EKSTRA
MENÜ

Boş Kaldı

Boş Kaldı haberleri sayfasında güncel ve son dakika Boş Kaldı hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 11.456 Boş Kaldı haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Boş Kaldı Haberleri

ABden Türkiyeye yaptırım çıkmadı, Fransa’nın eli yine boş kaldı

AB'den Türkiye'ye yaptırım çıkmadı, Fransa’nın eli yine boş kaldı

NATO’da Türkiye karşıtı bir destek elde edemeyince konuyu AB’ye taşıyan Fransa orada da umduğunu bulamadı.

14.07.2020Dünya
Uzungölde yerli turistle sakin sezon

Uzungöl'de yerli turistle sakin sezon

Trabzon'da ünlü turizm merkezi Uzungöl son yılların en sakin sezonunu geçiriyor. Koronavirüs salgını nedeniyle sınır kapılarının kapatılmasıyla yabancı turistlerin gelemediği turizm merkezi, az sayıda yerli turiste kaldı. Uzungöl'e gelenler doğa yürüyüşü yapıyor, fotoğraf çektiriyor.

13.07.2020Seyahat
Doğal havuzların eski günlerine kavuşması bekleniyor

Doğal havuzların eski günlerine kavuşması bekleniyor

Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde kendiliğinden oluşan doğal havuzlar her yıl binlerce tatilci tarafından ziyaret edilirken, koronavirüs tedbirlerinden sonra sessizliğe büründü. Turizmin hareketlenmesinin ardından doğal havuzların da kalabalık görüntüsüne kavuşması bekleniyor.

7.07.2020Seyahat
O ilde alarm veren oran Vakaların yüzde 70i bu ilçede...

O ilde alarm veren oran! Vakaların yüzde 70'i bu ilçede...

Koronavirüs salgın sürecinin başarılı yürütüldüğü iller arasında yer alan Sivas’ta son günlerde artan vakalar tedirginliğe neden oldu. Sivas’taki Kovid-19 vakalarının yüzde 70’ı Şarkışla ilçesinde görüldü.

24.06.2020Gündem
O merdivenler boş kaldı

O merdivenler boş kaldı

Her yıl sinema meraklıları hem o ünlü salonda gösterilecek filmleri hem de kırmızı halıda salınacak ünlüleri görmek için gün sayardı. Ama bu sene, beklenmedik bir gelişme oldu ve dünyanın en ünlü kırmızı halısı boş kaldı.

Backgrid UK, Splash News, AP

5.06.2020Magazin
Koronavirüs yüzünden kahvehanede cep telefonuyla okey oynadılar

Koronavirüs yüzünden kahvehanede cep telefonuyla okey oynadılar

ADANA'da okey, tavla, iskambil oynanmaması kaydıyla açılan kahvehaneye gelen vatandaşlar, cep telefonlarındaki uygulamayla mobil okey oynadı. Koronavirüs salgını vakalarının azalması nedeniyle başlatılan normalleşme süreci kapsamında, 1 Haziran itibarıyla iskambil, okey, tavla oynanmaması kaydıyla kahvehaneler hizmete açıldı. Oyun oynanmaması nedeniyle masaların çoğu boş kaldı. Vakit geçirmek için okey oynamak isteyen bir grup arkadaş, çareyi mobil oyunlarda buldu. Kahvehanede karton bardaklarda çay ve kahvelerini içen vatandaşlar, cep telefonlarındaki uygulamayla okey oynadı. Oyuncular birbirleriyle şakalaşırken en çok taş çalamamaktan şikayet etti. Oyunculardan Kayhan Yılmaz, cep telefonunda gerçek okey keyfini yaşayamadıklarını söyledi. Kahvehane işletmecisi Eyüp İşbulan ise 3 aydır koronavirüs nedeniyle dükkanının kapalı olduğunu ancak artık dükkanını açmasına rağmen oyun oynanmaması yüzünden müşteri gelmediğini kaydetti. 2 kişinin çalıştığı kahvehanesinde günlük dükkan açma masrafının 300 TL olduğunu kaydeden İşbulan, "Keşke oyunların da serbest olacağı gün kahvehanelerin açılması kararlaştırılsaydı. Bugün 30 tane çay sattım. İnsanlar oyun olmazsa gelmiyor. Çaylarını evlerinde de içiyorlar" dedi.

3.06.2020Haber
Kahvehanelerde dijital okey

Kahvehanelerde dijital okey

Koronavirüs salgını vakalarının azalması nedeniyle başlatılan normalleşme süreci kapsamında, 1 Haziran itibarıyla iskambil, okey, tavla oynanmaması kaydıyla kahvehaneler hizmete açıldı.

3.06.2020Gündem
Kahvehanede cep telefonuyla okey oynadılar

Kahvehanede cep telefonuyla okey oynadılar

ADANA'da okey, tavla, iskambil oynanmaması kaydıyla açılan kahvehaneye gelen vatandaşlar, cep telefonlarındaki uygulamayla mobil okey oynadı.

2.06.2020Gündem
Pamukkale 74 gün sonra ziyarete açıldı

Pamukkale 74 gün sonra ziyarete açıldı

Denizli'de koronavirüs tedbirleri kapsamında 19 Mart'ta ziyarete kapatılan dünyaca ünlü Pamukkale, normalleşme süreciyle birlikte 74 gün sonra bugün yeniden açıldı. Maske takmanın zorunlu olduğu Pamukkale'ye girişte ziyaretçilerin ateşleri ölçülüyor.

1.06.2020Seyahat
Marmariste yağmur ve rüzgar, deniz keyfine engel oldu

Marmaris'te yağmur ve rüzgar, deniz keyfine engel oldu

MUĞLA'nın Marmaris ilçesindeki sahil yürüyüş yolu ve plaj, normalleşme sürecinin ilk gününde yağmur ve şiddetli rüzgar nedeniyle boş kaldı.

1.06.2020Gündem
Son Dakika | Fenerbahçede bir ilk Ersun Yanal sonrası...

Son Dakika | Fenerbahçe'de bir ilk! Ersun Yanal sonrası...

Fenerbahçe ilk kez bu kadar uzun süre teknik direktörsüz kaldı. Ersun Yanal’ın 1 Mart’ta görevi bırakmasının ardından başlayan arayış henüz sonuçlanmadı. Kanarya, daha önce 2003’te Daum göreve gelmeden önce 86 gün teknik adamsız yola devam etmişti.

1.06.2020Futbol
Yasağın ikinci gününde sahiller boş kaldı

Yasağın ikinci gününde sahiller boş kaldı

Koronavirüs nedeniyle bir süredir vatandaşın kullanımına kapatılan sahiller, sokağa çıkma yasağının ikinci gününde boş kaldı.

31.05.2020Gündem
Başkentte, meydanlar boş kaldı

Başkent'te, meydanlar boş kaldı

ANKARA'da, koronavirüs tedbirleri kapsamındaki 2 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının ilk gününde cadde ve meydanlar boş kaldı.

30.05.2020Gündem
Bu sabah İstanbul... 2 saattir yolda bekliyoruz

Bu sabah İstanbul... '2 saattir yolda bekliyoruz'

İstanbul'da iki gün sürecek olan sokağa çıkma kısıtlamasında yollar boş kaldı. İşe gitme mecburiyeti olan vatandaşlar maske ve sosyal mesafe kuralına uyarak durakta otobüs bekledi. Kısıtlamadan muaf olanlar işlerine gitmek için otobüs duraklarına geldi. Otobüslerini beklerken vatandaşların maske ve sosyal mesafeye uyduğu gözlemlendi.

30.05.2020Gündem
Kısıtlama sabahında İstanbul

Kısıtlama sabahında İstanbul

Corona virüs ile mücadele tedbirleri kapsamında İstanbul, İzmir ve Ankara'nın da aralarında bulunduğu 14 büyükşehir ile Zonguldak'ta 29 Mayıs saat 00.00 ile 31 Mayıs 00.00'e kadar ilan edilen sokağa çıkma kısıtlamasının ilk gününde İstanbul'da yollar ve meydanlar boş kaldı.

30.05.2020Gündem
Tortum Şelalesi, salgın günlerinde boş kaldı

Tortum Şelalesi, salgın günlerinde boş kaldı

UNESCO'nun Dünya Mirası'na aday gösterilen, Avrupa ve Asya'nın en yüksek, dünyanın ise üçüncü yüksek şelalesi olduğu belirtilen Erzurum'un Uzundere ilçesindeki Tortum Şelalesi koronavirüs salgını nedeniyle boş kaldı. Şelale çevresinde, Valilik ve özel müteşebbis tarafından başlatılan tadilat, onarım ve tesis yapım çalışmaları devam ediyor.

29.05.2020Gündem
Pamukkalede sessiz bayram

Pamukkale'de sessiz bayram

UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi'nde yer alan, Türkiye'nin en önemli turizm alanlarından Denizli'deki Pamukkale, Ramazan Bayramı'nda boş kaldı. Bayram dönemlerinde yüzde 100'lük doluluk oranlarına ulaşılan 'beyaz cennet'te, koronavirüs nedeniyle ziyaretçi ağırlanamadı.

27.05.2020Gündem
Bayramın 3. gününde de yollar ve meydanlar sessiz

Bayramın 3. gününde de yollar ve meydanlar sessiz

KORONAVİRÜS salgını tedbirleri kapsamında uygulanan 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının son günü, Ramazan Bayramı'nın ise 3. gününde yollar boş kaldı. Fatih Sultan Mehmet ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde trafik yok denecek kadar azken,meydanlarda sessizlik hakimdi.

26.05.2020Gündem
Diyarbakırda sokaklar boş kaldı

Diyarbakır'da sokaklar boş kaldı

KORONAVİRÜS tedbirleri kapsamında Türkiye genelinde uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasının 3'üncü gününde, Diyarbakır'ın cadde ve sokakları yine bomboş kaldı.

25.05.2020Gündem
Bayramın 2. gününde de yollar ve meydanlar sessiz

Bayramın 2. gününde de yollar ve meydanlar sessiz

Koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında uygulanan 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının 3'üncü günü, Ramazan Bayramı'nın ise 2. gününde yollar boş kaldı. D-100 Karayolu'nda ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde trafik yok denecek kadar azdı.

25.05.2020Gündem
Boş kalan camilerden selalar okundu

Boş kalan camilerden selalar okundu

 İSTANBUL'da koronavirüs önlemleri kapsamında ibadete kapatılan camiler, bayram sabahı boş kaldı. Minarelerden tekbirler okundu.

24.05.2020Gündem
TEM Otoyolu Kocaeli geçişinde son durum

TEM Otoyolu Kocaeli geçişinde son durum

Bayram arifelerinde kilometrelerce araç kuyruğu oluşan TEM Otoyolu Kocaeli geçişi, koronavirüs salgınının önlenmesine yönelik uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle, Ramazan Bayramı öncesi boş kaldı. Otoyolda seyahat eden araçların büyük bölümünün seyahat kısıtlamasından muaf tutulan lojistik firmalarına ait TIR’ların olduğu görüldü.

23.05.2020Gündem
4 günlük corona virüs kısıtlamasının ilk gününde İstanbul

4 günlük corona virüs kısıtlamasının ilk gününde İstanbul

Corona virüs (COVİD-19) ile mücadele kapsamında ilan edilen 4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması gece saat 00.00’da Türkiye’nin 81 ilinde başlamıştı. Ramazan Bayramı sebebiyle ülke içi hareketliliğin yaşanmaması için ilan edilen 4 günlük kısıtlamanın amacı virüsü sona erdirmek. Bu kapsamda kısıtlamanın ilk günü olan Arefe Gününde Taksim Meydanı ve ana yollar boş kaldı.

23.05.2020Gündem
Muhammet 27 gündür kayıp

Muhammet 27 gündür kayıp

KOCAELİ’nin Körfez ilçesinde Hayrettin Kaplan, 24 Nisan tarihinde evden ayrılan ve bir daha kendisinden haber alınamayan zihinsel engelli oğlu Muhammet Kaplan’ın (31) bulunması için yetkililerden yardım istedi. Oğlunun hayatından endişe duyduğunu belirten Hayrettin Kaplan, “Neredeyse bir ay oldu oğlumdan hiçbir haber yok. Hayatından endişe ediyoruz” dedi.

21.05.2020Gündem
Meteoroloji’den açıklama geldi Aşırı sıcak hava dalgaları olacak mı

Meteoroloji’den açıklama geldi! Aşırı sıcak hava dalgaları olacak mı?

Meteoroloji’den yapılan son dakika açıklamasına göre sıcak geçen kışın ardından yaz dönemi mevsim normallerinde seyredecek. Yapılan açıklamalara göre yazın normal sıcaklıklar olacak ama aşırı sıcak hava dalgaları gözükmeyecek. İstanbul'da 35-36 dereceler olmayacak gibi gözüküyor.

21.05.2020Gündem
Çocuklar 4 saatlik izinde doyasıya eğlendi

Çocuklar 4 saatlik izinde doyasıya eğlendi

Yeni tip koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkmaları kısıtlanan 0-14 yaş aralığındaki çocuklar, 11.00-15.00 saatleri arasında getirilen serbestlik ile ikinci kez dışarı çıktı. Bağcılar'da da sokağa çıkan ve mutlulukları yüzlerinden okunan minikler güneşli havanın tadını çıkardı. Çocuklardan kimi parklardaki oyun gruplarında eğlendi kimi de arkadaşlarıyla oynadı.

20.05.2020Gündem
Çocuklar hayvanat bahçesine akın etti

Çocuklar hayvanat bahçesine akın etti

DENİZLİ'de, sokağa çıkma izni verilen 0-14 yaş arası çocuklar, hayvanat bahçesine akın etti. Bir hafta sonra yeniden dışarı çıkmanın sevincini yaşayan çocuklar, hayvanları besleyip onlarla yakından ilgilendi.

20.05.2020Gündem
Termometreler 39 dereceyi gösterince, parklar boş kaldı

Termometreler 39 dereceyi gösterince, parklar boş kaldı

Adana'da, yeni tip korona virüs nedeniyle sokağa çıkmaları kısıtlanan 0-14 yaş arası çocuklar, bugün 11.00-15.00 saatleri arasında getirilen serbestliğe rağmen sıcak hava nedeniyle dışarı çıkamadı.

20.05.2020Haber
Kayseride, kısıtlamanın son günü cadde ve meydanlar bomboş

Kayseri'de, kısıtlamanın son günü cadde ve meydanlar bomboş

KAYSERİ'de, koronavirüs tedbirleri kapsamındaki 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının son gününde de cadde, meydan ve sokaklar boş kaldı.

19.05.2020Gündem
İstanbulda sokağa çıkma yasağının son gününde yollar ve meydanlar boş kaldı

İstanbul'da sokağa çıkma yasağının son gününde yollar ve meydanlar boş kaldı

KORONAVİRÜS önlemleri kapsamında ilan edilen sokağa çıkma yasağının son gününde İstanbul'da sokaklar ve meydanlar boş kaldı.

19.05.2020Gündem
Koronavirüsün görülmediği Amasrada plajlar boş kaldı

Koronavirüsün görülmediği Amasra'da plajlar boş kaldı

Bartın'ın Amasra ilçesi merkezinde, koronavirüs vakasının görülmemesi nedeniyle özellikle hafta sonları yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrayan ilçede önlemler artırıldı. Her yıl tatilcilerle dolan plajlar boş kaldı.

18.05.2020Seyahat
Başkentte atlı denetim

Başkentte atlı denetim

Ankara’da 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının ikinci gününde de cadde ve sokaklar boş kaldı.

18.05.2020Gündem
Marmariste mayısın hava sıcaklığı rekoru kırıldı

Marmaris'te mayısın hava sıcaklığı rekoru kırıldı

Muğla'nın gözde turizm merkezi Marmaris'te, meteorolojik verilerin kayıt altına alındığı tarihten bu yana mayısta 40,1 dereceyle en yüksek sıcaklık ölçüldü. Fethiye-Antalya kara yolunda sıcak hava nedeniyle asfalt eridi.

17.05.2020Gündem
İstanbulda sokağa çıkma yasağının 2.gününde yollar boş kaldı

İstanbul'da sokağa çıkma yasağının 2.gününde yollar boş kaldı

İstanbul'da  koronavirüs tedbirleri kapsamında 15 ilde ilan edilen 4 günlük  sokağa çıkma yasağının ikinci gününde yollar boş kaldı. İBB'nin trafik haritasında saat 08.30 itibarıyla yoğunluk yüzde 6 olarak ölçüldü.

17.05.2020Gündem
Corona virüs vakaları görülen köydeki pazarcılar tezgah açmadı

Corona virüs vakaları görülen köydeki pazarcılar tezgah açmadı

EDİRNE'nin Keşan ilçesine bağlı Kadıköy'de corona virüs testleri pozitif çıkan aynı aileden 4 kişi, hastanede tedaviye alındı. Ailenin temasta bulunduğu belirlenen 20 kişi evlerinde karantina altına alındı. Köydeki sebze ve meyve üreticileri tedbir amacıyla bugün Keşan'da kurulan halk pazarında tezgah açmadı. Pazarcıların mağdur olmamaları için ürünlerinin Keşan Belediyesi tarafından satın alınacağı bildirildi.

16.05.2020Gündem
Antalyanın üstüne nem bulutu çöktü

Antalya'nın üstüne nem bulutu çöktü

Hava sıcaklığının 35 derece, nem oranının ise yüzde 48 olduğu Antalya'da, kentin üstünü nem bulutu kapladı. Öte yandan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında giriş çıkışları yasaklanan sahiller boş kaldı.

16.05.2020Haber
Antalyada şaşırtan görüntü Kentin üzerine nem bulutu çöktü

Antalya'da şaşırtan görüntü! Kentin üzerine nem bulutu çöktü

Pazar günü 91 yılın sıcaklık rekorunu kırması beklenen Antalya'da bugün hava sıcaklığı 35, hissedilen hava sıcaklığı ise 41 dereceye ulaştı. Kent merkezinin üstünü ise nem bulutları kapladı.

16.05.2020Gündem
Sokağa çıkma yasağının ilk gününde İstanbulda yollar ve meydanlar boş kaldı

Sokağa çıkma yasağının ilk gününde İstanbul'da yollar ve meydanlar boş kaldı

Koronavirüs ile mücadele tedbirleri kapsamında İstanbul, İzmir ve Ankara'nın da aralarında bulunduğu 14 büyükşehir ile Zonguldak'ta 16 Mayıs Cumartesi günü saat 00.00'dan, 19 Mayıs Salı gecesi saat 23.59'a kadar ilan edilen sokağa çıkma yasağının ilk gününde İstanbul'da yollar ve meydanlar boş kaldı. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde de trafik olmadığı görüldü.

16.05.2020Gündem
Gümüşhane Valisinin çağrısı karşılık buldu

Gümüşhane Valisi'nin çağrısı karşılık buldu

GÜMÜŞHANE’de, Vali Kamuran Taşbilek'in, koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında ‘İlimize gelmeyiniz’ çağrısı, il dışında yaşayan Gümüşhanelilerde karşılık buldu. Bu aylarda nüfusu katlanan kente, il dışından gelen olmayınca cadde ve sokaklar boş kaldı.

14.05.2020Gündem
Alternatif turizmin cazibe merkezi Frigya ıssız kaldı

Alternatif turizmin cazibe merkezi Frigya ıssız kaldı

Eskişehir, Kütahya, Ankara ve Afyonkarahisar arasında geniş bir coğrafyaya sahip olan Frigya'daki tarihi mekanlar ve doğal güzellikler, yeni tip koronavirüs salgınıyla mücadele sürecinde sessizliğe büründü.

12.05.2020Seyahat
10 bin araç girişi yapılan Bodrumda sessizlik hakim

10 bin araç girişi yapılan Bodrum'da sessizlik hakim

Muğla'da, seyahat ve sokağa çıkma kısıtlamasının kalkmasına rağmen sessizlik yaşanıyor. Kısıtlamanın kalkmasıyla 10 bin araç girişi yapıldığı öğrenilen Bodrum'da, cadde ve sahiller sokak hayvanlarına kaldı.

11.05.2020Seyahat
Baharın gelişiyle coşan Muradiye Şelalesi salgın nedeniyle boş kaldı

Baharın gelişiyle coşan Muradiye Şelalesi salgın nedeniyle boş kaldı

Van'da doğal güzelliğiyle her mevsim ziyaretçilerine görsel şölen sunan Muradiye Şelalesi, bu bahar koronavirüs salgını nedeniyle ziyaretçi ağırlayamıyor. İşletmecilik yapan Nihat Yaşar, kalabalık olması için yazı bekliyorduk, ama insana hasret kaldık" dedi.

11.05.2020Seyahat
Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesindeki sakinlik havadan görüntülendi

Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi'ndeki sakinlik havadan görüntülendi

İSTANBUL'da koronavirüs salgını nedeniyle iki günlük sokağa çıkma yasağının ilk gününde Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi sessizliğe büründü. Geçtiğimiz hafta içinde oldukça kalabalık görüntü veren İstiklal Caddesi'nde ise görevliler dışında kimse yoktu. Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi'ndeki sakinlik havadan görüntülendi.

9.05.2020Gündem

Yazar Sonuçları

CHP erken seçime hazır mı?

CHP’nin 24. dönem milletvekillerinden Umut Oran, siyasette üretmeye devam ediyor. Geçen hafta ‘Erken seçim hazırlığı CHP’de başlamalıdır’ başlığıyla açıklama yapan Umut Oran, iktidarın bireysel ikbal peşinde koştuğunu, işsizliğin çığ gibi arttığını, küçük esnafın yok olmak üzere olduğunu vurguladı.

22.05.2020

Korona sonrası hangi şeyleri daha az yaparız

İSTANBUL Ekonomi Araştırma tarafından yapılan Türkiye Raporları’nda bu hafta “Koronavirüs nedeniyle günlük hayattaki kısıtlamalar sona erdiğinde, hangi aktiviteleri ne sıklıkla yaparsınız?” sorusuna cevap aranmış.

17.05.2020