MENÜ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 44.345 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan haberi bulunmuştur.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Haberleri

İşte yasağı istenenler

İşte yasağı istenenler

AKP iddianamesinde Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahman Yalçınkaya’nın siyasi yasak istediği 71 isim var.

16.03.2008Gündem
Fransızlar Erdoğanı Cumhurbaşkanı yaptı

Fransızlar Erdoğan'ı "Cumhurbaşkanı" yaptı

Fransa'nın Strasbourg kentinde NATO zirvesi toplantılarının sonu yaklaşırken ve çeşitli delegasyonların basın toplantıları ekranlardan duyurulurken, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan”ın basın toplantısı düzenleyeceği bildirildi.

4.04.2009Dünya
Balyoz davasında TSKya hakaret tartışması

Balyoz davasında "TSK'ya hakaret" tartışması

“Balyoz Planı” iddialarıyla ilgili eski Hava Kuvvetleri Komutanı emekli Orgeneral Halil İbrahim Fırtına, eski Deniz Kuvvetleri Komutanı emekli Oramiral Özden Örnek ve eski 1. Ordu Komutanı emekli Orgeneral Çetin Doğan'ın da aralarında bulunduğu 196 sanıklı davanın 13. duruşması başladı.

11.02.2011Gündem
Tufaya geldi

Tufaya geldi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanlığı seçimleri için, “Başbakan, Cumhurbaşkanlığı yol haritasını çoktan belirlemiştir. Bu kapsamda Abdullah Gül devre dışı bırakılmış, tufaya gelerek kardeş kazığı yemiş ve meşgule alınmıştır” değerlendirmesinde bulundu. Bahçeli, partisinin grup toplantısında özetle şunları söyledi:

22.04.2014Gündem
Çelikten çatı aday yorumu

Çelik'ten 'çatı aday' yorumu

AK Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik Kanal 24 televizyonunun yayınına katılarak Ekmeleddin İhsanoğlu’nun cumhurbaşkanı adaylığı ile ilgili gelişmeleri değerlendirdi.

16.06.2014Gündem
% 51.9’la Çankayada

% 51.9’la Çankaya'da

12. Cumhurbaşkanı, halkın oylarıyla yapılan ilk seçimde Başbakan Tayyip Erdoğan oldu. 20 milyon 282 bin seçmenin tercihiyle yüzde 51.95 oy alan Erdoğan, ikinci sıradaki rakibi Ekmeleddin İhsanoğlu’na 13.61 puan fark attı. Yüzde 73’te kalan katılım oranı, yüzde 89 olan 30 Mart’taki seçime göre 16 puan düşük gerçekleşti.

10.08.2014Gündem
Türkiye’nin First Lady’leri

Türkiye’nin First Lady’leri

Türkiye bugün yapılan Cumhurbaşkanı seçimiyle birlikte Çankaya Köşkü’ne çıkacak yeni 'First Lady'sini de seçmiş oldu. Halk oylamasıyla seçilen 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olurken eşi Emine Erdoğan da Çankaya’nın yeni sahibesi oldu. İşte Türkiye Cumhuriyeti’nin 91 yıllık tarihi boyunca Köşk’e çıkan 12 First Lady’si…

11.08.2014Haber
KOBİDERden yeni Anayasa çağrısı

KOBİDER'den yeni Anayasa çağrısı

Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Başkanı Nurettin Özgenç, 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve TBMM'ye acil yeni Anayasa çağrısında bulundu. Özgenç 12. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Balkon Konuşması'na atıfta bulunarak 'Bu Meclis yeni Anayasa yapamıyorsa kendini feshetmeli' dedi.

12.08.2014Ekonomi
Artık ekonomiyle reformlar zamanı

Artık ekonomiyle reformlar zamanı

TÜRKİYE’nin 12’nci Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mesajlarını dikkatle izleyen İzmir iş dünyası, açılan yeni dönemde “müzmin taleplerini” tekrarladı ve gündemin artık kutuplaştırıcı siyasetten ekonomiye geçmesini ve reformların devamını istedi.

12.08.2014Ege
Bakan Elvandan üçüncü havalimanı açıklaması

Bakan Elvan'dan üçüncü havalimanı açıklaması

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, 3. havalimanına 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın adının verileceği iddialarına ilişkin ilk kez konuştu. “12 yıldan beri Recep Tayyip Erdoğan'ın bu ülkenin imarında, bu ülkenin kalkınmasında, çok önemli bir rol oynadı. Millet de zaten bunun cevabını verdi. Ne yapılsa azdır.” diyen Bakan Elvan, ismi havaalanına verilecek mi? Sorusunu “evet” diye cevapladı. Cihan

13.08.2014Haber
Milli Savunma Bakanından bedelli açıklaması: Cumhurbaşkanı en doğru kararı verir

Milli Savunma Bakanı'ndan bedelli açıklaması: Cumhurbaşkanı en doğru kararı verir

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, bedelli askerlikle ilgili 28 yaş ve ücretle ilgili belirlenen bir çalışma olmadığını, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın değerlendireceğini belirterek, "Cumhurbaşkanımız yeni dönemde bir değerlendirme yapar, bedelli askerlik olup olmayacağına en doğru şekilde karar verir. Yeni dönemde "eğer ihtiyaç" var derse tasarı Meclis'e gelir diye düşünüyorum" dedi.

16.08.2014Gündem
Arınç: 2015 seçimlerinden sonra başkanlık sistemine geçmeyi düşünüyoruz

Arınç: 2015 seçimlerinden sonra başkanlık sistemine geçmeyi düşünüyoruz

BAŞBAKAN Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Türkiye’de bugüne kadar parlamenter sistemin yarım yamalak uygulandığını savunurken, "Halkın yüzde 52’sinin oyu ile gelmiş bir Cumhurbaşkanı adeta yarı başkanlık sistemine doğrudan geçmiş gibidir" dedi. Arınç, 2015 seçimlerinden sonra anayasa değişikliğine giderek başkanlık sistemine geçmeyi düşündüklerini söyledi.

16.08.2014Gündem
Eski Almanya Başbakanı Gerhard Schröder Türkiyede

Eski Almanya Başbakanı Gerhard Schröder Türkiye'de

Eski Almanya Başbakanı Gerhard Schröder, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu ile bir araya geldi. Schröder'in Bodrum'dan ev aldığını hatırlatan Çavuşoğlu, "Kendisi artık ev sahibi. Artık biz onun misafiriyiz" dedi.

16.08.2014Gündem
RTE plakalı aracını 500 bin liraya satıyor

RTE plakalı aracını 500 bin liraya satıyor

Ankara'da yaşayan bir kişi, 500 bin lira değer biçtiği "06 RTE 53" plakalı otomobilini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hediye etmek istiyor.

17.08.2014Gündem
Manisalı avukatlardan Feyzioğluna destek

Manisalı avukatlardan Feyzioğlu'na destek

MANİSA İlkeli- Demokratik Çağdaş Avukatlar Grubu, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu için biraraya geldi. Avukatlar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın adli yıl açılış törenine katılmasını, Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nun katılmama şartına bağlamasını eleştirdi.

20.08.2014Ege
Davutoğlunun adaylığına dış basından ilk yorumlar

Davutoğlu'nun adaylığına dış basından ilk yorumlar

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun Başbakan ve AK Parti Genel Başkan adayı olarak gösterilmesi dış basında da geniş yankı buldu.

22.08.2014Dünya
TBMM Başkanı, Meclisi olağanüstü toplantıya çağırdı

TBMM Başkanı, Meclis'i olağanüstü toplantıya çağırdı

TBMM Başkanı Cemil Çiçek, 12. Cumhurbaşkanı adına düzenlenen tutanağın verilmesi ve Cumhurbaşkanının andiçme töreni için TBMM Genel Kurulu'nu, 28 Ağustos Perşembe günü saat 14.00'te olağanüstü toplantıya çağırdı.

22.08.2014Gündem
Davutoğlu’yla BOP’un Türkiye cuntasını kurdu

Davutoğlu’yla BOP’un Türkiye cuntasını kurdu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Erdoğan, başarısız, yetersiz, aciz ve maceracı Dışişleri Bakanı’nı AKP’nin başına konuşlandırarak BOP’un Türkiye cuntasını tam olarak kurmuştur” dedi.

23.08.2014Gündem
Kılıçdaroğlu boykot etse hissedilmez

Kılıçdaroğlu boykot etse hissedilmez

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 12’nci Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Meclis’teki yemin törenini boykot kararına, Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, “Yokluğu hissedilmeyecektir bile” tepkisi verdi.

24.08.2014Gündem
İlber Hoca beğenmedi

İlber Hoca beğenmedi

Tarabya Köşkü’nde Cumhurbaşkanı Genel Sekreteri Mustafa İsen’in Cumhurbaşkanlığı Yayınları’nın tanıtımı için düzenlediği basın toplantısına katılan Prof. Dr. İlber Ortaylı, Vahdettin Köşkü’nün restorasyonunu beğenmedi.

26.08.2014Keyif
AK Partide tarihi gün

AK Parti'de tarihi gün

AK Parti'de bugün tarihi bir gün yaşanıyor. AK Parti'nin Ankara Arena'da gerçekleştirilen birinci olağanüstü kongresinde kurucu Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan partisine veda ediyor. Kongrede tüm delegeler, aday olarak adını Başbakan Erdoğan'ın açıkladığı Ahmet Davutoğlu ismi üzerinde birleşti.

27.08.2014Gündem
Belkalem sorununu Erdoğan halletti

Belkalem sorununu Erdoğan halletti

Cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturmak için gün sayan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Trabzonsporlu Belkalem'in Rusya'ya girmesini sağladı.

27.08.2014Futbol
Akşamüstü Köşk gece hükümet

Akşamüstü Köşk gece hükümet

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün görevi devralıyor. Önce TBMM'de yemin edecek olan Erdoğan daha sonra Anıtkabir'e gidecek, ardından 16:30'da Çankaya Köşkü'ne geçerek Abdullah Gül'ü uğurlayıp konuklarını ağırlayacak. Erdoğan, saat 22:00'de Ahmet Davutoğlu'na hükümeti kurma görevi verecek.

28.08.2014Gündem
Erdoğan Anıtkabir özel defterini imzaladı

Erdoğan Anıtkabir özel defterini imzaladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ant içme töreninin ardından Anıtkabir'e geldi.

28.08.2014Haber
Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhamedov tören için Ankaraya geldi

Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhamedov tören için Ankara'ya geldi

Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbangulı Berdimuhammedov, Cumhurbaşkanlığı devir teslim törenine katılmak üzere Ankara'ya geldi.

28.08.2014Dünya
Erdoğanın TBMMdeki yemini memleketinde çoşkuyla izlendi

Erdoğan'ın TBMM'deki yemini memleketinde çoşkuyla izlendi

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın TBMM'deki yemin töreni memleketi Rize'nin Güneysu İlçesi'nde ekranlardan heyecanla izlendi. Yöre sakinleri, "Potomya seninle gurur duyuyor" sloganları attı.Türkiye'nin 12'nci Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın TBMM'de mazbatasını alması ve yemin töreni, baba ocağı Güneysu İlçesi'nde büyük heyecanla takip edildi. İlçedeki kahvehanelerde toplanan vatandaşlar televizyon ekranlarından Erdoğan'ın yemin etmesini izledi. Yemin sırasında, ?Adam gibi adam Tayyip Erdoğan ve ilçenin eski adı kullanılarak, ?Potomya seninle gurur duyuyor? sloganları atıldı, uzun süre alkışla tempo tutuldu. TBMM'de İstiklal Marşı okunurken kahvehanede ayağa kalkarak marşa eşlik eden hemşerileri, daha sonra da birbirlerini tebrik etti.

28.08.2014Haber
TRT top atışlarını İzmirden canlı verdi

TRT top atışlarını İzmir'den canlı verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın TBMM'deki yemin törenin ardından Ankara, İzmir ve Malatya'nın da aralarında bulunduğu ve farklı şehirlerdeki ordu komutanlık karargahlarında 101'er pare top atışı yapıldı. TRT, bu top atışını İzmir’deki törenden canlı yayınladı.

28.08.2014Gündem
Akçay: Şova dönüştürdüler o yüzden oturdum

Akçay: Şova dönüştürdüler o yüzden oturdum

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TBMM'de yemin ederken MHP sıralarının tümü ayaktaydı. Tek bir vekil ise yemin sırasında oturmayı tercih etti: Manisa Milletvekilli Erkan Akçay. Akçay Hürriyet'e yaptığı açıklamada, Erdoğan salona girdiğinde ayağa kalktığını ancak daha sonra AK Partili milletvekillerinin alkışlarla bu işe şova dönüştürmeleri üzerine, yemin sırasında yerine oturduğunu söyledi.

28.08.2014Gündem
Aziz Atatürk dedi ve diğerlerini eleştirdi

"Aziz Atatürk" dedi ve diğerlerini eleştirdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Anıtkabir'i ziyaret etti. Erdoğan Cumhurbaşkanlığı sıfatıyla Anıtkabir özel defterine yazdığı ve 'Aziz Atatürk' ifadesiyle başladığı ilk yazıda "Vefatınızı ardından cumhurbaşkanlığı makamı ile cumhur arasındaki bağlar zayıfladı" dedi.

28.08.2014Gündem
Rum lider Anastasiadis Erdoğanın yemin törenine mektup gönderdi

Rum lider Anastasiadis Erdoğan'ın yemin törenine mektup gönderdi

Kıbrıs Rum Yönetimi lideri Nikos Anastasiadis, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yemin törenine katılan Yunanistan Dışişleri Bakanı Evangelos Venizelos’la Ankara’ya mektup gönderdi. Rum lider, Erdoğan’ı kutladı ve pazartesi günkü KKTC ziyareti sırasında olumlu mesajlar vermesi temennisinde bulundu.

28.08.2014Dünya
Erdoğanın memleketi Güneysu ve Kasımpaşada cumhurbaşkanlığı heyecanı

Erdoğan'ın memleketi Güneysu ve Kasımpaşa'da cumhurbaşkanlığı heyecanı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın TBMM’deki yemin töreni memleketi Rize’nin Güneysu ilçesinde ekranlardan heyecanla izlendi. Yöre sakinleri, “Potomya seninle gurur duyuyor” sloganları attı.

28.08.2014Gündem
Cumhurbaşkanlığı: Başbakanlığa Davutoğlu vekalet edecek

Cumhurbaşkanlığı: Başbakanlığa Davutoğlu vekalet edecek

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeni Başbakan atanıncaya kadar Ahmet Davutoğlu'nun Başbakanlığa vekalet edeceğini duyurdu.

28.08.2014Gündem
Cumhurbaşkanından Cumhurbaşkanına uyarı

Cumhurbaşkanı'ndan Cumhurbaşkanı'na uyarı!

12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan devir teslim töreni için Çankaya Köşkü'ne geldi. Erdoğan'ın aracını Çankaya Köşkü girişinde atlı birlikler karşıladı.Atlı birlikler eşliğinde giriş yapan Erdoğan'ı Köşk kapısında 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eşi Hayrunnisa Gül karşıladı.Tören alanında İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından halef selef cumhurbaşkanları Çankaya köşkü'ne girdi. Çankaya Köşkü'ne girmeden önce tören alanında yürüyen Cumhurbaşkanları'nın ilginç görüntüsü kameralara takıldı. Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, kendisinden önde giden yeni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın aynı hizada gidebilmeleri için kolundan tutup çekti. Bu durum karşısında yeni Cumhurbaşkanı Gül'e bakarak gülümsedi.

28.08.2014Haber
Çankaya Köşkünde atlı karşılama

Çankaya Köşkü'nde atlı karşılama

12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan devir teslim töreni için Çankaya Köşkü'ne geldi. Erdoğan'ın aracını Çankaya Köşkü girişinde atlı birlikler karşıladı.

28.08.2014Haber
Abdullah Gül görevini Çankaya Köşkündeki töreni ile Recep Tayyip Erdoğana devretti

Abdullah Gül görevini Çankaya Köşkü'ndeki töreni ile Recep Tayyip Erdoğan'a devretti

12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan devir teslim töreni için Çankaya Köşkü'ne geldi. Erdoğan Köşk'te 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından karşılandı. Devir teslim töreninde yapılan konuşmalarda önemli mesajlar verildi.

28.08.2014Gündem
Çankaya Köşkünde gülümseten anlar

Çankaya Köşkü'nde gülümseten anlar

Çankaya Köşkü’ndeki devir teslim töreninde gülümseten anlar yaşandı. 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül görevini 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a törenle devretti.Çankaya Köşkü’ndeki devir teslim törenine çok sayıda yerli ve yabancı davetli katıldı. Konuşmaların ardından Erdoğan tarafından Abdullah Gül’e devlet üstün hizmet madalyası verildi.Ancak Erdoğan’ın madalyayı Gül’ün yakasına takmakta zorlanması davetlileri gülümsetti.

28.08.2014Haber
Cumhurbaşkanı Erdoğan devir teslim töreninde konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan devir teslim töreninde konuştu

Türkiye Cumhuriyeti'nin 11. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan devir teslim töreninde konuştu.

28.08.2014Haber
Taksimde polis müdahalesi

Taksim'de polis müdahalesi

Halkevleri üyesi yaklaşık 150 kişilik grup, 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı protesto etmek için akşam saatlerinde Tünel Meydanı'nda toplandı. Ellerinde Diktatörlüğe Meydan Vermeyeceğiz yazılı pankart taşıyan grup sloganlar atarak eylem yaptı. Galatasaray Meydanı'na doğru yürüyüşe geçmek isteyen grup polis barikatıyla karşılaştı. Emniyet yetkilileri, megafonla grubu dağılması konusunda uyardı. Ancak grup yürüyüşe geçince, polis TOMA'dan tazyikli su sıkarak ve gaz bombasıyla eylemcilere müdahale etti. Zeki GÜNAL/İstanbul/DHA

28.08.2014Haber
Cumhurbaşkanından ilk röportaj

Cumhurbaşkanı'ndan ilk röportaj

Cumhurbaşkanı Erdoğan röportajda iç ve dış politikadaki önemli konularda Al Jazeera’dan Hatice Bengana’nin sorularını yanıtladı.

28.08.2014Haber
AK Partili Elitaş: Bu iş planlanarak yapılmıştır

AK Partili Elitaş: Bu iş planlanarak yapılmıştır

AK Parti Grup Başkanvekilliri Nurettin Canikli, Mustafa Elitaş ile Belma Satır, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yemin töreni öncesi Genel Kurul'da yaşananlara ilişkin basın toplantısı düzenledi. Toplantıda konuşan Mustafa Elitaş, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay'ın İç Tüzük kitapçığını fırlatmasını eleştirerek; "CHP'nin yaptığı bu hareketi şiddetle kınıyoruz. Bu iş planlayarak yapmışlardır" dedi.

28.08.2014Gündem
Hayrunnisa Güle özel teşekkür

Hayrunnisa Gül'e özel teşekkür

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Köşk'teki devir teslim töreninde yaptığı konuşmada eşi Hayrunnisa Gül'e ayrıca teşekkür etti. Gül "Siyasette Kayseri'yi temsil ettiğim zaman hiç unutmam, 'Ben o zaman milletin çocuklarını kurtarıyorum, bizim çocukları da sen kurtaracaksın' dedim ve çok şükür bunu en güzel şekilde yaptı" dedi.

28.08.2014Gündem
Erdoğan Güle madalya takarken zorlandı

Erdoğan Gül'e madalya takarken zorlandı

Çankaya Köşkü’ndeki devir teslim töreninde gülümseten anlar yaşandı.

28.08.2014Gündem

Yazar Sonuçları

Mutfak demokratikleşti ama yenilik yapmak için desteğe ihtiyacı var

Mutfağın demokratikleşmesi, diğer sanatlar gibi, devrimler sonucu işsiz kalmış sanatçı-aşçı takımının kurduğu restoranlarda başlamış. Ama sadece popüler talebe dayanarak iş yapılmaya kalkılırsa, mutfak sanatı bilinen klasik yemek repertuarının dışına biraz zor çıkar. İlerlemeci girişimleri destekleyen koruyucu kişi ve kurumlara gereksinme var.

9.02.2003

Haydi Kuzey Irak’ı satın alalım!

KUZEY Irak Kürt yönetiminin Başbakanı Neçirvan Barzani, Kuzey Irak’ta yeni bir yasanın yürürlüğe girdiğini açıkladı.

1.08.2006

Bir kişiye göre rejim dizayn etmek

ÖNÜMÜZDE ağustos ayında yapılacak iki turlu Cumhurbaşkanlığı seçimi var ve bu nedenle şimdi “seçim ile gelen Cumhurbaşkanı” ile “parlamento çoğunluğuna sahip Başbakan” arasında bir güç mücadelesi olup olmayacağı tartışılıyor.

7.04.2014

Allah Türkiye’yi dünyanın pırlantası, yıldızı yapsın

BAŞBAKAN ve 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin balkonunda Kırgızistan Cumhurbaşkanı Almazbek Atambayev’i anons ettiğinde, Ocak 2011 sonları ve Bişkek’teki sahne gözümün önüne geldi.

11.08.2014

Paranoya sarmış dört bir yanımı...

İSTANBUL Cumhuriyet Başsavcılığı’nca 130’dan fazla polis hakkında yürütülen, en ağır suçlamanın ‘casusluk’ olduğu soruşturma hakkında yazmaya devam ediyorum.

12.08.2014