EKSTRA
MENÜ

Camdaki Kız İzle

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 8 haberi bulunmuştur.

Camdaki Kız İzle Haberleri

Camdaki Kız 8. son bölümde Canadan Ferideye şok itiraf İşte Camdaki Kız son bölümde yaşananlar

Camdaki Kız 8. son bölümde Cana'dan Feride'ye şok itiraf! İşte Camdaki Kız son bölümde yaşananlar

Camdaki Kız 8. bölüm full izle ekranı internet platformundan yayınlandı. Kanal D'nin fenomen dizisi Camdaki Kız'ın 3 Haziran tarihli bölümünde Cana, Sedat'la ilişkisinin doğru olduğunu ve 7 yıldır Sedat'la birlikte olduğunu Feride'ye itiraf etti. Cana'nın bomba itirafı Camdaki Kız 8. son bölüme damga vururken, Koroğlu Ailesi'nin Feride'nin gizemli kişiliğinin peşinde olayları anlamaya çalışması dikkat çekti. Tüm bu gelişmelerin ardından Camdaki Kız son bölüm kesintisiz izleme ekranı erişime açıldı. İşte, Camdaki Kız 8. bölüm izle ekranı ve bu hafta son bölümde yaşananlar.

3.06.2021Televizyon
Camdaki Kız 7. bölümde şok gerçek: Nalan, Feridenin torunu İşte Camdaki Kız son bölümde yaşananlar

Camdaki Kız 7. bölümde şok gerçek: Nalan, Feride'nin torunu! İşte Camdaki Kız son bölümde yaşananlar

Camdaki Kız 7. bölüm full izle ekranı yayınlandı. Güçlü oyuncu kadrosu ve sıra dışı hikayesi ile izleyenlerden tam not alan Kanal D'nin fenomen dizisi Camdaki Kız'ın 27 Mayıs tarihli son bölümüne Nalan'ın Feride'nin torunu olduğu gerçeğinin ortaya çıkması damga vururken, Sema'nın geçmişte yaşadıkları izleyenleri şoke etti. Sedat'la Nalan'ı öpüşürken gören Feride'nin Nalan'a yaptığı eziyetler ise yüreklere dokundu. Son bölümün hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, Camdaki Kız 7. bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanı.

27.05.2021Televizyon
Camdaki Kız 6. son bölümde Ferideyi şoke eden an İşte Camdaki Kız son bölümde yaşananlar

Camdaki Kız 6. son bölümde Feride'yi şoke eden an! İşte Camdaki Kız son bölümde yaşananlar

Camdaki Kız 6. bölüm full izle ekranı internet platformundan erişime açıldı. Bir haftalık aranın ardından sevenlerinin karşısına çıkan Kanal D'nin fenomen dizisi Camdaki Kız'ın 20 Mayıs tarihli 6. bölümünde Feride'nin Nalan'ı cezalandırmak için alt katta çamaşırhaneye kilitlemesi dikkat çekerken Sedat'ın Nalan'ı aldatmaya kalkması çarpıcı anlardan oldu. Sedat ve Nalan'ı öpüşürken gören Feride'nin yaşadığı şok ise Camdaki Kız 6. bölüm e damga vurdu. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Camdaki Kız son bölüm izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanı ile ilgili merak edilenler.

20.05.2021Televizyon
Camdaki Kız 5. son bölüme Sedatın Cana kararı damga vurdu... İşte Camdaki Kız son bölümde yaşananlar

Camdaki Kız 5. son bölüme Sedat'ın Cana kararı damga vurdu... İşte Camdaki Kız son bölümde yaşananlar

Camdaki Kız son bölüm izle ekranı yayınlandı. Kanal D'nin fenomen dizisi Camdaki Kız'ın 6 Mayıs Perşembe akşamı seyirci karşısına çıkan son bölümünde Cana'dan uzak durması gerektiğini anlayan Sedat'ın ayrılma kararı alması dikkat çekti. Kaza geçiren Sedat'ın Nalan'la birlikte olmak isteyerek gazetecilere yaptığı şok açıklama ise Camdaki Kız 5. son bölüme damga vuran anlardan oldu. Her hafta ekranlarda fırtınalar estiren Camdaki Kız'ın son bölümünü kaçıranlar 5. bölümü izlemenin yollarını aramaya başladı. İşte, Camdaki Kız 5. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve bu hafta dizide yaşananlar.

6.05.2021Televizyon
Camdaki Kız 2. son bölümde Sedattan Nalana büyük şok İşte Camdaki Kız son bölümde yaşananlar

Camdaki Kız 2. son bölümde Sedat'tan Nalan'a büyük şok! İşte Camdaki Kız son bölümde yaşananlar

Camdaki Kız son bölümü ile ekranlara damga vurdu. Kanal D ekranlarında geçtiğimiz hafta yayın hayatına başlayan ve izleyenlerden tam not alan Camdaki Kız 15 Nisan Perşembe akşamı 2. bölümü ile ekran başındakileri şaşkına çevirdi. Nalan ve Sedat'ın yüzüklerinin takılmasının ardından Sedat'ın Nalan'ı Cana ile buluştuğu eve getirmesi son bölümün final anına damga vurdu. Evlenene kadar Nalan’ı korumak için, Sedat’tan uzak tutmaya çalışan Feride’nin Sema'nın hayalini görmesi ise Camdaki Kız 2. son bölümde merak dolu anları ekranlara getirdi. Tüm bunların ardından dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, Camdaki Kız 2. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanı.

16.04.2021Televizyon
Camdaki Kız 9. bölüm sezon finali izle: Camdaki Kız 9. son bölüme Hayrinin gelişi damga vurdu

Camdaki Kız 9. bölüm sezon finali izle: Camdaki Kız 9. son bölüme Hayri'nin gelişi damga vurdu

Camdaki Kız 9. bölüm full izle ekranı Kanal D internet platformundan yayınlandı. Kanal D'nin her hafta ilgiyle izlenen dizisi Camdaki Kız 10 Haziran tarihinde 9. bölümü ile sezon finali yaparak sevenlerine kısa süreliğine veda etti. Cana'nın anlattıklarından sonra Muzo'nun da yasak aşkı Feride Hanım'a itiraf ettiği Camdaki Kız son bölümünde, Sedat ve Muzo'nun geçmişte aynı kadına aşık olduğunun ortaya çıkması dikkat çekti. Düğünden sonra Nalan'ın karşısına Hayri'nin çıkması ise Camdaki Kız sezon finaline damga vurdu. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Camdaki Kız 9. son bölüm kesintisiz izleme ekranı.

11.06.2021Televizyon
Camdaki Kız 3. son bölüme damga vuran sahne: Nalan Sedatın gizli aşkını öğrendi İşte son bölümde yaşananlar

Camdaki Kız 3. son bölüme damga vuran sahne: Nalan Sedat'ın gizli aşkını öğrendi! İşte son bölümde yaşananlar

Camdaki Kız son bölüm izle ekranı internet platformundan kaçıranlar için yayınlandı. Ekranlara geldiği günden beri Kanal D'de fırtınalar estiren Camdaki Kız'ın 22 Nisan Perşembe akşamı yayınlanan son bölümüne, Nalan'ın Sedat ve Cana'nın basına yansıyan gizli aşkını öğrenmesi damga vurdu. Şoke olan Nalan'ın evlilikle ilgili vereceği karar ise Camdaki Kız 3. son bölümde merak uyandırdı. Nalan'dan şüphelenen Feride'nin soluğu doktorda alması ise bu hafta Camdaki Kız izleyenlerini şoke etti. İşte, Camdaki Kız 3. son bölüm kesintisiz ve full izleme ekranı ve bu hafta yaşananlar...

23.04.2021Televizyon
Camdaki Kız 1. bölümünün tamamı online platformda yer aldı - Camdaki Kız ilk bölüm izle

Camdaki Kız 1. bölümünün tamamı online platformda yer aldı - Camdaki Kız ilk bölüm izle

Tanıtımları ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Camdaki Kız ilk bölümüyle ekranlara merhaba dedi. Camdaki Kız 1. bölümünün tamamı online platformda yer aldı. Dizinin ilk bölümünü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler, Camdaki Kız ilk bölümünü internet üzerinden izleyebiliyor.

9.04.2021Televizyon