EKSTRA
MENÜ

Cinci Hoca

Cinci Hoca haberleri sayfasında güncel ve son dakika Cinci Hoca hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 138 Cinci Hoca haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Cinci Hoca Haberleri

Kısmet açma da var para bulma da... Umut taciri üfürükçüler Googleda

Kısmet açma da var para bulma da... Umut taciri üfürükçüler Google'da!

Kendine 'medyum' diyen de var 'hoca' diyen de. Google'a reklam vermeye dahi başladılar. Onların ağına düşen kişiler ya soluğu adliyede alıyor veya utandığı için kimseye anlatamıyor. İşte üfürükçülüğü teknoloji ile birleştiren umut tacirleri...

8.10.2021Gündem
Emekli hâkim bile cinci hocaya kandı ‘Aya bakarken’ dolandırılmış

Emekli hâkim bile cinci hocaya kandı! ‘Aya bakarken’ dolandırılmış

Kendisini Hz. Ali’nin görevlendirdiğini söyleyen cinci hoca Uğur Akyol’a 550 bin liralarını kaptıran emekli Danıştay hâkimi S.Y.’nin avukat kızları duruşmada yaşadıklarını anlattı. Hakimin kızı S.Y., “Kiste iyi gelen macun için ortak olduk. Sanık babama ‘Aya bakar mısın?’ diyor. Babam aya baktığında Hz. Ali’nin silüetini görüyor. Anne ve babamı dini hassasiyetleriyle kandırdı” dedi.

28.09.2021Gündem
Cinci hocayı polis çarptı

'Cinci hoca'yı polis çarptı

Muğla’nın Fethiye ilçesinde, kendisini ‘din alimi’ gibi tanıtarak yardım almak için gelen kadınları cin çıkarma bahanesiyle taciz edip cinsel ilişkiye zorladığı tespit edilen Bahadır Koyuncu, polis ekiplerince yakalandı. Adliyeye sevk edilen Koyuncu, tutuklandı.

26.09.2021Gündem
Foyası ortaya çıkan cinci hoca tutuklandı

Foyası ortaya çıkan 'cinci hoca' tutuklandı!

Antalya'nın Alanya ilçesinde ’cin çıkarma’ seansı yaptığı ve 2 kadına cinsel istismarda bulunduğu ileri sürülen Hakan Azak (38) tutuklandı.

13.08.2021Gündem
Dünyada en iyi korunan ilk 20 kent arasında gösteriliyor... Salgına rağmen nüfusunun 9 katı turist ağırladı

Dünyada en iyi korunan ilk 20 kent arasında gösteriliyor... Salgına rağmen nüfusunun 9 katı turist ağırladı

Tarihi konaklarıyla ünlü UNESCO Dünya Miras Listesi'ndeki Karabük'ün Safranbolu ilçesi, geçen yıl yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına rağmen nüfusunun 9 katı yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yaptı.

19.01.2021Seyahat
Türkiye günlerce bu olayı konuşmuştu... Sahte hoca skandalında yeni gelişme

Türkiye günlerce bu olayı konuşmuştu... Sahte hoca skandalında yeni gelişme

Dini inanç ve duyguları istismar ederek "dolandırıcılık" yaptığı iddiasıyla yargılanan sanık Burhan Dalğali hakkında "Terör örgütü propagandası yapmak" suçundan ayrıca bir iddianame düzenlendi. Dalğali hakkındaki iddianamede, 10 yıla kadar hapsi talep edildi. T. D.’nin kendisinin uzaktan bir akrabası olduğunu belirten Burhan Dalğali, “T.D isimli şahıs örgütçü olduğu için beni pek sevmez. Ben de onu sevmem. Örgütçüler aleyhine konuştuğum için beni sorgulamak amacıyla parti binasına götürdüler. Ben tehditle oraya gittim. Örgüt bayrakları ya da Abdullah Öcalan’ın fotoğrafını görmedim.'' dedi.

4.01.2021Gündem
Dolandırıcılıktan serbest terörden tutuklu

Dolandırıcılıktan serbest terörden tutuklu

İstanbul Esenler’de ‘Cinci Hoca’ olarak bilinen Burhan Dalğali’nin yere yatırdığı yarı çıplak bir kadının karnına Arapça yazı yazdıktan sonra iç çamaşırını sıyırdığı görüntüler sosyal medyada yayınlanınca kamuoyunda tepkilere neden olmuştu.

19.12.2020Gündem
Hem suçlu hem pişkinler Asıl beni taciz ettiler

Hem suçlu hem pişkinler! 'Asıl beni taciz ettiler'

İstanbul’da hakkında bir kadını taciz ettiğine ilişkin görüntüleri bulunan ve dolandırıcılık iddiasıyla yargılanan Burhan Dalğali savunmasında, “Çay içirdiler. Başım döndü. Görüntülerde, kadının beni taciz ettiği görülmekte. Kumpas kurdular” dedi. Konya’da da süt kazanında yıkanan ve görüntüleri yayınlayan kişiler ‘şakalaşmak’ için yaptıklarını söyledi.

7.11.2020Gündem
Kent ölçeğinde 45 yıldır korunan kültürel miras: Safranbolu

Kent ölçeğinde 45 yıldır korunan kültürel miras: "Safranbolu"

Osmanlı döneminden kalma ahşap evlerin yanı sıra cami, han, hamam, köprü, çeşme ve lonca çarşıları gibi tarihi eserlerin 12 Haziran 1975'te alınan kararla kent ölçeğinde korunmaya başlamasıyla geleceğe taşınan Karabük'ün Safranbolu ilçesi, bugün "dünyada en iyi korunan ilk 20 kent" arasında gösteriliyor.

12.06.2020Keyif
Palu ailesi kimdir ve Palu davası nedir

Palu ailesi kimdir ve Palu davası nedir?

Kamuoyuna Palu Ailesi olayı olarak yansıyan ve Kocaeli'de aile içerisinde yaşanan olayları Palu davası sürüyor. Hakkında cinayet, gasp, dolandırıcılık ve tecavüz gibi pek çok dava bulunan ailenin damadı Tuncer, işlemediği halde cinayeti üstlenen ailenin babası Harun Palu, kendi kızının öldürülmesinde damadına yardım ettiği iddia edilen Havva Palu gibi pek çok ismin yer aldığı Palu ailesi davası, geniş bir boyutta ele alınmaya devam ediyor. Peki, Palu ailesi kimdir ve Palu davası nasıl şekillendi? İşte, davanın tüm detayları

14.02.2020Gündem
Palu Ailesinin damadı yeniden gündemde - Palu Ailesi kimdir Palu Ailesi olayının özeti

Palu Ailesi'nin damadı yeniden gündemde - Palu Ailesi kimdir? Palu Ailesi olayının özeti

Haklarındaki iddialarla kan donduran ve yargılamaları devam eden Palu Ailesi, bir kez daha gündeme geldi. ‘Cinci Hoca’ olduğunu öne sürerek Palu Ailesi’ni müridine çeviren damat Tuncer Ustael, hakkında yeni bir dava açıldı. Ustael’e bu kez 3 kadın memuru ölümle tehdit ettiği gerekçesiyle dava açıldı. Peki, Palu Ailesi kimdir?

13.12.2019Gündem
Palu ailesi olayı nedir

Palu ailesi olayı nedir?

İçerisinde tecavüz, istismar ve cinayet gibi suçların bulunduğu Palu ailesi olayı Türkiye gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Konunun Müge Anlı programında günlerce tartışılması üzerine Kocaeli başsavcılığı da harekete geçti. Peki, Palu ailesi olayı nedir? İşte, Palu ailesi olayının özeti ve son durumu

11.01.2019Gündem
Palu kâbusu devam ediyor Ablam kocama ilaç verip tecavüz etti

Palu kâbusu devam ediyor! Ablam kocama ilaç verip tecavüz etti

Palu Ailesi dehşeti Türkiye'yi sarsmaya devam ediyor. Müge Anlı'daki Palu Ailesi olayında Tuncer Ustael'in eşi inanılmaz bir iddia ortaya attı: Ablam Tuncer'e tecavüz etti.

8.01.2019Gündem
Palu kâbusunda kan donduran gelişme Kemik bulundu

Palu kâbusunda kan donduran gelişme! Kemik bulundu

Palu Ailesi’nin kayıp iki ferdi için 21 Aralık’ta ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programına başvurması Türkiye’yi dehşete düşüren olaylar zincirini ortaya çıkardı. ‘Cinci Hoca’ olduğunu öne süren damat Tuncer Ustael ve müridine dönüştürdüğü Palu Ailesi hakkındaki iddialar canlı yayında günlerdir kan dondururken, 11 yıl önce kaybolan anne Meryem Tahnal ve küçük kızı Melike Tahnal'ın cesedini bulmak için başlatılan kazı çalışmaları sırasında kemik parçası bulundu.

7.01.2019Gündem
Palu ailesi olayında son durum ne İşte Palu ailesi olayının özeti

Palu ailesi olayında son durum ne? İşte Palu ailesi olayının özeti

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konu olan Palu ailesi olayı Türkiye gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Palu ailesiyle ilgili iddialar şunlar: '3 cinayet, 4 çocuğa tecavüz, gasp, işkence...' Peki, Palu ailesi olayında son durum ne? İşte Palu ailesi olayının özeti

7.01.2019Gündem
Medyumdan ilginç ifade: Adana polisi cinlerimden hızlı çıktı

Medyumdan ilginç ifade: Adana polisi cinlerimden hızlı çıktı

Adana'da hasarlı araç sahiplerini sigorta şirketinden aradıkları izlenimi vererek dolandırdığı ileri sürülen çetenin liderinin polise yakalanmamak ve daha fazla kişiyi dolandırmak için çete üyesi medyuma muska yazdırdığı ortaya çıktı. Polisi karşısında gören medyumun, "Adana polisi cinlerimden hızlı çıktı" dediği öne sürüldü.

23.10.2018Gündem
Cinci hoca davasında inanılmaz ifadeler

'Cinci hoca' davasında inanılmaz ifadeler!

ANTALYA’da, ’Sende ölüm büyüsü var’ diyerek, ayrıca ’cin çıkarma’ seansları düzenleyerek birçok kişiden haksız kazanç sağlamak, ’dini inanç ve duyguları istismar etmek suretiyle dolandırıcılık yapmak, ve ’cinsel saldırı’ iddialarıyla tutuklu yargılanan Tali Yüksel Yeşilot ve dini duyguları istismar idiasıyla eşi Öznur Yeşilot’un davasına devam edildi. Şikayetçi mağdur E.O., duruşmada Tali Yüksel Yeşilot’un, babasına ’Sen namazında niyazında birisin. Kızının Londra’da ne yaptığını biliyor musun?’ diyerek, kendisini kardeşine öldürtmek istediğini iddia etti.

22.10.2018Gündem
Aydınlı cinci hoca tutuklandı

'Aydınlı cinci hoca' tutuklandı

Aydın'ın Bozdoğan ilçesinde, medyumluk yapan ve 'Aydınlı cinci hoca' olarak bilinen Mehmet Pala (36), dün polisin düzenlediği operasyonla gözaltına alındı. Pala, emniyetteki ifadesinin ardından bugün sevk edildiği adliyede tutuklandı.

18.10.2018Gündem
Minik Leyla 10 gün yemek yememiş, süt içmemiş: Açlıktan öldü

Minik Leyla 10 gün yemek yememiş, süt içmemiş: Açlıktan öldü

Ağrı’da Ramazan Bayramı’nın 1’inci günü, kaybolduktan sonra önceki gün cansız bedeni dere yatağında bulunan 4 yaşındaki Leyla Aydemir’in açlıktan öldüğü ortaya çıktı. Kaçırıldıktan sonra bölgede alınan güvenlik önlemleri nedeniyle köyde konulduğu yere gidilemediği için küçük kıza günlerce yemek ve süt verilmediği belirlendi.

3.07.2018Gündem
Leyla cinayetinde flaş gelişme Gözaltına alınan kişi medyum çıktı...

Leyla cinayetinde flaş gelişme! Gözaltına alınan kişi 'medyum' çıktı...

Ağrı’da Ramazan Bayramı’nın ilk günü Bezirhane köyünde kaybolan ve 18 gün sora ölü bulunan minik Leyla, Türkiye’yi yasa boğdu. Komşu illerden yüzlerce vatandaş acılı aileye taziyede bulunurken, aileye tüm Türkiye’den başsağlığı telefonları geliyor. Soruşturmada ise şok bir ayrıntı ortaya çıktı. Gözaltına alınan kişinin, Osmaniye'den Bezirhane köyüne gelen ve 'medyum' olduğunu iddia eden kadın olduğu öğrenildi. Gözaltına alınan kadın, savcılık sorgusunun ardından salıverildi.

3.07.2018Gündem
Nişanlının ailesi ölüm büyüsü yapmış dedi, sonrası korkunç

'Nişanlının ailesi ölüm büyüsü yapmış' dedi, sonrası korkunç!

Antalya'da çok sayıda kişiden "cin çıkarma" seansları düzenleyerek 2 milyon lira civarında haksız kazanç sağladıkları öne sürülen tutuklu çift hakkında hazırlanan iddianame kabul edildi.

20.06.2018Gündem
Cinci hocanın evinden çıkanlar şoke etti

Cinci hocanın evinden çıkanlar şoke etti!

Samsun'un Çarşamba ilçesinde, insanları cin çıkarma, büyü yapma, muska yazma gibi vaatlerle dolandırdığı belirtilen sahte hoca B.Ç. yakalandı. Sahte hocanın evinde yapılan aramada eşek kuyruğundan kıl yumağı ele geçirildi

7.06.2018Gündem
Anlamsız şekilde dediklerini yapıyordum

'Anlamsız şekilde dediklerini yapıyordum'

İstanbul'da otizmli oğlu için şifa arayan kadın 'üfürükçü hoca'nın tuzağına düştü. İddiaya göre, 32 yaşındaki kadın, 71 yaşındaki Ziyettin Ç.'ye 25 bin TL kaptırdı. Yetmedi, Ç.'nin cinsel istismarına uğradı. Habertürk'e konuşan E.E., "Cinlerin benimle ilişkiye girmeye devam ettiğini, kendisiyle ilişkiye girmem halinde cinlerden kurtulacağımı söyledi. Anlamsız şekilde karşı koyamıyor, dediklerini yapıyordum. Bana el vereceğini söyledi" dedi

17.05.2018Gündem
Korkarsınız, gözlerinizi bağlamam lazım deyip babasının yanında taciz etti

'Korkarsınız, gözlerinizi bağlamam lazım' deyip babasının yanında taciz etti

KONYA’da, omuzlarında ve bacaklarında oluşan ağrıları geçireceği bahanesiyle A.G.’yi (17) babasının yanında taciz eden, kırık ve çıkıkları tedavi ettiği öne sürülen M.Ş. (55), 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı. M.Ş.’nin cezası, duruşmadaki ’iyi hali’ göz önünde bulundurularak, 8 yıl 4 aya indirildi. Suçlamaları kabul etmeyen M.Ş., genç kızın kendisiyle evlenmek istediğini, teklifi kabul etmeyince de kendisine iftira attığını iddia etti.

24.12.2017Gündem
Kadınlar birer birer şikayetçi oldu... ’İçinize cin kaçmış’ diyerek tecavüz etti

Kadınlar birer birer şikayetçi oldu... ’İçinize cin kaçmış’ diyerek tecavüz etti

Antalya’da psikolojik rahatsızlıkları olan kadınlara kendisini ’ermiş’ olarak tanıtıp, "İçine cin kaçmış" diyerek cinsel istismarda bulunan 42 yaşındaki Y.Y. tutuklandı. Şikayetçi kadınlardan E.O., "Bana ilaçlı su içirdi. Ben uyuyakalınca benimle birlikte olmuş. Daha sonra aileme söylersem duanın bozulacağını belirterek kandırdı. Bu yaklaşık 2 yıl sürdü. Üstelik benden 20 bin TL civarında para aldı" dedi.

4.10.2017Gündem
Safranbolu’da bir gün

Safranbolu’da bir gün

İnsan bazen yaşadığı şehirden bunalır da kaçıp bir nefes almak ister ya! İşte o nefes alınacak yerlerden biridir Safranbolu. Ve bir kez gittiğinizde bağımlılık yapar Safranbolu. İşte ben de günübirlik de olsa nefes alabilmek için bir otobüse attım kendimi. İki saati aşan bir yolculuktan sonra tarihin tam ortasındaydım.

15.08.2017Seyahat
Nurbânu ve Safiye Sultan’lar

Nurbânu ve Safiye Sultan’lar

Özlem Kumrular, ‘Haremde Taht Kuranlar’ adlı kitabında, Kösem Sultan monografisinden sonra, bu kez Safiye ve Nurbânu Sultanların yaşamöykülerini kaleme getirmiş. Kumrular, özellikle ‘Venedik Devlet Arşivi’nden yararlanarak, Safiye sanılmış Nurbânu’yu inceden inceye yaşatıyor.

8.06.2017Kitap Sanat
Cinci hocanın evinden 5 milyon yıllık fosil çıktı

'Cinci hoca'nın evinden 5 milyon yıllık fosil çıktı

"Cinci hoca" olarak tanınan K.B.'nin evine düzenlenen operasyonda, 5 milyon yıl öncesine ait fosiller, Hitit dönemine ait mühürler ve 2 bin 400 yıllık mızrak okları ele geçirildi.

30.05.2017Gündem
Büyü bozma bahanesiyle evlendiği kadının ablasıyla sevgili oldu

Büyü bozma bahanesiyle evlendiği kadının ablasıyla sevgili oldu!

Adana'da bir kişi, büyü bozma bahanesiyle doktor kocasından ayrılan öğretmen ile evlendi, ablasıyla da birlikte yaşamaya başladı. Olayı öğrenen anne, dolandırıcıdan şikayetçi oldu, kızlar ise tedavi altına alındı.

8.05.2017Gündem
Canlı yayında cin çıkarma rezaleti

Canlı yayında 'cin çıkarma' rezaleti!

Uydu üzerinden doğaüstü olaylarla ilgili yayın yapan televizyon kanalında bir rezalete imza atıldı. "Kent ve yaşam" isimli programında canlı yayında "cin çağırma seansı" yapıldı, sosyal medya sallandı.

2.05.2017Gündem
Cinci hoca şoke etti... Adeta para basmış...

'Cinci hoca' şoke etti... Adeta para basmış...

İstanbul'da Kartal'da şaşkına çeviren operasyon... Çocuğu olmaya kadınlara muska yazarak 'Cin' çıkardığını iddia eden S.G. ve 3 akrabası gözaltına alındı. 'Bakım ücreti' diye 30 TL alan, muska için 300 lira isteyen şüpheli yoğunluktan dolayı randevuyla çalışmış. Hatta yoğunluk nedeniyle 'numaratör' kullanmış.

24.03.2017Haber
Cinci hoca kadınları bu yöntemle kandırdı..

'Cinci hoca' kadınları bu yöntemle kandırdı..

Kartal’da çocuğu olmayan kadınlara muska yazdığı ve cin çıkarma vaadiyle dolandırdığı öne sürülen sahte hoca yakalandı.Sahte hocanın evine yoğunluktan dolayı "sıramatik" koyduğu belirlendi. Evin duvarına asılan "Bakım ücreti 30 lira", "Muska ücretimiz 300 lira, Pazarlık yapılmaz" yazıları dikkat çekti.

24.03.2017Gündem
Papaz büyüsünü elleriyle çözünce...

Papaz büyüsünü elleriyle çözünce...!

Adana’da psikolojik rahatsızlığı bulunan 17 yaşındaki D.A.’yı papaz büyüsünü bozacağı iddiasıyla taciz suçlamasıyla tutuklanan 79 yaşındaki Halil İbrahim T. hakkında 22 yıl hapis cezası istemiyle dava açıldı.

23.08.2016Gündem
Papaz büyüsü bahanesiyle taciz

Papaz büyüsü bahanesiyle taciz

ADANA’da psikolojik rahatsızlığı bulunan 17 yaşındaki D.A.’yı papaz büyüsünü bozacağı iddiasıyla taciz suçlamasıyla tutuklanan 79 yaşındaki Halil İbrahim T. hakkında 22 yıl hapis cezası istemiyle dava açıldı.

22.08.2016Çukurova
Cinci kadın davasında inanılmaz ifadeler: Çeyrek altını dövüp...

Cinci kadın davasında inanılmaz ifadeler: Çeyrek altını dövüp...

Kayseri'de 37 yaşındaki 2 çocuk annesi kadını 'Benim emrimde cinlerim var. Bu işi onlarla çözerim' diyerek 200 TL ve 1 çeyrek altınını dolandırdığı iddiasıyla tutuksuz yargılanan 52 yaşındaki kadına 1 yıl 8 ay hapis cezası ve 500 TL adli para cezası verildi.

27.06.2016Gündem
Cinci hocaya cinsel saldırı suçundan 10 yıl hapis

'Cinci hocaya' cinsel saldırı suçundan 10 yıl hapis

KAYSERİ’de psikolojik sorunları olan ev kadını 28 yaşındaki Perihan U.’yu tedavi etmesi için İstanbul’dan getirilen ’cinci hoca’ 41 yaşındaki Muhammet Açıkgöz, kadına cinsel saldırıda bulunduğu suçlamasıyla yargılandığı davada 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

1.06.2016Gündem
Kösem Sultan Kimdir Biyografisi

Kösem Sultan Kimdir? Biyografisi

Televizyon ekranlarında “Muhteşem Yüzyıl” dizsinin devamı niteliğinde yayınlanan “Muhteşem Yüzyıl:Kösem” dizisinde yer alan “Kösem Sultan” kimdir? Kösem Sultan hakkında bilinmeyenler ve merak edilenler haberimizde...

25.03.2016Hayat
Kadın ressam esrarengiz bir şekilde ortadan kayboldu

Kadın ressam esrarengiz bir şekilde ortadan kayboldu

İstanbul'da 3 gün önce evinden ayrılan ressam Nurdan İskender, esrarengiz bir şekilde ortadan kayboldu. Nurdan İskender'in kol çantası kaybolduğu gün gece saatlerinde Unkapanı'nda bir ağaç altında ortaya çıktı. Çantada cep telefonu, cüzdan, kredi kartları ve bir miktar para bulundu. Olayla ilgili inceleme yapan polis, esrarengiz kayboluşla ilgili ipucu bulmak için Nurdan İskender'in günlüğünü araştırıyor.

24.12.2015Gündem

Yazar Sonuçları

Dahi bir komedyeni kaybedince niye bu kadar tutuklaşıyoruz

Dün Ferhan Şensoy’un ölüm haberini aldığımda çok üzüldüm...

1.09.2021

Palu sarmalında kaybolmak

“Cinayet, tecavüz, istismar, gasp, tehdit...”

8.01.2019

Cem Yılmaz’ı alkışlıyorsunuz da bize niye tepki gösteriyorsunuz?

Geçtiğimiz hafta uçak kazası soncu ölen Mina Başaran’ın ardından kaleme aldığım yazıda, Mina’nın babası Hüseyin Başaran’ı yılın babası seçtiğimi ilan etmiştim. Sebep olarak da kızını sadece kadınlardan oluşan mürettebatla birlikte göndermesi olarak göstermiştim.

18.03.2018

Cinci Hoca’lar kovalasın sizi

‘Bu da nereden çıktı?’ demeyin. Cinci hoca ismini duyunca bana bir kaşıntı basıyor. Bir tarafta eğitimsizlik görüyorum, çaresizlik görüyorum; diğer tarafta sinsilik görüyorum, çıkarcılık görüyorum.

30.05.2017

Yıkılacak hurafelerin sayısı kabarık

CİNCİ hoca vakalarına bakarak en çok cin, muska ve büyü hurafesi vardır güzide memleketimizde sanıyordum.

24.08.2016