EKSTRA
MENÜ

Çolpan İlhan

Çolpan İlhan haberleri sayfasında güncel ve son dakika Çolpan İlhan hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 664 Çolpan İlhan haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Çolpan İlhan Haberleri

25 Temmuz hangi burç ve burcu ne 25 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

25 Temmuz hangi burç ve burcu ne? 25 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Bir insanın hangi gün doğduğu karakter özellikleri açısından çok önemlidir. 25 Temmuz hangi burç olmaktadır? 25 Temmuz yükseleni nedir? 25 Temmuz burcunun özellikleri nelerdir? 25 Temmuz günü tarihte bugün ne oldu? 25 Temmuz günü doğan Türk ünlüler ve futbolcular kimlerdir? 25 Temmuz günü dünyaya gelen yabancı ünlüler ve futbolcular kimlerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

15.09.2021Burçlar
8 Ağustos hangi burç ve burcu ne 8 Ağustos tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

8 Ağustos hangi burç ve burcu ne? 8 Ağustos tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

İnsanlar kişiler hakkında fikir edinmek için burçlarını öğrenmek istemektedir. Hem kendi burcunuzu hem de çevrenizde bulunan diğer kişilerin burçlarını öğrenmek isterseniz eğer doğum tarihini bilmeniz gerekmektedir. 8 Ağustos hangi burç ve burcu ne? 8 Ağustos tarihin de bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri hakkında detayları derledik.

14.09.2021Burçlar
Çolpan İlhana duygusal anma

Çolpan İlhan'a duygusal anma

25 Temmuz 2014 gecesi aramızdan ayrılan, zerafeti, güzelliği ve oyunculuğu ile toplumun hayranlığını kazanan Türk Sineması’nın “Kamelyalı Kadını” usta sanatçı ve modacı Çolpan İlhan, doğum gününde mezarı başında anıldı.

9.08.2021Magazin
Çolpan İlhana duygusal anma

Çolpan İlhan'a duygusal anma

25 Temmuz 2014 gecesi aramızdan ayrılan, zerafeti, güzelliği ve oyunculuğu ile toplumun hayranlığını kazanan Türk Sineması’nın “Kamelyalı Kadını” usta sanatçı ve modacı Çolpan İlhan, doğum gününde mezarı başında anıldı.

9.08.2021Keyif
Çocukların ‘Korucu Kız’ı Yağmur Tanrısevsin

Çocukların ‘Korucu Kız’ı Yağmur Tanrısevsin!

Yağmur Tanrısevsin, Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu’nun Çolpan İlhan&Sadri Alışık Tiyatrosu işbirliğiyle hayata geçirdiği projeye destek verdi.

25.06.2021Keyif
Sadri Alışık ile Çağla Demir Nişantaşında... Aşk yok arkadaşlık var

Sadri Alışık ile Çağla Demir Nişantaşı'nda... 'Aşk yok arkadaşlık var'

Sadri Alışık ve Çağla Demir önceki gün Nişantaşı’ndaki bir mekanda baş başa görüntülendi. Sadri Alışık arkadaş olduklarını belirterek, “Uzun zamandır görüşmüyorduk” dedi.

16.06.2021Magazin
Orta Doğu’dan reklam teklifi

Orta Doğu’dan reklam teklifi

Albümler, yeni projeler, konserler... Televizyon ve müzik dünyasından kısa haberler...

15.06.2021Keyif
Yeşilçamın romantik yakışıklısı Ayhan Işık

Yeşilçam'ın romantik yakışıklısı Ayhan Işık

"Sezercik", "Acı Hayat", "Küçük Hanım", "Otobüs Yolcuları", "Üç Tekerlekli Bisiklet" ve "Kanun Namına" adlı yapımların da aralarında bulunduğu çok sayıda filmde başrol oynayan Ayhan Işık, vefatının ardından geçen 42 senede, ardında bıraktığı unutulmaz yapımlarla yad ediliyor.

15.06.2021Keyif
Selçuk Yöntemden seyirciye teşekkür

Selçuk Yöntem'den seyirciye teşekkür

Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu ve Piu Entertainment işbirliğiyle sahnelenen “Amadeus”, uzun bir aradan sonra Zorlu PSM’de perde açtı.

15.06.2021Keyif
Haziran ayında sahnelere dönen ilk tiyatro oyunu: Amadeus

Haziran ayında sahnelere dönen ilk tiyatro oyunu: Amadeus

Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu ve Piu Entertainment iş birliği ile sahnelenen ödüllü oyun “Amadeus”, “yeni normal” süreç içerisinde alınan pek çok tedbirle, Haziran ayında sahnelere dönen ilk tiyatro oyunu olarak, Zorlu PSM’de seyircisiyle buluşacak.

4.06.2021Keyif
Bir Zamanlar Çukurova’daki Fekeli ölüyor mu Bir Zamanlar Çukurova’da Fekeli diziden ayrıldı mı

Bir Zamanlar Çukurova’daki Fekeli ölüyor mu? Bir Zamanlar Çukurova’da Fekeli diziden ayrıldı mı?

ATV ekranlarında yayınlanan sevilen dönem dizisi Bir Zamanlar Çukurova, dizinin sevilen karakterlerinden Fekeli’nin öleceği iddiasıyla internet sitelerinde en çok arananlar arasına girmeyi başardı. Diziyi izleyenlerin merak ettiği, Fekeli ölüyor mu haberleri sosyal medyada da yayılmaya başladı. Peki Fekeli, dizi çekimleri Adana’da gerçekleştirilen Bir Zamanlar Çukurova’dan ayrıldı mı?

17.04.2021 Televizyon
Ç Harfi ile başlayan Hayvan, Şehir, Ülke, İsim, Eşya, Bitki, Çiçek, Meyve, Kuş Ve Ünlü (Artist) isimleri

Ç Harfi ile başlayan Hayvan, Şehir, Ülke, İsim, Eşya, Bitki, Çiçek, Meyve, Kuş Ve Ünlü (Artist) isimleri

C harfinden sonra gelen Ç, alfabemizin 4. harfidir. ''Çe'' şeklinde okunan ''Ç'', kitaplarda ''Çevirmen'' kelimesinin kısaltması olarak kullanılır. Ç harfi ile başlayan hayvan, şehir, ülke, isim, eşya, bitki, çiçek, meyve, kuş ve ünlü (artist) isimleri nelerdir? Sizin için detaylı bir şekilde listeledik.

12.04.2021Sözlük
Sadri Alışık’ın oğlu Kerem Alışık’ın duygusal paylaşım: Kalakaldık…

Sadri Alışık’ın oğlu Kerem Alışık’ın duygusal paylaşım: Kalakaldık…

Türk sinemasında canlandırdığı "Turist Ömer" karakteri ile hafızalarda kalan, "Şaka ile Karışık", "Fıstık Gibi Maşallah", "Helal Olsun Ali Abi" ve "Ah Güzel İstanbul" adlı unutulmayan filmlerde rol alan oyuncu, komedyen, yönetmen, şair ve ressam Sadri Alışık doğum gününde anılıyor. Sadri Alışık’ın oğlu Kerem Alışık, da babasının doğum gününde duygusal bir mesaj yayınladı.

5.04.2021Magazin
Kerem Alışık, babası Sadri Alışıkı 96. doğum gününde andı

Kerem Alışık, babası Sadri Alışık'ı 96. doğum gününde andı

1995 yılında hayatını kaybeden Yeşilçam'ın efsane isimlerinden Sadri Alışık 96. doğum gününde unutulmadı.

5.04.2021Magazin
Kerem Alışık, babası Sadri Alışıkı böyle andı: İnsan kalbine batana özlem demese bıçak der

Kerem Alışık, babası Sadri Alışık'ı böyle andı: 'İnsan kalbine batana özlem demese bıçak der'

"İnsan, şu kalbinin ortasına batana özlem demese bıçak der. Bugün Sadri Alışık'sız 26. yıl. Rahmetle, minnetle, özlemle." Kerem Alışık, Yeşilçam'ın duayenlerinden olan babası Sadri Alışık'a duyduğu bitmeyen özlemini işte bu satırlarla ifade etti.

18.03.2021Magazin
İnsan kalbinin ortasına batana özlem demese bıçak der

'İnsan kalbinin ortasına batana özlem demese bıçak der'

Yeşilçam'ın duayen oyuncusu Sadri Alışık ölümünün 26'ncı yılında anılıyor. Çolpan İlhan ile evliliğinden dünyaya gelen tek çocuğu Kerem Alışık, duygu yüklü bir mesajla unutulmaz oyuncuyu andı.

18.03.2021Magazin
Sadri Alışık ölüm yıldönümünde anılıyor  - Sadri Alışık ne zaman öldü

Sadri Alışık ölüm yıldönümünde anılıyor - Sadri Alışık ne zaman öldü?

Sadri Alışık ölüm yıldönümünde anılıyor. Kariyeri boyunca 200'ü aşkın yapımda rol alan Sadri Alışık'ın Ayhan Işık ve Belgin Doruk ile 1961-1962 arasında rol aldığı "Küçük Hanımefendi" ile "Turist Ömer" ve "Ayşecik" serileri izleyicilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Peki, Sadri Alışık ne zaman öldü? İşte Sadri Alışık'ın hayatı ve ölümüyle ilgili bilgiler...

18.03.2021Hayat
Ergün Demir: Dünyanın en büyük palyaçosuyum

Ergün Demir: Dünyanın en büyük palyaçosuyum

Adını Türkiye’den daha çok Arjantin’den dünyaya duyuran oyuncu Ergün Demir’le; değerlendirdiği projelerini, CAST 34’te verdiği doğaçlama derslerini ve birçok konuyu konuştuk. Klişe olmayan, sıra dışı ama gerçekçi cevaplarında sanata ve hayata dair yıldız tozları bulacaksınız.

6.02.2021Televizyon
Amadeusa dört ödül

Amadeus'a dört ödül

Reklam ve pazarlama endüstrisinin en etkili organizasyonlarından biri olan Felis Ödülleri’nin 4’ü, “Amadeus” oyununun oldu…

17.11.2020Keyif
Amadeus oyununun saatleri yenilendi

Amadeus oyununun saatleri yenilendi

Başrollerini Selçuk Yöntem, Okan Bayülgen ve Özlem Öçalmaz’ın paylaştığı “Amadeus” 18-19 Kasım’da, Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde olacak.

11.11.2020Keyif
Gülmeyi çocuklar icat etti biz tüketiyoruz

Gülmeyi çocuklar icat etti biz tüketiyoruz

Efsanelerin çocuğu olarak doğdu ama hayatı kolay değildi. Hem 7 yaşındayken onların özlemini çekmek zorunda kaldı, hem onların gölgesinden sıyrılmak... Vazgeçmedi, “Pes edince tükenir insan” mottosuyla yürüdü. Annesi Çolpan İlhan’ı ve babası Sadri Alışık’ı utandırmadı. Sadri Alışık Çolpan İlhan Tiyatrosu’nu hem oyunculuğu hem genel sanat yönetmenliği ile zirveye taşıdı. Üç senedir oynadığı ‘Fekeli’ karakteriyle fenomen haline geldi. Kerem Alışık’la geçen hafta bir araya geldik. Tüm sorulara şiir tadında yanıtlar verdi.

13.10.2020Magazin
Seyirciye özel teşekkür

Seyirciye özel teşekkür

Pandemi sebebiyle sahnelere 7 ay ara veren “Amadeus” oyunu, Zorlu PSM’de seyircisiyle buluştu. Başrol oyuncuları Selçuk Yöntem, Okan Bayülgen ve Özlem Öçalmaz, seyircisine teşekkür konuşması yaptı.

12.10.2020Televizyon
Okan Bayülgen: Selçuk Abinin sesini ilk duyduğumda...

Okan Bayülgen: Selçuk Abi'nin sesini ilk duyduğumda...

‘Amadeus’ oyunu Okan Bayülgen ve Selçuk Yöntem gibi iki usta oyuncuyu bir araya getirdi. İkiliyle uzun bir pandemi arasından sonra yeniden izleyiciyle buluşan oyunlarını konuşmak üzere sözleşiyoruz. Artık çok iyi arkadaş olan Bayülgen ve Yöntem’le tiyatrodan başlayıp kız çocuk babası olmaya, yeni nesil oyunculara ve pandeminin düşündürdüklerine uzanan koyu bir sohbete koyuluyoruz.

11.10.2020Hürriyet Pazar
İmkansız aşkların şairi: Attila İlhan

İmkansız aşkların şairi: Attila İlhan

"Ben sana mecburum bilemezsin / Adını mıh gibi aklımda tutuyorum / Büyüdükçe büyüyor gözlerin / Ben sana mecburum bilemezsin / İçimi seninle ısıtıyorum." dizeleriyle hafızalarda yer edinen Türk edebiyatının büyük ustası Attila İlhan vefatının 15. yılında anılıyor.

9.10.2020Keyif
Amadeus kapalı gişe başlıyor

Amadeus kapalı gişe başlıyor

Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu ve Piu Entertainment iş birliği ile sahnelenen ve seyirci tarafından büyük ilgi gören “Amadeus”, “yeni normal” süreç içerisinde alınan pek çok tedbirle, ilk kez Zorlu PSM’de, seyircisiyle buluşacak.

6.10.2020Keyif
Matrak ve üretken yönetmen: Aram Gülyüz

Matrak ve üretken yönetmen: Aram Gülyüz

Sinema kariyeri boyunca 140'tan fazla yapımın yönetmenliğini üstlenen Aram Gülyüz'ün ölümünün üzerinden 2 yıl geçti.

31.08.2020Keyif
Vefalı bir edebiyat arkeoloğu

Vefalı bir edebiyat arkeoloğu

En vefakâr yazarlarımızdan, bir tür ‘edebiyat arkeoloğu’ olan Selim İleri bu kez Ahmet Hamdi Tanpınar’ı, Türk edebiyatının bu en kıymetli yazarının hayatını, eserlerini, kişilerini alıp bir roman yaratmış. Tanpınar hem yaşarken değer verilmeyen eserleriyle hem de yaşamöyküsü ve kişiliğiyle ‘Yaşadınız Öldünüz, Bir Anlamı Olmalı Bunun’un konusu olmuş. Roman, kahramanlarından Tanpınar’a, Tanpınar’dan eserlerinin kahramanlarına uzanıyor.

14.08.2020Kitap Sanat
Yeşilçamın zümrüt gözlü yıldızıydı

Yeşilçam'ın 'zümrüt gözlü' yıldızıydı

Yeşilçam'ın en parlak dönemlerine damgasını vuran oyuncu Çolpan İlhan tam 6 yıl önce 25 Temmuz'da hayata veda etti. Sadece Türk sinemasının değil, tiyatronun da kilometre taşlarından biri olan İlhan, ölüm yıl dönümünde anılıyor.

25.07.2020Magazin
Yeşilçamın zümrüt gözlüsü: Çolpan İlhan

Yeşilçam'ın zümrüt gözlüsü: Çolpan İlhan

Tiyatro ve sinema oyuncusu, ressam ve tiyatro eğitmeni Çolpan İlhan vefatının 6. yılında anılıyor.

24.07.2020Keyif
Kerem Alışık: Çolpan İlhan- Sadri Alışık Tiyatrosu 25 yıldır ilk defa perdesini açamadı

Kerem Alışık: "Çolpan İlhan- Sadri Alışık Tiyatrosu 25 yıldır ilk defa perdesini açamadı 

Corona virüs salgını nedeniyle Çolpan İlhan- Sadri Alışık Tiyatrosu. 25 yıllık tarihinde ilk kez perdesini açamadı.

27.03.2020Magazin
Kerem Alışık, “Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu 25 yıldır ilk defa tiyatro perdesini açamadı.”

Kerem Alışık, “Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu 25 yıldır ilk defa tiyatro perdesini açamadı.”

Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu’nun kapalı gişe sahnelenen ve seyircinin büyük ilgi gösterdiği “Amadeus”, “Esaretin Bedeli”, “Dali’nin Kadınları” ve “Kader Apartmanı No 3” oyuncuları, “Evde kalın” uyarısıyla birlikte 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü’nü kutladı.Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu’nun Genel Sanat Yönetmeni ve “Esaretin Bedeli” oyuncuları Kerem Alışık, İştar Gökseven, “Amadeus” oyuncuları Selçuk Yöntem, Özlem Öçalmaz, “Dali’nin Kadınları” oyuncuları Hatice Aslan, Hande Soral, Devrim Nas, Gülin İyigün, “Kader Apartmanı No 3” oyuncuları Deniz Uğur ve Yiğit Pakmen, Dünya Tiyatrolar Günü’nü kutlarken, “evde kal” mesajı da verdi.

27.03.2020Magazin
Kerem Alışık: İlk defa sahnede kutlayamıyoruz

Kerem Alışık: İlk defa sahnede kutlayamıyoruz

27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü’nü kutlayan Kerem Alışık, “25 yıllık tiyatro geçmişimizde Çolpan İlhan Sadri Alışık Tiyatrosu, Dünya Tiyatrolar Günü’nü ilk defa sahnede kutlayamıyor. Bugünler evde olsak da yarınlarda sahnede olacağız” dedi.

27.03.2020Magazin
Turist Ömer hiç unutulmadı

'Turist Ömer' hiç unutulmadı

Yeşilçam'da canlandırdığı "Turist Ömer" karakteriyle izleyenlerin gönlünde yer edinen oyuncu, komedyen, yönetmen, şair ve ressam Sadri Alışık, vefatının 25'inci yılında anılıyor.

17.03.2020Keyif
Kerem Alışık İBBye drama eğitim hizmeti verecek

Kerem Alışık İBB'ye drama eğitim hizmeti verecek

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) drama eğitim hizmeti ihalesini ünlü sanatçı Kerem Alışık'ın şirketi üstlendi. Kerem Alışık, proje kapsamında çocuklara iletişim ve empati kurma becerilerini geliştirecek programlar sunacak.

11.02.2020Gündem

Mozart maskelerle anıldı

Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu ve Piu Entertainment işbirliği ile sahnelenen Selçuk Yöntem, Okan Bayülgen ve Özlem Öçalmaz’ın başrolünde olduğu “Amadeus”un Şubat ayı biletleri de tükendi.

29.01.2020Keyif
Nevra Serezli: Biz tiyatrocular oyun sonrası 10 dakika için 50 yılımızı veriyoruz

Nevra Serezli: Biz tiyatrocular oyun sonrası 10 dakika için 50 yılımızı veriyoruz

 Nevra Serezli 7 yıl önce kaybettiği eşi Metin Serezli’nin ardından sıkı sıkı tutunduğu anılarını, gün geçtikçe artan özlemini, 50 yıldır ilk günkü heyecanla icra ettiği mesleğini ve özel hayatına dair bilinmeyenleri anlattı.

21.01.2020Keyif
Özel tiyatroların müthiş yükselişi... Hevesten zirveye

Özel tiyatroların müthiş yükselişi... Hevesten zirveye!

300’ün üstünde yeni oyunla başlayan tiyatro sezonu hız kesmeden sürüyor. Bu yıl 600’ün üzerinde yeni oyunun sahnelenmesi beklenirken salonlarda doluluk oranı yüzde 90’lara ulaşıyor. Özel tiyatrolarda yaşanan yükselişin nedenlerini değerlendirdik ve ünlü isimleri sahneye çeken yeni oyunları derledik.

8.01.2020Gündem
Amadeus oyununun afiş çekimi 10 saat sürdü

Amadeus oyununun afiş çekimi 10 saat sürdü

Çolpan İlhan&Sadri Alışık Tiyatrosu ve Piu Entertainment iş birliğiyle 11 Ocak ‘ta UNIQ İstanbul’da prömiyerini gerçekleştirecek ‘Amadeus’un provaları, devam ediyor.

27.12.2019Keyif
Özlem Öçalmaz: Onun kadar cesur olamazdım

Özlem Öçalmaz: Onun kadar cesur olamazdım

Çolpan İlhan&Sadri Alışık Tiyatrosu ve Piu Entertainment işbirliğiyle sahneye konulan “Amadeus” oyununun galası, 11 Ocak’ta Uniq İstanbul’da yapılacak.Işıl Kasapoğlu’nun yönettiği oyunda Mozart’ın eşi Constanze’yi Özlem Öçalmaz canlandıracak.

4.12.2019Keyif
Özlem Öçalmaz: Onun kadar cesur olamazdım

Özlem Öçalmaz: Onun kadar cesur olamazdım

ÇOLPAN İlhan&Sadri Alışık Tiyatrosu ve Piu Entertainment işbirliğiyle sahneye konulan “Amadeus” oyununun galası, 11 Ocak’ta Uniq İstanbul’da yapılacak.

4.12.2019Keyif
Tiyatronun Mozartı Okan Bayülgen

Tiyatro'nun Mozart'ı Okan Bayülgen

Okan Bayülgen, “Amadeus” oyununda efsanevi müzisyen Wolfgang Amadeus Mozart’ı canlandıracak.

29.11.2019Keyif

Yazar Sonuçları

İstanbul’un ‘sırrının’ peşinde

Sırrı aramak, ararken beklemek, beklerken konuşmak üzerine, geveze, sürprizli, muzip ve eğlenceli bir oyun... Geçen sezonun en iddialı işlerinden ‘Kalabalık Duası’ uzun bir aradan sonra tekrar kalabalıklarla buluşuyor.

24.07.2021

Dünyanın bütün ötekileri... Birleşin!

Bir ötekinin, bir yabancının öfkeli sözü; ‘Ormanlardan Hemen Önceki Gece’... Nefes alabileceğin bir parçacık yer bulmanın nasıl da imkânsız olduğunu anımsatan Moda Sahnesi oyununu, ormanın ortasında izleyebilirsiniz...

3.07.2021

Sanat ve eğitim dünyasında dijital trendler

Pandemi dönemindeki dijital dönüşüm her alanda olduğu gibi sanat ve eğitim dünyasını da etkiledi. İşte dijital dünyanın bu alanlarda karşımıza çıkardığı trendler ve girişimler...

3.05.2021

Kemal Kılıçdaroğlu ve kahkahalar, kahkahalar

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, yerel seçimden önce CNN Türk’te bir programa çıkmıştı.

11.04.2021

Gülmeyi çocuklar icat etti biz tüketiyoruz

Efsanelerin çocuğu olarak doğdu ama hayatı kolay değildi. Hem 7 yaşındayken onların özlemini çekmek zorunda kaldı, hem onların gölgesinden sıyrılmak... Vazgeçmedi, “Pes edince tükenir insan” mottosuyla yürüdü. Annesi Çolpan İlhan’ı ve babası Sadri Alışık’ı utandırmadı. Sadri Alışık Çolpan İlhan Tiyatrosu’nu hem oyunculuğu hem genel sanat yönetmenliği ile zirveye taşıdı. Üç senedir oynadığı ‘Fekeli’ karakteriyle fenomen haline geldi. Kerem Alışık’la geçen hafta bir araya geldik. Tüm sorulara şiir tadında yanıtlar verdi.

13.10.2020

Sanat paravanda kaldı

Türkiye’nin ilk yeni medya ve video sanatı galerisiydi Açık Ekran.

19.08.2020

Oyunculuk, ses, müzik, kostüm... Hepsine 10 üzerinden 10

Cumartesi akşamı Uniq Hall’de sezonun merakla beklenen oyunlarından “Amadeus”un prömiyeri vardı.

14.01.2020

Alanis Morissette’den Müzikal, Yeni Şarkı, Yeni Albüm Müjdesi!

Önümüzdeki sene Alanis Morissette’nin ‘Jagged Little Pill’ albümünün 25. senesi olacak. Yani Alanis Morissette’nin hayranlarıyla tanışmasının da 25. yılı oluyor. Söz konusu albümün aynı isimli Broadway müzikali bu hafta Newyork’ta vizyona girdi. 2020 hedeflerimden biri de bu müzikali izlemek olacak.

11.12.2019