EKSTRA
MENÜ

Çocuk Oyunları

Çocuk Oyunları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Çocuk Oyunları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5.772 Çocuk Oyunları haberi bulunmuştur.

Çocuk Oyunları Haberleri

Şimdiki çocukların bilmediği 6 sokak oyunu

Şimdiki çocukların bilmediği 6 sokak oyunu

Eskiden “çocukluk”, şimdilerdeki gibi bilgisayarın, akıllı telefonun başında saatlerce oturmak değil; sokakta oyun oynamaktı. 90'lar demek ezan okununca eve dönmek, oyun oynamaktan yemek yemeyi unutmak ve iddiasına oyun oynamaktı... İşte yemek yemeyi bile unutturan şimdiki çocukların bilmediği o eski oyunlarımız...

16.05.2017Hayat
Bu çocuklar yaramazlıkta sınır tanımıyor

Bu çocuklar yaramazlıkta sınır tanımıyor!

Birbirinden sempatik çocuklar yaptıkları yaramazlık ile her yeri birbirine katıyor.

Çocuk bayramına özel şarkılı, oyunlu etkinlikler

Çocuk bayramına özel şarkılı, oyunlu etkinlikler

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Türkiye’nin dört bir yanında kutlanıyor. Bugün için miniklere özel birçok etkinlik de düzenleniyor. Konserlerden atölyelere kadar, her yaştan çocuğa hitap edebilecek etkinliklerden sizin için öneriler derledik.

21.04.2017Eğitim
Çocuğunuzla bol bol oyun oynayın

Çocuğunuzla bol bol oyun oynayın

Oyunun eğitici, gelişim, teşhisi ve terapatik (tedavi edici) olmak üzere dört önemli değerinin bulunduğunu vurgulayan Prof. Dr. Yavuzer, çocuk ve oyun hakkında şu bilgileri verdi...

27.02.2017Cocuk Sagligi

Yazar Sonuçları

Biz her zaman birdik

Mecbur muyum? Taraf seçmeye, seçtiğimin arkasından koşmaya, her fikrini fikrim gibi benimsemeye, her şeyini sevmeye, övmeye, adımlarını takip etmeye?

28.03.2017

Çocuklar masallarla büyüsün

İş Sanat’ta çocuklarla ilk kez buluşan ‘Çocuklar için müzikli masallar’ etkinliği minik izleyicileri eşsiz bir masal yolculuğuna çıkarıyor. Dünya masallarının izinde, bilinmeyen diyarlara yapılan bu heyecanlı yolculukta, eğlenceli danslardan ilginç şarkılara kadar her şey var. Tiyatro sanatçısı Yıldıray Şahinler’in yönettiği etkinliğin bu ayki masal anlatıcısı Melis Birkan’la konuştuk.

16.03.2017