EKSTRA
MENÜ

Bolvadin

Bolvadin ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bolvadin haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 694 Bolvadin haberi bulunmuştur.

Bolvadin Haberleri

Ağıl çöktü, 470 koyun telef oldu

Ağıl çöktü, 470 koyun telef oldu

Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde çatısı çöken ağılın tamamen yıkılması sonucu 470 koyun telef oldu. Telef olan koyunların piyasa değerinin yaklaşık 300 bin TL olduğu kaydedildi.

26.06.2017Gündem
Çocukların tüfekle oyunu ölümle bitti

Çocukların tüfekle oyunu ölümle bitti

Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde arkadaşının elindeki tüfeğin kazara ateş alması sonucu yaralanan 15 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti.

21.05.2017Gündem
MHP Bolvadin kongresi iptal

MHP Bolvadin kongresi iptal  

AFYONKARAHİSAR’ın Bolvadin İlçesi’nde yapılan MHP ilçe kongresi mahkeme kararıyla iptal edildi.

2.04.2017Gündem
Türkiye ile Mısır’ın ticari ilişkileri yeniden filizleniyor

Türkiye ile Mısır’ın ticari ilişkileri yeniden filizleniyor

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Heyeti, 4 yıl aradan sonra Mısır’da düzenlenen Mısır-Türkiye İş Forumu’na katıldı.

6.02.2017Ekonomi
Kar esareti devam ediyor Okulların tatil olduğu iller...

Kar esareti devam ediyor! Okulların tatil olduğu iller...

Hafta başından beri etkisini devam ettiren yoğun kar yağışı nedeniyle kar tatili haberleri gelmeye devam ediyor. İşte 23 Aralık Cuma günü okulların tatil olduğu iller... Öte yandan, Afyonkarahisar Valiliği, sosyal medyada kent genelinde okulların tatil edildiği yönündeki bilgi ve haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

22.12.2016Gündem
Dil bilgisini müziğin diliyle öğretiyor

Dil bilgisini müziğin diliyle öğretiyor

Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesine bağlı Derekarabağ köyündeki ortaokulda Türkçe öğretmenliği yapan Süleyman Sakcı, konuları öğrencilere müzik eşliğinde anlatarak dersi daha eğlenceli hale getiriyor.

29.11.2016Eğitim
Akdenizde 3.7 büyüklüğünde deprem

Akdeniz'de 3.7 büyüklüğünde deprem

Akdeniz'de richter ölçeğine göre 3.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. İşte ülkemizde yaşanan son depremler ve detayları

18.11.2016Gündem

Yazar Sonuçları

Sağlık ve huzur dolu tatil: Termal oteller

Sonbaharın son günlerini yaşıyoruz. Kara kış kapıda... Artık seyahat planı sırası termal suların olduğu şehirlerde. Birçok hastalığa iyi geldiği bilinen minerali bol şifalı sular ve SPA, lüks konforla birleşince ne iş stresi kalıyor ne de yorgunluk... Türkiye’nin termal konusunda en önemli beş şehri Afyon, Bursa, Ankara, Yalova ve Denizli’deki termal otellerdeki son durumları sizler için araştırdık. İşte en iyi spa mekanları...

12.05.2017

Türk ‘Polaris Park’ Mısır’a 2 milyar dolar yatırım çekti

TÜRKİYE Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu önderliğindeki heyetin Mısır Ticaret ve Sanayi Odaları Başkanı Ahmed Al Wakeel’in davetiyle Kahire’de gerçekleştirdiği “İş Forumu”nda Polaris Parks Yönetim Kurulu Başkanı Tunç Özkan’ı görünce 10 yıl önceyi anımsadım:

2.02.2017

4 yıl sonra yeniden Mısır

Mısır ve Türkiye ticaret odaları darbe sonrasında ilk kez bir araya geldi ve sorunları konuştu. TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, “İş dünyasının yaptığı her ortaklık, huzur için atılmış tohumdur” derken, Mısır Ticaret Odaları Başkanı Ahmed Al Wakeel “Ekonomik ilişkilerimizi geliştirelim” çağrısı yaptı. 

30.01.2017