EKSTRA
MENÜ

Cinsel Mutluluk

Cinsel Mutluluk ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Cinsel Mutluluk haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.282 Cinsel Mutluluk haberi bulunmuştur.

Cinsel Mutluluk Haberleri

Cinsel Hayatınız Motivasyonunuzu Etkiliyor mu

Cinsel Hayatınız Motivasyonunuzu Etkiliyor mu?

Cinsel hayatın, günlük hayattaki davranışlarımıza, mutluluğumuza, stresli ya da öfkeli olup olmamamıza önemli etkileri bulunuyor. Peki ya motivasyon? Cinselliğin motivasyon üzerinde etkileri var mı?

28.08.2020Cinsellik
Korona Günlerinde Cinsel Mutluluğun Sırları

Korona Günlerinde Cinsel Mutluluğun Sırları

Evde geçirdiğimiz bu süreçte çiftlerin iletişimleri de ilişkileri de sınavdan geçiyor. Peki korona günlerinde cinsel mutluluğun sırları neler? Psikoterapist Cem Keçe anlatıyor...

29.04.2020Cinsellik
İdeal Penis Boyu Ne Kadar Olmalı

İdeal Penis Boyu Ne Kadar Olmalı?

"İdeal penis boyu ne kadar olmalı?" sorusu belki de insanlığın varlığından beri tartışılıyor. Peki bu sorunun tam bir cevabı var mı? İdeal penis boyu ne kadar olmalı?

26.12.2019Cinsellik
Cinsel hayatınız ilişkinizin neresinde

Cinsel hayatınız ilişkinizin neresinde?

“Ne çok olmalıymış gibi yer vermek, ne de tamamen yok saymak… Hayatın bir parçası Cinsellik!” Uzman Psikolojik Danışman/Psikoterapist Buket Bayındır, cinsellik ve seksin neden birbirinden farklı olduğunu, sorunsuz bir seks hayatının mümkün olup olmadığını, cinselliğin ilişkilerde neden önemli olduğunu anlatıyor.

11.12.2019Sağlık
Cinsel Hayatınızdaki İletişimde Ne Kadar Başarılısınız

Cinsel Hayatınızdaki İletişimde Ne Kadar Başarılısınız?

Mutlu bir cinsel hayat, çiftlerin mutluluğunda önemli rol oynuyor. Bunu biz değil, uzmanlar söylüyor. Peki mutlu bir cinsel hayat ne demek? Mutlu cinsel hayatın temeli doğru ve güçlü iletişimden geçiyor. Siz cinsel hayatınızda başarılı bir iletişim kurabiliyor musunuz? Gelin sorunun cevabını beraber bulalım.

27.11.2019Cinsellik
Evlilikte Cinselliği Kurtaran Formül

Evlilikte Cinselliği Kurtaran Formül

Üro-Androloji Uzmanı Prof. Dr. Halim Hattat, uzun süreli ilişkilerde cinsel yaşantının olumsuz etkilendiğini söyleyerek, "Her çift için bu geçerli olmayabilir. Özellikle sorunlarını konuşamayan çiftlerin ten uyumlarını kaybettiklerini görüyoruz. Fakat doğru tedaviyle bunu tekrar yakalamak mümkün" dedi.

5.04.2019Cinsellik
Çiftlerin mutluluğunu etkiliyor

Çiftlerin mutluluğunu etkiliyor!

Üroloji ve Androloji Uzmanı Op. Dr. Evren Işık, çok sigara içen erkeklerde sertleşme probleminin görülme riskinin altını çizerek çiftlerin cinsel mutluluğu için ’Dumansız Yatak Odası’nın önemini vurguladı.

20.11.2018Sağlık
Mutlu Bir Cinsel Hayat İçin Bunları Yapın

Mutlu Bir Cinsel Hayat İçin Bunları Yapın!

Mutlu bir cinsel hayat, mutlu bir ilişkiden doğar. Cinsel ilişkide mutlu olabilmek için sağlıklı beslenme, odaklanmak, erken boşalmamak, karşı tarafın isteklerine önem vermek, ön sevişme ve farklı fanteziler deneyerek sıradanlıktan uzaklaşmak gibi birçok detayı saymak mümkün.

8.10.2018Cinsellik
Erkekler Cinsellikte Ne İster

Erkekler Cinsellikte Ne İster?

Erkekler cinsellikte partnerinden ne bekler? Aile Danışmanı ve Cinsel Terapist Psikolog M. Berk Karaoğlu, 10 maddede erkeklerin aslında ne istediklerini anlattı...

Yatakta Bu Cümleleri Sakın Kurmayın

Yatakta Bu Cümleleri Sakın Kurmayın!

Her çift yatakta uyumu sağlayamaz. Bazen söylenen bir kelime yatağın tüm büyüsünü bozabilir. İşte yatakta uyumu bozmamak için söylenmemesi gereken 7 cümle..

En Uygun Seks Günü Cumartesi

En Uygun Seks Günü Cumartesi

Neden çoğu insan için ideal seks günü cumartesi? Seks için en uygun gün hangisi, çiftler seks için randevulaşmalı mı?

Kadınların Zevk Noktalarını Biliyor Musunuz

Kadınların Zevk Noktalarını Biliyor Musunuz?

Kadınların cinsellik sırasında zevk almasını sağlayacak pek çok bölge bulunuyor. O noktalar neler mi? İşte açıklıyoruz!

Mutlu bir evliliğin sırları

Mutlu bir evliliğin sırları  

Evliliklerde mutluluğun belli bir kestirme yolu yok ama birtakım tüyoları var.

16.03.2016Sağlık

Yazar Sonuçları

Cinsel mutluluk bedeni tanımaktan geçiyor

Doktora tezimde tüp bebek adayı çiftlerde cinsel yaşamı araştırırken, su yüzüne çıkan önemli bir konudan bahsedeceğim.

12.03.2020

Cinsel Mutluluğun Sırları

Evrimin ve en uyumlunun sağ kalmasının bir sonucu olan insan eşleşmesine “cinsel beraberlik” ya da “seks yapmak” adı verilir, şehvet, sevgi, emek, bilgi ve tecrübe ister.

11.06.2019

Seksin Kadın Ruhsallığındaki Yeri

Cinsellik, ruhsal ve bedensel bir rahatlama sağlayarak dünyayla aramızdaki bağı pekiştirir. Bu bağ kişiden kişiye değişiklik gösterdiğinden, cinselliğin tanımı ve anlamı da değişkendir.

6.05.2019
Hamile kalmayı kolaylaştıracak ufak ipuçları

Hamile kalmayı kolaylaştıracak ufak ipuçları!

Hamile kalmak her zaman kolay olmayabilir. Doğru zaman, uygun pozisyon ve sağlıklı beslenme hamile kalmayı kolaylaştırır. İşte, uzmanında gebe kalmayı hızlandıracak birkaç ipucu...

10.02.2019

Mitlerin cinselliğe etkisi

Cinsel mitler, bilgisayara giren virüsler gibidir.

5.10.2017

Doğum sonrası cinsel ilişkiye ne zaman başlanabilir?

Doğum sonrası cinsellik ne zaman yaşanabilir? Doğumdan sonra yaşanan cinsel isteksizlik normal mi? Doğum sonrası sağlıklı ve mutlu bir cinsellik için ne yapılmalı? Uluslararası Emzirme Danışmanı Kadın Sağlığı, Doğum ve Cinsel Sağlık Danışmanı Doç. Dr. Güliz Onat anlatıyor.

3.02.2017