MENÜ

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Cumhurbaşkanlığı Külliyesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.813 Cumhurbaşkanlığı Külliyesi haberi bulunmuştur.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Haberleri

Romanya Cumhurbaşkanı İohannis Ankarada

Romanya Cumhurbaşkanı İohannis Ankara'da

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Romanya Cumhurbaşkanı Klaus İohannis’i Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde resmi törenle karşıladı.

23.03.2016Gündem
Güvenlik toplantısı sona erdi.

Güvenlik toplantısı sona erdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan dar kapsamlı güvenlik toplantısı sona erdi.

4.04.2016Gündem
Cumhurbaşkanlığı Sarayına 650 milyon liralık ek bina

Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na 650 milyon liralık ek bina

Resmi Gazete’de yayınlanan yatırım programına göre bu yıl toplam 64 milyar 927 milyon liralık yatırım yapılacak. 2016-2019 yılları arasında Cumhurbaşkanlığı’na ek hizmet binaları için toplam 650 milyon lira kaynak ayrılacak.

6.04.2016Ekonomi
Kenan Sofuoğlundan Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bisiklet şov

Kenan Sofuoğlu'ndan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bisiklet şov

ANKARA - Cumhurbaşkanı Erdoğan, '52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Tanıtım Töreni'nde konuştu. Program kapanışında milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu'nun tek teker üzerinde yaptığı bisiklet şovu ise büyük alkış aldı.

6.04.2016Haber
Cumhurbaşkanı Erdoğan 23üncü muhtarlar toplantısında konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan 23'üncü muhtarlar toplantısında konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İşi beni eleştirmek adına muhtarlarımızı, onlarla birlikte tüm milletimizi tahkir etmeye, aşağılamaya kadar vardırıyorlar. Biliyorsunuz bir konsolosun, casusluk davasından yargılanan bir gazeteciyle yanak yanağa resim çektirmesini eleştirmiştim. Bunun üzerine güya bir mizah dergisi benim muhtarımızla yanak yanağa resim çektirdiğimi gösteren bir karikatürü kapak yaparak, kendi aklınca, ‘Biz konsoloslarla fotoğraf çektiririz, sen ise ancak muhtarlarla fotoğraf çektirirsin’ demeye getiriyor. İşte zaten tam ben de bunu söylüyorum." dedi.

6.04.2016Gündem
Erdoğan: Maalesef geç fark ettik

Erdoğan: Maalesef geç fark ettik

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ülkenin ve milletin emrinde olan adeta yerli ve milli bir polis teşkilatı inşa ediliyor" dedi. Erdoğan ayrıca 'paralel yapı' ile ilgili olarak, "Millete yaptıkları zulmü maalesef geç fark ettik" ifadelerini kullandı.

7.04.2016Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan Orgeneral Akarı kabul etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan Orgeneral Akar'ı kabul etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ı kabul etti.

7.04.2016Gündem
52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turunun tanıtım toplantısı yapıldı

52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun tanıtım toplantısı yapıldı

Bu yıl 52'ncisi düzenlenecek Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

11.04.2016Diğer
Erdoğan Kral Selmanı karşıladı

Erdoğan Kral Selman'ı karşıladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Suudi Arabistan Kralı Selman Bin Abdulaziz'i törenle karşıladı. İki liderin milli marşları dinlediği platforma Kral için rampa konulması dikkat çekti. Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Suudi Arabistan Kralı Selman Bin Abdulaziz için Devlet Nişanı Tevcih Töreni düzenlendi.

12.04.2016Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kral Selman’ı törenle karşıladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kral Selman’ı törenle karşıladı

Suudi Arabistan Kralı Selman Bin Abdulaziz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde resmi törenle karşılandı. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nin önünde bulunan caddede atlı süvariler tarafından karşılanan Kral Selman, atlı süvarilerle birlikte protokol kapısına kadar geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kral Selman’ı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi kapısında karşıladı.

12.04.2016Haber
İrandan enerji teklifi: Tüm ihtiyacınızı gideririz

İran'dan enerji teklifi: Tüm ihtiyacınızı gideririz

İran Cumhurbaşkanı Ruhani "Özellikle enerji konusunda biz Türk tarafına şu sözü verdik... İran Türkiye enerji güvenliğini garanti altına alabilir, hem petrol, doğalgaz ve petrokimya ürünleri konusunda biz Türkiye’nin ihtiyaçlarını giderebiliriz" dedi

16.04.2016Gündem
Külliyede opera

Külliye'de opera

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde yer alan ve mayıs ayında açılacak Beştepe Kültür ve Kongre Merkezi’nde opera, bale, tiyatro gibi sanatsal etkinlikler de gerçekleştirilecek.

20.04.2016Gündem
Onlar, 23 Nisanı Külliyede kutlayacak

Onlar, 23 Nisan'ı Külliye'de kutlayacak

23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenecek programa Edirne'den Ecrin Naz Güzar, Kırklareli'den Ege Keçici ve Tekirdağ'dan Gizem Nesil Genç katılacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul edilecek çocuklar, resepsiyon gününü heyecanla bekliyor.

21.04.2016Eğitim
Numan Kurtulmuş: 49 bombalı saldırı önlendi

Numan Kurtulmuş: 49 bombalı saldırı önlendi

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, 8 saat süren Bakanlar Kurulu sonrasında basın açıklaması yaparak gazetecilerin sorularını yanıtladı. Kurtulmuş, dokunulmazlıkların görüşüldüğü komisyondaki kavgaya ilişkin "Bu görüntüler TBMM'ye yakışmıyor. Bu görüntülerle hiç kimse, hükümete geri adım attırır, rafa kaldırırız diye düşünmesin. Ben de az önce izledim. Kaba kuvvetin hakaretin, küfürün hepsinin bini bin para olduğu bir ortamı oluşturmaya vesile olmasınlar. Bu çerçevede kim ne yaparsa yapsın dokunulmazlık dosyaları milletin istediği istikamette Meclis'e gelecektir" dedi. Kurtulmuş, bugüne kadar 49 bombalı saldırının da istihbarat faaliyetleriyle önlendiğini söyledi.

2.05.2016Gündem
Erdoğan: Önemli olan bulunduğunuz yere nasıl geldiğinizi unutmamanız

Erdoğan: Önemli olan bulunduğunuz yere nasıl geldiğinizi unutmamanız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda, 25. Muhtarlar Toplantısı'nda konuştu. Cumhurbaşkanı'nın muhtarlara hitap ederken kullandığı 'Önemli olan bulunduğunuz yere nasıl geldiğinizi, orada ne yapmanız gerektiğini ve hedeflerinizi unutmamanızdır" sözleri kulislerde Başbakan Ahmet Davutoğlu'na mesaj mı sorusunu akıllara getirdi. Öte yandan Erdoğan, konuşmasında "Makamlar insanlara hizmet için bir araçtır. Muhtar da olsanız, belediye başkanı da olsanız, milletvekili de bakan da başbakan da cumhurbaşkanı da olsanız kalbiniz ve zihniniz millete hizmet için çalışmalıdır" dedi.

4.05.2016Gündem
Erdoğan talimat verdi eski defterler açılıyor

Erdoğan talimat verdi eski defterler açılıyor

DDK, Paralel Yapı'ya para ve insan sağlayan okul sahibi 400 şirkete odaklandı. Tüm kamu kurum ve kuruluşları da alarma geçirildi.

7.05.2016Gündem
Son dakika haberleri: MHPde büyük kurultay krizi

Son dakika haberleri: MHP'de büyük kurultay krizi

Son dakika haberleri dün Ankara'dan geldi. Çağrı Heyeti’nin MHP’de olağanüstü tüzük kurultayı çağrısı yaptığı dün genel başkan adayları Sinan Oğan, Meral Akşener, Koray Aydın ve Ümit Özdağ önce Oğan’ın Öveçler’deki ofisinde bir araya geldi. 4 aday aynı araçla Büyük Anadolu Oteli’ne hareket etti.

16.05.2016Gündem
Bahçelinin övdüğü tek muhalif

Bahçeli'nin övdüğü tek muhalif

MHP Lideri Bahçeli, genel başkan adaylarından Koray Aydın için ilginç bir çıkış yaptı. Bahçeli, Akşener'le ilgili 'cemaat uyarısı' yapan Aydın'ı tebrik etti ve "Adaylar arasında tek Ülkücü odur" dedi.

17.05.2016Gündem
Son Dakika: Bakanlar Kurulu belli oldu.. İşte Bakan olan isimler

Son Dakika: Bakanlar Kurulu belli oldu.. İşte Bakan olan isimler

65. hükümet kuruldu, Bakanlar Kurulu belli oldu.. Yeni Başbakan Binali Yıldırım, 65. Hükümet'in Bakanlar Kurulu listesini Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda açıkladı. 65. Hükümette Başbakan Yardımcıları Nurettin Canikli, Mehmet Şimşek, Numan Kurtulmuş, Tuğrul Türkeş ve Veysi Kaynak oldu. Listede Yalçın Akdoğan, Sema Ramazanoğlu, Volkan Bozkır gibi 8 isim yok. Merak edilen isimlerden Mehmet Şimşek kabinedeki yerini korudu. Recep Akdağ, Sağlık Bakanı olarak geri döndü. Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Milli Eğitim Bakanlığı görevine getirildi. Milli Savunma Bakanlığı ise Fikri Işık'a emanet. Berat Albayrak Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı olarak devam edecek. Kayseri Milletvekili Mehmet Özhasaki de Çevre Bakanı olarak kabineye girdi. Binali Yıldırım'ın Ulaştırma Bakanlığı koltuğuna ise Ahmet Arslan getirildi. Süleyman Soylu da yerini koruyan isimlerden. Ekonomi Bakanlığı görevi ise Nihat Zeybekçi'nin.

24.05.2016Gündem
Başbakan Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde

Başbakan Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde

Erdoğan, 65. Hükümet'i kurmakla görevlendirdiği Binali Yıldırım'ı kabul etti

24.05.2016Haber
Sivil plakayla geldi 0002 ile çıktı

Sivil plakayla geldi '0002' ile çıktı

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne sivil plakalı araçla gelen Başbakan Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmesinin ardından '0002' plakalı araçla çıkış yaptı.

24.05.2016Gündem
Hükümetin ilk Bakanlar Kurulu Beştepede toplandı

Hükümetin ilk Bakanlar Kurulu Beştepe'de toplandı

65. Hükümet'in ilk Bakanlar Kurulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.

25.05.2016Gündem

İlk Bakanlar Kurulu Beştepe'de toplandı

65. Hükümet'in ilk Bakanlar Kurulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe'de toplandı. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleştirilen toplantı, saat 14.35'te başladı.

25.05.2016Gündem
MGK toplantısı başladı

MGK toplantısı başladı

Milli Güvenlik Kurulu (MGK), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.

26.05.2016Gündem
Bakanlar Kurulu kamera arkası

Bakanlar Kurulu kamera arkası

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleştirilen 65. Hükümet'in ilk Bakanlar Kurulu toplantısı öncesinde renkli görüntüler Cumhurbaşkanlığı kameramanlarının objektiflerine yansıdı.Görüntülerde bakanların fotoğraf karelerinde iyi görünmek için hazırlandığı anlar yer aldı.

26.05.2016Haber
5,5 saat süren MGK sona erdi

5,5 saat süren MGK sona erdi

Milli Güvenlik Kurulu (MGK), mayıs ayı olağan toplantısı yapıldı.

26.05.2016Gündem
İmam hatipliler yaptı, müdür anlattı

İmam hatipliler yaptı, müdür anlattı

Niğde’nin Çamardı İlçesi’ndeki Çamardı İmam Hatip Lisesi kız öğrencilerinin okulun bahçesinde dizilerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın isminin baş harfleri olan ’R.T.E.’ yazıp çektirdikleri fotoğraf ortaya çıkınca, çeşitli yorumlara neden oldu. Fotoğrafın, öğrencilerin Beştepe ziyaretinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sunulduğu anlaşıldı.

3.06.2016Gündem
Beştepede güvenlik zirvesi toplandı

Beştepe'de güvenlik zirvesi toplandı

Beştepe'de bulunan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan güvenlik toplantısı başladı.

7.06.2016Gündem
Erdoğanın sözleri Genelkurmay Başkanı Hulusi Akarı duygulandırdı

Erdoğan'ın sözleri Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar'ı duygulandırdı

Şehit ve gazi yakınlarını Beştepe'de ağırlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, iftar yemeğinin ardından konuşma yaptı. Erdoğan'ın konuşmasının bir bölümü Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ı duygulandırdı.

7.06.2016Gündem
İbrahim Kalından diploma açıklaması

İbrahim Kalın'dan diploma açıklaması

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkındaki diploma tartışmalarıyla ilgili, "Ne amaçla sürekli köpürtülüp gündeme getirildiği ortada. Diplomanın kopyaları internet sitelerinde ve gazetecilerle paylaşıldı. Rektörümüzün de açıklamaları var. Ne yapalım yani milyonlarca çoğaltıp adreslere mi gönderelim? Aslı astarı olmayan bir şey olduğunu kendileri de görürler ama dert başka. Erdoğan karşıtlığı prim yapıyor, birileri bunu gündemde tutarak prim yapmaya çalışıyor" dedi.

8.06.2016Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Milletimin iradesine bunları havale ediyorum

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Milletimin iradesine bunları havale ediyorum

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen muhtarlarla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde iftar sofrasında buluştu.İftar öncesinde muhtarlara hitap eden Erdoğan, dün İstanbul Vezneciler'de, bugün Mardin'in Midyat ilçesinde patlayan bombaların yüreklerini yaktığını, ciğerlerini dağladığını dile getirerek, bu menfur saldırılarda şehit düşen polis ve vatandaşlara Allah'tan rahmet, yakınlarına ve millete başsağlığı, yaralılara şifa temenni etti.

8.06.2016Haber
Cumhurbaşkanı Erdoğandan ikinci Rusya adımı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ikinci Rusya adımı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın Rus mevkidaşlarına gönderdiği mektupların ardından ikinci bir Rusya adımı daha geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Büyükelçisi, Andrey Karlov'u bu akşam iftara davet etti. Karlov'un da bu daveti kabul ettiği bildirildi.

15.06.2016Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Orgeneral Akarı kabul etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Orgeneral Akar'ı kabul etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar’ı kabul etti.

23.06.2016Gündem

Yazar Sonuçları

Külliye'de bir kral...

SUUDİ Kralı Ankara ziyaretinde askeri törenle karşılanmış, Cumhurbaşkanı uçağın kapısında karşılamış.

12.04.2016

Erdoğan'dan başbakanlık formülü

BAŞBAKAN’dan önce salonda yerimizi aldık.

5.05.2016

Nikâhtan başbakan izlenimleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Sümeyye’nin nikâh törenine yetişmek üzere birkaç saat öncesinden yola çıktım.

14.05.2016

Kabine gece şekillendi

BAŞBAKAN Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Bakanlar Kurulu’nu açıklarken, Meclis’teydim.

24.05.2016

Askerle iftarın perde arkası

CUMHURBAŞKANI Erdoğan ile Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar, önceki gün sürpriz bir şekilde Mardin’de askerlerle birlikte iftar yaptılar.

15.06.2016