyük hayali, onunla tanışmak.

25.03.2013Kelebek
Öldükten sonra hepimiz öpüşüp barışacağız

Öldükten sonra hepimiz öpüşüp barışacağız

Romancı, kimi zaman şair ve de köşe yazarı Murat Menteş’in son romanı ‘Ruhi Mücerret’, April Yayınevi’nden çıktı. İki savaşla açılıyor kitap. Biri evrensel düşman küresel kapitalizme karşı omuz omuza macera. Diğeri yıllar evvel son bulmuşsa da tartışmaları sonlanmayan İstiklal Savaşı. Bu savaştan son kalan 100 yaşındaki Ruhi Mücerret ve arkadaşları diğerinden kurtarmaya çalışırken kendilerini, çok sorular soruyor Murat Menteş.

16.03.2013 Kelebek
GÜLBEN ÖDÜLÜ KIRDI

GÜLBEN ÖDÜLÜ KIRDI

Engelsiz Yaşam Vakfı'nca bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Yılın En İyileri” ödülleri sahiplerini buldu. Maslak Sheraton Hotel'deki ödül törenine, iş, sanat ve siyaset dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

14.02.2013Gündem
Engelsiz ödüller

Engelsiz ödüller

Engelsiz Yaşam Vakfı, “yılın en iyileri”ni seçti.

13.02.2013Kelebek
Paris köşküne atlı baskın

Paris köşküne atlı baskın

Cüneyt Arkın, yıllar önceki Paris çılgınlığı İzzet Çapa’ya anlattı.

10.02.2013Kelebek
Cüneyt Arkın Haremde

Cüneyt Arkın Harem'de

Harem’de bu hafta Cüneyt Arkın konuk oyuncu olarak yer alıyor.

3.02.2013Kelebek
Bu aile çok Fırıldak...

Bu aile çok Fırıldak...

Simpsonlar, South Park gibi neden bizim de yetişkinlere yönelik bir çizgi dizimiz yok diye yıllardır söyler dururum. Sonunda oldu. Kanal D’ye Baba Haber Bülteni’ni hazırlayan Varol Yaşaroğlu ve ekibi şimdi Star’da yayınlanacak Fırıldak Ailesi için kolları sıvadı. Bu haberi duyunca hemen Fırıldak Ailesi’nin yaratıldığı Grafi2000 ofisine gittim. Fırıldak Ailesi’yle çay içip, halay çektim, Varol’la işin perde arkasını konuştum...

26.01.2013Kelebek
BEYAZPERDEDE GÖRÜNEN İLK GÖĞÜS BENİMKİYDİ

BEYAZPERDEDE GÖRÜNEN İLK GÖĞÜS BENİMKİYDİ

Yeşilçam’ın efsanelerinden biri Sevda Ferdağ... Cüneyt Arkın, Filiz Akın, Fatma Girik, Kemal Sunal, Tuncel Kurtiz, Münir Özkul, Ajda Pekkan gibi pek çok isimle başrolü paylaştığı 150’nin üstünde filmi var.

21.01.2013Kelebek
Paris ve Amsterdam’ın bit pazarları antika avcılarının gözdesi

Paris ve Amsterdam’ın bit pazarları antika avcılarının gözdesi

Avukat İrem Yılmaz seyahate ve fotoğrafa meraklı. Özellikle Avrupa’nın bit pazarlarına ilgi duyuyor. Fotoğraf çekiyor, tezgahları gezerken unutamayacağı sürprizler yaşıyor.

30.12.2012Seyahat
2013 model Karaoğlan ve Bayırgülü

2013 model Karaoğlan ve Bayırgülü

Suat Yalaz’ın efsane çizgi romanı Karaoğlan, yönetmen Kudret Sabancı’nın elinde sinema filmine dönüştü. 11 Ocak’ta vizyona girecek filmin başrol oyucuları “Karaoğlan” Volkan Keskin ve vazgeçemediği sevgilisi “Bayırgülü” Müge Boz, GQ Türkiye Ocak sayısı için objektif karşısına geçti.

26.12.2012Kelebek
Film setlerinden ayakkabı boyacılığına

Film setlerinden ayakkabı boyacılığına

Yeşilçam'ın unutulmaz isimlerinden Cüneyt Arkın, Kadir İnanır, Türkan Şoray, Kemal Sunal gibi çok sayıda ünlüyle 104 filmde rol alan ve 152 filmde görevli olarak çalışan “Sındırgılı Nuri” lakaplı Nuri Balaban, yaklaşık 25 yıldır geçimini ayakkabı boyacılığıyla sağlıyor.

23.12.2012Gündem
BABAM EVDE BANA KARE MURAT DİYE SESLENİYOR

BABAM EVDE BANA KARE MURAT DİYE SESLENİYOR

Şimdilerde çocuklar onu görünce “Kare Murat! Sınavımız var, yardım et bize” sesleniyor, muhtemelen Yeşilçam’ın unutulmaz karakteri Kara Murat’ı hiç tanımadan.

4.12.2012Kelebek
“Oğluma babamın tüm filmlerini izletiyorum”

“Oğluma babamın tüm filmlerini izletiyorum”

Cüneyt Arkın'ın oğlu Murat Arkın’dan Harem ve özel hayatına dair açıklamalar.

3.12.2012Etkinlikler
GAZETECİLER VAR DİYE ANNEMİ ÖPEMİYORDUM

GAZETECİLER VAR DİYE ANNEMİ ÖPEMİYORDUM

“İlker dik dur” diyor Nazlı, İlker İnanoğlu ile fotoğraf çekimlerimiz yapılırken. Nazlı, İlker İnanoğlu’nun evlenmeyi düşündüğü sevgilisi Zeynep Mutlu’nun 9 yaşındaki dünya tatlısı kızı. Bir o kadar tatlı bir yavru kedileri de var; adı Şampanya. Bu mutlu yuvada en çok İlker İnanoğlu’nun çocukluğuyla ilgili sorularıma verdiği cevaplara takılıyorum. Ünlü bir anne babanın, Filiz Akın ve Türker İnanoğlu’nun oğlu ve Türkiye’nin çocuk yıldızıyken 10 yaşında yatılı okula gitmek, tüm düzenin altüst olması kim bilir ne zor şeydi! İnanoğlu yaşadığı o zorlukları nasıl avantaja çevirdiğini anlattı bana. Ayrıca Amerika’da eğitimini aldığı oyunculukta bugünlere nasıl geldiğini, özel hayatındaki iniş çıkışlardan sonra düzene nasıl kavuştuğunu ve bunun kendisine kazandırdıklarını da... Tüm samimiyeti ve içtenliğiyle....

25.11.2012Kelebek
EVLENİP BABA OLMAYI ÇOK İSTİYORUM

EVLENİP BABA OLMAYI ÇOK İSTİYORUM

Türkiye’de neredeyse her kadının “en yakışıklı erkekler” listesinde üst sıralara taşıdığı Burak Özçivit, şimdi de yabancı diyarları zorluyor. Özçivit’in ilginç hikayesini, rötarlı bir buluşma sonrası GQ Türkiye için Muammer Brav kaleme aldı.

5.11.2012Kelebek
CÜNEYT ARKININ BU SAHNESİNİ DÜNYA KONUŞTU

CÜNEYT ARKIN'IN BU SAHNESİNİ DÜNYA KONUŞTU

CHUCK NORRİS BİLE BU KADAR DAYAK ATMAMIŞTI..!! Yeşilçam'ın ünlü yıldızı, yılların sanatçısı Cüneyt Arkın'ın bu videosu internet alemi üzerinde dünyaya yayılarak, "Turkish Chuck Norris" olarak ün yapıyor..!! Sanal alemin hayatımıza girmesinden sonra çok eski görüntüler de hafıza arşivinden çıkartılıp, sosyal medyada yeniden canlanıyor. Dövüş filmlerinin ünlü aktörü Chuck Norris'in sahnelerinin papucunu dama atan bu sahne ise sanal alemde hızla yayılmaya devam ediyor.. Filmde dayak "uzmanı" Cüneyt Arkın karşısına insan azmanı olarak çıkan 2 adamı dayak manyağı yapıyor. Ancak, sosyal medyanın popüler videoları arasına giren bu görüntülerde en dikkati çeken, dayak yiyen adamların "Çok güzel ve sade dayak yemeleri".. İşte, bütün dövüş filmlerinin kahramanlarını özellikle de Chuck Norris'i kıskançlıktan çatır çatır çatlatan o sahne..!!

3.11.2012Ne Oluyor
Karate aşığı Hakkı Koşar

Karate aşığı Hakkı Koşar

Türk halkını karate ile tanıştıran, federasyonun kurulmasını sağlayan ve çok sayıda sporcu yetiştiren Hakkı Koşar, tüm aile bireylerini de bu branşa yönlendirerek, büyük başarılara imza attı.

26.10.2012Spor
Türkiye’de yaşasam zorlanırım

Türkiye’de yaşasam zorlanırım

Fatih Akın, son belgeseli “Cennetteki Çöplük”ün gösterimi için Türkiye’ye geldi. GQ Türkiye dergisi, bir haftada beş farklı şehri turlayan Akın’ı bu hızlı tempoda yakalamayı başardı, yönetmenlik serüvenini onun ağzından sayfalarına taşıdı.

4.10.2012Kelebek
Kara Murat ve Kare Murat

Kara Murat ve Kare Murat

“Kara Murat” efsanesi geri dönüyor ama iki büyük farkla! Karakterin adı bundan böyle ‘Kare Murat’ olacak ve onu Cüneyt Arkın’ın oğlu Murat Arkın canlandıracak.

25.09.2012Kelebek
Sette aşk yaşanmaz olursa dışarıda olur

Sette aşk yaşanmaz olursa dışarıda olur

‘Bay Sinema’ adıyla anılan Türker İnanoğlu... Onunki 1936’da Safranbolu’da başlayan film tadında bir hayat.

22.09.2012Kelebek

Yazar Sonuçları

Tişört deyip geçme...

Son dönemde dünyada ve Türkiye’de ikon şahsiyetlerin basıldığı tişörtler pek gözde. New York’taki Türk tasarımcı Kevin Tekinel’in ikonik tişörtlerini şimdi Jay Z de Justin Bieber de giyiyor

18.05.2013

Hayat benim… Kime ne?

O nasıl bir şeydi ya! Nilgün Belgün’ün oyunundan söz ediyorum. Ben son anda yakalayabildim, izlemediyseniz eylülde kaçırmayın.

3.05.2013

ALIŞIK OLDUĞUMUZ YER!

Olaylara, olgulara, yaşadıklarımıza, duygulara, kuytulara, hayata açılan iki pencereden bakmak. Beyaz perdeden ve sahneden… Tiyatro ve sinemayla yaşadıklarımızı, bizi görmek… İşte bizi beyaz perdeden ve sahneden bize anlatan oyuncularla bir aradaydık. 18 yıldır alışık olduğumuz yerde!

24.04.2013

Peki bu ülkenin adı ne olacak

CHP’li Birgül Ayman Güler’e teşekkür etmeliyiz.

29.01.2013

Bu aile çok Fırıldak...

Simpsonlar, South Park gibi neden bizim de yetişkinlere yönelik bir çizgi dizimiz yok diye yıllardır söyler dururum. Sonunda oldu.

26.01.2013

'Derviş Baba' Deliler, Abdallar, Meczuplar, Aşıklar Kahvehanesi

Bundan iki sene önce bir bayram gecesi, arkadaşlarım bana jest olsun diye, mükellef bir yemek sofrası hazırlamışlardı.

19.01.2013

IFW 2012’nin sorunu

7. İstanbul Moda haftası başladı biliyorsunuz. Bugüne kadar gerçekleşen en yoğun katılımlı moda haftası olduğu konuşuluyor.

11.10.2012

Magazin medyasının yol haritası

Siz zannediyor musunuz ki, magazin medyasının yol haritası yok...

8.10.2012

Kızdırmayın, Başbakan’ı ararım!

19. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali’nin açılışına Fatih Akın’ın “Cenneteki Çöplük” adlı belgeseli damga vurdu.

19.09.2012