MENÜ

Canlı bomba

Canlı bomba ile ilgili tüm haberleri, son dakika Canlı bomba haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Canlı bomba haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 5.588 Canlı bomba haberi bulunmuştur.

Canlı bomba Haberleri

Canlı bomba paniği: Üniversiteli genç ortalığı karıştırdı

Canlı bomba paniği: Üniversiteli genç ortalığı karıştırdı

GAZİANTEP’ten Kahramanmaraş’a giden yolcu minibüsüne binen üniversite öğrencisi Ercüment Y., ’Canlı bomba’ olması için vücuduna iğne yapılıp hipnoz edildiğini öne sürüp kendisine yardım edilmesini istedi. Minibüste korkuya yol açan ve polisin herhangi bir suç unsuru bulmadığı Ercüment Y., gözaltına alındı.

26.11.2017Gündem
İstanbulda AVMye bomba yerleştiren teröristlerin kayıp çocukları bulundu

İstanbul'da AVM'ye bomba yerleştiren teröristlerin kayıp çocukları bulundu

İstanbul-Bayrampaşa’daki bir AVM’nin otoparkında bombalı araç ve canlı bomba yelekleri ile yakalanan DEAŞ’lı teröristlerin kayıp çocukları bulundu. AVM’ye saldırı için bombaları hazırlayan İzmir doğumlu 36 yaşındaki Can Yenil’in ise aynı zamanda Alman vatandaşı olduğu öğrenildi.

25.11.2017Gündem
Ankara Garı bombacılarının alana giriş anı kamerada

Ankara Garı bombacılarının alana giriş anı kamerada

Ankara Garı önünde 10 Ekim 2015'te gerçekleştirilen bombalı terör saldırısıyla ilgili açılan davanın dosyasına, DEAŞ üyesi canlı bombaların alana girdikleri anın görüntüleri girdi. Ankara Garı önünde 102 kişinin hayatını kaybettiği, yüzlerce kişinin yaralandığı bombalı terör saldırısıyla ilgili 36 kişinin yargılandığı dava Ankara 4. Ağır Ceza Mahkemesince görülüyor. Davanın dosyasına, bombalı terör saldırısını gerçekleştiren teröristlerin görüntüleri girdi. Görüntülerde, canlı bomba Yunus Emre Alagöz ile kimliği henüz belirlenemeyen ikinci canlı bombanın TBMM'nin Dikmen Kapısının bulunduğu kavşaktan yürüdükleri görülüyor.

22.11.2017Haber
Gar katliamında 102 kişiyi öldüren 2 canlı bombanın geliş görüntüleri

Gar katliamında 102 kişiyi öldüren 2 canlı bombanın geliş görüntüleri

10 Ekim 2015 yılında Ankara Tren Garı önünde 102 kişinin ölümüne neden olan saldırıyla ilgili 36 sanığın yargılandığı davanın 5’inci tur duruşmalarına bugün başlanacak. Dava dosyasına giren görüntülerde, 2 canlı bombanın o gün Ankara sokaklarında birçok noktada kameralar tarafından tespit edildiği ve mitingin yapıldığı alana girerek saldırıyı gerçekleştirdikleri görülüyor.

22.11.2017Gündem
Büyük şüphe: O DEAŞlılar konvoyda mıydı

Büyük şüphe: O DEAŞ'lılar konvoyda mıydı

Suriye’nin Rakka kentinden terör örgütü YPG’nin anlaşarak tahliye ettiği DEAŞ’lı teröristler arasında Türkiye’nin en çok arananlar listesinin kırmızı kategorisindeki iki kritik ismin de olduğu iddia edildi. Diyarbakır, Suruç ve Ankara Gar saldırılarının talimatını veren ‘DEAŞ emiri’ İlhami Balı ile ‘Dokumacılar’ grubunun elebaşı Mustafa Dokumacı’nın da tahliye edilenler arasında olabileceği değerlendiriliyor.

19.11.2017Gündem
Aydında gergin anlar... Bir anda ortalık karıştı

Aydın'da gergin anlar... Bir anda ortalık karıştı

Aydın'ın Söke ilçesinde, FETÖ/PDY davası kapsamında tutuksuz yargılanan Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Seyit Yıldız, 10 Kasım töreni sonrası bir anda "Burada canlı bomba var. FETÖ bu ülkeyi işgal etseydi, halifeliği kaldırırdı" diye bağırdı. Paniğe ve gerginliğe yol açan Yıldız, polis tarafından Emniyet'e götürüldü.

10.11.2017Haber
Aydında 10 Kasım töreni sonrası gerginlik

Aydın'da 10 Kasım töreni sonrası gerginlik

Aydın'ın Söke ilçesinde, FETÖ/PDY davası kapsamında tutuksuz yargılanan Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Seyit Yıldız, 10 Kasım töreni sonrası bir anda "Burada canlı bomba var. FETÖ bu ülkeyi işgal etseydi, halifeliği kaldırırdı" diye bağırdı. Paniğe ve gerginliğe yol açan Yıldız, polis tarafından Emniyet’e götürüldü.

10.11.2017Gündem
Gergin anlar... Bir anda ortalık karıştı

Gergin anlar... Bir anda ortalık karıştı

Aydın'ın Söke ilçesinde, FETÖ/PDY davası kapsamında tutuksuz yargılanan Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Seyit Yıldız, 10 Kasım töreni sonrası bir anda  "Burada canlı bomba var. FETÖ bu ülkeyi işgal etseydi, halifeliği kaldırırdı" diye bağırdı. Paniğe ve gerginliğe yol açan Yıldız, polis tarafından Emniyet'e götürüldü.

10.11.2017Gündem
Canlı bombayım deyip kafe bastı Gerçek polis gelince ortaya çıktı

Canlı bombayım deyip kafe bastı! Gerçek polis gelince ortaya çıktı

Gaziantep'te kafeye giren bir kadın üzerinde bomba olduğunu söyleyerek, polis çağrılmasını istedi. Kafe işletmecisinin ikna çabalarının ardından gözaltına alınan kadının canlı bomba olmadığı ortaya çıkarken, psikolojik sorunları bulunan oğluna ulaşamadığı için bunu yaptığı ortaya çıktı.

9.11.2017Gündem
Kerkükde çifte saldırı

Kerkük'de çifte saldırı!

Irak'ın Kerkük şehrinde 2 intihar saldırısı gerçekleşti. Biri canlı bomba saldırısı olan olayda en az 5 kişi öldü.

5.11.2017Dünya
İstanbulu kana bulayacaklardı...Bombalar böyle taşınmış

İstanbul'u kana bulayacaklardı...Bombalar böyle taşınmış

Bayrampaşa’da bir AVM’de Deaş’a yönelik operasyonda ele geçen bomba yüklü otomobile, teröristler tarafından bombaların yüklenişini gösteren görüntüler ortaya çıktı.

2.11.2017Gündem
İstihbaratçıları dehşete düşüren detay: AVMnin dört ayrı noktasında...

İstihbaratçıları dehşete düşüren detay: AVM'nin dört ayrı noktasında...

İstanbul Bayrampaşa’da bir AVM’nin otoparkında bombalarla yakalanan DEAŞ’lılara yönelik operasyonun detayları netleşti. 56 bomba düzeneği, 67 bomba kalıbı, 4 canlı bomba yeleği ele geçirilirken, saldırının ayrıntıları istihbaratçıları dehşete düşürdü.

2.11.2017Gündem
Son dakika... Keşif görüntüleri ortaya çıktı

Son dakika... Keşif görüntüleri ortaya çıktı

Bayrampaşa'da AVM'de yakalanan DEAŞ terör örgütü üyelerinin hücre evlerinden ayrıldıktan sonra eylem yapacakları bölgelerde keşif yaptıkları anların fotoğrafları ortaya çıktı. Teröristlerin aracında bir çocuğun olduğu görülüyor.

1.11.2017Gündem
Bombalar AVM’deki mikrodalgadan çıktı

Bombalar AVM’deki mikrodalgadan çıktı

İstanbul’da bir AVM’nin otoparkındaki otomobil ve motosiklette ele geçen bombaların dışında polis, AVM’ye yerleştirilmiş içleri bomba dolu 4 mikrodalga fırın buldu. İki DEAŞ hücresinin üç aşamalı dehşet planları yaptığı iddia edildi. Buna göre teröristler önce fırınlardaki bombaları, ardından da AVM’nin otoparkında araçların içindeki bombaları patlatacaklardı. DEAŞ’lı teröristler son olarak ise canlı bomba yeleklerini giyerek yardım için toplananları katledeceklerdi.

30.10.2017Gündem
İşte bombacılar

İşte bombacılar

İstanbul'da bir AVM'nin otoparkında, bir otomobil ve motosiklette ele geçen bombalarla ilgili gözaltına alınan bombacı çiftin fotoğrafları ortaya çıktı. Bombacıların Türk asıllı Avusturya vatandaşı oldukları iddia edildi. DEAŞ bombacılarının Cumhuriyet Bayramı kutlamalarını hedef alacakları öne sürülmüştü.

29.10.2017Gündem
Gözaltı sayısı 143 oldu Peş peşe alınıyorlar

Gözaltı sayısı 143 oldu! Peş peşe alınıyorlar

Terör örgütü DEAŞ'a yönelik son iki günde 8 ilde düzenlenen operasyonlarda 143 şüpheli gözaltına alındı. Terör örgütleriyle etkin ve kararlı mücadelesini sürdüren güvenlik güçleri, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesi düzenlediği operasyonlarla terör örgütü DEAŞ'a büyük darbe vurdu.

29.10.2017Gündem
İstanbulda bombalı motosiklet de yakalanmış...

İstanbul'da bombalı motosiklet de yakalanmış...

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Bayrampaşa’da ele geçen bombalı araçla ilgili yazılı bir son dakika açıklaması yaptı. Açıklamada, bombalı araç dışında AVM otoparkında bombalı bir motosikletin de ele geçtiği bildirildi. Polisin yaptığı açıklamada 2 DEAŞ hücresinin çökertildiği belirtildi.

29.10.2017Gündem
Faciadan dönülmüş: Bombalı motosiklet de ele geçirildi

Faciadan dönülmüş: Bombalı motosiklet de ele geçirildi

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Bayrampaşa’da ele geçen bombalı araçla ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamada, bombalı araç dışında AVM otoparkında bombalı bir motosikletin de ele geçtiği bildirildi.

28.10.2017Gündem
9 soruda IŞİD

9 soruda IŞİD

Gazeteci İsmail Saymaz, dava dosyalarından yola çıkarak Türkiye’deki IŞİD’i inceledi. Nasıl örgütlendiler, telefon dinlemelerine ve takip edilmelerine rağmen neden durdurulamadılar, kanlı eylemlerini nasıl yaptılar? Hepsi ve daha fazlası Saymaz’ın ‘Türkiye’de IŞİD’ adlı kitabında.

Memurun sözleri uçağı karıştıdı Büyük panik

Memurun sözleri uçağı karıştıdı! Büyük panik

Erzurum- Ankara seferini yapan uçakta memur olduğu öğrenilen bir yolcunun, hostese 'canlı bomba' olduğunu söylemesi üzerine korkulu anlar yaşandı. Yolcu, polis tarafından uçaktan indirilerek, bagajlarıyla birlikte güvenlik kontrolünden geçirildi. Şaka yaptığını söyleyen yolcu, tutanak tutularak, yeniden uçağa alındı.

23.10.2017Gündem
Arka Sokaklar son bölümü ile büyüledi 453. yeni bölüm fragmanında Selin kurtuluyor mu

Arka Sokaklar son bölümü ile büyüledi! 453. yeni bölüm fragmanında Selin kurtuluyor mu?

Arka Sokaklar 453. yeni bölüm fragmanında Selin'in kurtarılması için hummalı bir çalışma gösteren Mesut ve arkadaşları, sonunda genç kıza ulaşmıştır. Suyun içerisinden çıkarılan Selin, Arka Sokaklar 453. yeni bölüm fragmanında yaşam savaşı vermektedir. İşte, son bölümün ardından merak edilen Arka Sokaklar 453. yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

14.10.2017Televizyon
Erdoğandan önemli açıklamalar... Bu minderden biz değil siz kaçacaksınız

Erdoğan'dan önemli açıklamalar... 'Bu minderden biz değil siz kaçacaksınız'

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu. Erdoğan konuşmasında İdlib harekatına da değinerek, "Bir gece ansızın gelebiliriz dedik ve bu gece bildiğiniz gibi silahlı kuvvetlerimiz İdlib’le ilgili şu anda operasyonunu başlattı" dedi.

13.10.2017Gündem

Yazar Sonuçları

‘Mahalle mahalle kapı kapı, tam saha!’

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan hemen her gün AK Parti’nin bir teşkilatıyla birlikte oluyor...

19.11.2017