MENÜ

Cam Filmi

Cam Filmi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Cam Filmi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 831 Cam Filmi haberi bulunmuştur.

Cam Filmi Haberleri

Aracını muayeneye götürecekler dikkat Sakın inanmayın

Aracını muayeneye götürecekler dikkat! Sakın inanmayın

TÜVTÜRK tarafından, ücretsiz olarak alınabilen araç muayene randevusu için telefonla veya bazı internet siteleri aracılığıyla ücret talep eden kişilere itibar edilmemesi gerektiği bildirildi.

1.02.2020Otomobil
Okul servisleri denetlendi

Okul servisleri denetlendi

Eğitim-öğretim yılının ikinci döneminin ilk gününde Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, İstanbul’un çeşitli noktalarında okul servislerine yönelik denetim yaptı.

5.02.2019Eğitim
Cam filmi yasağında son durum ne Bakandan yeni açıklama: Kaldırılmasından yanayız

Cam filmi yasağında son durum ne? Bakan'dan yeni açıklama: Kaldırılmasından yanayız

BİLİM Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, araçlarda cam filmi kullanımıyla ilgili çalışmaların devam ettiğini belirterek, “Bakanlık olarak görüşümüz Avrupa Birliği Uyum Yasaları çerçevesinde cam filmi yasağının kaldırılmasından yanadır” dedi. Özlü, şunları kaydetti:

16.01.2018Gündem
Cam filmi taktırmanın cezası var mı 4 numaralı cam filmi tamamen yasak

Cam filmi taktırmanın cezası var mı? 4 numaralı cam filmi tamamen yasak

Cam filminin yasak olup olmadığını araştıran araç sahipleri konu hakkında çıkan son açıklamaları dikkatle takip ediyor. Geçtiğimiz aylarda önce yasaklanan ve bazı otomobillere ceza kesilen cam filmi konusunda kısa süre sonra yasak kalkmış ve konu detaylandırılmıştı. Cam filmi uygulamasına ilişkin yeni koşullar belirlenirken, uygulamaya ilişkin ayrıntılar da ortaya çıkıyor. Peki cam filmi cezasında son durum ne? İşte detaylar

4.01.2018Ekonomi
Cam filmi önde yasak arkada serbest

Cam filmi önde yasak arkada serbest

CAM filmi uygulamasına ilişkin yeni koşullar belirlenirken, uygulamaya ilişkin ayrıntılar da ortaya çıkıyor.

20.12.2017Ekonomi
Ekonomide 2017 böyle geçti

Ekonomide 2017 böyle geçti

Türkiye'nin otomobili için yola çıkıldı, projeyi yürütecek 5 şirket Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklandı. Mega projelere hız kesmeden devam edildi, dünyanın en uzun aralıklı köprüsü unvanına sahip olacak "1915 Çanakkale Köprüsü"nün temeli atıldı. Altın tahvili ve altına dayalı kira sertifikası ihracı başlatıldı, ilk talep toplama döneminde yastık altındaki yaklaşık 2,5 ton altın ekonomiye kazandırıldı.

19.12.2017Ekonomi
Cam filmi tartışmalarına son nokta koyuldu Yüzde 70 şartı

Cam filmi tartışmalarına son nokta koyuldu! Yüzde 70 şartı

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın geçen hafta düzenlediği toplantıda cam filmlerine yönelik kararlar alındı. Buna göre araçların ön camına ışık geçirgenliğinin en az yüzde 70 olması şartıyla cam film uygulanabilecek

19.12.2017Gündem
Teröristlerin Kandilden Türkiyeyi aramak için kullandığı sisteme büyük darbe

Teröristlerin Kandil'den Türkiye'yi aramak için kullandığı sisteme büyük darbe

Şırnak'ın Silopi ilçesinde bir iş yerine düzenlenen operasyonda, Irak'ın kuzeyinde kullanılan Korek hattı üzerinden iletişim sağlayan sistem ile 20 bin cep telefonu hattı bulundu. Sistemin, Kandil'deki terör örgütü PKK mensuplarının Türkiye'deki teröristlerle bağlantı sağlamak amacıyla da kullandığı şüphesi üzerinde duruyor.

6.12.2017Gündem
Cam filmi yasağı o ilde yok

Cam filmi yasağı o ilde yok!

Rize İl Emniyet Müdürü Altuğ Verdi, son günlerde tartışma konusu olan cam filmi yasağı hakkında açıklamalarda bulundu. Verdi, "Rize’de okul servisleri hariç bu yasağı uygulamayı düşünmüyoruz" dedi.

28.11.2017Ekonomi
Ekonomide son 24 saat (28.11.2017)

Ekonomide son 24 saat (28.11.2017)

Son 24 saatte yaşanan ekonomik önemli gelişmeler....

28.11.2017Ekonomi
Hükümetten çok önemli cam filmi açıklaması

Hükümet'ten çok önemli cam filmi açıklaması

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bozdağ, cam filmi yasağına uymayanlara verilen cezalarla ilgili konuştu. Bozdağ, "Cezalarla ilgili bir af söz konusu değil" dedi.

27.11.2017Ekonomi
Merak ediliyordu... İşte cam filminde son durum

Merak ediliyordu... İşte cam filminde son durum!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, cam filmi tartışmalarına noktayı koydu. Bakan Soylu, "Yeni yönetmelik çıkana kadar ceza kesilmeyecek" dedi.

26.11.2017Gündem
Kılıçdaroğlundan Rasim Ozan Kütahyalı açıklaması

Kılıçdaroğlu'ndan Rasim Ozan Kütahyalı açıklaması

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Beyaz Tv'deki programda Boşnaklar için kullandığı sözler için yüklendi: "Geçenlerde birisi gerçekten de göçmenler için çok ağır ifadeler kullandı. Yine yandaş bir televizyon kanalında ağır bir ifade kullandı. Bütün göçmenleri derinden yaraladı bu. Bir bildiri yayınladılar. Ben buradan ister Türkiye’de olsun, ister Bosna’da olsun Arnavutluk’ta olsun Yunanistan’da olsun Bulgaristan’da olsun. Bütün göçmen kardeşlerime ve oradaki bütün soydaşlarımıza buradan CHP grubundan selam, sevgi ve dostluklarımızı gönderiyoruz."

21.11.2017Gündem
Cam filmi serbest mi oldu Bakandan son açıklama

Cam filmi serbest mi oldu? Bakandan son açıklama

Cam filmi yasağı konusunda araç sahiplerinin araştırması devam ediyor. Trafikte yer alan birçok aracın camında bulunması ve bazı mağduriyetlere yol açması nedeniyle cam filmi konusunda çözüm üretilmeye çalışılıyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, cam filmi serbest olacak mı sorusuna yanıt verdi. İşte, Bakan Özlü'nün açıklaması ve alternatif çözüm hakkında bazı detaylar

19.11.2017Ekonomi
Bakan: Cam filmi yasağını kaldıracak çalışma yapıyoruz

Bakan: Cam filmi yasağını kaldıracak çalışma yapıyoruz

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü cam filmi yasağıyla ilgili olarak, “Güvenlik risklerini bertaraf eden ancak kaldırılmasını da hedefleyen bir çalışma yapıyoruz” dedi.

15.11.2017Ekonomi
Cam filmi yasağı için Bakan Özlüden çözüm açıklaması

Cam filmi yasağı için Bakan Özlü'den çözüm açıklaması

Cam filminin serbest olup olmadığını merak eden vatandaşlar için Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı'ndan önemli bir açıklama geldi. Cam filmi yasağı için kriter uygulamasını düşündüklerini açıklayan Bakan Özlü, cam filmi kullanabilmek için koşul olarak sunmayı düşündükleri kriter hakkında kısa bir bilgi verdi. İşte, cam filmi yasağı hakkında merakla beklenen sonuç hakkında bazı bilgiler

15.11.2017Ekonomi

Cam filmi serbest mi oldu? Bakanlardan önemli açıklamalar

Cam filmi yasağı araç sürücüleri tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Trafikte yer alan on binlerce aracın şoförün kullandığı cam filmi, yasak olarak ilan edilmesinin ardından söktürülmeye başlandı. Konuyla ilgili bir mağduriyetin giderilmesi talimatını veren Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ardından Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ceza ve yasak hakkında açıklama yaptı. İşte, cam filmi hakkında detaylı bilgiler

15.11.2017Ekonomi
Kılıçdaroğlundan cam filmi sorusu: Paraları iade edecek misin

Kılıçdaroğlu'ndan cam filmi sorusu: Paraları iade edecek misin?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuştu.

14.11.2017Gündem
Cam filmi yasağı için iki bakandan son durum açıklaması

Cam filmi yasağı için iki bakandan son durum açıklaması

Cam filmi yasağı kalktı mı sorusuna yanıt arayan araç sahipleri, ceza ile karşılaşmamak için sorgulamalarına devam ediyor. Cam filmi serbest mi sorusuna alacakları cevaba göre araçlarındaki cam filmi için karar aşamasına geçecek olan vatandaşlar, iki bakanın yaptığı açıklamayı merak ediyor. İşte, cam filmi cezası konusunda açıklama yapan Bakan Soylu ve cam filmi yasağı için açıklama yapan Bakan Özlü hakkında bazı bilgiler

13.11.2017Ekonomi
Faruk Özlü: “Cam filminde Emniyetin görüntü olabileceği bir limit ile kriter getireceğiz

Faruk Özlü: “Cam filminde Emniyetin görüntü olabileceği bir limit ile kriter getireceğiz"

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, cam filmleri ile ilgili “Cam filminde Emniyetin görüntü olabileceği bir limit ile kriter getireceğiz. O kriteri aşanlar yasağa takılacak, o kriterin altında kalanlar serbest olacak” dedi.

11.11.2017Haber
Bakan Özlüden cam filmi konusunda limit açıklaması

Bakan Özlü'den cam filmi konusunda 'limit' açıklaması

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, cam filmi konusuna açıklık getirdi. Resmi Gazete'de yayımlanan yasağın ardından araç sahiplerinin çözüm beklediği cam filmi için açıklama yapan Bakan Özlü, 'Cam filminde emniyetin görüntü olabileceği bir limit ile kriter getireceğiz. O kriteri aşanlar yasağa takılacak, o kriterin altında kalanlar serbest olacak. Teknik bir çalışma yapacağız, müştereken karar vereceği' dedi. Cam filmi hususunda üç bakanlığın bir araya gelerek çalışma yapması bekleniyor

11.11.2017Ekonomi
Cam filmi yasağında son durum... Cam filmi yasağı kalkıyor mu Cumhurbaşkanı Erdoğandan açıklama

Cam filmi yasağında son durum... Cam filmi yasağı kalkıyor mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklama

Cam filmi yasağı, araç sahipleri tarafından sorgulanmaya devam ediyor Türkiye genelinde birçok araç sahibinin ceza yememek için söktürdüğü, bazılarının ise kanunun netleşmesi için beklediği cam filmi yasağı, resmi merciler tarafından yeniden ele alınıyor. Resmi Gazete'de yer alan yasağın ardından ilk kez açıklamada bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, durumun düzeltilmesi için talimat verdiğini ifade etti. İşte, cam filmi yasağı hakkında bazı bilgiler

10.11.2017Gündem
Son 24 saatte ne oldu (10.11.2017)-2

Son 24 saatte ne oldu? (10.11.2017)-2

İşte 'Türkiye ve dünya gündemine dair gelişmeler, son 24 saatte yaşanan olaylar..

10.11.2017Haber
Bakan Soyludan son dakika cam filmi açıklaması

Bakan Soylu'dan son dakika 'cam filmi' açıklaması

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 'cam filmi'yle ilgili açıklama yaptı. Soylu, "Cam filmi bugün tamamen yasak. O yasak kalkıyor. Belli bir standart geliyor. Ön, arka, yan camlarda ne kadar olacak, kimler üretebilir… Her şeyin yukarıdan aşağı standardize edildiği bir süreci arz edeceğiz" dedi. Soylu, "Cezaları 8-10 gündür tamamen kestik. Bir tane ceza kesilmeyecek bu konu aydınlığa kavuşana kadar. Talimat verdim bu konuda" diye konuştu.

10.11.2017Haber
İçişleri Bakanı Soylu cam filmi cezası için açıklama yaptı

İçişleri Bakanı Soylu cam filmi cezası için açıklama yaptı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, cam filmi cezası hakkında yapmış olduğu açıklamada trafik ekiplerinin bu konu netleşene kadar ceza kesmeyeceğini açıkladı. Konunun bir standarda ulaşacağını söyleyen Bakan Süleyman Soylu, cam filmi cezasının bu süreçte uygulanmayacağını söyledi. İşte, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun cam filmi cezası için yapmış olduğu son açıklama ve detaylı bilgiler

10.11.2017Gündem
Cam filmi için 3 kritik öneri

Cam filmi için 3 kritik öneri

Makina Yüksek Mühendisi Alpay Lök, cam filmi konusunda, bazıları kafaları karıştıran, çok önemli beş ayrıntıyı ve bu konuda 3 önerisini aktardı.

10.11.2017Ekonomi
Cam filmi olanlar dikkat... Şimdi ne olacak

Cam filmi olanlar dikkat... Şimdi ne olacak

Araçlara taktırılan cam filmlerinin sökülüp sökülmemesi konusunda vatandaşın kafası karışırken, Cumhurbaşkanı’nın devreye girmesiyle yasağın tümden kalkacağı beklentisi oluştu. Ancak uzmanlar, yasak kalksa bile bunun kısmi serbesti olacağını, ön camlarda asla cam filme izin verilmeyeceği tahmininde bulundu.

9.11.2017Ekonomi
Cam filmi yasağı ile ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğandan önemli demeç

Cam filmi yasağı ile ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli demeç

Cam filmi yasağı ile ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklama geldi. Erdoğan'ın, Resmi Gazete'de yayımlanan yasakla ilgili 'yanlış yaptılar düzeltilmesi için talimat verdim' dediği öğrenildi. Erdoğan'ın, cam filmi yasağı dışında dersane ve etüt merkezlerinin durumuna da değindiği öğrenildi.

9.11.2017Gündem
Son dakika... Cam filmi yasağı için gözler orada

Son dakika... Cam filmi yasağı için gözler orada

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının geçen yıl Ekim ayında cam filmi yasağının kaldırılması için adım atmıştı. Cam filmi tartışmasında şimdi gözler İçişleri Bakanlığı'nda.

9.11.2017 Ekonomi
Cam filminde flaş gelişme... Cumhurbaşkanı devreye girdi

Cam filminde flaş gelişme... Cumhurbaşkanı devreye girdi

MİLYONLARCA araç sürücüsünü yakından ilgilendiren cam filmi sorununda sürpriz bir gelişme yaşandı.

9.11.2017Ekonomi
Cam filmi yasağı hakkında Bakan açıklaması: Cam filmi önemli ama...

Cam filmi yasağı hakkında Bakan açıklaması: Cam filmi önemli ama...

Cam filmi yasağı hakkında açıklamalarda bulunan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, konuyla ilgili bazı bilgiler verdiö Resmi Gazete'ye yansımasının ardından artış gösteren cam filmi cezasına yönelik R43 camı işaret eden Bakan Özlü, cam filmi önemli ama can güvenliği daha önemli açıklamasında bulundu. Peki, cam filmi yasağı için son durum ne oldu? İşte, detaylı bilgiler

8.11.2017Ekonomi
Saadet Partisinden Fatih Erbakan mesajı...

Saadet Partisi'nden Fatih Erbakan mesajı...

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'ndan yeni parti kurma hazırlığında olduğu iddia edilen Fatih Erbakan'la ilgili açıklama geldi.

8.11.2017Gündem
Bakandan yeni cam filmi açıklaması

Bakan'dan yeni 'cam filmi' açıklaması

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Özlü, "Aracın ön camı ile ön sağ ve sol camları renksiz olacak ancak arka cam ile arka sağ ve sol camlarda fabrika çıkışlı 43R onaylı renkli cam kullanılabilecek. Cam filmi önemli ama can güvenliği daha önemli, önce can güvenliğimize bakacağız" dedi.

7.11.2017Haber

Yazar Sonuçları

‘Tek taksimetre, tek millet’ gazı

KLASİK, hem de en klasiğinden bir “inkâr ve tehdit” söylemiyle baş etmeye çalışıyor taksiciler yeni rekabet ortamıyla...

12.03.2018

Yerli arabayı savunanlardansanız, tekrar düşünün!

Bugünlerde manşetlerimizde, yerli araba konusunda alınan kararların, bayram heyecanı yaşanıyor. 2023 hedeflerimizle uyumu ve milli gelirimizi ne kadar artıracağına dair anlaşılamayan çeşitli öngörüler, havada uçuşmakta!

17.11.2017

Silaha hayır

HÜRRİYET geçtiğimiz hafta Türkiye’nin en önemli sorunlarından biri olan bireysel silahlanmaya dikkat çeken çarpıcı bir kampanya başlattı:

12.11.2017

FETÖ ile mücadele böyle mi olmalı?

Tayyip Bey, “Cemaatle ilgili yanlış yaptık, mücadele için destek istiyorum.” dediğinde hiç düşünmeden oyumu verdim. Pişman değilim fakat verdiğim yetkinin kullanımı konusunda endişelerim var.

7.11.2017