MENÜ

Ceza Sorgulama

Ceza Sorgulama ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ceza Sorgulama haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 754 Ceza Sorgulama haberi bulunmuştur.

Ceza, genel anlamıyla suç karşılığında uygulanan bir yaptırımdır. Ceza Arapça kökenli bir kelimedir. Anlamı, yapılan kötü bir eylemin karşılığıdır.

Ceza

Bilgin Özçalkan veya bilinen adıyla Ceza (d. 31 Aralık 1976; Üsküdar, İstanbul), Türk rap şarkıcısı ve söz yazarı.

Ceza Sorgulama Haberleri

Bakan Turhan açıkladı Türkiye evde kalsın diye hizmetler internet üzerinden veriliyor

Bakan Turhan açıkladı! "Türkiye evde kalsın" diye hizmetler internet üzerinden veriliyor

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, bakanlığına bağlı ilgili ve ilişkili kuruluşlar tarafından bazı hizmetlerin internet üzerinden ve telefon aracılığıyla verildiğini belirterek, "Yeni tip koronavirüs Kovid-19’un yayılmasının yavaşlatılması için internet üzerinden ve telefon aracığıyla verdiğimiz hizmetlere yenilerini de ekledik. Kovid-19 salgınının etkisini azaltana kadar vatandaşların korunması için her türlü çalışmayı yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

22.03.2020Ekonomi
Radar cezası ne kadar Radar cezası sorgulama ve ödeme (2020)

Radar cezası ne kadar? Radar cezası sorgulama ve ödeme (2020)

Araç kullanımı genellikle herkesin ihtiyaçlarından birisidir. Fakat belirli yollarda hız sınırı geçen vatandaşlara cezalar yazılmaktadır. Peki, radar nedir? Radar cezası ne kadardır? Sizin için bu konuyu detayları ile hazırladık.

15.03.2020Gündem
Emniyet kemeri takmama cezası ne kadar Emniyet kemeri cezası sorgulama ve ödeme (2020)

Emniyet kemeri takmama cezası ne kadar? Emniyet kemeri cezası sorgulama ve ödeme (2020)

Emniyet kemerinin yaşam kurtarıcı olduğu sürekli belirtildiği halde, emniyet kemerini takmamak için ısrarlı olan araç sürücüleri mevcuttur. Bu durumun maddi kısmı bir yana, bu konuda yaşamını önemsemeyen birçok kişi vardır. İşte bu içerikte de, emniyet kemeri takmama cezasının 2020 yılında ne kadar olduğu, kişilere ceza yazılıp yazılmaması, ceza ve ödeme sorgulama gibi konulara değineceğiz.

12.03.2020Gündem
Ehliyetsiz araç (araba) ve motor kullanma cezası ne kadar (2020)

Ehliyetsiz araç (araba) ve motor kullanma cezası ne kadar? (2020)

Araç kullanırken her bireyin mutlaka ehliyet sahibi olması gerekir. Ülkemizde ehliyetsiz araç kullanma cezası uygulanan birçok araç bulunmaktadır. Bu nedenden dolayı ehliyetini kaybetmiş veya araç kullanırken almayı unutmuş kişilere ehliyetsiz araba kullanma cezası uygulanmaktadır. Peki, ehliyetsiz araç (araba) ve motor kullanma cezası ne kadar?

12.03.2020Gündem
Son dakika haberi: Soyadı değişikliği başvuruları e-Devletten yapılabilecek

Son dakika haberi: Soyadı değişikliği başvuruları e-Devlet'ten yapılabilecek

İçişleri Bakanlığı, evli veya boşanmış kadınların kullandıkları veya kullanacakları soyadlarına ilişkin başvuruların, e-Başvuru sistemi kapsamında e-Devlet'ten alınabildiği açıkladı.

22.02.2020Gündem
İçişleri Bakanlığında e-başvuru dönemi başladı

İçişleri Bakanlığı'nda e-başvuru dönemi başladı

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Türkiye’nin 2023 vizyonu çerçevesinde vatandaşlara daha etkin, daha verimli ve daha hızlı hizmet sunabilmek için İçişleri Bakanlığınca sürdürülen dijital dönüşüm ve bürokrasinin azaltılması projeleri hız kesmeden devam ediyor. Bu sistem ile 30 Haziran 2020 tarihine kadar 194 hizmetin daha e-Devlet üzerinden erişimi sağlanacak, böylece e-Devlet hizmeti sayısı 354’e ulaşacaktır.

22.02.2020Gündem
Dijital Türkiyenin kullanıcı sayısı 45 milyona ulaştı

Dijital Türkiye'nin kullanıcı sayısı 45 milyona ulaştı

Dijital Türkiye Portalı'nın kullanıcı sayısı geçen yıl itibariyle 45 milyona ulaşırken, portalı 1 milyarın üzerinde kişi ziyaret etti.

3.01.2020Teknoloji
İnternetten trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır

İnternetten trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır?

Araç sahibi olan vatandaşlar internetten trafik ceza sorgulama ve ceza ödeme işlemlerinin nasıl yapıldığını merak ediyorlar. Peki internetten trafik ceza sorgulama ve trafik cezası ödeme işlemleri nasıl yapılır?

17.10.2019Gündem
HGS borç sorgulama işlemi nasıl yapılır HGS bakiyesi nasıl öğrenilir

HGS borç sorgulama işlemi nasıl yapılır? HGS bakiyesi nasıl öğrenilir?

Araç sahipleri HGS bakiye bilgilerini ve varsa ceza ödemelerini internetten nasıl yapmaları gerektiğini öğrenmek istiyorlar. HGS ile ilgili bir çok işlem hem bankaların online şubeleri tarafından hem de https://hgsmusteri.ptt.gov.tr/ adresinden yapılabiliyor. Peki HGS borç bakiyesi öğrenmek için hangi adım izlenmeli.. İşte HGS işlemleri hakkında detaylı bilgiler.

4.10.2019Gündem
Plakadan trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır Trafik cezası internetten nasıl ödenir

Plakadan trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır? Trafik cezası internetten nasıl ödenir?

Araç sahipleri internetten trafik ceza kontrollerini ve varsa trafik cezalarının nasıl ödeneceğini merak ediyorlar. Hem EGM'nin resmi internet sitesinden hem de E-Devlet aracılığı ile plakanıza kesilmiş trafik cezasını görebilir ve bu online kurumları kullanarak cezanızı ödeyebilirsiniz. Peki EGM ve E-Devlet'ten trafik cezası ödeme işlemi online olarak nasıl yapılır?

4.10.2019Gündem
Plakadan trafik cezası nasıl sorgulanır E Devlet trafik ceza öğrenme ekranı

Plakadan trafik cezası nasıl sorgulanır? E Devlet trafik ceza öğrenme ekranı

Trafik cezaları ile karşı karşıya kalan sürücüler, kendilerine verilen trafik cezalarını nasıl öğreneceklerini araştırıyor. E devlet sistemi üzerinden araç sürücüleri, plakalarına kesilen trafik cezaları internet üzerinden öğrenebiliyor. Hangi kural ihlaliyle ne kadar ceza aldığını öğrenen sürücüler, Gelir İdaresi Başkanlığı'nın online sayfasından ödemelerini tamamlıyor. Peki, plakadan trafik cezası nasıl sorgulanır? İşte, trafik ceza öğrenme ekranı.

5.09.2019Gündem
Plakadan HGS ceza sorgulama nasıl yapılır

Plakadan HGS ceza sorgulama nasıl yapılır?

Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) kullanımı ile köprü ve otoyollardan geçiş yapan araç sahipleri, plakalarına herhangi bir cezanın kesilip kesilmediğini internet üzerinden sorgulamaya başladı. Plaka ya da şahıs bilgileri ile kolayca görüntülenebilen HGS ceza sorgulama ekranı, iki ayrı yöntemle kullanılabiliyor. İşte, HGS ceza sorgulama ekranı ve detaylı bilgiler

10.06.2019Gündem
E-Devletten yeni hizmet... Artık...

E-Devlet'ten yeni hizmet... Artık...

Şirket araçlarının plakasına yazılan ceza bilgileri artık e-Devlet üzerinden de görünebilecek.

3.05.2019Gündem
Online trafik cezası sorgulama işlemi nasıl yapılır | E -Devlet ve EGM üzerinden plakadan ceza öğrenme

Online trafik cezası sorgulama işlemi nasıl yapılır? | E -Devlet ve EGM üzerinden plakadan ceza öğrenme

Milyonlarca sürücü, online trafik cezası sorgulama ve ödeme işlemlerini öğrenmek için internetten sık sık araştırma yapıyor. Trafikte ışık ve şerit ihlali nedeniyle ceza alan sürücüler, trafik cezalarını E-Devlet yada Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) üzerinden kolaylıkla öğrenebiliyor. Peki, Online trafik cezası sorgulama işlemi nasıl yapılır? İşte, E-Devlet ve EGM üzerinden plaka no ile trafik cezası sorgulama ekranı.

1.05.2019Gündem
Online trafik cezası ödeme işlemi nasıl yapılır

Online trafik cezası ödeme işlemi nasıl yapılır?

Online trafik cezası ödeme işleminin nasıl yapılacağı milyonlarca sürücü tarafından araştırılan ve merak edilen konular arasında yer almaya devam ediyor. Trafikte ışık ve ya şerit ihlali sebebiyle trafik cezası almış olabilen vatandaşlar, emin olmak amacıyla trafik cezalarını sorguluyorlar. Peki, online trafik cezası ödeme işlemi nasıl yapılır?

25.07.2018Gündem
HGS bakiye sorgulama işlemi | HGS ceza sorgulama nasıl yapılır

HGS bakiye sorgulama işlemi | HGS ceza sorgulama nasıl yapılır?

Otoyol ve köprülerden daha hızlı ve kolay geçiş yapılmasını sağlayan HGS kartlarında yeterli bakiye olup olmadığını merak eden yüz binlerce sürücü, HGS bakiye sorgulama işlemini nasıl yapacaklarını araştırıyor. Öte yandan HGS cezasının nasıl sorgulanacağı da sürücüler tarafından merak ediliyor. Peki, HGS bakiyesi nasıl öğrenilir? HGS bakiye sorgulama nasıl yapılır?

6.06.2018Gündem
Trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır

Trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır?

Araç sahipleri internetten trafik ceza sorgulama işleminin nasıl yapıldığını merak ediyorlar.. Otomobil sahiplerinin bu konuda en çok gerçekleştirdiği ve detaylarını araştırdığı işlemler arasında araç plakasından ceza sorgulanabiliyor mu sorusu oluyor? Peki internetten trafik cezası sorgulamanın en kolay yolu nedir? İşte trafik ceza sorgulama uygulamasının detayları

5.06.2018Gündem
HGS ceza sorgulama ve bakiye işlemleri nasıl yapılır

HGS ceza sorgulama ve bakiye işlemleri nasıl yapılır?

Araçlarında HGS sistemi kullanan vatandaşlar ceza sorgulama işlemlerini merak ediyorlar. Konu hakkında aranan konulardan biri de Müşteri hizmetlerinin irtibat numarası.. Peki HGS ceza sorgulama işlemi internetten nasıl yapılır?

22.05.2018Gündem
Plakadan ceza sorgulama işlemi yapılabiliyor mu İşte plaka sorgulama ekranı

Plakadan ceza sorgulama işlemi yapılabiliyor mu? İşte plaka sorgulama ekranı

Plakadan ceza sorgulama işleminin detayları araç sahipleri tarafından merak ediliyor. Trafik içinde ceza uygulamasına tabi tutulduğundan şüphelenen araç sürücüleri artık online olarak plaka üzerinden ceza sorgulama işlemi yapabiliyor. Peki trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır?

22.05.2018Gündem

HGS ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır? Cezalar için indirim müjdesi

HGS bakiye sorgulama işleminin nasıl yapılacağı yüz binlerce araç sahibi vatandaş tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. HGS bakiye sorgulama işlemi e-Devlet üzerinden artık çok kolay. Ceza yiyip yemediklerini merak eden ve köprü geçişlerinde bakiye sıkıntısı yaşamak istemeyen vatandaşlar için HGS bakiye sorgulama işleminin ayrıntıları.

14.05.2018Gündem
Trafik cezası sorgulama işlemi nasıl yapılır Plakadan ceza sorgulama

Trafik cezası sorgulama işlemi nasıl yapılır? Plakadan ceza sorgulama

Plakadan trafik cezası sorgulama işlemi, sürücüler tarafından araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Trafikte çeşitli nedenlerle ceza yiyen vatandaşlar, bu cezasının detayları için plakadan trafik cezası sorgulama işlemine devam ediyor. Peki, binlerce sürücünün merakla araştırdığı trafik cezası sorgulama işlemi nasıl yapılır? İşte, plaka ile ceza sorgulama işlemi hakkında detaylı bilgiler

1.05.2018Gündem
Trafik ceza puanı nasıl sorgulanır Sürücü belgesine yazılan ceza nasıl sorgulanır

Trafik ceza puanı nasıl sorgulanır? Sürücü belgesine yazılan ceza nasıl sorgulanır?

Trafik cezası alan birçok vatandaş trafik cezası sorgulama işlemi hakkında detayları merak ediyor. Otoyollarda ve ışık ihlallerinden gelen trafik cezaları vatandaşların cebini yakıyor. Peki, Trafik cezası sorgulama işlemi nasıl yapılır?e-Devlet üzerinden EGM (Emniyet Genel Müdürlüğü) tarafından sunulan hizmetlerden biri de araç sorgulama hizmetidir. Araç sorgulama hizmeti sayesinde araçla alakalı Emniyet Genel Müdürlüğü’nde kayıtlı tüm bilgiler görülmektedir. Peki, e-Devlet ile araç sorgulaması nasıl yapılır?

16.04.2018Gündem
Radar cezası sorgulama işlemi nasıl yapılır - EGM ceza sorgulama sayfası

Radar cezası sorgulama işlemi nasıl yapılır? - EGM ceza sorgulama sayfası

Radar cezası sorgulama işleminin nasıl yapılacağı milyonlarca sürücü tarafından oldukça merak edilen ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Trafikte sürücüler bazen ceza yediklerini gelişen teknoloji sayesinde farketmiyorlar. Sürücüler ya hız ya da şerit ihlali yüzünden ceza yiyebiliyorlar. Peki, radar cezası sorgulama işlemi nasıl yapılır?

26.03.2018Gündem
Trafik cezası nasıl sorgulanır - Online ödeme sayfası

Trafik cezası nasıl sorgulanır? - Online ödeme sayfası

Trafik cezası nasıl sorgulanır sorusu milyonlarca araç sahibi vatandaş tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Otoyol ve köprülerde ceza yemiş olabileceklerini düşünen vatandaşlar hem e-Devlet hem de EGM üzerinden trafik cezalarını kolayca sorgulayabiliyorlar. İşte, trafik cezası online ödeme sayfası.

20.03.2018Gündem
HGS bakiye sorgulama nasıl yapılır HGS cezası nasıl sorgulanır

HGS bakiye sorgulama nasıl yapılır? HGS cezası nasıl sorgulanır?

Yüz binlerce araç sahibi vatandaş, otoyol ve köprülerden daha hızlı geçiş imkanı sağlayan HGS kartlarında yeterli bakiyelerinin olup olmadığını ve bunu nasıl ve nereden sorgulayabileceklerini araştırıyor. HGS kartlarındaki kalan bakiye miktarını öğrenmek isteyen sürücüler bu işlemi nasıl yapacakları konusunda yardım almak için internette araştırma yapıyor. Sürücülerin bir diğer merak ettiği konuda HGS cezalarının nasıl sorgulanacağı. Peki HGS bakiyesi nasıl sorgulanır? HGS cezası sorgulama işlemi nasıl yapılır?

14.03.2018Gündem
Trafik cezası sorgulama nasıl yapılır EGM trafik cezası sorgulama sayfası

Trafik cezası sorgulama nasıl yapılır? EGM trafik cezası sorgulama sayfası

Trafik cezası sorgulama işlemi, milyonlarca sürücü adayı tarafından oldukça merak edilen ve sorgulanan konular arasında yer almaya devam ediyor. Köprü, otoyollar ve ışık ihlalleri sebebiyle ceza yemiş olabileceğini düşünen vatandaşlar, internet yoluyla trafik cezası sorgulama işlemine göz atıyorlar. Peki, trafik cezası sorgulama nasıl yapılır? EGM trafik cezası sorgulama sayfası.

7.02.2018Gündem
Trafik cezası sorgulama işlemi nasıl yapılır

Trafik cezası sorgulama işlemi nasıl yapılır?

Trafik cezası nasıl sorgulanır sorusu milyonlarca araç sahibi vatandaş tarafından oldukça merak edilen ve sorgulanan konular arasında yer almaya devam ediyor. Sürücüler araçlarının başındayken birçok aksilik yaşayabiliyorlar. Yaşanan aksiliklerin sonucunda ise kamera ve ya polis tarafından yazılan trafik cezaları karşınıza çıkıyor. Peki, trafik cezası sorgulama işlemi nasıl yapılır?

2.02.2018Gündem
HGS bakiye sorgulama ve ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır

HGS bakiye sorgulama ve ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır?

Araç sahibi olan vatandaşlar HGS cezalarını ve bakiyelerini sorgulamak için internette araştırma yapıyorlar. Borç ve ceza sorgulama için bir çok yöntem var. İster PTT ile isterseniz online ödeme ile HGS hakkında tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz.

30.01.2018Gündem
HGS bakiye sorgulama işleminde kolay yöntem HGS cezası nasıl sorgulanır

HGS bakiye sorgulama işleminde kolay yöntem! HGS cezası nasıl sorgulanır?

HGS bakiye sorgulama işlemi için detaylar sürücü adayları tarafından büyük bir merakla takip ediliyor. Yüz binlerce araç sahibi vatandaş, araçlarında kullandıkları HGS cihazının bakiyesini öğrenmek istiyorlar. HGS bakiye sorgulama işlemi birçok yoldan kolayca bir şekilde halledilebiliyor. İşte, HGS bakiye sorgulama sayfası.

23.01.2018Gündem
Trafik ceza sorgulama işlemi internetten nasıl yapılır

Trafik ceza sorgulama işlemi internetten nasıl yapılır?

Araç sahipleri trafik cezalarını sorgulamak için internette hangi işlemleri yapması gerektiğini araştırıyorlar. Trafik cezası uygulanıp, uygulanmadığı durumda kararsız kalan sürücülerin sıklıkla kontrol ettiği online işlemlerde plaka numaralarıyla da ceza sorgulama işlemi yapılabiliyor. Peki Trafik ceza sorgulama işlemi hangi adreslerden yapılır işte detaylar?

13.01.2018Ekonomi
Trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır E-Devlet trafik ceza sorgulama

Trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır? E-Devlet trafik ceza sorgulama

Araç plaka numaraları ile trafik cezası sorgulamak isteyen vatandaşlar bu işlemi internet üzerinden nasıl yapacaklarını merak ediyorlar. Online sistemde araç ceza sorgulaması yapabileceğiniz bir dizi işlem bulunuyor. İşte trafik ceza sorgulama işleminin detayları ve uygulanabilecek yöntemler

9.01.2018Gündem
Trafik cezası sorgulama ve ödeme işlemleri nasıl yapılır

Trafik cezası sorgulama ve ödeme işlemleri nasıl yapılır?

Trafik cezası sorgulama ve ödeme işlemlerinin nasıl yapılacağını merak eden yüz binlerce sürücü konuyla ilgili araştırmalarına ve sorgulamalarına devam ediyorlar. Trafik cezasını Emniyet Genel Müdürlüğü internet sitesinden sorgulama ve e-Devlet üzerinden oldukça kolay bir şekilde sorgulayabilirsiniz. İşte, trafik cezası sorgulama ve ödeme işlemleri hakkında detaylar.

26.12.2017Gündem
HGS bakiye sorgulama işlemi e-Devletten nasıl yapılır

HGS bakiye sorgulama işlemi e-Devlet'ten nasıl yapılır?

Araç sahipleri köprü ve otoyollarda kullandıkları HGS kartlarını sorgulamak için nasıl bir işlem gerçekleştirmeleri gerektiğini araştırıyorlar. HGS bakiye sorgulama işlemi en çok e-devlet üzerinden gerçekleştiriliyor. Fakat buna alternatif olarak resmi işlem gerçekleştirebileceğiniz bir çok adreste mevcut. İşte HGS bakiye sorgulama hakkında merak edilenler

12.12.2017Gündem
Araç plakası ile trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır

Araç plakası ile trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır?

Araç sahipleri ceza yediklerinden şüphelendikleri veya rutin olarak kontrol etmek istedikleri ceza sorgulamaları için plaka ile trafik cezası nasıl sorgulanır sorusunun cevabını araştırıyorlar. Konu hakkında resmi kaynaklardan faydalanarak aracınız plakası ile ceza sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Peki bu işlem nasıl gerçekleştiriliyor? İşte Plaka ile araç ceza sorgulama işleminin detayları

12.12.2017Gündem
Plaka ile ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır Plaka numarası ile trafik cezası sorgulama sayfası

Plaka ile ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır? Plaka numarası ile trafik cezası sorgulama sayfası

Plaka ile trafik cezası sorgulama işleminin nasıl yapılacağını merak eden yüz binlerce sürücü konuyla alakalı araştırmalarını ve sorgulamalarını sürdürmeye devam ediyorlar. E-Devlet üzerinden trafik cezanızı plaka numarası ile kolayca sorgulayabilirsiniz. İşte, E-Devlet üzerinden araç plaka numarası ile ceza sorgulama işleminin detayları.

7.12.2017Gündem
Plaka ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır Plakadan trafik cezası sorgulama sayfası

Plaka ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır? Plakadan trafik cezası sorgulama sayfası

Trafik cezasının plaka üzerinden sorgulanma işlemini merak eden yüz binlerce vatandaş konuyla ilgili araştırmalarını ve sorgulamalarını sürdürmeye devam ediyorlar. Plakaya yazılan trafik cezalarını sorgulamak isteyen vatandaşlar e-Devlet üzerinden kolayca işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. İşte detaylar.

28.11.2017Gündem
Trafik cezası sorgulama işlemi nasıl yapılır EGM sorgulama sistemi

Trafik cezası sorgulama işlemi nasıl yapılır? EGM sorgulama sistemi

Trafik cezası sorgulama işlemi artık çok kolay. Hız cezası ve ışık ihlalleri yapan araç sahibi vatandaşlar, EGM tarafından açılan trafik cezası sorgulama sistemiyle kolayca cezalarını sorguluyorlar. Peki, Trafik cezası sorgulama işlemi nasıl yapılır? EGM sorgulama sistemi

3.11.2017Gündem
HGS ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır HGS online ceza ödeme

HGS ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır? HGS online ceza ödeme

HGS ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır sorusu milyonlarca araç sahibi vatandaş tarafından araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Köprü ve bölge geçişlerinde kullanılan HGS gişelerinde ihlal yapılıp yapılmadığını merak eden vatandaşlar kolay cezalarını sorgulayabiliyor. Peki, HGS ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır?

1.11.2017Gündem
Trafik cezası sorgulama işlemi nasıl yapılır EGM ceza sorgulama

Trafik cezası sorgulama işlemi nasıl yapılır? EGM ceza sorgulama

Trafik cezası sorgulama işleminin nasıl yapılacağı yüz binlerce araç sahibi vatandaş tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. EGM tarafından trafik cezanızı sorgulama işlemi artık çok kolay. Peki, Trafik cezası sorgulama işlemi nasıl yapılır?

1.11.2017Gündem
E-Devlet trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır (Plaka ile ceza sorgulanır mı)

E-Devlet trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır? (Plaka ile ceza sorgulanır mı?)

Trafikte kurallarına uyulmadığı takdirde kesilen trafik cezalarını sürüler özellikle gelen kamera sistemleri ve gelişen teknoloji ile internet ortamında sorgulamalar yaparak kontrol ediyor. Bu sorgulamalar arasında ise en yaygın olanı E-Devlet'ten trafik ceza sorgulama işlemi oluyor. Peki E-Devlet trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılıyor? İşte detaylar

27.10.2017Gündem
Trafik cezası sorgulama işlemi nasıl yapılır

Trafik cezası sorgulama işlemi nasıl yapılır?

Trafik cezası sorgulama işleminin nasıl yapılacağı yüz binlerce araç sahibi vatandaş tarafından merakla sorgulanan konular arasında yer alıyor. EGM trafik cezası sorgulama işlemiyle, trafik cezalarınızı kolayca sorgulayabilirsiniz.

25.10.2017Gündem
HGS bakiye ve geçiş ihlali sorgulama işlemi nasıl yapılır e-Devlet bakiye sorgulama sayfası

HGS bakiye ve geçiş ihlali sorgulama işlemi nasıl yapılır? e-Devlet bakiye sorgulama sayfası

HGS bakiye ve geçiş ihlali sorgulama işleminin nasıl yapılacağı yüz binlerce araç sahibi vatandaş tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. HGS bakiye sorgulamak için; e-devlet, PTT, telefon ve bankalar HGS sorgulama işlemlerinize aracılık eder. Bunların hiçbirine gerek kalmadan bankalara verilecek otomatik ödeme talimatı ile de bakiyenin yetersiz kalması durumunun önüne geçilebilir. Peki, HGS bakiye ve geçiş ihlali sorgulama işlemi nasıl yapılır?

17.10.2017Gündem
HGS ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır HGS geçiş ihlali sorgulama

HGS ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır? HGS geçiş ihlali sorgulama

Köprü ve otoyollarda uygulanan HGS-OGS geçiş sistemi bazı durumlarda araç sahiplerinin aklının karışmasına sebep oluyor. Bunlardan en başta geleni HGS-OGS gişelerinden geçiş sonrasında limit olmaması. Banka ve PTT hesapları ile yönetilebilen hızlı geçiş sistem hesaplarında para olmaması durumunda kaçak geçiş mi sayıldığı yoksa hesabın sadece eksiye mi düştüğünü öğrenmek için araç sahipleri çoğu zaman HGS-OGS ceza sorgulama işlemine ihtiyaç duyuyor. Peki HGS-OGS ceza sorgulama nasıl yapılıyor?

24.05.2017Gündem
Trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır Plaka ile trafik ceza sorgulama

Trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır? Plaka ile trafik ceza sorgulama

Araç sahiplerinin sıkça sorguladığı trafik ceza işlemleri hakkında detaylı bilgiler merak ediliyor. Plaka numarası ile trafik ceza sorgulamanın mümkün olduğu yeni sistemde, trafik ceza sorgulamalarınızı online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Peki trafik ceza sorgulama işlemleri nasıl yapılır?

24.05.2017Gündem
HGS kaçak geçiş sorgulama nasıl yapılır

HGS kaçak geçiş sorgulama nasıl yapılır?

HGS cezası, kaçak geçiş sonucunda verilmektedir. Online olarak HGS ceza sorgulama işlemleri yapılabilir. HGS geçiş ihlali yani kaçak geçişleri sorgulama ve HGS bakiye sorgulayıp öğrenmek için PTT kurumlarından yapabilirsiniz ve arycıa PTT online işlemlerden de HGS kaçak geçiş şüpheniz varsa sorgulayabilirsiniz. HGS kaçak geçiş sorgulama ve HGS bakiye sorgulamak için ilgili kurumun müşteri hizmetleride size bu konuda yardımcı olabilir. Peki HGS kaçak geçiş sorgulama işlemi nasıl yapılıyor?

4.04.2016Kelebek
HGS ceza sorgulama nasıl yapılır

HGS ceza sorgulama nasıl yapılır?

Araç sahiplerinin en çok yaptığı aramalardan biri köprü ve otoyollarda bulunan gişelerden kaçak geçiş yapma durumunda ne yapılması gerektiği oluyor. HGS-OGS gişelerinden kaçak geçiş yaptığınız takdirde bunu nasıl sorgulayabilirsiniz. İnternetten HGS -OGS sorgulamaları nasıl gerçekleşiyor? İşte bu konuda tüm merak edilen HGS - OGS sorgulamaları

28.03.2016Gündem
Trafik ceza sorgulama nasıl yapılır

Trafik ceza sorgulama nasıl yapılır?

Araç sahiplerinin internette en çok ardığı şeylerden biri olan araç sorgulama işlemi nasıl yapılır? EGM yani Emniyet Genel Müdürlüğü'nün sitesinden Trafik ceza sorgulama dahil bir çok sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.  Ancak bu sistemden trafik cezası sorgulama yapabildiğiniz gibi ödeme yapamıyorsunuz. Peki Trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır işte detaylar

28.03.2016Gündem
Trafik ceza borcu sorgulaması ve trafik cezası itirazı nasıl yapılır

Trafik ceza borcu sorgulaması ve trafik cezası itirazı nasıl yapılır?

Araç sahibi olan vatandaşların trafik cezası sorgulama ve ödeme işlemlerini sıklıkla takip etmesi gerekmekte. Öte yandan bazı durumlarda vatandaşların trafik cezasına itiraz etmesi de söz konusu olabilmekte. Peki, trafik cezası sorgulama ve ödeme işlemleri nasıl yapılır? Trafik cezası itirazı için neler yapılması gerekmektedir? GİB vergi hesaplama ve ödeme işlemleri nasıl gerçekleştirilir? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

18.03.2016Gündem
e-Devlet ile HGS ceza sorgulama

e-Devlet ile HGS ceza sorgulama!

Sürücüler tarafından sıklıkla kullanılan Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) ile alakalı işlemler online olarak gerçekleştirilebilmektedir. e-Devlet üzerinden gerçekleştirilebilen HGS işlemlerinin yanı sıra PTT sistemi ile de HGS işlemleri yapılmaktadır. Peki, HGS bakiye sorgulaması nasıl yapılır? HGS ceza sorgulama işlemleri nasıl gerçekleştirilir? e-Devlet ile geçiş ihlali sorgulaması nasıl yapılır? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

16.03.2016Gündem
MTV ve araç vergi borcu sorgulama

MTV ve araç vergi borcu sorgulama!

Günümüzde internet teknolojilerin gelişmesiyle beraber Gelir İdaresi Başkanlığı’nın internet vergi dairesi web sayfası üzerinden vergi borcu sorgulama ve ödeme gibi işlemler gerçekleştirilebiliyor. Online vergi ödemesi nasıl yapılır? İşte detaylar…

15.03.2016Gündem