EKSTRA
MENÜ

Büyümek

Büyümek haberleri sayfasında güncel ve son dakika Büyümek hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 4.490 Büyümek haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Büyümek Haberleri

Beyaz eşya satışları yılın ilk yarısında yüzde 41 büyüdü

Beyaz eşya satışları yılın ilk yarısında yüzde 41 büyüdü

TÜRKBESD Yönetim Kurulu Başkanı Can Dinçer "TÜRKBESD'e üye firmaların iç satış ve ihracat olmak üzere toplam satışları 2020 senesinin ilk yarısına kıyasla yüzde 41 artarak 17 milyon 426 bin 912 adet olarak gerçekleşti. Geçen senenin üzerinden yüzde 48'lik üretim artışı sağladık" dedi.

27.07.2021Ekonomi
Bakan Elvan Çinli yatırımcılarla görüştü, reform programını paylaştı: ‘Şimdi yatırımları  büyütme zamanı’

Bakan Elvan Çinli yatırımcılarla görüştü, reform programını paylaştı: ‘Şimdi yatırımları büyütme zamanı’

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, farklı sektörlerden Çinli yatırımcılarla online ortamda bir araya geldi. Reform programını, yerel paralarla ticareti, yüksek teknoloji yatırımlarını, kuşak ve yol girişimi konularını masaya yatırdıklarını ifade eden Bakan Elvan, “Şimdi zaman, yatırımları daha da büyütmenin, yeni fırsatlar oluşturmanın ve hatta üçüncü ülkelerde de işbirliğimizi daha da geliştirmenin zamanı” diye konuştu.

15.07.2021Ekonomi
Son dakika... Bakan Elvan: Büyüme için ekonomi diplomasisini kullanacağız

Son dakika... Bakan Elvan: Büyüme için ekonomi diplomasisini kullanacağız

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan "Farklı sektörlerden Çinli yatırımcılarla buluştuk. Reform programımız, yerel paralarla ticaret, yüksek teknoloji yatırımları, Kuşak ve Yol Girişimi konularını masaya yatırdık. Reel sektör öncülüğünde büyümek için, ekonomi diplomasisini en verimli şekilde kullanacağız!" dedi.

14.07.2021Ekonomi
Coğrafi işaretli ürünler e-ticaretle güçlenecek

Coğrafi işaretli ürünler e-ticaretle güçlenecek

TOBB ve Hepsiburada coğrafi işaretli ürünler için harekete geçti. Buna göre yerli üretici e-ticaret için teşvik edilecek üretici ürünlerini e-ticaretle Türkiye’nin her bölgesine satabilecek.

13.07.2021Ekonomi
Türkiyenin su ürünleri ihracatı yeni rekora koşuyor

Türkiye'nin su ürünleri ihracatı yeni rekora koşuyor

Yılın ilk yarısında yüzde 42 artışla 649 milyon dolarlık ihracata ulaşan su ürünleri sektörü, 2 yıldır üst üste kırdığı rekorlara yenilerini eklemeyi hedefliyor.

11.07.2021Ekonomi
Şeyma Subaşı geri adım attı Mohammed Alsaloussi ile olan fotoğraflarını arşivden çıkardı

Şeyma Subaşı geri adım attı! Mohammed Alsaloussi ile olan fotoğraflarını arşivden çıkardı

Mısırlı sevgilisi ile bir ayrılıp bir barışan Şeyma Subaşı geri adım attı. Subaşı, Mohammed Alsaloussi ile olan bütün fotoğraflarını Instagram sayfasına geri yükledi.

8.07.2021Magazin
Pet Nedir, Ne İşe Yarar Pet Emarı Ve Tomografisi Kanserde Neden Önemlidir

Pet Nedir, Ne İşe Yarar? Pet Emarı Ve Tomografisi Kanserde Neden Önemlidir?

Kanser hücreleri, büyümek için yeterli enerjiye sahip olmak için çok miktarda şeker veya glikoza ihtiyaç duyar. PET taraması, florodeoksiglukoz (FDG) adı verilen glikoza benzer bir radyoaktif molekül kullanır. Peki, PET taraması nedir ve nasıl yapılır? İşte, merak edilen tüm detaylar.

4.07.2021Sağlık
‘Eskiden de para yoktu ama mutluyduk’

‘Eskiden de para yoktu ama mutluyduk’

Sulukule’de doğup büyüyen altı arkadaş özledikleri mahalle kültürünü rap müziğin vurucu ritminde yaşatıyor. Sulucrew, ‘Para Lazım’ teklisiyle ‘sınıfsal ayrıcalıkları, modern köleliği ve dayatılan her şeyi eleştirme’ derdinde.

Kemalpaşa’dan 40 ülkeye turşu yolluyor

Kemalpaşa’dan 40 ülkeye turşu yolluyor

43 yıl önce Kemalpaşa’da kurulan Fersan bugün 40 ülkeye ihracat yapıyor. Kurulduğunda bin ton olan yıllık sirke üretimi 22 bin tona, 4 ton olan turşu üretimi 6 bin tona kadar yükseldi. Turşuların yüzde 95’ini ihraç ettiklerini belirten Fersan Yönetim Kurulu Başkanı Gürhan Güven, “Bugün Rusya’dan Japonya’ya kadar 40 ülkede fast food zincirlerinde tüketilen turşular İzmir Kemalpaşa’dan gidiyor” dedi.

21.06.2021Ekonomi
Emine Erdoğandan Babalar Günü mesajı

Emine Erdoğan'dan Babalar Günü mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Babalar Günü'nü kutladı.

20.06.2021Gündem
İlk çeviri romanı nedir İlk çeviri romanı yazarı Yusuf Kamil Paşa kimdir Türk edebiyatında ilk çeviri roman

İlk çeviri romanı nedir? İlk çeviri romanı yazarı Yusuf Kamil Paşa kimdir? Türk edebiyatında ilk çeviri roman

Edebiyatımızda ortaya çıkan roman türünün ilk örnekleri, Tanzimat döneminden önceye aittir. Bunlar hem uyarlama, hem de çeviri hem de özgün özellikler taşır. Osmanlıca harfler ile Türkçe'ye yapılan ilk çeviri eser ise, Tercüme-i Telemak’tır. Bu eser, edebiyatımızda yapılan ilk çeviri roman özelliği taşır. İlk çeviri romanı nedir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

13.06.2021Araştırma
Ecrin Su Çoban:Takipçilerimle büyümek istedim

Ecrin Su Çoban:Takipçilerimle büyümek istedim

YouTube’da paylaştığı videolarla dikkat çeken, “Alice” müzikali ve “Masal Şatosu” filminde rol alan Ecrin Su Çoban, oyunculuk deneyimini ve gelecek planlarını anlattı. Paylaştığı videolardaki amacının takipçileriyle birlikte büyümek olduğunu söyleyen Çoban, “Takipçilerimle birlikte büyümek, en çok istediğim şeylerden biriydi” dedi.

9.06.2021Magazin
Türkiye büyümede fark attı

Türkiye büyümede fark attı

Türkiye ekonomisi bu yılın ilk çeyreğinde beklentilerin biraz üzerinde yüzde 7 büyüdü. Vatandaşın tüketimi ve yatırımlar büyümede etkilioldu. Türkiye, yüzde 7’lik büyüme ile Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü (OECD) ülkeleri arasında en çok büyüyen ülke olarak öne çıktı. İlk çeyrekteki yüzde 7’lik büyüme 2018 ilk çeyreğinden bu yana en yüksek büyüme rakamı oldu.

1.06.2021Ekonomi
Bakan Varank: İmalat sanayi büyümeye katkı sağladı

Bakan Varank: İmalat sanayi büyümeye katkı sağladı

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank "Yüzde 12,2 büyüyen imalat sanayi, GSYH'deki artışa yine en çok katkı sağlayan sektör oldu" dedi.

31.05.2021Ekonomi
Real Madrid, David Alaba transferini resmen açıkladı

Real Madrid, David Alaba transferini resmen açıkladı!

Real Madrid, Bayern Münih'ten ayrılan David Alaba ile 5 yıllık sözleşme imzaladıklarını açıkladı.

28.05.2021Futbol
Aylak Adam kitabını kim yazmıştır Aylak Adam kitabı özeti, konusu ve karakterleri

Aylak Adam kitabını kim yazmıştır? Aylak Adam kitabı özeti, konusu ve karakterleri

Kitap okumak boş zamanların vazgeçilmez aktivitelerinden bir tanesidir. Aylak Adam kitabı da yine okunacak olan ve sürükleyici bir olay örgüsü olan kitaplardandır. Aylak Adam kitabının yazarı ve olay örgüsü de en merak edilenler arasına girmiştir. Bunun için pek çok kişi Aylak Adam kitabı hakkında bir takım araştırma yapmaktadırlar. Peki Aylak Adam kitabının yazarı kimdir? Aylak Adam kitabı özeti nedir? Aylak Adam kitabının konusu nedir? İşte Aylak Adam kitabı ile ilgili tüm detaylar.

16.05.2021Araştırma
Battlefield 6, Series S|X ve PS 5 kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratabilir

Battlefield 6, Series S|X ve PS 5 kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratabilir

Battlefield’in yeni oyunu, yeni nesil konsollara özel olmayacak.

15.05.2021eSpor
Berrak Tüzünataç: Sonunda derin bir nefes alıp ‘canavarlarımla’ göz göze geldim

Berrak Tüzünataç: Sonunda derin bir nefes alıp ‘canavarlarımla’ göz göze geldim

Sohbetimiz sırasında en çok tekrarladığı şeylerden biri şuydu: “Büyümek güzel şey, iyi değerlendirilirse...” Berrak Tüzünataç gerçekten güzel büyümüş. Seçtiği kelimeler, cümlelerinden akan bilgelik, hayata bakışındaki farklılık bunun bir yansıması. Hareketleri ve tavırları da ‘büyümüş’. Fotoğraflarını çekerken karşımda kendini ve bedenini tanıyan, tam anlamıyla özgür bir kadın vardı. Bir başkası olmaya çalışmıyordu. Pandemi sürecinde derin bir nefes alıp kendi canavarlarıyla göz göze gelmesi ve yüzleşmesinin de tüm bu özgürlükte payı olsa gerek. O zaman şimdi sizi yeni Berrak’la baş başa bırakayım, şu cümleyi tekrarlamayı ihmal etmeyerek: Büyümek güzel şey, iyi değerlendirilirse...

15.05.2021Magazin
Nur Fettahoğlu: Kendimi erkek karakterleri oynamak isterken buluyorum

Nur Fettahoğlu: Kendimi erkek karakterleri oynamak isterken buluyorum

Tam bir Akrep kadını olduğunu söylüyor, kendini ‘tuttuğunu koparan, biraz da gizemli bir tarafı olan, inatçı’ sözleriyle tarif ediyor. Hayatımıza ‘Aşk-ı Memnu’da canlandırdığı Peyker rolüyle giren Nur Fettahoğlu, şimdilerde çocuğu katil olmuş bir anneyi oynuyor. Onunla çocukluğunu, anne olmayı ve oyunculuk serüvenini konuştuk.

Şirket İsmi Nasıl Seçilir Ve Bulunur Şirket İsimleri Ve Örnekleri

Şirket İsmi Nasıl Seçilir Ve Bulunur? Şirket İsimleri Ve Örnekleri

Bir şirketin ismini seçme sanılandan çok daha önemli bir konudur. Çünkü her şeyden önce bu isim sizi ve yapılan işleri temsil edecektir. Seçtiğiniz ismi sürekli duyup kullanacaksınız. Bu yüzden seçtiğiniz isim hakkında hiçbir şüpheniz olmaması gerekir. Çünkü hayatınızın büyük bir bölümünü ismini verdiğiniz bu şirkette geçirebilirsiniz. Yani şirkete aile üyesi olarak bakabilirsiniz. Orijinal ve farklı olmak isim seçerken ihtiyacınız olacak iki unsurdur. Farklı, ilgi çekici ve markanız hakkında ipucu verirken aynı zamanda gizemli olun. İşte, merak edilen tüm detaylar.

13.05.2021Kobi
Kime göre, neye göre ‘küçük’

Kime göre, neye göre ‘küçük’!

İllüstratör ve yazar Gökçe İrten çocukları küçük şeylerin şaşırtıcı dünyasına götürerek büyük-küçük, güç-güçsüzlük ve büyümek gibi kavramlara farklı pencerelerden bakmalarını sağlıyor.

6.05.2021Kitap Sanat
Fiil Nedir Fiil Çeşitleri Olan İş, Oluş Ve Durum Fiilleri Konu Anlatımı

Fiil Nedir? Fiil Çeşitleri Olan İş, Oluş Ve Durum Fiilleri Konu Anlatımı

Neredeyse her dil ailesinde olduğu gibi Türkçe de kendisine özgün bir dil bilgisi kurallarına sahiptir. Fiil de bunlardan birisi olup herhangi bir konu hakkında yapılan eylemi belirtir. Oldukça geniş kullanım alanına sahip olan fiiller gündelik yaşamda sıklıkla kullanılan kalıplar arasında bulunur. Fiil nedir, fiil çeşitleri nelerdir ve fiil konu anlatımını sizin için derledik.

3.05.2021Araştırma
Tavşan Ne Yer Yavru Tavşanlar Nasıl Beslenir Ve Tavşanların En Çok Sevdiği Besinler Neler

Tavşan Ne Yer? Yavru Tavşanlar Nasıl Beslenir Ve Tavşanların En Çok Sevdiği Besinler Neler

Tavşanlar herkesin çok sevdiği hayvanlardır. Tavşanlar doğada yaşayan hayvan türleri arasın yer alıyor. Bazı bireyler evlerinde evcil tavşan besleyebiliyor. Tavşan alıp bakmak isteyen kişilerin yemek konusunda birçok araştırma yapması gerekiyor. Tavşan ne yer? Yavru tavşanlar nasıl beslenir ve tavşanların en çok sevdiği besinler neler? İşte, merak edilen tüm detaylar.

3.05.2021Araştırma
Arap yarımadasının Norveç’i: Kumzar…

Arap yarımadasının Norveç’i: Kumzar…

Umman’ın en kuzeyinde bulunan küçük Kumzar Köyü, ülkenin geri kalanından bir hayli farklı. Öyle ki bulunduğu bölge ‘Arap yarımadasının Norveç’i olarak anılan köy, kendi başına bir dil ve kültür geliştirmiş.

2.05.2021Dünya
Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğanın idolü Jurgen Klopp

Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan'ın idolü Jurgen Klopp

Bu sezon Hatayspor ile başarılı bir sezon geçiren teknik direktör Ömer Erdoğan uzun vadeli hedefinin Bundesliga'da çalışmak olduğunu söylerken, kendisine örnek olarak Liverpool Teknik Direktörü Jurgen Klopp'u aldığını ifade etti.

1.05.2021Futbol
Halka arz sayısının 2021de 40ı aşması bekleniyor

Halka arz sayısının 2021'de 40'ı aşması bekleniyor

Borsa İstanbul Genel Müdürü Ergun, "Borsamızda, senenin başından beri işlem görmeye başlamış olan 11 şirkete 6,6 milyar lira kaynak sağlandı. Başvurusu değerlendirilmeye devam eden şirketlerle, bu sene inşallah 40 şirketi rahatlıkla aşarız." dedi.

27.04.2021Ekonomi
Ok gibi fırlamaya hazır sektörler var

Ok gibi fırlamaya hazır sektörler var

Türkiye’deki bütün oyuncuların kırılganlıkları başarılı bir şekilde yönetme başarısının olduğunu söyleyen Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Hakan Aran, “Bu dönemde yay gibi gerilmiş, ok gibi fırlamaya hazır bir potansiyel barındıran sektörler var. Ekonomide serbest piyasa dinamiklerine güvenmemiz ve öngörülebilirliği sabırla tesis etmemiz sorunları çözmek için yeter” diye konuştu.

26.04.2021Ekonomi
Aran: Yüzde 6lık büyüme öngörüsü, 2021de umutlu olmamızı sağlayan bir husus

Aran: Yüzde 6'lık büyüme öngörüsü, 2021'de umutlu olmamızı sağlayan bir husus

Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Hakan Aran, "100. yıla giderken ilk hedefimiz; iş modeliyle, organizasyon ve hizmet modeliyle, şube yapısıyla, çalışanlarının yetkinliğiyle ve teknoloji altyapısıyla geleceğin bankasını inşa etmek." dedi.

25.04.2021Ekonomi
Tasarımcı Pınar Kerimoğlu: Keşke tanımasaydım dediğim ünlüler oldu

Tasarımcı Pınar Kerimoğlu: Keşke tanımasaydım dediğim ünlüler oldu

Tasarımcı Pınar Kerimoğlu’nun tasarımları Dubai yolcusu… İki yıl önce kurduğu Lady Estrella’yı Dubai’ye taşımaya hazırlanan Pınar Kerimoğlu oldukça heyecanlı… Pandemi döneminde evine kurduğu atölyeyle yol aldığını ve günden güne fark edildiğini, teklifleri o dönemde aldığını belirten Kerimoğlu ile moda yolculuğunu konuştuk.

13.04.2021Keyif
Ülkeler sıraya girdi... Eskişehirde üretiliyor, herkese ilginç geliyor

Ülkeler sıraya girdi... Eskişehir'de üretiliyor, herkese ilginç geliyor

Eskişehir’de üretilen tekneler aralarında Hollanda, İtalya ve İspanya’nın da olduğu Avrupa’nın farklı ülkelerine ihraç ediliyor. İş insanı Takittin Erol, “Denizi olmayan, bozkırın ortasındaki bir şehirde tekne üretimi yapmamız gerçekten herkese ilginç geliyor" açıklamasında bulundu.

7.04.2021Ekonomi
Melis Sezen: Aynı anda iki kişiye âşık olamazsın, bu hastalıklı bir şey

Melis Sezen: Aynı anda iki kişiye âşık olamazsın, bu hastalıklı bir şey

24 yaşındaki Melis Sezen, yeni neslin yıldız oyuncularından biri... Kırmızı ruj sürüp sosyal medya hesabında bir fotoğraf paylaşması bile haber oluyor. Kanal D’nin ‘Sadakatsiz’ dizisiyle kariyerinde önemli bir ivme yakalayan Melis Sezen: “Farkında olmadan cilve yapanlardanım. Çok sıcakkanlıyım ve insanlara samimi davranıyorum. İnsanlar bunu bazen cilve gibi algılayabiliyor.”

Melodi Çorumlu  “Plaza hayatını bırakıp, kendi işimi kurdum”

Melodi Çorumlu “Plaza hayatını bırakıp, kendi işimi kurdum”

2013 yılında plaza hayatını bırakıp, kendi markasını yaratan tasarımcı Melodi Çorumlu, kullandığı sürdürülebilir üretim modeliyle KAGİDER’in “İyi İşler” projesine seçilen 20 markadan biri oldu.

2.04.2021Keyif

Yazar Sonuçları

Neyi biriktirdiğinize veya sakladığınıza dikkat edin

İskender Savaşır’ın terapistler ve psikoterapi için önerdiği hassasiyeti konumuz bağlamında bize yol gösterici olması adına kişisel yaşamlarımızda da dikkate alabiliriz.

26.07.2021

Japonya Türkiye kokacak

Tarihi kolonya markası Atelier Rebul, Türkiye’nin kokusunu Uzak Doğu’ya taşıdı. Markanın, Türkiye’nin özel bitkilerle tasarladığı kolonya serisi Tokyo ve Osoka’nın en prestijli perakende zincirlerinde satışa başlayacak.

12.07.2021

Hatalarımız, büyümenin bir parçası

Hayatın bir kullanma kılavuzu yok. Hayatta hata yapmak diye bir şey var. Hepimiz hatalar yapabiliriz. Önemli olan o hatalardan ders çıkarmayı öğrenmek. Hatalarımız büyümenin bir parçasıdır. Hatalarımızla büyümek çok değerlidir. Bunların kıymetini anlamalıyız.

5.07.2021

Güzellik bir bütündür

Öz, beslendiğinde ve davranışlar yaşam biçimiyle bütünleştiğinde anlamı daha derin olur. Hatta bunun yansımaları cildimizde, bedenimizde gerçekleşir. Bu satırları okurken “Dilek Hoca bu hafta ne yazmış!” diye şaşırabilirsiniz. Bu hafta operasyonlardan, müdahalelerden ve bakımdan uzaklaşıp kendimizi iyi hissettirecek öneriler ve bunların yaş alma sürecine nasıl etki edeceğini kaleme almak istedim.

5.07.2021

Globale İzmir imzası

HER şey 2001’de Belçika’da başlar. Dijital ajans olarak kısa sürede global bir marka olmayı başarır. Emakina, 2006’da da Türkiye’ye gelerek İzmir ofisini açar. 20 yılda 3 kıtada, 18 ülkede 22 ofise ulaşan Emakina, bugün birçok projesini İzmir’de geliştirerek dünyaya ihraç ediyor. Özel çevrimiçi ve çevrimdışı yolculukları tasarlayıp çevrimiçi dünya ile çevrimdışı dünyayı bir araya getirmeye devam eden markanın gündeminde ise İzmir’deki 300 olan çalışan sayısını 500 çıkarmak var. Ayrıca, Türkiye’deki firmaları da global oyuncu yapmak gibi hedefi bulunuyor

30.05.2021

Üç markaya hayat verdi

AMERİKA’da önce güzel sanatlar alanında, daha sonra ise aşçılık üzerine eğitim alır. Hem okuyup hem de çalışır. Mutfağın yanı sıra, çanta ve giysiler tasarlar.

23.05.2021

Sonunda derin bir nefes alıp ‘canavarlarımla’ göz göze geldim

Sohbetimiz sırasında en çok tekrarladığı şeylerden biri şuydu: “Büyümek güzel şey, iyi değerlendirilirse...” Berrak Tüzünataç gerçekten güzel büyümüş. Seçtiği kelimeler, cümlelerinden akan bilgelik, hayata bakışındaki farklılık bunun bir yansıması. Hareketleri ve tavırları da ‘büyümüş’. Fotoğraflarını çekerken karşımda kendini ve bedenini tanıyan, tam anlamıyla özgür bir kadın vardı. Bir başkası olmaya çalışmıyordu. Pandemi sürecinde derin bir nefes alıp kendi canavarlarıyla göz göze gelmesi ve yüzleşmesinin de tüm bu özgürlükte payı olsa gerek. O zaman şimdi sizi yeni Berrak’la baş başa bırakayım, şu cümleyi tekrarlamayı ihmal etmeyerek: Büyümek güzel şey, iyi değerlendirilirse...

15.05.2021

Evden Uzak ‘Kendimden Kaçarken’ Şarkısıyla Radarımıza Girdi

‘Kendimden Kaçarken’ dinler dinlemez enerjisine kapıldığım bir şarkı oldu. Merak ettim Evden Uzak’ın diğer şarkılarını da dinledim. ‘Cam Kenarı’ üniversite yıllarımı hatırlattı daha doğrusu o yaşları o günlerin ruhunu. Oğuzhan Sever ve Yunus Öz’ün kurduğu iki kişilik bir grup olan Evden Uzak “Bir gün artık karantinanın diplerini yaşarken gerçekten evden uzak olmak istedik ve böylece grubun adını oluşturmuş olduk” diyor. Sevgili Evden Uzak sorularımı yanıtladı.

14.05.2021

Pandemi sonrası canlanma değil sıçramalar olacak

BEN gazeteyi satır satır okurum. Reklamlar dahil...

18.04.2021

Evlendiğime çok pişmanım

Eşimle evlendikten bir süre sonra “ben ne yaptım” sendromu yaşamaya başladım. O güzelim hayatı gencecik yaşta bırakıp neden bu sorumluluğu seçtim! Ben artık bu evlilikte yapamıyorum.

17.04.2021

Şefkat çınarları

Darüşşafaka’nın Maltepe rezidansında 10 yıldır eşi Atifet ile birlikte kalan Prof. İlhan Usmanbaş, bu yıl 100’üncü yaşını kutlayacak. 80 yıllık evli Usmanbaş çifti, mal varlıklarını Darüşşafaka’ya bağışlayarak, ‘Bizi sıfırdan yetiştirdi’ dedikleri Cumhuriyet’e vefa borçlarını ödemek istediklerini söyledi...

3.04.2021