EKSTRA
MENÜ

Chp Genel Başkanı

Chp Genel Başkanı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Chp Genel Başkanı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 56.418 Chp Genel Başkanı haberi bulunmuştur.

Chp Genel Başkanı Haberleri

SMA hastaları ve aileleriyle buluştu

SMA hastaları ve aileleriyle buluştu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kas kaybı ve zayıflığa neden olan ve tedavisi olmayan Spinal Müsküler Atrofi (SMA) hastaları ve hasta yakınlarının yaşadığı sorunları video konferansla dinledi. Kılıçdaroğlu “Devasa bir Türkiye eğer 1300 hastaya bakamıyorsa ortada ciddi bir sorun var demektir” dedi.

5.10.2020Gündem
CHP lideri Kılıçdaroğlu, Ermenistanın sivilleri hedef alan saldırısını kınadı

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Ermenistan'ın sivilleri hedef alan saldırısını kınadı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ermenistan'ın Azerbaycan'ın Gence kentine yönelik sivilleri hedef alan saldırısını kınadı.

4.10.2020Gündem
Fatih’in ilk ziyaretçisi

Fatih’in ilk ziyaretçisi

İBB’nin Londra’daki açık arttırmada satın alarak getirdiği 540 yıllık Fatih Sultan Mehmed tablosunun ilk ziyaretçisi CHP Lideri Kılıçdaroğlu oldu. Kılıçdaroğlu, “Bu toprakların hakkıdır o tablo. Görmek çok güzeldi” dedi.

4.10.2020Gündem
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Fatih Sultan Mehmet tablosunun ön gösterim programına katıldı

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Fatih Sultan Mehmet tablosunun ön gösterim programına katıldı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,  Fatih Sultan Mehmet tablosunun ön gösterim programına katıldı.

3.10.2020Gündem
‘Küresel yönetim kurmalıyız’

‘Küresel yönetim kurmalıyız’

TBMM açılışında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, küresel düzenin kurumlarının tıkandığını belirterek “Dünyanın korunmaya ihtiyacı vardır. Bunları sağlayacak bir küresel yönetim düzeni kurmamız şarttır” dedi. Erdoğan, Azerbaycan’la ilgili de “Barışın yolu, Ermenilerin çekilmelerinden geçiyor. Bu haydut devlete destek verenleri, hesap sorulacağı konusunda ikaz ediyorum” dedi.

2.10.2020Gündem
Kılıçdaroğlu rest çekti: ‘Kâğıt oyunu bilmiyor diyen önüme çıksın’

Kılıçdaroğlu rest çekti: ‘Kâğıt oyunu bilmiyor diyen önüme çıksın!’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kahvehanelerde kağıt oynama yasağının kaldırılmasına ilişkin önerisine gelen eleştirileri yanıtladı.

1.10.2020Gündem
Azerbaycan’ın her koşulda yanındayız

Azerbaycan’ın her koşulda yanındayız

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ermenistan’ın Azerbaycan’a yönelik saldırısına ilişkin, “Azerbaycan’ın her koşulda yanındayız, sadece CHP olarak değil, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Azerbaycan vatandaşlarıyla kucaklaşıyor. Türkiye üzerine düşen görevi yapıyor” dedi. Haber Global TV’de soruları yanıtlayan Kılıçdaroğlu özetle şunları söyledi:

30.09.2020Gündem
Bilgisayar olmaması kabul edilemez

Bilgisayar olmaması kabul edilemez

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, üniversite öğrencileriyle videokonferans yoluyla bir araya geldi. Kılıçdaroğlu uzaktan eğitim sürecinde bilgisayar, internet ve televizyonu olmayan öğrencilerin durumuna dikkat çekerken, “Üniversite öğrencilerinin bilgisayarının olmamasını 21. yüzyılda zaten kabul edemeyiz” dedi.

28.09.2020Gündem
HDP’ye Kobani operasyonu: 6 eski vekil gözaltında

HDP’ye 'Kobani' operasyonu: 6 eski vekil gözaltında

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın 37 kişinin hayatını kaybettiği 2014 yılındaki ‘Kobani olayları’ soruşturmasında, 6 eski HDP’li vekil ile Kars Belediye Başkanı Ayhan Bilgen gözaltına alındı. Dosyada halen milletvekili olan 7 şüphelinin haklarında fezleke düzenleneceği belirtildi. Operasyonun liste başı ise Cemil Bayık.

26.09.2020Gündem
İnce’den uyarı

İnce’den uyarı

Muharrem İnce, ‘Memleket Hareketi’ kapsamında geldiği Kütahya’da, esnafı ziyaret etti.

25.09.2020Gündem
‘Ekrem Bey de Mansur Bey de siyasetin dışında kalacak’

‘Ekrem Bey de Mansur Bey de siyasetin dışında kalacak’

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, parlamenter sisteme geçişle ilgili öngördüğü yol haritası için, “Cumhurbaşkanı seçtiğimiz kişi sembolik olacak” dedi. Kılıçdaroğlu, belediye başkanlarının sıcak siyasetin dışında kalmasını istediğini söyledi.

25.09.2020Gündem
‘Her oyunda deste değişsin önerisi’ siyaset masasında

‘Her oyunda deste değişsin önerisi’ siyaset masasında

Kahvehane sahiplerinin sıkıntısını dile getirirken “Vatandaş kahveye gidip oyun oynasın, her oyunda deste değişsin” diyen Kılıçdaroğlu, dün siyasetin gündemindeydi. AK Parti’den “Allah Kılıçdaroğlu’nu muhalefetin başından eksik etmesin” yanıtı geldi, Kahveciler Federasyonu “Maliyet ağır gelir” dedi.

24.09.2020Gündem
‘Hangi politikacı sağlıkçı gibi günde 24 saat çalışıyor’

‘Hangi politikacı sağlıkçı gibi günde 24 saat çalışıyor?’

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba ve İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke’den oluşan heyet, dün TTB Genel Merkezi’nde TTB Başkanı Prof. Dr. Sinan Adıyaman ve Merkez Konseyi üyeleriyle görüştü.

23.09.2020Gündem
Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’na tepki: Yalan makinesine bağlanıp konuşsaydı

Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’na tepki: Yalan makinesine bağlanıp konuşsaydı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Lideri Kılıçdaroğlu’na “COVID-19’la mücadele edenlerle ilgili en küçük sözüm yokken var demek müfterilik ve utanmazlıktır! Keşke bir yalan makinesine bağlanıp konuşsaydı” diyerek çıkıştı.

23.09.2020Gündem
Bahçeliden Kılıçdaroğluna koronavirüs eleştirisi: Onun salgınla mücadele önerileri kara mizahtır

Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na koronavirüs eleştirisi: Onun salgınla mücadele önerileri kara mizahtır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabından koronavirüs gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na "Virüsle mücadeleyi köstekleyen CHP Genel Başkanı bu söylediklerimi anlayamaz. Anlasa bile anlatamaz. Onun salgınla mücadele önerileri kara mizahtır. Kahvehanelerde oyun oynanmasını isterken, her oyunun başında yeni kâğıt destesi kullanılmasını istemesi buna yeni bir örnektir." şeklinde eleştiride bulundu.

22.09.2020Gündem
MHPli Büyükatamandan Kılıçdaroğlunun Türk Tabipleri Birliği ziyaretine tepki

MHP'li Büyükataman'dan Kılıçdaroğlu'nun Türk Tabipleri Birliği ziyaretine tepki

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Türk Tabipleri Birliği (TTB) ziyaretine tepki gösterdi. Büyükataman, "Kılıçdaroğlu'nun yakasına takılan siyah kurdele kendisini hangi kirli güçlere teslim ettiğinin utanç nişanesi olarak hafızalarda yer edecektir" dedi.

22.09.2020Gündem
İYİ Parti’de değişim rüzgarı

İYİ Parti’de değişim rüzgarı

İYİ Parti 2. Olağan Kurultayı, Genel İdare Kurulu (GİK) ve Merkez Disiplin Kurulu (MDK) üyeliklerine yapılan seçimlerin ardından tamamlandı.

22.09.2020Gündem
Kılıçdaroğlu: Olabildiğince esnafın sesi olmaya çalışıyoruz

Kılıçdaroğlu: Olabildiğince esnafın sesi olmaya çalışıyoruz

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Esnaf arkadaşlar kendi haklarını, kendi çıkarlarını savunan güçlü profiller seçmeliler. Biz olabildiğince esnafın sesi olmaya çalışıyoruz" dedi.

20.09.2020Gündem
Gazilerle görüştü

Gazilerle görüştü

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gazilerle yaptığı videokonferans görüşmesinde, “Her ortamda terör kimden nasıl gelirse gelsin, hepimizin ortak tavır takınması gerektiğini söylüyoruz. Terör bir insanlık suçudur. Bunların kabul edilir tarafı yok. Bizim söylemlerimiz sınırlı alanda kalıyor ama sonuçta suçlanıyoruz” dedi.

20.09.2020Gündem
Apartman görevlilerine: ‘Kimsenin ezilmesini istemem’

Apartman görevlilerine: ‘Kimsenin ezilmesini istemem’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, apartman görevlilerine “Meclis’te bir grup konuşmamı sizlere ayıracağım. Sizin sayınız 1-1.5 milyon ama genelde bireysel hak aradığınız için haksızlığa uğruyorsunuz. Örgütlenin” diye seslendi.

18.09.2020Gündem
‘CHP’li belediyeler öğrenciye bilgisayar ve TV almaya talip’

‘CHP’li belediyeler öğrenciye bilgisayar ve TV almaya talip’

Okulların açılma arifesinde 14 maddelik bir paket açıklayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 3 milyon 17 bin öğrencinin evinde internet, 754 bin öğrencinin de televizyonu bulunmadığını kaydetti. Kılıçdaroğlu, “CHP’li belediyeler, sivil toplum örgütlerinin de katkısıyla bu sorunu çözmeye talip” dedi.

17.09.2020Gündem
Son dakika haberi: Bakan Çavuşoğlundan önemli açıklamalar

Son dakika haberi: Bakan Çavuşoğlu'ndan önemli açıklamalar

Son dakika haberine göre; Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Çavuşoğlu, "Atina beklediği desteği bulamadı. Şimdi ise Oruç Reis'in limana dönmesine pozitif mesajlar vermeye başladılar." dedi. Ayrıca Fransa'nın amacına dikkat çeken Çavuşoğlu, "Fransa'nın derdi şu: 1) AB liderliğine oynuyor 2) Orta Doğu'nun da liderliğine oynuyor. Her konuda kendisine rol biçiyor." ifadelerini kullandı.

16.09.2020Gündem
Kılıçdaroğlundan eğitim için 14 maddelik çözüm önerisi

Kılıçdaroğlu'ndan eğitim için 14 maddelik çözüm önerisi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin pandemi döneminde eğitimde 14 maddelik çözüm önerisini açıkladı.

16.09.2020Gündem
Kılıçdaroğlu: Mustafa Kemal Atatürk herkesin ortak değeridir

Kılıçdaroğlu: Mustafa Kemal Atatürk herkesin ortak değeridir

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun sözleriyle başlayan ‘Atatürk’ tartışmalarına ilişkin, “Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nde yaşayanların hepsinin ortak değeridir” dedi.

16.09.2020Gündem
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: Mustafa Kemal Atatürk, herkesin ortak değeridir

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: Mustafa Kemal Atatürk, herkesin ortak değeridir

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nu ziyaretinde, İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun sözleriyle partide başlayan 'Atatürk' tartışmalarına ilişkin, "Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nde yaşayanların hepsinin ortak değeridir" dedi.

15.09.2020Gündem
‘Başkan her gün iyiye gidiyor, mutluyuz’

‘Başkan her gün iyiye gidiyor, mutluyuz’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, koronavirüs tedavisi sonrası akciğerlerindeki hasar nedeniyle doktorları tarafından özel bir hastanede yoğun bakım ünitesinde tedaviye alınan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret için Antalya’ya geldi.

15.09.2020Gündem
Kızılay ekibine alçak saldırı İnsanlığı vurdular

Kızılay ekibine alçak saldırı! İnsanlığı vurdular

Kızılay’ın savaş mağduru sivillere hizmet veren El Bab’daki Sevgi Mağazası’nda görevli üç çalışanı, terör saldırısına uğradı. ‘Uluslararası hukuka göre dokunulmaz’ kurumlardan Kızılay’ın aracında çapraz ateşe alınan ekipten bir kişi şehit oldu.

15.09.2020Gündem
Atatürk adını kullanmadı, CHP’de tepki büyüdü

Atatürk adını kullanmadı, CHP’de tepki büyüdü

Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin kurucusu Atatürk’ün adını ‘Kategorize edilmesine karşıyım’ diyerek kullanmayan CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu’na parti içinden tepki geldi. Tartışma büyüyünce devreye Kılıçdaroğlu girdi, partililerin yorum yapmamasını istedi.

15.09.2020Gündem
Bahçeliden koronavirüs açıklaması Virüs bilmezler, tıptan anlamazlar

Bahçeli'den koronavirüs açıklaması! 'Virüs bilmezler, tıptan anlamazlar'

MHP Lideri Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabından koronavirüs ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bahçeli, televizyon ekranlarında koronavirüs yorumu yapanlara sert tepki göstererek, "Her konunun uzmanı kesilen cahil uzmanlara lütfen dikkat ediniz. Bunlar ki, virüs allamesi kesilmişler, televizyon ekranlarında adeta dedikodu borsası kurmuşlar! Gece gündüz Türkiye’nin KOVİD-19’la mücadelesini karalıyorlar. Ayıptır, yazıktır! Virüsü bilmezler, tıptan anlamazlar" dedi.

14.09.2020Gündem
Bakan Soylu: Terör örgütünün bütün psikolojisini çökerttik

Bakan Soylu: Terör örgütünün bütün psikolojisini çökerttik

İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, 'Bu yıl dağa 35 kişi çıktı. İkna ile gelenlerse 700'ü aştı, terör örgütünün bütün psikolojisini çökerttik' dedi.

14.09.2020Gündem
Kılıçdaroğlundan, Muhittin Böcekin sağlık durumuna ilişkin açıklama

Kılıçdaroğlu'ndan, Muhittin Böcek'in sağlık durumuna ilişkin açıklama

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedavisi süren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in sağlık durumunun iyiye gittiğini bildirdi.

14.09.2020Gündem
Doğu Akdeniz’deki çıkarlarımızı savunacağız

Doğu Akdeniz’deki çıkarlarımızı savunacağız

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Akdeniz’in doğusunda Türkiye ile Yunanistan arasında yaşanan gerilim sonrası Oruç Reis Sismik Araştırma gemisinin Antalya açıklarına demirlemesi üzerine Merkez Yönetim Kurulu üyelerini olağanüstü toplantıya çağırdı.

14.09.2020Gündem
Twitter’dan Nazım’lı atışma

Twitter’dan Nazım’lı atışma

TBMM tatili sürerken, Meclis Genel Kurulu’ndan alışık olunan atışmalar sosyal medyaya taşındı. Tartışma, AK Parti’li Bülent Turan’ın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 12 Eylül’ün yıldönümündeki “12 Eylül ruhunu ve tek adam rejimini tarihin tozlu raflarına kaldıracağız” mesajına verdiği yanıtla başladı.

14.09.2020Gündem
Kılıçdaroğlu işçilere seslendi: Hakkınızı savunmak görevim

Kılıçdaroğlu işçilere seslendi: Hakkınızı savunmak görevim

Kısa çalışma ödeneği alan çalışanlarla videokonferansla toplantı yapan Kılıçdaroğlu, hukuki destek sözü verdi, “Emeğinizin karşılığını inşallah size vereceğiz” diye konuştu.

12.09.2020Gündem
Kılıçdaroğlu’ndan il başkanlarına: ‘İktidara yürüyoruz, partiye üye kaydedin’

Kılıçdaroğlu’ndan il başkanlarına: ‘İktidara yürüyoruz, partiye üye kaydedin’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin il başkanlarına, performanslarının ölçüleceğini söyledi.

11.09.2020Gündem
Son dakika... CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlunun test sonucu belli oldu

Son dakika... CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun test sonucu belli oldu

CHP Genel Merkezi'nden yapılan açıklamada Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan koronavirüs testi sonucunun negatif çıktığı belirtildi.

10.09.2020Gündem
Kılıçdaroğlu 97. kuruluş yılında ‘çuvaldız’ı partililere batırdı: Ankara’da konuşmakla iktidar olunmaz

Kılıçdaroğlu 97. kuruluş yılında ‘çuvaldız’ı partililere batırdı: Ankara’da konuşmakla iktidar olunmaz

CHP dün 97. kuruluş yıldönümünü kutlarken Genel Başkan Kılıçdaroğlu, neden iktidar olamadıklarını şöyle açıkladı: “Uzun bir süre CHP iktidar olamadı. Doğru. Ama bunun kabahati vatandaşta değil, bizde. CHP’lilerde. Köy köy gezmezseniz, Ankara’da konuşup da ‘Vatandaş bana oy verir’ derseniz olmaz.”

10.09.2020Gündem
Kılıçdaroğlu: CHP uzun süre iktidar olamadı, kabahat bizde

Kılıçdaroğlu: CHP uzun süre iktidar olamadı, kabahat bizde

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP'nin 97'nci kuruluş yıl dönümü nedeniyle Anıtkabir'i ziyaretinin ardından genel merkezde 'Kuruluş Yıldönümü Programı'nda konuştu.

9.09.2020Gündem
Son dakika haberler... Koronavirüs tedavisi gören Başkan Muhittin Böcek için kritik 24 saat

Son dakika haberler... Koronavirüs tedavisi gören Başkan Muhittin Böcek için kritik 24 saat

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Muhitti Böcek'in (58), koronavirüs nedeniyle yatırıldığı özel hastanenin yoğun bakım servisindeki tedavisi sürüyor. Akciğerlerindeki hasar nedeniyle doktorları tarafından tedbir amaçlı uyutulan Böcek'in sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu, kritik 24 saatin aşılmasının beklendiği kaydedildi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun Başkan Böcek'in sağlık durumuyla ilgili sık sık bilgi aldığı belirtildi.

9.09.2020Gündem
Kılıçdaroğlu, CHPnin kuruluş yıl dönümünde Anıtkabiri ziyaret etti

Kılıçdaroğlu, CHP'nin kuruluş yıl dönümünde Anıtkabir'i ziyaret etti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin 97'nci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla partililerle birlikte Anıtkabir'i ziyaret etti.

9.09.2020Gündem
‘Türkiye onurlu bir ülke, yaşatmak herkesin borcu’

‘Türkiye onurlu bir ülke, yaşatmak herkesin borcu’

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin zor bir dönemden geçtiğini belirterek, “Ama Türkiye gerçek anlamda bölgesinde ve dünyada söz sahibi olan bir ülke haline gelecektir. Onurlu bir ülkedir Türkiye ve bu onurla ülkeyi yaşatmak ve ayağa kaldırmak da herkesin boynunun borcudur” dedi.

9.09.2020Gündem
Kılıçdaroğlu tarımı yazdı: Çiftçimiz desteklenirse dünyayı doyurur

Kılıçdaroğlu tarımı yazdı: Çiftçimiz desteklenirse dünyayı doyurur

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin yayın organı Millet Dergisi’ndeki yazısında, “Çiftçimiz desteklendiğinde, halkımızın gıda ihtiyacının yanında dünyadaki dezavantajlı toplulukları doyuracak ve de önemli bir dışsatımcı ülke olacak bir üretim yapacağını biliyoruz” dedi.

7.09.2020Gündem
Son dakika haberler: AK Partiden NATOnun çağrısına ilk yorum: Olumlu yaklaşıyoruz

Son dakika haberler: AK Parti'den NATO'nun çağrısına ilk yorum: Olumlu yaklaşıyoruz

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "NATO burada bu gerilimin düşürülmesi için, bunun konuşulması için bir zemin oluşturuyor. Biz buna olumlu bakıyoruz, askeri ve teknik görüşmeler her zaman faydalıdır.'' dedi.

4.09.2020Gündem
Muharrem İnce Sivasa Hareketi öncesi İstanbul Havalimanında konuştu

Muharrem İnce Sivas'a Hareketi öncesi İstanbul Havalimanı'nda konuştu

CHP'li Muharrem İnce bugün Sivas'ta başlatacağı 'Memleket Hareketi' öncesinde İstanbul Havalimanı'nda konuştu. Bir parti üyesi tarafından kendisi hakkında ihraç dilekçesi verilmesiyle ilgili başlayan tartışmalar için, "Benim böyle kaygılarım ve korkularım yok. Onları ben çoktan unuttum" ifadelerini kullandı. Muharrem İnce, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Memleket Hareketi ile ilgili 'itirazımız yok' değerlendirmesi için, "İtirazı olmamasına teşekkür ederim" diyerek yanıt verdi.

4.09.2020Haber
Muharrem İnce: Benim kaygılarım ve korkularım yok

Muharrem İnce: Benim kaygılarım ve korkularım yok

CHP'li Muharrem İnce bugün Sivas'tan 'Memleket Hareketi'ni başlatıyor. Muharrem İnce sabah erken saatlerde Sivas'a gitmek üzere İstanbul Havalimanı'na geldi. İnce, VIP bölümüne girişi öncesi soruları yanıtladı.

4.09.2020Gündem

Yazar Sonuçları

Vaka sayısı değil de neden hasta sayısı açıklanıyor?

Koronavirüs küresel bir salgın olarak insanlığı tehdit etmeye devam ediyor. ABD Başkanı Trump’ın COVID-19 testinin pozitif çıktığı bir dünyada kimse güvencede değil.

5.10.2020

İstanbul-Ankara 1.5 saat 

Önceki gün bir sohbette alıyorum bilgiyi... Bir işadamı dostum duymuş...

14.09.2020

Erken seçim mi, yoksa 2023 mü?

Muhalefetin bir kısmında 2021’de seçim olacakmış gibi bir hava var. Cumhurbaşkanı adayı olmayı planlayanlar, erken seçim ihtimaline hazırlıksız yakalanmamak istiyorlar. O nedenle hem siyasette hem medyada hazırlıklara başladılar. Türkiye’de erken seçim denilince ilk akla gelen isim olan MHP Lideri Bahçeli de seçimlerin 2023’te yapılacağını açıkladı. Muhalefet liderleri arasında, “Erdoğan erken seçime gitmez. 2023’e kadar ülkeyi yönetir” düşüncesinde olanlar da var.

9.09.2020

Muharrem İnce Güneydoğu’ya gidiyor

Muharrem İnce, “Memleket Hareketi”ni 4 Eylül’de Sivas’tan başlattı.

7.09.2020