MENÜ
Arşiv

Ceren Damar

Ceren Damar ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ceren Damar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 118 Ceren Damar haberi bulunmuştur.

Ceren Damar Haberleri

O bizim de evladımız

O bizim de evladımız

BAYRAKLI’da oturan Ayşe-Bünyamin Demirel’in 2005’te doğan oğulları Hasan Hüseyin, 5 yaşındayken aniden rahatsızlandı.

17.10.2013Ege
Biri gerçek diğeri kalbinin annesi

Biri gerçek diğeri kalbinin annesi

İzmir’de iki yıl önce, kalp nakliyle yaşama tutunan 8 yaşındaki Hasan Hüseyin Demirel, sünnet oldu.

17.10.2013Sağlık
Osmaniyede saldırı: 2 polis şehit

Osmaniye'de saldırı: 2 polis şehit

Osmaniye'de teröristler tarafından düzenlenen saldırıda 2 polis memuru şehit oldu. Çatışmada bir terörist öldürüldü.Şehit polislerin isimlerinin Mersin’in Silifke ilçesi nüfusuna kayıtlı 49 yaşındaki Mehmet Ali Ünal ve Malatya nüfusuna kayıtlı 35 yaşındaki Vahap Alagöz olduğu açıklandı.

28.10.2011Gündem
Yaşama küsen Hüseyin: Merhaba ikinci yaşam

Yaşama küsen Hüseyin: Merhaba ikinci yaşam

Bayraklı’da Ayşe-Bünyamin Demirel’in evine önce Ayşe (11), sonra da Hasan Hüseyin (7) renk kattı.

20.08.2011Ege
Ödemiş’ten Van’a kolilerce kitap

Ödemiş’ten Van’a kolilerce kitap

Ege Üniversitesi Ödemiş Meslek Yüksekokulu öğrencileri Yusuf Duman, İbrahim Kartal, Cihan Polat, Cihan Telek, Uğur Sandalı, Sevgi Gürsel, M.Emin Özel, Seda Damar, Mahir Damar, Lütfü Akay, Anıl Taş, Ceren Yakut, Hatice Kaçar ve Dilan Yüce, geçen eylül ayında “Küçük Adımlar Büyük Umutlar” adıyla proje başlattı.

21.05.2011Ege
Cizre saldırısında 3 gözaltı

Cizre saldırısında 3 gözaltı

ŞIRNAK’ın Cizre İlçesi’nde önceki akşam silahlı saldırıda yaralanan Uzman Çavuş Mehmet Çelikel ile eşi Sema Çelikel, Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi’ne sevk edildi.

4.05.2010Gündem
Cizredeki saldırıyla ilgili üç kişi gözaltına alındı

Cizre'deki saldırıyla ilgili üç kişi gözaltına alındı

ŞIRNAK'ın Cizre İlçesi'nde dün gece yoldan geçen bir çocuğun yaşamını yitirdiği ve uzman çavuş Mehmet Çelikel ile eşi ve iki kızının yaralandığı saldırının ardından ilçede geniş kapsamlı operasyon başlatıldı. Operasyon kapsamında BDP eski Cizre İlçesi Başkanı Mehmet Tunç ile 3 kişi gözaltına alındı. Saldırı sırasında yoldan geçerken kurşunlara hedef olup yaşamını yitiren 14 yaşındaki Erdal Bağata, bugün toprağa verilecek.

4.05.2010Gündem
Genç yüzücüler madalyaya doymadı

Genç yüzücüler madalyaya doymadı

BALKAN Gençler Yüzme Şampiyonası, Çanakkale Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu'nda başlarken, yüzücülerimiz ilk gün fırtına gibi esti.

6.05.2009Spor
Tüp bebeğe kalp ameliyatı

Tüp bebeğe kalp ameliyatı

Prematüre olarak 1.5 kilogram ağırlığında dünyaya gelen bebeğin, Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Tıp Fakültesi'nde yapılan ameliyat ile kalbindeki açık damar onarıldı.

19.02.2009Gündem
Kalp-damar hastalıkları can alıyor

Kalp-damar hastalıkları can alıyor

TÜRK Kardiyoloji Derneği’nin Antalya’da düzenlenen ‘Kalbini Sev Kırmızı Giy’ kampanyasına katılan Prof.Dr. Selim Yalçınkaya, dünyada günde 120 uçak dolusu insanın, Türkiye’de ise her 2.5 dakikada 1 nsanın kalp-damar hastalıkları nedeniyle öldüğünü açıkladı.

17.02.2009Kelebek

Yazar Sonuçları