EKSTRA
MENÜ

Brezilya Poposu

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 54 haberi bulunmuştur.

Brezilya Poposu Haberleri

Çok popüler ve çok riskli: Brezilya poposu ameliyatı

Çok popüler ve çok riskli: Brezilya poposu ameliyatı

Araştırmalar, son yıllarda kadınlar arasında en çok tercih edilen operasyonlardan birinin Brazilian butt lift (Brezilya popo/kalça estetiği) olduğunu söylüyor. Ancak operasyonun önemli riskleri de mevcut. Söz konusu riskleri ve kadınları estetik operasyonlara sürükleyen nedenleri uzmanlarla konuştuk

Popo Bölgesine Yapılan Estetik Operasyonlar

Popo Bölgesine Yapılan Estetik Operasyonlar

Son dönemde giderek popüler hale gelen kıvrımlı vücut hatları, artık cerrahi yöntemler ile kolay yoldan elde edilebiliyor. Kadınlarda kalça, göğüs ve bel oyuntusu uyum içinde olması ve dünya güzellik anlayışları arasına girdi. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ayşen Bilge Sezgin, daha belirgin çekici hatlar için yapılan işlemleri anlattı.

15.12.2020Kişisel Bakım
Brezilya Kalçası Uygulaması Nasıl Yapılır

Brezilya Kalçası Uygulaması Nasıl Yapılır?

Son yılların en popüler uygulamalarından biri pop estetiği diğer adı ile Brezilya kalçası uygulaması. Peki nedir bu Brezilya kalçası uygulaması? Nasıl ve kimlere yapılır? Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Diren Çelik anlattı.

Kalça Büyütme Operasyonları Nelerdir

Kalça Büyütme Operasyonları Nelerdir?

Güzellik kavramı kişiden kişiye değişiklik gösterse de kalça bölgesinin dolgun, sıkı ve belirgin olması kadını çekici kılan özelliklerden. Hal böyle olunca giderek popülerleşen ve tabii en çok tercih edilen popo estetiği yöntemleri de özel ilgi alanımız oluyor. Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ayşen Bilge Sezgin kalça büyütme operasyonları hakkında önemli bilgiler verdi.

Brezilya Poposu Nedir Brezilya Poposu Estetiği Nasıl Yapılır

Brezilya Poposu Nedir? Brezilya Poposu Estetiği Nasıl Yapılır?

Tüm dünyada ünlü olan 'Brezilya poposu'na estetik ile sahip olmak mümkün. Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Ayşen Bilge Sezgin, Brezilya kalça estetiği hakkında bilgiler verdi.

Hoş ‘Kel’diniz

Hoş ‘Kel’diniz

Sağlık turizminde dünyanın sayılı ülkeleri arasında yer alan Türkiye’nin, bu sektörden 1.5 milyar dolarlık gelir elde ettiğini belirten DEİK Sağlık Komisyonu üyesi Dr. Servet Terziler, yaklaşık 1 milyar dolarlık kısmının saç ekiminden geldiğini ifade etti. Saç ekimi için gelen 500 bin kişinin yüzde 50’sinden fazlasının Avrupalı olduğuna dikkat çeken Terziler, Türkiye’nin estetik konusunda da ciddi talep gördüğünü belirtti. Türkiye Sağlık Turizmini Geliştirme Konseyi Kurucu Başkanı Emin Çakmak da İtalyanların ilk sırada yer aldığını söyledi.

18.01.2020Ekonomi
Estetikte Altın Oran Uygulamaları

Estetikte Altın Oran Uygulamaları

Günümüzde kusursuz bir güzelliğe sahip olmak herkesin hayali. İnsanoğlu yüzyıllar boyunca sağlıklı, güzel ve kusursuz bir bedene sahip olmak için sayısız çözümler geliştirdi. Her defasında mükemmel vücut oranlarına biraz daha yaklaştı ve sonunda altın orana ulaşmanın yolunu estetikle keşfetti. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Çağdaş Orman, estetik uygulamalarla ilgili bilgiler verdi.

16.01.2020Kişisel Bakım
Günde 2 bin turist saç ekimine geliyor

Günde 2 bin turist saç ekimine geliyor

Son yıllarda sağlık turizminin lokomotifi saç ekimi oldu. Türkiye’nin bu alandaki hedefi ise 4 yıl sonra 20 milyar dolara ulaşmak. “Günde 2 bin kişi saç ekimi için Türkiye’ye geliyor” diyen DEİK Sağlık Komisyonu üyesi Servet Terziler, “Sadece saç ekimi değil estetik alanında da Türkiye önemli bir pazar. Avrupalılar Brezilya poposu yaptırmak için geliyorlar” dedi.

27.04.2019Ekonomi
Estetikte son moda: Arka estetiği

Estetikte son moda: Arka estetiği

Plastik cerrahi ve estetikte son moda “arka beden estetiği”. Ön bedene yönelik talepler son yıllarda ilgi arka bedene kaydı. Artık kalça merkeze alınarak, bel, basen, bacak ve sırt bölgesine yönelik girişimler revaçta.

29.11.2018Sağlık
İnanılmaz değişim Adanalı sigortacı 105 kiloya çıkınca...

İnanılmaz değişim! Adanalı sigortacı 105 kiloya çıkınca...

Adana'da sigortacı Güllü Sel 7 yıl önce 105 kiloya çıkınca sıkı diyete başladı. 6 ayda 59 kiloya düştü. Vücudunda sarkmalar olunca estetik ameliyat olmaya karar verdi. 6 yılda toplam 17 kere bıçak altına yattı. Güllü Sel, ' 100 bin lira harcadım ama değdi' dedi.

7.08.2017Gündem
Türkiyede Brezilya poposu yaptırmak istedi, başına gelmeyen kalmadı

Türkiye'de Brezilya poposu yaptırmak istedi, başına gelmeyen kalmadı!

İngilitere'de yaşayan milyoner Jane Park (21), bir hafta önce Türkiye'ye estetik ameliyat geçirmek için geldi. İngiliz Daily Mail gazetesi ameliyat sonrasında alerji olduğu ifade edilen İngiliz milyonerin yüzü ve vücudundaki diğer noktaların şişmesinin ardından İngiltere'de hastaneye kaldırıldığını yazdı. İngiliz milyonerin ise hayat hikâyesi oldukça ilginç.

29.06.2017Dünya
Güzelleşmek isterken ölümden döndü

Güzelleşmek isterken ölümden döndü

Florida'da kampanya ile "Brezilya poposu" ameliyatı yapan bir klinikte ameliyat olan genç bir kadın ölümden döndü.

10.05.2016Sağlık
Kızım striptiz yapıyor ama onunla gurur duyuyorum

'Kızım striptiz yapıyor ama onunla gurur duyuyorum'

Georgina Clark ve kızı Kayla'nın ilişkisi bir anne kız ilişkisinden biraz farklı. Anne ve kızı estetik bağımlısı ve Kayla ilk estetiğini 11 yaşında yaptırmaya başlamış. Bütün ameliyat masrafları kızı tarafından karşılanan Georgina "Kızımın kendisine yaşlı ve zengin bir sevgili bulması ya da striptiz yapması umrumda değil. Biz hayalimizi yaşıyoruz. Gerçekten onunla gurur duyuyorum. Kayla gibi bir kızım olduğu için çok şanslıyım." dedi.

15.04.2016Sağlık
Türkiyenin ideal kadınını açıklıyoruz

Türkiye'nin ideal kadınını açıklıyoruz!

Yıldızların en çok beğenilen yerleri bir araya gelirse ortaya ne sonuç çıkar? Estetik cerrahların ve spor hocalarının kapısı, kimlere benzemek için aşındırılıyor? Bu görünüm nasıl elde edilir?

9.01.2016Stil
Kendine bunu yaptı

Kendine bunu yaptı

İnanılmaz incelikte beli, kocaman memeleri ve oyuncak bebek gibi suratı ile 25 yaşında bir genç kızdan çok çizgi film karakterine benziyor.

26.11.2015Sağlık
İzci yemini

İzci yemini

Geçtiğimiz hafta moda gündemi yine cıvıl cıvıldı. Milano’da düzenlenen Erkek Moda Haftası’ndaki en ilginç defilelerden biri Dsquared2’ye aitti. Podyuma çadırlar kuruldu, kamp ateşi yakıldı, yağmurlar yağdı.

26.06.2009Kelebek
Yeni Türk mayosunda Brezilya poposu

Yeni Türk mayosunda Brezilya poposu

Almanya’da bir tekstil fabrikasında işçilik yaptıktan sonra Türkiye’ye dönen, fason mayo üretimine başlayan Yaylım çifti, bugünün genç ve modern bir markası için ilk temeli attı. Oğulları Ümit Yaylım, şimdi bu hedefi gerçekleştiriyor.

28.01.2005Kelebek
2015: Poponun yılıDevir kalça devri

2015: Poponun yılıDevir kalça devri

Modayı belirleyen Amerikan Vogue dergisi açıkladı: Artık devir kalça devri. Kim Kardashian’a 65 milyon dolarlık servetini kazandıran, Jennifer Lopez’in hakkında şarkı yaptığı büyük popolar her yerde karşınıza çıkacak. Peki önümüzdeki yılı kimin kıvrımları sallayacak?

30.11.2014Hayat
Büyük kalçalı yarışmacının dar pantolon sorunsalı

Büyük kalçalı yarışmacının dar pantolon sorunsalı

Brezilya' da yayınlanan BBG Evi programında kotunu giymeye çalışan kızın poposu sığmayınca ilginç görüntüler ortaya çıktı.

30.04.2014Eğlence
Madonna hedefi gösterdi: NO FEAR* (KORKU YOK)

Madonna hedefi gösterdi: NO FEAR* (KORKU YOK)

Dün Madonna konserinden bildiremedim. Elimdeki telefonu yere atıp parçalamak istedim. Ne yapıp ettiysem, yazdıklarım, çektiklerim gitmedi. Kusura bakmayın. Konser izlenimlerim bugüne kaldı. Başlıyoruuuuz…

8.06.2012Gündem
Bu yaz masadan inmiyoruz

Bu yaz masadan inmiyoruz

Çapamarka’nın Maçka’da açtığı son mekan Circus, geçen hafta itibariyle İstanbul, Anadolu, Balkanlar ve Ortadoğu’nun emrine amade. Circus, New York’taki ünlü Nikki Midtown’un yaşlı kıtadaki şubesi gibi: Tam ortada, üstünde dans edilebilen kocaman bir masa var.

30.04.2010Seyahat
Her şey boş İspanyol’la coş

Her şey boş İspanyol’la coş

Kaçılın Türkler Geliyor/Sikender Abi’nin Övrupa Seyir Defteri kitabıyla edebiyat kulislerinde küçük bir deprem yaratan akademisyen Özlem Kumrular bu kez dünya erkeklerini yazdı. İtalyanca, İspanyolca, İngilizce, Almanca, Japonca, Yunanca ve Osmanlıca bilen 31 yaşındaki Kumrular bu kitap için yedi düveli gezdi. Kadınları dinledi, çevresini gözledi.

2.07.2005Kelebek

Yazar Sonuçları

Dikkat Kardashian'ın poposu başımıza büyük bir iş açabilir

Bugün cumartesi... O nedenle siyaseti bir yana bırakıp ciddi bir konuya giriyorum...

20.02.2021

Brezilya poposu uygulamasıyla ilgili merak edilenler

Kıvrımlı ve belirgin bir popoya sahip olmak, kadınlara daha çekici bir görünüm kazandırmak için günümüzde en çok tercih edilen işlemlerden birisi popo estetiğidir. Popo şeklini ve bel kıvrımını belirginleştirmek için çeşitli ameliyat teknikleri sıklıkla kullanılmaktadır.

16.10.2020

Herkes Bu 3 Estetik Uygulamayı Konuşuyor

Estetik cerrahi ve medikal uygulamalar başlığı altında sayabileceğimiz güzellik prosedürleri o kadar hızlı bir şekilde gelişiyor ki, her sene aynı isim altında ama daha gelişmiş uygulamaları bireylere sunuyoruz. Son zamanlarda ise en fazla konuşulan, en fazla soru aldığım ve uyguladığım 3 estetik prosedürünü sizinle paylaşmak istiyorum. Haydi beraber göz atalım...

7.02.2019

İnatçı Yağlardan Vaser Liposuction İle Kurtulabilirsiniz

Kişisel özelliklere bağlı olarak vücudun farklı yerlerinde bölgesel yağlanmayla birlikte yağ dokusu birikimi oluşabiliyor. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Gökhan Haytoğlu bazen spor ya da diyetle giderilemeyen bu yağlardan vaser liposuction ile kurtulabilmenin mümkün olduğunu anlattı.

3.12.2018

Marilyn Monroe’nun Estetik Dosyası

Bugün hala efsaneliğini koruyan Marilyn Monroe, bu kadar erken yaşta ölmemiş olsaydı hangi estetik işlemleri yaptırırdı?

5.10.2016
Nicki Minajın kıvrımlarını oluşturan estetik dokunuşlar

Nicki Minaj'ın kıvrımlarını oluşturan estetik dokunuşlar

Ünlü şarkıcının ilk dikkat çeken ve ön plana çıkan vücut bölgesi, popo ve ince bel simidi...

13.05.2016
Kadınların en çok sahip olmak istediği vücut tipleri

Kadınların en çok sahip olmak istediği vücut tipleri

Kadınlık ve dişilik algısıyla özdeşleşen ve her kadının sahip olmak istediği vücut şekillerinin başında kum saati ve armut tipi kadın vücut tipleri geliyor.

11.04.2016
2015 yaz estetiği trendleri

2015 yaz estetiği trendleri

15 yaş gençleştirecek ve kadınsı kıvrımlarınızı ortaya çıkaracak estetik trendleri...

14.05.2015
Kim Kardashian’ın poposunun sırrı

Kim Kardashian’ın poposunun sırrı

İsteyen her kadın, kendi vücut oranlarına uygun bir şekilde Kim Kardashian’ın popo şekline sahip olabilir.

15.12.2014
Aldatılmanın doğal nedeni: Yer çekimi

Aldatılmanın doğal nedeni: Yer çekimi

Zayıfla kilo al, zayıfla kilo al.. Sonuç: Sarkmış vücut hatları, psikolojik travma, cinsel yaşamda mutsuzluk, öz güven eksikliği...

20.04.2014

Estetiğin suyunu çıkartan kadınlar

Siz de 50 kiloluk göğüsleriniz olsun ister miydiniz?

14.11.2012

Ekimde Göcek

MEĞER Göcek’in en şahane zamanıymış.

Eylül sonu ekim başı.

4.10.2011

Harekete gel

AYNI hareket, jest, eylem vb farklı toplumlar tarafından farklı yorumlanabiliyor, malum...

18.03.2014

Siyasi mizah/mizahi siyaset

BREZİLYA’da 3 Ekim’de Devlet Başkanlığı seçimleri var.

23.08.2010

Türk kadını kaymaklı ekmek kadayıfı

Amerikan Hastanesi’ndeyim.

Babaçi’nin kalçası kırıldı, 6. katta yatıyor.

25.06.2010

Kadınlar da güzel kadın beğenir

Kadınlar kadınları sadece kıskanmaz. Beğenir de. Ben mesela kadın beğenen bir kadınım. Hatta güzel kadınları görünce heyecanlanıyorum. Ama lütfen bu satırlarımdan lezbiyen eğilimler taşıdığım gibi bir hayale kapılmayın. Taşımıyorum. Taşıyorsam da farkında değilim. Ama güzel kadın bedenleri görmekten hoşlanıyorum, üzerlerinde ne kadar az şey olursa, o kadar iyi. Göğüslerine, kalçalarına, omuzlarına, kollarına bakıyorum, tabii ki bir erkekten farklı gerekçelerle ama bakıyorum...

3.05.2008