EKSTRA
MENÜ

Çocuk Oyunları

Çocuk Oyunları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Çocuk Oyunları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5.766 Çocuk Oyunları haberi bulunmuştur.

Çocuk Oyunları Haberleri

Sunay Akın’dan oyun müzesi

Sunay Akın’dan oyun müzesi

Türkiye’nin ilk oyun müzesi Ataşehir’de bulunan Mimar Sinan Parkı’nda açıldı. 60 bin metrekarelik park içinde bulunan Düştepe Oyun Müzesi ve Oyun Bahçesi’nin düzenleyicisi Sunay Akın, dünyada bu konsepte çocuğa ayrılan başka bir müze olmadığını belirtti.

20.05.2015Keyif
Türkiyenin ilk oyun müzesi ve oyun bahçesi Ataşehirde açıldı

Türkiye'nin ilk oyun müzesi ve oyun bahçesi Ataşehir'de açıldı

"Türkiye'nin ilk oyun müzesi", Ataşehir'de bulunan Mimar Sinan Parkı'nda açıldı. 60 bin metrekarelik park içinde bulunan Düştepe Oyun Müzesi ve Oyun Bahçesi'nin düzenleyicisi Sunay Akın, dünyada bu konseptte çocuğa ayrılan başka bir müze olmadığını belirtti. Açılış sırasında konuşan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ise “Çocuklarımızı alışveriş merkezlerindeki etkinlik alanları ile bilgisayar oyunlarından kurtarmayı, parkta doyasıya oynamalarını sağlamayı amaçladık" dedi.

19.05.2015Keyif
Bakan Avcı, Çocuk Oyun ve Oyuncakları Kurultayı’nda ‘aşık’ attı

Bakan Avcı, Çocuk Oyun ve Oyuncakları Kurultayı’nda ‘aşık’ attı

Millî Eğitim Bakanı Nabi Avcı Eskişehir’de düzenlenen 1’inci Uluslararası Türk Dünyası Çocuk Oyun ve Oyuncakları Kurultayı’na katılarak beraberindeki protokol üyeleri ile birlikte aşık attı.

14.05.2015Eğitim
Tiyatro festivali ‘Hamlet’le başlıyor

Tiyatro festivali ‘Hamlet’le başlıyor

Tiyatro Frankfurt’un bu yıl ikincisini düzenlediği Türk Tiyatro Festivali, 27 Mayıs’ta başlıyor. Türkiye’den 130 tiyatrocu Frankfurt’a geliyor. Festivalin ilk oyunu ‘Hamlet’ olacak.

11.05.2015Avrupa

Yazar Sonuçları

İlkbaharda ip atlasınlar, top oynasınlar

İlkbaharda ip atlasınlar, top oynasınlar

Çocukların ilkbaharda oynayabileceği gelişimlerine katkı sağlayan oyunlar...

20.04.2015