EKSTRA
MENÜ

Bulutlu

Bulutlu haberleri sayfasında güncel ve son dakika Bulutlu hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 5.635 Bulutlu haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Bulutlu Haberleri

Meteoroloji uyardı Gök gürültülü sağanak bekleniyor

Meteoroloji uyardı! Gök gürültülü sağanak bekleniyor

Meteoroloji 12. Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, bölge genelinde hava çok bulutlu olacak.

18.10.2021Haber
Meteoroloji uyardı Gök gürültülü sağanak bekleniyor

Meteoroloji uyardı! Gök gürültülü sağanak bekleniyor

Erzurum, Erzincan, Kars, Ağrı, Ardahan ve Iğdır genelinde aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor.

18.10.2021Gündem
Son dakika: Meteorolojiden hava durumu uyarısı Bu bölgelerde yaşayanlar dikkat

Son dakika: Meteoroloji'den hava durumu uyarısı! Bu bölgelerde yaşayanlar dikkat

Meteoroloji'den alınan son dakika bilgisine göre, Marmara, Kuzey Ege, Karadeniz bölge geneli, Adana, Hatay, Eskişehir, Ankara ile Antalya'nın doğu kesimlerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. İstanbul'da ise aralıklı sağanak yağış bekleniyor.

17.10.2021Gündem
Pazar günü hava nasıl olacak İşte 17 Ekim hava durumu tahminleri

Pazar günü hava nasıl olacak? İşte 17 Ekim hava durumu tahminleri

Pazar günü öncesi hava durumu araştırmaları hız kazandı. İkamet ettikleri şehirlerde hava sıcaklarıklarının nasıl seyredeceğini merak eden vatandaşlar, bu kapsamda bilgi almak adına Meteoroloji'den gelen son verilere odaklandı. Peki, pazar günü hava nasıl olacak?

16.10.2021Gündem
Son dakika: Meteorolojiden sarı kodlu uyarı Saat verildi: Kuvvetli olacak

Son dakika: Meteoroloji'den sarı kodlu uyarı! Saat verildi: Kuvvetli olacak

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son hava durumu raporuna göre Marmara, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu'nun kuzeybatısı, Batı Karadeniz ile Doğu Akdeniz'in doğusunda sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Meteoroloji çok sayıda kente sarı kodlu uyarıda bulunurken yağışların Marmara'nın batısı ve Kıyı Ege'de yerel olmak üzere kuvvetli olacağı duyuruldu. Ayrıca sağanağın saat 14.00 ile 21.00 arasında etkili olacağının tahmin edildiği belirtildi.

16.10.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İşte 16-17 Ekim il il hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? İşte 16-17 Ekim il il hava durumu tahminleri

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre hafta sonu planlarını şekillendirmek isteyen pek çok vatandaş, hafta sonu illerindeki hava durumu değerlerini araştırıyor. Hafta sonu hava sıcaklıklarının nasıl seyredeceğini sorgulayan vatandaşlar, bu kapsamda bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

15.10.2021Gündem
Bu illerde yaşayanlar dikkat Meteoroloji uyardı: Çok kuvvetli olacak

Bu illerde yaşayanlar dikkat! Meteoroloji uyardı: Çok kuvvetli olacak

Meteoroloji'den yapılan uyarıya göre, Marmara'nın batısı, Kıyı Ege, Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusu, Uşak, Denizli, Van çevreleri ile Kütahya'nın batı ilçelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların öğle saatlerinden itibaren, Edirne, Çanakkale, İzmir, Aydın ve Muğla çevrelerinde kuvvetli, İzmir'in güney ve batı ilçeleri ile Aydın'ın kıyı kesimlerinde yerel olarak çok kuvvetli ve şiddetli olması bekleniyor.

15.10.2021Gündem
Son dakika: Meteorolojiden hava durumu raporu Akşam saatlerine dikkat

Son dakika: Meteoroloji'den hava durumu raporu! Akşam saatlerine dikkat

Meteoroloji'nin son hava durumu raporuna göre bugün Edirne ve Çanakkale çevrelerinde yerel olarak kuvvetli sağanak yağış bekleniyor. Meteoroloji kuvvetli sağanak nedeniyle yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli olunmasını istedi.

14.10.2021Gündem
Son dakika: İstanbul, Ankara, İzmir dahil 48 kent için sağanak alarmı Peş peşe uyarılar

Son dakika: İstanbul, Ankara, İzmir dahil 48 kent için sağanak alarmı! Peş peşe uyarılar

Meteoroloji'nin son hava durumu raporuna göre bugün İstanbul, Ankara ve İzmir dahil 48 kentte sağanak yağış etkili olacak. Yağışların Adana’nın kuzey kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. Hava sıcaklıklarının ise batı kesimlerde 4 ila 6 derece azalacağı duyuruldu. CNN TÜRK Meteoroloji Danışmanı Prof. Dr. Orhan Şen canlı yayında "Cuma ve cumartesi günü önemli bir yağış geliyor. Hafta sonu sıcaklıklar biraz daha düşecek" açıklamasını yaptı.

13.10.2021Gündem
İstanbul, Ankara, İzmir dahil 48 kent için sağanak alarmı Peş peşe uyarılar

İstanbul, Ankara, İzmir dahil 48 kent için sağanak alarmı! Peş peşe uyarılar

Meteoroloji'nin son hava durumu raporuna göre bugün İstanbul, Ankara ve İzmir dahil 48 kentte sağanak yağış etkili olacak. Yağışların Adana’nın kuzey kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. Hava sıcaklıklarının ise batı kesimlerde 4 ila 6 derece azalacağı duyuruldu. CNN TÜRK Meteoroloji Danışmanı Prof. Dr. Orhan Şen canlı yayında "Cuma ve cumartesi günü önemli bir yağış geliyor. Hafta sonu sıcaklıklar biraz daha düşecek" açıklamasını yaptı.

13.10.2021Haber

Son dakika haberi: Bu illerde oturanlar dikkat! Meteoroloji'den kritik uyarı geldi!

Meteoroloji'nin son dakika hava durumu tahminlerine göre, İstanbul, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ'ın iç kesimleri, Çanakkale'nin güney, Balıkesir’in batı ilçeleri ile İzmir'in güneyi, Aydın ve Muğla çevreleri, Kocaeli, Sakarya, Düzce'nin kıyı kesimleri, Zonguldak çevreleri ve Adana’nın kuzey kesimlerinde kuvvetli sağanak yağış bekleniyor. İstanbul başta olmak üzere bir çok kentte başlayan sağanak nedeniyle Meteoroloji vatandaşların tedbirli olmasını istedi.

12.10.2021Gündem
Meteoroloji ve AFADdan son dakika hava durumu uyarısı Bugün hava nasıl olacak İşte 12 Ekim il il hava durumu raporu

Meteoroloji ve AFAD'dan son dakika hava durumu uyarısı Bugün hava nasıl olacak? İşte 12 Ekim il il hava durumu raporu

Meteoroloji'den alınan son dakika bilgisine göre, Sakarya, Bursa, Bilecik, Eskişehir ve Bolu çevreleri ile Karabük ve Kastamonu'da kuvvetli yağış etkili olacak. Batı kesimlerde sıcaklıkların 4 ila 6 derece azalarak yer yer mevsim normallerinin altına düşeceği tahmin edilirken İstanbul'da salı günü öğle saatlerinden sonra hafif sağanak yağış bekleniyor. AFAD'dan da yapılan açıklamada Balıkesir’in batı ilçeleri ile İzmir, Aydın ve Muğla çevrelerinde beklenen yağış nedeniyle vatandaşların tedbirli olmaları istendi. Peki, hava nasıl olacak? İşte, 12 Ekim İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri...

11.10.2021Gündem
Son dakika hava durumu raporu Yeni haftada hava nasıl olacak Çarşamba gününe dikkat

Son dakika hava durumu raporu! Yeni haftada hava nasıl olacak? Çarşamba gününe dikkat!

Türkiye yeni haftada batı bölgelerden başlayarak yağışlı havanın etkisine girecek. Özellikle kıyı kesimlerde sağanak ve yer yer gök gürültü sağanak görülecek. Meteoroloji'nin son raporuna göre mevsim normalleri üzerinde seyreden hava sıcaklığının, salı günü batı kesimlerde, çarşamba günü ise ülke genelinde azalarak mevsim normalleri civarına düşeceği tahmin ediliyor.

11.10.2021Gündem
Son dakika: Meteorolojiden 10 il için hava durumu uyarısı İstanbul, Kırklareli, Tekirdağ...

Son dakika: Meteoroloji'den 10 il için hava durumu uyarısı! İstanbul, Kırklareli, Tekirdağ...

Meteoroloji'nin günlük hava tahminlerine göre, bugün 10 ilde sağanağın etkili olması bekleniyor. Rüzgarın kuzey bölgelerde zaman zaman orta kuvvette eseceği uyarısında bulunuldu. Batı Karadeniz kıyıları ile İstanbul, Kırklareli, Tekirdağ, Balıkesir'in kuzey, Çanakkale'nin iç kesimleri, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Karabük ve Samsun çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak yağışlı olması bekleniyor.

10.10.2021Gündem
Bu hafta sonu yağmur yağacak mı İstanbulda yağış var mı İşte hafta sonu hava durumu raporu

Bu hafta sonu yağmur yağacak mı? İstanbul'da yağış var mı? İşte hafta sonu hava durumu raporu

Sıcaklıklar yurdun güney ve iç kesimlerinde mevsim normallerinin 2 ila 6 derece üzerine çıkacak. Hava sıcaklıklarının bugünden itibaren yurdun kuzey kesimlerinde mevsim normalleri civarına, güney ve iç kesimlerde ise mevsim normallerinin 2 ila 6 derece üzerine çıkması bekleniyor.

8.10.2021Gündem
Son dakika hava durumu uyarısı: Bugün hava nasıl olacak İşte MGM 8 Ekim il il hava durumu tahminleri

Son dakika hava durumu uyarısı: Bugün hava nasıl olacak? İşte MGM 8 Ekim il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminlerini duyuran Meteoroloji son dakika uyarıda bulundu. Yurt genelinde hava sıcaklığı düşerken son tahminlere göre Trakya ile İstanbul ve Çanakkale çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Hava sıcaklığının ise iç kesimlerinde 2 ila 4 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 8 Ekim hava durumu tahminleri.

8.10.2021Gündem
Son dakika: Meteorolojiden hava durumu raporu Sıcaklıklar artıyor: Bugünden itibaren...

Son dakika: Meteoroloji'den hava durumu raporu! Sıcaklıklar artıyor: Bugünden itibaren...

Meteoroloji'nin son hava durumu raporuna göre mevsim normallerinin altında seyreden serin ve yağışlı havanın yerini bugünden itibaren 'pastırma sıcakları' alacak.

7.10.2021Gündem
Meteorolojiden çok sayıda kente peş peşe uyarılar Sıcaklık azalıyor, doğuya kar geliyor

Meteoroloji'den çok sayıda kente peş peşe uyarılar! Sıcaklık azalıyor, doğuya kar geliyor

Meteoroloji'nin son hava durumu raporuna göre bugün Karadeniz, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova çevreleri, Kırklareli kıyıları ile Bursa ve Balıkesir’in kuzey kesimlerinde sağanak yağış bekleniyor. Doğu Karadeniz’in iç kesimlerinin yüksekleri ile Erzurum, Kars ve Ardahan çevrelerinin yükseklerinde karla karışık yağmur ve kar yağışı görülecek. Yağışların, Sinop, Trabzon, Rize, Artvin, Erzurum, Kars ve Ardahan çevreleri ile Kastamonu’nun kıyı, Samsun’un batı kesimlerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

5.10.2021Gündem
Hava yarın nasıl olacak İşte 5 Ekim il il son dakika hava durumu tahminleri

Hava yarın nasıl olacak? İşte 5 Ekim il il son dakika hava durumu tahminleri

Yeni haftanın başlaması ile hava durumu tahminleri de vatandaşların gündeminde ilk sıralarda yer almaya başladı. Hava durumunun nasıl seyredeceğini merak eden vatandaşlar, bu konuda bilgi almak adına internette sorgulamalarına hız verdi. Peki, 5 Ekim Salı günü hava durumu nasıl olacak?

4.10.2021Gündem
Son dakika: Meteorolojiden peş peşe açıklamalar Doğu Karadeniz için çok kuvvetli yağış uyarısı

Son dakika: Meteoroloji'den peş peşe açıklamalar! Doğu Karadeniz için 'çok kuvvetli yağış' uyarısı

Doğu Karadeniz'de devam eden sağanağın yarın günün ilk saatlerinden itibaren Rize çevreleri ile Artvin'in kıyı kesimleri ve Trabzon'un doğusunda kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli olması bekleniyor. Meteoroloji, Trabzon, Rize ve Artvin için sarı kodlu uyarıda bulundu.

4.10.2021Gündem
Son dakika... Meteorolojiden çok sayıda kente sağanak yağış uyarısı

Son dakika... Meteoroloji'den çok sayıda kente sağanak yağış uyarısı

Meteoroloji'nin son hava durumu raporuna göre bugün İstanbul, Kocaeli, Sakarya çevreleri, Karadeniz kıyıları, Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusu, Balıkesir'in kuzey ve Van'ın doğu kesimlerinde yağmur ve sağanak yağış bekleniyor. Yağışların, Rize ve Artvin kıyılarında kuvvetli olması bekleniyor.

4.10.2021Gündem
Pazartesi hava nasıl olacak İşte 4 Ekim il il hava durumu tahminleri

Pazartesi hava nasıl olacak? İşte 4 Ekim il il hava durumu tahminleri

Ekim ayının ilk haftasında hava durumunun nasıl olacağı vatandaşların gündeminde yer alıyor. Sonbahar'ın kendini iyice hissettirdiği şu günlerde, vatandaşlar güncel hava durumu verilerini araştırıyor. Peki, 4 Ekim Pazartesi günü hava nasıl olacak?

3.10.2021Gündem
Son dakika: Meteorolojiden 3 gün için hava durumu uyarısı

Son dakika: Meteoroloji'den 3 gün için hava durumu uyarısı!

Meteoroloji'den yapılan duyuruda önümüzdeki hafta peşembe gününe kadar İstanbul’un da arasında bulunduğu birçok ilde yağışlı havanın etkili olacağını bildirdi. Pazartesi günü başlayan yağışların perşembe günü ise yurdun birçok kesiminde etkisini kaybedeceği öğrenildi.

3.10.2021Gündem
Son dakika... Meteoroloji ve AFADdan flaş sağanak yağış uyarısı: İstanbul ve bir çok kentte etkili olacak

Son dakika... Meteoroloji ve AFAD'dan flaş sağanak yağış uyarısı: İstanbul ve bir çok kentte etkili olacak

Meteoroloji'nin son dakika hava durumu raporuna göre Doğu Karadeniz, Kocaeli, Tokat, Sivas, Malatya, Kırklareli, Balıkesir ve İstanbul Anadolu yakasında sağanak yağış etkili olacak. AFAD'ın da sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, Trabzon’un doğusu, Rize il geneli ve Artvin’in kıyı kesimlerinde pazar günü meydana gelebilecek sel, su baskını, yıldırım, ulaşımda aksamalara karşı vatandaşların dikkatli olunması istendi.

2.10.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İşte 2-3 Ekim hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? İşte 2-3 Ekim hava durumu tahminleri

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelerin ardından, hafta sonu genelinde seyredecek hava durumu verileri vatandaşlarca merak ediliyor. İkamet ettikleri şehirlerde hava durumunun nasıl seyredeceğini araştıran vatandaşlar, Meteoroloji'den gelen son açıklamalara odaklandı. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

1.10.2021Gündem
Son dakika... Bugün hava nasıl olacak Meteorolojiden yağış uyarıları

Son dakika... Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji'den yağış uyarıları

Son dakika haberine göre, Meteoroloji Genel Müdürlüğü çok sayıda bölgeyi sağanak yağışa karşı uyardı.

1.10.2021Gündem
6 ilde satışlar sürüyor Taksitler 425 TLden başlıyor... İstanbula 5 yeni proje

6 ilde satışlar sürüyor! Taksitler 425 TL'den başlıyor... İstanbul'a 5 yeni proje

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) konut satışlarına ve kuralara devam ediyor. TOKİ kapsamında şu anda 6 ilde satışlar sürerken taksitler 425 TL'den başlıyor. TOKİ ayrıca İstanbul'da 5 proje için ihaleye çıkmaya hazırlanıyor.

30.09.2021Ekonomi
Son dakika: Meteorolojiden önemli uyarı Dikkat: Çok kuvvetli olacak

Son dakika: Meteoroloji'den önemli uyarı! Dikkat: Çok kuvvetli olacak

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son hava durumu raporuna göre bugün Kastamonu ve Sinop’un kıyı kesimleri, Samsun’un batı ilçeleri, Trabzon’un doğusu ile Rize ve Artvin’in kıyı kesimlerinde kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli sağanak yağış bekleniyor.

30.09.2021Gündem
Son dakika... Meteorolojiden peş peşe uyarılar Yarına dikkat: Sarı alarm verildi

Son dakika... Meteoroloji'den peş peşe uyarılar! Yarına dikkat: Sarı alarm verildi

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Doğu Karadeniz'deki sağanak yağışın akşam saatlerinden sonra etkisini artıracağını duyurdu. Meteoroloji yarın için Kastamonu, Sinop, Samsun, Trabzon, Rize ve Artvin için sarı kodlu uyarıda bulundu. Meteoroloji'nin açıklamasında "Ani sel, su baskını, heyelan ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor" denildi.

29.09.2021Gündem
Son dakika... Meteoroloji bölgeleri sıraladı ve uyardı Dikkat: Kuvvetli olacak

Son dakika... Meteoroloji bölgeleri sıraladı ve uyardı! Dikkat: Kuvvetli olacak

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son hava durumu raporuna göre bugün birçok kentte sağanak yağış etkili olacak. Yağışların, Trabzon, Rize ve Artvin çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

29.09.2021Gündem
Son dakika: Meteorolojiden hava durumu raporu Prof. Dr. Orhan Şen duyurdu: Sıcaklıklar düşecek

Son dakika: Meteoroloji'den hava durumu raporu! Prof. Dr. Orhan Şen duyurdu: Sıcaklıklar düşecek

Meteoroloji'nin son hava durumu raporuna göre bugün Karadeniz kıyıları ile İstanbul, Yalova, Sakarya, Kocaeli ve Düzce çevrelerinde sağanak yağış bekleniyor. CNN TÜRK Meteoroloji Danışmanı Prof. Dr. Orhan Şen ise "Bu akşamdan itibaren kuzeye İstanbul'dan Artvin'e kadar yağmur geliyor. Bu yağış afet oluşturacak şiddette değil. Sıcaklıklar yarından itibaren hafta sonuna kadar 5 derece düşecek" mesajını paylaştı. İşte son hava durumu raporu...

28.09.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak Meteoroloji açıkladı... Sıcaklıklar artıyor

Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji açıkladı... Sıcaklıklar artıyor

Türkiye'nin güney ve batı kesimlerinde hava sıcaklıklarının bugün mevsim normallerinin 2-4 derece üstünde olması bekleniyor.

27.09.2021Gündem

Son dakika: Prof. Dr. Orhan Şen'den hava durumu uyarısı! Çarşamba gününe dikkat

Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre, Artvin'in kıyı kesimlerinde yerel olmak üzere sağanak yağış bekleniyor. Önümüzdeki günler için hava durumu uyarısında bulunan CNN TÜRK Meteoroloji Danışmanı Prof. Dr. Orhan Şen ise, 'Çarşamba günü yağmur kuzey bölgelerine geliyor. Marmara’nın doğusu ve Batı Karadeniz’de yağacak, sıcaklıklar 2 derece kadar düşecek.' şeklinde konuştu.

26.09.2021Gündem
Bu hafta hava nasıl olacak Prof. Dr. Şenden canlı yayında uyarı

Bu hafta hava nasıl olacak? Prof. Dr. Şen'den canlı yayında uyarı

Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre, Artvin'in kıyı kesimlerinde yerel olmak üzere sağanak yağış bekleniyor. Önümüzdeki günler için hava durumu uyarısında bulunan CNN TÜRK Meteoroloji Danışmanı Prof. Dr. Orhan Şen ise, 'Çarşamba günü yağmur kuzey bölgelerine geliyor. Marmara’nın doğusu ve Batı Karadeniz’de yağacak sıcaklıklar 2 derece kadar düşecek.' şeklinde konuştu.

26.09.2021Haber
Son dakika: Meteorolojiden turuncu alarm Bu illerde yaşayanlar dikkat

Son dakika: Meteoroloji'den turuncu alarm! Bu illerde yaşayanlar dikkat

Meteoroloji'nin son hava durumu raporuna göre bugün Karadeniz kıyıları ile Kocaeli, Sakarya, Bolu, Karabük, Kastamonu, Kars ve Ardahan çevrelerinde sağanak yağmur bekleniyor. Yağışların akşam saatlerinde Rize ve Artvin çevrelerinde yerel olarak kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli olacağı duyuruldu.

25.09.2021Gündem
Son dakika... Meteorolojiden hava durumu raporu Hava bir anda buz kesmişti: Yarına dikkat

Son dakika... Meteoroloji'den hava durumu raporu! Hava bir anda buz kesmişti: Yarına dikkat

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son hava durumu raporuna göre bugün Marmara'nın doğusu, Batı Karadeniz kıyı kesimleri, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu'nun kuzey ve doğusunun yağışlı olması bekleniyor. Yağışların genellikle sağanak ve gök gürültülü sağanak, Doğu Karadeniz’in iç kesimlerinin yükseklerinde karla karışık yağmur ve yer yer kar şeklinde olması bekleniyor. Meteoroloji, hava sıcaklıklarının hafta sonunda batı bölgelerden başlayarak artacağını duyurdu. İşte 24 Eylül hava durumu raporu...

24.09.2021Gündem
Son dakika... Meteoroloji bölgeleri sıraladı ve uyardı Sarı ve turuncu alarm... Çok kuvvetli olacak

Son dakika... Meteoroloji bölgeleri sıraladı ve uyardı! Sarı ve turuncu alarm... Çok kuvvetli olacak

Meteoroloji'nin son hava durumu raporuna göre bugün çok sayıda bölgede kuvvetli sağanak yağış etkili olacak. Yağışların, Karadeniz kıyıları, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Kastamonu, Hatay, Osmaniye, Erzurum, Ardahan ve Bingöl çevreleri ile Adana’nın doğu kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. İşte 23 Eylül hava durumu raporu...

23.09.2021Gündem
Son dakika: Meteorolojiden kuvvetli yağış uyarısı 100 kilogram üzeri... Sarı ve turuncu alarm

Son dakika: Meteoroloji'den kuvvetli yağış uyarısı! 100 kilogram üzeri... Sarı ve turuncu alarm

Meteoroloji'nin son hava durumu raporuna göre bugün Osmaniye, Hatay kıyıları, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin ve Ardahan çevrelerinde kuvvetli, Rize ile Artvin’in kuzey kesimlerinde şiddetli ve yer yer aşırı sağanak yağış bekleniyor. Meteoroloji Doğu Karadeniz için sarı ve turuncu uyarıda bulundu. CNN TÜRK Meteoroloji Danışmanı Prof. Dr. Orhan Şen, "İstanbul'da sıcaklıkların 17 derecenin de altına düşme ihtimali var" dedi. İşte 22 Eylül çarşamba hava durumu raporu...

22.09.2021Gündem
Meteorolojiden son dakika hava durumu raporu: Sarı alarm verildi Sıcaklık düşüyor, kuvvetli yağış geliyor

Meteoroloji'den son dakika hava durumu raporu: Sarı alarm verildi! Sıcaklık düşüyor, kuvvetli yağış geliyor

Meteoroloji'nin son hava durumu raporuna göre bugün Orta Karadeniz kıyıları, Sakarya, Bolu, Düzce, Zonguldak, Bartın, Karabük, Giresun, Rize ve Artvin çevreleri ile Kastamonu'nun kıyı, Trabzon'un doğu ilçelerinde kuvvetli yağış bekleniyor. Sıcaklıkların kuzeybatı kesimlerde 4 ila 8 derece azalacağı duyuruldu. İşte 21 Eylül salı günü hava durumu raporu...

21.09.2021Gündem
Son dakika... Meteorolojiden son hava durumu raporu Sıcaklıklar aniden düşüyor... Harita paylaşıldı

Son dakika... Meteoroloji'den son hava durumu raporu! Sıcaklıklar aniden düşüyor... Harita paylaşıldı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son dakika hava durumu raporuna göre bugün Karadeniz'in iç kesimleri ile Ankara'nın kuzeyi, Kastamonu, Sinop, Kars, Ardahan ve Erzurum ile gece saatlerinden sonra İstanbul çevrelerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. 5 günlük hava durumu tahminine göre İstanbul'da hava sıcaklıkları yarından itibaren hızla düşecek. İstanbul'da bugün 29 derece olan sıcaklık perşembe gününe kadar 10 derece düşecek ve 19 derece olacak. Meteoroloji, gün gün beklenen en yüksek ve en düşük sıcaklık haritalarını da paylaştı. İşte son hava durumu raporu...

20.09.2021Gündem
Voldemort nedir, ne demek İstanbul semalarındaki siluete benzetildi

Voldemort nedir, ne demek? İstanbul semalarındaki siluete benzetildi

Voldemort, 18 Eylül 2021 Cumartesi akşamı, İstanbul'da gökyüzünde beliren siluetin ardından gündemde yer almaya başladı. Bulutlu ve kapalı bir havada, İstanbul semalarında bir anda beliren görüntünün kaydedilmesi ile fark edilen siluet, Harry Potter serisinde yer alan Voldemort isimli karaktere benzerliği ile dikkat çekti. Peki, Voldemort nedir ve ne demek? İşte, kısa bir özet

19.09.2021Televizyon
Son dakika hava durumu: Meteorolojiden İstanbul ve Trakya bölgesi için hava durumu uyarısı

Son dakika hava durumu: Meteoroloji'den İstanbul ve Trakya bölgesi için hava durumu uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan son dakika hava durumu bilgisine göre, Edirne çevrelerinde başlayacak sağanak ve gök gürültülü sağanağın zamanla Kırklareli, Tekirdağ ve İstanbul çevrelerinde kısa süreli ve yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. CNN TÜRK Meteoroloji Danışmanı Prof. Dr. Şen ise İstanbul için uyarıda bulunurken, 'Çarşamba günüden itibaren sıcaklılar 10 derece düşecek, bu önemli.' ifadelerini kullandı.

19.09.2021Gündem
Pazar günü hava nasıl olacak İşte 19 Eylül hava durumu tahminleri

Pazar günü hava nasıl olacak? İşte 19 Eylül hava durumu tahminleri

Ülkenin kuzey ve doğu kesimlerinde yağış etkili olacak. Marmara'nın kuzey ve doğusu, Batı Karadeniz, Doğu Anadolu ile Çankırı ve Artvin çevreleri ile Trakya ve İstanbul'da kuvvetli yağış bekleniyor. İşte, 19 Eylül hava durumu tahminleri...

18.09.2021Gündem
Son dakika... Meteoroloji illeri sıraladı ve uyardı İstanbul için sarı alarm

Son dakika... Meteoroloji illeri sıraladı ve uyardı! İstanbul için sarı alarm

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan duyuruya göre, Edirne çevrelerinde başlayacak sağanak ve gök gürültülü sağanağın zamanla Kırklareli, Tekirdağ ve İstanbul çevrelerinde kısa süreli ve yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. Meteoroloji, Kırklareli, Tekirdağ, Edirne ve İstanbul için sarı kodlu uyarıda bulundu.

18.09.2021Gündem
Meteoroloji uyardı Bu illerde yaşayanlar dikkat: Sağanak geliyor

Meteoroloji uyardı! Bu illerde yaşayanlar dikkat: Sağanak geliyor

Meteoroloji'nin son raporuna göre Erzurum, Ağrı, Kars, Ardahan ve Iğdır'da aralıklı gök gürültülü sağanak bekleniyor.

18.09.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İşte 18-19 Eylül hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? İşte 18-19 Eylül hava durumu tahminleri

Marmara, Doğu Anadolu ve Karadeniz'in bazı kesimlerinde sağanak bekleniyor. Trakya ve İstanbul'un Avrupa yakası ile Doğu Anadolu ve Karadeniz bölgelerinin bazı kesimlerinde Cumartesi sağanak ve gök gürültülü sağanak tahmin ediliyor. İşte, 18-19 Eylül hava durumu tahminleri...

17.09.2021Gündem
Kuş katilleri Bir gecede 300 tane

Kuş katilleri! Bir gecede 300 tane

Bu hafta ABD’nin New York şehrinde göç eden yüzlerce kuşun, gece ışıkları nedeniyle gökdelenlere çarparak öldüğü bildirildi. Ölümler, New York’ta bir kuş meraklısının bir gecede Dünya Ticaret Merkezine (WTC) çarparak ölen yaklaşık 300 kuşu görüntülemesiyle gündeme geldi.

17.09.2021Dünya
Bugün hava nasıl olacak Meteorolojiden yağış uyarısı İşte 17 Eylül son dakika hava durumu tahminleri

Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji'den yağış uyarısı! İşte 17 Eylül son dakika hava durumu tahminleri

Meteoroloji'nin son hava durumu raporuna göre Rize, Artvin, Erzurum, Kars ve Ardahan çevrelerinde kuvvetli sağanak yağış etkili olacak. Son günlerde yurt genelinde düşen hava sıcaklıkları, bugün iç ve batı kesimlerde 2 ila 4 derece, kuzeydoğu kesimlerde ise 4 ila 8 derece artacak. Yağışların etkili olduğu Marmara Bölgesi'nde parçalı ve az bulutlu hava beklenirken, İstanbul'da sıcaklık 26 derece olarak ön görülüyor. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, MGM İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 17 Eylül hava durumu tahminleri.

16.09.2021Gündem
Son dakika hava durumu raporu... Meteoroloji il il sıraladı Dikkat: Kuvvetli olacak

Son dakika hava durumu raporu... Meteoroloji il il sıraladı! Dikkat: Kuvvetli olacak

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son hava durumu raporuna göre bugün yurdun büyük bölümünde sağanak yağış etkili olacak. Yağışların İç Anadolu’nun güneyi, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları, Artvin ve Tokat çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. Meteoroloji yağışlardan oluşabilecek olumsuz durumlara karşı vatandaşlardan tedbirli olunmasını istedi ve çok sayıda kente sarı renkli uyarıda bulundu. İşte Meteoroloji'nin 16 Eylül perşembe günü hava durumu raporu...

16.09.2021Gündem

Yazar Sonuçları

TikTok müziklerine inat bir Adele havası

Tam da zamanında çıktı Adele’in yenisi “Easy On Me”.

18.10.2021