EKSTRA
MENÜ

Cemal Can

Cemal Can ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Cemal Can haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.160 Cemal Can haberi bulunmuştur.

Cemal Can Haberleri

Survivor kaptanlık oyunu bu kez şaşırttı İşte, Survivor kaptanlık oyununu kazanan isimler ve 125. bölüm fragmanı

Survivor kaptanlık oyunu bu kez şaşırttı! İşte, Survivor kaptanlık oyununu kazanan isimler ve 125. bölüm fragmanı

Survivor kaptanlık oyunu ile dün gece takımlar bir kez daha kuruldu. Bu yıl farklı bir strateji izleyen Acun Ilıcalı, dün oynanan oyun ile kaptanların bir kez daha belirlenmesini istedi. Her iki takım kaptanın da belirlenmesiyle takımlar bir kez daha kuruldu. Takım kaptanlıkları ile birlikte yarışmacı tercihleri ise şaşırttı. İşte, Survivor kaptanlık oyunu kazananları ve 125. yeni bölüm fragmanından detaylar

3.07.2020Televizyon
Survivorda Cemal Can ile Sercan Yıldırım yemeğe çıkınca Nisa... Demek oynuyormuş

Survivor'da Cemal Can ile Sercan Yıldırım yemeğe çıkınca Nisa... 'Demek oynuyormuş!'

Geçen hafta Survivor'da tarih yazıp üç dokunulmazlık kazanan Sercan Yıldırım, başlarda farklı hissettiği Nisa'nın elenmesine neden olurken son yaşananlar sonrası kafalar iyice karıştı.

3.07.2020Futbol
Son Dakika | Barcelonada bir devrin sonu Lionel Messiden güle güle

Son Dakika | Barcelona'da bir devrin sonu! Lionel Messi'den güle güle

Barcelona'da Lionel Messi bilmecesi... Katalan basını Messi'nin sözleşmesini yenilemeyeceğini yazarken bunun sebebini de açıkladı. İşte Messi ayrılığı için çok konuşulan iddia...

3.07.2020Futbol
Survivorda ödül oyununu hangi takım kazandı

Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor 2020'nin bu akşam ekranlara gelen 125. bölümünde oynanan iletişim ödül oyununda heyecanlı anlar yaşandı. Büyük ödülü duyan Survivor 2020 Kırmızı takım ve Mavi takım yarışmacıları çok sevindi. Kırmızı takım ve Mavi takım yarışmacıları aileleri ile görüşme için kıyasıya mücadele etti. Peki, Survivor'da iletişim ödül oyununu hangi takım kazandı?

3.07.2020Televizyon
Barışa şok sözler: SMSe güvenip meydan okuyor

Barış'a şok sözler: SMS'e güvenip meydan okuyor!

Yayınlanmaya başladığı ilk günden bu yana izleyicileri ekrana kilitleyen Survivor'da büyük finale günler kaldı. Elif, Berkan, Barış, Cemal Can, Yasin, Elif ve Sercan'ın son 6'ya kaldığı Survivor'da dün akşam ödül oyunu heyecanı vardı. İletişim ödülünü kazanan Cemal Can, Sercan ve Yasin 5 ay sonra aileleri ilk kez görüntülü konuştu. Survivor'In yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Yarışmacıların bireysel dokunulmazlık için mücadele edeceği yeni bölüme Sercan'ın çığlıkları damga vurdu. Survivor Panaroma'da ise Hakan Hatipoğlu, Barış'ı kızdıracak bir yorumda bulundu. İşte bu akşam Survivor'da yaşanacaklar...

4.07.2020Magazin
Survivorda Sercan Yıldırım şaşkına çevirdi Ada konseyinde...

Survivor'da Sercan Yıldırım şaşkına çevirdi! Ada konseyinde...

Dokunulmazlık oyununda tarihe geçen performans! Söylediği isim ise...

4.07.2020Futbol
Survivorda kim eleme adayı oldu Survivor eleme adayının dokunulmazlığı kazanan isim belirledi

Survivor'da kim eleme adayı oldu? Survivor eleme adayının dokunulmazlığı kazanan isim belirledi

Survivor'da haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Survivor 126. bölümde altı yarışmacı, haftanın ilk bireysel dokunulmazlık oyununda kıyasıya bir mücadele gösterdi. Survivor eleme adayının dokunulmazlığı kazanan isim belirledi. Peki, Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor'da kim eleme adayı oldu?

5.07.2020Televizyon
Son Dakika | Survivorda Cemal Can, Sercan Yıldırımın ismini söyleyince... Şok suçlama Nisa...

Son Dakika | Survivor'da Cemal Can, Sercan Yıldırım'ın ismini söyleyince... Şok suçlama! Nisa...

Survivor'a intikam konseyi damga vurdu. Tarih yazıp üst üste dokunulmazlıkları kazanan Sercan Yıldırım, konseyde şoku yaşarken Cemal Can için çok konuşulacak bir suçlama yapıldı.

5.07.2020Spor Arena
Survivor dokunulmazlığı kim aldı, 2. eleme adayı kim oldu İşte Survivor 2020 128. bölüm fragmanı

Survivor dokunulmazlığı kim aldı, 2. eleme adayı kim oldu? İşte Survivor 2020 128. bölüm fragmanı

Survivor eleme adayları her hafta yapılan dokunulmazlık oyunlarının ardından belli oluyor. Survivor 2020'nin ekranlara gelen 127. bölümünde 2. bireysel dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Birinci dokunulmazlık oyununu kazanan Sercan, Berkan'ın adını vermişti. Survivor'da haftanın ikinci dokunulmazlık ödülünü kazanan Cemal Can, eleme adayı olarak söylediği isimle şaşırttı. Dokunulmazlığı kazanan Cemal Can, ödüle Yasin ve Sercan'ı götürdü. Peki Survivor 2. eleme adayı kim oldu?

6.07.2020Televizyon
Survivor 3. eleme adayı kim oldu, Sercan kimin ismini söyledi İşte 6 Temmuz Survivor 2020 eleme adayları

Survivor 3. eleme adayı kim oldu, Sercan kimin ismini söyledi? İşte 6 Temmuz Survivor 2020 eleme adayları

Survivor'da 3. eleme adayı kim oldu? Survivor 2020 haftanın 3. dokunulmazlık mücadelesiyle 6 Temmuz Pazartesi akşamı ekranlara geldi. Survivor'un yayınlanan 128. bölümünde, bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacı eleme adayını seçti. Konseyde Survivor yeni sistemiyle ilgili açıklama yapan Acun Ilıcalı, bu hafta iki eleme olacağını ve Survivor büyük finalinin önümüzdeki hafta pazartesi ve salı günü olacağını söyledi. İşte, Survivor 3. dokunulmazlık oyununu kazanan isim ve 128. son bölümde Survivor eleme potasına giren yarışmacı..

6.07.2020Televizyon
Survivordan kim elendi 7 Temmuz 2020 Survivor SMS sıralamasıyla elenen isim şoke etti - İşte son ödülü kazanan takım

Survivor'dan kim elendi 7 Temmuz 2020? Survivor SMS sıralamasıyla elenen isim şoke etti - İşte son ödülü kazanan takım

'Survivor kim elendi?' Survivor'un 7 Temmuz Salı akşamı yayınlanan 129. son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Finale doğru geri sayım başlarken, Sercan, Berkan ve Yasin'in eleme potasında olduğu gecede, Survivor SMS sıralamasına göre bir isim konseyde elenen isim olarak açıklandı ve adaya veda etti. Heyecan dolu gecede adadan elenen isim büyük şaşkınlık yarattı. Survivor'da son kez oynanan ödül oyununda ise kazanan takım Dominik Cumhuriyeti'nin en popüler ve lüks otelinde konaklama fırsatı yakaladı. İşte, Survivor SMS sıralamasıyla elenen isim...

8.07.2020Televizyon
Mert Öcal: Cemal Canı şampiyon yapalım...Survivorda kim kimi destekliyor

Mert Öcal: Cemal Can'ı şampiyon yapalım...Survivor'da kim kimi destekliyor?

Survivor'a veda eden Mert Öcal, Cemal Can'ı şampiyon yapmak için harekete geçti...

8.07.2020Magazin
Ödül oyununu mavi takım kazandı

Ödül oyununu mavi takım kazandı

Survivor'da dün akşam ada konseyinden önce son ödül oyunu oynandı. Yasin, Cemal ve Sercan'ın olduğu mavi takım Barış, Berkan ve Elif'in olduğu kırmızı takımı 10-3 yendi ve katamaran ödülünü kazandı.Ödül alanından katamarana yüzerek giden yarışmacılar eğlenceli anlar yaşadı. Cemal Can'ın DJ'lik yaptığı katamaran da Yasin ve Sercan danslarıyla dikkat çekti. Birlikte yemek yiyen mavi takım ada konseyi öncesi stres attı.

8.07.2020Magazin
Survivorda yeni eleme adayı belli oldu... Son konsey öncesi Acun Ilıcalıdan yarışmacılara kritik soru

Survivor'da yeni eleme adayı belli oldu... Son konsey öncesi Acun Ilıcalı'dan yarışmacılara kritik soru!

Survivor'da büyük finale sayılı günler kaldı. Sercan'ın elenmesinin ardından Cemal Can, Barış, Berkan, Yasin ve Elif bir kez daha parkura çıkıp dokunulmazlık için mücadele etti. 5 yarışmacının ter döktüğü parkurun kazananı Cemal Can oldu. Dün akşam gerçekleşen ada konseyinde Cemal Can, eleme adayını belirledi. Konseyin en ilginç yanı ise yarışmacıların Acun Ilıcalı'nın "Şampiyon olabilir misiniz, kendinizde o gücü ve arkanızda o desteği görüyor musunuz?" sorusuna verdiği yanıtlar oldu. Cemal Can, eleme adayı olarak neden Sercan'ı gösterdiği konusuna da açıklık getirdi.

9.07.2020Magazin
Survivorda yeni eleme adayı belli oldu...

Survivor'da yeni eleme adayı belli oldu...

Survivor'da büyük finale sayılı günler kaldı. Sercan'ın elenmesinin ardından Cemal Can, Barış, Berkan, Yasin ve Elif bir kez daha parkura çıkıp dokunulmazlık için mücadele etti. 5 yarışmacının ter döktüğü parkurun kazananı Cemal Can oldu. Dün akşam gerçekleşen ada konseyinde Cemal Can, eleme adayını belirledi. Konseyin en ilginç yanı ise yarışmacıların Acun Ilıcalı'nın "Şampiyon olabilir misiniz, kendinizde o gücü ve arkanızda o desteği görüyor musunuz?" sorusuna verdiği yanıtlar oldu. Cemal Can, eleme adayı olarak neden Sercan'ı gösterdiği konusuna da açıklık getirdi.

9.07.2020Magazin
Survivorda eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı Survivor 131. yeni bölüm fragmanı

Survivor'da eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 131. yeni bölüm fragmanı

'Survivor eleme adayı kim oldu?' Büyük finale günler kala, Survivor'da bir kez daha dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Survivor 2020'nin 8 Temmuz Çarşamba akşamı ekranlara gelen 130. bölümünde, yarı final yarışmacıları parkurda dokunulmaz olmak için ter döktü. Barış bireysel dokunulmazlık oyununda bileğinden sakatlanarak oyuna devam edemeyeceğini söyledi. Cemal Can'ın galibiyetiyle sonuçlanan dokunulmazlık oyunu sonunda, konseyde bir isim eleme adayı olarak belirlendi. Peki, Survivor'da eleme adayı kim oldu? İşte, 'Survivor'da ilk eleme adayı' ve 131. yeni bölüm fragmanı...

9.07.2020Televizyon
Survivorda final dörtlüsü belli oldu... Elif, şaşırtan karar sonrası konuştu: Oyunun kuralı bu

Survivor'da final dörtlüsü belli oldu... Elif, şaşırtan karar sonrası konuştu: Oyunun kuralı bu!

Survivor'da final dörtlüsü belli oldu. Dün akşam ekrana gelen bölümde Elif, Berkan, Barış, Cemal Can ve Yasin dokunulmazlık oyunu için parkura çıktı. Cemal Can ve Berkan'ın finale kaldığı yarışta kazanan taraf Berkan oldu. Cemal Can önceki gün oynanan dokunulmazlık sonrası Elif'in adını vermişti. Berkan ise Cemal Can'ın adını vererek potayı belirledi. Elif'in veda ettiği gecede Acun Ilıcalı, Survivor'da bundan sonra yaşanacakları da anlattı. İşte Survivor'da yaşananlar...

10.07.2020Magazin
Survivorda bir isim elendi ve final dörtlüsü belli oldu...

Survivor'da bir isim elendi ve final dörtlüsü belli oldu...

Survivor'da final dörtlüsü belli oldu. Dün akşam ekrana gelen bölümde Elif, Berkan, Barış, Cemal Can ve Yasin dokunulmazlık oyunu için parkura çıktı. Cemal Can ve Berkan'ın finale kaldığı yarışta kazanan taraf Berkan oldu. Cemal Can önceki gün oynanan dokunulmazlık sonrası Elif'in adını vermişti. Berkan ise Cemal Can'ın adını vererek potayı belirledi. Elif'in veda ettiği gecede Acun Ilıcalı, Survivor'da bundan sonra yaşanacakları da anlattı. İşte Survivor'da yaşananlar...

10.07.2020Magazin
Survivor canlı yayında dokunulmazlık oyununu kim kazandı İşte Survivor 132. son bölüm ve günün kazananı

Survivor canlı yayında dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte Survivor 132. son bölüm ve günün kazananı

Sruvivor'da dokunulmazlığı alan isim araştırılan konular arasında yer alıyor. Survivor finali için geri sayım başladı. Büyük finale günler kala, Cemal Can, Berkan, Yasin ve Barış dörtlüsü, ikili eşleşmelerde kazanmak için performans sergiledi. Öte yandan Acun Ilıcalı açıklamasında Survivor finalinin nerede yapılacağını da duyurdu. İşte Survivor 132. son bölüm ve günün kazananı...

11.07.2020Televizyon
Survivor 2020de ilk yarı finalist belli oldu

Survivor 2020'de ilk yarı finalist belli oldu!

Şubat ayında başlayan Survivor mücadelesinde sona gelindi. Şampiyonun belirlenmesine günler kala yarışmacılar, finalist olabilmek için parkura çıktı. Dün akşam yayınlanan bölümünde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu canlı olarak ekrana geldi. İşte Suvivor'da yaşananlar!

11.07.2020Magazin
Survivorda sürat teknesi ile gezi

Survivor'da sürat teknesi ile gezi

Cemal Can'ın hız korkusu arkadaşlarını gülme krizin soktu. Ekip, gezi sonrası hatıra fotoğrafı çektirdi.

11.07.2020Magazin
Acun Ilıcalı’dan son dakika değişikliği... Survivorda neden eleme olmadı

Acun Ilıcalı’dan son dakika değişikliği... Survivor'da neden eleme olmadı?

Survivor 2020'de büyük finale sayılı günler kala dokunulmazlık heyecanı yaşandı. İlk dokunulmazlığı kazanan Berkan dün akşam 2. dokunulmazlığı Cemal Can'a kaybetti. Büyük heyecanın yaşandığı yarışmada Cemal Can 5-4 oyunu kazanarak dokunulmazlığın sahibi oldu. Merakla beklenen Survivor 2020 finali öncesi yarışmacılar duygularını paylaştı. İşte Survivor 2020'de öne çıkanlar...

12.07.2020Magazin
Survivorda kim elendi sorusu yanıtsız kaldı- 2020 Survivor ilk yarı finalist belli oldu

Survivor'da kim elendi? sorusu yanıtsız kaldı- 2020 Survivor ilk yarı finalist belli oldu

Survivor 2020'nin 11 Temmuz Cumartesi akşamı ekranlara gelen 133. bölümünde, dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Şampiyonun belirlenmesine günler kala yarışmacılar, finalist olabilmek için parkura çıktı. Dün akşam yayınlanan bölümünde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu canlı olarak ekrana geldi. Berkan - Yasin ve Cemal Can - Barış eşleşmesinin damga vurduğu son bölümde Acun Ilıcalı, dokunulmazlık oyununun uzaması nedeniyle sürenin yetmediğini söyleyerek, konseyde eleme olmayacağını açıkladı. Böylece 'Survivor'da kim elendi?' sorusu yanıtsız kaldı. Peki, 020 Survivor ilk yarı finalisti kim oldu?

12.07.2020Televizyon
Survivor yüzleşmede olay itiraf Sercan Yıldırım ve Cemal Can o gün...

Survivor yüzleşmede olay itiraf! Sercan Yıldırım ve Cemal Can o gün...

'Yasin uyuduktan sonra yalnız kaldığımızda...'

12.07.2020Futbol
Survivorda kim elendi Survivorda elenen isim belli oldu

Survivor'da kim elendi? Survivor'da elenen isim belli oldu!

Survivor'da kimin elendiği araştırılıyor. TV 8'de ekrana gelen yarışmada final için geri sayım başladı. Ünlüler ve Gönüllüler konseptiyle sezona başlayan gelen Survivor'da halk oylaması ve SMS sonuçlarına göre elenen yarışmacı netleşti. 12 Temmuz Pazar akşamı yapılan konseyde yarışmaya veda eden ismin kim olduğu Acun Ilıcalı tarafından duyuruldu. İşte finale kalan isimler ve elenen isim...

13.07.2020Televizyon
Son dakika... Survivorda finale kalan 3 isim belli oldu... Aycanın sorusu sosyal medyayı salladı

Son dakika... Survivor'da finale kalan 3 isim belli oldu... Aycan'ın sorusu sosyal medyayı salladı!

Şubat ayında başlayan Survivor 2020'de sona gelindi. Şampiyonu öğrenmeye saatler kala, son konsey için Acun Ilıcalı Dominik'ten canlı yayın yaptı. Cemal Can'ın dokunulmazlığı aldığı yarışta Yasin, Berkan ve Barış sms oylamasına çıktı. Büyük oylama sonucu İstanbul'a gitmeye hak kazanan 3 yarışmacı belli oldu. İşte bu akşam Survivor'da yaşananlar...

13.07.2020Magazin
Survivor finalistleri Barış, Yasin ve Cemal Can Acun Ilıcalının uçağı ile Türkiyeye döndü. Cemal Candan ünlü sunucuya şaşırtan soru

Survivor finalistleri Barış, Yasin ve Cemal Can Acun Ilıcalı'nın uçağı ile Türkiye'ye döndü. Cemal Can'dan ünlü sunucuya şaşırtan soru!

Şubat ayında başlayan Survivor 2020'de sona gelindi. Dün akşam son kez gerçekleşen konseyde finalistler belli oldu. Barış, Yasin ve Cemal Can, Acun Ilıcalı'nın uçağı ile Türkiye'ye döndü. Koronavirüs tedbirleri kapsamında getirilen maske zorunluluğu Cemal Can'ı zorladı.

13.07.2020Magazin
Survivor finalistleri Barış, Yasin ve Cemal Can Acun Ilıcalının uçağı ile Türkiyeye dönüyor...

Survivor finalistleri Barış, Yasin ve Cemal Can Acun Ilıcalı'nın uçağı ile Türkiye'ye dönüyor...

Şubat ayında başlayan Survivor 2020'de sona gelindi. Dün akşam son kez gerçekleşen konseyde finalistler belli oldu. Barış, Yasin ve Cemal Can, Acun Ilıcalı'nın uçağı ile Türkiye'ye doğru yola çıktı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında getirilen maske zorunluluğu Cemal Can'ı zorladı.

13.07.2020Magazin
5,5 ay sonra büyük buluşma... Babası Cemal Canın dizlerine kapandı Acun Ilıcalı açıkladı finale kalan 2 kişi kim

5,5 ay sonra büyük buluşma... Babası Cemal Can'ın dizlerine kapandı! Acun Ilıcalı açıkladı finale kalan 2 kişi kim?

11 ünlü, 11 gönüllü toplam 22 yarışmacının mücadele ettiği Survivor'da sona gelindi. 5,5 aylık maceranın şampiyonu yarın akşam yapılacak final ile belli olacak.İstanbul'daki finale katılmaya hak kazanan 3 kişi dün akşam Dominik'te gerçekleştirilen son konsey ile belirlendi. Berkan, yarışmaya veda eden son isim oldu. Şampiyonluk için mücadele edecek iki finalist belirlendi. İşte Survivor İstanbul finalinin ilk ayağında yaşananlar...

13.07.2020Magazin
Survivor Evrim Keklik kimdir nereli ve kaç yaşında İşte, elendiği tarih

Survivor Evrim Keklik kimdir nereli ve kaç yaşında? İşte, elendiği tarih!

Survivor Evrim Keklik, yarışmanın son haftalarında elenmesiyle birlikte hayallerine veda etmişti. Demeçleri ile dikkatleri üzerine çeken Survivor Evrim Keklik, yarışmanın finalinde şampiyonluk için mücadele veren Cemal Can ve Barış Murat Yağcı'yı destelemek için yerini aldı. Peki, Survivor Evrim Keklik kimdir nereli ve kaç yaşında? İşte, Survivor finalisti Barış Murat Yağcı ile arasının kötü olduğu bilinen Evrim Keklik hakkında merak edilen bazı bilgiler

14.07.2020Hayat
Survivor Ezgi Hocaoğlu kimdir nereli kaç yaşında

Survivor Ezgi Hocaoğlu kimdir nereli kaç yaşında?

Survivor Ezgi Hocaoğlu, yarışmada pek iyi performans gösterememesi nedeniyle elenerek veda etmişti. Yarışmanın final etabında şampiyon adaylarına destek vermek için Galataport'a gelen Ezgi Hocaoğlu, araştırılan isim olmaya başlandı. Peki, Survivor Ezgi Hocaoğlu kimdir nereli ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında merak edilen bazı bilgiler

14.07.2020Hayat
Survivor Cemal Can kimdir, kaç yaşında ve nereli Cemal Can Cansevenin biyografisi ve hayatıyla ilgili bilgiler

Survivor Cemal Can kimdir, kaç yaşında ve nereli? Cemal Can Canseven'in biyografisi ve hayatıyla ilgili bilgiler

Survivor finalistlerinden biri olan Cemal Can'ın hayatı bir kez daha gündeme geldi. Zorlu ada şartlarında başarılı bir performans sergileyerek son ikiye kalan Cemal Can, gerek duygusal yapısı gerekse diğer yarışmacılarla yaşadığı diyaloglarla dikkatleri üzerine çekti. Survivor 2020 yarışmasının dikkat çeken ismi Cemal Can, sosyal medya fenomeni Danla Bilic'in yakın arkadaşı olarak da gündeme gelmişti. Peki, Survivor Cemal Can kimdir, kaç yaşında ve nereli? Survivor finalisti Cemal Can hakkında bilgiler...

14.07.2020Televizyon
Survivor büyük ödülü ne kadar

Survivor büyük ödülü ne kadar?

Survivor 2020 büyük ödülü izleyenler tarafından merak ediliyor. Berkan’ın elenmesinin ardından son üçe kalan isimler Yasin, Cemal Can ve Barış olmuştu. Dün akşam yapılan SMS oylamasının ardından ise finalistler açıklandı. Yapılan oylama sonunda Survivor birincisi Cemal Can oldu. Peki, Survivor 2020 büyük ödülü ne kadar? İşte, ayrıntılar...

14.07.2020Televizyon
Survivor 2020 şampiyonu belli oldu

Survivor 2020 şampiyonu belli oldu

Survivor 2020 büyük finali İstanbul'da gerçekleşti. Büyük finalde SMS oylaması sonucunda en fazla oyu alan isim Cemal Can oldu. Survivor 2020 şampiyonluğuna adını yazdıran Cemal Can gözyaşlarına boğuldu.

14.07.2020Magazin
Survivor 2020 şampiyonu SMS ile belli oldu.. Survivoru kim kazandı Barış mı, Cemal Can mı İşte sezonun şampiyonu

Survivor 2020 şampiyonu SMS ile belli oldu.. Survivor'u kim kazandı? Barış mı, Cemal Can mı? İşte sezonun şampiyonu

Survivor yarışmasının sezon şampiyonu gelen SMS oyları ile açıklandı. Cemal mi şampiyon olacak yoksa Barış mı sorusu dün akşam gelen SMS'ler sonucunda açıklandı. Acun Ilıcalı, Galataport'da düzenlenen finalde şampiyon olan ismi anons etti.. İşte Survivor 2020 şampiyonu

15.07.2020Televizyon
Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Cansevenin ilginç isim hikayesi Fenerbahçe...

Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven'in ilginç isim hikayesi! Fenerbahçe...

Survivor 2020'de aylardır süren savaşın galibi Gönüllüler Takımı'ndan Cemal Can Canseven oldu. Performansıyla herkesin takdirini kazanan Cemal Can Canseven'in hikayesi ortaya çıktı. Meğer Canseven'in ismi Fenerbahçe'nin efsane isimlerinden Can Bartu'dan geliyormuş...

15.07.2020Futbol
Survivor 2020 şampiyonu kim oldu Barış ve Cemal Can finalinden galip gelen isim.. Kazananı SMS oyları belirledi

Survivor 2020 şampiyonu kim oldu? Barış ve Cemal Can finalinden galip gelen isim.. Kazananı SMS oyları belirledi

Survivor 2020 yarışmasının şampiyonu gelen SMS'ler ile belli oldu. Yarışmanın izleyenleri tarafından gönderilen oylar sonucu belirledi. Cemal Can mı, Barış mı Survivor şampiyonu olacak sorusu gece boyu en çok merak edilen konular arasında yer aldı. Galataport'ta yapılan final akşamı sonucunda Acun Ilıcalı Survivor'da 2020 şampiyonunu açıkladı.. İşte yarışmanın bu sezon kazananı ve alacağı ödül

15.07.2020Gündem
Cemal Can Canseven: Babam çok büyük bir Fenerbahçe taraftarı olduğu için Can ismini koymuşlar

Cemal Can Canseven: 'Babam çok büyük bir Fenerbahçe taraftarı olduğu için Can ismini koymuşlar'

Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven “babam çok büyük bir Fenerbahçe taraftarı olduğu için Can ismini koymuşlar.” diyerek Fenerbahçe'ye olan yakınlığını dile getirdi.

15.07.2020Diğer
Danla Biliç kimdir, boyu ve kilosu kaç

Danla Biliç kimdir, boyu ve kilosu kaç?

Danla Biliç, Cemal Can'ın Survivor 2020'nin şampiyonu olmasıyla birlikte sosyal medya üzerinden araştırılan isim olmaya başladı. Video paylaşım sitesi Youtube ve sosyal medya platformları sayesinde ünlenen Danla Biliç, yakın arkadaşı Cemal Can'ın şampiyonluk kutlamalarında hazır bulundu. Arkadaşını destekleyen Danla Biliç, ekran başındaki pek çok izleyici tarafından boy ve kilo bilgileri ile gündemde yer aldı. Peki, Danla Biliç kimdir, boyu ve kilosu kaç? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

15.07.2020Hayat
Survivor Cemal Can kimdir Survivor 2020 şampiyonu Cemal Canın ilginç isim hikayesi

Survivor Cemal Can kimdir? Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can'ın ilginç isim hikayesi!

Survivor Cemal Can'ın hayatı şampiyonluk açıklamasıyla birlikte bir kez daha gündeme geldi. Halk oylamasıyla Cemal Can Canseven, Survivor 2020'nin şampiyonu oldu. Gerek performansıyla gerekse arkadaşlarıyla yaşadığı diyaloglarla herkesin takdirini kazanan Cemal Can Canseven'in isim hikayesi ortaya çıktı. Peki, Survivor Cemal Can kimdir, yaşı kaç? 2020 Survivor Şampiyonu Cemal Can Canseven'in hayatıyla ilgili bilgiler...

15.07.2020Televizyon
Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven rekor kırdı... Tam 14 kat arttı

Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven rekor kırdı... Tam 14 kat arttı!

11 ünlü, 11 gönüllü toplam 22 yarışmacının mücadele ettiği Survivor final yaptı. 5,5 aylık maceranın şampiyonu dün akşam gerçekleştirilen görkemli bir final ile belli oldu. Cemal Can, Barış ile çıktığı SMS oylamasından galip olarak ayrıldı. Survivor finali sosyal medyada da büyük yankı buldu. Final #Survivor2020 hashtag'i ile uzun süre TT listesinin ilk sırasında yer aldı. Survivor, yarışmacıların sosyal medya hesaplarındaki takipçi sayılarını da zirveye taşıdı. 2020 şampiyonu Cemal Can, takipçi sayısını 3 milyon 150 bin arttırarak bir rekora imza attı.

15.07.2020Magazin
Yusuf Karakaya kimdir, nereli Survivor 2019 şampiyonu Yusuf Karakaya’nın hayatı...

Yusuf Karakaya kimdir, nereli? Survivor 2019 şampiyonu Yusuf Karakaya’nın hayatı...

Survivor 2019 şampiyonunun kim olduğu araştırılan konular arasında yerini aldı. 2020 yılı yarışmasında final heyecanının yaşanmasının ardından 2019 şampiyonu ile ilgili araştırmalar hızlandı. Geçtiğimiz yılın yarışmanın birincisi Yusuf Karakaya olmuştu. İşte 2 Ekim 1994 tarihinde dünyaya gelen Karakaya ile ilgili bilgiler…

15.07.2020Televizyon
Acun Ilıcalıyı çıldırtan Survivor iddiası...Hemen cevap verdi

Acun Ilıcalı'yı çıldırtan Survivor iddiası...Hemen cevap verdi

Survivor finalinin ardından Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can oldu. İkinci olan yarışmacı Barış Murat Yağcı'yı destekleyenler, sosyal medyada SMS oy sonuçlarıyla ilgili iddia ortaya attı. Ortaya atılan sahte noter sonucu belgesinde, Barış'ın SMS sonuçlarının daha fazla olduğu iddia edildi. Acun Ilıcalı, sosyal medyada yer alan iddialarla ilgili Twitter adresinden açıklama yaptı. İşte, Acun Ilıcalı'nın konuyla ilgili yaptığı paylaşım...

15.07.2020Televizyon
Survivor şampiyonu kim oldu, birinci ne kazandı İşte 2020 Survivor kazananı ve final bölümünde yaşananlar

Survivor şampiyonu kim oldu, birinci ne kazandı? İşte 2020 Survivor kazananı ve final bölümünde yaşananlar

2020 Survivor büyük finali 14 Temmuz gecesi yapıldı ve sezonunun şampiyonu açıklandı. Galataport İstanbul'da düzenlenen Survivor 2020 finalinde canlı SMS oylamasına göre, şubat aynda başlayan yarışmanın kazananı belli odu. Peki, Surivivor 2020'nin şampiyonu Survivor Barış mı yoksa Survivor Cemal Can mı oldu? Survivor birincisi ne kazandı? İşte 2020 Survivor kazananı final bölümünde nefeslerin kesildiği o anlarda yaşananlar...

15.07.2020Kelebek
Son Dakika | Hollanda, Survivor finalinde Acun Ilıcalının o sözlerini konuşuyor Bomba transferi...

Son Dakika | Hollanda, Survivor finalinde Acun Ilıcalı'nın o sözlerini konuşuyor! Bomba transferi...

Survivor 2020'da tarihe geçen sezonun ardından şampiyon Cemal Can Canseven oldu. Finalde Barış'a SMS üstünlüğü kuran Cemal Can tarihe geçen yılın kazananı olurken Acun Ilıcalı'nın açıklamaları sonrası gündem bir anda değişti.

16.07.2020Futbol
Son Dakika Haberleri | Survivor 2020 finalinin ardından ortaya çıktı Meğer 2009da...

Son Dakika Haberleri | Survivor 2020 finalinin ardından ortaya çıktı! Meğer 2009'da...

Survivor 2020'de şampiyonluğa ulaşan Cemal Can Canseven'in isminin Fenerbahçe efsanesi Can Bartu'dan geldiğinin ortaya çıkmasının ardından artık gözler diğer yarışmacılara ve hangi takımı tuttuklarına çevrildi.

16.07.2020Futbol
Nisa Bölükbaşı: Tarkan beni takipten çıkardı

Nisa Bölükbaşı: Tarkan beni takipten çıkardı

Sosyal medya hesabından çok az kişiyi takip eden Tarkan'ın, Survivor yarışmacılardan Nisa Bölükbaşı'yı takip etmeye başlaması dikkat çekmişti.

16.07.2020Magazin
Cemal Can Canseven kimdir, kaç yaşında İşte Survivor 2020 şampiyonu Cemal Canın hayatı

Cemal Can Canseven kimdir, kaç yaşında? İşte Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can'ın hayatı

Survivor 2020 şampiyonu bu akşam canlı yayına konuk olacak. Şampiyonluk Hikayesi için 16 Temmuz Perşembe günü yayınlanacak. İzleyiciler Survivor Cemal Can kimdir, kaç yaşında sorularını araştırmaya başladılar. İşte 25 Mayıs 1996 yılında dünyaya gelen Cemal Can Canseven’in hayatı ile ilgili bilgiler…

16.07.2020Televizyon
Survivor Nisadan Tarkan yorumu: Olayları gördü, takipten çıktı

Survivor Nisa'dan Tarkan yorumu: Olayları gördü, takipten çıktı

Survivor 2020, tarihinin en çok izlenen ve konuşulan yarışması oldu bu yıl... Survivor final gecesinin ertesi günü yarışmacılar ve Acun Ilıcalı barbekü partisinde buluştu. Cemal Can Canseven’in şampiyon olduğu yarışmada konuşulan isimler bir hayli fazla... Survivor’a damga vuran isimlerden Barış Murat Yağcı, Berkan Karabulut, Nisa Bölükbaşı, Mert Öcal, Evrim Keklik, Sercan Yıldırım ve Yasin Obuz sıcağı sıcağına hurriyet.com.tr’de Ferit Ömeroğlu’na konuştu.

16.07.2020Magazin

Yazar Sonuçları

Ve bitti...

Hayatımızın en uzun programı oldu resmen.

16.07.2020