EKSTRA
MENÜ

Burçlara Göre Aşk

Burçlara Göre Aşk ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Burçlara Göre Aşk haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 117 Burçlara Göre Aşk haberi bulunmuştur.

Burçlara Göre Aşk Haberleri

2015’te hangi burçlar evlenecek

2015’te hangi burçlar evlenecek?

Astrolojinin evlilik konusunda da söyleyecekleri var! 2015 yılında hangi burçlar evlenecek? 2015 yılında burçların aşk hayatı evliliğe doğru yol alacak mı?

21.02.2015Keyif
Burcunuzun şarkısını biliyor musunuz | Astroloji

Burcunuzun şarkısını biliyor musunuz? | Astroloji

Gezenlerin hareketleriyle sizin şanslı veya şanssız zamanlarınızı belirleyebilen astoloji şimdi de sizin şarkınızı seçti. Kimi burçlar yalnızlık şarkılarıyla avundu, kimi ise kâh MFÖ ile kâh Sezen Aksu'yla... Peki, siz kendi burcunuzun şarkısını biliyor musunuz?

14.05.2015Keyif
Hangi burç, hangi çiçekten hoşlanır | Astroloji

Hangi burç, hangi çiçekten hoşlanır? | Astroloji

Her ne kadar çiçeklerin en güzel zamanlarını yaşadığı baharın tadını çıkaramasak da, yazdan umutluyuz. Aslında bu çiçek buna alınır, bu çiçek buna alınmaz demek yanlış olsa da astroloji öyle demiyor. Her renk, her tür ve her çeşit çiçek kişisine gore güzel ve anlamlıdır. Peki hangi burca hangi çiçek alınır?

26.06.2015Kelebek
Burcunuza Göre İzlemeniz Gereken TV Dizileri

Burcunuza Göre İzlemeniz Gereken TV Dizileri

Burcunuza göre izlemeniz gereken dizileri araştırdık, bulduk, yazdık. Eğer yeni bir diziye başlamak istiyorsanız bu listeye göz atmadan karar vermeyin!

19.06.2019Astroloji
Burçların Aşkla İmtihanı

Burçların Aşkla İmtihanı

Burçlar aşıkken nasıl oluyor? Hangi burç aşkını nasıl yaşıyor? Burçların aşkla imtihanları neler? Uzman Astrolog Aygül Aydın anlatıyor...

25.05.2020Astro Gündem
Burcunuza Göre İlişkinizde Neden Başarısızsınız

Burcunuza Göre İlişkinizde Neden Başarısızsınız?

Daha önce arkadaşlarınız ya da partneriniz tarafından zor seven biri olduğunuz söylendi mi? Bunu duymak çoğu zaman kafa karıştırıcı olabilir. Bizim için normal olan tepkiler, bazen karşımızdaki kişiye tuhaf gelir. Her ne olursa olsun, bir çözüm üzerinde çalışmaya başlayabilmeniz için her zaman önce bunun farkında olmanız gerekir. Yeniden sevmenize yardımcı olabilecek burç özelliklerinizi keşfetmeye hazır mısınız?

25.08.2020Aşk
Venüs Burcuna Göre Partnerinizi Nasıl Özel Hissettirirsiniz

Venüs Burcuna Göre Partnerinizi Nasıl Özel Hissettirirsiniz?

Astrolojide pratik bazı teknikler vardır. Bunlara göre zaman zaman uyumluluklar yakalama şansımız olabiliyor. Herkesin haritasına baktırabilecek fırsatı olmayabiliyor ama günümüzde artık herkes az çok tanıştığı insanların doğum haritalarını çıkartıp fikir sahibi olabiliyor. Bu bilgiye dayanarak Uzman Astrolog Aygül Aydın sizlere küçük birkaç tüyo bırakıyor. Partnerinizin doğum haritasındaki Venüs burcuna göre nasıl özel hissettirebileceğinizden söz ediyor...

4.09.2020Aşk
Burcunuza Göre Sizi İlişkilerde Savunmasız Kılan Şey Ne

Burcunuza Göre Sizi İlişkilerde Savunmasız Kılan Şey Ne?

İnsanlar ilişkilerinde çoğu zaman savunmasız hissedebilir. Bu savunmasızlık hissinin faktörü ise kişiden kişiye değişir. Peki sizi savunmasız hale getiren şey ne biliyor musunuz?

12.11.2020Aşk

Yazar Sonuçları

Plan yapmak bu hafta zor olacak

Cumartesiden pazara geçerken gece biraz stres stres yaşanmış olabilir.

18.07.2015