EKSTRA
MENÜ

Çocuk Yıldızlar

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 995 haberi bulunmuştur.

Çocuk Yıldızlar Haberleri

Yeşilçamın Ömerciki öleli bir yıl oldu

Yeşilçam'ın Ömercik'i öleli bir yıl oldu

Filmlerde Ediz Hun'a yönelttiği "Size baba diyebilir miyim amca?" repliğiyle hafızalarda yer eden sinema oyuncusu Ömer Dönmez vefatının birinci yılında anılıyor.

1.02.2021Keyif
Zenginler de ağlar

Zenginler de ağlar

İZLEMEDEN GEÇMEYİN Elçin Yahşi öneriyor... Işıltılarıyla göz kamaştıran dünyalara içeriden bakışlar...

Müsaadenizle Büyükler vizyonda

Müsaadenizle Büyükler vizyonda!

Çocukların sokak hayvanlarını kurtarışını ve yetişkinlerle olan ilişkisini mizahi bir dille anlatan Müsaadenizle Büyükler bu hafta vizyona girdi.

28.12.2018Magazin
Parla Şenol kimdir Parla Şenol biyografi

Parla Şenol kimdir? Parla Şenol biyografi

Türk filmlerinin küçük oyuncusu Parla Şenol'un hayatı zaman zaman çeşitli nedenlerle gündeme geliyor. Gözlerden uzak bir yaşam süren Parla Şenol, bir dönemin en çok konuşulan dizisi Selena'da canlandırdığı Müstesna Teyze rolüyle dikkatleri üzerine çekmişti. İşte, Parla Şenol'un hayatına ilişkin bilgiler

13.11.2018Magazin
Gitmek mi zor, kalmak mı

Gitmek mi zor, kalmak mı?

Sibel K. Türker’in, Can Yayınları’ndan çıkan yeni romanı ‘Burada Kalmak’, bir ergenin gözünden gündelik hayat, büyümek, gitmek ve nihayetinde yaşamak üzerine anlamlı laflar eden, düşündürücü cümleler fısıldayan bir hikâyenin içine davet ediyor okuru...

9.05.2018Kitap Sanat
Bir dönemin gönüllere taht kurmuş 8 çocuk starı

Bir dönemin gönüllere taht kurmuş 8 çocuk starı

Televizyonun hayatımıza girmesiyle birlikte neredeyse yeni komşular edindik kendimize… Bir dizide ağlarken, diğerine kahkahalarla güldük, dizi ya da film deyip geçmedik; aile fertlerini ezberler, karakterlerini çözümleme yoluna gider hatta cenaze törenlerine bile katılır olduk… Her izlediğimizde bir star edindik, yıllarca unutmadığımız. Hele birde çocuk karakter varsa bizleri güldüren, ağlatan, bizleri duygudan duyguya sürükleyen… İşte gönüllere Türk sinema va televizyon tarihinde gönlümüze taht kurmuş 9 çocuk star.

27.09.2017Hayat
Çocuklar Duymasın’ın minik yıldızları büyüdü

Çocuklar Duymasın’ın minik yıldızları büyüdü

Kısa bir süre içerisinde yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan 'Çocuklar Duymasın' dizisinde izlediğimiz çocuk yıldızlar ekranlara dönüyor.

21.06.2017Magazin
Hala zengin olan 20 çocuk yıldız

Hala zengin olan 20 çocuk yıldız

Küçük yaşlarda televizyon dünyasında yer almaya başlayan ve ekranlarda servetlerini katlayarak büyüyen 20 çocuk yıldız...

28.09.2016Cocuk
Kariyerine çocukken başlayan 10 ünlü yıldız

Kariyerine çocukken başlayan 10 ünlü yıldız!

Dünyanın çocuk zenginlerinin servetleri katlanarak büyüyor.

7.04.2016Etkinlikler
Çocuk yıldızlar 5 saatten fazla çalışamayacak

Çocuk yıldızlar 5 saatten fazla çalışamayacak

Yeni İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile artık ‘Küçük Ağa’ dizisinde oynayan Emir Berke Zincidi gibi 14 yaşın altındaki çocuk yıldızlar günde en fazla 5 saat çalıştırılabilecek. Ayrıca hazırlanan yönetmelik, çocukların istismarını önlemek için kazandıkları paranın bir kısmını reşit olduktan sonra alabilecekleri sistem yaratılacak.

29.04.2015Ekonomi
Emir Berke: İş başka arkadaşlık başka

Emir Berke: "İş başka arkadaşlık başka"

Ayşecik, Ömercik, Sezercik, Güllüşah, Yumurcak...

25.08.2014Magazin
Ali boşandı

Ali boşandı

10 yaşında oyunculuğa başlayan ve “Bizimkiler”in Ali’si olarak tanınan Atılay Uluışık, 5 yıllık eşi İpek Aydın’dan boşandı.

24.10.2013Gündem
Sezer İnanoğlu boşandı

Sezer İnanoğlu boşandı

Yeşilçam’ın Sezercik’i, iş adamı Sezer İnanoğlu 6 yıllık eşi, kızı Arzum Ayşe’nin annesi Mehtap Meral İnanoğlu’ndan boşandı.

28.09.2013Gündem
BİLEREK Mİ YANLIŞ CEVAP VERDİ

BİLEREK Mİ YANLIŞ CEVAP VERDİ

Süper Baba'nın "Alim" i Eray Demirkol, önceki gün "Kim Milyoner Olmak İster"e katılmış, ancak ilk soruya yanlış cevap vererek elenmişti.

28.11.2012Gündem
GAZETECİLER VAR DİYE ANNEMİ ÖPEMİYORDUM

GAZETECİLER VAR DİYE ANNEMİ ÖPEMİYORDUM

“İlker dik dur” diyor Nazlı, İlker İnanoğlu ile fotoğraf çekimlerimiz yapılırken. Nazlı, İlker İnanoğlu’nun evlenmeyi düşündüğü sevgilisi Zeynep Mutlu’nun 9 yaşındaki dünya tatlısı kızı. Bir o kadar tatlı bir yavru kedileri de var; adı Şampanya. Bu mutlu yuvada en çok İlker İnanoğlu’nun çocukluğuyla ilgili sorularıma verdiği cevaplara takılıyorum. Ünlü bir anne babanın, Filiz Akın ve Türker İnanoğlu’nun oğlu ve Türkiye’nin çocuk yıldızıyken 10 yaşında yatılı okula gitmek, tüm düzenin altüst olması kim bilir ne zor şeydi! İnanoğlu yaşadığı o zorlukları nasıl avantaja çevirdiğini anlattı bana. Ayrıca Amerika’da eğitimini aldığı oyunculukta bugünlere nasıl geldiğini, özel hayatındaki iniş çıkışlardan sonra düzene nasıl kavuştuğunu ve bunun kendisine kazandırdıklarını da... Tüm samimiyeti ve içtenliğiyle....

25.11.2012Kelebek
Bir Şarkısın Senden O Ses Türkiyeye

"Bir Şarkısın Sen"den "O Ses Türkiye"ye

Berkan Taşkın'ı , Erol Evgin ve Pınar Altuğ'un sunduğu 'Bir Şarkısın Sen' yarışmasında tanımıştık.

20.11.2012Gündem
Mahsunun Küçük Osmanı

Mahsun'un Küçük Osman'ı

Emir Berke Zincidi “Öyle Bir Geçer Zaman ki” ekibinden ayrıldı, şimdi Arda Aşık ekranların yeni Osman’ı olmaya aday.

31.08.2012Kelebek
Küçük Emraha büyük ödül

'Küçük Emrah'a büyük ödül

Yıllar önce çevirdiği filmleri hala Kazakistan'da popüler olan Emrah'a ödül... 30 yıl öncesinin 'Küçük Emrah'ı, 8. EURASIA Film Festivali'nde 'Onur Ödülü' alacak.

23.08.2012Gündem
Kızınızı orada görmek ister misiniz

Kızınızı orada görmek ister misiniz

Ünlü sunucu Pınar Altuğ, 'Bir Şarkısın Sen' yarışma programı hakkında bir takipçisi ile polemiğe girdi.

26.07.2012Kelebek
10 bin TL kazandı

10 bin TL kazandı

‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisinde Osman'ı canlandıran Emir Berke Zincidi, artık sunuculuk da yapıyor...

25.04.2011Gündem
Ayşecik kanseri yenen 35 yıllık eşini boşuyor

Ayşecik kanseri yenen 35 yıllık eşini boşuyor

Oyuncu Zeynep Değirmencioğlu, nam-ı diğer Türk filmlerinin 'Ayşecik'i 35 yılılk eşi Fenerbahçe Kulübü Genel müdürü Serkan Acar'dan boşanmak için dava açtı. Acar kanseri yenmişti.

6.07.2010Gündem
Bir zamanlar çocuk yıldızdı

Bir zamanlar çocuk yıldızdı

Rusya'da meydana gelen uçak kazasında hayatını kaybeden Polonya Devlet Başkanı Leh Kaçinski, ikiziyle birlikte ülke siyasetinde çok önemli rol oynuyordu. Ancak Kaçinski ikizlerinin kamuoyu önüne ilk çıkışları siyasette değil beyaz perdede oldu.

12.04.2010Gündem
Havuç’u unutturmak istemiyorum

Havuç’u unutturmak istemiyorum

Furkan Kızılay yakında 'Aşksın Sen' pop-rock albümü ile karşımızda olacak.

15.12.2009Kelebek
Erol Evginden savunma

Erol Evgin'den savunma

Erol Evgin, “Çocuklar istismar ediliyor” gerekçesiyle RTÜK’ün uyarı gönderdiği “Bir Şarkısın Sen” programını savundu.

13.07.2009Kelebek
Hep böyle kalsalardı

Hep böyle kalsalardı

Onlarının daha okula başlamadan hayranları ve çok paraları oldu. Ama bir çocuğun kaldıramayacağı kadar ağır yükleri vardı. Bir çoğu bu yükün altında ezildi, gelecekleri pek parlak olmadı. Eski çocuk yıldızlardan Parla Şenol'un dediği gibi,yıllarca gözümüzde “çocuk” olarak kabul ettiğimiz yüzü, bir erkeğin ya da kadının sevgilisi rolünde benimseyemedik. İşte çocuk yıldızlar...

18.01.2009Gündem
10 milyon çocuğu eğitecek oyunlar

10 milyon çocuğu eğitecek oyunlar

İzmir’de 2 bin çocuğun beğeniyle izlediği Hayvanlar Karnavalı, TRT eğitim programlarında ve DVD ile ilköğretim okullarında gösterilecek.

9.03.2007Ege
TVdeki çocuklara AB kriteri geliyor

TV'deki çocuklara AB kriteri geliyor

Çalışma Yasası'nın 15 yaşından küçük çocukların çalıştırılmasını yasaklayan 71'nci maddesi AB süreciyle yeniden masaya yatırılıyor. Artık TV dizilerinde ya da reklamlarda çalışan 'çocuk yıldızlar' için önce komisyondan izin almak gerekecek.

23.10.2006Gündem
100 dakikalık filmin 90 dakikasını müzikle döşedim

100 dakikalık filmin 90 dakikasını müzikle döşedim

İskender Paydaş, adını duyurduğunda beş yaşında, sarı saçlı bir veletti. ‘Bizim oğlanın çocuk yıldızlardan nesi eksik’ diye düşünen babası, oğluna ‘Büyük İskender’ adı ile bir plak yapmıştı. Profesyonel olarak isminin göründüğü ilk yer Kayahan albümleri.

25.02.2005Kelebek
Çok çalıştılar, çok hazırlar, çok istiyorlar

Çok çalıştılar, çok hazırlar, çok istiyorlar

Cuma günü düzenlenen açılış seremonisiyle 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları resmen başladı, artık sahne milli sporcularımızın… Oyunlara 108 sporcuyla katılan Türkiye’nin hedefi en az 13 madalyayla Londra 1948’de (12 madalya) elde edilen rekoru geçmek. Pandemi nedeniyle olimpiyatların bir yıl ertelenmesi sporcularımızın müsabakalara daha iyi hazırlanmasını sağladı. Voleyboldan güreşe, bokstan cimnastiğe pek çok branşta beklentimiz altın madalya!

25.07.2021Hürriyet Pazar
Tatile gidemiyorsak tatil bize gelsin

Tatile gidemiyorsak tatil bize gelsin

Normalleşme süreciyle birlikte onbinlerce kişi tatil beldelerine akın etti. Oysa şehirde de her bütçeye ve her zevke göre tatil seçenekleri var. İstanbul’daysanız Atatürk Arboretumu’nda kuğuları izleyebilir, İzmir’deyseniz Doğanbey köyünü gezebilir, Ankara’daysanız Beypazarı’na gidip Türkiye’nin ilk açık hava müzesi olan ‘Yaşayan Köy’ü görebilirsiniz. İstanbul’da olanlar programlarına yeni açılan ‘Müze Gazhane’yi de mutlaka eklemeli.

Karadenizli müzisyen Ayhan Alptekin, hayatını kaybetti

Karadenizli müzisyen Ayhan Alptekin, hayatını kaybetti

 KARADENİZ müziği eserleriyle tanınan Ayhan Alptekin (56) beyin tümörü teşhisi ile tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

6.07.2021Magazin
Hem uygun, hem sakin...  5 bölge ve 14 şehirden harika 22 yayla tatili...

Hem uygun, hem sakin... 5 bölge ve 14 şehirden harika 22 yayla tatili...

Yaz tatili dendi mi akla hemen deniz, kum ve güneş üçlüsü gelir. Ama hem pandemi hem de müsilaj insanları doğanın içinde tatile yönlendirmiş durumda… Biz de uzmanlara bu yıl kamp atılacak, bungalov ya da butik otellerde hatta Tiny House’larda da konaklama yapılabilecek yaylaları sorduk. 5 bölge ve 14 şehirden harika 22 yaylayı hurriyet.com.tr’ye anlattılar…

26.06.2021Gündem

Yazar Sonuçları

Her derde devadır, Gırgır da Gırgır...

Size “Geçim derdini, can sıkıntısını, aşk yarasını, karı-koca kavgasını şipşak keser. Her derde devadır, gırgır da gırgır” desem aklınıza ne gelir?

25.08.2014

Balıklar da su içsin

Geçen çarşamba, 23 aylık kızım Pera’yla birlikte Florya’daki Akvaryum’a gittik ilk kez...

11.07.2013

Önce ve öncelikle demokrasi...

Nerede kalmıştık? Son yazımızı hangi cümlelerle noktalamıştık?

6.05.2007

The Ringo Jets: Müzik yaparken çocuk gibi oluyoruz

Müziğe hayatında büyük yer veren herkesin eminim kendisine özel kalsın istediği birkaç grup ve sanatçı vardır. The Ringo Jets de benim için o gruplardan biri. Hayranlığımı ve sevgimi açık etmeyip, kimseler bilmeden, onlar da çok popülerleşmeden böyle kendi kendime dinlemek istediğim bir grup. Bakmayın böyle söylüyorum da bu hisler grup 10 sene önce çıktığında böyleydi, şimdi grubun hem büyük bir kitlesi var hem de yaptıkları nefis işler sadece Türkiye’de değil yurt dışında da alkışlanıyor.

16.06.2021