EKSTRA
MENÜ

Can Yaman

Can Yaman haberleri sayfasında güncel ve son dakika Can Yaman hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 1.575 Can Yaman haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Can Yaman Haberleri

Dolunay dizisi oyuncuları ile araştırılmaya devam ediyor İlk bölüm yayınlandı

Dolunay dizisi oyuncuları ile araştırılmaya devam ediyor! İlk bölüm yayınlandı!

Dolunay dizisi oyuncuları, dizisi ilk bölümün ekrana gelmesiyle birlikte izleyicilerin ilgisini çekmeyi başardı. Yaz aylarının vazgeçilmezleri aşk dizilerinin arasında yerini alan Dolunay dizisi, oyuncuları ile merak konusu oldu. Can Yaman ve Özge Gürel gibi isimlerin baş rollerde yer aldığı Dolunay dizisi, oyuncuları ile araştırma konusu oldu. İşte, ilk bölümüyle dikkat çeken dizinin oyuncuları

4.07.2017Televizyon
Dolunay 2. bölüm fragmanı yayınlandı... O gece Ferit ve Nazlı arasında ne oldu

Dolunay 2. bölüm fragmanı yayınlandı... O gece Ferit ve Nazlı arasında ne oldu?

Dolunay 2. bölüm fragmanı kısa sürede izleyicileriyle buluştu. Kiraz Mevsimi dizisiyle yıldızı parlayan Özge Gürel’in profesyonel bir aşçı olmak isteyen Nazlı’yı, İnadına Aşk ile tanınan Can Yaman’ın ise aşka küsmüş bir adam olan Ferit’i canlandırdığı Dolunay yeni bölüm fragmanına merak uyandıran detaylar damga vurdu. Peki O gece Ferit ve Nazlı arasında ne oldu? Dolunay 2. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti detayda...

6.07.2017Televizyon
Yaz dizilerinin fenomen çiftleri

Yaz dizilerinin fenomen çiftleri

İsimleri bir hashtag’le birleşen ‘HakNaz’lar, ‘NazFer’ler coşkulu kalplerin ilacı haline geldi bile... Yeni dizilerin genç âşıkları soluk geçen sezona hareketlilik getiriyor.

Dolunay yeni bölüm 2. fragmanında şaşırtan yakınlaşma

Dolunay yeni bölüm 2. fragmanında şaşırtan yakınlaşma

Dolunay 2. bölüm fragmanları kısa sürede izleyicileriyle buluştu. Renkli ve eğlenceli bir aşkın öyküsünü ele alan Dolunay'ın ilk bölümünde karakterleri tanıma fırsatı bulan izleyiciler, yeni bölüm fragmanlarıyla önemli ipuçları edindi. Ferit ve Nazlı birbirlerini farklı bir gözle görmeye başlarken; Deniz'in Nazlı'ya olan ilgisi de giderek artıyor. İşte Dolunay 2. bölüm fragmanları ve yeni bölüm özeti!

8.07.2017Televizyon
Dolunay dizisi oyuncuları kimler Dolunay oyuncu kadrosu ve karakterleri

Dolunay dizisi oyuncuları kimler? Dolunay oyuncu kadrosu ve karakterleri

Dolunay dizisinin oyuncuları ilk bölümün üzerinden günler geçmesine rağmen araştırılıyor. Türk filmi tadındaki sahneleriyle sosyal medya ya konu olan yeni Star Tv dizisi Dolunay’da Kiraz Mevsimi ile ünlenen Özge Gürel, İnatçı ve girişken bir ruha sahip olan Nazlı’ya; İnadına Aşk ile yıldızı parlayan Can Yaman ise çalışkan ve soğukkanlı bir iş adamı olan olan Ferit’i canlandırıyor. Peki Dolunay dizisi oyuncuları kimler? Dolunay oyuncu kadrosu ve karakterlerini derledik.

8.07.2017Televizyon
Dolunay dizisi ne zaman, hangi gün yayınlanıyor

Dolunay dizisi ne zaman, hangi gün yayınlanıyor?

Dolunay dizisi ne zaman, hangi gün yayınlanıyor sorusu, dizinin ilk bölümünü izleyenler tarafından sorgulanmaya başlandı. Ferit ile Nazlı arasındaki aşk ilişkisini konu alan Dolunay dizisi, yeni bölümleri ile gününde ve saatinde izleyicilerle buluşacak. Peki, Dolunay dizisi ne zaman ve hangi gün izleyicilerle buluşuyor? İşte, dizinin yayınlandığı gün ve detaylı bilgiler

8.07.2017Televizyon
Dolunay yeni bölüm 2. fragmanında sürpriz yakınlaşma

Dolunay yeni bölüm 2. fragmanında sürpriz yakınlaşma

Dolunay yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ekran macerasına kısa bir süre önce başlayan gençlik dizisi Dolunay 2. bölümünde Nazlı, Ferit’in hoşuna gitmese de yakın çevresindeki insanlarla dostluğunu ilerletmeyi sürdürüyor. Birbirlerini yanlış anlayan ikili arasındaki sürtüşme devam ederken; Deniz'in Nazlı'ya olan ilgisi artıyor. İşte, Dolunay 2. bölüm fragmanları ve özeti detayda!

10.07.2017Televizyon
Yaz dizileri sosyal medyayı da hareketlendirdi

Yaz dizileri sosyal medyayı da hareketlendirdi

Sezon dizilerinin yerini alan yaz dizileri ekranı hareketlendirirken, diziler arasındaki reyting savaşı hız kesmeden devam ediyor. Medya Takip Merkezi’nin (MTM) sosyal medya ölçümleme uygulaması DigiLUP, 3 – 9 Temmuz tarihlerinde yayınlanan dizilerin sosyal medyadaki hashtag reytinglerini ölçümleyerek, izlenme oranlarıyla karşılaştırdı. İşte araştırmanın detayları…

11.07.2017Televizyon
Dolunay dizisi oyuncuları kimlerdir

Dolunay dizisi oyuncuları kimlerdir?

Dolunay dizisi oyuncuları birçok izleyici tarafından oldukça merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Dolunay dizisi başladığı günden itibaren izleyicilere eğlenceli dakikalar yaşatmayı başardı. Yaz dizileri arasına iddialı giren Dolunay dizisinin oyuncu kadrosunda birbirinden renkli isimler bulunuyor. Peki, Dolunay dizisi oyuncuları kimlerdir?

11.07.2017Televizyon
Dolunay son bölümde şaşırtan final... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Dolunay son bölümde şaşırtan final... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dolunay yeni bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Kısa sürede dikkatleri üzerine çeken dizinin son bölümünde duygu yüklü sahneler vardı. Dolunay’ın 11 Temmuz tarihli bölümünde küçük Bulut'un anne ve babasını trajik bir şekilde kaybedişi dengeleri değiştirdi. Şimdi ise tüm gözler yeni fragmanda. Peki Dolunay son bölümü ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

12.07.2017Televizyon
Mert Yavuzcan Dolunay dizisine konuk oldu

Mert Yavuzcan 'Dolunay' dizisine konuk oldu

Başarılı oyuncu Mert Yavuzcan Star Tv ekranlarının yeni dizisi, ‘Dolunay’da iki bölüm konuk oyuncu olarak yer aldı.

13.07.2017Televizyon
Dolunay 3. bölüm fragmanı yayınlandı

Dolunay 3. bölüm fragmanı yayınlandı

Dolunay dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Özge Gürel ve Can Yaman'ın başrollerini paylaştığı yeni gençlik dizisi Dolunay'ın yayınlanan son bölümünde Nazlı, Ferit’in hoşuna gitmese de yakın çevresindeki insanlarla dostluğunu ilerletmeyi sürdürdü. Yanlış yaptığını anlayan Ferit ise soluğu Nazlı'nın kapısında aldı. Peki yeni bölümde neler olacak? Dolunay 3. bölüm fragmanı ve son bölümü kaçıranlar için kısa bir özet!

13.07.2017Televizyon
Dolunay dizisi oyuncuları kimdir

Dolunay dizisi oyuncuları kimdir?

Dolunay dizisi oyuncuları, yayınlanan her bölümün ardından araştırılmaya devam ediyor. Her geçen bölümde biraz daha farklı konuların ekrana geldiği Dolunay dizisi, oyuncuları ile de dikkat çekiyor. Diziyi yakından takip eden seyircilerin merakla araştırdığı konular arasında yer alan dizinin karakterleri, gündemdeki önemini kaybetmiyor. Peki, Dolunay dizisi oyuncuları kimdir? İşte, dizi hakkında detaylı bilgiler

25.07.2017Televizyon
Dolunay setinde neler oluyor

Dolunay setinde neler oluyor?

Dolunay dizisinin seti renkli anlara ev sahipliği yapıyor!

31.07.2017Televizyon
Dolunay 5. bölüm 2. fragmanında meraklandıran detaylar

Dolunay 5. bölüm 2. fragmanında meraklandıran detaylar

Dolunay dizisinin yeni bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Ferit ve Nazlı’nın eğlenceli görüntülerinin ön plana çıktığı Dolunay 5. bölüm 2. fragmanında Fatoş’un köşeye sıkıştığı anlar merak uyandırdı. Nazlı ile Ferit mutfak alışverişine çıkıyor, ikili arasındaki yakınlığın dozu artıyor. İşte Dolunay yeni bölümüne dair ilk detaylar!

31.07.2017Televizyon
Dolunay son bölüme öpüşme sahnesi damga vurdu... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Dolunay son bölüme öpüşme sahnesi damga vurdu... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dolunay dizisinin yeni bölüm fragmanı için heyecanlı bekleyiş başladı. Ferit ve Nazlı arasındaki yakınlaşmaların heyecan yarattığı son bölüm finaline öpüşme sahnesi damga vurdu. Şimdi ise tüm gözler Dolunay 8. bölümünde! Peki başrollerini Özge Gürel ve Can Yaman’ın başrollerini paylaştığı Dolunay’ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

16.08.2017Televizyon
Dolunayın bu sahnesi sosyal medyayı salladı

Dolunay'ın bu sahnesi sosyal medyayı salladı

Başrollerini Özge Gürel ile Can Yaman'ın paylaştığı 'Dolunay' 7. bölümü ile ekranlara geldi.

16.08.2017Televizyon
Nazlı ve Ferit duygularına engel olamıyor

Nazlı ve Ferit duygularına engel olamıyor

Başrollerini Özge Gürel ile Can Yaman'ın paylaştığı 'Dolunay' 7. bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde buzlar prensi Ferit Aslan daha fazla duygularına engel olamadı. Ferit ile Nazlı arasındaki yakınlaşma sosyal medyada ses getirdi.

16.08.2017Ekran
Dolunay 9. yeni bölüm fragmanı heyecanlandırdı

Dolunay 9. yeni bölüm fragmanı heyecanlandırdı

Dolunay dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Doruk, Nazlı ve Ferit’in sahnesiyle başlayan Dolunay 9. yeni bölüm fragmanına Nazlı’nı öpüşme itirafı damga vurdu. Peki ikili duygularıyla yüzleşecek mi? Yeni bölümde neler olacak? İşte Dolunay 9. yeni bölüm fragmanı ve son bölümü hatırlamak isteyenler için kısa bir özet!

24.08.2017Televizyon
Hukuk okudum ama...

Hukuk okudum ama...

Can Yaman, “Hangimiz Sevmedik” dizisinin finalinin üstünden çok geçmeden yeni bir projeyle ekranlara döndü. “Dolunay”daki rolüyle hayran kitlesini daha da genişleten Yaman, hakkında merak edilenleri BeStyle dergisine anlattı.

4.09.2017Magazin
Dolunay son bölümde gerçekleri öğrendi Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Dolunay son bölümde gerçekleri öğrendi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dolunay yeni bölüm fragmanı için araştırmalar başladı. Başrollerini Özge Gürel ve Can Yaman'ın paylaştığı Dolunay'ın dün akşam yayınlanan son bölümünde Ferit ve Nazlı'nın romantik anlarına tanık olan izleyiciler final sahnesiyle büyük bir şok yaşadı. Ferit, Asuman'ın yaptıklarından Nazlı'nın da haberdar olduğunu öğrendi. Şimdi ise gözler yeni bölümde. Peki Dolunay yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

20.09.2017Televizyon
Dolunay 13. yeni bölüm fragmanı: Nazlının gözyaşları

Dolunay 13. yeni bölüm fragmanı: Nazlı'nın gözyaşları

Dolunay yeni bölüm fragmanı yayınlandı, Ferit’in duygusal sözleri merak uyandırdı. Dolunay’ın son bölüm finalinde Ferit, Nazlı’nın kendisinden sakladığı gerçekleri öğrenmişti. Peki yeni bölümde Ferit ve Nazlı arasında neler olacak? Ferit, Nazlı’yı affedebilecek mi? İşte Dolunay 13. yeni bölüm fragmanı!

21.09.2017Televizyon
Dolunay 17. bölümü ne zaman... İşte yeni bölüm fragmanı

Dolunay 17. bölümü ne zaman?... İşte yeni bölüm fragmanı

Dolunay dizisinin 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Ferit ve Nazlı ilişkisine dair yeni ipuçları veren Dolunay'ın yeni fragmanında tarih detayı gözlerden kaçmadı. Dizinin yayın günü değiştirildi. Peki Dolunay dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

21.10.2017Televizyon
Can Yaman tek başına oturup saatlerce etrafı izlerdi

Can Yaman tek başına oturup saatlerce etrafı izlerdi

Kısmetse Olur yarışmasıyla adını duyuran Melis Buse Betkayan, 2. Sayfa programına konuk oldu.

23.10.2017Magazin
Özge Gürel kimdir Kaç yaşındadır

Özge Gürel kimdir? Kaç yaşındadır?

Özge Gürel kimdir sorusu birçok kişi tarafından en çok merak edilen ve araştırılan isimler arasında yer almaya başladı. Beyaz Show'un bu sezon yayınlanacak olan ilk bölüm konuklarından birisi olan Özge Gürel'in özel hayatı merak edilmeye başlandı. Peki, Özge Gürel kimdir? Kaç yaşındadır?

26.10.2017Televizyon
Galaya Yasmin damgası

Galaya Yasmin damgası

'Dünyanın En Güzel Kokusu 2' filminin galasına dekolteler damga vurdu.

2.11.2017Magazin
Fi dizisinin yeni sezon ilk bölüm fragmanı yayınlandı… Yeni sezon ne zaman

Fi dizisinin yeni sezon ilk bölüm fragmanı yayınlandı… Yeni sezon ne zaman?

Yeni sezon bölümleri merakla beklenen Fi ‘nin ilk bölüm fragmanı yayınlandı. İkinci sezonunda Çi ismiyle devam edecek olan Fi’nin 1. bölüm fragmanına Duru ve Can Yaman’ın yakınlaştığı görüntüler dikkat çekti. Yeni görüntülerle birlikte tarih araştırmaları da yoğunlaştı. Fi dizisinin yeni sezonu ne zaman?

6.11.2017Televizyon
İlay Erkök kimdir, kaç yaşındadır

İlay Erkök kimdir, kaç yaşındadır?

Son zamanların genç ve güzel oyuncularından İlay Erkök kimdir? Güneşi Beklerden dizisi ile oyunculuğa adım atan İlay Erkök aslen nereli ve kaç yaşında?

15.11.2017Televizyon
Dolunay izleyicilerine kötü haber Final mi yapıyor

Dolunay izleyicilerine kötü haber! Final mi yapıyor?

Ekran macerasına yaz sezonunda başlayan Dolunay dizisi final iddialarıyla gündeme geldi. İddialara göre başrollerini Can Yaman ile Özge Gürel'in paylaştığı gençlik dizisi 'Dolunay', ekrana görkemli bir bölümle veda edecek. Peki Dolunay ne zaman final yapacak?

12.12.2017Televizyon
Dolunay ne zaman final yapacak

'Dolunay' ne zaman final yapacak?

Başrollerini Can Yaman ile Özge Gürel'in paylaştığı Star TV dizisi 'Dolunay', ekrana veda edecek.

12.12.2017Televizyon
Fİ Çİ 5. bölüm fragmanı merak uyandırdı Fi yeni bölümü saat kaçta yayınlanacak

Fİ Çİ 5. bölüm fragmanı merak uyandırdı! Fi yeni bölümü saat kaçta yayınlanacak?

Fİ Çİ 5. bölüm fragmanıyla merak dozunu arttırdı. Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç ve Büşra Develi’nin başrollerini paylaştığı Fi’nin yeni sezon 5. bölümü bu akşam yayınlanacak. Yeni bölümde en çok merak edilen konu Özge'nin Duru'ya söylediklerini öğrenen Can Manay'ın yapacakları. Peki Fi yeni bölümü saat kaçta yayınlanacak?

14.12.2017Televizyon
Yağmur Ünaldan iddialara yanıt

Yağmur Ünal'dan iddialara yanıt

Yapımcılığını Yağmur Ünal'ın üstlendiği Dolunay 31 Aralık akşamı ekranlara veda edecek.

16.12.2017Televizyon
Dolunay 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Final için geri sayım başladı

Dolunay 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Final için geri sayım başladı

Dolunay büyük final öncesi sürprizlerle dolu 25. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Romantik komedi türündeki gençlik dizisi Dolunay'ın son bölümünde Ferit ve Nazlı boşanma noktasına kadar geldi. Hakan'ın tehditleri nedeniyle Ferit'den uzak duran Nazlı, geri adım atmadı ve ikili boşanmak üzere mahkemeye gitti. Peki ikili boşanacak mı? Bu sorunun yanıtı Dolunay 25. yeni bölümünde netleşecek.

17.12.2017Televizyon
Sebep ihanet mi Aşk bitti

Sebep ihanet mi? Aşk bitti

Başrollerini, Mehmet Günsür, Bige Önal, Timuçin Esen, Nejat İşler, Barış Yıldız, Hakan Kurtaş ve Ezgi Coşkun’un paylaştığı ‘Martıların Efendisi’ filminin galası dün akşam yapıldı.

21.12.2017Magazin
Bestemsu Özdemirden Oğulcan Engin açıklaması

Bestemsu Özdemir'den Oğulcan Engin açıklaması

Geçtiğimiz günlerde oyuncu meslektaşı Can Yaman'dan ayrılan Bestemsu Özdemir'in Oğulcan Engin'le birlikte olduğu iddia edildi. Bunun üzerine Özdemir açıklama yaptı.

25.12.2017Magazin
Dolunay yeni bölüm (final) fragmanı yayınlandı mı

Dolunay yeni bölüm (final) fragmanı yayınlandı mı?

Kısa bir süre sonra final yapacak olan Dolunay dizisinin son gelişmeleri hafızalardaki yerini korurken fragman araştırmaları başladı. Final öncesi son bölüm olan Dolunay 25. bölümüne Hakan’ın sözleri damga vurdu. Finalde Hakan- Ferit arasındaki arbedede silah patladı. Şimdi ise gözler yeni bölümde! Peki Dolunay final bölümü fragmanı yayınlandı mı?

26.12.2017Televizyon
Dolunay yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Finalde neler yaşanacak

Dolunay yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Finalde neler yaşanacak?

Dolunay dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı, final görüntüleri ortaya çıktı. Yaz sezonunda ekran macerasına başlayan romantik komedi türündeki Dolunay 1 Ocak Pazar günü final bölümüyle ekranlara veda edecek. Yılbaşı akşam yayınlanacak olan final bölümünde ekran karşısındakileri sürpriz gelişmeler bekliyor. İşte Dolunay final bölümü fragmanı!

28.12.2017Televizyon
Dolunay dizisi neden yok, bitti mi

Dolunay dizisi neden yok, bitti mi?

Dolunay dizisinin Star Tv yayın akışında yer almaması kafalarda soru işareti bıraktı. Başrollerini Can Yaman ve Özge Gürel’in paylaştığı dizinin takipçileri, ‘Dolunay dizisi neden yok, bitti mi?’ sorusuna yanıt arıyor. İşte yaz dizisi olarak başlayan Dolunay’ın akıbeti.

7.01.2018Televizyon
Bestemsu Özdemir kimdir, kaç yaşında

Bestemsu Özdemir kimdir, kaç yaşında?

Can Yaman’dan ayrılan Bestemsu Özdemir, bu kez Çağatay Ulusoy ile anıldı. Meryem dizisinin kadrosunda yer alan Bestemsu Özdemir’in yaşı, eğitimi ve kariyeri gibi konular yeniden gündeme geldi. Peki Bestemsu Özdemir kimdir, kaç yaşında?

24.01.2018Magazin
Güzel başlayan yemek karakolda bitti Ünlü oyuncunun olaylı gecesi

Güzel başlayan yemek karakolda bitti! Ünlü oyuncunun olaylı gecesi

Can Yaman'ın güzel başlayan gecesi tatsız bitti.

26.01.2018Magazin
Selen Soyderden Can Yamana gönderme: Kimin ne olduğu çıkar ortaya

Selen Soyder'den Can Yaman'a gönderme: Kimin ne olduğu çıkar ortaya!

Bir dönem “Hangimiz Sevmedik” dizisinde Can Yaman'la başrolü paylaşan Selen Soyder'den eski rol arkadaşına gönderme.

26.01.2018Magazin
Bu ceza çok saçma

Bu ceza çok saçma

Seren Serengil, kendisi hakkında uzaklaştırma kararı aldıran Gülben Ergen’le ilgili konuşmaya devam ettiği için 3 gün hapis yatacak. Bu da Türkiye’de bir ilk olacak. Ne diyorsunuz bu işin hapishanelere kadar uzanmasına? Bu hapis cezası Seren’i “kahraman” yapar mı?

28.01.2018Magazin
Can Yaman olay yerinde

Can Yaman olay yerinde

Can Yaman, geçen hafta Bebek’teki Lucca adlı mekanda tartıştığı bir kadınla karakolluk oldu.

31.01.2018Magazin
Alara Bozbey kimdir  Ata Demirer’den ayrıldı mı

Alara Bozbey kimdir? Ata Demirer’den ayrıldı mı?

Alara Bozbey - Ata Atademirer çifti son günlerde sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlarla dikkat çekiyordu, ancak ikilinin o fotoğrafları karşılıklı olarak kaldırması ‘ayrılık’ iddialarını da beraberinde getirdi. Peki Alara Bozbey, Atademirer ayrıldı mı? Aslen Litvanyalı olan Alara Bozbey kimdir?

27.02.2018Magazin
Demet’in zor seçimi

Demet’in zor seçimi

Demet Özdemir’in “Erkenci Kuş”taki partnerleri belli oldu. Dizide iki kardeşin aşkı arasında kalmış bir genç kızı canlandıracak olan Özdemir, Birand Tunca ve Can Yaman ile birlikte kamera karşısına geçecek.

8.05.2018Magazin
Bizi neden çekiyorsun

Bizi neden çekiyorsun?

Can Yaman, geçen gece Bebek’te objektife takıldı.

21.05.2018Magazin
Bestemsu Özdemirin Engin Akyürek aşkı

Bestemsu Özdemir'in Engin Akyürek aşkı

Oyuncu Bestemsu Özdemir'in, ‘Kara Para Aşk’ dizisindeki eski rol arkadaşını adım adım takip ettiği iddia ediliyor.

22.05.2018Magazin

Yazar Sonuçları

Peşin peşin Altın Kelebek gıybetleri

10 Aralık’taki Pantene Altın Kelebek ödül törenini kaçırıyorum maalesef. Çünkü yurtdışında görevdeyim. Ama hiç istifimi bozmuyorum, katılsam aralarda/derelerde kimlerle ne dedikodu yapacaksam şimdiden peşin peşin paylaşıyorum... En üzücüden en neşeliye sıralama yaptım, haaa bir de yeni kategori ekledim: Altın Tırtıl! Büyüyünce Kelebek olacak ablası onlar...

4.12.2017

Lucca’da bir kadın-erkek kavgası

Perşembe gecesi saat 01.30 civarı. Lucca’ya doğru yürürken bir baktım mekanın önünde bir sürü polis.

26.01.2018

O saçma sapan insanlar kim

“Hayatımda ilk kez kendimle ilgili bir karar verdim, o da boşanmaktı.”

28.01.2018