EKSTRA
MENÜ

Chefs' Arena

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 17 haberi bulunmuştur.

Chefs' Arena Haberleri

Chefs’ Arena’nın ilk bölümünde kaybeden takım hangisi oldu

Chefs’ Arena’nın ilk bölümünde kaybeden takım hangisi oldu?

Chefs Arena’nın birinci bölümünün kaybeden takımı kadınlar mı oldu erkekler mi?

2.12.2019Televizyon
Batuhan Piatti kimdir

Batuhan Piatti kimdir?

Chefs’ Arena bu akşam saat 20.00'de Kanal D'de başlıyor. Ekranların yeni fenomeni olacak yarışmada restoranın patronu olan Batuhan Piatti, televizyonseverlerin merak ettiği bir isim oldu. Batuhan Piatti'nin kim olduğunu merak eden vatandaşlar, konuya dair internette araştırma yapıyor. Peki, Batuhan Piatti kimdir?

30.11.2019Televizyon
Chefs Arena yarışmacıları kimler İşte Chefs Arena yarışmacıları

Chefs Arena yarışmacıları kimler? İşte Chefs Arena yarışmacıları

Kanal D’de gerçek şeflerin arenası olan yeni yarışma programı Chefs’ Arena ilk bölümü ile cumartesi akşamı saat 20.00'de ekrana geliyor. Takım oyununu kadınlar mı, erkekler mi kazanacak? İşte Chefs Arena yarışmacıları

30.11.2019Televizyon
Chefs Arena 1. Bölümü ile başlıyor.. İşte ilk bölüm tanıtımı

Chefs' Arena 1. Bölümü ile başlıyor.. İşte ilk bölüm tanıtımı

Kanal D’de gerçek şeflerin arenası olan yeni yarışma programı Chefs’ Arena ilk bölümü ile cumartesi akşamı saat 20.00'de ekrana geliyor. Chefs' Arena'da yemeklerini misafirlerine beğendiren bir takım 10 bin liranın sahibi olacak.. İşte Chefs' Arena ilk bölüm tanıtımı ve detaylar

30.11.2019Televizyon
Batuhan Piatti: Bu restoranda hataya yer yok

Batuhan Piatti: Bu restoranda hataya yer yok

Kanal D’nin merakla beklenen yeni yarışma programı “Chefs’ Arena” bu akşam başlıyor. 8 kadın ve 8 erkek yarışmacının ‘en iyi şef’ olabilmek için mücadele edeceği programın en önemli özelliği, yarışmacıların gerçek bir restoranda gerçek müşterilere yemek yapacak olması. Heyecan dozu yüksek yarışmanın detaylarını restoranın şefi Batuhan Piatti ile konuştuk.

30.11.2019Televizyon
Chefs Arenanın jüri üyesi Pınar İshakoğlu kimdir İşte Pınar İshakoğlunun biyografisi

Chefs' Arena'nın jüri üyesi Pınar İshakoğlu kimdir? İşte Pınar İshakoğlu'nun biyografisi

Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Chefs' Arena'nın tanıtım fragmanı ile beraber yayın tarihi belli oldu. Birbirinden farklı yarışmacıların kendilerini yemek konusunda göstereceği Chefs' Arena'da, jüri üyeleri yarışmacıları yönlendirecek. Peki, Chefs' Arena'nın jüri üyesi Pınar İshakoğlu kimdir? İşte, Pınar İshakoğlu'nun biyografisi ve merak edilen hayatı.

27.11.2019Televizyon
Gerçek şeflerin arenası

Gerçek şeflerin arenası

Kanal D’nin yeni yarışma programı “Chefs’ Arena”, 30 Kasım Cumartesi günü başlıyor.

27.11.2019Televizyon
Kanal Dnin yeni yarışması Chefs Arena ne zaman başlıyor Chefs Arena jüri üyeleri kimler

Kanal D'nin yeni yarışması Chefs' Arena ne zaman başlıyor? Chefs' Arena jüri üyeleri kimler?

Batuhan Piatti'nin yer aldığı Chefs' Arena, Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmak için geri sayıma başladı. 'Gerçek mutfak, gerçek restoran ve gerçek müşteriler' sloganı ile tanıtımları gerçekleşen Chefs' Arena'da yarışmacılar şeflerin karşısında kazanmak için çok ter dökecek. Peki, Kanal D'nin yeni yarışması Chefs' Arena ne zaman başlıyor? Chefs' Arena jüri üyeleri kimler? İşte, merak edilenler.

26.11.2019Televizyon
Chefs Arenanın ilk fragmanı yayınlandı...

Chefs' Arena'nın ilk fragmanı yayınlandı...

Mutfakta en iyi kim? Kadınlar mı, erkekler mi? Gerçek mutfak, gerçek restoran ve gerçek müşteriler! Mutfağın hakimi yetenekli şeflerimiz Pınar İshakoğlu ve Sina Büdeyri ile restoranın patronu Batuhan Piatti...

25.11.2019Televizyon
İstanbul Parkorman’da teneffüse çıkıyor

İstanbul Parkorman’da teneffüse çıkıyor

Yaz elimizden kaçıp gidiyor farkında mısınız? Peki güneşin son demlerinden yararlanmak için ne yapmalı? ‘ Burada müzik, eğlence, sinema, havuz, orman, iyi yemek var. Eskiden haftasonları kaçmak için Güney’e giderdik artık Parkorman'a geliyoruz.' diyenlerin sayısı giderek artıyor.

23.08.2002Gündem

Yazar Sonuçları

Bir taşla iki kuş

Halil Bezmen, yeni kitabı “İsyan ve Aşk” için imza günü düzenliyor. Etkinlikte Bezmen’in sevgilisi Rengin Suar da zeytinyağı markasının yeni lezzetlerini tanıtacak.

11.01.2015

Avrupa’dan gözde 8 kayak merkezi

Alpler’deki kayak merkezleri şubatta sezonun en hareketli günlerini yaşıyor. Fransa, İtalya, Avusturya’daki küçük dağ kasabaları pistlerinin yanı sıra jet sosyeteyi ağırlayan otelleri, restoranları, eğlence yerleriyle öne çıkıyor. Klasik rotalardan sıkılanları Bulgaristan, Makedonya, Bosna Hersek’in yıldızı yeni parlayan kayak merkezleri bekliyor.

16.02.2014

Safran ruhu nerelerde geziniyor

Aslı Altan’ın ünlü mekanı Safran, doksanlar sonu ikibinler başında fenomendi.

18.11.2012

Bu Fenerbahçe de çok oluyor artık!

Bu sözü eminim ki o akşam Ülker Sports Arena’ya gelen berkes söylemiştir. Çünkü Fenerbahçe yine yaptı yapacağını.

28.01.2012

Teras eğlencesi de mi bitiyor

Tünel, Asmalımescit, Galata, Beyoğlu ve Cihangir’deki işletmelerin önünden masa ve sandalyelerin kaldırılmasından sonra İstiklal Caddesi’ndeki sokak çalgıcılarına da yasak gelmişti.

2.09.2011