MENÜ

Boran Kuzum

Boran Kuzum ile ilgili tüm haberleri, son dakika Boran Kuzum haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Boran Kuzum haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 151 Boran Kuzum haberi bulunmuştur.

Boran Kuzum Haberleri

Muhteşem Yüzyıl Kösemde yeni bir dönem başlıyor

Muhteşem Yüzyıl Kösem'de yeni bir dönem başlıyor

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 21. bölümde yeni bir dönem başlıyor. Aradan yıllar geçiyor ve Kösem’e çok sayıda yeni karakter katılıyor..Perşembe akşamı yayınlanan dizi şimdiden yeni bölümüyle heyecan yaratmayı başardı. Dizide bu hafta Kösem Sultan adım adım iktidara yürürken, haremde hayat herkes için bambaşka bir yöne akmaya başlar. Dizinin yeni bölüm fragmanları ve eski bölüm detayları haberimizde...

5.04.2016Kelebek
Muhteşem Yüzyıl Kösem 21.bölümde dengeler bozuluyor

Muhteşem Yüzyıl Kösem 21.bölümde dengeler bozuluyor

Perşembe akşamı yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem'de yepyeni bir dönem başladı. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde yıllar sonrasına gidildi. Yeni oyuncuların kadroya dahil olduğu Muhteşem Yüzyıl Kösem’de yeni cepheler açılıyor. İşte Muhteşem Yüzyıl Kösem'de dün akşam yaşananlar

10.04.2016Kelebek
Muhteşem Yüzyıl Kösem 22. bölümde kardeş kavgası - izle

Muhteşem Yüzyıl Kösem 22. bölümde kardeş kavgası! - izle

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi geçen hafta bambaşka bir bölümle izleyicisinin karşısına çıktı. Yıllar sonrasına gidilen dizinin yeni bölüm fragmanı hayranları tarafından merakla bekleniyordu. Merakla beklenen fragman dün yayınlandı. İşte yeni bölümde yaşanacaklar.

12.04.2016Kelebek
Muhteşem Yüzyıl ekibi yemekte buluştu

Muhteşem Yüzyıl ekibi yemekte buluştu

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin oyuncuları önceki akşam Arnavutköy Livar Balık’ta bir araya geldi.

13.04.2016Magazin
Muhteşem Yüzyıl Kösem son bölümde kardeş kavgası başlıyor

Muhteşem Yüzyıl Kösem son bölümde kardeş kavgası başlıyor

Muhteşem Yüzyıl Kösem bu hafta çok konuşulacak, entrikalı bir bölümle ekranlara gelecek. Dizinin yeni yayınlanacak bölümünde  Safiye Sultan'ın casusu Yasemin Hatun Sultan Ahmed'i zehirledi. Safiye Sultan Kösem'i hiç beklemediği bir yerden vurdu. İşte Muhteşem Yüzyıl Kösem'de yaşanacaklar...

18.04.2016Kelebek
Muhteşem Yüzyıl Köseme yeni oyuncu - Ayça Kuru kimdir

Muhteşem Yüzyıl Kösem'e yeni oyuncu! - Ayça Kuru kimdir?

Muhteşem Yüzyıl Kösem'in kadrosuna yeni bir isim daha dahil oluyor. Mustafa Üstündağ, Öykü Karayel,Taner Ölmez, Boran Kuzum, Burak Dakak, Şener Savaş ve Ahmet Varlı gibi oyuncuların katıldığı diziye yeni bir oyuncu daha ekleniyor. Perşembe akşamı 23. yeni bölümü yayınlanacak dizide neler olacak?

19.04.2016Kelebek
Muhteşem Yüzyıl Kösemde Kösemin fragmanında İskender annesini öldürmeye gidiyor

Muhteşem Yüzyıl Kösem'de Kösem'in fragmanında İskender annesini öldürmeye gidiyor

Muhteşem Yüzyıl Kösem bu akşam çok konuşulacak bir bölümle ekranlara gelecek. Muhteşem Yüzyıl Kösem'de Yasemin’in kızkardeşi olduğunu öğrenen Kösem, infazı durdurmak için var gücüyle yetişmeye çalışacak ama başarabilecek mi? İşte Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölüm fragmanı

20.04.2016Kelebek
Muhteşem Yüzyıl Kösem 23.son bölümde sırlar ortaya çıktı

Muhteşem Yüzyıl Kösem 23.son bölümde sırlar ortaya çıktı

Muhteşem Yüzyıl Kösem 23. son bölümde yaşananlar oldukça heyecanlı sahnelere imza attı. Dizinin son bölümünde Safiye Sultan'ın İskender'i tahta çıkarmasından korkan Zülfikar, İskenderi payitahttan göndermek istiyor. İşte Muhteşem Yüzyıl Kösem 23.son bölümünde yaşananlar.

23.04.2016Kelebek
Muhteşem Yüzyıl Kösem ekibi buluştu

Muhteşem Yüzyıl Kösem ekibi buluştu

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin oyuncuları Beren Saat, Ekin Koç, Berk Cankat, Kadir Doğulu ve Boran Kuzum, önceki gün Zorlu AVM’de buluştu.

28.04.2016Magazin
Boran Kuzum sevgilisi ile görüntülendi

Boran Kuzum sevgilisi ile görüntülendi

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde akli dengesi yerinde olmayan Padişah Mustafa’ya hayat veren Boran Kuzum, Bebek’te görüntülendi.

12.05.2016Magazin
Ekranın yükselen yıldızları kimler olacak

Ekranın yükselen yıldızları kimler olacak?

Yavaş yavaş kış sezonunu kapamak üzereyiz. 2015-2016 sezonu ekranda yeni yüzler tanıdığımız ve yıllardır tanıdığımız ünlü isimlerin işlerinin çok parlamadığı bir sezon olarak aklımızda kaldı. Barış Arduç, Elçin Sangu, Hande Erçel ve Tolga Sarıtaş izleyicilerin ve gençlerin yeni idolleri, bunu biliyoruz. Ancak bir de gizliden gizliye basamakları tırmananlar var, şimdi onlardan bahsedeceğiz!

15.05.2016Keyif
Çekmeyin utanıyorum

Çekmeyin utanıyorum

Muhteşem Yüzyıl Kösem’de Padişah Mustafa’yı canlandıran Boran Kuzum, Cihangir’de kız arkadaşıyla görüntülendi.

19.06.2016Magazin
Vatanım Sensin dizisi ne zaman başlayacak - İşte ilk fragman

Vatanım Sensin dizisi ne zaman başlayacak - İşte ilk fragman

Kanal D'nin bu sezon en iddialı projelerinden biri Vatanım Sensin ilk fragmanı ile ekranlara geldi. Güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesi ile Vatanım Sensin dizisi yakın zamanda Kanal D'de yayın hayatına merhaba diyecek. Peki Vatanım Sensin nasıl bir konuyu ele alıyor. İşte Vatanım Sensin dizisinin yayınlanan ilk fragmanı ve diziyle alakalı tüm detaylar

8.10.2016Kelebek
Vatanım Sensin dizisi ne zaman başlayacak

Vatanım Sensin dizisi ne zaman başlayacak?

Vatanım Sensin dizisi için artık geri sayım başladı. Kanal D ekranlarının yeni yapımı olan Vatanım Sensin dizisi yayınladığı fragmanlarla izleyicilerin ilgisini oldukça çekti. İzleyiciler dizinin ne zaman başlayacağını merak ediyorlar. Önümüzdeki günlerde izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan dizide Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yanı sıra Onur Saylak, Senan Kara, Baki Davrak, Şebnem Hassanisoughi, Celile Toyon, Boran Kuzum, Pınar Deniz, Miray Daner, Kubilay Aka, Hakan Salınmış gibi birbirinden güçlü isimlerden oluşuyor. Peki, Vatanım Sensin dizisi ne zaman başlayacak?

24.10.2016Kelebek
Zirvenin adı: Vatanım Sensin

Zirvenin adı: Vatanım Sensin

Vatanım Sensin dün akşam yayınlanan dördüncü bölümü ile yine zirveye adını yazdırdı.

18.11.2016Televizyon
“Vatanım Sensin” Perşembe’nin galibi oldu: İşte çok şaşırtacak yeni fragman

“Vatanım Sensin” Perşembe’nin galibi oldu: İşte çok şaşırtacak yeni fragman

Vatanım Sensin'in perşembe günü ekrana gelen bölümünde yaşananlar, dizinin takipçilerini ekrana kilitledi. Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yanı sıra Onur Saylak, Senan Kara, Baki Davrak, Şebnem Hassanisoughi gibi isimlerin yer aldığı Vatanım Sensin'in yeni fragmanı da kısa sürede yayınlandı. Peki, yeni bölümde neler yaşanıyor? İşte, Vatanım Sensin 7. bölüm fragmanı!

2.12.2016Televizyon
Vatanım Sensin zirveye demir attı…

Vatanım Sensin zirveye demir attı…

Kanal D’nin, yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, oyuncu kadrosunda Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yanı sıra Onur Saylak, Senan Kara, Baki Davrak, Şebnem Hassanisoughi, Celile Toyon, Boran Kuzum, Pınar Deniz, Miray Daner, KubilayAka ve Hakan Salınmış gibi isimlerin yer aldığı dizisi “Vatanım Sensin” Perşembe akşamı yayınlanan yeni bölümü ile zirvedeki yerini korudu.

23.12.2016Televizyon
Vatanım Sensin yine zirvede

Vatanım Sensin yine zirvede!

Kanal D’nin, yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, oyuncu kadrosunda Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yanı sıra Onur Saylak, Senan Kara, Baki Davrak, Şebnem Hassanisoughi, Celile Toyon, Boran Kuzum, Pınar Deniz, Miray Daner, Kubilay Aka ve Hakan Salınmış gibi isimlerin yer aldığı dizisi “Vatanım Sensin” Perşembe akşamı yayınlanan yeni bölümü ile zirvedeki yerini korudu.

30.12.2016Televizyon
2017de hangi oyuncuların yıldızı parlayacak

2017'de hangi oyuncuların yıldızı parlayacak?

Yeni yeteneklerle tanışmayı ve yeni yüzler izlemeyi seviyoruz. Haliyle ekrana "Merhaba!" diyen projelerde de tanışacağımız yeni isimler fazlasıyla dikkatimizi çekiyor. Geçtiğimiz yıllarda tanıştığımız ve 2016 senesiyle birlikte ekrandaki ve beyazperdedeki etkisini arttıran, etkisi arttıkça 2017 senesi için "Bu yıl onu konuşuruz," dedirten oyunculara göz atalım!

10.01.2017Televizyon
Vatanım Sensin yine zirvede

Vatanım Sensin yine zirvede

Kanal D’nin, yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, oyuncu kadrosunda Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yanı sıra Onur Saylak, Senan Kara, Baki Davrak, Şebnem Hassanisoughi, Celile Toyon, Boran Kuzum, Pınar Deniz, Miray Daner, Kubilay Aka veHakan Salınmış gibi isimlerin yer aldığı dizisi “Vatanım Sensin” dün akşam yayınlanan bölümü ile zirveye adını tekrar yazdırdı.

20.01.2017Televizyon
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanına Atatürk imzası

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanına Atatürk imzası

Vatanım Sensin son bölümünün hemen ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanına Mustafa Kemal imzalı mektup damga vurdu. Kanal D'nin fenomen dizisi Vatanım Sensin'in yeni bölümünde Atatürk'ün ağırlığı yavaş yavaş hissedilirken, milli mücadele sırasında büyük çileler çeken Cevdet'in başına gelenler şok etkisi yaratacak. Peki, önümüzdeki hafta yayınlanacak yeni bölümde neler yaşanacak? Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı ve son bölümü kaçıranlar için kısa bir özet!

27.01.2017Televizyon
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmana Cevdete gelen mektup damga vurdu.

'Vatanım Sensin yeni bölüm fragmana Cevdet'e gelen mektup damga vurdu.

“Vatanım Sensin” dün akşam yayınlanan bölümü ile zirveye adını tekrar yazdırdı. Her sahnesiyle hafızalara kazınan tarihi dizinin yeni bölüm fragmanı da kısa sürede izleyicileriyle buluştu. Önümüzdeki hafta yayınlanacak olan Vatanım Sensin 14. bölüm fragmanına Cevdet'e Atatürk'ten gelen mektup damga vurdu.

27.01.2017Televizyon
Vatanım Sensin zirvede

Vatanım Sensin zirvede!

“Vatanım Sensin” dün akşam yayınlanan bölümü ile zirveye adını tekrar yazdırdı.

3.02.2017Televizyon
Vatanım Sensinin son bölümünde bayrak sahnesi ağlattı

Vatanım Sensin'in son bölümünde bayrak sahnesi ağlattı

Vatanım Sensin'in dün akşam ekrana gelen bölümünde yaşananlar, duygu seli yaşattı. Tarihi sahneleriyle hafızalara kazınan Vatanım Sensin son bölüm finalinde Vasili'nin Türkleri göç etmeye zorlama planını karşı çıkan Anadolu halkının Türk bayrağını göklere çıkarttığı anlar sosyal medyayı salladı.

10.02.2017Televizyon
“Vatanım Sensin” oyuncuları Miray Daner ve Boran Kuzum ile 14 Şubat röportajı

“Vatanım Sensin” oyuncuları Miray Daner ve Boran Kuzum ile 14 Şubat röportajı

Kanal D’nin sevilen dizisi “Vatanım Sensin”de, genç vatansever Hilal ile Teğmen Leon arasında yeni yeni filizlenen aşk gözünüzden kaçmamıştır. Hilal ve Leon ‘ekranın en sevilen çiftleri’ arasında ilk 5’e girdi. 14 Şubat’ı sette geçirecek iki genç oyuncuyla, Miray Daner ve Boran Kuzum’la bir araya geldik, “Vatanım Sensin”den aşka her şeyi konuştuk.

13.02.2017Magazin
Boran Kuzum - Miray Daner (2017)

Boran Kuzum - Miray Daner (2017)

Vatanım Sensin'in aşıkları Hürriyet için objektif karşısına geçtiler...

14.02.2017Magazin
Vatanım Sensin dizisinin sevilen oyuncusu Leon (Boran Kuzum) kimdir

Vatanım Sensin dizisinin sevilen oyuncusu Leon (Boran Kuzum) kimdir?

Vatanım Sensin dizisinin sevilen oyuncusu Leon (Boran Kuzum), birçok izleyici tarafından oldukça merak konusu oldu. Vatanım Sensin dizisinde yaşattığı karakterle izleyicilerin ilgisini çeken Leon'un gerçek hayatta nasıl bir yaşamı olduğu merak ediliyordu. Zeki, eğitimli ve başarılı bir asker olan Leon'un dizideki hareketleride oldukça göze çarptı. Peki, Vatanım Sensin dizisinin sevilen oyuncusu Leon (Boran Kuzum) kimdir? İşte detaylar.

16.02.2017Kelebek
Perşembe’nin galibi yine “Vatanım Sensin” oldu…

Perşembe’nin galibi yine “Vatanım Sensin” oldu…

Kanal D’nin, yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur-Durul Taylan’ın yaptığı, oyuncu kadrosunda Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yanı sıra Onur Saylak, Senan Kara, Baki Davrak, Şebnem Hassanisoughi, Celile Toyon,Boran Kuzum, Pınar Deniz, Miray Daner, Kubilay Aka ve Hakan Salınmış gibi önemli isimlerin yer aldığı yeni dizisi “Vatanım Sensin” Perşembe akşamıyayınlanan yeni bölümü ile zirveye adını yazdırdı.

17.02.2017Televizyon
Serenay Sarıkaya: Müziğe oyunculuk  kadar tutkum yok

Serenay Sarıkaya: Müziğe oyunculuk kadar tutkum yok

Serenay Sarıkaya, bu sezon Head&Shoulders’ın ilk kadın marka yüzü olarak karşımızda... Bir yandan da “Fi Çi Pi” adlı dizide üstlendiği Duru rolüne hazırlanan, bunun için üç aydır dans dersi alan Sarıkaya ile buluştuk, yeni projelerini konuştuk.

19.02.2017Magazin
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı: Leon ölüyor mu

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı: Leon ölüyor mu?

Vatanım Sensin'in dün akşam yayımlanan son bölümünde Ali Kemal'i yakalayan Leon, Hilal'in sıktığı kurşunla yere yığıldı. Nefes kesen son bölümün hemen ardından Vatanım Sensin 20. bölüm fragmanı ekranlarda dönmeye başladı. Peki, yeni bölümde neler olacak? Hilal'in kurşunu Leon'u öldürecek mi? İşte, Vatanım Sensin yeni bölümünden ilk görüntüler!

17.03.2017Televizyon
Teğmen Leonu tehdit etmişler: Seni sokakta yürütmeyeceğiz

Teğmen Leon'u tehdit etmişler: Seni sokakta yürütmeyeceğiz

‘Vatanım Sensin'in Hilal'i Miray Daner ile Teğmen Leon'u Boran Kuzum’un ekran aşkı büyük ilgi görüyor.

15.04.2017Magazin
Boran Kuzum aşkı buldu

Boran Kuzum aşkı buldu

Genç oyuncu ödül törenine sevgilisiyle katıldı.

25.04.2017Magazin
Ekrana sanat taşıyan erkek oyuncular

Ekrana sanat taşıyan erkek oyuncular

Yeni nesil erkek oyuncularımız, birçok alanda geliştirdikleri yetenekleri ve sektöre dair vizyonlu bakışlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Birçoğunun sosyal medyaya mesafeli olmalarına karşın yakaladıkları popülariteleri ile kariyerlerini paralel bir şekilde yönlendirmeleri de takdire şayan… Vizyonları, kariyer planları ve duruşlarıyla ekrana sanat taşıyan erkek oyuncularımız kimler?

26.04.2017Televizyon
Büyük sezon finalleri yaklaşırken...

Büyük sezon finalleri yaklaşırken...

Ekranın en çok izlenen üç dizisi önümüzdeki ay final yapmaya hazırlanırken son dönemeci nasıl alıyor?

12.05.2017Televizyon
Vatanım Sensin 28. yeni bölüm 2. fragmanında Azizeyi şaşırtan itiraf

Vatanım Sensin 28. yeni bölüm 2. fragmanında Azize'yi şaşırtan itiraf

Vatanım Sensin yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarının yayınlandığı günlere damga vuran tarihi dizisi Vatanım Sensin'in 28. bölüm 2. fragmanına Azize ve Hilal arasındaki diyalog damga vurdu. Hilal, Leon ile ilgili duygularını annesine açacak. Duydukları karşısında şaşıran Azize, Hilal'e nasıl bir tepki verecek? İşte, Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanları!

17.05.2017Televizyon
Birbirinden ünlü isimler özel gecede bir araya geldi

Birbirinden ünlü isimler özel gecede bir araya geldi

İstanbul Anadolu yakasının yeni sanat, eğlence ve lezzet noktası DasDas, dün akşam (25 Mayıs Perşembe) gerçekleşen özel davet ile tiyatro, müzik ve cemiyet dünyasından önemli isimlere ev sahipliği yaptı.

29.05.2017Keyif
Vatanım Sensine Çanakkale Türküsü damgasını vurdu

Vatanım Sensin'e Çanakkale Türküsü damgasını vurdu

Oyuncu kadrosunda Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yanı sıra Onur Saylak, Senan Kara, Baki Davrak, Şebnem Hassanisoughi, Celile Toyon, Boran Kuzum, Pınar Deniz, Miray Daner, Kubilay Aka ve Hakan Salınmış gibi önemli isimlerin yer aldığı yeni dizisi “Vatanım Sensin” Perşembe akşamı yayınlanan yeni bölümüne Çanakkale Türküsü damgasını vurdu. Dizi izleyicileri ekran başında duygusal anlar yaşadı.

2.06.2017Televizyon
Boran Kuzum oynasa harika olur dediğimiz 5 rol

Boran Kuzum oynasa harika olur dediğimiz 5 rol!

Yakışıklı oyuncuyu bu rollerdede görmek isteriz!

10.08.2017Ekran
Çapkın hırsız

Çapkın hırsız

KANAL D ve Limon Film işbirliğinde Content Turkey tarafından çekilen “Cingöz Recai” için geri sayım başladı.

26.09.2017Keyif
Ekim geldi, oyun başlıyor

Ekim geldi, oyun başlıyor!

Tiyatro sezonu gümbür gümbür geliyor desek, hiç de mübalağa etmiş olmayacağız. Karşımızda sadece sadık tiyatro takipçilerini değil, çok daha geniş bir kitleyi heyecanlandıracak oyunlarla dolu bir sezon programı var. Çok sevilen edebiyat eserlerinin uyarlamaları, usta isimlerin ellerine teslim edilmiş klasikler, günceli tam 12’den vuran çağdaş oyunlar ve bolca müzikal...

28.09.2017Kitap Sanat
Ünlü oyuncu Boran Kuzuma hayranlarından büyük sürpriz

Ünlü oyuncu Boran Kuzum'a hayranlarından büyük sürpriz

Ünlü oyuncu Boran Kuzum'un doğum günü, hayranları tarafından ilginç bir hediye ile kutlandı. Boran Kuzum kendisine ithaf edilen hediyeyi Instagram üzerinden paylaşarak teşekkür etti.

1.10.2017Magazin
Siz beğenin diye biz bu filmi yaptık

Siz beğenin diye biz bu filmi yaptık

Peyami Safa’nın aynı adlı polisiye romanından uyarlanan 'Cingöz Recai – Bir Efsanenin Dönüşü' filminin Almanya galası, Berlin'de yapıldı.

14.10.2017Dünya
44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri için finalistler belli oldu

44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri için finalistler belli oldu!

44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri heyecanı başladı.

23.10.2017Magazin
Sürpriz aşk

Sürpriz aşk

“Vatanım Sensin”in Leon’u Boran Kuzum ile ödüllü oyuncu Ecem Uzun objektife işte böyle takıldı.

2.11.2017Magazin
Boran Kuzumun sevgilisi Ecem Uzun kimdir

Boran Kuzum'un sevgilisi Ecem Uzun kimdir?

Vatanım Sensin’in Leon’u Boran Kuzum ile aşk yaşadığı ortaya çıkan Ecem Uzun, günün en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Tereddüt filmindeki performansıyla ödülleri toplayan Ecem Uzun’un yaşı, eğitimi ve kariyeri gibi konular yeniden gündeme geldi. Peki, Boran Kuzum’un sevgilisi Ecem Uzun, kimdir?

3.11.2017Magazin
“Vatanım Sensin” yeni sezona zirvede başladı

“Vatanım Sensin” yeni sezona zirvede başladı

Kanal D’nin, yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur Taylan, Durul Taylan, Burak Arlıel yaptığı, oyuncu kadrosunda Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yanı sıra Onur Saylak, Okan Yalabık, Levent Can, Fatih Artman, Ufuk Bayraktar, Şükran Ovalı, Pınar Deniz, Boran Kuzum, Miray Daner, Berker Güven gibi önemli isimlerin yer aldığı “Vatanım Sensin” önceki akşam ekrana gelen yeni sezon ilk bölümü ile zirvedeki yerini aldı.

10.11.2017Televizyon
Aşk bir yoldur insanın arayış sürecidir: Sana ‘Devam et’ diyen sese verdiğin isimdir...

Aşk bir yoldur insanın arayış sürecidir: Sana ‘Devam et’ diyen sese verdiğin isimdir...

Bir Çehov klasiği olan ‘Martı’, bu yıl günümüze uyarlanmış haliyle İstanbul Tiyatro Festivali’nin açılış oyunu olarak izleyici karşısına çıkıyor. Gonca Vuslateri, Ecem Uzun ve Boran Kuzum’u bir araya getiren oyun öncesi, ekranın ve beyazperdenin popüler üçlüsüyle buluştuk. Yılların değiştirdiği aşkı ve değiştiremediği dertlerimizi konuştuk...

‘Aşk bir yoldur insanın arayış sürecidir’

‘Aşk bir yoldur insanın arayış sürecidir’

Bir Çehov klasiği olan ‘Martı’, bu yıl günümüze uyarlanmış haliyle İstanbul Tiyatro Festivali’nin açılış oyunu olarak izleyici karşısına çıkıyor. Hürriyet muhabiri Hakan Gence, Gonca Vuslateri, Ecem Uzun ve Boran Kuzum’u bir araya getiren oyun öncesi, popüler üçlüyle buluştu.

10.11.2017Magazin

Yazar Sonuçları

Bunu saymayız, yeniden dön gel

Peyami Safa’nın Server Bedi takma adıyla yazdığı polisiyelerin ana kahramanı ‘Kibar hırsız’ Cingöz Recai’nin sinema tarihimizdeki üçüncü uyarlaması ‘Cingöz Recai: Bir Efsanenin Dönüşü’, vasat senaryosunun kurbanı olmuş.

14.10.2017